Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 14:25:38

Автор Тема: Собственикът на Telenor и bTV загина в авиокатастрофа …  (Прочетена 1608 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Quote (selected)
Собственикът на Telenor и bTV загина в авиокатастрофа
Чешкият милиардер Петр Келнер се разби с хеликоптер в Аляска

Чешкият милиадер Петр Келнер загина в катастрофа с хеликоптер, която отне живота на още четирима души. Инцидентът се е е случил в неделя по време на пътуване в Аляска. Има един оцелял, който е в тежко, но стабилно състояние, съобщава "New York Times".

https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/sobstvenikut-na-telenor-i-btv-zagina-aviokatastrofa

Хм, ако се вярва на злите езици (и на Алиса), твърдящи, че ЦРУ купува водещи медии в България, тази смърт е повече от странна :m1708:
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
След кораба, нарисувал х.й и после препречил Суецкия канал, вярвам вече във всякакви съвпадения и случайности.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
То кой вярва още в случайности?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Хм, ако се вярва на злите езици (и на Алиса), твърдящи, че ЦРУ купува водещи медии в България, тази смърт е повече от странна


PPF Group не е само бТВ и Теленор, но пък може и да са няколко заека с един куршум.



Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Да-а, живеем в интересни и ускорени времена! Или просто войните вече са невидими, изглеждат като случайни катастрофи или "пандемии", причиненеи от прилепи.
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Собственник банка Home Credit и экс-владелец «Эльдорадо» Петр Келлнер погиб при крушении вертолета на Аляске
https://www.bfm.ru/news/468445

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
убиха го, както убиха Коби Брайънт, когато същият си водеше детето на училище с хеликоптера. Ако беше претставител на трудещите се, най-ноо да го изедат вълци, както се случи с Лиам Нийсън ф "Сивия". Или вампири, ако е извън горския пояс какъфто случай имаше показан ф 30 Days of Night.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
След кораба, нарисувал х.й и после препречил Суецкия канал, вярвам вече във всякакви съвпадения и случайности.
И мен ми хрумна дали контейнеровоза е бил със smart управление.
Щото фърчиконтера почти сигурно.
« Последна редакция: Март 29, 2021, 19:38:59 от 66 »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
След кораба, нарисувал х.й и после препречил Суецкия канал, вярвам вече във всякакви съвпадения и случайности.
И мен ми хрумна дали контейнеровоза е бил със smart управление.
Щото фърчиконтера почти сигурно.
Тва джипиесът вече не е онова, което беше... Наскоро в Отава ни пращаше в обратното движение през две непрекъснати ленти и прочие удоволствия, така че бавно на завоите...

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Ной
Тва джипиесът вече не е онова, което беше... Наскоро в Отава ни пращаше в обратното движение през две непрекъснати ленти и прочие удоволствия, така че бавно на завоите...

Капитанът на Евър Гивън да не се окаже фен на "Тесла"  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Цитат на: Ной
Тва джипиесът вече не е онова, което беше... Наскоро в Отава ни пращаше в обратното движение през две непрекъснати ленти и прочие удоволствия, така че бавно на завоите...

Капитанът на Евър Гивън да не се окаже фен на "Тесла"  :nuts:
Може да има акции в Глонас, знам ли.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Да благодарим на Господ за корпорациите! Ако тва беше малка семейна фирма, ся милиони SIM карти щяха да да на боклука. :)))

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Оп-па, в последния момент бил сменен пилотът на хеликоптера, в който Петр Келнер загина с още 4-има пътници в Аляска.

Работата намирисва!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Всяко "случайно" произшествие с милиардер, политик, или друг много известен човек с влияние
вони на ЦРУ.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.