Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 01:33:41

Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 191204 пъти)

0 Потребители и 25 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #600 -: Март 25, 2021, 19:45:11 »
Не, Божков не ми е неприятен, говоря по принцип, че няма логика, да сменяш един кожодер с друг.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #601 -: Март 25, 2021, 19:45:44 »
Няма настроения.
Божков може да е пич, но не е политик и това с изборите е задявка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #602 -: Март 25, 2021, 19:45:59 »
Колеги и колежки, какво правим? Останаха десетина дена до изборите, с с тия куци коне дето са се приготвили да участват, си е голяма мъка да реши човек кого да подкрепи. Как мислите, Божков има ли някакъв шанс или да залагаме на сигурното - БСП? За мен и в двата случая ще ми е сефте да гласувам за тях.

сметката е изключително проста - боци без бсп не може да бъде свален. оттам нататък смятай каквото си искаш, но това са фактовете.

отделно, че от извънпарламентарните имаме една, дето боко я избра за омбудсманка /или омбудслейди, дедазнам как е по-вярно/, един дето му беше министър, един дето му платил 70 милиона в чекмеджето и ако го бяха оставили, щеше още да плаща. и един, дето много изразително чете квото са му написали, ама има целувки с боко от времето му на главсек и беше оцапал гащите при едно интервю с него.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #603 -: Март 25, 2021, 19:46:34 »
личното ми мнение е, че божков до последно даваше нишани, че може да зарови томахавката, ако го оставят да си печели.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #604 -: Март 25, 2021, 19:48:01 »
Божков беше ортак с бай суджук в нашето дране, когато се скараха, очевидно как да делят плячката, съдрана от нас, и ви стана надежда за оправяне ли?!

Абе хора-а, защо ви е толкоз къса паметта?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #605 -: Март 25, 2021, 19:50:06 »
Вярно даваше мишани, но бе поръчан и общо взето може да се каже го елиминираха от икономическия живот, заграбиха му имането. Такива като него подобни неща нито забравят, нито прощават и при определени условия и обстоятелства могат да се окажат полезни.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #606 -: Март 25, 2021, 19:51:02 »
Признавам че в някои моменти Божков ми е бил симпатичен, за това че прави колекции и музей, тук в България, а не като суджуците, всичко в чужбина, но и той има дебело досие в ЦРУ и ФБР и няма как да работи в политиката за България.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #607 -: Март 25, 2021, 19:52:40 »
Кой беше бай Суджук до 2005г? Божков просто си плащаше рекета на Борисов, тъй като последния по една или друга причина се озова на върха на хранителната верига. Ако не беше той, щеше да плаща на друг. Обаче единият е преходен, а другият не, въпреки, че с опитват да го отстранят незаконно и със сила.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #608 -: Март 25, 2021, 19:53:25 »
Когато вълците в една глутница се самоизяждат, не бива да симпатизираме на изядения, макар че сме нормални човеци и го правим, защото е самоубийствено, народът е казал, вълкът козината си мени, нрава - не.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #609 -: Март 25, 2021, 19:54:13 »
Ами те всичките имат досиета, не е само Божков, въпроса е кой има топки като вземе властта да им е.е мамата въпреки досиетата и компроматите.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #610 -: Март 25, 2021, 19:57:22 »
Да, съгласен съм, но няма индикации за Божков, ако беше доказал че ще работи за България, щях с две ръце да гласувам за него. Защото: Чак когато му взеха имането, тогава се озъби на суджуците, за това!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #611 -: Март 25, 2021, 20:02:36 »
максимус,

тва са глупости. божков е работил и работи само и единствено за себе си. като, ако се наложи, прежалва някой и друг процент за чекмеджета.

баси. той е отговорен за тоталното зомбиране на народа да ходи да търка билетчета. също както слави е отговорен за чалгаризирането на въпросния народ. за мен това са две сериозни психични отклонения.

