Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 18, 2024, 23:55:05

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1903864 пъти)

0 Потребители и 79 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13500 -: Август 06, 2021, 21:45:42 »
[quote author=... link=topic=1523.msg138231#msg138231 date=16282745
Идиотизъм е да предлагаш 30 години неработещи решения на сергията и да очакваш подкрепа.
Отделно-барем половината форум е гласувал с краката си, а сега се чуди кво стаа?!
[/quote]
Другарю Созе, ти мъ караш да си призная един грях, ама го правя користно, щот ще следва въпрос към теб.
От ноо години тук твърдя, че Стамболийски бил казал " .като дойде пороя, с кал ли с лайна ли запушвате дупката - няма значение, важно е да спасим..."
Харесах тази мисъл, но никога не съм проверявал има ли нещо общо с нея Стамболийски. И да няма, се тая.
Въпрос - и кво да прайм ся, като народеца ни  ли, политиците ли, късмета ли крив, се едно, карма, а нещо тряа се направи!
Пък се прави не това, което е нейде на хоризонта, а тва дето ти е в ръцете. Има си и такъв лаф, но да не ти давам жокери, та кажи , как трябва да е според теб СЕГА!
Ъ?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13501 -: Август 06, 2021, 21:50:02 »
Макар сеир по време на чума да не е по гот от пир. :no!:

Май нещо не ме разбра - аз изцяло адмирирам, чисто сеирджийски, тактиката на Нинова и я оценявам високо. Смятам, че със тез раздадени карти и с оглед ситуацията, в която е тя лично и БСП, тя се се справи чудесно.
====
Но в момента Татяна Дончева в "Панорама" слага нещата на местата им. И аз с двете ръце подкрепям всяка дума, която казва. 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13502 -: Август 06, 2021, 21:50:13 »
Има два варианта- оптимистични.Или се създава такая партия и прави Революция, или се намира куражлия и прави преврат, та въпреки писъци и вопли да фане масата за врата и да я замъкне в бъдещето.Има и два песимистични-куражлия прави преврат и следват писъци и вопли петдесет години докато ни държи в измислено минало или просто изчезваме като нация кротко и незабелязано

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13503 -: Август 06, 2021, 21:58:32 »
Зарежете греховете, любопитна съм дали някой знае какво е пушил Йеронимус и дали кантората, която го е снабдявала, още съществува!

Когато притежаваш дълбоката вяра на Бош, не ти трябва нищо да пушиш. Кантората още съществува, но стоката и вече е ширпотреба.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13504 -: Август 06, 2021, 22:00:23 »
кажи го на папата Комуне!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13505 -: Август 06, 2021, 22:05:23 »
"България трябва да има правителство"...затва почнали разговорите...

Щото служебното не е правителство, разбираш ли...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13506 -: Август 06, 2021, 22:05:49 »
папата Комуне!

Именно - ширпотреба. Нещо подобно като Православната църква - защитник на българщината (на гърцизма, сърбизма, македонизма, на русский мир - избери си). 

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13507 -: Август 06, 2021, 22:09:11 »
И Деси Р. е била женена за Свиленски??? :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13508 -: Август 06, 2021, 22:13:45 »
Аз Бонго и Дончева бих преглътнал, само един път да я чуя да каже КАК да се реши един проблем, ама тъй, че ако решението се възложи на нея - да го направи на практика.
Т.е. въпроса ми към др. Кайзер си остава и към нея, а и към теб.
Уточнявам, Слави - пидал, но възможност да направи правителство и ако му е турена добра юзда, може и да проработи.
Добре, майната му на чалгата, отива третия мандат в БСП, там си каза Нинова - служебното.
Вие, дори и да си изкривя душата, че ще подкрепите, сте недостатъчни. Трябва и кой...чалгатаааааа!
А ся кажи кой играе покера по добре- Нинова или Ристю?
И всичко тва в контекста на спасението на шибания избирател, дет не знае кво иска.

