Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 191728 пъти)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #720 -: Март 28, 2021, 17:13:51 »
Не са избягали, а ключовите им постове бяха отнети. демек, не са компютри, я компоти. Карай....и това ще се оттече...малко им остана да вредят..сега са при Мая, ама все още се водят при нас - всичко се знае. Последното ви го казвам за да сте в течение.. :nuts:

Аз мисля да гласувам за Танчето. Не че ми е някакъв фаворит, но кат гледам другите... тя е един Аполон. Затова.

Ми честита ти Тиква 4 тогава! Да не кажеш, че не си предупреден, а и за да не фърляш къчове..квото сам си направиш...

Добре... дай аргументи някакви. Кажи за кого и защо да гласувам. Нямам скрупули в тва отношение, както и в каквото и да е друго.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #721 -: Март 28, 2021, 17:17:23 »
Quote (selected)
аполон... на продажността. ето за забравилите:

"Not enough minerals". Дори не съм играл Star Craft, но все пак....

Тва е недостатъчно за генерална промяна на позицията ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #722 -: Март 28, 2021, 17:18:59 »
Танчето си я спомням, като един от адептите за създаване на ДАНС... Не мога да гласувам за евроатлантици, това е което свързва почти всички партии у нас, слугинажа и навеждането пред "началниците" в Брюксел, и най-вече - Вашингтон.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 17:21:17 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #723 -: Март 28, 2021, 17:19:59 »
Естествено, парите от варненската дупка са достатъчно да плащат за коментари, подобни твоите
Аз нищо не съм видял от парите за "варненската дупка", но съм съгласен с въпросите на Здравка.
Имам и други въпроси. БСП лява партия ли е? Ако е лява защо наложи 10% данък ОД? Дали е партия на "труда" или е на "капитала" или ще защитава интереса на "всички". Как става последното? Защо данък доход в БГ не е прогресивен?
Дали БСП е патриотична организация? Ако е патриотична какво е нейното отношение към чужди гарнизони в БГ? Нали с нейните гласове в парламента това стана или съм с грешка?
Какво е отношението на БСП към "гьола" в Белене? Ако е конструктивно, защо вашият (на БСП) министър искаше да докара  Westinghouse  в БГ? Колко атомни централи са построили последните?
« Последна редакция: Март 28, 2021, 17:38:31 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #724 -: Март 28, 2021, 17:20:47 »
За БСП гласуват цели фамилии и професионални общности, тури социологията на трупчета. СоциолоЦите са на захранка и аз мноо добре знам това, цели 7 години гледах кога и как ядат от европейски и общи пари. Квот си поръчаш - това ще ти сервират. :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #725 -: Март 28, 2021, 17:20:59 »
Татяна Дончева ли  :t0120: :t0122:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #726 -: Март 28, 2021, 17:22:19 »
а бе... айде пак за неможещите да смятат: първо, без бсп е невъзможно бутането на баце ти. невъзможно.

второ, всички предлагани като 'алтернатива' десни плюнки /да, маяма и тя е дясна, за справка скорошна статия в барикада.орг/ са били оплодени в некъв минал момент от баце. а също и левите плюнки, включващи гоце и румпет.

трето, за разни пресни-пресни недополитици с бръснати глави и четящи от аутокю-та важи второто. снимки от бацевото минало са налични. скорошно интервю с баци като премиер - също.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #727 -: Март 28, 2021, 17:23:07 »
Quote (selected)
аполон... на продажността. ето за забравилите:
"Not enough minerals". Дори не съм играл Star Craft, но все пак....

Тва е недостатъчно за генерална промяна на позицията ми.

ми така си кажи, че немаш нищо против продажниците. гласувай си за когото си искаш в такъв случай.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #728 -: Март 28, 2021, 17:23:13 »
Дозирис, виж личните си

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #729 -: Март 28, 2021, 17:23:58 »
Много ще се радвам, БСП да бутне бай суджук, а после ще се разочаровам, защото ще бъде, преоблякъл се Илия, погледнал се - пак в тия.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #730 -: Март 28, 2021, 17:24:07 »
Quote (selected)
Кажи за кого и защо да гласувам.
За БСП, макар и с отвращение. Те са единствените, които имат шанс да съберат около себе си други отвратени от ГЕРБ, уви.
И е много важно дали на льольовците ще им стигне акъл да го схванат или ще продължат да си дуднат "никога с комунягите".
Не мисля, че БСП са нещо по-стока от герберите, но ако успеят да задържат калинките 4 години далеч от софрата с баницата, сичкото герб ще се оттече. И ще има масово записване в партията-столетница, за радост на асолките  :smokin:
Но, не вярвам това да се получи. Паплачта е не особено интелигентна и, за сметка на това, склонна към всякакви форми на корупция. Да не говорим, че от западните ни 'партньори' ще бъде упражнен силен натиск и току-виж, пак ще има "на мен ми ги пускаха, на тях им ги спират".
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #731 -: Март 28, 2021, 17:25:42 »
С ръка на сърцето признавам, че винаги съм харесвала спокойния, интелигентен и елегантен Станишев.

