Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1869629 пъти)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20400 -: Септември 06, 2021, 12:23:18 »
Радев май се кани да прави консолидационна партия - нещо като шапка на наличните партии. :t1813:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20401 -: Септември 06, 2021, 12:33:48 »
Basi... И нито дума, че днес Продан и Захари - воглаве с майора Николаева - наритаха руските комисари, а султанът им стори селям?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20402 -: Септември 06, 2021, 12:34:56 »
Петков е спец по консолидационните компании...

 :smokin:

Ако МИР и Нова Алтернатива направят коалиция то дори може да си кръстят партията както искат.

Нова България примерно...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20403 -: Септември 06, 2021, 12:36:15 »
Захари, тоя туркофил дето Царя го ликвидира в Париж , за тоя ли говорим ?

 :popcorn:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20404 -: Септември 06, 2021, 12:38:13 »
И нито дума, че днес Продан и Захари - воглаве с майора Николаева - наритаха руските комисари, а султанът им стори селям?

Няма как да стане това! Ние сме истински евроатлантици. Не можем да се радваме на анексии на чужди територии, на самообявяване на независимости и на грубо погазване на международното право.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20405 -: Септември 06, 2021, 13:05:38 »
Радев май се кани да прави консолидационна партия - нещо като шапка на наличните партии. :t1813:
С каквато и  политическа инженерия да се захване Радев днес, все ще сбърка.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20406 -: Септември 06, 2021, 13:14:34 »
Basi... И нито дума, че днес Продан и Захари - воглаве с майора Николаева - наритаха руските комисари, а султанът им стори селям?

Ти, нали затова си тук - да бдиш и да обелиш дума за руските интереси. Като ЗИП-а, но от другата страна.  :t1813:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20407 -: Септември 06, 2021, 13:32:42 »
Толкоз ли на тоз ден няма какво друго да си кажем? Добре сме третирани. Колкото по-достъпни комуникации, толкова по-зле ставаме. Все пак наздраве! И човек малко трябва да се въздържа и първо да изчаква събеседника. Но де туй търпение у нас. Ние ценим времето.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20408 -: Септември 06, 2021, 14:45:07 »
Quote (selected)
Цитат на: ЗИП в Днес в 10:21:31
...
Главното е че винаги е бил популярен и харесван.
...
Да не паднете от стола, но горното се отнася за П. Стоянов...
 Ето как се фалшифицира история. При това не става въпрос за 1885, нито за 681...
Както казваше покойният Тони Филипов, д-р - "На народите с къса памет са им дълги преходите".
В тази връзка - един малко по-дълъг цитат от в-к СЕГА, 02 Януари 2001
Quote (selected)
Петър Стоянов - личност на XX век
В класацията влизат и хора, починали през XIX в.
Президентът Петър Стоянов е най-популярната личност на XX век според 17.6% от българите. Това сочи представително проучване на Националният център за изследване на общественото мнение (НЦИОМ).

Изследването на социологическия институт към парламента е направено през декември сред 1257 души от цялата страна. Всеки анкетиран е имал право да посочи три отговора.

53.4% от българите определят падането на комунизма като най-важно събитие за България през изминалото столетие. Идването на комунизма на 9 септември 1944 г. е класирано на второ място с 24.5%. Трето по важност събитие за XX век е изваждането на България от негативния визов списък.

15.4% са определили за личност на века Иван Вазов, а 14% - Тодор Живков. В призовата шестица влизат и цар Борис III (11.9 %), Христо Стоичков (11.5%), цар Симеон II (8.1%). Сред първите тридесет посочени имена са още Александър Стамболийски, Стефан Стамболов, Иван Костов, Надежда Михайлова, Желю Желев, Георги Аспарухов-Гунди, Джон Атанасов, Стефка Костадинова, Васил Левски, Христо Ботев, Николай Гяуров и Ванга. Трима от изброените - Левски, Ботев и Стамболов, не могат да минат за личности на 20-и век, защото са починали през 19-и.
Изследването на НЦИОМ показва, че най-често като личности на столетието са споменавани политици - 54 души. На 2-ро място по популярност са писателите - 39. Културтрегерите са 27, спортистите - 18, учените - 15, певците - 14, монарсите - 5.

