Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 192312 пъти)

Памфуций

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2640 -: Април 12, 2021, 14:47:09 »
А, аде и по нататък - що е то либерализъм и неолиберализъм.

Либерализъм е либерализъм - лоша дума. А неолиберализъм означава нов либерализъм. А нов либерализъм означава либерализиран троцкизъм. Най-правилното определение е неотроцкизъм, но либерастията я е срам да се определи така. Либерастията много я е срам от правилните определения и си измисля нови. По същия начин от дребна буржоазия се предреши на "средна класа"

ЪХъ.... Значи през март 1975 г., когато отиват в Сантяго, Милтън Фридман и Арнолд Харбъргър са убедили Пиночет да стане неотроцкист. Ти да видиш. Тва червенокафявото плакатно "мислене" винаги ме е удивлявало.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2641 -: Април 12, 2021, 14:47:10 »
Аз виждам "Възраждане " като подходящ кандидат.
Но БСП требе загърби леберализма и да се позиционира като една консервативна партия. В България традициите са леви!
 
Quote (selected)
Ох, подобнии "стратегии" има и сред ДБ. Какъв баланьор, Асол? За балансиране, трябва да има поне две възможности за управление. ДПС балансираше между вас и ГЕРБ като два Юполюса". В момента няма как да се балансира освен подкрепа за правителство извън ГЕРБ или нови избори.
Въсщност няма две възможности. Едната, тази за "рехаво" правителство, е лъжовна и води само да възможност герберите да се "измъкнат" и да се пробват пак след време.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 14:51:36 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2642 -: Април 12, 2021, 14:52:14 »
"Бе може да е чел, но не му личи. Виж му предизборния дебат при Ризова. Толкова благодатна тема - Каскета, ВСС, Спецпрокуратура и съд, Барни Ръбъл, Боковата конституция, груби лобистки закони, комисията на Цацата и т. н. - а той за половин час не може да акцентира върху нито един от проблемите."

Това не е вярно.

https://btvnovinite.bg/predavania/lice-v-lice/debat-na-tema-pravosadie-desislava-ahladova-ot-gerb-sreshtu-krum-zarkov-ot-bsp.html
Това е според теб. Моето мнение е доста по-различно. В такива дебати е много важно да изземеш инициативата с кратки и точни послания, да покажеш, че ти можеш да се справиш с проблема. А Зарков  с дълги и напоителни изречения, безглаголни и общо взето незначещи нищо, бърбореше неразбрано.

Бърборел е "неразбрано" – естествено, само за някои, поради което нямаш право да обобщаваш ..

Интересното е, че аз съм го слушала многократно и за мен "неразбрано" не е имало! :0007:

А това малко ми напомня и за некои тук, дето също са против "дългите и напоителни изречения", щото не ги били разбирали. Ама само "некои", а не всичките тук.

Затова ми се струва, че "неразбралите" – и в единия, и в другия случай! – би трябвало да се запитат:
"Абе, дали сепак повредата не е ф моя телевизор?" :m1201:

Защото тук иде реч за малко по-специализирана материя, където не всеки може да разбере всичко!

« Последна редакция: Април 13, 2021, 09:14:31 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2643 -: Април 12, 2021, 14:55:13 »
Но БСП требе загърби леберализма и да се позиционира като една консервативна партия. В България традициите са леви!

Не може да го загърби. Късно е вече. А и няма кой да го направи. А либерализъм и консерватизъм са антиподи. Но кой да им го каже на тея по телевизора, дето били за либерална демокрация, ама били "консерватори".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2644 -: Април 12, 2021, 15:03:08 »
По случай изборите да се занимаем с малко математика.
Quote (selected)
Точно 6 732 316 са избирателите у нас в предварителните списъци за парламентарния вот на 4 април
.
https://nova.bg/news/view/2021/02/16/315883/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D1%81-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2%D0%BE%D1%82/

Днес едно друго забавно четиво:

Трудоспособното население е с около 17 000 души по-малко в сравнение с предходната година и в момента е 4,139 млн. души (59,8%). Хората на 65 и повече години в края на м.г.  са 1 504 048 души (21,8%), а децата до 15-годишна възраст са 999 014 (14,4%).
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/naselenieto-ni-e-namalyalo-okolo-35-000-dushi-prez-2020-g

Значи трудоспособни + пенсионери всичко 5 643 048.
Губят ми се едни 1 089 000 бройки, нито пенсионери, нито в трудова възраст.
Или са фантоми или са държавни калинки което не е много по-различно. :cool-1084:
« Последна редакция: Април 12, 2021, 15:05:18 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2645 -: Април 12, 2021, 15:13:30 »
А, аде и по нататък - що е то либерализъм и неолиберализъм.