.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13509 -: Август 06, 2021, 22:18:27 »
Значи- разбирам че Войтила ти е на душа, Бонго, но Църквата още е жива не в Европа, а в Латинска Америка.Удивително е как в Стария Континент йезуитщината е символ на реакция, а креолите приемат ордена за символ на прогреса.Погледни един Неруда- за него е естествено да търси общ фронт с християндемохратите в Чили(които след идването на Пиночет се разкайват за грешките да отгвърлят идеята), да не говорим за Теология на Освобождението.Може би за теб Вярата е Бош и Страшният съд? Наказание?Изкупление?Ред?
Къде остана любовта към Ближния , опрощение, действие вместо съзерцание, свободна воля?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13510 -: Август 06, 2021, 22:18:50 »
А ся кажи кой играе покера по добре- Нинова или Ристю?

Е, нали я признах Нинова.
Христо каквото и решение да вземе - ще излезе все той виновен.
Аз лично съм казал мнението си.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13511 -: Август 06, 2021, 22:24:26 »
 :t0301:
Е, нали я признах Нинова.
Христо каквото и решение да вземе - ще излезе все той виновен.
Аз лично съм казал мнението си.
Ееей, не мога да повярвам!
Ше пия още Ена ракия за твое здраве!
БТВ, разказаха ми за Панорама, да шоуто си е заслужавало, ако намеря време ще му фърля поглед.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13512 -: Август 06, 2021, 22:25:58 »
Значи- разбирам че Войтила ти е на душа, Бонго, но Църквата още е жива не в Европа, а в Латинска Америка.
Не особено. 
Църквата има и социална мисия, която традиционно е изключително силно проявена в Латинска Америка (благодарение на йезуитите), в Африка и Азия също. Високо ценя Франциск. Но в много отношения Франциск се плъзга по плоскостта на политкоректността, вкл. вкл. социалния аспект. 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13513 -: Август 06, 2021, 22:28:55 »
падре Мануел Перес Мартинес по време на проповед

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13514 -: Август 06, 2021, 22:29:53 »
БТВ, разказаха ми за Панорама, да шоуто си е заслужавало, ако намеря време ще му фърля поглед.

Хвърли.
Свиленски, серж, беше изключително подходящ за това предаване и да "изкомуникира" партийната линия. Съвършен плазмодий. Нинова не би се справила.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13515 -: Август 06, 2021, 22:30:35 »
падре Мануел Перес Мартинес по време на проповед

https://www.resumenlatinoamericano.org/wp-content/uploads/2021/02/foto_09-e1613572743398.jpg

Тези са еретици.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13516 -: Август 06, 2021, 22:33:54 »
Кайзер, като чета последните ти думи за църквата при латиносите, аз се чудя как все още са останали там читави хора, че дори и сред военните.
Силно ти препоръчвам да си изтеглиш "Наркос" те са трийсетина серии на Netflix за Пабло.
Ако не си ги гледал де!
Не искам да живея в Ю Америка.
То и в Северна де, ама не съм бил в Канада, там май е друго. Или поне е било...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13518 -: Август 06, 2021, 22:45:13 »
https://philosophia-bg.com/archive/philosophia-26-2020/pope-francis-and-latin-american-catholic-revival/

католицизъм без педофилски скандали или самообесили се финансисти под лондонски мост с две тухли в джоба....

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13519 -: Август 06, 2021, 22:46:40 »
"латиносите" са също толкова смислен и вършещ работа термин, колкото и "българинът".

Тва наци, Болсонаро, немаше да е възможно без приноса на петдесетните църкви ф Бразилия, чиито пастори, за разлика од кюретата, не биват обвинявани фкомунизъм 24/7.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13520 -: Август 06, 2021, 22:52:51 »
За кво ми е да тегля Наркос, като след като ликвидираха Ескобар ДЕА заедно с братя Очоа и други ултрадесни са заети да разтрелват свещенници, сложили оръжие тупамароси, да свалят боливарци във Венецуела или да кълцат с мачете президента на Хаити?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13521 -: Август 06, 2021, 22:55:36 »
откакто ДЕА има свой офис у нас, по времето на кучия им син Борисов, все едно Балканският път е изчезнал.Добре че испанците от време на време хващат няколко тона кока на български кораб, но може да разследваш курва в Барселона, не и "наш кучи син" в София

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13522 -: Август 06, 2021, 22:59:12 »
"латиносите" са също толкова смислен и вършещ работа термин, колкото и "българинът".

