Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 191797 пъти)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2100 -: Април 07, 2021, 21:31:34 »
и още нещо: не може да не ти са направили впечатление залповете по радев. почват по команда, спират по команда. и после пак.

сега е така с бсп и нинова. с малката разлика, че практически плюнките по бсп не са спирали. но когато всичкото медия удря по едно и също място, човек почва да се замисля.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2101 -: Април 07, 2021, 21:32:22 »
Quote (selected)
и теб да те питам: баци ли е изкукарекал, та плаща за нещо, дето не му е проблем, или енгелсът толко си може? или и двете?

Баце едва ли плаща, сигурен съм че и преди не е плащал, просто не е стоварвал чука върху послушните.

Ами. Сичките медии са на тлъсти "проекти". Как иначе да се издаржат, от "кликове"?
А че са пари по европрограми е друг въпрос.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2102 -: Април 07, 2021, 21:32:26 »
Quote (selected)
не бъди толко сигурен. на баце му трябва контрол върху рекламите и медиите са му готови. ако си мислиш, че не контролира този сегмент...

Контрол се осъществява по много начини.
Пачки от чекмеджето не са пътували към медиите, даже мисля че са вървели в обратна посока.
Голям рекламодател са еврофондовете, всяка програма има % за медийно отразяване и ако една частна компания като си плаща реклама иска МАХ ефект държавната администрация се бори за МАХ усвояване.
П.П. 66 е писал като мен. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2103 -: Април 07, 2021, 21:35:34 »
ти ся кво се опитваш да кажеш - че ойрофондовете, контролирани директно от правителството, ще дават пари за реклама ей-така, на независими медии? тва при нарцис като баци? а бе ти чуваш ли се бе :lol:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2104 -: Април 07, 2021, 21:35:51 »
Тука един съществен въпрос се пропуска. Колку е резултата на баце Ви без контролиран и адменистративен вот. Даже сегащниците беха коментирали че е около "празна урна".
Едно две служебни правителства не могат да ги прехахнат на 100%, особено вториа, но влиянието ще е значително.
Още след първото.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2105 -: Април 07, 2021, 21:37:28 »
ти ся кво се опитваш да кажеш - че ойрофондовете, контролирани директно от правителството, ще дават пари за реклама ей-така, на независими медии? тва при нарцис като баци? а бе ти чуваш ли се бе :lol:
Европа иска. И това не реклама, а "проекти". Рекламата на разни ведомства отделно и ойрощуротии отделно.
« Последна редакция: Април 07, 2021, 21:40:11 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2106 -: Април 07, 2021, 21:37:34 »
ти ся кво се опитваш да кажеш - че ойрофондовете, контролирани директно от правителството, ще дават пари за реклама ей-така, на независими медии? тва при нарцис като баци? а бе ти чуваш ли се бе :lol:
Че къде видя независими?
Отдавна всичко е на хранилка, все "наши", другите просто затихват, последен пример ти е СЕГА.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2107 -: Април 07, 2021, 21:38:57 »
Тука един съществен въпрос се пропуска. Колку е резултата на баце Ви без контролиран и адменистративен вот. Даже сегащниците беха коментирали че е около "празна урна".
Едно две служебни правителства не могат да ги прехахнат на 100%, особено вториа, но влиянието ще е значително.
Още след първото.
административният вот е за текущия. като се смени и баци ще се утече. като почнат да разкарват безхаберниците и да ги назначават по норматив /някъде бях мернал, че над 70% от администрацията, която трябва да се назначи с конкурс, е назначена без/ - ехееее.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2108 -: Април 07, 2021, 21:40:48 »
По интересно е има ли вариант, Баце да не се върне на бял кон на следващите избори.
За тази цел БСП трябва скоростно да се вземе в ръце, което е съмнително.
Противно на внушенията, че Слави ще вземе още повече на следващите избори, смятам, че с хитрия номер да държи противниците си, но и публиката в неизвестност, доста плаши и дразни последната, за което може да му го върнат тъпкано на следващите избори.
Quote (selected)
— Най-важното е — говореше Остап, като се разстъпяше из просторната стая на хотел „Карлсбад“ — да внесеш смут в лагера на противника. Врагът трябва да изгуби душевното си равновесие. Да се направи това, не е толкова трудно. В края на краищата хората най-много се плашат от неизвестното. Самият аз едно време бях мистик-самотник и бях стигнал до такова състояние, че човек можеше да ме изплаши с един обикновен фински нож. Да, да. Повече неизвестни неща.
Не знам дали Баце ще изгуби душевното си равновесие.
Но публиката определено почва да го губи.
Предстои голям цирк.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2109 -: Април 07, 2021, 21:41:23 »
Европа иска. И това не реклама, а "проекти". Рекламата на разни ведомства отделно.
европа, за разлика от баци, не се интересува кой точно рекламира.

