Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:12:56

Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 187492 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #60 -: Декември 29, 2020, 17:13:37 »
Цитат на: Джиджи
VOILÀ !!! :ive_got_it-1379:
"ще се търсят хора с активна гражданска позиция, без значение дали са с леви или десни убеждения"

Quote (selected)
Без значение с какви убеждения са, стига да са десни и "евроатлантически"
Като Форд Модел Т.
« Последна редакция: Декември 29, 2020, 17:16:34 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #61 -: Декември 29, 2020, 17:54:33 »
джиджето пак се възторгва от глупости :nuts:

Quote (selected)
...Аврамов определи като чист пиар подписаното днес от гражданската платформа „Изправи се.БГ“ на Мая Манолова и неформалното обединение „Отровното трио“ официално споразумение за общо явяване на парламентарните избори:

"Не може адвокат (Николай Хаджигенов от "Отровното трио" , бел.ред.), човек, който претендира да променя системата, да каже, че партиите не са важни, важни са гражданите. Това е завършена глупост. В политическия процес няма такова нещо като граждани, има политически субекти, които се регистрират по Закона за политическите партии и реализират представителната демокрация".

Политологът беше категоричен: "Когато някой започне да говори за граждани в политиката, това намирисва на интелектуален фалит".


"Г-жа Мая Манолова може би трябва да направи опит за създаване на лява алтернатива, а не да замитат всичко в мъглявината на гражданствеността. Това не е политика", обясни Димитър Аврамов.

По думите му "Отровното трио" са трима души с биографии, достойни за уважение, участвали в протестите, изиграли позитивна рола и превърнали се в маркетингов продукт:

"Как трима души ще подписват споразумение за демонтиране на нещо си и за гарантиране на честни избори. Как ще стане? Има парламентарно представени партии, има квоти в ЦИК, има изборен закон. Ако някой започва така, ще завърши по-зле, отколкото започва. ... Ако някой иска да промени статуквото в страната и да свали сегашното управление, трябва да предложи много ясни и конкретни приоритети, които да бъдат припознати от хората"...
http://epicenter.bg/article/Dimitar-Avramov--Sporazumenieto-na-Manolova-i-Hadzhigenov-e-chist-piar--politikata-se-pravi-ot-partii-/236406/11/0

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #62 -: Декември 29, 2020, 18:18:35 »
Мисля че имам добри кандидатури за тяхната листа.
Лорд Евгени и Азис.
Изключителни атлантици и същевременно автентични леви. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #63 -: Декември 29, 2020, 18:36:56 »
джиджето пак се възторгва от глупости

http://epicenter.bg/article/Dimitar-Avramov--Sporazumenieto-na-Manolova-i-Hadzhigenov-e-chist-piar--politikata-se-pravi-ot-partii-/236406/11/0
:D

мАни го тоя!!!  :t2412: :t0112: :pissed-891:
« Последна редакция: Декември 29, 2020, 18:43:16 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #64 -: Декември 29, 2020, 18:40:38 »
Мисля че имам добри кандидатури за тяхната листа.
Лорд Евгени и Азис.
Изключителни атлантици и същевременно автентични леви.

Забра'ил си себе си ... :t0120: :b0302: :t0120:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #65 -: Декември 29, 2020, 18:50:56 »
автентични леви  :b0230: И смех, и истина.
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #66 -: Декември 29, 2020, 19:03:24 »
Ъххъм, ъххъъм!
Да уточня!
Вопросот со уредбата дали ше се борат со мутрата или ше страхуват комунизомот, се однасяше до велеможните Ристю и дженералот, со файтонот на учиндолинот.
Тугедър, да си го кажа по нашенски, че се измъчих с измисления ноф език од РСМ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #67 -: Декември 29, 2020, 19:24:13 »
Ристю си е по-ляв от Нинова, тия дни неговите хора препоръчаха експроприация на "частни" земи "незнайно как" изникнали във варненски парк.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #68 -: Декември 29, 2020, 19:25:31 »
А оттатък, от линка на Джиджи диарията е във вихъра си.
Обикновено чета, че даже и ми е драго да възпаля някой сержант, селянин от Уефски Г, сгунювец или друг трол.
Вече ми стана безинтересно.
Ми то смрад, цвят, консистенция, място, време и рупор - се ено и също!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #69 -: Декември 29, 2020, 19:25:54 »
мАни го тоя!!!  :t2412: :t0112: :pissed-891:

като за теб - още веднъж, почервенено:
Quote (selected)
"Не може адвокат (Николай Хаджигенов от "Отровното трио" , бел.ред.), човек, който претендира да променя системата, да каже, че партиите не са важни, важни са гражданите. Това е завършена глупост. В политическия процес няма такова нещо като граждани, има политически субекти, които се регистрират по Закона за политическите партии и реализират представителната демокрация".

