Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1874092 пъти)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19080 -: Август 30, 2021, 21:10:26 »
Румен Радев асистира на вътрешен американски проект у нас

https://glasove.com/categories/na-fokus/news/rumen-radev-redi-pzeli-asistira-na-vtreshen-amerikanski-proekt-u-nas
Земи заглавието и го сравни със заключението:
Quote (selected)
Най-вероятно през ноември Радев ще бъде преизбран. И до 2026 г. в България ще има сигурен постоянен властови център, за разлика от несигурните и сменящите се парламентарни мнозинства. Това, в крайна сметка, е добре дошло и за американци, руснаци и всякакви – никой не ще да си има работа с безвластие отсреща. Някогашният военен ас все повече се превръща в политически такъв.
Шизофрения да те обзема?
Нибойшъ /Иеленкович/, просто си свали шперплатовите очила.
Ако няма промяна - първо при GP!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19081 -: Август 30, 2021, 21:12:38 »
Румен Радев асистира на вътрешен американски проект у нас

Плачете за Боко, здрави сили, от години ви обяснявам, че ви е баш по мярка, на един акъл се оказахте за абсолютно всичко  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19082 -: Август 30, 2021, 21:16:00 »
Джузепе- става с ютия на корема върху дъска и поялник в гъза като му даваш двоен ключ -да включи бързовара потопен във ваната като изключи уредите.Да ти начертая схемата?
Ноо сложно бе човек, винаги са възможни бъгове!
Не ми я чертай, по дескриптивна имам 6 /шес/, по ОЕ -4!
Асистента дет ме изпитваше на фтору ОЕ речи - да ти задам още един въпрос за 5, че си близо?
Моя милос - предпочитам незабавно да се почерпя!
Он - правилно!, препоръчвам ти отсреща ...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19083 -: Август 30, 2021, 21:16:31 »
може да откараме година-две с "президентска власт".На която не съм и фен.След Пизистрат идва Перикъл(откраднал парите на Атинския съюз за репрезантивни проекти"  ), но обикновено сатрапите дерат кожи или горят хора.За справка - неолиберализма на Пиночет.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19084 -: Август 30, 2021, 21:18:38 »
Дцузепе- може просто да му стиснеш орехчетата-които са грахчета, с керпеден.Майната и на дескриптивната геометрия

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19085 -: Август 30, 2021, 21:19:18 »
Да опитам на чист български, значи, който измисли и монтира баце за 12 г. у нас, сега е решил да го сменя с друг генерал, пак негов, и аз защо не скачам, значи съм червен!?

Да опитваш по един и същи грешен начин, и да чакаш различен резултат, кой беше казал, че си е за психиатър?  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19086 -: Август 30, 2021, 21:24:09 »
За съжаление Баце закономерно си го измислехми сами.Удивен съм колко бързо Слави се спихна.И това е не продукт на Селото, а на селяндурщината на "елита".Проблемът с Народният съд е че малко е избил.И е трябвало да почне не с държавните Мъже, а с курвите приставащи на Властта.Щото квото и да казвате- Талибаните са възпитавани от майките си.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19087 -: Август 30, 2021, 21:26:46 »
може да откараме година-две с "президентска власт".На която не съм и фен.След Пизистрат идва Перикъл(откраднал парите на Атинския съюз за репрезантивни проекти"  ), но обикновено сатрапите дерат кожи или горят хора.За справка - неолиберализма на Пиночет.
Аз съм против власт на един човек, пък ако ще и Господ!
Колкото по тъпо е едно общество, толкова е по склонно да си насади тъп властник.
Нашият случай. Сетне отърване няма.
Дори и да се отърве от тъпия властник, има да сърба попарата на цялата му пирамида надолу от още по тъпи и продажни локални, иерархични...секкви властничета, та дори и до пазача на паркинга, щото и той нъъъли от същото тесто омесен.
Щастлив съм, че нямам гоуема нужда да одя надалеч - за пример ей ги тукънкъ в сий до ено време читав форум!
А беше време - чудех се, абе бай Ташу - тъп, ама не бе баш тъй под ньега!
Ено от двете май не бе вярно, или аршина бе друг - и до сега не знам!
 :smokin:
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19088 -: Август 30, 2021, 21:29:37 »
Лошото е, че наистина се опитват да настроят стадото, за президентска република, по формулата, проблем - решение.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19089 -: Август 30, 2021, 21:31:44 »
Максимус, ай стига бе човек!
Мисли не с главите на другите /се опитват да настроят стадото/, опитай с твоята.
Горната.
Аман от кон спиратори!
На нас не ни трябва някой да ни пробутва нещо, даже и да ни варди - нали знаеш за БГ казана?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19090 -: Август 30, 2021, 21:32:46 »
с аршина- през гърба на кръст.Това е демокрация.