Quote (selected)
Отдавна всичко е на хранилка, все "наши", другите просто затихват, последен пример ти е СЕГА.
не знам дали е последен. те станаха по-малко братче на дневник още преди да сменят форума. после продължиха.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2110 -: Април 07, 2021, 21:52:54 »
Quote (selected)
Стигаме към светлите бъднини, които ни очакват, след победата на здравите сили.
Ще ми бъде много интересно как «партиите на протеста», всичките водени от политически нарциси с огромно его, ще се разберат кой да е тартор на «бащина дружина». Единият иска да закрива прокуратурата, другият да сменя конституцията, третият да уволнява Националният оперативен щаб. Интересно ми е как баш сценаристът Тошко Йорданов ще ръководи лекарите, които наричаше «убийци».
Ако съм на мястото на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов бих върнал мандата за съставяне на кабинет и бих оставил тази политическа сбирщина да управлява страната. Можем да се хванем на бас, че след три месеца «партиите на протеста» ще бъдат бити с камъни по улиците.
Сигурен съм, че ще се справите с основната задача. Да върнете «изчегъртания Борисов» на бял кон във властта. С вашата некадърност и некомпетентност. Вярно, ще изгубите няколко месеца или година на държавата. Ще похарчите парите, ще съсипете всичко. Но ще успеете. И искрено се надявам, че ще провалите вашият ментор Румен Радев при опита му да спечели втори мандат. Успех!
:popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2111 -: Април 07, 2021, 21:55:25 »
По интересно е има ли вариант, Баце да не се върне на бял кон на следващите избори.

Не знам дали Баце ще изгуби душевното си равновесие.
Но публиката определено почва да го губи.
Предстои голям цирк.
 :popcorn:
Да! И той е много прост. Нарича се "служебно правителство" :smokin:
Бочко си изигра сичките карти. Не знам кой го подлъга да се инати да изкарва мандатя. Миналата година имаше шансове.
Тази - не.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2112 -: Април 07, 2021, 22:05:36 »
:popcorn:
Ииии, какъв си! Така да ме подведеш, да ходя да чета медия, дето списва Калина Андролова също! При това с най-горе-долу адекватната част от коментара! На автора му го били натресали Слави "анцузите" от Лондон, щото в България народът не бил активен. Енгелсе, джанъм, животът е кратък, не ги чети тия!  :t0328:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2113 -: Април 07, 2021, 22:07:59 »
Quote (selected)
Стигаме към светлите бъднини, които ни очакват, след победата на здравите сили.
Енгелс, за сетен път те моля, бъди добър към колегите си от форума - като плеснеш неккъф омлет от развалени яйца без да даваш линк към рецептата, ги фкарваш ф разход на време да се доберат до ориджинъла.
Давай линк, моля те, за да слагаме на игнор овреме миризмите на сяра, не се гъбаркай.
Има и по просто решение - теб да те слагаме на игнор, но фсе още поне моите  колебания са 50/50.
Интересен си ми ф технологиите.
Бъди добър коуега, просто е, като копваш нещо  - копвай и линка, pls.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2114 -: Април 07, 2021, 22:09:19 »
А, сори, Нойка го е постнала, докато се праа на милосърдна сестра към рекиджа оттатък!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2115 -: Април 07, 2021, 22:09:57 »
По интересно е има ли вариант, Баце да не се върне на бял кон на следващите избори.