Тва наци, Болсонаро, немаше да е възможно без приноса на петдесетните църкви ф Бразилия, чиито пастори, за разлика од кюретата, не биват обвинявани фкомунизъм 24/7.

Имах предвид , че и другите кюрета, извън освобожденците, дето са баш комунета, са достатъчно соц. 


ПП. Именно, Кайзер. Не по Гутиерес, а по Лусио Хера.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13523 -: Август 06, 2021, 23:04:22 »
значи няма проблем с "комунизъм" и Вяра, както е установил още "евангелиста" Мюнцер или "таборита" Хус?Кво остава за йезуитите?Но Бонго е от правата вяра- за него са такфирити.Дори Папата е еретик!Истински католик ни е наш Бонго.От костовистите на седмия ден.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13524 -: Август 06, 2021, 23:13:04 »
За последните поне петнайсетина години откак спорим за политика да си ме чул да оспорвам Християнството , като цяло, или да обявявам някой за сектант, мормон, да съм се подиграл с Корана и Исляма във всичките му разклонения или да поставям под съмнение конфуцианство, будизъм или зороастрийство като извор и традиция?При все че съм декларативен атеист, Бонго?
« Последна редакция: Август 06, 2021, 23:27:29 от ... »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13525 -: Август 06, 2021, 23:30:17 »
добре, момчета, какво искате да харесваме в предстоящото управление на Слави Трифонов?
от такава зловеща арогантност току що се отървахме/ако сме/
сега да харесаме същото в името на добрите нрави и положителното мислене ли?
не знам дали разбирате, че точно този модел разгражда обществото вече десетина година
и тези пичове сега  имат нужда от публика / избиратели / в долния регистър,
те ги създават вече години, облъчват таргета си с простотия , опакована като патриотизъм и мачизъм
ежедневно им посочват лесното, животът по линията на най-малкото съпротивление, за да не мръднат и сантиметър нагоре, защото тогава няма да има какво да ми продадат
ами, имам право да не ги харесвам
иначе харесвам Даниел Дей Луис :)
Пак не си разбрала, Лили - не ти се предлага да харесваш Слави, а просто да харесаш нещо. Щото наистина тук се развихри един наплювателски тайфун.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13526 -: Август 06, 2021, 23:36:23 »
Слави е ортодоксален пазарник.Кир Михалаки с патерици.За него свободният избор (и воля) е правото да наемеш всеки кон , стига да е първият до входа на конюшнята който Той предлага.Свободата е плати или умри!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13527 -: Август 06, 2021, 23:39:27 »
Слави е ортодоксален пазарник.Кир Михалаки с патерици.За него свободният избор (и воля) е правото да наемеш всеки кон , стига да е първият до входа на конюшнята който Той предлага.Свободата е плати или умри!
Ето, за това говоря, Лили  - глупости, но написани с апломб.
Нейсе.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13528 -: Август 06, 2021, 23:40:00 »
няма място и за чест юнашка или писма до първо либе.Плащаш или умиргаш! Парите може да са крадени или да си ги изкарал с гъза си.Важното е количеството- определя качеството.Дори в музиката.Чалгата става балканто!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13529 -: Август 06, 2021, 23:42:05 »
а с апломб ще мина на сръбски
https://www.youtube.com/watch?v=KtX-V4OE50Y


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13530 -: Август 06, 2021, 23:42:37 »
Пак не си разбрала, Лили - не ти се предлага да харесваш Слави, а просто да харесаш нещо. Щото наистина тук се развихри един наплювателски тайфун.

Но пък виж каква готовност за подкрепа на правителството му.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13531 -: Август 06, 2021, 23:45:53 »
значи няма проблем с "комунизъм" и Вяра, както е установил още "евангелиста" Мюнцер или "таборита" Хус? Кво остава за йезуитите? Но Бонго е от правата вяра- за него са такфирити.Дори Папата е еретик! Истински католик ни е наш Бонго. От костовистите на седмия ден.

Нещо съвсем се обърка и почна да ги ръсиш едно към кьосим. Да не говорим, че в стремежа да демонстрираш "информираност" си наредил сума ти глупости,

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13532 -: Август 06, 2021, 23:46:37 »


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13534 -: Август 06, 2021, 23:51:07 »
Ква информираност? Оспори непогрешимостта на папата и ти признах правото на свободна воля.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13535 -: Август 06, 2021, 23:53:40 »
То и Катюша е по еврейски подпури, Бонго.Кога съм отричал юдейските ни корени, дори кат цитирам Йосиф Флавий?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13536 -: Август 07, 2021, 00:02:19 »
Оспори непогрешимостта на папата и ти признах правото на свободна воля.

