Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 191720 пъти)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #780 -: Март 28, 2021, 20:16:13 »
На много неподхояща трънка кацаш - ще се опариш!Подбирай си по-меки събеседници. Пследното е приятелски съвет. Мноо съм добронамерена  и готина в съвета си и ще помоля още по-добронамерени хора от мен да не се изкушават да ме редактират
Вежливо напомням на добронамерените със съветите, че заплахите се толерират с парцал. Да няма изкушения.  :t0120:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #781 -: Март 28, 2021, 20:16:36 »
Quote (selected)
И иляда пъти да го отречеш, факта си остава факт
Ако беше факт, щеше да остане. Но там е работата, че не е.
Каква е дадена партия се определя не от това, каква е членската ѝ маса, нито от това, какво приказват нейните велможи по телевизора, а от делата на партията.
В случая с БСП, от самото начало на съществуването ѝ, контрастът между въжделенията на членската маса и поведението на партията, а то се задава от ръководството ѝ, е особено голям.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #782 -: Март 28, 2021, 20:17:54 »
И тия словоизлияния кво общо имат с БСП? Или ще се напнеш да намериш неква нишка? БСП има около 1/3 депутати от целото НС - ще сме светнеш ли как точно би могла да промени тиквеното законотворчество, докато вие лаете откъм градинката и се гнусите за взаимодействие? Аре да ми го обясниш с думи простички, като за простички и необразовани хора, които според весдесъщите социологически агенции сме ние...
Ако БСП има около 1/3 от депутатите и нищо не може да направи, може да се изнесе от парламента и да отиде на работа в низините.
Павел Морев го е рекъл миналия век "Ако ме снемат от областния комитет, ще почна низова работа и ще я върша така, както ме учи собствената ми съвест. Не мога да търпя повече глупости... Ние не вършим нищо, а си играем на левичарство и революционна романтика."
Защото ако имаш нужда от депутати, правиш всичко възможно да убедиш ИЗБИРАТЕЛИТЕ, че твоята програма е по-добра, по-смислена и има повече добро в нея за тях лично.
Което, впрочем, правеше неустанно Цветан Цветанов. И ако ГЕРБ дължи нещо някому от българските политици, това е на този недообразования, нелустросан типаж, който ходеше от село на село и от паланка на паланка да се запознае с избирателите на шефа си. Има ли такъв човек в БСП?

Няма да ми се обиждаш, обаче си изтряскала тежки глупости/особено тези за цецо тиквин/. Твоите препоръки никъде, ама никъде няма да работят, освен в нечии фантазии. А в Канада хептен няма да работят. БСП е нон стоп на терен, ама перачите на паре у реднешко не й плащат кампанията. И резилът да дрънкаш само пред съглашенците си в подходяш план. Аре да не се заблуждаваме, аз живея тук и за добро или зло всичко се знае и отсекъде тече

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #783 -: Март 28, 2021, 20:19:16 »
Спазването на законите onzi, е нещо, което не би трябвало изобщо да се обсъжда, дори когато те са ''лоши''. Но дори и най-лошият закон не трябва да допуска двояко тълкуване от всички които са длъжни да го тълкуват и прилагат. Те, ''моите'' искаха и електронно гласуване, обаче всички сме наясно, че това, за огромно съжаление, на тази територия няма как да стане в обозримото бъдеще.
Ф голема грешка си.
Винаги и навсякъде сблъсъкът Закон-Морал е завършвал по един начин. С позорно поражение на "законо".
Често сопроводено и с декапитация на законотворците.
Пак ще се пищи за "елита на нацията" ми се чини. :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #784 -: Март 28, 2021, 20:22:27 »
Няма да ми се обиждаш, обаче си изтряскала тежки глупости/особено тези за цецо тиквин/. Твоите препоръки никъде, ама никъде няма да работят, освен в нечии фантазии. А в Канада хептен няма да работят. БСП е нон стоп на терен, ама перачите на паре у реднешко не й плащат кампанията. И резилът да дрънкаш само пред съглашенците си в подходяш план. Аре да не се заблуждаваме, аз живея тук и за добро или зло всичко се знае и отсекъде тече
Няма да ми се обиждаш, обаче аз съм в една от тези групи в Канада. И мога да ти кажа със сигурност, че не препоръките, а тичането и убеждаването работят. И забележи, нито един от нас в групата не го прави за пари, всичките сме доброволци, от първия до последния. Така че е пробвано и в нашия регион сме си избрали такъв, какъвто смятаме, че е правилно за развитието на региона. Да, има региони, в които колегите не са толкова нахъсени, или техните опоненти са по-нахъсени, но здраве да е, на следващите избори ще съберат повече.
Та, къде/кой е Васил Левский от БСП?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #785 -: Март 28, 2021, 20:24:07 »
Giuseppe не си убедителен. Въобще.
С това "времето беше такова", не можеш да оправдаеш никого. БСП си остава партия от опортюнисти.
10% данък е реакционна мярка. По всяко едно време. Като не можеш да приложиш закона, търсиш оправдане за действията си. Защо в Америка трудно се бяга от плащане на данъци? Защо в Америка има прогресивна скала на данъците? Anyway не достатъчно стръмна. От Рейгън насам.