Не знам дали Баце ще изгуби душевното си равновесие.
Но публиката определено почва да го губи.
Предстои голям цирк.
 :popcorn:
Да! И той е много прост. Нарича се "служебно правителство" :smokin:
Бочко си изигра сичките карти. Не знам кой го подлъга да се инати да изкарва мандатя. Миналата година имаше шансове.
Тази - не.
Ако служебното правителство не намери пари да продължи да дава по 50 лева на пенсионерите, по 1000 на лекарите и останалите, ще прецака втория мандат на Радев и ще върнат Баце на бял кон.
Не забравяйте, че поне 80% от избирателите не мислят като вас, понеже изобщо не могат да мислят.
Отделно, че ще върнат и патриотите в парламента.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2116 -: Април 07, 2021, 22:13:08 »
Quote (selected)
Стигаме към светлите бъднини, които ни очакват, след победата на здравите сили.
Енгелс, за сетен път те моля, бъди добър към колегите си от форума - като плеснеш неккъф омлет от развалени яйца без да даваш линк към рецептата, ги фкарваш ф разход на време да се доберат до ориджинъла.
Давай линк, моля те, за да слагаме на игнор овреме миризмите на сяра, не се гъбаркай.
Има и по просто решение - теб да те слагаме на игнор, но фсе още поне моите  колебания са 50/50.
Интересен си ми ф технологиите.
Бъди добър коуега, просто е, като копваш нещо  - копвай и линка, pls.
Има не един линк, а всяка дума е линк.
Щтракаш върху която и да е дума от цитираното и готово.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2117 -: Април 07, 2021, 22:13:20 »
служебното би треало да работи с приетия од предишните годишен бюджет.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2118 -: Април 07, 2021, 22:15:35 »
Quote (selected)
Щтракаш върху която и да е дума от цитираното и готово.
Цяял живот ше съм ти благодарен!
Само дето ше си праа труда да гледам мастършефа на разваления омлет, след като съм го изконсумирал, аде молим те пак - не се гъбаркай!
 :smokin:
« Последна редакция: Април 07, 2021, 22:19:38 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2119 -: Април 07, 2021, 22:16:45 »
служебното би треало да работи с приетия од предишните годишен бюджет.
Предишните разчитаха на няколко актуализации на година.
Отделно си представи какъв квич ще има ако някой лев се разпредели извънбюджетно, както правеше ББ ежеседмично.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2120 -: Април 07, 2021, 22:19:36 »
По интересно е има ли вариант, Баце да не се върне на бял кон на следващите избори.

Не знам дали Баце ще изгуби душевното си равновесие.
Но публиката определено почва да го губи.
Предстои голям цирк.
 :popcorn:
Да! И той е много прост. Нарича се "служебно правителство" :smokin:
Бочко си изигра сичките карти. Не знам кой го подлъга да се инати да изкарва мандатя. Миналата година имаше шансове.
Тази - не.
Ако служебното правителство не намери пари да продължи да дава по 50 лева на пенсионерите, по 1000 на лекарите и останалите, ще прецака втория мандат на Радев и ще върнат Баце на бял кон.
Не забравяйте, че поне 80% от избирателите не мислят като вас, понеже изобщо не могат да мислят.
Отделно, че ще върнат и патриотите в парламента.
 :cool-1084:
Ми два милиарда за самолети. Кораби и намкво си. Ъгейн, 3-4 за магистрали и тунели. Тва наш колку пенсии са по 50 лева.А парите още не са профукани. Даже тези в АПИ.
« Последна редакция: Април 07, 2021, 22:23:21 от 66 »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2121 -: Април 07, 2021, 22:20:27 »
:popcorn:
Ииии, какъв си! Така да ме подведеш, да ходя да чета медия, дето списва Калина Андролова също! При това с най-горе-долу адекватната част от коментара! На автора му го били натресали Слави "анцузите" от Лондон, щото в България народът не бил активен. Енгелсе, джанъм, животът е кратък, не ги чети тия!  :t0328:
Е, аз за разлика от вас не спя през нощта, така че имам 24 часа за четене в денонощието.
Затова ви давам само къси цитати, съдържащи основното внушение, за да не се хабите да четете дългите пропагандни чаршафи.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2122 -: Април 07, 2021, 22:24:15 »
служебното би треало да работи с приетия од предишните годишен бюджет.
Именно!
Обаче служебното правителство, ако не се заблуждавам, не може да взема заеми за разлика от Баце.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2123 -: Април 07, 2021, 22:25:14 »
Quote (selected)
Отделно си представи какъв квич ще има ако някой лев се разпредели извънбюджетно, както правеше ББ ежеседмично.
Няа проблеми с квича, той ще е затихващ!
От 200 000 държавна администрация с по 2 000 лефчета, като резнат калинки и нищоправци наполвина, или 200 000 000 тотал месечно - се ше могат да извадят за пенционерите 100 млн и да хартисат за други цели половината.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2124 -: Април 07, 2021, 22:27:01 »
Quote (selected)
Обаче служебното правителство, ако не се заблуждавам, не може да взема заеми за разлика от Баце.
Не се заблуждаваш, но ако не ме лъже паметта, Баце си осигури ени 16 млрд възможност за заеми, които са договорени, а те не са нови.
Колкото и да се бе разпищолил - едва ли успя да ги опраска.
Лъжа ли се?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2125 -: Април 07, 2021, 22:28:37 »
И айде молим, да не съветваме ся Слафчувите  фор фрии - нека се монтират ффъф властта, че тогава ше видим как и срещу колко.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2126 -: Април 07, 2021, 22:28:46 »
служебното би треало да работи с приетия од предишните годишен бюджет.
Именно!
Обаче служебното правителство, ако не се заблуждавам, не може да взема заеми за разлика от Баце.
 :cool-1084:
Няма таквози нещо.
Не може да прави корекции по бюджета, ама той е пренадут тази година в разходната част.
Просто орязване на излишните харчове, тунели, магистрали, малко въоръжение и пари - бол. :smokin:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2127 -: Април 07, 2021, 22:37:51 »
По интересно е има ли вариант, Баце да не се върне на бял кон на следващите избори.

