Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:03:05

Автор Тема: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от  (Прочетена 14856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Дълго мислех къде да я отворя таз темичка, но в "Преводи" ми се чини най-точно.
Всички предидущи врънкания отиват в кофата, при желание човек може да ги посети лично. Оттук нататък всичките джиджени врънкания ще се пренасочват насам, та да си отдъхне целокупната читателска маса. Понеже обаче има и любители на специфични забавления, тази тема ще остане достъпна.  :t0328:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #1 -: Март 31, 2021, 17:25:17 »
Жижи няма чувство за хумор  :t1816:
« Последна редакция: Март 31, 2021, 17:45:52 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #2 -: Март 31, 2021, 17:28:01 »
Дълго мислех къде да я отворя таз темичка, но в "Преводи" ми се чини най-точно.
Всички предидущи врънкания отиват в кофата, при желание човек може да ги посети лично. Оттук нататък всичките джиджени врънкания ще се пренасочват насам, та да си отдъхне целокупната читателска маса. Понеже обаче има и любители на специфични забавления, тази тема ще остане достъпна.  :t0328:



Пак нещо си се объркала, не разбираш ли, че това е ПОДИГРАВКА С МЕН!!!

ДЖИДЖИ не е била НИКОГА СРЕЩУ ФОРУМА

Моля те, изтрий веднага тоя парцал и спрете да се занимавате с мен, МОЛЯ


В противен случай ше остане празен, така, както вече от 3 дни стои празна т.н. "Джиджина тема",

освен ако не почнете да се подигравате тук с мен зад гърба ми
...


И не заплашвам никого, но ако не го изтриеш, повече няма изобщо да ме видиш ...

« Последна редакция: Март 31, 2021, 17:42:14 от Джиджи »

Активен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #3 -: Март 31, 2021, 17:41:12 »
За что боролись, на то и напоролись...

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #4 -: Март 31, 2021, 18:01:02 »
....
любители на специфични забавления
...
Мадам знает толк в извращениях...
« Последна редакция: Април 02, 2021, 22:21:10 от Kole »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #5 -: Март 31, 2021, 18:25:36 »
Що се отнася до такива неща като чувство за хумор, ирония и самоирония, то нито имащите ги имаме заслуга за това, нито нямащите ги имат вина. Вродено е и едното, и другото, убедена съм.
Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.
От скоро съм тук, забелязах обаче и аз, че Джиджи наистина попрекалява с ''чаршафосването'' и мрънкането, а ми е симпатична и не искам да си ходи. За това предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #6 -: Март 31, 2021, 18:29:27 »
"...предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието."

ЗА!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #7 -: Март 31, 2021, 18:33:06 »
Тази тема може(ше) да бъде чудесен отдушник и отклоняване на жижините драми от другите теми, но Жижи не схвана добрия замисъл на Ноя.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #8 -: Март 31, 2021, 18:38:58 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?

От скоро съм тук, забелязах обаче и аз, че Джиджи наистина попрекалява с ''чаршафосването'' и мрънкането, а ми е симпатична и не искам да си ходи. За това предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието.