"А с кой блок да се вържем бе да муй** май**та, за да имаме някаква сигурност, след като шибаният белязан и сетне пияндурника ебаха мамата /тук няма да слагам други знаци/ на другия блок, в който членувахме? Нямаме, никаква възможност нямаме да бъдем неутрални, нали знаеш - един българин -хайдутин, двама българи - чета, трима - чета с предател - а ся смятай сам колко предатели живеят в мамковината."

Много си лесен. Чуждата войска в БГ не е на НАТО. На САЩ. Нали не сме щат на САЩ?
Пияндурника не ви е виновен за българските продажници. Пияндурника и ставрополският комбайнер може да са виновни, че БГ си загуби пазарите. Не са виновни, че БГ "легна" на англосаксите.
За предателите си прав. Too much. БГ не трябваше да дава небето си за бомбардировка на бивша Югославия. Който искаше и можеше да си ги бомбардира. Не беше работа на БГ, да взима страна. При аналогичен случай Турция не даде да се бомбардира Ирак през нейна територия. А Турция беше член на НАТО, а БГ в 1999 не беше.
Затова турците ги уважавам. Имат принципна позиция.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 20:32:56 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #786 -: Март 28, 2021, 20:26:20 »
Спазването на законите onzi, е нещо, което не би трябвало изобщо да се обсъжда, дори когато те са ''лоши''.
в такъв случай ти какво искаш точно? бсп настояваха законът да бъде спазен. щото гербавите сякак искаха да разкараз машините, които присъстваха там. пак те питам ти какво искаш точно? бсп искаха законът да бъде спазен, ти ревеш против тях. не се ли усещаш, че лицемерничиш?

Quote (selected)
Но дори и най-лошият закон не трябва да допуска двояко тълкуване от всички които са длъжни да го тълкуват и прилагат. Те, ''моите'' искаха и електронно гласуване, обаче всички сме наясно, че това, за огромно съжаление, на тази територия няма как да стане в обозримото бъдеще.
дрън-дрън. електронното гласуване понастоящем противоречи на конституцията. точка. впрочем, гласуването по пощата - също. няма как да бъде гарантирана тайната на вота.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #787 -: Март 28, 2021, 20:28:53 »
Няма да си кривя душата, в БСП има плодотворни идеи за промяната на плоския данък и то специално за най-многобройната група с високите заплати.
https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
Предполагам Онци горещо ще одобри тези идеи.

колко ли гербаво нещастен трябва да си, за да пробутваш некво читателско мнение при наличие на програма? м? колко?

иначе, калинчо, в момента съм в държава със семейно подоходно облагане и прогресивна скала. в която освен всичко има и умело прикрит ергенски данък.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #788 -: Март 28, 2021, 20:30:03 »
Няма да ми се обиждаш, обаче си изтряскала тежки глупости/особено тези за цецо тиквин/. Твоите препоръки никъде, ама никъде няма да работят, освен в нечии фантазии. А в Канада хептен няма да работят. БСП е нон стоп на терен, ама перачите на паре у реднешко не й плащат кампанията. И резилът да дрънкаш само пред съглашенците си в подходяш план. Аре да не се заблуждаваме, аз живея тук и за добро или зло всичко се знае и отсекъде тече
Няма да ми се обиждаш, обаче аз съм в една от тези групи в Канада. И мога да ти кажа със сигурност, че не препоръките, а тичането и убеждаването работят. И забележи, нито един от нас в групата не го прави за пари, всичките сме доброволци, от първия до последния. Така че е пробвано и в нашия регион сме си избрали такъв, какъвто смятаме, че е правилно за развитието на региона. Да, има региони, в които колегите не са толкова нахъсени, или техните опоненти са по-нахъсени, но здраве да е, на следващите избори ще съберат повече.
Та, къде/кой е Васил Левский от БСП?

Че това хората от БСП барабар с Нинова начело го правят повече ог година, какъв ти е проблемът!? А, да - вярно! Не е еотразено правилно..и няма да бъде отразено! Иначе си въобразявай, че живееш в меката на свободата на словото. Та ти дори не си се поинтересувала, къде в България можеш да намериш алтернативна информация, въпреки че ти е достъпна онлайн. Кво искаш!? Да те хванат за ушите и де те завлекат на събрание!?

п. п. Аз съм и социално и интернет "животно". В мрежата съм за удоволстие, а не за агитация! Но, нямам никакви намерения да съчувствам на пишман леви, дето за повече от две години не са успели да си намерят левия източник на информация. А, мил, пардон, може и да са го намерили, но не им мирише приятно и изтънчено като на  западна демократична парфюмерия
« Последна редакция: Март 28, 2021, 20:33:51 от Aсол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #789 -: Март 28, 2021, 20:31:34 »
Електронното гласуване не е никак лоша идея, ако се съчетае с активната регистрация.
Едно добро начало, всички измрели аксакали ще отпаднат, поради това, че никой не се е върнал от гроба да гласува.

веднага, след като направиш електронна тъмна стаичка, където да е ясно, че си само ти, няма никой около теб, никой не ти диша във врата и никой не ти гледа от рамото какво избираш.