Не знам дали Баце ще изгуби душевното си равновесие.
Но публиката определено почва да го губи.
Предстои голям цирк.
 :popcorn:
Да! И той е много прост. Нарича се "служебно правителство" :smokin:
Бочко си изигра сичките карти. Не знам кой го подлъга да се инати да изкарва мандатя. Миналата година имаше шансове.
Тази - не.
Ако служебното правителство не намери пари да продължи да дава по 50 лева на пенсионерите, по 1000 на лекарите и останалите, ще прецака втория мандат на Радев и ще върнат Баце на бял кон.
Не забравяйте, че поне 80% от избирателите не мислят като вас, понеже изобщо не могат да мислят.
Отделно, че ще върнат и патриотите в парламента.
 :cool-1084:
Ми два милиарда за самолети. Кораби и намкво си. Ъгейн, 3-4 за магистрали и тунели. Тва наш колку пенсии са по 50 лева.А парите още не са профукани. Даже тези в АПИ.
Това че Баце ще остави пари в хазната е капан за следващите управляващи които и да са те. Ако продължат да раздават пари заради коронавируса ще  опрат до заеми. Ако не раздават пари избирателите ще върнат Баце на бял кон.
Тоест, само супер икономически грамотно правителство може да избегне капана на Баце.
Като гледам Слави е вътре с двата крака, само вижте програмата му за управление.
А дали Радев ще намери икономически грамотни министри които да си сложат главата в торбата ще видим.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2128 -: Април 07, 2021, 22:40:27 »
Ииии, какъв си! Така да ме подведеш, да ходя да чета медия, дето списва Калина Андролова също! При това с най-горе-долу адекватната част от коментара! На автора му го били натресали Слави "анцузите" от Лондон, щото в България народът не бил активен. Енгелсе, джанъм, животът е кратък, не ги чети тия!

нали ти казах, човекът има дефицити в образованието. и в мисленето. това е положението.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2129 -: Април 07, 2021, 22:44:00 »
Тука основния риск е германския КС да забие балтията на ойропрограмата за ковида!
Е те тогаз я втасахме. Но ние имаме некви шансове.
Италианци, испанци, Партакалци и проч пигсове - не.
Изобщо това ще е термоядрен заряд по гейропа по последствия.
Впрочем ние даже не сме посегнали към заемите по нея. баце Ви гледаше интересите на частните банки, а не изгодни условия :smokin:
 
Quote (selected)
Това че Баце ще остави пари в хазната е капан за следващите управляващи които и да са те.
баце Ви остави хазната на червено. Април, когато се плащат данъци. Това не е било, поне от началото на този век! :smokin:
« Последна редакция: Април 07, 2021, 22:54:08 от 66 »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2130 -: Април 07, 2021, 22:53:52 »
по принцип нито ена партия ф таа страна не се опитва да преведе на гражданите на достъпен за тех език, кво аджеба според нея треа да е съотношението ф преразпределението на данъчните постъпления и защо.