Политологът беше категоричен: "Когато някой започне да говори за граждани в политиката, това намирисва на интелектуален фалит".

"Г-жа Мая Манолова може би трябва да направи опит за създаване на лява алтернатива, а не да замитат всичко в мъглявината на гражданствеността. Това не е политика"
с кое от червеното не си съгласна и защо?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #70 -: Декември 29, 2020, 19:34:04 »
Оттатък днес има човек къде да се закачи, под испанската черна листа, под жрицата на любовта под прикритие, гледам и Нахални събрал бая лайкове, ама няма време и за тях. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #71 -: Декември 29, 2020, 20:22:35 »
Ристю си е по-ляв от Нинова, тия дни неговите хора препоръчаха експроприация на "частни" земи "незнайно как" изникнали във варненски парк.
Хм, тука интересния въпрос е имат ли и какво отношение към туй "изникване".
Тва кат почнеш от лучникофф и ранното СеДС, минеш през седерунгелското, а напоследък и герберунгелско "общинарстване" у Варна и накрая най-скандалните реституции са точно свързани с съда. Просто они са "недосегаеми".
Азбучен пример е реституирането на фонтанчето на центъра на плащада у Пловдив, напоследък реституциите на наследника на военнопрестъпния монархофашиски режим и проч.
 
Та не познавам случая и незнам, ама  .....

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #72 -: Декември 29, 2020, 21:13:59 »
Не може адвокат, човек, който претендира да променя системата, да каже, че партиите не са важни, важни са гражданите. Това е завършена глупост. В политическия процес няма такова нещо като граждани, има политически субекти, които се регистрират по Закона за политическите партии и реализират представителната демокрация

Политологът беше категоричен: "Когато някой започне да говори за граждани в политиката, това намирисва на интелектуален фалит".

Г-жа Мая Манолова може би трябва да направи опит за създаване на лява алтернатива, а не да замитат всичко в мъглявината на гражданствеността. Това не е

Хаджигенов може би говори и глупости, М. Манолова може би прави опит да замита нещо някъде. Ама не там го стяга чепикът г-н политолога Аврамова.  Сега цялото политологично войнство ще бъде впрегнато да ни убеждава, как Той няма алтернатива.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #73 -: Декември 29, 2020, 22:37:26 »
баче,

джиджето реши да коментира автора, а не мнението, та трябваше да я завърна. ти коментираш не това, което е казал, а това, което /може би/ си е мислил. така че и ти не си по същество, съответно и ти би трябвало да прочетеш това червеното и да кажеш с кое точно от него не си съгласен.

не споря, че за помислите на т.нар. политолог вероятно си прав - както сички десноиди и той силно люби бацето и гледа да му пристане, а не да го маха. типичен беснодесен е видният отсекъде енакво ал йо, а него точно баци го реинкарнира.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #74 -: Декември 29, 2020, 23:28:42 »
мАни го тоя!!!  :t2412: :t0112: :pissed-891:

като за теб - още веднъж, почервенено:
Quote (selected)
"Не може адвокат (Николай Хаджигенов от "Отровното трио" , бел.ред.), човек, който претендира да променя системата, да каже, че партиите не са важни, важни са гражданите. Това е завършена глупост. В политическия процес няма такова нещо като граждани, има политически субекти, които се регистрират по Закона за политическите партии и реализират представителната демокрация".

Политологът беше категоричен: "Когато някой започне да говори за граждани в политиката, това намирисва на интелектуален фалит".

"Г-жа Мая Манолова може би трябва да направи опит за създаване на лява алтернатива, а не да замитат всичко в мъглявината на гражданствеността. Това не е политика"
с кое от червеното не си съгласна и защо?