докато това не стане, електронното гласуване е една изключително лоша идея. която ще подпомогне контролирания вот, като го улесни неимоверно и даде на контрольорите 100% сигурност.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #790 -: Март 28, 2021, 20:35:07 »
електронното гласуване е една изключително лоша идея. която ще подпомогне контролирания вот, като го улесни неимоверно и даде на контрольорите 100% сигурност.
Съгласен. :well_done-1299:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #791 -: Март 28, 2021, 20:37:12 »
Quote (selected)
Много си лесен. Чуждата войска в БГ не е на НАТО. На САЩ. Нали не сме щат на САЩ?
Ох! Не сме, васали сме! И не БСП ти е виновна за това.
А ако ти вярваш, че НАТО не е тоягата на САЩ, уведоми ме моля те, да не си губя повече времето да споря с теб.
И ако все пак признаваш, че Е, можеш ли да ми посочиш една военна база в Европа, която да не е на САЩ, ми на НАТО?
Отделно от това искам да те питам - ти какво предлагаш - БСП да излезе и се изцепи, че е против базите на САЩ у нас и ще ги ликвидира, ако дойде на власт?
Извинявай, сигурно си имал трудни, мнооо трудни моменти като си кацнал там със 150-200 долара в джоба и все още нищо незначеща зелена карта.
Да ти е хрумвало да се самоубиеш?
Извинявай пак за въпроса, но съм сигурен - че не!
Ерго, сигурен ли си, че трябва да задаваш подобни въпроси, за да определиш нещо в координатната система къде е?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #792 -: Март 28, 2021, 20:37:17 »
Quote (selected)
Пияндурника не ви е виновен за българските продажници.
Пиандурнека беше после.Белязания е виновен. Единствения който му се опъна беше Чаушеско. И там беше на кантар, щото ако бяха влезле миньорите в Букурещ .....
Источните страни бяха "прехвърлени". Вкл. служби за сигурност, информация, контакти ..... Това на десети е много незначинелна част от айсберга.
Според мен В Малта договориха предадване на България на франсетата. Което е лошо. Тези дето се уредиха при немците са много по-добре.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #793 -: Март 28, 2021, 20:37:58 »
Електронното гласуване не е никак лоша идея, ако се съчетае с активната регистрация.
Едно добро начало, всички измрели аксакали ще отпаднат, поради това, че никой не се е върнал от гроба да гласува.

веднага, след като направиш електронна тъмна стаичка, където да е ясно, че си само ти, няма никой около теб, никой не ти диша във врата и никой не ти гледа от рамото какво избираш.

докато това не стане, електронното гласуване е една изключително лоша идея. която ще подпомогне контролирания вот, като го улесни неимоверно и даде на контрольорите 100% сигурност.

Тва го знаят всички айтита, пирати и подозрителни хора. Всички пишман демократе са бетер коне с капаци - ти му обяснаваш, оно рупа, ли рупа..и после първо реве. Аз предпочитам те реват сега и завинаги, вместо да ревем всички други след поредната им "демократична" глупост

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #794 -: Март 28, 2021, 20:38:43 »
Quote (selected)
веднага, след като направиш електронна тъмна стаичка, където да е ясно, че си само ти, няма никой около теб, никой не ти диша във врата и никой не ти гледа от рамото какво избираш.

докато това не стане, електронното гласуване е една изключително лоша идея. която ще подпомогне контролирания вот, като го улесни неимоверно и даде на контрольорите 100% сигурност.
:well_done-1299:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #795 -: Март 28, 2021, 20:40:18 »
Много е трудно БСП да убеди някого да гласува за нея. Нали нейни дейци провалиха един от малкото некорумпирани политици. Виденов. Министър-председателят си провалиха. Хората не гледат само програмите, а и какво си правил досега. С "Такова беше времето" се оправдаваха и "другарите" от БКП и тези които избраха Хитлер за канцлер.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #796 -: Март 28, 2021, 20:41:28 »
Същото и за мажоритарните избори.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #797 -: Март 28, 2021, 20:41:59 »
Че това хората от БСП барабар с Нинова начело го правят повече ог година, какъв ти е проблемът!?
:crying_with_laughter-3302:
Предишният ни народен представител, който се оттегли поради възраст, имаше много готина практика. Вечерта след изборите правеше барбекю в дома на един от зетьовете си, където народът се събираше да измие и складира неговите предизборни плакати. За да няма разпиляване на ресурсите. Част от плакатите бяха доста износени, защото от 2000 насам да стоят на слънце-дъжд-вятър-сняг даже на плакатите им идва много. Когато парламентаристът реши, че му е време да се оттегли - а беше втори път доайен на парламента - той връчи на наследника си не само добрите напътствия, но и списъците с регистрирани избиратели, списъците със симпатизанти, графиците на кой къде кога ходи и така. А също практиката всяка година да се изпращат ЛИЧНО картички за Коледа, да се отговаря в рамките на една седмица на дълги писма и в рамките на дни на телефонни обаждания, освен ако не са спешни.
Та, повече от година, казваш...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #798 -: Март 28, 2021, 20:44:13 »
Quote (selected)
С "Такова беше времето" се оправдаваха и "другарите" от БКП и тези които избраха Хитлер за канцлер.
Ааа - не!!!
Моля, не спекулирай!
Такова бе времето за привличане на инвестиции - имаше и можеше да станат повече И с този модел. И станаха, моля, най мразя да ми преиначават думите или ги "тълкуват".
А да минем без такива, а?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #799 -: Март 28, 2021, 20:46:20 »
Quote (selected)
Десетки пъти съм писал, че една партия не се определя каква е от временното и ръководство, а от членската маса
Джузепе, друже, излагаш се!
Да го беше писала Асол разбирам, ма ти си човек с повече опит.
Че какви са симпатизантите на БСП - същите като "десните", като на ГЕРБ ( те са съвсем друго измерение и заслужават отделна категория)?
20% + 80% други, някой от тях макар и в малки количества още сънуват дядо Благо, Г.Димитров, Югов, Червенков и Живков.
Башка са любителите на червените прашки на "унуй убавото м'че/момиче" родом от Украйна.