Тато- карикатурата на властник, сменен от Баце-карикатура на карикатура.Внук на много дядовци.Съуправител с корпулента Мамин-син на много бащи.Поне трима известни.

И Калинчо-призоваващ за стабилност  и рутещ андрешковщината!? Как да не влезеш за техническо и да не пометеш съдийската маса?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19091 -: Август 30, 2021, 21:32:57 »
Quote (selected)
"Демократична България" е готова да участва в преговори по съставяне на правителство с мандата на БСП, но едва след като левицата осигури подкрепата на "Има такъв народ" и "Изправи се.БГ! Ние идваме!"

Превод:
Баси, баси, баси, баси, тия ако вземат да се разберат, ще излезе, че само заради нас нема да има правителство, баси, баси, баси, ще ни изкарат най-големите идиоти, давай да покажем, че искаме, ако и да немаме желание, па дано не се разберат, дано, дано, дано ...

Извод: нема такива идиоти ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19092 -: Август 30, 2021, 21:36:18 »
Quote (selected)
за техническо
Ти май за казанлъшки майстори намекваш, но мноо тънко и не те разбирам!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19093 -: Август 30, 2021, 21:37:56 »
Quote (selected)
Извод: нема такива идиоти ...
Ако съзнателно си го написал -  :thup:
ИТН - НТИ /нема такива идиоти/!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19094 -: Август 30, 2021, 21:42:59 »
Щастлив съм, че нямам гоуема нужда да одя надалеч - за пример ей ги тукънкъ в сий до ено време читав форум!
И после какво му стана на форума?  :t23145:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19095 -: Август 30, 2021, 21:44:42 »
Пешо не е олигофрен, но по неизвестни причини умре да го играе такъв.
Начи, Пешо, утре ти предлагат проекто-правителство с МП козодой и проекто-министри амнайс броя мравояди, ти викаш "Яката раута, супер, дай да обсъдим политиките"
Ми, де да знам  - може би мравоядите са за предпочитане пред бившия боков министър, бившата адвокатка на мулти, джобния генерал, който само за пури харчеше повече от цялата си официална заплата и т.н.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19096 -: Август 30, 2021, 21:46:19 »
казанлъшките майстори са срам за дюлгерите.Когато времената бяха да си стиснеш ръката и жив -умрял да завършиш до покрив, дори и за чест и слава, се появиха в София "казанлъшките майстори".Управители на "проекти".Обекновено наели по сто.Работещи през ден по пет минути , щото прехождат между другите.Както един ми обясни"бате- може да сте легенди, но пари у нас се правят само ако намамш другите, шопите никога няма да ти платят, щото не си като тях.Ако искаш-ще ти платя двойно от това, което искаш, авансово, щото с тия измамници няма как да се разбереш- те не те разбират.Как можа на тая-русата, да и кажеш че говори глупости  и че ако иска да я обслужат да отиде на масаж?"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19097 -: Август 30, 2021, 21:47:26 »
И после какво му стана на форума?  :t23145:
Ми същото като и на другия.
Е, ф начален етап де.
Некъде 2012-2015 г.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19098 -: Август 30, 2021, 21:50:36 »
Quote (selected)
казанлъшките майстори са срам за дюлгерите.
Ти па намери откъде дюлгерин да търсиш, железар, железар от там!
И блага дума - не забравяй благата дума!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19099 -: Август 30, 2021, 21:52:29 »
Облажавам им майките!
« Последна редакция: Август 30, 2021, 22:00:38 от . »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19100 -: Август 30, 2021, 21:55:32 »
Много от тезите на Тачев (вижте и другите му статии на сайта му) са ми близки, само дето забравя колко богомили е убила БПЦ. Може да са повече от изгорените "вещици" от католическата

Eeehh... А бе, другарю...можеш ли да кажеш колко богомили е убила БПЦ? Аман от недоучени рабфаковци изкарали полит-курс в дружество Георги Кирков...