Либерализъм е либерализъм - лоша дума. А неолиберализъм означава нов либерализъм. А нов либерализъм означава либерализиран троцкизъм. Най-правилното определение е неотроцкизъм, но либерастията я е срам да се определи така. Либерастията много я е срам от правилните определения и си измисля нови. По същия начин от дребна буржоазия се предреши на "средна класа"

ЪХъ.... Значи през март 1975 г., когато отиват в Сантяго, Милтън Фридман и Арнолд Харбъргър са убедили Пиночет да стане неотроцкист.
Ти да видиш. Тва, червенокафявото плакатно "мислене" винаги ме е удивлявало.
:0007:

Мен също. Ама явно е успяло да надживее времето си ...  :t0174:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7414
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2646 -: Април 12, 2021, 15:23:58 »
А, аде и по нататък - що е то либерализъм и неолиберализъм.

Либерализъм е либерализъм - лоша дума. А неолиберализъм означава нов либерализъм. А нов либерализъм означава либерализиран троцкизъм. Най-правилното определение е неотроцкизъм, но либерастията я е срам да се определи така. Либерастията много я е срам от правилните определения и си измисля нови. По същия начин от дребна буржоазия се предреши на "средна класа"

ЪХъ.... Значи през март 1975 г., когато отиват в Сантяго, Милтън Фридман и Арнолд Харбъргър са убедили Пиночет да стане неотроцкист. Ти да видиш. Тва червенокафявото плакатно "мислене" винаги ме е удивлявало.

Ами то, "таткото" на неоконсерватизма в САЩ (Ървин Кристъл) като млад е бил троцкист.

И имаше интересно изследване по този повод, но е от руснак :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2647 -: Април 12, 2021, 15:34:11 »
Забелязвам, че тази днешна информацийка още не е пускана тук, поне в тази темичка:

Quote (selected)
ГЕРБ ще предложи свое правителство
Томислав Дончев отказа подробности, "защото днес е само понеделник"


Да анализират изборните резултати на партията излязоха (отляво надясно) Даниел Митов, Костадин Ангелов, Томислав Дончев и Цветозар Паунов.

ГЕРБ ще предложи проект на правителство на следващото Народно събрание. Това обявиха хората на Бойко Борисов на брифинг, посветен на изборните резултати на партията. Пред журналистите излязоха Томислав Дончев, Даниел Митов и Костадин Ангелов, което беше показателно кои са фигурите, които ГЕРБ смята да лансира и занапред.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-shte-predlozhi-svoe-pravitelstvo

А по изключение съм пуснала и мини-снимчица – не за друго, а за да се види кой в момента води бащина дружина!  :smokin:

И дано за тайзи снимчица, г-н Принца да не ма бий пак през пръстите, щото вече го съзирам тъдява ...


« Последна редакция: Април 12, 2021, 15:41:24 от Джиджи »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2648 -: Април 12, 2021, 15:46:51 »
Когато умувате върху резултатите от изборите, и евентуалното бъдещо правителство, отчитате ли външната политическа обстановка и раздвижване на силите?
Мисля, че правителство няма да се излъчи, поне докато не се проясни хоризонтът.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2649 -: Април 12, 2021, 15:48:05 »
Когато умувате върху резултатите от изборите, и евентуалното бъдещо правителство, отчитате ли външната политическа обстановка и раздвижване на силите?
Мисля, че правителство няма да се излъчи, поне докато не се проясни хоризонтът.
А, това вече ще е към края на лятото, а по конституция толкоз не може да се чака! :popcorn:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2650 -: Април 12, 2021, 15:50:57 »
Когато умувате върху резултатите от изборите, и евентуалното бъдещо правителство, отчитате ли външната политическа обстановка и раздвижване на силите?
Мисля, че правителство няма да се излъчи, поне докато не се проясни хоризонтът.
Мисля че ще ни натиснат за някакво правителство да има кой да прати контингент в Украйна, за това трябва и някакво НС, служебен кабинет май няма право  на своя глава.
Писах че станистите харесват да се изявяват на християнски празници.
Православният Великден наближава, до тогава трябва да имаме парламент и правителство.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2651 -: Април 12, 2021, 15:57:22 »
Когато умувате върху резултатите от изборите, и евентуалното бъдещо правителство, отчитате ли външната политическа обстановка и раздвижване на силите?
Мисля, че правителство няма да се излъчи, поне докато не се проясни хоризонтът.
Мисля че ще ни натиснат за някакво правителство да има кой да прати контингент в Украйна, за това трябва и някакво НС, служебен кабинет май няма право  на своя глава.
Писах че станистите харесват да се изявяват на християнски празници.
Православният Великден наближава, до тогава трябва да имаме парламент и правителство.