За 66- относно морала и закона и защо законите губели.
Всеки закон е закован във времето морал, облечен в членове и членчета.
Моралът се променя, сменят се законите, сега при гербавите има изключение.
НС не насмогва да им следва "морала" иначе какво не е казал Баце, това не е облечено в закон.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #800 -: Март 28, 2021, 20:46:55 »
Тва го знаят всички айтита, пирати и подозрителни хора. Всички пишман демократе са бетер коне с капаци - ти му обяснаваш, оно рупа, ли рупа..и после първо реве. Аз предпочитам те реват сега и завинаги, вместо да ревем всички други след поредната им "демократична" глупост
Интересно ми е, дали всичи айтита, пирати и подозрителни хора имат някакъв вариант за изчистването на мъртвите души от списъците, дорде мислят как ще стане таз електронна тъмна стаичка? Един вид, да се започне отнякъде.
Инак, гледам, такваз веселба е настанала при сегашните избори, римув, римув!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #801 -: Март 28, 2021, 20:47:15 »
Същото и за мажоритарните избори.
Апцелютно! Все още не преставам да се поздравявам за това, че не гласувах за чалгаджийския референдум и успях да убедя достатъчно хора да не го правят. На косъм бяхме!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #802 -: Март 28, 2021, 20:47:25 »
Quote (selected)
В случая с БСП, от самото начало на съществуването ѝ, контрастът между въжделенията на членската маса и поведението на партията, а то се задава от ръководството ѝ, е особено голям.
Опщи приказки на Женския пазар, но т.к. ще искат да си с намордник /маска, както му се казва/, мога да ти предложа алтернатива - под шипковия храст.
Тъкмо няма да биеш път, драки има насекъде.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #803 -: Март 28, 2021, 20:48:50 »
НС не насмогва да им следва "морала" иначе какво не е казал Баце, това не е облечено в закон.
Ми не може, джанъм, не може толкоз бързо да се коват закони, колкото Баце казва, щото от въртенето на 180 градуса през пет минути настава умора на материяла за коване!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #804 -: Март 28, 2021, 20:49:22 »
Quote (selected)
Интересно ми е, дали всичи айтита, пирати и подозрителни хора имат някакъв вариант за изчистването на мъртвите души от списъците, дорде мислят как ще стане таз електронна тъмна стаичка? Един вид, да се започне отнякъде.
Нямат, пък и не им е работа да имат.
Но пък предлагат - за нашите ширини един регистрационен режим би пооправил доста нещо, стига да не му намерят и на него цаката.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #805 -: Март 28, 2021, 20:51:41 »
Тва го знаят всички айтита, пирати и подозрителни хора. Всички пишман демократе са бетер коне с капаци - ти му обяснаваш, оно рупа, ли рупа..и после първо реве. Аз предпочитам те реват сега и завинаги, вместо да ревем всички други след поредната им "демократична" глупост
Интересно ми е, дали всичи айтита, пирати и подозрителни хора имат някакъв вариант за изчистването на мъртвите души от списъците, дорде мислят как ще стане таз електронна тъмна стаичка? Един вид, да се започне отнякъде.
Инак, гледам, такваз веселба е настанала при сегашните избори, римув, римув!

Изчистването на мъртвите души от грао даже може да стане с подзаконов нормативен акт, в краен случай гербавите могат да бръкнат в преходни и заключителни на закона за патентите, например. Не виждам кво общо може да има с идиотщината електронно гласуване

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #806 -: Март 28, 2021, 20:58:35 »
Quote (selected)
Опщи приказки на Женския пазар
От теб по-голямо плямпало на общи (а и противоречащи си) приказки трудно се среща – доказва го и този ти пост. Не бих те пращал ни на Женския, ни на друг пазар, защото знам, че за теб всяко излизане от дома е неописуемо психическо изпитание.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #807 -: Март 28, 2021, 20:59:36 »
тя простотията почва от преди това, с идиотщината да имаш 15 адреса - постоянен, моментен, за жената, за любовницата и прочие. иначе е изключително лесно да се изчистят списъците - кеф ти през активна регистрация, кеф ти през изискване на потвърждение от тези, които не са гласували на последните х избора.