Аз съм силно скептичен към утопиите, към стремежа за преждевременно построяване на Царството Божие на Земята. От Петър Пустинника та до днес. А и човек трябва да си спомни за кръстоносния поход на децата, та да се усети, че папата не е непогрешим.
Май написах , че ми иде да ревна всеки път, колчем погледна Бош. Заради скепсиса е. Същото изпитах в Саламанка, когато разгледах релефите на де Пас.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13537 -: Август 07, 2021, 00:06:13 »
или Урбан Втори или Грегорий Седми....но аз не съм католик и проявявам уважение не по задължение.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13538 -: Август 07, 2021, 00:09:59 »
Все пак е добре че уточнигме границите на Вярата ти и привързаността към догмата.И наричаш йезуитите еретици?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13539 -: Август 07, 2021, 00:16:47 »
Все пак е добре че уточнигме границите на Вярата ти и привързаността към догмата.И наричаш йезуитите еретици?

Не. Нарекох тъй "освободженците", доколкото помня. 

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13540 -: Август 07, 2021, 00:17:17 »
Чалгата става балканто!
Боже, какъв точен термин!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13541 -: Август 07, 2021, 00:17:38 »






Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13543 -: Август 07, 2021, 07:31:57 »
Quote (selected)
Четиримата депутати от "Зелено движение" - част от групата на "Демократична България", най-вероятно няма да подкрепят проектокабинета на "Има такъв народ", представен днес пред президента Румен Радев. Тази вечер на заседание на Националния съвет на партията участвалите единодушно са гласували като част от коалицията "Демократична България" зелените депутати да не подкрепят така предложеният състав и структура на Министерския съвет от "Има такъв народ" в 46-то НС.

Това бе потвърдено за "Дневник" от няколко източника, включително от Борислав Сандов - съпредседател на Зелено движение и депутат.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13544 -: Август 07, 2021, 07:45:34 »
Брей... как ли не се шегува Началника...
 Сред цялата плява от високо-умни писанки - бъкащи от библиографски справки, препратки към Викито, и купчината факти от  енциклопедията - единственото - случайно или не -  което е в десятката е (балканто-то)  :0007:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13545 -: Август 07, 2021, 07:48:26 »
Че правителството на Слави няма да мине ако не го подкрепят гербавите със златен среден пръст е сигурно.
Нинова това, онова, спасявала кожата, ама и на Бочко болката Му е голяма, още два-три месеца с това служебно правителство и ще спечели раиран костюм.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13546 -: Август 07, 2021, 07:55:50 »
Че правителството на Слави няма да мине ако не го подкрепят гербавите със златен среден пръст е сигурно.
Нинова това, онова, спасявала кожата, ама и на Бочко болката Му е голяма, още два-три месеца с това служебно правителство и ще спечели раиран костюм.

Ма нека мине - минпред од Горна Оряховица, партиен лидер од Учиндол и прецедател на пг од Ямбол е най-добрата реклама на децентрализацията и на по-голямото ангажиране фуправлението на страната на провинциални кадри бес управленски опит като контрапункт на жълтопаветността и на елитаризма ф София и, донякъде, ф Бургас   :0007:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13547 -: Август 07, 2021, 08:24:56 »
 От последните социологически проучвания (Тренд), доверието в служебното правителство е 40% а недоверието 42%. :smokin:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/trend-sluzhebnijat-kabinet-se-radva-na-vse-po-visoko-doverie.html

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13548 -: Август 07, 2021, 09:04:39 »
Поръчано от 24 часа....