А аз предлагам друг компромис -- темата да се нарича вече "Джиджи vs администрацията" :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #9 -: Март 31, 2021, 18:43:47 »
Здравченце, принципно не трия кофата, защото инак се появяват страдалци и мъченици,  що пеят витиевати песни как са били посечени от тортената лопатка модераторска неправилно, нечестно и непочтено. Затова оставям на всички, които имат желание да се уверят какво е станало, тази възможност да бръкнат в септичната яма. Повечето народ не я посещава често, но нека си седи, заради асенизацията.
Джиджи ми е симпатична, затова и аз не искам да си ходи. Но от друга страна и останалите членове на кръчмата са ми симпатични, а те не трябва да страдат заради "вижте ме тука" в цветно-подскачащ вариант на постелно бельо. Както в повечето случаи, общото надделява над частното.
Ресурсите на модерирането са ограничени, поради факта, че всеки от нас си има и основна работа за хляб и масло, семейства, хобита и други подобни. "Мъж искам, сега го искам" не се получава именно поради тези причини. Общуването във форум като този е до голяма част компромис между желаемото и действителното. Мисля, че всички сме наясно с това.
Мога да прекръстя темата на "Джидената хавлиена кърпа" и всеки да може да си излива жалбите по погиналата младост, неправилното модериране, недостатъчната емоционална емотиконност и други нещастия от вселенски мащаб. Засега събирам мнения. Пишете!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #10 -: Март 31, 2021, 18:45:14 »
Този пост е за принца, с Ной сме писали едновременно. Приемам нейната гледна точка, но не променям нито запетайка от долното.
Тъкмо си тръгвах, добре, че те видях. Това е открит форум, не пансион за благородни девици, наясно съм, идвам след дузина, кажи-речи години в ''СЕГА''. Няма да се съглася да ме псуват, дори индиректно. Непростимо и недопустимо е, особено срещу жена. Вбесилият някого би могъл, предполагам да бъде смъмрен от модератор, или пратен в Оймякон да си охлади темперамента. Нова съм тук, не искам да бъда нахална и да давам акъл как да се модерира този форум, но за псувни по адрес на когото и да е ще реагирам  винаги, бъди сигурен.
« Последна редакция: Март 31, 2021, 18:47:25 от Здравка »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #11 -: Март 31, 2021, 18:48:05 »
Тъкмо си тръгвах, добре, че те видях. Това е открит форум, не пансион за благородни девици, наясно съм, идвам след дузина, кажи-речи години в ''СЕГА''. Няма да се съглася да ме псуват, дори индиректно. Непростимо и недопустимо е, особено срещу жена. Вбесилият някого би могъл, предполагам да бъде смъмрен от модератор, или пратен в Оймякон да си охлади темперамента. Нова съм тук, не искам да бъда нахална и да давам акъл как да се модерира този форум, но за псувни по адрес на когото и да е ще реагирам  винаги, бъди сигурен.
Всичко си е точно, вбесилият се биде смъмрен за пиперливи изрази прилюдно, но едва след като модераторът се събуди сутринта и си включи компютъра. Поради факта, че кълбенцето Земя е сферично, някои спим докато други пишат.  :t1815:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #12 -: Март 31, 2021, 18:50:56 »
Съгласна съм, че модерирането на този форум не е ничий професионален ангажимент. Разчитам да се уважаваме взаимно и да се съобразяваме един с друг. Пожелавам приятно, каквото е там в часовите зони на всички драги съфорумци.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #13 -: Март 31, 2021, 19:15:00 »
Здравче, през относително равни периоди се появяват добожелатели, които да се застъпят за Джиджи, включително и моя милост.
В резултат доброжелателството излиза през носа, а Джи чисто и просто не спазва уговорки, защото е над тия неща.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #14 -: Март 31, 2021, 19:23:09 »
За Джиджи и аз съм се застъпвал, не помага!
Нито на нея нито на форума.
Всеки трети неин пост опира до "ти мен сега уважаваш ли ма?".
При толкова активно питане не е чудно в резултатите да се получи и нецензурен отговор.
Нито ми харесва, нито я мразя, ако пусне нещо интересно ще го чета (а дано, ама на дали).
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #15 -: Март 31, 2021, 19:43:08 »
Джиджи май ни чете само когато се застъпваме за нея.
Като ни писне да се застъпваме и я посъветваме да влезе малко в релсите ни игнорира.
Затова първо не четях чаршафите и, а сега те вече ми пречат и ми досаждат.
Игнор.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #16 -: Март 31, 2021, 19:53:44 »
Quote (selected)
Джиджи да оразмерява от тук нататък ...
Йу мъст би кидинг. „Оттук нататък“ уже было. Не раз. И проблемът не е само в бройки и размери.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #17 -: Март 31, 2021, 20:42:34 »
Щом не можете да я махнете завинаги, но можете да я затворите в тази тема да си пише на воля, действайте. Байгънясах от изблиците ѝ навсякъде и под всяка тема, вечно едно и също, хората говорят за луната, ковида, американците и бибитко, жижи си говори за краставицата и колко процента вода. То и на мен ми е идвало да я напсувам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #18 -: Април 01, 2021, 00:42:06 »
Що се отнася до такива неща като чувство за хумор, ирония и самоирония, то нито имащите ги имаме заслуга за това, нито нямащите ги имат вина. Вродено е и едното, и другото, убедена съм.