желание трябва.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #808 -: Март 28, 2021, 21:01:00 »
"Отделно от това искам да те питам - ти какво предлагаш - БСП да излезе и се изцепи, че е против базите на САЩ у нас и ще ги ликвидира, ако дойде на власт?"

Тук гледам споменавате Левски. Той какво ли би казал за чуждите бази в БГ?
Няма лекарство за робската ви психика. Дори не може да си представите, да имате принципна позиция. Която не зависи от силния на деня. Утре ако Китай наложат юана и сложат бази по целия свят, ще ратувате за китайски бази у БГ.
Shame on you!
Аз ли трябва да ви казвам, американският гражданин, че да защитаваш чужди бази на своя територия не е патриотично??? Както виждате FBI не са ми спряли интернета, а нямам VPN. Не пиша от Куба или Гуантанамо. :smokin:
 Кога ще се отървете от страха?
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:17:01 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #809 -: Март 28, 2021, 21:02:35 »
тя простотията почва от преди това, с идиотщината да имаш 15 адреса - постоянен, моментен, за жената, за любовницата и прочие. иначе е изключително лесно да се изчистят списъците - кеф ти през активна регистрация, кеф ти през изискване на потвърждение от тези, които не са гласували на последните х избора.

желание трябва.
Както винаги бъркаш.
Списъците се правят от властите а те имат желание да се добавят, не да се чистят.
Както виждаш има желание има и постигнати резултати в надписването. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #810 -: Март 28, 2021, 21:03:27 »
В случая с БСП, от самото начало на съществуването ѝ, контрастът между въжделенията на членската маса и поведението на партията, а то се задава от ръководството ѝ, е особено голям.
в случая с бсп, от един известен период насам се слуша членската маса. което доведе до спиране на истанбулската, пряк избор на председател, наритване на стратегията за детето къде слънце не огрява и прочие външни ефекти.

тенденциите са прекият избор да се засилва и мнението на членовете да тежи все повече. примерно след 10 дни ще питат въпросните членове с кого са съгласни да се коалира партията им.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #811 -: Март 28, 2021, 21:04:23 »
тя простотията почва от преди това, с идиотщината да имаш 15 адреса - постоянен, моментен, за жената, за любовницата и прочие. иначе е изключително лесно да се изчистят списъците - кеф ти през активна регистрация, кеф ти през изискване на потвърждение от тези, които не са гласували на последните х избора.

желание трябва.
Както винаги бъркаш.
Списъците се правят от властите а те имат желание да се добавят, не да се чистят.
Както виждаш има желание има и постигнати резултати в надписването.

че ти казваш същото като мен - че сегашните власти нямат желание да чистят каквото и да е, даже прямо наоборот - искат да напписват. за какво спорим?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #812 -: Март 28, 2021, 21:04:36 »
Същото и за мажоритарните избори.
Апцелютно! Все още не преставам да се поздравявам за това, че не гласувах за чалгаджийския референдум и успях да убедя достатъчно хора да не го правят. На косъм бяхме!
Лошо.
Единственият начин да ме накарат да гласувам където и да е, да гласувам за човек. На мажоритарни избори. Не за някаква котерия. Затова Америка ми харесва. Има мажоритарни избори.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #813 -: Март 28, 2021, 21:06:32 »
тя простотията почва от преди това, с идиотщината да имаш 15 адреса - постоянен, моментен, за жената, за любовницата и прочие. иначе е изключително лесно да се изчистят списъците - кеф ти през активна регистрация, кеф ти през изискване на потвърждение от тези, които не са гласували на последните х избора.

желание трябва.
Както винаги бъркаш.
Списъците се правят от властите а те имат желание да се добавят, не да се чистят.
Както виждаш има желание има и постигнати резултати в надписването.

че ти казваш същото като мен - че сегашните власти нямат желание да чистят каквото и да е, даже прямо наоборот - искат да напписват. за какво спорим?
Ама аз го казвам по-правилно.
Има желание, има и резултати, факти какво да ги правиш. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #814 -: Март 28, 2021, 21:13:40 »
Същото и за мажоритарните избори.
Апцелютно! Все още не преставам да се поздравявам за това, че не гласувах за чалгаджийския референдум и успях да убедя достатъчно хора да не го правят. На косъм бяхме!
Лошо.
Единственият начин да ме накарат да гласувам където и да е, да гласувам за човек. На мажоритарни избори. Не за някаква котерия. Затова Америка ми харесва. Има мажоритарни избори.

пореден реднешки идиотизъм. айде да ми покажеш къде по света го има това 'парламентарни мажоритарни избори в 2 тура', дето го искаха сценаристите на дългия.