айде още една превзета домакиня тип лилето. интелигентен, спокоен и елегантен лъжец. а бе тука напоследък мноо признания се натрупаха. един протофашист, друг харесва продажници, една уж дясна харесва лъжци на високи позиции...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #732 -: Март 28, 2021, 17:26:36 »
''За БСП гласуват цели фамилии и професионални общности, тури социологията на трупчета.''
Чай ся, социолози си пазаруват всички, включително и БСП, така, че да си имаме уважението, мъ хората вършат това, за което са им платили - и вашите, и другите.
Хубу, мъ защо при толкози ум, разум, експертиза и почтеност до почти ангелско бяло, БСП не може да убеди драгата електорална единица да гласува за нея толкова масово, че да спечели изборите, а 10 години едни и същи охранени тулупи, да му се не види.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #733 -: Март 28, 2021, 17:29:10 »

Quote (selected)
Ако ''льольото'' се беше съгласил да работи с представители на БСП, това би било безпринципно. Аз също бих отказала.

Да видим дали добре съм разбрала. Значи..аз съм член СИК, търся връзка с "льольото", щото е непримирим враг на Тиквата и търся неговото съдействие по време на изборния ден за да следим за нарушения. Да го обясня как е на практика - аз решавам да отида до тоалетна и льольото трябва да следи кво става в секцията и заради мен. Льольото ми отказва тези общи действия щото съм комуне и ти смяташ, че това са принципи! Евала, госпожо! С такива опоненти кат вас на тиквоча приятели не му трябват. Имаш ли поне елементарна представа колко сте нелепи?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #734 -: Март 28, 2021, 17:29:25 »
Чай ся, социолози си пазаруват всички, включително и БСП

пазаруват тези, които имат излишни кинти за целта. бсп не е прокопсала финансово заради целенасочените усилия на баци, който прибягна до рязане на субсидии само и само да гътне единствената си опозиция.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #735 -: Март 28, 2021, 17:30:01 »
Не отчитате външния фактор, а той е доста значим, ако си имат по-изгодна пионка от бай суджук, ще го махнат, ако не, ще го пазят на всяка цена - помните ли как Меркел изпрати доверен адвокат, да спасява Цв. Цв., когато го разследваха за подслушванията, ако стане някаква изненада, ще търсят начин, да купят, шантажират или елиминират новия управник, забравихте ли как свалиха Орешарски, заради енергийните ни проекти, неправилно наричани руски?

За да се прокара американския интерес, а, и за трите морета да ви напомня.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #736 -: Март 28, 2021, 17:30:45 »
''айде още една превзета домакиня тип лилето. интелигентен, спокоен и елегантен лъжец'' Споко, личният ми вкус за мъже не влияе на политическите ми убеждения.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #737 -: Март 28, 2021, 17:33:03 »
''За БСП гласуват цели фамилии и професионални общности, тури социологията на трупчета.''
Чай ся, социолози си пазаруват всички, включително и БСП, така, че да си имаме уважението, мъ хората вършат това, за което са им платили - и вашите, и другите.
Хубу, мъ защо при толкози ум, разум, експертиза и почтеност до почти ангелско бяло, БСП не може да убеди драгата електорална единица да гласува за нея толкова масово, че да спечели изборите, а 10 години едни и същи охранени тулупи, да му се не види.

Наистина ли ми задаваш подобен глупав въпрос? Аре един контролен - кой управлява през последните над 10 години? Правиш ли връзките? :nuts:

Бъч, БСП си иска гьола в Белене! Баси и това ли успеха ви заглушат?
« Последна редакция: Март 28, 2021, 17:37:07 от Aсол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #738 -: Март 28, 2021, 17:35:51 »
Споко, личният ми вкус за мъже не влияе на политическите ми убеждения.