Онци
, за да не попадне и разговорът между теб и мен В МЪГЛЯВИНА, както често се случва ( :D), ще ти отговоря с коментара на един уважаван от мен форумец от оттатък на част от изказването на г-н Аврамов:

Quote (selected)
– "Ако някой иска да промени статуквото в страната и да свали сегашното управление, трябва да предложи много ясни и конкретни приоритети, които да бъдат припознати от хората", добави още Аврамов.

Аврамов, нека хванат тлъстия плъх, изгризал и омазал с мишите си изпражнения всичко в килера, наречен България. Пък нека са и сиви*!

*„Не е важно каква е котката — черна или бяла, важното е да лови мишки.“
Дън Сяо Пин
:cool-1084:
« Последна редакция: Декември 29, 2020, 23:33:56 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #75 -: Декември 29, 2020, 23:34:13 »
джидже,

аз те питах какво от червеното можеш да обориш, пък ти ми обясняваш, че утре е сряда. няма да се разберем така. първо кой го написал, после некви тъпи цитати от оттатък. аз ако исках, щях да отида и да ги прочета. не искам, така че не ми ги навирай, благодаря. там стана изключително смотано тролско гнезденце и вече година и половина, как не съм ги посещавал.

и като гледам какво цитираш, не виждам смисъл да изтупвам прахта от букмарката.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #76 -: Декември 29, 2020, 23:36:01 »
отделно, че тва каква е котката е изключително нелепо плеснато там. едната /маяма/ беше назначена от плъхока. другите се барат десни, сиреч облизват плъхока вече десетилетие. а ти искаш да го хванат. как да стане?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #77 -: Декември 29, 2020, 23:55:30 »
джидже,

аз те питах какво от червеното можеш да обориш, пък ти ми обясняваш, че утре е сряда. няма да се разберем така. първо кой го написал, после некви тъпи цитати от оттатък. аз ако исках, щях да отида и да ги прочета. не искам, така че не ми ги навирай, благодаря. там стана изключително смотано тролско гнезденце и вече година и половина, как не съм ги посещавал.

и като гледам какво цитираш, не виждам смисъл да изтупвам прахта от букмарката.

отделно, че тва каква е котката е изключително нелепо плеснато там. едната /маяма/ беше назначена от плъхока. другите се барат десни, сиреч облизват плъхока вече десетилетие. а ти искаш да го хванат. как да стане?

Онци, нали оня ден се разбрахме да не се опитваме да пра'им тук секс на пресекулки?!  :P

Щото просто не се получава ... :cool-1084:

Но понеже ме питаш за МаяМа и „гражданите”, виж какво се съобщава в:

https://nova.bg/news/view/2020/08/31/297958/мая-манолова-няма-да-прави-партия-от-движението-изправи-себг/ 

Quote (selected)
Мая Манолова няма да прави партия от движението „Изправи се.БГ”

Тя възнамерява да води политическата си борба с помощта на партньорска мрежа от други движения, партии и инициативи.
:ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 08:21:05 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #78 -: Декември 30, 2020, 03:16:37 »
Цитат на: Джиджи
Мая Манолова няма да прави партия от движението „Изправи се.БГ”.
Тя възнамерява да води политическата си борба с помощта на партньорска мрежа
от други движения, партии и инициативи. :ive_got_it-1379:

Хвърля се значи соросоидната мрежа от НПО движения, партии и инициативи, пък колкото балъци (тур. - риби) се уловят - 'се файда.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #79 -: Декември 30, 2020, 08:49:24 »
Онци, нали оня ден се разбрахме да не се опитваме да пра'им тук секс на пресекулки?!  :P

Колкото до "секса на пресекулки" ( :D), ще се опитам да го обясня тук за останалите /а и за скъпите ни гости!/ в политическия контекст, ф който го 'путребявам:
Това, което интересува теб, явно НЕ интересува мен ... :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 08:55:51 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #80 -: Декември 30, 2020, 18:54:44 »
Quote (selected)
Това, което интересува теб, явно НЕ интересува мен ...

ахъм, и това според теб те оправдава да пишеш тъпотии, немащи нищо общо с темата, така ли? ти мене колко пъти си ме забелязала да пиша за неща, които не ме интересуват?