Ако не се лъжа, България не е на първите места по социално ориентиран бюджет, у нас за теа работи отиват ноо пот 40% од постъпленията, които пък се формират основно од ДДС и разни непреки такси и данъци, товарещи крайния потребител. Тоест бедните фкарват непропорционално големи спрямо доходите си цифри ф бюджета, срещу които получават дръшки и празнични пенсионни "добафки". Остатъкът отива за гориво и смазка на генератора за държавни поръчки и одтам ф джобовете на знаем кои.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2131 -: Април 07, 2021, 22:54:13 »
Quote (selected)
Тука основния риск е германския КС да забие балтията на ойропрограмата за ковида!

Немците също са вътре, това е някаква местна разправия няма да спрат програмата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2132 -: Април 07, 2021, 22:54:39 »
Сега всичко е ревнало, че не получава помощ заради коронавируса.
С нетърпение очакват следващото правителство да им раздаде пари.
Баце не случайно не им ги раздаваше масово и ги прецакваше като им даваше само част от парите или им даваше заеми с които да се набутват.
Това е перфектен капан за следващите управляващи.
Баце е перфектен интригант и манипулатор.
Големият перманентен цирк ще ни забавлява дълго.
Особено тези които са извън България.
Тези в България може и да го отнесат.
 :popcorn:
« Последна редакция: Април 07, 2021, 23:03:25 от Engels »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2133 -: Април 07, 2021, 22:59:43 »
Ииии, какъв си! Така да ме подведеш, да ходя да чета медия, дето списва Калина Андролова също! При това с най-горе-долу адекватната част от коментара! На автора му го били натресали Слави "анцузите" от Лондон, щото в България народът не бил активен. Енгелсе, джанъм, животът е кратък, не ги чети тия!

нали ти казах, човекът има дефицити в образованието. и в мисленето. това е положението.
Така само ми правиш реклама.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2134 -: Април 07, 2021, 23:01:52 »
Quote (selected)
С нетърпение очакват следващото правителство да им ги раздаде пари.

Седмица преди изборите в Бургас спряха ремонтите, улиците са разкопани, работници няма.
Предполагам не е само тук, няма да изреват само пенсионерите, днес Сачева обяви някакви 120 лева извънредни към пенсиите от 300 до 360 лева.
Ще изреват, строители, доставчици на бюджетни организации.
Обещаните помощи вече се бавят и някой друг ще трябва да ги плаща, а вече сме половин милиард на минус след последния бърз кредит от 300 милиона.

« Последна редакция: Април 07, 2021, 23:05:24 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2135 -: Април 07, 2021, 23:03:33 »
Quote (selected)
С нетърпение очакват следващото правителство да им ги раздаде пари.

Седмица преди изборите в Бургас спряха ремонтите, улиците са разкопани, работници няма.
Предполагам не е само тук, няма да изреват само пенсионерите, днес Сачева обяви някакви 120 лева извънредни към пенсиите от 300 до 360 лева.
Ще изреват, строители, доставчици на бюджетни организации.
Обещаните помощи вече се бавят и някой друг ще трябва да ги плаща, а вече сме половин милиард на минус след последния бърз кредит от 300 милиона.
Да и некои субсидии към общини мое пострадат. Фъндъка па нещо се е разпищолила!
ЗА кво реват. Те делят ли приходите с бюджета? Нъл работят на собствен риск!
Искаме пазарна икономика или как?
« Последна редакция: Април 07, 2021, 23:06:28 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2136 -: Април 07, 2021, 23:06:23 »
При това не са осчетоводени разхвърляните пачки последните дни, а те не бяха малко.
Като излезе Ананиев от министерството следващият може да намери дупка с още една нула.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2137 -: Април 07, 2021, 23:07:48 »
Сега всичко е ревнало, че не получава помощ заради коронавируса.
С нетърпение очакват следващото правителство да им ги раздаде пари.
Баце не случайно не им ги раздаваше масово и ги прецакваше като им даваше само част от парите или им даваше заеми с които да се набутват.
Това е перфектен капан за следващите управляващи.
Баце е перфектен интригант и манипулатор.
Големият перманентен цирк ще ни забавлява дълго.
Особено тези които са извън България.
Тези в България може и да го отнесат.