потърси. помисли с каквото можеш и колкото можеш.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #815 -: Март 28, 2021, 21:14:48 »
Има желание, има и резултати, факти какво да ги правиш. :bigok:

ъхъ. работа, работа, работа, ама без акъл, акъл, акъл.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #816 -: Март 28, 2021, 21:15:25 »
Quote (selected)
в случая с бсп, от един известен период насам се слуша членската маса
Ще видим. Дано да е така, защото много години не беше. Възразих на Гиусеппе, защото той си приказва общи лафове, очевидно противоречащи на действителността.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #817 -: Март 28, 2021, 21:16:45 »
Quote (selected)
20% + 80% други, някой от тях макар и в малки количества още сънуват дядо Благо, Г.Димитров, Югов, Червенков и Живков.
Башка са любителите на червените прашки на "унуй убавото м'че/момиче" родом от Украйна.
Еми такива са друже, не знам дали са останали още помнещи Югов или Червенков, но Тодар какъвто и да беше, бе титан в сравнение с последвалите го кУрифеи.
При всичките му кусури!
Няма откъде да се кОпа друг матрял, също и за любителите на червените прашки, но гледам им оредяват редиците малко по малко, поне движението е в правилна посока.
И още нещо - не фаворизирам БСП!
Но за най вредното нещо което направи мутрата посочвам не краденето му, не калинките, не дори и идиотиите засегнали всички ни, а това че направи от онова нещо което му викахме общество - насипен боклук, неспособен на каквато и да е съпротива.
Е, като сочим нещо за кофти, дали не трябва да сочим и нещо, което е алтернатива?
Та коя е алтернативата СЕГА, на БСП?
Коя е тази химерна партия, която ще е лява /какво ли значи това???/, ще е на трудовите хора /кои са те никой не споменава, че да се разберем/, ще ни извади от НАТО /като не забрави да ни убеди кво ше прайм сетне!/, ще фрасне един данък като в Швеция на изедниците и ще ни докара Лукановата зима като си дигнат чуковете от мамковината, ...се ей такива ени хубави неща, само и само да убеди 80-те %, че ей на има "лява партия".
И кво ше стане ако тази лелеяна "лява" партия вземе властта?
Виденовата зима, ама този път няма да могат да обвиняват и съветниците на някакъв нов Виденов, щото ше им спретнат ...кво, ми да речем един убаф гърмеж на борда и прашчай онези 20 и кусур милиарда бели пари за черни дни и т.н..
Айде нема нужда!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #818 -: Март 28, 2021, 21:19:21 »
Същото и за мажоритарните избори.
Апцелютно! Все още не преставам да се поздравявам за това, че не гласувах за чалгаджийския референдум и успях да убедя достатъчно хора да не го правят. На косъм бяхме!
Лошо.
Единственият начин да ме накарат да гласувам където и да е, да гласувам за човек. На мажоритарни избори. Не за някаква котерия. Затова Америка ми харесва. Има мажоритарни избори.

пореден реднешки идиотизъм. айде да ми покажеш къде по света го има това 'парламентарни мажоритарни избори в 2 тура', дето го искаха сценаристите на дългия.

потърси. помисли с каквото можеш и колкото можеш.
Мисли ти! След като прочетеш какво съм писал. Какъв Дълъг, какви два тура? Ало?
 Нали ти беше дето ме плашеше, че ще ме "донесеш" на някакви "антифашистки органи"?  :0005:
Няма спасение за вас.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:22:13 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #819 -: Март 28, 2021, 21:21:20 »
Quote (selected)
че да защитаваш чужди бази на своя територия не е патриотично???
Бъч, може ли да посочиш кой ги защитава?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #820 -: Март 28, 2021, 21:22:54 »
Няма да си кривя душата, в БСП има плодотворни идеи за промяната на плоския данък и то специално за най-многобройната група с високите заплати.
https://www.duma.bg/nikoy-ne-yade-kompyutarni-programi-n208763
Предполагам Онци горещо ще одобри тези идеи.

колко ли гербаво нещастен трябва да си, за да пробутваш некво читателско мнение при наличие на програма? м? колко?

иначе, калинчо, в момента съм в държава със семейно подоходно облагане и прогресивна скала. в която освен всичко има и умело прикрит ергенски данък.
Програмата е известна, но преди няколко дни имаше предизборна агитация-интервю с др. Румен Гечев. Изгледах го от начало до край. По темата с данъците, др. Гечев съвсем ясно каза, че ще има вдигане само за най-горните 120 хил човека с чорбаджийски доходи над 3600 лева месечно. За останалите си остава данък 10%. Малко странно ми се видя, но съм готов да се закълна, че каза точно това. Та др. Гечев вече не е читателско мнение, а водещият икономист в листите.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #821 -: Март 28, 2021, 21:23:01 »
Мисли ти! След като прочетеш какво съм писал. Какъв Дълъг, какви два тура? Ало?

безхабернико, защо трябва за пореден път да се показваш колко си ощетен ментално? ето какво пробутаха сценаристите на слави и какво беше гласувано на референдум:
Quote (selected)
Подкрепяте ли народните представители да се избират с мажоритарна избирателна система с абсолютно мнозинство в два тура?
резултати: https://results.cik.bg/pvrnr2016/tur1/referendum/