като не се интересуваш - подминаваш. другото показва интерес. твай.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #81 -: Декември 30, 2020, 19:10:25 »
Едно време хората са избирали кой е по-добър, ние избираме кой е по-малко куц.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #82 -: Декември 30, 2020, 19:35:42 »
ми то и христос да бъде в листите, пак ще има хора, дето ще се чумерят. както гласеше един възтъп виц "ходих на околосветско, не ми хареса и догодина ще ида някъде другаде".

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #83 -: Декември 30, 2020, 19:36:31 »
така че поне аз оправия от повсеместното критикарство не виждам да има. винаги ще има мърморещи, критикуващи или откровено плюещи.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #84 -: Декември 30, 2020, 19:38:23 »
Quote (selected)
Едно време хората са избирали кой е по-добър, ние избираме кой е по-малко куц.
Ма то и това си е ОК друже, ами избор между дебил и боку?
/ф този рет/
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 19:40:24 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #85 -: Декември 30, 2020, 19:49:31 »
Разберете и свикнете с мисълта, че хората са различни, не се заблуждавайте, че някой не мисли, като си прави глупави сметки, за тях си е умност, например, няколко стотин хиляди са твърд електорат на ББ, защото знаят че са безполезни и са нищо-правещи, но са на държавна и общинска служба, още няколко стотин хиляди, откровени идиоти, от всички възрасти - "при Баце има далавера", или, умираме от мизерия и безизходица, ама Баце ще ни оправи и т.н.

Вината на българските интелектуалци е, че не ограмотяваха през последните 30 г. народа, ами лапаха грантове и с комсомолски ентусиазъм рушеха каквото имаше, кой взе стотици милиони за "рИформи" в образованието и го съсипа за 30 г.?  И сега, народът им виновен!

Ще получите, каквото сте заслужили, Баце 4-ти мандат!
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #86 -: Декември 30, 2020, 19:55:15 »
Ако добавиш и няколко стотин хиляди "да не дойдат комунистите", нищо че повечето са родени след 1979 - колкото да намират разлика между дядо Мраз и дядо Коледа.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #87 -: Декември 30, 2020, 19:56:51 »
Quote (selected)
Ще получите, каквото сте заслужили, Баце 4-ти мандат!
Друже,
ти напълни сърцето на Сократя бе човеко!
С поста си.
Фсе пак, аз и на това викам берекет версин, че осократения не ме е ограмотявал като плебс.
Щото номинално, по новите разбирания, аз като техничар съм плебс, а той - интелекчуъл /инвалид, спорет мен/.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #88 -: Декември 30, 2020, 19:58:20 »
максимусе, пак глупости си натаралянкал.

1. нема неколкостотин хиляди твърд електорат. герб е реинкарнация на ндсв и при първото подхлъзване ще изчезне точно като тях. тези неколкостотин са като теб, нагаждачи и фурнаджийски лопати. да ти цитирам ли собствените ти мнения как не искаш да сменяш боци и от него по-убаф нема? забрави ли ги вече?

2. българските интелектуалци вдъхновено изпълняват повелите на деня. а повелите на деня не са да направят народа умен. повелите са да го направят консуматор, който харчи повече, отколкото изкарва.

3. всички 'риформи' бяха насочени към изпълнението на т.2.

Quote (selected)
Ще получите, каквото сте заслужили, Баце 4-ти мандат!
4. аз по-мога да пиша 'ще получите', щото не съм под непосредственото бацево управление, и съответно по-мога да бъда нещо като почти незаинтересован страничен наблюдател. а ти къде си, че си се изпляскал така?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #89 -: Декември 30, 2020, 20:02:14 »
'твърдият електорат' на герб е всъщност твърдо крепящи сегашната власт, щото имат изгода от нея - било некоя общинска службица, било некоя поръчка тук-там да захапят. съответно при смяна тези далаверки могат да изчезнат и затова предпочитат да гласуват за боци.

обаче ако боци падне, далаверката се отича така или иначе, или поне така си мислят, и съответно или ще трябва да редят нещо с новите властници, или ще трябва да сменят занятието. и в двата случая обаче вече от техна гледна точка няма сми да гласуват за боци.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #90 -: Декември 30, 2020, 20:03:44 »
Ако добавиш и няколко стотин хиляди "да не дойдат комунистите", нищо че повечето са родени след 1979 - колкото да намират разлика между дядо Мраз и дядо Коледа.