 :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13549 -: Август 07, 2021, 09:17:15 »
А някои още вярват в/на дядо Мраз/Коледа!  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13550 -: Август 07, 2021, 09:20:36 »
От последните социологически проучвания (Тренд), доверието в служебното правителство е 40% а недоверието 42%. :smokin:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/trend-sluzhebnijat-kabinet-se-radva-na-vse-po-visoko-doverie.html
Калинчо, не очаквах да цитираш текст, чието заглавие гласи

Quote (selected)
sluzhebnijat-kabinet-se-radva-na-vse-po-visoko-doverie

щото нали фсе пак си гербаф, претполагасе да храниш служебното.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13551 -: Август 07, 2021, 09:29:06 »
А някои още вярват в/на дядо Мраз/Коледа!
Дядо Мраз, по баща Коледа, е от много малкото неща, на които може и трябва да се уповава. Има го и носи ли, носи подаръци! Кой друг го прави?
Много хора и неща изчезнаха, а дядото не се кани да си тръгва. Много измишльотини се говорят и никой нито ги е виждал, нито ще ги види. А дядото е тук и действа.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13552 -: Август 07, 2021, 09:30:07 »
междувременно ф Токио фкатегория муха нашта боксониера...иня...ьорка Стойка Желяскова Кръстева би турската такава Бусе Наз Чакъроглу по точки с единодушно решение на съдийте. Щом са били единодушни, начи я е била заслужено, което е повот за законна гордост и веене на знамена.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13553 -: Август 07, 2021, 09:47:35 »
междувременно ф Токио фкатегория муха нашта боксониера...иня...ьорка Стойка Желяскова Кръстева би турската такава Бусе Наз Чакъроглу по точки с единодушно решение на съдийте. Щом са били единодушни, начи я е била заслужено, което е повот за законна гордост и веене на знамена.

 "В една суматоха не може без знаме! Няма нищо по-хубаво от това да се развяват знамена и да се скандира. Ако аз бях началник на държавата, щях да наредя половината от държавата да скандира, а другата половина - да развява знамена и да бие барабани и ще излезем на първо място в света."

Радичков, "Суматоха"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13554 -: Август 07, 2021, 09:48:46 »
Хм, хвърлих поглед кви ги е редила Дончева. Ми права е и този път умерено и аргументирано им е ударила теслата.
И ся кво става?
Чалгата си гласува ЗА и БЕЗ значение другите кво правят, Боку нарежда на дуловицата да дигне зелен флумастер и тогава?
Предположения?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13555 -: Август 07, 2021, 09:49:14 »
Сред цялата плява от високо-умни писанки - бъкащи от библиографски справки, препратки към Викито, и купчината факти от  енциклопедията -
единственото - случайно или не -  което е в десятката е (бАлканто-то)
:th_up:
Освен ако не е случайно изпуснат лапсус, misprint, или некъф друг вид грешка на съзнанието или на езика ...  :lol:


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13556 -: Август 07, 2021, 09:50:14 »
От последните социологически проучвания (Тренд), доверието в служебното правителство е 40% а недоверието 42%. :smokin:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/trend-sluzhebnijat-kabinet-se-radva-na-vse-po-visoko-doverie.html

Колко подкрепяха оследното правителство на ГЕРБ, би ли ни напомнил?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13557 -: Август 07, 2021, 09:53:40 »
откакто ДЕА има свой офис у нас, по времето на кучия им син Борисов, все едно Балканският път е изчезнал.
Добре че испанците от време на време хващат няколко тона кока на български кораб

Ми той, Балканският път, не се ли отнасяше ф последните години И до пътя на емигрантите през Б-я към Западна Европа?! :t1813:

Quote (selected)
но може да разследваш курва в Барселона, не и "наш кучи син" в София

За жалост обаче са оказва, че "наш кучи син" И в Барселона не можеш да разследваш ...

Баф тея Балкански пътища и "наши кучи синове"!!!
:t0174:

« Последна редакция: Август 07, 2021, 10:34:26 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11297
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13558 -: Август 07, 2021, 09:58:32 »
Радвам се, че се свири химна ни, прекланям се пред колосалният труд хвърлен от тези българки.
Не мога обаче да възприема дамски бокс, борба, щанги.
Карате иди-доди, ама силовашки изпълнения от "нежния" пол...по добре Баце с лента.
Или айде - бухалки.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13559 -: Август 07, 2021, 10:01:56 »
Не мога обаче да възприема дамски бокс, борба, щанги.
И аз, а баце с бухалки си е история. :lol: Па и женския футбол не ми лови окото. Виж, художествената си е друго.
Да не забравите да гласувате!  ;)