P.S.  Sutor, ne ultra crepidam

1. Мога да дам данни, потвърждаващи тезата ми: Избити богомили от БПЦ - 66-70 хиляди, избити вещици от католическата - 40-50 хиляди.
2. Не ме наричайте "другарю", защото не съм Ви такъв. Можете да ме наричате "гражданино", защото обръщението "господине" ми е противно.
3. Не съм завършил работнически факултет или бил в дружество "Георги Кирков", нито бих се срамувал, ако бих бил, а напротив, бих се гордял.
4. Вече споменатият от мен тук писател Добри Божилов има правдоподобно обяснение за антикомунизма Ви - препоръчвам Ви да го прочетете.
5. Както художникът може да каже "Обущарю, не по-далече от обувката", така и обущарят може да каже "Художнико, не по-далече от картината".

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19101 -: Август 30, 2021, 21:59:55 »
Последните три години-в които ми се размина да видя София, са добри години!При се че "Стара София" е сантимент.Мекащи диванета  , с акцент да полираш гранит, изпростяли до откат! Съсредоточие на простотия ,посредственост и себичност!Антиселекция -за Тополь М.Остъкляването на жълтите павета- първа цел на Кайнарджа към цивилизацията!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19102 -: Август 30, 2021, 22:04:04 »
лъчо, фермните ти приличат подозрително на ....71. Ако ще псуваш-прави го кратко или напоитлно, гражданино от Черноочене!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19103 -: Август 30, 2021, 22:05:49 »
1. Мога да дам данни, потвърждаващи тезата ми: Избити богомили от БПЦ - 66-70 хиляди, избити вещици от католическата - 40-50 хиляди.
„Леля Ванга ми обясни, че по времето на цар Петър там са били избити богомили от цяла Европа - около 66-70 хиляди човека, между които били и 7 водачи от по-вътрешния кръг на посветените.

Е, щом Ванга го е рекla, значи факт е. :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19104 -: Август 30, 2021, 22:06:47 »
Баси обясняващия се.Докато прочета втора точка забравих първа , но последва трета, която затвърди решението ми просто да му тегля една майна!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11187
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19105 -: Август 30, 2021, 22:13:54 »
 :t1813:
Уф, излазям, фен съм на секква стрелба, мъ рикошетите станаа неприлично мноо!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19106 -: Август 30, 2021, 22:14:49 »
Лъчо, не сме източните православни хора такива, да горим хора на клада, за това си трябва западна психопатия, садистична, тя е по рождение, хората, расите, не се раждаме еднакви. Не всичко е среда и възпитание.


Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19107 -: Август 30, 2021, 22:23:03 »
джобния генерал, който само за пури харчеше повече от цялата си официална заплата и т.н.

генералът с пурите май беше васил василев, може и да му бъркам името, но не е джобния генерал.
the lamers club honourable member …

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19108 -: Август 30, 2021, 22:24:12 »

1. Мога да дам данни, потвърждаващи тезата ми: Избити богомили от БПЦ - 66-70 хиляди, избити вещици от католическата - 40-50 хиляди.

Ясно... и до Георги Кирков не си я добутал гражданино...
П.П. А това - за "кървавата река" много ми ареса... особено за тунела... заприлича ми досущ на оная - дет' Крали Марко освобождава три синджира български роби, като с това се явява първи у белия свет борец за народни правдини, и социална справедливост... протокомунист един вид...
Апропо - що не вземеш да пишеш сценарии?
Или пък да прочетеш житието на св. Теодосия Търновски?
А иначе - когато се говори за такова явление като богомилството, е грях* да се пристъпва от "класово-партийни позиции"...
* Грях е за християните... за болшевиките е гордост...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19109 -: Август 30, 2021, 22:26:32 »
4. Вече споменатият от мен тук писател Добри Божилов има правдоподобно обяснение за антикомунизма Ви - препоръчвам Ви да го прочетете.

леле, добри божилов и „клопките на отворения софтуер“ :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19110 -: Август 30, 2021, 22:26:54 »
Бармалей....