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този, по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

От скоро съм тук, забелязах обаче и аз, че Джиджи наистина попрекалява с ''чаршафосването'' и мрънкането, а ми е симпатична и не искам да си ходи. За това предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50,
а тази темица да бъде преселена в небитието.


Така предложих снощи най-скромно и аз, но явно събитията шИ се развият по малко по-различен начин ...

За което ши уведомявам своевременно и г-н Генералния модератор ...

« Последна редакция: Април 01, 2021, 01:17:00 от Джиджи »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #19 -: Април 02, 2021, 12:51:56 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?



Тя му казала "заповядай"? Как не я е срам! Тва е наистина вбесяващо... ако имаш дълбоки ментални увреждания. Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #20 -: Април 02, 2021, 13:06:57 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?



Тя му казала "заповядай"? Как не я е срам! Тва е наистина вбесяващо... ако имаш дълбоки ментални увреждания. Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"...

Ми не си прав.

Но повече няма да обяснявам. Вече беше казано достатъчно.
the lamers club honourable member …

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #21 -: Април 02, 2021, 13:17:52 »
Джиджи си има един маниер на общуване. Някои се дразнят (незнайно защо), други не се дразнят. След като е дадена възможност за пълен игнор на даден потребител, дразненето не би трябвало да е проблем за никого. Явно обаче има хора, които много държат да си излеят помията върху някого. Те винаги ще си намерят повод за "вбесяване". Че даже предупреждението "ей ся ще те напсувам на майка" ги оневинява.

Възможно е и да не съм прав, ама едва ли.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #22 -: Април 02, 2021, 13:19:41 »
Quote (selected)
Така предложих снощи най-скромно и аз ...
Ти и скромност? Боже, боже ... Ти искаш само тази тема да я няма. А Здравка, в дълбоката си все още наивност, си мисли, че можеш да се вразумиш. Браво на теб, че с поредната си шарения побърза да ѝ докажеш обратното.
« Последна редакция: Април 02, 2021, 13:22:23 от аменеменема »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #23 -: Април 02, 2021, 13:20:52 »
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.


А за игнора, в темата за коронавируса всяка втора реплика ми беше на игнор няколко дена, погледнах от любопитство какво толкова пише. Нищо общо с темата, боядисани изблици за личния ѝ нарцисизъм. Това се нарича спамене и води до бан в цялото интернет пространство. Тук даже не знам защо спамът се търпи.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #24 -: Април 02, 2021, 13:24:07 »
Джиджи си има един маниер на общуване. Някои се дразнят (незнайно защо), други не се дразнят. След като е дадена възможност за пълен игнор на даден потребител, дразненето не би трябвало да е проблем за никого. Явно обаче има хора, които много държат да си излеят помията върху някого. Те винаги ще си намерят повод за "вбесяване". Че даже предупреждението "ей ся ще те напсувам на майка" ги оневинява.

Възможно е и да не съм прав, ама едва ли.

За възможността за игнориране си прав, че я има, но не се използва, странно защо. Вече се изморих да обяснявам за нея при всеки възникнал личностен спор.

За другото -- за мен не си прав.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #25 -: Април 02, 2021, 13:26:24 »
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.

Случаят с напсуването след предупреждение не е с Джиджи, а с Lilian. Джиджи е друг случай.