кви доказателства искаш - те доказателствата за алчност и егоизъм бодат очите.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #612 -: Март 25, 2021, 20:03:35 »
Така е, той изпищя чак когато тръгнаха да го колят, до тогава живееше в мир и съглашателство с тях. Обаче сам човек, колкото и да е богат, какво ли може да направи срещу установената система? Видяхме, че в третия си мандат гробарите станаха толкова нагли, че започнаха разправа с тия бизнесмени които са били независими от тях и един по един може да се каже успешно ги отстреляха пред одобряващия поглед на ЕС и САЩ.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #613 -: Март 25, 2021, 20:06:39 »
агенция медиана кърти мивки секакви:
1. очевидно единственият начин, който им е известен, да снемат картинка от графика, направена в некво офис приложение, е да направят принт скрийн. ама толко са бързали, че не са погледнали, че курсорът е вътре, точно преди последната буква в заглавието:


2. освен курсора директно си признават, че уиндоусите им не са активирани:


цялото: https://glasove.com/categories/novini/news/mediana-deset-dni-predi-izborite-vsichki-vprositelni-ostavat

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #614 -: Март 25, 2021, 20:08:30 »
ес и сащ това не ги интересува - те гледат да не се рита срещу щатски и немски фирми, и бочко спазва. гледат и да захлебят по някоя вкусна концесия или договор - боко пак спазва. и го търпят - техен son of a bitch си е.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #615 -: Март 25, 2021, 20:11:07 »
колкото до втората снимка от медианата: за мен не съществува начин да бъда убеден, че цели 13% от населението смятат бунак тенеке кадъната за добър политик.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #616 -: Март 26, 2021, 09:18:45 »
Изтекоха в мрежите ени колажчета, ся не мога да ги пусна, но надписите по тях са съществените.
1. Тази неделя - 28.03.3021, не забравяйте да смените времето на часовниците си.
2. Другата неделя - 04.04.2021, не забравяйте да смените правителството си.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #617 -: Март 26, 2021, 10:32:17 »
Quote (selected)
Колеги и колежки, какво правим? Останаха десетина дена до изборите, с с тия куци коне дето са се приготвили да участват, си е голяма мъка да реши човек кого да подкрепи. Как мислите, Божков има ли някакъв шанс или да залагаме на сигурното - БСП? За мен и в двата случая ще ми е сефте да гласувам за тях.

Много е просто. Гласуването за различни нароили се нови субекти разпилява вота и в крайна сметка получаваме отново Тиква. Друг е въпросът, че разни новорекламирани опозиционери са си отсега готови да МУ пристанат под някаква форма. Най-вероятно ще бъде от загриженост за България и нужда от стабилност.. :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #618 -: Март 26, 2021, 10:53:31 »
Гледам тукана – некои са се закахърили, дали да гласуват на 4 април за Васил Божков или не  :m1201:

И какво ше ти помогне Божков за дереджето бе, драги, освен да ти подшушне как да си напра’иш часно музейче?!  :tongue_:

Има обаче един друг – мноо по-опасен, с богат управленски опит ренегат! – който изобщо не си поплюва, въпреки че социологическите проучвания в момента не му дават абсолютно никакъв шанс да влезе в Парламента. Но се опитва да се вре най-вече на международно равнище …

Quote (selected)
Автор: Цветан Цветанов и Павел Вълнев, Just Security
20.03.2021. Парите на Русия и Китай насърчават корупцията

Морски сили като Русия и Китай имат все по-осезаемо присъствие в европейски води, открито и скрито опитващи се да влияят на делата на континента не в негова изгода. Осъзнавайки важността на морската д...
https://glasove.com/authors/3218

За жалост обаче статията в „Гласове” е изтрита и свършва дотук, а на мен не ми се рови.

Доста е интересна … Аз я прочетох в съботното хартиеното издание на в-к „24 часа” от 20.03.2021 г.

Така че, ако ви интересува и вас – дерзайте!!!




Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #619 -: Март 26, 2021, 11:19:15 »
Изтекоха в мрежите ени колажчета, ся не мога да ги пусна, но надписите по тях са съществените.
1. Тази неделя - 28.03.3021, не забравяйте да смените времето на часовниците си.
2. Другата неделя - 04.04.2021, не забравяйте да смените правителството си.
:t0301:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #620 -: Март 26, 2021, 11:59:06 »
Публикувано във факти.бг: Знамето на СССР, това на НРБ и бюст на Георги Димитров на предизборна среща на ГЕРБ



https://fakti.bg/bulgaria/563442-znameto-na-sssr-tova-na-nrb-i-bust-na-georgi-dimitrov-na-predizborna-sreshta-na-gerb