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19111 -: Август 30, 2021, 22:29:49 »
Лъчо, не сме източните православни хора такива, да горим хора на клада, за това си трябва западна психопатия, садистична, тя е по рождение, хората, расите, не се раждаме еднакви. Не всичко е среда и възпитание.


ти не си се родил еднакъф. Ако се беше родил еднакъф, щеше да знаеш, че православните не са раса.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19112 -: Август 30, 2021, 22:30:50 »
леле, добри божилов и „клопките на отворения софтуер“ :cool-1084:
Клопките на Linux и отворения код
https://m.helikon.bg/43456-Клопките-на-Linux-и-отворения-код.html
Култово.  :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #19113 -: Август 30, 2021, 22:31:59 »
Апропо, имам един мноо неприятен въпрос към Бонго. Бонго, що чини ваш Ристю барабар с Мая, по отделно разбира се, на килимчето в слафчувите покои? Мноо държавническо ...сигурна съм в това, особено на фона на крясъците по телевизорите за прозрачност и почтеност. Май, май, става дума точно за место до гювеча...за нищо друго :smokin:

Защо да е неприятен въпроса - нали уж всички се борят да имало правителство?
Иначе, доколкото помня една от критиките на Христо към ИТН, че не преговарят на най-високо ниво, т.е. Слави трябва да преговаря в Нинова, Христо и Мая, а не да им праща сценаристите.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19114 -: Август 30, 2021, 22:32:34 »
Добри Божилоф е писател од калибъра на писателя Маноил Маноилоф од герп.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19115 -: Август 30, 2021, 22:33:32 »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19116 -: Август 30, 2021, 22:38:22 »
Ндаа... Синодика на Борил... има го и като фототипно издание в Народната библиотека.
Ето нормализирания текст...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #19117 -: Август 30, 2021, 22:40:25 »
1. Мога да дам данни, потвърждаващи тезата ми: Избити богомили от БПЦ - 66-70 хиляди, избити вещици от католическата - 40-50 хиляди.
2. Не ме наричайте "другарю", защото не съм Ви такъв. Можете да ме наричате "гражданино", защото обръщението "господине" ми е противно.
3. Не съм завършил работнически факултет или бил в дружество "Георги Кирков", нито бих се срамувал, ако бих бил, а напротив, бих се гордял.
4. Вече споменатият от мен тук писател Добри Божилов има правдоподобно обяснение за антикомунизма Ви - препоръчвам Ви да го прочетете.
5. Както художникът може да каже "Обущарю, не по-далече от обувката", така и обущарят може да каже "Художнико, не по-далече от картината".

1. Е, щом в Лупа.бг пише, знаи това са "данни".
 Когато в Русия ловят вещици, БПЦ просто не се съществува.
2 и 3 не ме интересуват
4, Вече споменатият пише дивотии.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19118 -: Август 30, 2021, 22:40:47 »
Абсурдът е че писателят Манол Манов- написал "стара софия"- панегерикът който бих искал за градовете и селата в които съм израсъл и който представя Столицата така-както бихме искали да бъде- не излиза в уикито.Излизат тия случайници.

Памфуций

  • Гост

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19120 -: Август 30, 2021, 22:43:05 »
Бонго, оспорваш ли че у нас БПЦ е изгорила повече богомили отколкото католическата -вещици у нас?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19121 -: Август 30, 2021, 22:43:12 »
Клопките на Linux и отворения код
https://m.helikon.bg/43456-Клопките-на-Linux-и-отворения-код.html
Култово.  :smokin:

верно, такова беше заглавието. и верно стана култова.

гледам, че после малко е поумнял, но така и не се престраших да прочета друга книга от него.
the lamers club honourable member …

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19122 -: Август 30, 2021, 22:45:34 »
Бонго, оспорваш ли че у нас БПЦ е изгорила повече богомили отколкото католическата -вещици у нас?
Аз оспорвам, че Иисус Христос не е християнин  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19123 -: Август 30, 2021, 22:46:16 »
всъщност не е хриситянин.Той е син Божи и Бог.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19124 -: Август 30, 2021, 22:49:19 »
Аз оспорвам, че Иисус Христос не е християнин  :crying_with_laughter-3302:
Ами не е. За него е даден откуп по еврейската традиция.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19125 -: Август 30, 2021, 22:49:48 »
сметам, че загрижеността на Бармалей за одношението на тогавашното ръковотство на бепецето към богомилите, е малце закъсняла.