А за игнора, в темата за коронавируса всяка втора реплика ми беше на игнор няколко дена, погледнах от любопитство какво толкова пише. Нищо общо с темата, боядисани изблици за личния ѝ нарцисизъм. Това се нарича спамене и води до бан в цялото интернет пространство. Тук даже не знам защо спамът се търпи.

Ми спомни си какво казваше параграфа в стария форум :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #26 -: Април 02, 2021, 13:34:36 »
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.


А оня не е напсувал само един човек. Явно е сериен псувач. И все на жени налита. Не знам за тона и цвета, ама некакси ми се вижда доста по-вредно да псуваш хората брутално.Ти се праиш, че е обратното.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #27 -: Април 02, 2021, 14:24:16 »
Quote (selected)
Някои се дразнят (незнайно защо), други не се дразнят.
За мен е незнайно защо, ако някой се дразни, това трябва да е незнайно защо, докато ако не се дразни, това да не е незнайно защо.
Quote (selected)
След като е дадена възможност за пълен игнор на даден потребител, дразненето не би трябвало да е проблем за никого.
Аз не мога да кажа какво е вярно за всекиго или никого, знам само за себе си. Не ползвам игнор спрямо никого, защото с невиждането на част от течащото в темата бих ограничил само себе си, и то не само по отношение на този, когото игнорирам. Ако не искам да чета някого някъде, прескачам и толкова.
Освен това, от възможността за игнор или за нечетене следва ли, че може да се пренебрегват, и то редовно, обичайни правила за поведение или дори формални ограничения? Приемливо ли е някой да се оригва, плюе и се почесва по разни места в автобуса? Или да говори по телефона в киното?

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #28 -: Април 02, 2021, 16:45:25 »
Цитат на: kаily в Днес в 13:20:52
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.
 ddantgwyn
Случаят с напсуването след предупреждение не е с Джиджи, а с Lilian. Джиджи е друг случай.
...
КЪМ ddantgwyn:
Очевидно сте пропуснали предният ми пост (незнайно защо не го намирам!?), в който надлежно я предупредих, че ще пратя цитат: „ into her mother’s female part of the body“ и след нейната реакция действително я пратих там. Аз не говоря празни приказки! Mark you that!
---
---
Дозирис 2.0
„… Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"... „
НАИСТИНА ВНИМАВАЙТЕ, ЗАЩОТО В ЖИВИЯ ЖИВОТ СЕ СЛУЧВА РЕЗВАНЕ НА ГРЪЦМУЛЯ!
MARK YOU THAT AS WELL!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #29 -: Април 02, 2021, 16:52:01 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?



Тя му казала "заповядай"? Как не я е срам! Тва е наистина вбесяващо... ако имаш дълбоки ментални увреждания. Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"...

Ми не си прав.

Но повече няма да обяснявам. Вече беше казано достатъчно.
В случая ти не си прав. Категорично.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #30 -: Април 02, 2021, 17:35:22 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?



Тя му казала "заповядай"? Как не я е срам! Тва е наистина вбесяващо... ако имаш дълбоки ментални увреждания. Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"...

Ми не си прав.

Но повече няма да обяснявам. Вече беше казано достатъчно.
В случая ти не си прав. Категорично.
И аз мисля, че никой никъде не е давал право на Кептъна да псува наоколо. В "Керпеден за новобранци, или добре дошли във форума " си пише в точка първа, "не пцувай другарче, не пиши спам..."
Това, че Джиджи спами, не означава карт бланш за Кептъна да псува. Това не означава, че няма право на мнение - има, но няма право да го изразява по този начин. За което и беше изтрита тази част, която не влиза в рамките на правилата. Ако има такива щения - може да си изкопае яма някъде и там да вика "Цар Траян има кози уши!".
Останалото обаче е оставено именно за Джиджи, за да види автентичната реакция на колега по форум. Дали ще се обиди - това е нейно право също. Но за "Другарко, а пък Стоенчо ми взе формичката за пясък и аз ще плачкам!" е вече късно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #31 -: Април 02, 2021, 17:37:04 »

Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?