http://epicenter.bg/article/Veterani-ot-spetssluzhbite-na-SASht-prizovavat-Baydan-da-izbegne-voynata-za-Krim-i-Donbas/246320/11/0

 :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2652 -: Април 12, 2021, 16:01:51 »
Когато умувате върху резултатите от изборите, и евентуалното бъдещо правителство, отчитате ли външната политическа обстановка и раздвижване на силите?
Мисля, че правителство няма да се излъчи, поне докато не се проясни хоризонтът.

А, това вече ще е към края на лятото, а по конституция толкоз не може да се чака!
  :t1815:

Това по-долу е с днешна дата, а и преди малко го публикувах по-горе:

Quote (selected)
ГЕРБ ще предложи свое правителство

Томислав Дончев отказа подробности, "защото днес е само понеделник"
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-shte-predlozhi-svoe-pravitelstvo



« Последна редакция: Април 12, 2021, 16:05:19 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2653 -: Април 12, 2021, 16:02:09 »
Quote (selected)
Ветерани от спецслужбите на САЩ призовават Байдън да избегне войната за Крим и Донбас

Вероятно ще ги послуша и не защото му се иска, а няма с какво да помогне в Украйна.
Ветераните не искат американски ковчези, но няма да пролеят сълзи за украински.
Един даже малък конфликт ще спре за дълго СП2, това е основната цел.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2654 -: Април 12, 2021, 16:10:54 »
ВОЙНА НЯМА ДА ИМА.
ЛОНДОН - Трети Картаген, с Изпълком Байденова дружина , ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ БЕЗ БОЙ.
Руснаците са в нападение.
Трудно запрягат, но тръгнат ли веднъж...
Така че, и от контингенти няма да има нужда.
Въпросът ми е, от тези три партии, спечелили някакви гласове, коя кореспондира със силните на деня?. С Русия?
Никоя.
Така че, това правителство ще има една единствена задача - да подпише капитулацията, освен ако не ги капичне народът и не увиснат по клоните.
Може и да греша.
Не претендирам за гуру.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 16:21:10 от Алиса .. »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2655 -: Април 12, 2021, 16:12:01 »
Quote (selected)
Ся видях, че и Паргов се е изказал, ама в туитър и мноо обтекаемо, за да може да се изметне после
За Парговия не мога да кажа нещо сигурно, щото не съм му светил в партийните дела, нито е бил под прожекторите, че да мога да го преценявам компетентно.
Но колкото съм му гледал интервюта, все е обтекаем.
Няма лошо в самата обтекаемост, когато се дължи на компетентност, но когато е ерзац, слузеста, тогава предизвиква някаква неприязън в непредубедения наблюдател.
За да съм по ясен - обтекаем е делфина, но то е от природно изработената с времето повърхност на кожата му , т.е. естествено придобито високо качество, другото, слузестата повърхност прилича на селски пехливанин намазан с шарлан. Селски тарикатлъци.
Понеже все с хора съм работил сума години, някак си съм се научил да ги надушвам.
И без да настоявам, мисля, че Парговия е от втората порода.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2656 -: Април 12, 2021, 16:18:33 »
ВОЙНА НЯМА ДА ИМА.
ЩЕ СЕ ПРЕДАДАТ БЕЗ БОЙ.
Руснаците са в нападение.
Трудно запрягат, но тръгнат ли веднъж...
Така че, и от контингенти няма да има нужда.
От твоята клавиатура в Божия сървър! Дано не грешиш!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2657 -: Април 12, 2021, 16:22:48 »
Ами сле дете събитията.  (:) :m1314:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2658 -: Април 12, 2021, 16:23:54 »
Буратино, надценяваш ролята на продънената ни територийка за м/ународните дела, а също и вниманието, което ни обръщат големите играчи, все в същото направление.
Колкото да не останат "коалициите на желаещите" без теляци - толкова ни обгрижват и толкова са ни и възможностите.
БТВ, щях да забравя - спам, но не ми се мести в друга тема- днес е 60 г. от полета на Гагарин!
Минавам покрай руския културен център и точно в този момент пред хората събрали се отпред - предимно възрастни около 150 човека, пускат записа на гласа съобщаващ за събитието.
"...говорит Москва,...." настръхнах, тръпки ме побиха, бях много малък, но си го спомням!
Поздрав към помнещите.
  https://www.youtube.com/watch?v=ljg9VE6o0cY
« Последна редакция: Април 12, 2021, 16:34:03 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2659 -: Април 12, 2021, 16:27:22 »
БТВ, щях да забравя - спам, но не ми се мести в друга тема- днес е 60 г. от полета на Гагарин!
Минавам покрай руския културен център и точно в този момент пред хората събрали се отпред - предимно възрастни около 150 човека, пускат записа на гласа съобщаващ за събитието.
"...говорит, Москва,...." настръхнах, тръпки ме побиха, бях много малък, но си го спомням!
Поздрав към помнещите.
  https://www.youtube.com/watch?v=ljg9VE6o0cY
Гарибалдиецо, надникни тук  :0005:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=611.msg105638#msg105638