 :b0201:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #621 -: Март 26, 2021, 12:50:49 »
Публикувано във факти.бг: Знамето на СССР, това на НРБ и бюст на Георги Димитров на предизборна среща на ГЕРБ



https://fakti.bg/bulgaria/563442-znameto-na-sssr-tova-na-nrb-i-bust-na-georgi-dimitrov-na-predizborna-sreshta-na-gerb

 :b0201:

Това по-скоро са атрибути на кафене рафаело, отколкото дело на хора от ГЕРБ. Не че не са способни за такова нещо, но в случая е нямало нужда (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #622 -: Март 26, 2021, 13:17:05 »
Логично. Това не прави сценката по-малко идиотска.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #623 -: Март 26, 2021, 13:40:57 »
Цитат на: Джиджи
За жалост обаче статията в „Гласове” е изтрита и свършва дотук, а на мен не ми се рови.

https://glasove.com/categories/skandalyt/news/initsiativata-tri-moreta-shche-zashchitava-demokratsiyata-v-blgariya-i-iztochna-evropa
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #624 -: Март 26, 2021, 14:05:53 »
По лични причини и контакти само аз нося над 100 гласа за БСП със съответните обяснения и откровения. Всеки има право на избор!

п. п. По отношение на мизансцена за гербавото събитие - това не е нищо особено. Обикновено и най-вече по малки населени места за партийни сбирки се ползва наличното по-големшко пространство. Най-естественият избор е местната кръчма, която отразява мнението и личните пристрастия на собственика, който няма нищо против да му платиш за инициатива на ползу державу
« Последна редакция: Март 26, 2021, 14:10:28 от Aсол »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #625 -: Март 26, 2021, 14:16:12 »
Логично. Това не прави сценката по-малко идиотска.

За идиотска нищо не казвам :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #626 -: Март 26, 2021, 14:23:11 »
п. п. По отношение на мизансцена за гербавото събитие - това не е нищо особено. Обикновено и най-вече по малки населени места за партийни сбирки се ползва наличното по-големшко пространство. Най-естественият избор е местната кръчма, която отразява мнението и личните пристрастия на собственика, който няма нищо против да му платиш за инициатива на ползу державу

Да де, нали и аз това казвам :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #627 -: Март 26, 2021, 15:25:59 »
Логично. Това не прави сценката по-малко идиотска.

Аз пък бих наблегнала малко повече и на персонажите в тази сценка, в допълнение към самия амбианс  :bouncy-1054:

 :smokin:
« Последна редакция: Март 26, 2021, 15:39:39 от Джиджи »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #628 -: Март 26, 2021, 15:31:14 »
Публикувано във факти.бг: Знамето на СССР, това на НРБ и бюст на Георги Димитров на предизборна среща на ГЕРБ



https://fakti.bg/bulgaria/563442-znameto-na-sssr-tova-na-nrb-i-bust-na-georgi-dimitrov-na-predizborna-sreshta-na-gerb

 :b0201:

Това по-скоро са атрибути на кафене рафаело, отколкото дело на хора от ГЕРБ. Не че не са способни за такова нещо, но в случая е нямало нужда (imho).
Пак се пускате по повърхността. Снимката е супер. Защото:
"A picture is worth a thousand words".
От друга страна текстчето под снимката показва умствена мизерия.
"Aбcoлютeн cрaм и пoзoр нa прeдизбoрнa cбиркa нa ГEРБ в мoмчилoвгрaдcкoтo ceлo Звeздeл! Прeдceдaтeлят нa Нaрoднoтo cъбрaниe Цвeтa Кaрaянчeвa и други лицa oт aктивa нa уж aнтикoмуниcтичecкaтa пaртия ГEРБ прoвeдoхa cрeщa cъc cимпaтизaнти в мecтнaтa кръчмa, в кoятo нaд глaвитe нa вcички cтърчaт кoмуниcтичecки cимвoли.
Cрeд cимвoлитe ca бюcт нa Гeoрги Димитрoв, знaмeтo нa CCCР и тoвa нa Нaрoднa Рeпубликa Бългaрия и други, нo тoвa oчeвиднo нe cмущaвa "aнтикoмуниcтитe" oт ГEРБ."
Мен не ме е срам от знамето на Народна Република България. Клел съм се в БНА пред това знаме, работил съм за онази България и съм я смятал за своя. Няма да си променя мнението заради продажници които още плачат за кръчмата на дядо си на село или за апартамента които са им взели до "Попа". За "огромните загуби" които са претърпели, че не са могли да ги дават под наем 45 години. Няма да си зачеркна 40 най-хубави години от живота затова, че някои са намерили други задници за целуване.
На Георги Димитров може алибито му за пожара за който го съдят да са две каки в едно легло, но е имал "guts" да се пребори с реакционен съд. Като се изключи един Христо Стоичков, нямаме много българи които са направили нещо. Георги Димитров е такъв българин. Това на което сега казват "influencer".
Бъдете здрави и умната!