е не е лесно да си прост. енгелсе, не ти е лесно, честно. ако си мислиш, че хората не правят разлика между помощ и заем, значи си съвсем у джаза.

иначе баци с 50-те лева успя да подкупи 16.2% от възрастните в интервала 60-69 г и 11.3% от 70+ годишните. които би трябвало да могат да различат подаянието, което им пуска. на останалите милостинята на баце ти не е била достатъчна да пребори достойнството им. ето ти линк: цък

то би трябвало и ти да си нейде из тези процентове.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2138 -: Април 07, 2021, 23:08:37 »
Така само ми правиш реклама.
ми чувствай се горд, че цел свет разбира колко си тъп.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2139 -: Април 07, 2021, 23:09:26 »
Quote (selected)
Два основни риска пред нови скорошни избори вижда политологът Христо Панчугов.
От една страна става дума за търсенето на обединение с така наречения "националистически/патриотичен вот“. Това, че в момента той не е част от парламента, не означава, че е изчезнал от българската политика, а дори напротив.
При едни следващи избори този вот неминуемо ще търси обединение - това е една потенциална заплаха, за която ние трябва да си даваме сметка.
Втората голяма заплаха според политолога е по линия на степента на допълнително консолидиране на вота от страна на партиите, които в момента са част от парламента.
„Вероятността да се повтори същата ситуация или дори някои формации да загубят обществена подкрепа също ще е много голяма“.
„В този ред на мисли най-вероятният сценарий е чисто позиционна игра през следващите около един-два месеца, след което да се търси нова подкрепа или формула за явяване на нови избори".
Целия разговор може да видите във видеото в сайта на Bloomberg TV Bulgaria.
:popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2140 -: Април 07, 2021, 23:12:36 »
Два основни риска пред нови скорошни избори вижда политологът Христо Панчугов.

Quote (selected)
Христо Панчугов беше преизбран за председател на "Синьо единство" на първата национална конференция на партията. Други кандидатури за поста нямаше
Quote (selected)
понеделник, 18 юни 2018 г.

ПП СИНЬО ЕДИНСТВО се разпуска като политически знак за нуждата от преформулиране на традиционната десница в модерна алтернатива
Политическа резолюция на Втората национална конференция на ПП СИНЬО ЕДИНСТВО

ПП СИНЬО ЕДИНСТВО се учреди с основната задача да катализира процеса по създаването на нова, модерна десница в България. Нуждата от такава е огромна.

поредният син гнусотник. как пък все таквиз ги изравяш бе.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2141 -: Април 07, 2021, 23:27:42 »
Така само ми правиш реклама.
ми чувствай се горд, че цел свет разбира колко си тъп.
Не си ли забелязал, че ми е през оная работа какво мисли светът за мен.
Важно е аз какво мисля за света.
А аз мисля, че светът ще бъде техноментален.
Понеже ясно виждам разликата между desire and reality.
Докато ти често приемаш желаното за действително.
Както се случи с очакванията ти за успех на БСП.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2142 -: Април 07, 2021, 23:32:59 »
Е, аз за разлика от вас не спя през нощта, така че имам 24 часа за четене в денонощието.
Затова ви давам само къси цитати, съдържащи основното внушение, за да не се хабите да четете дългите пропагандни чаршафи.
:t0120: - това за Калина Андролова!
 :tongue_:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2143 -: Април 07, 2021, 23:35:59 »
Два основни риска пред нови скорошни избори вижда политологът Христо Панчугов.

Quote (selected)
Христо Панчугов беше преизбран за председател на "Синьо единство" на първата национална конференция на партията. Други кандидатури за поста нямаше
Quote (selected)
понеделник, 18 юни 2018 г.

ПП СИНЬО ЕДИНСТВО се разпуска като политически знак за нуждата от преформулиране на традиционната десница в модерна алтернатива
Политическа резолюция на Втората национална конференция на ПП СИНЬО ЕДИНСТВО

ПП СИНЬО ЕДИНСТВО се учреди с основната задача да катализира процеса по създаването на нова, модерна десница в България. Нуждата от такава е огромна.