Хората над 60 г. са класирали на първите места Иван Вазов, Тодор Живков, цар Борис III, Георги Димитров. Пенсионерите почти не се сещали за днешния ни президент.

Мнението на българите между 40 и 49 г. явно е натежало, защото точно те посочили на 1-во място Петър Стоянов, а след него Вазов, Живков, Христо Стоичков и цар Борис III. За анкетираните под 30 г. личността на века е Стоянов. Следват го Стоичков, Надежда Михайлова и Живков. Сред младежта малко популярни били Вазов и културните дейци.

Според друго проучване на НЦИОМ от декември, посветено на медиите, прогнозата за времето интересува българите повече от всичко друго в средствата за масово осведомяване. В него са анкетирани 1257 души. Според данните 87% се интересуват дали ще вали, 83% следят политическите новини от България, а 71% търсят здравните информации.
http://old.segabg.com/article.php?id=164523
Би било смешно, ако не беше трагично.
И всички тези анкетирани са и гласоподаватели.
 :smokin: :bigok:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20409 -: Септември 06, 2021, 15:40:31 »
Дотам ли изпаднахте, ЗИП да ви пудри мозъка с бракоразводния адвокат?
Я си гласувайте за агента на американско влияние!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20410 -: Септември 06, 2021, 16:02:06 »
Единствената политическа борба у нас е, кой да е по-верен васал на султана във Вашингтон!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20411 -: Септември 06, 2021, 16:05:14 »
Quote (selected)
В тази връзка - един малко по-дълъг цитат от в-к СЕГА, 02 Януари 2001
За Петър Стоянов мога да кажа само че е беше по-добър президент от Плевню, ма то кой ли не би бил.
При позиция на дейставащ президент не е чудно, да е бил посочен за голямата работа.
За малко щеше да гепи и втори мандат, обаче сам се гръмна в крака.
Това е времето когато почнахме да свикваме летоброенето да почва с всеки нов управник и до ден днешен все така - за много от анкетираните тогава 20-ти век е заключен някъде от края на 1989 до 2000 година.
Впрочем Радев е на път да свърши същото.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20412 -: Септември 06, 2021, 16:05:58 »
Уфф...Тупик...
6 СЕН, 15:35Обновлено 15:48
ТАСС
Завершилась сварка последней трубы "Северного потока - 2"
Трубопровод может быть введен в эксплуатацию до конца года, сообщил оператор проекта Nord Stream AG

Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20413 -: Септември 06, 2021, 16:09:55 »
Завершилась сварка последней трубы "Северного потока - 2"
Край, германците са под руско робство!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20414 -: Септември 06, 2021, 16:21:27 »
Трубопровод может быть введен в эксплуатацию до конца года, сообщил оператор проекта Nord Stream AG

Супер! Най-накрая и ние да се диверститаковата. Сбогом на руския газ. Сега ще гиламе на германски. Много по-добро качество.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20415 -: Септември 06, 2021, 16:24:27 »
Руският метан е СН4
Немският ще е поне СН5 или даже 6

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20416 -: Септември 06, 2021, 16:29:44 »
Руснаците ако бяха тарикати, щяха да отделят водорода и да си запазят въглерода.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20417 -: Септември 06, 2021, 16:30:38 »
Няма как да стане, въглеродът е от IV валентност.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20418 -: Септември 06, 2021, 16:31:22 »
Руснаците ако бяха тарикати, щяха да отделят водорода и да си запазят въглерода.
Руснаците имат такива проекти.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20419 -: Септември 06, 2021, 16:32:09 »
Радев май се кани да прави консолидационна партия - нещо като шапка на наличните партии. :t1813:

Може да си се кани, колкото си иска, а аз мноо не обичам гюведнии. "Не гласувам за никого" не е съвсем лоша опция

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20420 -: Септември 06, 2021, 16:36:23 »
Радев: „Единствените думи на Борисов, които имат значение, са тези, които ще произнесе пред следващия главен прокурор”. Така президентът Румен Радев коментира обвиненията, които лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправя към държавния глава през последните дни, включително и днес."