аз политическите ти убеждения обсъждам - към момента се порявяваш като вятърничава блондинка, накълвана с псевдо десни простотии /псевдо десни щото досега не съм те видял да имаш нещо дясно, само тъп, смотан и ограничен антикомунизъм/, харесваща лъжци и интриганти. способна да охули починала жена от позицията на простотиите, прочетени във фейбук. или бегемама. се тая.

някак не виждам какво мога да обсъждам с такъв типаж.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #739 -: Март 28, 2021, 17:37:24 »
''Да видим дали добре съм разбрала. Значи..аз съм член СИК, търся връзка с "льольото", щото е непримирим враг на Тиквата и търся неговото съдействие по време на изборния ден за да следим за нарушения. Да го обясня как е на практика - аз решавам да отида до тоалетна и льольото трябва да следи кво става в секцията и заради мен. Льольото ми отказва тези общи действия щото съм комуне и ти смяташ, че това са принципи! Евала, госпожо! С такива опоненти кат вас на тиквоча приятели не му трябват. Имаш ли поне елементарна представа колко сте нелепи?''
Много елементарен и неубедителен пример. Била съм и член на СИК,  и застъпник. Нищо не се случва докато хората гласуват. Зорът е СИК да не остава без надзор от застъпници на опозиционни партии при броенето на бюлетините и попълването на протоколите. Тогава ник'ва тоалетна. Памперс за възрастни.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #740 -: Март 28, 2021, 17:41:40 »
Quote (selected)
Зорът е СИК да не остава без надзор от застъпници на опозиционни партии при броенето на бюлетините и попълването на протоколите. Тогава ник'ва тоалетна.
А най-вече при предаване на протоколите в РИК. Там, като започнат да избиват контролите, стават може би най-големите шашми.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #741 -: Март 28, 2021, 17:41:45 »
Ми не те знам къв член си била, ама сега имаме две в едно - ръчно и машинно.  И всико у сиковете - тва е новият изборен кодекс. И великолепна изборна история на гербави мошенгии. Както вече казах - карай и без петли ще съмне. Въпросът е кво точно струвате!? Не забравяй да си го задаваш, вкючително и когато тиквите ви се отпорят и идете да ревете некъде...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #742 -: Март 28, 2021, 17:42:14 »

Бъч, БСП си иска гьола в Белене! Баси и това ли успеха ви заглушат?
Не точно! Оня министър, който е "народен представител" (как му беше името) от Стара Загора ходи в САЩ и се върна с "нови идеи". Westinghouse нищо няма да построят в Белене. Тупа се топката.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #743 -: Март 28, 2021, 17:43:44 »
между другото, някой привърженик на маяма, татянко1 или триото може ли внятно да обясни какъв е смисълът да се публикуват лъжи, и то тъпи лъжи? имам предвид простотията с колажите как гербавите били подкупвали с хранителни продукти.

депесето са ясни - при тях ясно личи номерът на бюлетината. ама те не се и оправдават. обаче какъв беше смисълът да се набъркват гербавите? единственият ефект е, че гербавите излязоха чисти от ситуацията. при положение, че където и да бутнеш, ще мирише и ще горчи като отрова, какъв въобще смисъл има да се лъже?!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #744 -: Март 28, 2021, 17:47:54 »
''Ми не те знам къв член си била, ама сега имаме две в едно - ръчно и машинно.'' Ако греша, моля да бъда коригирана и се извинявам предварително. Не бяха ли от БСП тези, които толкова го искаха това машинно гласуване? Губи ми се моментът.
Нда https://www.monitor.bg/bg/a/view/bsp-s-kampanija-da-se-glasuva-mashinno-na-vota-254701
« Последна редакция: Март 28, 2021, 17:51:30 от Здравка »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #745 -: Март 28, 2021, 17:48:37 »
Дозирис, виж личните си

Нямаше да забележа.  :bigok: Извинявам се за малоумните грешки в правописа!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #746 -: Март 28, 2021, 17:50:47 »
''Ми не те знам къв член си била, ама сега имаме две в едно - ръчно и машинно.'' Ако греша, моля да бъда коригирана и се извинявам предварително. Не бяха ли от БСП тези, които толкова го искаха това машинно гласуване? Губи ми се моментът.