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2660 -: Април 12, 2021, 16:29:22 »
Quote (selected)
Буратино, надценяваш ролята на продънената ни територийка за м/ународните дела,

Така или иначе е някаква територия на границата на разлома.
Редно е да отбележим че натиска няма да бъде чутовен, при такива местни вождове е достатъчен по един СМС от губернатора.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2661 -: Април 12, 2021, 16:30:14 »
Вче го писах, че в бастиона на демокрацията, в Гърция, днес по новините репортаж със кадри от преди 60 години за полетът на Юрий Гагарин в космоса.
Лед тронулся, господа офицеры!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2662 -: Април 12, 2021, 16:33:24 »
Някакво повторение сделах!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2663 -: Април 12, 2021, 16:38:11 »
Повторенито е майка на знанието.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2664 -: Април 12, 2021, 16:42:17 »
Абе и ф други области го тачат.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2665 -: Април 12, 2021, 16:50:11 »
Абе и ф други области го тачат.
 :smokin:
Не се ограничавай само с повторение. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2666 -: Април 12, 2021, 17:06:43 »
Вче го писах, че в бастиона на демокрацията, в Гърция, днес по новините репортаж със кадри от преди 60 години за полетът на Юрий Гагарин в космоса.
Лед тронулся, господа офицеры!
Лед тронулся в марте, всъщност.
Понеже нищо в руската пропаганда не е оставено на самотек, поздравителната песен за 200 годишнината на Гърция беше по музика на Микис Теодоракис, стиховете на Одесеос Елитис, а я изпълняваше два пъти  червенознаменният хор на името на Александров. Не че няма цивилни състави, дето могат да пея инак, ама дручко си е народът в униформа.
След това на тържествата - киприоти, принц Чарз со все Камила, Мишустин и това е. А, и французите, ама те навсякъде се завират, така че не си струва броенето.
Та тогаз още стана ясно кой ще кара влака.
Песента е много ромеосини.
Слава