PS Това "социалистическо ретро" никак не ме смущава. Намирам го ОК.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 16:03:57 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #629 -: Март 26, 2021, 15:32:34 »
Цитат на: Джиджи
За жалост обаче статията в „Гласове” е изтрита и свършва дотук, а на мен не ми се рови.

https://glasove.com/categories/skandalyt/news/initsiativata-tri-moreta-shche-zashchitava-demokratsiyata-v-blgariya-i-iztochna-evropa

Благодаря.

По-горе съм дала линка, с който разполагах, и писах, че изобщо не ми се рови ...

А самата статия е скандална, което се доказва и от присъствието на думичката /skandalyt/ в самата хипервръзка, не мислиш ли ???


Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #630 -: Март 26, 2021, 15:48:03 »
Quote (selected)
Пак се пускате по повърхността.

Пак съдиш прибързано.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #631 -: Март 26, 2021, 15:48:52 »
Quote (selected)
Пак се пускате по повърхността. Снимката е супер. Защото:
"A picture is worth a thousand words".
От друга страна тексчето под снимката показва умствена мизерия.
"Aбcoлютeн cрaм и пoзoр нa прeдизбoрнa cбиркa нa ГEРБ в мoмчилoвгрaдcкoтo ceлo Звeздeл! Прeдceдaтeлят нa Нaрoднoтo cъбрaниe Цвeтa Кaрaянчeвa и други лицa oт aктивa нa уж aнтикoмуниcтичecкaтa пaртия ГEРБ прoвeдoхa cрeщa cъc cимпaтизaнти в мecтнaтa кръчмa, в кoятo нaд глaвитe нa вcички cтърчaт кoмуниcтичecки cимвoли.
Cрeд cимвoлитe ca бюcт нa Гeoрги Димитрoв, знaмeтo нa CCCР и тoвa нa Нaрoднa Рeпубликa Бългaрия и други, нo тoвa oчeвиднo нe cмущaвa "aнтикoмуниcтитe" oт ГEРБ."
Мен не ме е срам от знамето на Народна Република България. Клел съм се в БНА пред това знаме, работил съм за онази България и съм я смятал за своя. Няма да си променя мнението заради продажници които още плачат за кръчмата на дядо си на село или за апартамента които са им взели до "Попа". За "огромните загуби" които са претърпели, че не са могли да ги дават под наем 45 години. Няма да си зачеркна 40 най-хубави години от живота затова, че някои са намерили други задници за целуване.
На Георги Димитров може алибито му за пожара за който го съдят да са две каки в едно легло, но е имал "guts" да се пребори с реакционен съд. Като се изключи един Христо Стоичков, нямаме много българи които са направили нещо. Георги Димитров е такъв българин. Това на което сега казват "influencer".
Бъдете здрави и умната!

Дааа! И ето, че имаме база и то солидна за разговор на тема България. Ще я има ли, или....

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #632 -: Март 26, 2021, 15:50:32 »
Quote (selected)
Пак се пускате по повърхността.

Пак съдиш прибързано.
Дори никак, защото се цитират мижави издания. Научихте ли нещо от тези "факти"?
Трябва да има някаква избирателност.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #633 -: Март 26, 2021, 16:37:06 »
Бъч е прав, из провинцията е пълно с клубчета и кръчмета, окичени със символи от соца, и какво от това. Нашата история е, и да не ни харесва на някои.

Да не заприличваме на полуделите на запад, които махат паметниците на Колумб и Джеймс Баучер!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #634 -: Март 26, 2021, 16:45:33 »
Quote (selected)
Дори никак, защото се цитират мижави издания. Научихте ли нещо от тези "факти"?
Трябва да има някаква избирателност.