Бяха. Но, очевидно крайния резултат от нечии желания си го оставила на благоволението на телевизора, щото е по-лесно...На мен всичко ми е ясно и да си призная нямам никакви намерения да водя на тази тема диалог с предубеден и предварително надъхан човек като теб. Няма да ти си извинявам, щото съм уверена в преценката си

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #747 -: Март 28, 2021, 17:52:23 »
Коригирах горе, но за всеки случай и тук
https://www.monitor.bg/bg/a/view/bsp-s-kampanija-da-se-glasuva-mashinno-na-vota-254701

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #748 -: Март 28, 2021, 17:55:33 »
Асол нарича някой друг ''предубеден и надъхан''. Жива да не бях. :crying_with_laughter-3302:
Приятна вечер на всички.
P.S. ''превзета домакиня'' също ми хареса.
Хайде със здраве.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #749 -: Март 28, 2021, 18:00:43 »
Quote (selected)
аполон... на продажността. ето за забравилите:
"Not enough minerals". Дори не съм играл Star Craft, но все пак....

Тва е недостатъчно за генерална промяна на позицията ми.

ми така си кажи, че немаш нищо против продажниците. гласувай си за когото си искаш в такъв случай.

Имам против, но винаги претеглям на везната. Един продажник може да се окаже по-полезен от един идеалист. Чиста математика. Ако трябва да бъдем откровени до болка, единствено Божков има потециал да обеси (буквално) Бойко Борисов. Fight fire with fire.

https://www.youtube.com/watch?v=xjlgUx7_aN0

Линията е много тънка.

:)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #750 -: Март 28, 2021, 18:02:39 »
бсп, здравче, искаха само и единствено да бъде спазен законът. щото за гербавите изборният кодекс е врата у поле и това, че от четири години има там заложено машинно гласуване за гербавите, а очевидно и за теб, е нищо незначещ факт. което е още едно доказателство за псевдо дясното, което изповядваш.

посочи ми дясна партия, за която спазването на законите не е нещо важно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #751 -: Март 28, 2021, 18:03:29 »
На Асол й е мноо трудно да не е предубедена като ви гледа на живо некадърните гюбеци, залегания под юрганя и секакъв подобен инициативен и демократичен арсенал, който демонстрирате в реално време. Даже има и по-цветист и точен коменатар на подобно поведение...Тиквата го употреби преди време по адрес на най-видната си парламентаристка :popcorn:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #752 -: Март 28, 2021, 18:06:04 »
Quote (selected)
аполон... на продажността. ето за забравилите:
"Not enough minerals". Дори не съм играл Star Craft, но все пак....

Тва е недостатъчно за генерална промяна на позицията ми.

ми така си кажи, че немаш нищо против продажниците. гласувай си за когото си искаш в такъв случай.

Имам против, но винаги претеглям на везната. Един продажник може да се окаже по-полезен от един идеалист. Чиста математика. Ако трябва да бъдем откровени до болка, единствено Божков има потециал да обеси (буквално) Бойко Борисов. Fight fire with fire.

https://www.youtube.com/watch?v=xjlgUx7_aN0

Линията е много тънка.

:)

един продажник е винаги продажник. божков никога не е искал и не иска да беси боко. божков иска да дере баламите, дето ги беше докарал до психоза да търкат талончета. с божков не е свързано никакво силово действие, а ти го закара чак дотам да беси. малко прекаляваш с екстраполациите на представите си.

неудобното при продажника е, че никога не знаеш кой колко е наддал, за да го купи. съответно никога не можеш да му имаш доверие за каквото и да е, щото може вече да са го напазарували.

ама ти си вярвай, че то било тънка линия.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #753 -: Март 28, 2021, 18:13:49 »
Quote (selected)
аполон... на продажността. ето за забравилите:
"Not enough minerals". Дори не съм играл Star Craft, но все пак....

Тва е недостатъчно за генерална промяна на позицията ми.

ми така си кажи, че немаш нищо против продажниците. гласувай си за когото си искаш в такъв случай.

Имам против, но винаги претеглям на везната. Един продажник може да се окаже по-полезен от един идеалист. Чиста математика. Ако трябва да бъдем откровени до болка, единствено Божков има потециал да обеси (буквално) Бойко Борисов. Fight fire with fire.

https://www.youtube.com/watch?v=xjlgUx7_aN0

Линията е много тънка.

:)

един продажник е винаги продажник. божков никога не е искал и не иска да беси боко. божков иска да дере баламите, дето ги беше докарал до психоза да търкат талончета. с божков не е свързано никакво силово действие, а ти го закара чак дотам да беси. малко прекаляваш с екстраполациите на представите си.

неудобното при продажника е, че никога не знаеш кой колко е наддал, за да го купи. съответно никога не можеш да му имаш доверие за каквото и да е, щото може вече да са го напазарували.