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8838
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2667 -: Април 12, 2021, 17:08:07 »
Георги Марков:
Quote (selected)
ВЕБЕР НЕ ЗНАЕЛ, ЧЕ ДСБ Е АГЕНТ НА БСП, А БОЙКО „БАЙ ХУЙ“, СПОРЕД РАДАН...  Моята надежда е в моя приятел Сашо Йорданов, с който заедно участвахме в първата победа на СДС през 1991 г.: САШЕ, КАЖИ НА ВЕБЕР – ВЪН УБИЙЦИТЕ НА СДС ОТ ЕНП, ВЪН АГЕНТИТЕ НА БСП ОТ ЕНП!
  :lol:
https://www.facebook.com/deputatmarkov/posts/4027608323958199
Г-н Марков губи връзка с реалността, време му е за пенсия.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2668 -: Април 12, 2021, 17:17:16 »
А, не така с гу'син Марков, че току виж излязъл пророк с малко закъснение. Кой произнесе оная култова фраза ''Избори до дупка'', а?
****
Първо бил царят, после бодигардът му, сега бил дошъл редът на шута. Има и други версии за актуалната следизборна обстановка към днешна дата, разбира се. Утре, за утре.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2669 -: Април 12, 2021, 17:30:19 »
Слушам го онзи Калоян Методиев при Цветанка. Да го гони Нинова, със шутове да го гони!  :t2407:
« Последна редакция: Април 12, 2021, 17:32:33 от Simplified Solutions »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2670 -: Април 12, 2021, 17:34:06 »
Защо Нинова да го гони, какво общо има?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2671 -: Април 12, 2021, 17:36:39 »
Слушам го онзи Калоян Методиев при Цветанка. Да го гони Нинова, със шутове да го гони!  :t2407:

Съгласна! Но! Смятам, че господин президентът дължи обяснение за долното

http://epicenter.bg/article/Savetnik-na-Ninova--Prezidentat-Radev-zashto-ne-ni-dade-ramo-za-otminalite-parlamentarni-izbori/246343/2/0

плюс сватбарската снимка с Гергов и най-вече дължи обясние за т. нар. проект "Триморие".

Без горното - господин президентът няма да има втори мандат, без значение, колко го четкат модните печаловници. Щото всичко от гореизреденото създава впечатлението, че се гнуси от избралите го..от ракетата си носител. Така че е съвсем в реда на нещата господин президентът да не се спотайва. Особено като се има предвид, какво точно първо служебно правителство състави!!!

п. п. Да не стават грешки - аз бях от най-крайно реагиращите срещу Радев в момента, в който прочетох състава на служебното му правителство. Старият форум на СЕГА има архив. Ощи тогава казах, че ще следя изключително внимателно думите и действията му!
« Последна редакция: Април 12, 2021, 17:47:34 от Aсол »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2672 -: Април 12, 2021, 17:46:58 »
Слушам го онзи Калоян Методиев при Цветанка. Да го гони Нинова, със шутове да го гони!  :t2407:

Съгласна! Но! Смятам, че господин президентът дължи обяснение за долното

http://epicenter.bg/article/Savetnik-na-Ninova--Prezidentat-Radev-zashto-ne-ni-dade-ramo-za-otminalite-parlamentarni-izbori/246343/2/0

Асол, ти сериозно това питаш? Защо президентът на държавата не е подбутнал някой в изборите??? Защо не е нарушил основни конституционни права? Защо главнокомандващият не е извършил фактически държавен преврат???

За това от всяка партия би следвало да бъде налаган пожизнен ецих с гвоздеи, сериозно!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23824
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2673 -: Април 12, 2021, 17:47:29 »
Радев е лейтенант от Варшавския договор, в НАТО е генерал.
Няма да е той човека който ще отритне триморието.
П.П. с риск да ме заклеймите като партийносекретарфоб, Йордан Татарски се барнал в стил типичната пост юговска мижитурка от зората на Априлската линия.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 17:51:29 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2674 -: Април 12, 2021, 17:49:30 »
Слушам го онзи Калоян Методиев при Цветанка. Да го гони Нинова, със шутове да го гони!  :t2407:

Съгласна! Но! Смятам, че господин президентът дължи обяснение за долното

http://epicenter.bg/article/Savetnik-na-Ninova--Prezidentat-Radev-zashto-ne-ni-dade-ramo-za-otminalite-parlamentarni-izbori/246343/2/0

Асол, ти сериозно това питаш? Защо президентът на държавата не е подбутнал някой в изборите??? Защо не е нарушил основни конституционни права? Защо главнокомандващият не е извършил фактически държавен преврат???

За това от всяка партия би следвало да бъде налаган пожизнен ецих с гвоздеи, сериозно!