Напротив. Нито съм чел какво пише под снимката, нито ме вълнува. Просто бях длъжен да посоча някакъв източник. Та... съдиш прибързано. Пак. Факт.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #635 -: Март 26, 2021, 16:46:03 »


Мен не ме е срам от знамето на Народна Република България. Клел съм се в БНА пред това знаме, работил съм за онази България и съм я смятал за своя.
... Няма да си зачеркна 40 най-хубави години от живота затова, че някои са намерили други задници за целуване.
На Георги Димитров може алибито му за пожара за който го съдят да са две каки в едно легло, но е имал "guts" да се пребори с реакционен съд. Като се изключи един Христо Стоичков, нямаме много българи които са направили нещо. Георги Димитров е такъв българин.

PS Това "социалистическо ретро" никак не ме смущава. Намирам го ОК.
И аз.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #636 -: Март 26, 2021, 16:53:17 »
Quote (selected)
Дори никак, защото се цитират мижави издания. Научихте ли нещо от тези "факти"?
Трябва да има някаква избирателност.

Напротив. Нито съм чел какво пише под снимката, нито ме вълнува. Просто бях длъжен да посоча някакъв източник. Та... съдиш прибързано. Пак. Факт.
Много сте нерваци. Никого не съдя. Снимката писах, си е супер.
Писах ви какво си мисля за текста. Всичко е лично само в разсъжденията на Кръстника от "The Godfather", когато предупреждава мафиотските босове, да не закачат сина му Майкъл, когато се върне от Италия.
Да ви го търся ли или ще се сетите?
Смисълът беше (по спомен): Дори птиче да се изцвъка върху Майкъл той, Вито Корлеоне ще смята, че те са виновни (мафиотските босове). :cool-1084:
« Последна редакция: Март 26, 2021, 17:00:08 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #637 -: Март 26, 2021, 16:54:49 »
Quote (selected)
Бъч е прав, из провинцията е пълно с клубчета и кръчмета, окичени със символи от соца, и какво от това. Нашата история е, и да не ни харесва на някои.

Той ще е прав и ако каже, че слънцето изгрява всяка сутрин. Също толкова очевидно е.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #638 -: Март 26, 2021, 16:56:29 »
Quote (selected)
Много сте нерваци. Никого не съдя.

Мне, ти си нервак. Не съм твърдял, че съдиш някого, а съдиш за нещо, без да се замислиш дали си прав. Егото ще да е.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #639 -: Март 26, 2021, 17:01:50 »
Имате някаъв проблем, но не смятам да го търся.
Вървете си с мир!
Каквото съм смятал за правилно съм го написал.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 17:05:29 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #640 -: Март 26, 2021, 17:16:52 »
Quote (selected)
Каквото съм смятал за правилно съм го написал

Аз също. С тази разлика, че не смятам себе си за непогрешим, та затова и не опитвам да "отварям очите" на никого.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #641 -: Март 26, 2021, 17:21:02 »
Quote (selected)
Каквото съм смятал за правилно съм го написал

смятам себе си за непогрешим, та затова и не опитвам да "отварям очите" на никого.

 :b0201: :0005:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #642 -: Март 26, 2021, 18:30:12 »
Тва със снимката е удар отдясно по гробарите. Ристю и компания си искат електората.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #643 -: Март 26, 2021, 18:32:43 »
Тва със снимката е удар отдясно по гробарите. Ристю и компания си искат електората.
Колко да е от дясно?
Ние нали превъртяхме скалата?
Няколко пъти!
Кое е ляво, кое дясно само в кристална топка може да видиш. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #644 -: Март 26, 2021, 18:57:10 »
Тва със снимката е удар отдясно по гробарите. Ристю и компания си искат електората.

Не знам за Христо Иванов, но днес видях билборд на Петър Москов и Росица Рачева -- Консервативна Обединена Десница (WTF?!)

И като прочетох "рекламния" им слоган се чудех да се смея ли или да крещя -- "За силна държава, на която да можеш да разчиташ". Консервативни десни и силна държава?! Ако не беше жалко, щеше да е комично, но това е положението.

Иначе с интериора на кръчмата нямам проблем. Идиотски е нейният избор от страна на ГЕРБ. Те са идиотите, а не собственика на кръчмата. Това най-вече за Бъч.
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #645 -: Март 26, 2021, 19:05:37 »
Може читалището в селото вече да са го затворили и да са нямали избор.
Само кръчмата може да събере толкова хора.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #646 -: Март 26, 2021, 19:07:19 »
Може читалището в селото вече да са го затворили и да са нямали избор.
Само кръчмата може да събере толкова хора.