а, беснодесните - те не са чак толкоз. сепак един файтон хора си е един файтон хора, в по-модерни представи става един кемпер, до неколкостотин хиляди има известен недостиг.

на индианец, те откъм вождове са напред.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #91 -: Декември 30, 2020, 20:06:52 »
"Таралянкам" каквото виждам и чувам около себе си, лакардиите на платени, "политически коректни" и евроатлантически "анализатори" не ме изнтересуват, защото са само за социален и политически инженеринг, тоест за измама, но измамите са до време, те само отлагат катастрофата, която неминуемо ще ни се стовари.
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #92 -: Декември 30, 2020, 20:12:07 »
Quote (selected)
Ще получите, каквото сте заслужили, Баце 4-ти мандат!

100% ще е така.
На мястото на бившите патриоти(аз си ги водя като Паричен фронт) ще има нова патерица.
Дали ще е "Няма такава държава", дали ще са Ицето и женерала(няма да им е за първи път), дали ще са републиканците на Цецо, дали ще са карето от триото и Мая.
Поотделно или с някаква комбинация може би без Баце, но ще си остане това което си е.
Да не забравяме, че разни посланици също ще си пъхат гагата там където по принцип би трябвало да ги бият през ръцете.

Радев май слиза от сцената.
Не можа да си изиграе картите.
Жалко. Възлагах големи надежди на него.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #93 -: Декември 30, 2020, 20:15:22 »
Quote (selected)
е не са чак толкоз. сепак един файтон хора си е един файтон хора,
Може да не са номинално десни, но са много  са стотици хиляди - периферни почитатели на десните, на "патриотите", на ГЕРБ и даже на Станишев и неговия ПЕС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #94 -: Декември 30, 2020, 20:17:37 »
За Радев писах в началото, американски човек ще да е, кой ще учи в американска военна академия, и няма да е проверен за верност към Високата порта и няма да го вербуват?!

Какво пише на Руски паметник?
Вие си ги избрахте!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #95 -: Декември 30, 2020, 20:56:18 »
Не виждам какво се впечатлявате.
До тук единствено стана ясно, че не могат да формират "нова", удобна за гейропците, а значи и за мириканците "опозиция". Подобно на СеДСту. Костов се видя, че дава фира и го отсвириха. Не помня кой беше шефчето тогава на ЕНПту, но го неглижира публично. Същите сценаристи, същия спектакъл.
Нали помните че точно откъм ДВ доде "първия изстрел". И ка се вадят фотота от спалнята без "да" от мем Сахиб, Мустафа, А?
Сигур Лавров и ГРУшниците слушаха МЕркел. Да бе да.
 
Та както казахме некво ново, удобно "десно" не мое се пръкне. Некой биха казали, че гробарите пречат, но според мен причините са по сериозни. Тотална дескридитация тук и помръкващия Евросъюз там.
 
Това е положението, неудобно за всички.
 
А за Радев .... Аде на бас, че Боко нема посмее да се кандидатира срещу него  :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #96 -: Декември 30, 2020, 21:15:12 »
Quote (selected)
А за Радев .... Аде на бас, че Боко нема посмее да се кандидатира срещу него  :smokin:

Това няма никакво значение, защото така или иначе властта е при премиера.
Имах някаква надежда че Радев ще се се опита да конвертира популярноста си в някакво самостоятелно движение или партия и след изборите заедно с Корнелия ще се обединят да бутнат Баце.
Но явно всеки дърпа чергата към себе си и така или иначе постилат на други.

След трите морета аз го отписах.
Не ми се рови, но според мен дори и оригиналното Триморие на Пилсудски навремето не е подкрепено от Борис III.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #97 -: Декември 30, 2020, 21:39:02 »
И защо Радев да прави някво "движение" или "партия"?
Не знам как да изразя учтиво мнението си за подобна "идея".
 