Тя му казала "заповядай"? Как не я е срам! Тва е наистина вбесяващо... ако имаш дълбоки ментални увреждания. Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"...

Ми не си прав.

Но повече няма да обяснявам. Вече беше казано достатъчно.

В случая ти не си прав. Категорично.

Беше и дадено право на избор. Тя избра. Кептъна също имаше право на избор. И той избра.

Аз може да не съм прав, но тези, които продължавате да упреквате само Кептъна и забравяте за другата страна, сте най-обикновени лицемери в случая. Категорично.

И за протокола и за бавно загряващите -- не одобрявам постъпката на Кептъна, но не одобрявам и поведението нито на Lilian, нито на Джиджи. Това е, повече от мен няма да има по тази тема. Пак категорично.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #32 -: Април 02, 2021, 17:40:56 »
Цитат на: kаily в Днес в 13:20:52
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.
 ddantgwyn
Случаят с напсуването след предупреждение не е с Джиджи, а с Lilian. Джиджи е друг случай.
...
КЪМ ddantgwyn:
Очевидно сте пропуснали предният ми пост (незнайно защо не го намирам!?), в който надлежно я предупредих, че ще пратя цитат: „ into her mother’s female part of the body“ и след нейната реакция действително я пратих там. Аз не говоря празни приказки! Mark you that!
---
---
Дозирис 2.0
„… Внимавайте какво казвате на хората, че някой може да се окаже не толкова благ... и направо да ви резне гръцмуля при следващото "заповядай"... „
НАИСТИНА ВНИМАВАЙТЕ, ЗАЩОТО В ЖИВИЯ ЖИВОТ СЕ СЛУЧВА РЕЗВАНЕ НА ГРЪЦМУЛЯ!
MARK YOU THAT AS WELL!
Ай сиктир! Колко удобно - рекъл съм, че ще я напсувам и си държа на мъжката дума!
За предупреждението - боже, никога нямаше да се досетим!
Този пост ще остане до довечера, да може народът да го посети, огледа и да си направи изводите. След това ще го затрия с последно предупреждение, че подобни изблици НЯМА да се търпят.
Едно време канадските дървари се състезавали кой ще рече по-оскърбително някоя от църковните принадлежности. Та чашата за причастие до ден днешен е дребно ругателство. Ако Кептъна му е домиляло за такава атмосфера, да потърси съответна кръчма. Щом всички останали ТУК могат да се оправят БЕЗ да пращат неудобните им на майка, значи и той има избор или да се научи, или да се скатае.  :t0120:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #33 -: Април 02, 2021, 17:42:07 »
Цитат на: kаily в Днес в 13:20:52
Джиджи не е казала само заповядай, там е проблемът. Освен това, то и заповядай да кажеш, зависи с колко цвята си го казал, освен думите има и тон, който е по-важен. Има и контекст, който е по-важен.
 ddantgwyn
Случаят с напсуването след предупреждение не е с Джиджи, а с Lilian. Джиджи е друг случай.
...
КЪМ ddantgwyn:
Очевидно сте пропуснали предният ми пост (незнайно защо не го намирам!?), в който надлежно я предупредих, че ще пратя цитат: „ into her mother’s female part of the body“ и след нейната реакция действително я пратих там. Аз не говоря празни приказки! Mark you that!
---

А ти прочете ли изобщо какво пиша аз? Именно това, че си я предупредил? И че тя избра какво да бъде?!

---
НАИСТИНА ВНИМАВАЙТЕ, ЗАЩОТО В ЖИВИЯ ЖИВОТ СЕ СЛУЧВА РЕЗВАНЕ НА ГРЪЦМУЛЯ!
MARK YOU THAT AS WELL!