Ми да ги бяха поприкрили малко :)

Не е трудно.
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #647 -: Март 26, 2021, 19:12:44 »
На снимката има поне двама без маски, не са оратори, значи 600 лева назад.
РЗИ-тата ако си гледат работата покрай тия събрания само от рекламни снимки ще изкарат пари да покрият масрафа за изборите.  :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #648 -: Март 26, 2021, 19:22:06 »
Може читалището в селото вече да са го затворили и да са нямали избор.
Само кръчмата може да събере толкова хора.

Ми да ги бяха поприкрили малко :)

Не е трудно.

Толкова го могат.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #649 -: Март 27, 2021, 08:27:17 »
Чух Борисов предизборно да казва, че от боренето на контрабандата идвали пари за медиците и безплатното ваксиниране. Шиткат ли ги контрабандните стоки, че да събират чак такива пари?   :t1815:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #650 -: Март 27, 2021, 08:38:17 »
Quote (selected)
Брашно, захар, олио, сол, ориз, пастет, хляб… Прилича на пакет за социално слаби хора. В действителност обаче е част от предизборната кампания, а снимки на подаянията тръгнаха из социалните мрежи.
https://frognews.bg/novini/gerb-dps-kupuvat-glasove-brashno-oriz-sol.html

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #651 -: Март 27, 2021, 10:46:28 »
Quote (selected)
Сачева премести България на първо място в ЕС по помощи за локдауна
Преди намесата на социалния министър европейска агенция бе поставила страната ни на последно място
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sacheva-premesti-bulgariya-na-purvo-myasto-es-po-pomoshti-za-lokdauna

Па ги изпляскахме у дюшемето европците!
Френци, немци, швеци, ония с лалетата моат само вода с менци да ни носат и да попиват "мъдрост" и "социалност". :crying_with_laughter-3302:
Ако добавим и 50-то лева за пенсионери и увеличението на бюджетните заплати (мярка което едва ли някой би предприел по време на криза) може да се борим и за междуконтинентална титла за "заместващ доход".
Заместващ щото по показател доход пак ще заседнем на дъното.
Направо да се чудиш защо:
Quote (selected)
Чужденците не харесват България като страна за живот
https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/chuzhdencite-ne-haresvat-bulgariya-kato-strana-za-zhivot
Сигурно щото са аскети и не обичат "изобилието".
« Последна редакция: Март 27, 2021, 11:00:01 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #652 -: Март 27, 2021, 11:12:30 »
Quote (selected)
Брашно, захар, олио, сол, ориз, пастет, хляб… Прилича на пакет за социално слаби хора. В действителност обаче е част от предизборната кампания, а снимки на подаянията тръгнаха из социалните мрежи.
https://frognews.bg/novini/gerb-dps-kupuvat-glasove-brashno-oriz-sol.html
Дали тия хора си дават сметка, че по тоя начин признават окаяното състояние на българина? Хем викат "добре сме, по-добре не сме били, БВП 100 милиарда", хем раздават евтини стоки, които всеки би трябвало да може да си позволи, ако сме толкоз добре.

Тук има още снимки:

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-i-dps-agitirat-oriz-bob-brashno-i-plodove

Мен ме хваща срам. Как тях не ги хваща... нямам идея.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #653 -: Март 27, 2021, 11:49:22 »
Quote (selected)
Резултати от социологично проучване на населението за отношението му към правителството. Анкетираните са отговорили, както следва:
- Да си..............30%
- Да им..............30%
- Да ги............. 30%
- Други подобни......9%
- Без мнениe.........1%

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #654 -: Март 27, 2021, 11:57:48 »
Quote (selected)
Брашно, захар, олио, сол, ориз, пастет, хляб… Прилича на пакет за социално слаби хора. В действителност обаче е част от предизборната кампания, а снимки на подаянията тръгнаха из социалните мрежи.
https://frognews.bg/novini/gerb-dps-kupuvat-glasove-brashno-oriz-sol.html


Къде е дъното? ДБ и Божков разпространяват фалшива новина за агитация на ГЕРБ с хранителни продукти
https://tribune.bg/bg/mrezhata/kade-e-danoto-db-i-bozhkov-razprostranyavat-falshiva-novina-za-agitatsiya-na-gerb-s-hranitelni-produkti/?fbclid=IwAR09SATTq8lD9A2fFhdS8Sge4pD-oiygiIyVTKot4VZmfIBYoYcj5IUThNo

Всеки да решава сам къде е истината.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #655 -: Март 27, 2021, 12:05:27 »
Дали тия хора си дават сметка, че по тоя начин признават окаяното състояние на българина?
----
Мен ме хваща срам. Как тях не ги хваща... нямам идея.