ама ти си вярвай, че то било тънка линия.

И всекиму своето :)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #754 -: Март 28, 2021, 18:22:26 »
И всекиму своето

или jedem das seine. кво става напоследък, та цитирането на разни концлагерски лозунги се увеличи? ей то го оригиналният, от бухенвалд:


Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #755 -: Март 28, 2021, 18:25:24 »
Ей го и ментето:


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #756 -: Март 28, 2021, 18:42:42 »

Бъч, БСП си иска гьола в Белене! Баси и това ли успеха ви заглушат?
Не точно! Оня министър, който е "народен представител" (как му беше името) от Стара Загора ходи в САЩ и се върна с "нови идеи". Westinghouse нищо няма да построят в Белене. Тупа се топката.
Др. Драгомир Стойнев (роден в Триполи, с политическа кариера започваща от Годеч) и сега е на избираемото второ място в листата на БСП кандидатите в Стара Загора. Имаше един древен виц за това какво имаме на теория и какво на практика. Апропо, небезизвестният му колега др. Вигенин води пък ямболската листа, това за общата линия в международните неща и обещанията по темата.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #757 -: Март 28, 2021, 18:46:50 »

Бъч, БСП си иска гьола в Белене! Баси и това ли успеха ви заглушат?
Не точно! Оня министър, който е "народен представител" (как му беше името) от Стара Загора ходи в САЩ и се върна с "нови идеи". Westinghouse нищо няма да построят в Белене. Тупа се топката.
Др. Драгомир Стойнев (роден в Триполи, с политическа кариера започваща от Годеч) и сега е на избираемото второ място в листата на БСП кандидатите в Стара Загора. Имаше един древен виц за това какво имаме на теория и какво на практика. Апропо, небезизвестният му колега др. Вигенин води пък ямболската листа, това за общата линия в международните неща и обещанията по темата.

Стойнев е от 20 % - на  квота, която все  още има място даже и в Националния съвет, вопреки "тоталитарната Корнела". Това не е драма. Много по-голяма драма, обаче, е истинската история за посещението на Вигенин в Украйна. БСП го прие, а това е нещо, мноо по-трудно за председателя на ПЕС за последен мандат, отколко постовете на разни калинчовци в нета

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #758 -: Март 28, 2021, 18:47:44 »
Ей го и ментето:


да, това е менте. това е около половината от целият цитат.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #760 -: Март 28, 2021, 19:14:16 »
Quote (selected)
БСП го прие
Известно ни е...  :m1273:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #761 -: Март 28, 2021, 19:14:26 »
Quote (selected)
Имам и други въпроси.
БСП лява партия ли е?
Да! Десетки пъти съм писал, че една партия не се определя каква е от временното и ръководство, а от членската маса.
Quote (selected)
Ако е лява защо наложи 10% данък ОД?

Не, не е налагала, но го прие. Времето бе такова, че инвестициите ги имаше и да се привличат още повече, а това налагаше да се намалят данъците и това определено подейства! Без значение времето ли, Станишев ли е управлявал, но подейства. СЕГА и не само от сега, този нъмбър изчерпи своя ресурс и вече не действа. Сега, БСП предлага скала от едно ниво нататък.
Quote (selected)
Дали е партия на "труда" или е на "капитала" или ще защитава интереса на "всички".
Живеем в капиталистическа държава, много други живеят в също капиталистически държави, част от тях управлявани от социалисти и не съм чувал някой да им задава подобни въпроси.Бъч, нали си спомняш че пишеш за БСП, не за БКП, или...
Quote (selected)
Как става последното? Защо данък доход в БГ не е прогресивен?
Ами все още не е променен - по горе писах защо.
Quote (selected)
Дали БСП е патриотична организация?
Да, тук се чудя, ако представя аргументите на "патриотите" и ги оплюеш основателно, дали от това аргументите ще станат по нефелни?Май зависи не само какво се приказва, а кой го казва.
Quote (selected)
Ако е патриотична какво е нейното отношение към чужди гарнизони в БГ? Нали с нейните гласове в парламента това стана или съм с грешка?
Да И с нейните. Да те върна ли към аргументите  за социалисти, каквито бяха и френските и т.н.?
Тук ще те запитам, не, ще ИЗРЕВА! А с кой блок да се вържем бе да муй** май**та, за да имаме някаква сигурност, след като шибаният белязан и сетне пияндурника ебаха мамата /тук няма да слагам други знаци/ на другия блок, в който членувахме? Нямаме, никаква възможност нямаме да бъдем неутрални, нали знаеш - един българин -хайдутин, двама българи - чета, трима - чета с предател - а ся смятай сам колко предатели живеят в мамковината.
Quote (selected)
Какво е отношението на БСП към "гьола" в Белене? Ако е конструктивно, защо вашият (на БСП) министър искаше да докара  Westinghouse  в БГ? Колко атомни централи са построили последните?
Винаги е било положително.Защото има секкви модели правещи се на интересни, даже и министри. Искал, ама не е докарал. Нито една.