поредният син гнусотник. как пък все таквиз ги изравяш бе.
Способен съм да изровя доста различни мнения от твоето, полезно е да ги преглеждаш.
Иначе ще продължиш да приемаш желаното за действително.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2144 -: Април 07, 2021, 23:38:18 »
ти да изровиш секва гнус си способен, относно това нямам съмнения никви.

обаче предвид доказаната ти неспособност да отличиш смисленото от безсмисленото не смятам да ти се доверявам. поне докато не почна да разполагам със значително повече свободно време.

dankeschön :bigok:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2145 -: Април 07, 2021, 23:49:20 »
ти да изровиш секва гнус си способен, относно това нямам съмнения никви.

обаче предвид доказаната ти неспособност да отличиш смисленото от безсмисленото не смятам да ти се доверявам. поне докато не почна да разполагам със значително повече свободно време.

dankeschön :bigok:
Така е, на който му се налага да спи през нощта не трябва да си губи свободното време което и без това сънят намалява със 7-8 часа на денонощие.
За лека нощ ще ти пусна две мнения на Вигенин и Явор Божанков.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Quote (selected)
„Цялата отговорност сега пада върху Слави Трифонов“, заяви Явор Божанков от гражданската квота на БСП в студиото на „Тази сутрин“.
По думите му, ако се пропилее настоящият шанс за съставяне на правителство, това означава, че Бойко Борисов ще се върне „на бял кон“ след по-малко от една година.
(Прости, Господи, прости, Патриарше!)

"...дружините наши, оплискани с кърви,
пушкат и отблъскват, без сигнал, без ред,
всякой гледа само да бъде напред
и гърди геройски на смърт да изложи,
и един враг повеч мъртъв да положи."

""България цяла сега нази гледа,
тоя връх висок е: тя ще ни съзре,
ако би бегали: да мрем по-добре!""

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Quote (selected)
Резултатът от изборите е тежка загуба за БСП и никой не си прави илюзии, че може да се подцени.
БCП нямa дa ce явявa в рoлятa нa пaртия, кoятo щe нacтoявa и щe ce мoли дa бъдe чacт oт нoвoтo упрaвлeниe. Трябвa дa нaпрaвим нeoбхoдимoтo, зa дa бъдe прeрязaнa връзкaтa мeжду пaртиятa и държaвaтa ГEРБ, дa зaпoчнeм рaзгрaждaнeтo нa cъздaдeния oт Бoриcoв и ГEРБ мaфиoтcки мoдeл. Тoвa нямa дa cтaнe cъc cръдни, трябвa дa ce пoдхoди oтгoвoрнocт, трябвa дa cи дaвaмe cмeткa зa cлoжнocттa нa тoзи прoцec.
Ниe нe ce притecнявaмe oт нoви избoри, a oт тoвa, чe тe мoгaт дa cъздaдaт cрeдa, в кoятo Бoйкo Бoриcoв дa имa пaртньoри, чe пaртиитe oт прoтecтa мoгaт дa имaт пo-ниcки oт ceгaшнитe рeзултaти. Бих прeпoръчaл дa ce игрae нa cигурнo. Зaщoтo Бoйкo Бoриcoв нямa дa ce oткaжe oт възмoжнocт дa ce върнe нa бял кoн във влacттa.
"Кон до коня, мила моя майно льо, юнак до юнака,
мила моя майно льо, юнак до юнака.
Сабите им, мила моя майно льо, като ясно слънце,
мила моя майно льо, като ясно слънце.

Бой да правят, бой да правят, за Христова вяра,
сам ги води, сам ги води цар Иван Шишман.
Бой да правят, бой да правят, за Христова вяра,
сам ги води, сам ги води цар Иван Шишман.

Отишли са, мила моя майно льо, на Софийско поле,
мила моя майно льо, на Софийско поле.
Бой да правят, мила моя майно льо, за българско име,
мила моя майно льо, за българско име."

Кон до коня, ама туй оня бял кон на Кеблото от онези светли времена! Къде коментатор, там и бял кон, сущи хергелета се мотаят из политиката българска. И всеки иска да играе на вързано, пардон, на сигурно.