Ми как ше ги хваща, след като рекламите по българските кабеларки ги учат на тва ката ден:

Quote (selected)
Спестявайте при нас, докато пазарувате …
  :crying_with_laughter-3302:

А така тук ше „спестяват”, даже и без да пазаруват!!! :0005:

« Последна редакция: Март 27, 2021, 12:11:40 от Джиджи »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #656 -: Март 27, 2021, 12:10:16 »
Quote (selected)
Брашно, захар, олио, сол, ориз, пастет, хляб… Прилича на пакет за социално слаби хора. В действителност обаче е част от предизборната кампания, а снимки на подаянията тръгнаха из социалните мрежи.
https://frognews.bg/novini/gerb-dps-kupuvat-glasove-brashno-oriz-sol.html


Къде е дъното? ДБ и Божков разпространяват фалшива новина за агитация на ГЕРБ с хранителни продукти
https://tribune.bg/bg/mrezhata/kade-e-danoto-db-i-bozhkov-razprostranyavat-falshiva-novina-za-agitatsiya-na-gerb-s-hranitelni-produkti/?fbclid=IwAR09SATTq8lD9A2fFhdS8Sge4pD-oiygiIyVTKot4VZmfIBYoYcj5IUThNo

Всеки да решава сам къде е истината.

Е кво има да решавам...



Погледни и другите снимки от линка по-горе.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #657 -: Март 27, 2021, 12:15:43 »
Е кво има да решавам...



Поне са с маски!!!

« Последна редакция: Март 27, 2021, 12:18:50 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #658 -: Март 27, 2021, 12:40:08 »
Quote (selected)
Брашно, захар, олио, сол, ориз, пастет, хляб… Прилича на пакет за социално слаби хора. В действителност обаче е част от предизборната кампания, а снимки на подаянията тръгнаха из социалните мрежи.
https://frognews.bg/novini/gerb-dps-kupuvat-glasove-brashno-oriz-sol.html
С няколко натискания на мишката се вижда, че въпросната акция е била по Коледа. Такива неща да ги пусне баба Пена от Каспичан, както и да е, ама политиканска "сила" дето има измежду основните си идеи някакво цифрово общество и електронни неща, някак нелепо звучи. Едни отрепки агитират срещу други отрепки с откровени евтини лъжи. Днешна България.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #659 -: Март 27, 2021, 12:48:12 »
Мая Манолова от „Изправи се! Мутри вън!” пред Георги Любенов в сутрешното предаване на БНТ1:

Подали са сигнал до президента Румен Радев във връзка с очаквано от тях фалшифициране на изборите поради следните причини:

• проблеми със сложните изборни протоколи;
• отказаното видеонаблюдение; и
• едновременното нанасяне на резултатите от машините за гласуване и хартиените бюлетини.

Като резултат от изборите, очакват отново „тройна коалиция”, съставена от ГЕРБ, ДПС и ВМРО, които според тях в момента „управляват задкулисно България”:

• Борисов ни открадна парите;
• А сега се кани да ни открадне и гласовете;

Конституционният съд да се готви за отваряне на чували с бюлетини, тъй като проф. Михаил Константинов от „Информационно обслужване” е предрекъл протакане на окончателните резултати от изборите с минимум 7 дни!!!

И последно – дълбоко възмущение от управлението на ковид-кризата в страната:

• 20 на 1,000 е в момента смъртността в България, което ни прави първи в Европа и втори в света!!!

Мая Манолова, :ok:

P.S. Аз не съм феминистка, но харесвам жени-юристки, тъй като Корнелия говорѝ след Мая по същия начин.

Затова, Корни, и на теб :ok:

« Последна редакция: Март 27, 2021, 13:09:57 от Джиджи »