Ау, много загрубяха нещата!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20421 -: Септември 06, 2021, 16:38:09 »
Руснаците ако бяха тарикати, щяха да отделят водорода и да си запазят въглерода.

Явно са тарикати. В момента строят два или три огромни завода за преработка на газе. Единият е некъв Ямал. Викат, че бил най-големият в света. И на китайския кюнец строят един, да вади масълцето от стоката за китайските другари.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20422 -: Септември 06, 2021, 16:41:24 »
Що бе, нещата следват логично. Ако дебелият простак не беше се самозабравил, нямаше да се стигне дотук. Президентът не може да гледа сеир. Простотията го дразни, както и повечето от нас.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20423 -: Септември 06, 2021, 16:53:02 »
Що бе, нещата следват логично. Ако дебелият простак не беше се самозабравил, нямаше да се стигне дотук. Президентът не може да гледа сеир. Простотията го дразни, както и повечето от нас.

Аз мноо огдавна имам не съвсем малки резерви към презитента ни. Не ми е никак приятно, ще трябвя да ми повярваш, щото съм гласувала за него, а не мога да позволя да изглеждам като идиот!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20424 -: Септември 06, 2021, 16:55:45 »
Аз продължавам да смятам, че БСП трябва да внасе служабеното правителство като редовно.
Днескашните думи на Президента също насочвот към това. ТОй си примени доста позицията междудругото.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20425 -: Септември 06, 2021, 16:57:40 »
Аз продължавам да смятам, че БСП трябва да внасе служабеното правителство като редовно.
Днескашните думи на Президента също насочвот към това. ТОй си примени доста позицията междудругото.
Нищо не е променил, опитва да обясни че новата му партия ще е надпартийна каквото и да значи това и ако може да не загуби гласовете на БСП.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20426 -: Септември 06, 2021, 17:00:47 »
Нищо не е променил, опитва да обясни че новата му партия ще е надпартийна каквото и да значи това и ако може да не загуби гласовете на БСП.

Точно така! А ще загуби гласовете на БСП. Тва е тенденция от мноо време насам....ся и слепото ще прогледне. Не може да се надиграва в такт 7/8 със северняк :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20427 -: Септември 06, 2021, 17:01:24 »
Аз мноо огдавна имам не съвсем малки резерви към презитента ни. Не ми е никак приятно, ще трябвя да ми повярваш, щото съм гласувала за него, а не мога да позволя да изглеждам като идиот!

Ами, това не е проблем на президента. Това си е проблем на БСП. Така се получава винаги, когато издигаш хора извън партията. Те се амбицират и еманципират. Но от друга страна, БСП няма никъв шанс да издигне свой успешен партиен кандидат. Просто няма такива. И е обречена за най-важните мажоритарни длъжности в държавата да вади вънкашни хора - президент, кмет на София и т.н.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20428 -: Септември 06, 2021, 17:04:59 »
А ще загуби гласовете на БСП.

Недей да бъдеш толкова сигурна. И не съди по себе си. БСП е дойна крава за всякакви политически проекти. Всички разчитат на нея и успяват да я пощят. Да не ти припомням от Баце насам що народ влезе в парламента с гласове на БСП електорат. Всички нови са "наши момчета" и момичета. Голяма част от електората на БСП си възприема Радев като член на Висшия съвет и заместник на Нинова.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20429 -: Септември 06, 2021, 17:06:50 »
Колко да загуби?

360 000 гласа.Пък и защо смятате, че са ви крепостни?