айде сега пак като по-горе: търсиш, мислиш с каквото и колкото имаш подръка.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #822 -: Март 28, 2021, 21:23:18 »
Quote (selected)
че да защитаваш чужди бази на своя територия не е патриотично???
Бъч, може ли да посочиш кой ги защитава?
Ти! Нали ги смяташ за безалтарнативни.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #823 -: Март 28, 2021, 21:24:16 »
Quote (selected)
"Фабриката на бъдещето ще има двама работници. Един човек и едно куче. Човекът ще е там да храни кучето. А кучето ще е там, за да пази човека да не пипа обурудването.", Уорън Бенис.
https://www.manager.bg/tehniki-za-uspeh/nikoga-ne-mislya-za-bdeshcheto-idva-dostatchno-brzo-15-mdri-citata-za-bdeshcheto
Толкоз за лявото и дясното.
Quote (selected)
Виденовата зима, ама този път няма да могат да обвиняват и съветниците на някакъв нов Виденов, щото ше им спретнат ...кво, ми да речем един убаф гърмеж на борда и прашчай онези 20 и кусур милиарда бели пари за черни дни и т.н..
Айде нема нужда!
Начи като не щем да изживеем една тежка петилетка остава  :popcorn:
Да не забравя и ваксини!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #824 -: Март 28, 2021, 21:25:02 »
Програмата е известна, но преди няколко дни имаше предизборна агитация-интервю с др. Румен Гечев. Изгледах го от начало до край. По темата с данъците, др. Гечев съвсем ясно каза, че ще има вдигане само за най-горните 120 хил човека с чорбаджийски доходи над 3600 лева месечно. За останалите си остава данък 10%. Малко странно ми се видя, но съм готов да се закълна, че каза точно това. Та др. Гечев вече не е читателско мнение, а водещият икономист в листите.

и затова реши да плеснеш неква неадекватност на читател и да покажеш как в 'дума' могат да се видят различни мнения. ама си и ти един интелигентеееен :bigok:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #825 -: Март 28, 2021, 21:25:33 »
Мисли ти! След като прочетеш какво съм писал. Какъв Дълъг, какви два тура? Ало?

безхабернико, защо трябва за пореден път да се показваш колко си ощетен ментално? ето какво пробутаха сценаристите на слави и какво беше гласувано на референдум:
Quote (selected)
Подкрепяте ли народните представители да се избират с мажоритарна избирателна система с абсолютно мнозинство в два тура?
резултати: https://results.cik.bg/pvrnr2016/tur1/referendum/

айде сега пак като по-горе: търсиш, мислиш с каквото и колкото имаш подръка.
Това какво пише Асол ли коментираш или това което аз съм писал? Language, please!
Но не смятам да отговарям на тъпотии, щото ако се бориш с прасе, няма да го убедиш в каквото и да е, но ще се окаляш.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:30:06 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #826 -: Март 28, 2021, 21:27:18 »
Същото и за мажоритарните избори.
Апцелютно! Все още не преставам да се поздравявам за това, че не гласувах за чалгаджийския референдум и успях да убедя достатъчно хора да не го правят. На косъм бяхме!
Лошо.
Единственият начин да ме накарат да гласувам където и да е, да гласувам за човек. На мажоритарни избори. Не за някаква котерия. Затова Америка ми харесва. Има мажоритарни избори.
Бъч, това е просто смешно.
И какво като избираш мажоритарно, когато некви суяци цензурират избрания от теб?
А Банките във ФЕД избираш ли? което е по-соществения въпрос.
Изобщо станахте за кашмер!
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:31:31 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #827 -: Март 28, 2021, 21:29:34 »
Quote (selected)
Ти! Нали ги смяташ за безалтарнативни.
Я пак?
Я дай няколко мнения назад и прочети пак.
Смятам за липса на алтернатива да сме членове на НАТО - има ли алтернатива на това?
Засега?
Това защита на американските бази в БГ ли е?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #828 -: Март 28, 2021, 21:30:20 »
В случая с БСП, от самото начало на съществуването ѝ, контрастът между въжделенията на членската маса и поведението на партията, а то се задава от ръководството ѝ, е особено голям.
в случая с бсп, от един известен период насам се слуша членската маса. което доведе до спиране на истанбулската, пряк избор на председател, наритване на стратегията за детето къде слънце не огрява и прочие външни ефекти.

тенденциите са прекият избор да се засилва и мнението на членовете да тежи все повече. примерно след 10 дни ще питат въпросните членове с кого са съгласни да се коалира партията им.

Аз мога да ти дам отговор още сега..ама на лични :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #829 -: Март 28, 2021, 21:31:14 »
...
а бе ти пак ли си пиян? изчезни и се наспи. запознай се с понятието 'мажоритарни избори' и какво точно значение му се даваше за парламентарните български избори. после ела пак да се излагаш.

тиквеник.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #830 -: Март 28, 2021, 21:32:56 »

А Банките във ФЕД избираш ли? което е по-соществения въпрос.
Изобщо станахте за кашмер!
Банките от ФЕД се контролират от US Congress. Това трябваше вече да съм ви писал. Конгресът е създал ФЕД, конгреса може да му направи аудит, конгреса може да го промени.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #831 -: Март 28, 2021, 21:36:17 »

А Банките във ФЕД избираш ли? което е по-соществения въпрос.
Изобщо станахте за кашмер!
Банките от ФЕД се контролират от US Congress. Това трябваше вече да съм ви писал. Конгресът е създал ФЕД, конгреса може да му направи аудит, конгреса може да го промени.
Когато и ако конгреса реши да им направи одит няма да имате и конгрес. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #832 -: Март 28, 2021, 21:37:57 »
...
а бе ти пак ли си пиян? изчезни и се наспи. запознай се с понятието 'мажоритарни избори' и какво точно значение му се даваше за парламентарните български избори. после ела пак да се излагаш.