А това вече наистина е недопустимо. Заплахи за физическа саморазправа нямат място тук.
« Последна редакция: Април 02, 2021, 17:47:02 от ddantgwyn »
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #34 -: Април 02, 2021, 17:49:51 »
Кептънът го ценя като професионалист.
Но в останалото бих го посъветвал да си върже нервите.
Джиджи освен всичко друго е дама и не е прилично даже да се пишат такива глупости.
Ако си в Австрия сипи си един шнапс(много гадна ракия) и успокой топката.
Останалото Принцът и 67 да го преценяват.
Тяхна работа е.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #35 -: Април 02, 2021, 17:59:14 »
Аз може да не съм прав, но тези, които продължавате да упреквате само Кептъна и забравяте за другата страна, сте най-обикновени лицемери в случая. Категорично.

Изобщо няма как да се сравнява едното с другото, за да има две страни. Има само една страна, която нагло и брутално обижда. Другата страна дразни някаква част от присъстващите. "Категорично" няма как да е субективното ти мнение, съжалявам.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #36 -: Април 02, 2021, 18:12:38 »
Quote (selected)
Другата страна дразни някаква част от присъстващите.
Бих го казал по-друг начин.
Голяма част от присъстващите, която до някое време я защитаваше.
Но тя някак си го прие че ние сме длъжни да я защитаваме.
Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #37 -: Април 02, 2021, 18:16:29 »
Кептън, знаеш, че често сме на едно мнение, но някои неща не бива да се правят. Достатъчно ни е тегав животът за да си тровим нервите и във форумите.
Между другото аз по принцип ползвам игнора. Тук засега не ми се е налагало

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #38 -: Април 02, 2021, 18:35:51 »
Имам въпрос към мъжката половина от този форум. Господа, кой от вас си позволява да псува така вулгарно и безпардонно вбесилата го съпруга, дъщеря, колежка, жена-шеф, непозната зад волана...Меко казано съм изненадана, че сред вас се намериха хора опитващи се да обяснят и дори да оправдаят поведението на кептъна. Винаги можеш да се разправиш подобаващо с вбесилия те, чисто вербално, разбира се, без грубости и цинизми. Комуто не издържат нервите да излиза от форума докато му мине и сам на себе си започне да се чуди защо аджаба, толкова се е ядосал на тая патка, гъска...абе, птица перната.Нищо не пречи,след като му е минало, да се върне и фино и елегантно и пак вербално  да и пооскубе перцата, нъл' тъй.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #39 -: Април 02, 2021, 18:37:44 »
Имам въпрос към мъжката половина от този форум. Господа, кой от вас си позволява да псува така вулгарно и безпардонно вбесилата го съпруга, дъщеря, колежка, жена-шеф, непозната зад волана...Меко казано съм изненадана, че сред вас се намериха хора опитващи се да обяснят и дори да оправдаят поведението на кептъна. Винаги можеш да се разправиш подобаващо с вбесилия те, чисто вербално, разбира се, без грубости и цинизми. Комуто не издържат нервите да излиза от форума докато му мине и сам на себе си започне да се чуди защо аджаба, толкова се е ядосал на тая патка, гъска...абе, птица перната.Нищо не пречи,след като му е минало, да се върне и фино и елегантно и пак вербално  да и пооскубе перцата, нъл' тъй.
Повечето от тук присъстващите водачи на МПС.
През стъклото, през екрана на монитора, през изолация един вид.
Повечето се задоволяват с:
"Чети по устните ми!"
Някой пускат на високоговорител. :cool-1084:
« Последна редакция: Април 02, 2021, 18:40:11 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #40 -: Април 02, 2021, 18:40:18 »
Здравке
Надявам се малко по-нагоре съм отговорил.
Ако не е достатъчно бих отговорил.
« Последна редакция: Април 02, 2021, 18:42:21 от AnonimusBG »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #41 -: Април 02, 2021, 18:44:44 »
Изобщо не става дума за това дали сме за, или против който и да е от пишещите тук. Не ме разбирате някои, или ви е по-удобно да се правите на ''дръж ми шапката''. Аз в лов на вещици не участвам. А вие си анкетирайте, воля ваша.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #42 -: Април 02, 2021, 18:49:05 »
Това с анкетата не е добре!
Не е добре също да анатемосваме Кептъна заради стилистиката.
То в тоя жанр Джи има повече грехове.
На мен често ми се  случвало да искам да напопържам някой от подофицерския състав.
Не съм, щото знам че ще се зарадва иначе да го е отнесъл. :cool-1084:
Общо взето тук сме десетина активни, двайсетина регистрирани, а ни четата към двеста.
Ако някой от десетината рядко участващи е влязъл да си излее натрупаното отвращение, какво ли ще стане ако влязат другите стотина?
« Последна редакция: Април 02, 2021, 18:52:25 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #43 -: Април 02, 2021, 18:57:09 »
Тва е бял кръг:



Честно ви казвам!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #44 -: Април 02, 2021, 18:58:39 »
Тва е бял кръг:



Честно ви казвам!
Що си сложил Джиджи в центъра?
Да не я ограничаваш?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #45 -: Април 02, 2021, 19:00:44 »
Общо взето тук сме десетина активни, двайсетина регистрирани, а ни четата към двеста.
Ако някой от десетината рядко участващи е влязъл да си излее натрупаното отвращение, какво ли ще стане ако влязат другите стотина?
Буратино, регистрираните са над 100 и като отчетем дублажите на никове по различни причини, зад всяка една регистрация си седи различен човек

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #46 -: Април 02, 2021, 19:04:34 »
Аз се опитах да разбера какво се е случило с Lillian, поради това, че също е била потърпевша от грубиянщините на кептъна. Не се е вясвала тук от почти година, май. А определено я харесвам, въпреки, че имаме някои различия във възгледите.  До колкото мога да преценя, регистрираните сме може би към 200, а малко са (сме ) пишещите. Не е добре, говори за необходимост от подобрение на форумния  микроклимат. Може би и за още теми. Тук само избори и пандемия. Да, много актуални теми, засягат живота на всички ни, но отвсякъде ни заливат основно само с това. Кофти.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #47 -: Април 02, 2021, 19:08:28 »
Щях да забравя, а не трябва. Асол,  :well_done-1299: . В тази тема с теб сме на доста близки позиции, ти да видиш.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #48 -: Април 02, 2021, 19:12:52 »
Нищо особено не се е случило с Лили. За втори път се фръцна /имаше и предишно тържествено напускане/, след като се спречка с кептъна. Преди това съвсем умишлено лазеше по нервите на много хора, включително и по моите. Твърде възможно е  отново да се върне... :smokin:

п. п. Аз също не съм никак ласкава, но просто не си служа с дикретни обиди. Макар че от директния човек знаеш какво да очакваш. Най-лоши са интригантите
« Последна редакция: Април 02, 2021, 19:18:30 от Aсол »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #49 -: Април 02, 2021, 19:31:19 »
Да ви кажа, не мога да разбера върху какво се спори вече. Имаше груба ругатня – изтриха я. И друг път е ставало същото с различни участници.
За какво пледират Здравка и особено Дозирис? Какво още да се направи? Порицаване на кептъна пред ОФ организацията? Пожизненный эцих с гвоздями? Приемане на декларация на ООН за кептъна? Какво още?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #50 -: Април 02, 2021, 19:41:08 »
Или оня да се извини, или да си ходи. Тва е. Пак ще напомня, че Фона бе изритан за некви глупости, а тва нещо трябва да го търпим, щот явно е "с връзки". Аз също смятам, че никви 6 милиона евреи не са били избити през ВСВ. Блокирайте и мен, ако според вас тва е фашизъм.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #51 -: Април 02, 2021, 19:46:22 »
Фонът не е изритан за глупости, а за нещо заради което в повечето държави и днес се слагат белезници. И съвсем не става дума само за евреите! Ставало е дума и за нас!
"Хора бдете" не е празен призив!
« Последна редакция: Април 02, 2021, 19:48:37 от Aсол »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #52 -: Април 02, 2021, 19:49:07 »
За писане на щуротии по форумите се слагат белезници? Ми даже и така да е, тва ще да го правят самите фашисти.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #53 -: Април 02, 2021, 19:51:26 »
За писане на щуротии по форумите се слагат белезници? Ми даже и така да е, тва ще да го правят самите фашисти.
Още един ака Фона дето си мисли че в нета е неуловим и безсмъртен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #54 -: Април 02, 2021, 19:52:23 »
Quote (selected)
И съвсем не става дума само за евреите! Ставало е дума и за нас!