Бъч, неприятното не е като се задават такива въпроси от 80%, неприятното е, когато се задават от останалите 20%.
А неприятното е, че карат други да им сдъвчат инфото и да им го поднесат с труд, надвишаващ десетки пъти твоя, да напишеш поста си.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 19:17:43 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #762 -: Март 28, 2021, 19:23:59 »
Quote (selected)
БСП го прие
Известно ни е...  :m1273:

Нищо не ти е известно, разбира се, но обичаш да се изказваш в анонимна среда, която все пак не е толкова анонимна :smokin:

п. п. В подкрепа на Джузепе относно 10% -ния данък. Хронологията е следната. Под мъдрото костово ръководство над 50% от секторите беха сиви и с никакви осигурителни права на хората. Това спокойно може да се проследи в базата данни на НОИ, те миналата година окончателно обпхванаха електронно този период/тва за любителите на статистиките калинчовци, щото има и други работи, които няма да кажа, преди той да се изложи подобаващо/. Законът беше предложен още от Шулева, като последният стана факт при правителството на Станишев. Аз не го отчитам като грешка, щото до тогава над 50% от хората работеха без никакви осигурителни права и шибаните синдакати си дремеха, освен ако не им плАтиш да дрънчат по паветата.
Така че свалете шапО на инж.  Шулева. Заслужава го жената!
« Последна редакция: Март 28, 2021, 19:33:20 от Aсол »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #763 -: Март 28, 2021, 19:24:43 »
Quote (selected)
Десетки пъти съм писал, че една партия не се определя каква е от временното и ръководство, а от членската маса
Бе то и стотици пъти да го напишеш, вярно няма да стане.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #764 -: Март 28, 2021, 19:31:35 »
Ба, то същото се отнася и до теб.
И иляда пъти да го отречеш, факта си остава факт.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #765 -: Март 28, 2021, 19:38:41 »
и още нещо за 10%-ния данък: той беше замислен като временна мярка, за не повече от 2-3 години. оттогава обаче на депесето много им хареса и яростно се противят всеки път, когато бсп поискат да го махнат. и това е основната причина все още да го има.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #766 -: Март 28, 2021, 19:43:24 »
''посочи ми дясна партия, за която спазването на законите не е нещо важно.''
onzi, не мога да разбера от написаното в предходните ти постове по мой адрес, общуваш ли с мен, или не, но се старая винаги да отговарям на съфорумци споменали името ми по какъвто и да е повод.
Кои закони имаш предвид? Какво на 100% годно за употреба барабар с правилника за приложението му сътвориха в това, а и в предходното НС законотворците наши ? l''Защо проф. Герджиков разпусна съвета, който трябваше да ги съветва? Ами министрите им правосъдни, ГЕРБави: Цецка, Барни, Неизнамимето, която е бившя зам. на онова недоразумение, което май било и водач на листа някъде си?!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #767 -: Март 28, 2021, 19:46:33 »
и още нещо за 10%-ния данък: той беше замислен като временна мярка, за не повече от 2-3 години. оттогава обаче на депесето много им хареса и яростно се противят всеки път, когато бсп поискат да го махнат. и това е основната причина все още да го има.

Той даже вървя паралелно една година с подоходния - всъщност това е годината на "бейби бума" при Станишев. После махнаха подоходния, в края на годината.
За невежите - в края на годината освен закона за бюджета се барат и така наречените данъчни закони. Гербавите да питат Киро - той ги разбира тез работи, ако му разрешите да работи :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #768 -: Март 28, 2021, 19:49:03 »
здравче,