Не зная защо се впечатлявате от "три морета". Може да е някакъв проблем за руснаците, но те са си виновни. Още Сакашвили требеше да яде шамарите.  :smokin: Що не направиха тая година един парад в Баку?
Колко по се навеждат, толкова повече ще ги "работят". Техен избор.
За нас е по-скоро възможност. Нямаме много алтернатири. На руснаците не може да се разчита, на американците още повече. Немците - ДГД след гробарския проект ..... Та ... Май единственото разумно е с много резерви да се оглеждаме към вишеградци.
Между другото никой не коментира какво получиха полци, маджари и словенци за да оттеглят "ветото". А то е било бая. И гаранции и мъни. Много мъни!
Вече е така. И се повече ще става така! С "каквото кажат "началниците"" заминаваме в нищото.
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 21:41:39 от 66 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #98 -: Декември 30, 2020, 21:58:59 »
Quote (selected)
И защо Радев да прави някво "движение" или "партия"?
Не знам как да изразя учтиво мнението си за подобна "идея".
Защото като церемониалмастер никакви не може да ги свърши.
Трябва му реална власт, която не е негова.

Quote (selected)
Не зная защо се впечатлявате от "три морета". Може да е някакъв проблем за руснаците, но те са си виновни.

Те руснаците може да са си виновни(те винаги са виновни), но проблемът е че Радев губи гласове и то не малко.
И губи гласовете не само на кибиците, но и на твърдото ядро на БСП.
А бе да се оправя. Като е тръгнал в гората да си е избирал читави авджии в дружинката.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #99 -: Декември 30, 2020, 22:25:35 »
Quote (selected)
е не са чак толкоз. сепак един файтон хора си е един файтон хора,
Може да не са номинално десни, но са много  са стотици хиляди - периферни почитатели на десните, на "патриотите", на ГЕРБ и даже на Станишев и неговия ПЕС.

няма как да са десни - няма откъде да дойдат. за да си десен, трябва да си независим, сиреч да не си на трудов договор. нси твърди, че самостоятелно наетите са 215к, което не е 'много стотици хиляди', а както добре помня, при добра оферта повечето от самостоятелно наетите в провинцията с радост ще се пръсъединят към пролетариата на трудов договор.

за мен тук има множество объркани представи. да, знам че 'атлас изправи рамене' звучи страшно увлекателно, ама това е така докато се сетиш да провериш биографията на авторката и да видиш как се е борила със зъби и нокти за помощта на презряната от нея държава.

от друга страна, сегашните турболеви с всичките им 65, 129 или 655537 пола /това са степени на двойката + 1, да не се чудиш, професионална деформация/ определено няма как да се харесат на множеството българи. и за мен действията на нинова в тази посока са категорично правилни, още повече че бяха подкрепени от членовете на партията ѝ. и тя съответно, за прилаганата от нея политика.

та лично моите надежди са левите да си се завърнат вляво, при категорично отречените стамбулски ценности. между другото, подписът на външната министърка все още не е оттеглен, въпреки противоконституционността на въпросната простотия. не знам това престъпление ли е или само нарушение - сепак в един куп членове на нк пише 'действие или бездействие', както и кой е отговорен - външната, баци или двамата. за мен баци носи отговорността, ама аз не съм специалист.

и когато левите си се завърнат вляво, пишман десните и един кемпер няма да могат да напълнят. щото нито богаташи, нито средна класа.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #100 -: Декември 30, 2020, 22:29:29 »
На мястото на бившите патриоти(аз си ги водя като Паричен фронт) ще има нова патерица.
Дали ще е "Няма такава държава", дали ще са Ицето и женерала(няма да им е за първи път), дали ще са републиканците на Цецо, дали ще са карето от триото и Мая.
Поотделно или с някаква комбинация може би без Баце, но ще си остане това което си е.

и слави, и триото, и мая са патерици - това е ясно. тук въпросът е дали баци с тяхна помощ ще успее да мине 50% + 1 или ще трябва да привлече и депесето. щото депесето мрънка, ама четири години си го крепи бацето, въпреки че при обявяването на павителството бяха 'опозиция'.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #101 -: Декември 30, 2020, 22:29:36 »
Quote (selected)
И губи гласовете не само на кибиците, но и на твърдото ядро на БСП.
Силно се съмнявам.
 
Едва ли има много апологети на идеята - Аде да се набутаме в противостоянието Русия-САЩ.
От друга страна въпроса какво правим в аде дан е разпадащия, но клатещия се ЕС става екзистентен.
Та с кой?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #102 -: Декември 30, 2020, 22:31:11 »
Наистина си се пооткъснал от местните нрави.
Нашите може да са пияници, неграмотни, обаче са неуспели не щото толкова могат, а щото Карлович раздал националното имане в куфарчета и богатите са поне генерали от ДС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #103 -: Декември 30, 2020, 22:34:39 »
не знам какво сте очаквали от радев. той е натовски генерал, с две /imho/ сериозни специализации в щатите. проучен отвсякъде и благонадежден. той категорично не е русофил, но не е и нагъзен като боку. сигурно затова направи добро впечатление на путин.