Недей да свириш на тая струна, че звучи фалшиво в случая. Фона бе изритан заради евреите, не заради "нас".

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #55 -: Април 02, 2021, 19:55:58 »
Quote (selected)
Или оня да се извини, или да си ходи. Тва е.
Брей! А Стефан Данаилов пееше „Аз не умея да бъда толкова категоричен“.
Да си ходел бил. Ти пък кой си, че да определяш? Кептъна и без това се вясва най-много веднъж на тримесечие.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #56 -: Април 02, 2021, 19:59:45 »
Аз се опитах да разбера какво се е случило с Lillian, поради това, че също е била потърпевша от грубиянщините на кептъна. Не се е вясвала тук от почти година, май. А определено я харесвам, въпреки, че имаме някои различия във възгледите.  До колкото мога да преценя, регистрираните сме може би към 200, а малко са (сме ) пишещите. Не е добре, говори за необходимост от подобрение на форумния  микроклимат. Може би и за още теми. Тук само избори и пандемия. Да, много актуални теми, засягат живота на всички ни, но отвсякъде ни заливат основно само с това. Кофти.

Регистрираните потребители са 142, някои по два пъти.

Кой според теб формира форумният микроклимат?!

Аз или някой друг?

Щото аз съм го казвал, че форумът се прави от хората в него, а не от администрацията. Аз само създадох платформата и я предоставих за ползване.

И когато преди време стана ясно, че има нужда от модератори, малцина бяха тези, които се осмелиха. Доста повече хора отказаха. Но пък претенциите останаха както се вижда и досега. А мислех, че са надживени.

Преди време го написах на един участник тук в лично съобщение, сега ще го кажа на глас -- аз лично гледам на този форум и като на социален експеримент -- при липса на ясни и категорични ограничения в общуването докъде може да стигне всеки един участник в него.

Имайте го и това предвид.
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #57 -: Април 02, 2021, 20:01:37 »
Викам Кептъна да пледира самозащита!
Срещу 13 покемон/емотикона с ланци от 60 шрифта и всяка буква в различен цвят и размер е нормално да се стреснеш.
Човек вади каквото може от джобовете да се опази.

Послепис:
Заклинанието действа ( щото други до сега не са проработили ), от два дена няма плашещи сатанински знаци. :bigok:
« Последна редакция: Април 02, 2021, 20:03:38 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #58 -: Април 02, 2021, 20:02:30 »
Quote (selected)
Или оня да се извини, или да си ходи. Тва е.
Брей! А Стефан Данаилов пееше „Аз не умея да бъда толкова категоричен“.
Да си ходел бил. Ти пък кой си, че да определяш? Кептъна и без това се вясва най-много веднъж на тримесечие.

Е, щом се вясва рядко, може и теб да напсува на майка, нали? Няма да имаш нищо против. Или?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #59 -: Април 02, 2021, 20:04:30 »
Кептъна е един от най-стойностните фарумци.
Това което казва го знае.
При това основно неща които се знаят от малко, много малко хора..
« Последна редакция: Април 02, 2021, 20:07:43 от 66 »