 :nuts:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20430 -: Септември 06, 2021, 17:09:45 »
Ами Асол, гласувайте за Пешо. Хептен ще я закъсате тогава. И аз не съм доволен от предишни избори. Щото все куци магарета ни предлагат. Още не съм решил да се отказвам от изборите.
.....................
Да отчетем и факта че Румен Радев търпеливо понася вицепрезидентката. И май пак ще направи тоз компромис. Това малко ли е? Те са коренно различни по манталитет и възгледи. Не той я е канил.
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 17:16:03 от dabedabe »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20431 -: Септември 06, 2021, 17:12:05 »
А ще загуби гласовете на БСП.

Недей да бъдеш толкова сигурна. И не съди по себе си. БСП е дойна крава за всякакви политически проекти. Всички разчитат на нея и успяват да я пощят. Да не ти припомням от Баце насам що народ влезе в парламента с гласове на БСП електорат. Всички нови са "наши момчета" и момичета. Голяма част от електората на БСП си възпр
ема Радев като член на Висшия съвет и заместник на Нинова.
Е не съм чак толкова сигурна, че БСП вече е  заорала в дъното. Отврат, на тази партия аз нося над 100 гласа, ще трябва да ми повярваш. Е, разчитам и, че не съм си губила времето четири години, въпреки че съм наясно с кво си имам работа. Над 90 % от тях, приятелю, са абцелютно нови гласове

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20432 -: Септември 06, 2021, 17:16:01 »
Нинива няма голям избор, ще трябва да подкрепи Радев иначе ще я бламират, което не знам дали не е по-добре за нея като гледам каква каша се забърква за следващите няколко години.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20433 -: Септември 06, 2021, 17:17:39 »
Е не съм чак толкова сигурна, че БСП вечее  заорала в дъното

Аз не съм казал, че е заорала дъното. Казвам, че я ползват за дойна крава за гласове. Ако всички тези, гласували за Бойко, Първанов, Кадиев. Мая Манолова, Татяна Дончева, Слави Трифонов и кой ли още не си бяха гласували за БСП, тя нямаше да слиза от власт. Да не говорим как купуват нейните наблюдатели в комисии и т.н. И най-смешното е, че всички "нови" се припознават на свои. Затова никой в България не спяда да прави политически проект без първо да сметне колко гласа ще чопне от БСП. БСП е българската банка за гласове.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20434 -: Септември 06, 2021, 17:18:17 »
Аз мноо огдавна имам не съвсем малки резерви към презитента ни. Не ми е никак приятно, ще трябвя да ми повярваш, щото съм гласувала за него, а не мога да позволя да изглеждам като идиот!

Ами, това не е проблем на президента. Това си е проблем на БСП. Така се получава винаги, когато издигаш хора извън партията. Те се амбицират и еманципират. Но от друга страна, БСП няма никъв шанс да издигне свой успешен партиен кандидат. Просто няма такива. И е обречена за най-важните мажоритарни длъжности в държавата да вади вънкашни хора - президент, кмет на София и т.н.
Мисля, че това е параграф 22 - БСП няма как да издигне свой кандидат поради липса на такъв, а "външният" кандидат ще си остане независим. Обаче ако БСП тръгне да гласува ПРОТИВ Радев, то значи, че гласува ЗА кандидата на някоя друга партия. Цугцванг.
Стигаме до Хамлет, да се примириш с познатото зло или да се стремиш към непознатото бегом?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20435 -: Септември 06, 2021, 17:18:52 »
Нинива няма голям избор, ще трябва да подкрепи Радев иначе ще я бламират, което не знам дали не е по-добре за нея като гледам каква каша се забърква за следващите няколко години.

Тя ще подкрепи Радев, но лично аз и не само, ще я бламираме. Поне да има полза от опцията "Не подкрепям никого". Поседното нема нищо общо с Нинова!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20436 -: Септември 06, 2021, 17:19:30 »
Партийните Плюшкини сън не ги лови, че либералната проамериканска партия на Петков ще им гепи крепостните.