естествено, че радев ще прегърне проект като 'триморие', още повече и при положение, че боку иска да го отстреля и той да се занимава с това.

но караницата му с бсп /или високомерието му, ако щете, че нямало да се моли на никого/ ще му изиграе лоша шега. ако не се заровят томахавките, бсп просто ще има друг кандидат, герб също, и радев просто няма да стигне до балотаж. а промяна в закона, за да стане трилотаж, няма да има кой да предложи.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #104 -: Декември 30, 2020, 22:36:30 »
Наистина си се пооткъснал от местните нрави.
Нашите може да са пияници, неграмотни, обаче са неуспели не щото толкова могат, а щото Карлович раздал националното имане в куфарчета и богатите са поне генерали от ДС.

а бягай бе, те тез генерали от дс да не са матусалемци? преди 30 години са били на по 50-60 години, сега на колко са?

мани ги тез залъгалки, тва са простотии. колко е едно куфарче, сравнено с чекмедже от нощно шкафче?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #105 -: Декември 30, 2020, 22:39:00 »
за начало в проекта за трите морета за нас /и специално за баци/ има само ползи като изграждане на пътища. щото ойропа още преди един период време заяви, че превключва на железопътни трасета.

така че е напълно логично и радев, и баци да се счепкат кой да води бащина дружина. още повече, че това трабва да е радев, ама баци иска да рита кокалчета.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #106 -: Декември 30, 2020, 22:43:33 »
Quote (selected)
а бягай бе, те тез генерали от дс да не са матусалемци? преди 30 години са били на по 50-60 години, сега на колко са?
За митоманите те са безсмъртни и са добра страшилка, все някой трябва да е виновен  а и да напомня по тяхно време е нямало банани. :bouncy-1054:
И интернет и смартфони, даже ФБ е нямало.
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 22:45:55 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #107 -: Декември 30, 2020, 22:46:02 »
Quote (selected)
Едва ли има много апологети на идеята - Аде да се набутаме в противостоянието Русия-САЩ.

Ъхъ.
Щото не сме набутани вече без да ни пита някой.
Да напомням ли за нашия "Дръзки" ли беше "Смели" ли беше където се буташе към Крим лятото и съюзниците ни отдалече гледаха сеира.
За безплатните Ново село, Графа, Безмер и Айтос да споменаваме ли пак?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #108 -: Декември 30, 2020, 22:54:09 »
Quote (selected)
а бягай бе, те тез генерали от дс да не са матусалемци? преди 30 години са били на по 50-60 години, сега на колко са?
За митоманите те са безсмъртни и са добра страшилка, все някой трябва да е виновен  а и да напомня по тяхно време е нямало банани. :bouncy-1054:
И интернет и смартфони, даже ФБ е нямало.

тези митове се творят и поддъжат, докато от тях има смисъл, сиреч прехрана. махни я и виж как се спихват. класическо активно мероприятие. после си заминават като култа към червенков.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #109 -: Декември 30, 2020, 22:59:39 »
Quote (selected)
тези митове се творят и поддъжат, докато от тях има смисъл, сиреч прехрана. махни я и виж как се спихват.

Разчиташ че някой ще плати повече на мисирките да говорят обратното?
А дано!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #110 -: Декември 30, 2020, 23:01:59 »
не, че сегашните просто спират кинтите. тръмп го почна. и по неволя зяплювците ще трябва да окудкудякват друга тема - по-доходна.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #111 -: Декември 30, 2020, 23:06:12 »
Тръмп спря част от парите, сега Бай Дън ще ги пусне, че може и повече.
За четирите "трудни години" няма отказало се НПО, все нещо изпадаше от Сорос, дълбоката държава и европейските да кажем "дизайнери.
Просто намалиха дажбите, сега ще  наваксат, даже може да ги избие на реваншизъм.
В този ред на мисли, чакам да се появят първите "активни борци против тръмпизма", пострадали от тръмпизма и други помияри.
Ще е интересно и Боко как ще завърти опашката, за една снимка с восъчния Тръмп подарихме на САЩ 2 милиарда, сега изкуплението ще е поне двойно.
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 23:39:48 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #112 -: Декември 30, 2020, 23:50:01 »
Бе бидона мое да иска, ма дъл че може?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #113 -: Декември 30, 2020, 23:56:26 »
Бе бидона мое да иска, ма дъл че може?