Удобно пропускаш част от въпросите и то най-съществените!!! Върни се да ги изчетеш отново! Особено моментът със служебното правителство!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2675 -: Април 12, 2021, 17:49:32 »
За служебното правителство дето бе съставил аз си мисля, че човекът като новобранец в политиката и първи сериозен опит, май се поуплаши малко да не го емнат, че не е Президент на всички, ми само на БСП.
И съм склонен да го разбера.
Останалите въпроси които задава Татарски ми се виждат малко нефелни.
Шествия, съгласувания, предварителни консултации...ми няма как да стане това, ще бъде пряко нарушаване на Конституцията.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2676 -: Април 12, 2021, 17:50:32 »
Защо Нинова да го гони, какво общо има?
Нищо общо няма и според мен. Поредният пишман анализатор с претенции.
https://www.marica.bg/tema-v-razvitie/parlamentarni-izbori-2021/institut-rego-situaciqta-se-obrashta-bsp-povejda-pred-gerb Слушах го миналата седмица в едно ''12+3'' да каканиже глупости, че никак, ама никак не бил сбъркал в прогнозата.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2677 -: Април 12, 2021, 17:52:15 »
За служебното правителство дето бе съставил аз си мисля, че човекът като новобранец в политиката и първи сериозен опит, май се поуплаши малко да не го емнат, че не е Президент на всички, ми само на БСП.
И съм склонен да го разбера.
Останалите въпроси които задава Татарски ми се виждат малко нефелни.
Шествия, съгласувания, предварителни консултации...ми няма как да стане това, ще бъде пряко нарушаване на Конституцията.

За кое по-точно си склонен да го разбереш? За това, че остави на министерски позиции топ гербаводепесарските крадци ли!? Че това какви са те, можеше да го разбере и от дребен чиновник в президентството

Обаче, хак да му е, те сега са го емнали без никаква благодарност. И кво прави "нашият" президент - приласкава соросоиди и вее байряка на триморието. От мен да го знае - новият контингент, който  му плеска, нито нито ще го предложи, нито ще гласува за него...докато той си засира пътеките към простите и необразованите, допуснали глупостта да застанат зад гърба му и които първи бяха на Дондуков, докато Гешев му вадеше съветниците с белезници
« Последна редакция: Април 12, 2021, 17:56:10 от Aсол »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2678 -: Април 12, 2021, 17:57:23 »
Можехте вероятно да не предлагате за президент фатмак с претенции, Асол. Ясно беше, че срещу Цецка ще спечели всеки. Може би за това твоите не са се старали много, я там един висок мъж с генералска униформа. Тая година да внимавате повече кого ще подкрепите.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 18:00:08 от Здравка »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2679 -: Април 12, 2021, 17:58:17 »
За това, че беше неопитен и се престара в тази си неопитност.
Кои гербави министри остави, че вече не си спомням?
Според мен основната наивност която прояви бе за Герджиков - кабинетен плъх нямащ нищо общо с реалния живот.
Ставащ за всичко друго, но не и за реален ръководещ.
Нататък - не е чудно самият Герджиков да е имал претенции за някои министри, колкото и да се прави на умрела лисица.
Дълга история от сериала - цялата пара ф свирката.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 18:04:37 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2680 -: Април 12, 2021, 17:58:56 »
Удобно пропускаш част от въпросите и то най-съществените!!! Върни се да ги изчетеш отново! Особено моментът със служебното правителство!
Нищо не пропускам! Президентът е президент на България и ако отговаря пред някого, това е пред Суверена, а не пред която й да била партия!
Ах, той без нас ще загине! Ми поне ще е загинал с чест, а не като поредната кукла с парцалки за продан!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2681 -: Април 12, 2021, 18:01:03 »
Quote (selected)
Тая година да внимавате повече кого ще подкрепите.
Печелившата фигура!
Пак него!
И пак ще спечели.
Просто вече е "от горяла къща пирон".
Как беше там - за един бит давали двама недоклатени...абе нещо такова.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2682 -: Април 12, 2021, 18:01:26 »
И още нещо, думичките като "независимост" трябва да се бранят. И от свои, и от чужди, но най-вече от "свои", дето имат едно тефтерче и си отбелязват какво им се "дължи" за "услугата".