Фактът е, че сегашното бепеце не е очистило ни един богомил, манихеец(като Тръмпослава), албигоец, гностик, монофизит, свидетел на Йехова, съботянин, филателист, бахаец или адамит.


Нито един.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19126 -: Август 30, 2021, 22:52:03 »
Ще оставя християнологията и клопките на диалектиката на преподоният Бонго.Но е така.Ще е абсурд атеист да ви ограмотява.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19127 -: Август 30, 2021, 22:55:33 »
Ами не е. За него е даден откуп по еврейската традиция
Е, то оставаше и Логосът да е християнин... Тогава щях да повярвам и в Марко Кралевити... и в Муса Кесаджия...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19128 -: Август 30, 2021, 22:58:05 »
Не верваш в Мусса? А в Исса? А в Мириам? А В Джабраил? А в Яхия?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19129 -: Август 30, 2021, 22:58:57 »
Не верваш в Мусса? А в Исса? А в Мириам? А В Джабраил? А в Яхия?
Добави и Снайге, че да повярвам :-)
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19130 -: Август 30, 2021, 23:01:28 »
ЗИЛ 157!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19131 -: Август 30, 2021, 23:01:58 »
доколкото чета проблема е за 400 дк чушки.Извинявай- но е смешен плач.Ако беше бизнес- да е застрахован
Ами да си застраховат тъпите самолети, бе ДИЕПМ!
На тебе усилията и плодовете  на нашите хора ли са ти е по-скъпи или тия мишоци, дато се изсулиха като пръдни през кабулското летище?!?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19132 -: Август 30, 2021, 23:03:27 »
Джоган, не хладилник.Пътят е там,където го подкарам!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19133 -: Август 30, 2021, 23:04:52 »
сметам, че загрижеността на Бармалей за одношението на тогавашното ръковотство на бепецето към богомилите, е малце закъсняла.

Фактът е, че сегашното бепеце не е очистило ни един богомил, манихеец(като Тръмпослава), албигоец, гностик, монофизит, свидетел на Йехова, съботянин, филателист, бахаец или адамит.


Нито един.
Това ще да е от шубе - нали знаеш, партиархът трябва да бъде охраняван от таквиз и други зли сили! Кой да ходи да ги чисти?!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19134 -: Август 30, 2021, 23:06:32 »
Бачо- предприемача получава награда за риска.Ако си мислиш че некой "бачо Кольо" сам е садил пиперо- много се лъжеш.Тия копелета им знам и последните кътни зъбки- със златни коронки.За тях няма да плача.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19135 -: Август 30, 2021, 23:08:08 »
У меня  есть его старший брат - ЗИС - МОСКВА. :smokin:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19136 -: Август 30, 2021, 23:10:22 »
За нами -"Москва".Так держать!

Знаех си.По шалвара те познавам.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19137 -: Август 30, 2021, 23:13:56 »
Бачо- предприемача получава награда за риска.Ако си мислиш че некой "бачо Кольо" сам е садил пиперо- много се лъжеш.Тия копелета им знам и последните кътни зъбки- със златни коронки.За тях няма да плача.
Предполагам си проучил, че градушката е треснала само латифундиите  на тия, които не са садили сами.  За тия "копелета със златни зъби" и аз не плача. Щото те са застраховани.
Ама ми тежи за ония, които сами са садали декар и два ара. /Или на ушенце са те информирали, че тях градушката ги е отминала/  За сълзите по техните чушки бих жертвал пет напушени безграмотника от Аризона, без окото ми да мигне, ДИЕПМ!
« Последна редакция: Август 30, 2021, 23:19:28 от Bacho Кольо »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19138 -: Август 30, 2021, 23:14:42 »
Това ще да е от шубе - нали знаеш, партиархът трябва да бъде охраняван от таквиз и други зли сили! Кой да ходи да ги чисти?!
мотивите на управителното тяло на бепецето са беззначение, одзначение е само фактът, че живеем фпериод на небивала верска толерантност и фсеки е свободен да вярва фквито щуротии му скимне, без да се притеснява, че онеа расоносци ше го завлекат на площада и ще му запалят еретичния задник.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19139 -: Август 30, 2021, 23:16:22 »
като убеден пастафарианец съм свидетел !