При мнозинство в сената и конгреса - демокраДи + половината републиканци врагове на Тръмп няма какво да го спре.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #114 -: Декември 31, 2020, 00:26:46 »
При икономика 10% надолу и дълг 10% нагоре (оптимистично), какво ли ще кажат сайбиите. На печатницата.
Не с нашите долари? Или как?
Но тва са си техни хамерикански работи. Кат искат се стрелят, кат искат се фалират .....
 
Мен ме тормозят други въпроси.
Например какво че получат полци и компания за оттегляне на ветото.
Преди тва холанците прекроиха "бюджето" преди .....
 
Изобщо е очевАдно че при сегашните реалности Боко и гробарите са апцелютно непригодни!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #115 -: Декември 31, 2020, 01:53:21 »
Цитат на: 66
Изобщо е очевАдно че при сегашните реалности Боко и гробарите са апцелютно непригодни!

Лъжеш се. Ако конкурентите на ББ могат да целунат ръка, той може да целуне крак. Ако те могат да целунат друго място, той може да целуне още по-друго.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #116 -: Декември 31, 2020, 13:56:59 »
Цитат на: 66
Изобщо е очевАдно че при сегашните реалности Боко и гробарите са апцелютно непригодни!

Лъжеш се. Ако конкурентите на ББ могат да целунат ръка, той може да целуне крак. Ако те могат да целунат друго място, той може да целуне още по-друго.
Незнам.
Загрубяха нещата!
Мина му времето на барба ганю. По известен като ББ т.е. Булгар Бокаса.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #117 -: Януари 02, 2021, 15:08:43 »
До преди половин година мислех е фифти- фифти, но сега по съм съгласен с 66.
Процента бе, за протиф Бокаса, вий кво си помислихте?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #118 -: Януари 02, 2021, 15:50:10 »
Quote (selected)
Роди се третият полюс, който може да свали Борисов
01 Ян. 2021, Диян Божидаров



2020 г. ще се запомни с протести, които подготвиха терен за алтернативна на ГЕРБ управленска конфигурация. През 2020 г. оставката на Борисов остана непостижима цел, но бе подготвена почвата за партийни действия срещу него.

Рядко година без избори може да бъде вълнуваща в политически план. Но през отминаващата се случиха важни събития, макар тя да протече с епидемия, която засенчи всичко останало. Вече е налице липсваща досега предпоставка за радикални промени в политическия пейзаж у нас, тоест за свалянето на Борисов от власт. Протестите избухнаха през юли, но още в началото на годината бяха струпани съчки за огън.



Нови и не чак толкова такива политици претендират да са лица на промяната. Тепърва ще разбираме задава ли се промяна въобще. Не бива да се забравя, че през 2021 г. ще има и президентски избори. Всичко, което ще се случи на парламентарните и след тях, ще бъде съобразено с вота наесен. Засега е ясно, че за изхвърлянето на Борисов са налети основите, но остава по-трудното – къщата да се построи.


https://www.segabg.com/category-observer/rodi-se-tretiyat-polyus-koyto-mozhe-da-svali-borisov
:m1731:

Аз лично бих махнала от горното "каре" снимката на Цвък и то не само защото не го харесвам, а защото в ръцете на един РЕНЕГАТ /изменник, отстъпник!/ не би трябвало да се поверява нищо ...

Но я запазвам там с тайната надежда, че ще успее да открадне от ГЕРП достатъчно избиратели, за да може оттук нататък Баце да гледа нагоре към властта само през криФ макарон ...  :cool-1084:
« Последна редакция: Януари 02, 2021, 16:02:37 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #119 -: Януари 02, 2021, 16:27:05 »
А що не мислиш такъв вариант.
Двама стари авери са се скарали, но варианта е такъв.
Или духат супата поотделно, или вървят напред заедно, но делят това онова по друг начин.
Второто е по-вероятно.