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2683 -: Април 12, 2021, 18:04:29 »
Никога не съм харесвала Радев. Не му беше работа да размахва юмрук на площада. Ако ще е президент-обединител, трябваше да е равно отдалечен от всякакви партийни игри и площадни протести.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2684 -: Април 12, 2021, 18:07:10 »
Никога не съм харесвала Радев. Не му беше работа да размахва юмрук на площада. Ако ще е президент-обединител, трябваше да е равно отдалечен от всякакви партийни игри и площадни протести.
Като този обединител ли?

Айде стига вече с този юмрук!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2685 -: Април 12, 2021, 18:07:53 »
Слушам го онзи Калоян Методиев при Цветанка. Да го гони Нинова, със шутове да го гони!  :t2407:

Съгласна! Но! Смятам, че господин президентът дължи обяснение за долното

http://epicenter.bg/article/Savetnik-na-Ninova--Prezidentat-Radev-zashto-ne-ni-dade-ramo-za-otminalite-parlamentarni-izbori/246343/2/0

Асол, ти сериозно това питаш? Защо президентът на държавата не е подбутнал някой в изборите??? Защо не е нарушил основни конституционни права? Защо главнокомандващият не е извършил фактически държавен преврат???

За това от всяка партия би следвало да бъде налаган пожизнен ецих с гвоздеи, сериозно!

И аз се втрещих.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2686 -: Април 12, 2021, 18:07:58 »
За това, че беше неопитен и се престара в тази си неопитност.
Кои гербави министри остави, че вече не си спомням?
Според мен основната наивност която прояви бе за Герджиков - кабинетен плъх нямащ нищо общо с реалния живот.
Ставащ за всичко друго, но не и за реален ръководещ.
Нататък - не е чудно самият Герджиков да е имал претенции за някои министри, колкото и да се прави на умрела лисица.
Дълга история от сериала - цялата пара ф свирката.
Кой не знае Малина, кой не е чувал за нея, например!Орешарски я отстреля заради ОПОС, ама Радев вицепремиер я направи. За социалното и финансите да не споменавам и разбира се , черешката на тортата - Пламен Узунов, дето го извлякоха като негов съветник с белезници. Нали не искате да ми да кажете, че около него са били само нещастници, дето не знаят кой какъв е и за какво се бори?

Съжалявам, ако съм втрещила някого, но имам изключително добра представа за котилото на "родените за министри"  в тази държава. И аз се втрещих тогава и върнах крачка назад. Като желаеш да си фактор особено от морална гледна точка, ще гледаш мноо внимателно кво точно и кой точно кво ти пробутва!
« Последна редакция: Април 12, 2021, 18:11:02 от Aсол »

Памфуций

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2687 -: Април 12, 2021, 18:08:27 »
Без горното - господин президентът няма да има втори мандат, без значение, колко го четкат модните печаловници. Щото всичко от гореизреденото създава впечатлението, че се гнуси от избралите го..от ракетата си носител. Така че е съвсем в реда на нещата господин президентът да не се спотайва. Особено като се има предвид, какво точно първо служебно правителство състави!!!
===
Не е трагедия . Ще си имаме гербав президент, какво толкова.
Нинова да държи около себе си такива светли личности като Методиев и Татарски. Далече ще стигне с тях.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2688 -: Април 12, 2021, 18:12:20 »
Методиев провали Надка и е редно Нинова да го разкара - келеш! Аз вЕрвам в хорските биографии - те са ноо полезни!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2689 -: Април 12, 2021, 18:13:00 »
Първото слежибно правителстгво на Радев беше НДСВ-ейско.
Предполагам той е избрал Премиера или е бил посъветван да го избере.
 
Общо взето аз съм доволен от действията му като Президент.
И съм убеден, че с фторото правителство ще се справи по-добре.
 
На мен ми стана интересен гусинът Митов, дето си купи фабрика на 10. Септември.
- Новоподпечатано шефче, При Бочко.
 
Бонго ама Г.Марков как ви е насолил. От де насъбрал толку? И как не се е пръснал досега.
 
А за "триморието", не виждам смисъл да се правите на по-руснаци, от Путин.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 18:34:33 от 66 »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4351
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2690 -: Април 12, 2021, 18:13:36 »
Никога не съм харесвала Радев. Не му беше работа да размахва юмрук на площада. Ако ще е президент-обединител, трябваше да е равно отдалечен от всякакви партийни игри и площадни протести.
Това за "президент-обединител" откъде го изкопахте?
 С кого да ме обединява Радев?
С Пеевски?
С Цвък?
 С Черепа?
С Габриел и Мендел?
С Ал. Йорданов?
С Л. Местан?
 С Харизанов?
 Със С. Паси?
С Гешев?
С мразители от форума на СЕГА?