Каква загуба за БСП, хора мили, тя държавата отиде в ряката, те партията спасяват! Рече го народът български, има такъв народ, с ударение не на "има", а на "такъв", ама то това са детайли, дето не се виждат отблизо, що ли. Такъв е народът, това иска. Че на мен не ми харесвало - никакво значение няма, аз затова и съм си взела бохчичката и съм на другия край на кълбенцето. 44% българи с право на глас, които това право са упражнили, искат това управление и това си е. Няма значение какво иска БСП, тя е убедила 15% или в числено съотношение по-малко от половин милион избиратели, колкото една Варна или един Пловдив по древните времена. А Вигенин сега се сетил, че трябва да разгражда ГЕРБ, вместо да иде да бие по главата този, който ГЕРБ като писано яйце го отглеждаше! Щото е негов човек, не нещо друго.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2150 -: Април 08, 2021, 02:45:35 »
Изглеждам като оптимист за Слави, на фона на повечето анализатори които вече са го отписали.
Като гледам и Радев го е отписал, вече говори за нови избори.
Какво ли мисли Слави по въпроса?
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2151 -: Април 08, 2021, 05:22:41 »
Наздраве за ранобудните!
 :t0328:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2152 -: Април 08, 2021, 05:28:58 »
Наздраве за ранобудните!
 :t0328:
Кой каза наздраве?!
 :t0328:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2153 -: Април 08, 2021, 06:13:04 »
Изглеждам като оптимист за Слави, на фона на повечето анализатори които вече са го отписали.
Като гледам и Радев го е отписал, вече говори за нови избори.
Какво ли мисли Слави по въпроса?

От все сърце се надявам да не го е отписал. Страната трябва да знае своите герои. Мандат, моля!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2154 -: Април 08, 2021, 06:15:35 »
Ако правилно помня Конституцията, а ме мързи да ровя, първия мандат се връчва на спечелилата партия. Ако тя не успее да състави правителство, вторият мандат отива при втората по резултат партия. Ако и тя не успее да състави правителство, третия мандат се дава по идея на президента, като май няма ограничения коя от парламентарно представените партии го получава!  :smokin: :popcorn:
Отивам да спя, че утре влизаме в локдаун, а ще трябва да се промъквам до магазина за пуканки. Такова зрелище не е за изпускане! Първите два тайма ще са феерични!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2155 -: Април 08, 2021, 06:58:20 »
Циркът ще започне още при избора на председател на народното събрание.
Сега чакам Ръкомахащия да дойде в БТВ и да анализира ситуацията.
Кефи с анализите си.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2156 -: Април 08, 2021, 07:05:55 »
"Какво ли мисли Слави по въпроса?"

Че не е внимавал какво си пожелава?  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2157 -: Април 08, 2021, 07:24:19 »
Quote (selected)
Съдът обяви, че работата на прокуратурата не е работа на гражданите. Както и че интерес към дейността на тази институция може да имат само пряко засегнатите от дейността ѝ - т.е. обвинените в престъпления. Това следва от решение на съдия Зорница Дойчинова от Административния съд в София по дело срещу прокуратурата за отказ да предостави информация, свързана с лансираните от нея ключови промени в Наказателно-процесуалния кодекс.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sudut-obyavi-che-prokuraturata-ne-e-rabota-na-grazhdanite
После плачат че имало наказателен вот, радвайте се че още е с бюлетини, ще дойде време и с патрони.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2158 -: Април 08, 2021, 07:50:20 »
Ръкомахащия (Андрей Райчев) направо ги помля по БТВ.
Тоест циркът се очертава много по фееричен отколкото си представях.
 :popcorn: :lol:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2159 -: Април 08, 2021, 09:00:52 »
Райчев определено играе за ИТН и Герб. И не знам защо се смята, че при избори веднага, Славчо ще спечели повече. На тези избори Славчо не беше на мушката и това бе в негов интерес. При избори веднага, вече ще трябва да отговаря на доста неудобни въпроси. Например: Освен баналния референдум, какво друго предлага? Кои му са експертите? Кои са му спонсорите - за тв и изборите? Ако е против герб, защо тогава не иска да се демонтира партията-държава?
Иска или не иска ще трябва да участва в дебати. Едно е да каканижеш от екрана, друго е да отговаряш на въпроси при общо взето равни правила.
Както се казва "Птичката каца веднъж на рамото." Не хване ли шанса си сега, то друг път може и да няма.
 
« Последна редакция: Април 08, 2021, 09:06:03 от noooo »