тиквеник.
Май си ощетен в "горните етажи". Дай го по easy!  Какво ме е грижа какво значение му давате в БГ. Или са мажоритарни или са за банда.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #833 -: Март 28, 2021, 21:40:32 »
Quote (selected)
"Демократична България" и "Мутри вън!" ще защитават интересите на гейове и лесбийки в следващия парламент
https://glasove.com/categories/skandalyt/news/demokratichna-blgariya-i-mutri-vn-shche-zashchitavat-interesite-na-geyove-i-lesbiyki-v-sledvashchiya-parlament
Чакам коментар на Джи!
Може и с емотикони! :ouch-2147:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #834 -: Март 28, 2021, 21:40:48 »

А Банките във ФЕД избираш ли? което е по-соществения въпрос.
Изобщо станахте за кашмер!
Банките от ФЕД се контролират от US Congress. Това трябваше вече да съм ви писал. Конгресът е създал ФЕД, конгреса може да му направи аудит, конгреса може да го промени.
Когато и ако конгреса реши да им направи одит няма да имате и конгрес. :crying_with_laughter-3302:
Няма нужда от смях. Ron Paul си го искаше аудита и си беше конгресмен много години. Никой не го "уволни". Остаря и се пенсионира. Синът му е сенатор, републиканец. Вярно, от друг щат, не е от Texas.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:42:50 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #835 -: Март 28, 2021, 21:43:26 »

А Банките във ФЕД избираш ли? което е по-соществения въпрос.
Изобщо станахте за кашмер!
Банките от ФЕД се контролират от US Congress. Това трябваше вече да съм ви писал. Конгресът е създал ФЕД, конгреса може да му направи аудит, конгреса може да го промени.
Когато и ако конгреса реши да им направи одит няма да имате и конгрес. :crying_with_laughter-3302:
Няма нужда от смях. Ron Paul си го искаше аудита и си беше конгресмен много години. Никой не го "уволни". Остаря и се пенсионира. Синът му е сенатор, републиканец.
Една птичка пролет не прави.
Постигна ли одит?
Цъ!
Можеше и един демократин да сложат за цвят, виж ако бяха повече сега нямаше да имате сенат, конгрес, демократи и републиканци. :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #836 -: Март 28, 2021, 21:44:05 »
Бъч, нещо не си разбрал! Моето мнение за т. нар. мажоритарни избори при нашенски условия и това на Онзи се радва на пълно покритие. Казано накратко - и двамата сме против тях!  Аз 2016 година, га беше чалгареферендумът, постъпих мноо умно - осъзнах, че не мога да се сборя с овцете и заложих на закона/не им осигурих "кворум"/. Резултатът беше удовлетворителен - не им мина референдумът. И слава тебе, Боже, скоро няма да има такъв! :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #837 -: Март 28, 2021, 21:44:24 »
Бъч, за мажоритарните избори си също далеч от истината човеко. Но тук си оправдан - далеч си от БГ, хабер си нямаш за тарторите в провинциалния град, да не говорим в по малките населени места и т.н.
И от манталитета на остатъчния бългериън. Сигурно си създаваш мнение за него по онова дето го показват по ТВ, което за теб е пак нормално де, ти вече си смлян.
Онези протести дето си ги гледал през лятото показаха независимото мнение на една част от остатъците на обществото ни, те, може би биха избрали мажоритарно добри кандидати.
Знаеш ли прогнозния резултат на олицетворението им - бюлетина №18?
Може и да не влезат.
Смяташ ли, че хрантутниците на ГЕРБ, ОП, ДПС, Марешките, синята мъгла,че що да не сложа тук и БСП ще посегнат към друга бюлетина и ще пренебрегнат своя кандидат?
Внимавай с отговора.
Ще прибавя и славчовите чалгари  самите вносители на тази простотия, щото и на тях им лъсна задника, след като сума техни координатори от СЗБългария ги напуснаха заради изцепките Тошкови да не са и посмели да пренареждат листите.
Мажоритарни избори брато, но само ако "аз" ги редя кандидатите, като си ги напазарувам.
 
« Последна редакция: Март 28, 2021, 21:47:44 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #838 -: Март 28, 2021, 21:45:47 »

Това защита на американските бази в БГ ли е?
Нали пишем тук за БСП. Нещо мълчат за американските бази. Нали ти питаш какво щяло да стане ако БСП се обяви срещу тях?
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #839 -: Март 28, 2021, 21:51:47 »
безхабернико, тук пишем за българските парламентарни избори, дето са на четвърти април 2021. когато ни потрябва изкукуригал реднешки проповедник, дето ги ръси ено към гьотере обещавам първо тебе да потърся.

колко пъти трябва да ти се обясни, за да ти влезе в кухото канче, че между това, дето ти си мислиш, че се казва 'мажоритарен избор' и това, дето го гласяха за тука, има две большие разлики?

заминавай да прегледаш предизборните програми, там си пише кой за какво е и кой против какво е.