В секундата, в която тръгне да го прави,  директно е загубил моя глас.

А колкото до вдигнатия юмрук - защо не?
Прочее, все по-често ще ги виждаш. Не само неговия. Моли се само да не държат калашници! Щото и това ще дойде.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 18:16:59 от Bacho Кольо »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2691 -: Април 12, 2021, 18:14:52 »
 Ако ще е президент-обединител,

Стига сте повтаряли тая тъпотия! никъде не е написано, че президентът бил "обединител". Вместо да повтаряте всичко от телевизора, помислете малко. Не е болезнено.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2692 -: Април 12, 2021, 18:18:58 »
Първото слежибно правителстгво на Радев беше НДСВ-ейско.
Предполагам той е избрал Премиера или е бил посъветван да го избере.

Да си ме чул да кажа нещо за Ради Найденов, например!? Въпросът е кой му пробута черните петърчета и що той се хвана?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2693 -: Април 12, 2021, 18:20:58 »
Съжалявам, ако съм втрещила някого, но имам изключително добра представа за котилото на "родените за министри"  в тази държава. И аз се втрещих тогава и върнах крачка назад. Като желаеш да си фактор особено от морална гледна точка, ще гледаш мноо внимателно кво точно и кой точно кво ти пробутва!
За тази част - дори и да се права, погледни изборните резултати, в секцията "Има ТАКЪВ народ". Откъде Радев да намери ДРУГ народ? Той е президент на този народ, с такъв народ - такива родени за министри в тази държава. Вносът не се оказа качествен също.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2694 -: Април 12, 2021, 18:21:08 »
Първото слежибно правителстгво на Радев беше НДСВ-ейско.
Предполагам той е избрал Премиера или е бил посъветван да го избере.

Да си ме чул да кажа нещо за Ради Найденов, например!? Въпросът е кой му пробута черните петърчета и що той се хвана?
Аз не ги деля. Това беше слабо и неуместно правителство. Точка.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2695 -: Април 12, 2021, 18:23:04 »
Не, тва пък за "Президен -обединител" мен наистина ме втриса!
На нацията!
Ми аз се срамувам, че ме слагат в същата "нация" в която слагат изброените от Бачо херои, че и още десетки по толкова.
Освен това - коя пък е тази "нация" - ние ли?
Quote (selected)
...е общност от хора, характеризираща се със съзнанието за еднаква историческа и културна принадлежност,...
Освен от онова което съм пропуснал, извинявайте, но вие слагате ли се в една нация по горните критерии с мутрата и мутрафончетата?
Ако да - jeвем ви "нацията".
 :m1329:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2696 -: Април 12, 2021, 18:24:12 »
otvrat, ако ти се чете. https://novini.bg/bylgariya/politika/656414 Да, наясно съм, че г-син Методиев има лични причини.
Хайде със здраве и приятна вечер.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2697 -: Април 12, 2021, 18:26:23 »
Както и да е. Да не се разправяме, допускам, че няма да се наложи да чакаме дълго да се запознаем със състава на новото служебно правителство и действията, които то ще предприеме. Пак ще си приказваме...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11199
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2698 -: Април 12, 2021, 18:30:14 »
Quote (selected)
Пак ще си приказваме...
Добре, мир да има, но последен въпрос - тва горното го слагаш като намек, че ще има повторно настъпване на мотиката ли?
Щото съм чувал, че мъжко дупе се ...такова само един път, имаш подозрения, че ще му стане навик ли?
Аз щото не допускам, нооо - нека почакаме, да!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4351
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #2699 -: Април 12, 2021, 18:32:49 »
Не мога да си представя правителство, редовно или служебно, чийто състав ще бъде приет от всинца ни.
За мен би имало един единствен критерии за успешност и ефективност - ако успее да преведе невредим кораба "България" през вълните на надигащата се буря в Черно море.

Ако  буря не се надигне, тогава не ще имам никакви очаквания от тях, освен да организират едни честни избори.