1. това не е отговор на въпроса ми. а на теб този отговор ти е необходим, иначе не можеш да си намериш нишичка.
2. направи си труда да проследиш кога беше въведено машинното гласуване в избирателния кодекс, колко пъти и от кого беше неглижиран въпросният кодекс, от друга страна кой настояваше за спазването на закона /като се замислиш, нещо абсурдно за настояване в парламента на парламентарна република, ама дотам я докарахме/, и тогава заповядай отново да дискутираме темата. ликбез-ът си има граници.
3. качеството на гербавите закони за съжаление е под секва критика. обаче има един принцип дура лекс, сед лекс, като дура лекс категорично не е марка батерийки.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #769 -: Март 28, 2021, 19:54:13 »
''посочи ми дясна партия, за която спазването на законите не е нещо важно.''
onzi, не мога да разбера от написаното в предходните ти постове по мой адрес, общуваш ли с мен, или не, но се старая винаги да отговарям на съфорумци споменали името ми по какъвто и да е повод.
Кои закони имаш предвид? Какво на 100% годно за употреба барабар с правилника за приложението му сътвориха в това, а и в предходното НС законотворците наши ? l''Защо проф. Герджиков разпусна съвета, който трябваше да ги съветва? Ами министрите им правосъдни, ГЕРБави: Цецка, Барни, Неизнамимето, която е бившя зам. на онова недоразумение, което май било и водач на листа някъде си?!

И тия словоизлияния кво общо имат с БСП? Или ще се напнеш да намериш неква нишка? БСП има около 1/3 депутати от целото НС - ще сме светнеш ли как точно би могла да промени тиквеното законотворчество, докато вие лаете откъм градинката и се гнусите за взаимодействие? Аре да ми го обясниш с думи простички, като за простички и необразовани хора, които според весдесъщите социологически агенции сме ние...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #770 -: Март 28, 2021, 19:57:35 »
Спазването на законите onzi, е нещо, което не би трябвало изобщо да се обсъжда, дори когато те са ''лоши''. Но дори и най-лошият закон не трябва да допуска двояко тълкуване от всички които са длъжни да го тълкуват и прилагат. Те, ''моите'' искаха и електронно гласуване, обаче всички сме наясно, че това, за огромно съжаление, на тази територия няма как да стане в обозримото бъдеще.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #771 -: Март 28, 2021, 20:01:45 »
''БСП има около 1/3 депутати'' А и артисват колективно от работа за по няколко месеца :tongue_:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #772 -: Март 28, 2021, 20:03:53 »
п. Готова ли си да заложиш своя бекграунд срещу моя? За да ми докажеш как ме превъзхождаш... :smokin:
Не виждам никакво основание за Здравчето да си залага каквото и да е и да доказва каквото и да било. Конкурсите по канадска борба и по партийно водачество не се провеждат тук. Тук си разменяме мнения. Инсинуациите, че на някого му се плаща за мнение, моля да бъдат преустановени, освен ако не може да бъде представена фактурата с двата подписа, приемащ и предаващ.

Лично аз съм адски любопитна за мнението на Жан Виденов към настоящия момент, какво според него би трябвало да се направи. Онзи Жан Виденов, когото познавах в пред-премиерските му времена, беше почтен и умен мъж, не вярвам да се е променил. Мълчанието му лично на мен не ми вдъхва оптимизъм. А може би съм търсила лошо, поправете ме!

П.П. Здравче, можеш да заложиш нова рецепта за торта! Печелим всички шоколадоманиаци и техните семейства! Даже да е с моркови!
 


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #773 -: Март 28, 2021, 20:04:00 »
Спазването на законите onzi, е нещо, което не би трябвало изобщо да се обсъжда, дори когато те са ''лоши''. Но дори и най-лошият закон не трябва да допуска двояко тълкуване от всички които са длъжни да го тълкуват и прилагат. Те, ''моите'' искаха и електронно гласуване, обаче всички сме наясно, че това, за огромно съжаление, на тази територия няма как да стане в обозримото бъдеще.

Те твоите мноо глупости искат. Електронното гласуване ще е връо на сладолеТа, на фона на прострените ни като мръсно пране всекакви данни от масивите на НАП. Абе вие верно ли не умеете да мислите, или само така се правите? Първата възможност е стряскаща...не требе да припарвате и до бутон за кафемашина!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #774 -: Март 28, 2021, 20:08:52 »
''БСП има около 1/3 депутати'' А и артисват колективно от работа за по няколко месеца :tongue_:

Не си спомням да си коменирала организираните шебешки напускания на парламата 2013 година, а аз помня бетер слон. Даже се кефеше на попикаещите ви, дето довлекохте и в последствие бетонирахте Тиквата. Мноо внимавай кво ще ми пишеш, щото не само помня като слон.... :smokin:

На много неподхояща трънка кацаш - ще се опариш!Подбирай си по-меки събеседници. Пследното е приятелски съвет. Мноо съм добронамерена  и готина в съвета си и ще помоля още по-добронамерени хора от мен да не се изкушават да ме редактират
« Последна редакция: Март 28, 2021, 20:12:24 от Aсол »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #775 -: Март 28, 2021, 20:09:37 »
И тия словоизлияния кво общо имат с БСП? Или ще се напнеш да намериш неква нишка? БСП има около 1/3 депутати от целото НС - ще сме светнеш ли как точно би могла да промени тиквеното законотворчество, докато вие лаете откъм градинката и се гнусите за взаимодействие? Аре да ми го обясниш с думи простички, като за простички и необразовани хора, които според весдесъщите социологически агенции сме ние...
Ако БСП има около 1/3 от депутатите и нищо не може да направи, може да се изнесе от парламента и да отиде на работа в низините.
Павел Морев го е рекъл миналия век "Ако ме снемат от областния комитет, ще почна низова работа и ще я върша така, както ме учи собствената ми съвест. Не мога да търпя повече глупости... Ние не вършим нищо, а си играем на левичарство и революционна романтика."
Защото ако имаш нужда от депутати, правиш всичко възможно да убедиш ИЗБИРАТЕЛИТЕ, че твоята програма е по-добра, по-смислена и има повече добро в нея за тях лично.
Което, впрочем, правеше неустанно Цветан Цветанов. И ако ГЕРБ дължи нещо някому от българските политици, това е на този недообразования, нелустросан типаж, който ходеше от село на село и от паланка на паланка да се запознае с избирателите на шефа си. Има ли такъв човек в БСП?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #776 -: Март 28, 2021, 20:10:03 »
Няма да си кривя душата, в БСП има плодотворни идеи за промяната на плоския данък и то специално за най-многобройната група с високите заплати.
https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
Предполагам Онци горещо ще одобри тези идеи.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #777 -: Март 28, 2021, 20:14:15 »
Спазването на законите onzi, е нещо, което не би трябвало изобщо да се обсъжда, дори когато те са ''лоши''. Но дори и най-лошият закон не трябва да допуска двояко тълкуване от всички които са длъжни да го тълкуват и прилагат. Те, ''моите'' искаха и електронно гласуване, обаче всички сме наясно, че това, за огромно съжаление, на тази територия няма как да стане в обозримото бъдеще.

Те твоите мноо глупости искат. Електронното гласуване ще е връо на сладолеТа, на фона на прострените ни като мръсно пране всекакви данни от масивите на НАП. Абе вие верно ли не умеете да мислите, или само така се правите? Първата възможност е стряскаща...не требе да припарвате и до бутон за кафемашина!
Електронното гласуване не е никак лоша идея, ако се съчетае с активната регистрация.
Едно добро начало, всички измрели аксакали ще отпаднат, поради това, че никой не се е върнал от гроба да гласува.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #778 -: Март 28, 2021, 20:14:56 »
''БСП има около 1/3 депутати'' А и артисват колективно от работа за по няколко месеца :tongue_:

Не си спомням да си коменирала организираните шебешки напускания на парламата 2013 година, а аз помня бетер слон. Даже се кефеше на попикаещите ви, дето довлекохте и в последствие бетонирахте Тиквата. Мноо внимавай кво ще ми пишеш, щото не само помня като слон.... :smokin:

На много неподхояща трънка кацаш - ще се опариш!Подбирай си по-меки събеседници. Пследното е приятелски съвет. Мноо съм добронамерена  и готина в съвета си и ще помоля още по-добронамерени хора от мен да не се изкушават да ме редактират

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #779 -: Март 28, 2021, 20:15:48 »
Quote (selected)
Което, впрочем, правеше неустанно Цветан Цветанов. И ако ГЕРБ дължи нещо някому от българските политици, това е на този недообразования, нелустросан типаж, който ходеше от село на село и от паланка на паланка да се запознае с избирателите на шефа си. Има ли такъв човек в БСП?
От много години си го говорим това - от врата на врата, от паланка на паланка. И задължително - свестни хора. Между другото, това - за всяка врата и паланка не е само ГЕРБ, основно го въведе ДПС, като непрекъснато има учудени, защо не се провалят вече толкова години. Червените новопръкнати патриции обаче отдавна са станали принцове и принцеси по рождение и боговете са им братя и сестри...