Споко де.Има едни 55% негласуващи.

Пък и леко се съмнявам , че Траволта ще вземе гласове от БСП.Ако приличаше на друг красавец, като  Андрей Миронов по можеше..

 :popcorn:

Петков ще взима на талази хипстери, жени, градски ентелегенти античалгари и так далее.Къдя тука БСП ?

 :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20437 -: Септември 06, 2021, 17:22:05 »
Тя ще подкрепи Радев, но лично аз и не само, ще я бламираме. Поне да има полза от опцията "Не подкрепям никого". Поседното нема нищо общо с Нинова!
"Не подкрепям никого" е лично издържано, но тактически невярно, защото увеличава шансовете на маргинален кандидат от друга партия. Чиста математика, нищо лично.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20438 -: Септември 06, 2021, 17:23:50 »
Quote (selected)
БСП няма как да издигне свой кандидат поради липса на такъв,

Глупости :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20439 -: Септември 06, 2021, 17:27:09 »
Надпартийна партия, оксиморон,  :lol: или залъгалка за овците - избиратели.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20440 -: Септември 06, 2021, 17:28:00 »
Точно така! А ще загуби гласовете на БСП. Тва е тенденция от мноо време насам....ся и слепото ще прогледне. Не може да се надиграва в такт 7/8 със северняк :nuts:
Май нещо по-интересно може да стане - БСП да "изгуби" гласовете на Радев. Напоследък имам (абсолютно непредставителни) наблюдения върху ваш електорат, не тяснопартиен и с членски книжки. Силно ентусиазирани са и от Радев и от двата Харварда. Интересни неща се наблюдават и при по-широк дебейски електорат. Толкова са отвратени от ставащото, че поне на думи се канят да посегнат към много скверна бюлетина.  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20441 -: Септември 06, 2021, 17:28:26 »
Не си спомням и не ми се рови сега. Гласовете на неподкрепящите никого, преразпределят ли се между влезлите в парламента партии? Какви са последствията искам да питам. Ако не се разпределят, както смятам за по-редно, депутатите трябва да са по-малко от 240. Има фалшименто в цялата история. Като във всичките ни работи. Булдозер трябва. Но първо трябва се гръмне партийния дом, тоя намръщен зандан. Той грози и града. И за музей не става.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20442 -: Септември 06, 2021, 17:28:39 »
Глупости

Не са глупости. Имам предвид такъв, когото ще изберат. Не че нямат хора. Имат, ама не ги харесват. Защо, е друга тема на разговор. Но аз не мога да разбера твоя гняв срещу Радев. Какво очакваш от него? Той не е член на БСП. Какво повече да направи за БСП? И дори да бъде избран с други гласове, и дори да си направи партия, пак няма да тръгне срещу БСП. БСП няма никакви съюзници, но всячески гони потенциалните такива. Радев сто пъти директно и индиректно е заявявал, че е с леви убеждения.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20443 -: Септември 06, 2021, 17:29:30 »
Глупости :smokin:
Не става въпрос просто за кандидат, а за фигура, достатъчно одобряема от избирателите, надхвърляща по популярност Радев, т.е. избираем кандидат. Ако да беше имало, такъв/такава щеше да води БСП редом с Нинова.
Имай предвид краткото време до изборите - този кандидат трябва да стисне много ръце, за да го/я видят.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20444 -: Септември 06, 2021, 17:29:37 »
Радев: „Единствените думи на Борисов, които имат значение, са тези, които ще произнесе пред следващия главен прокурор”. Така президентът Румен Радев коментира обвиненията, които лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправя към държавния глава през последните дни, включително и днес."

Ау, много загрубяха нещата!

Опа, има развитие:
Бойко Борисов към Румен Радев: Откъде знаеш кой ще е новият главен прокурор?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20445 -: Септември 06, 2021, 17:29:49 »
Стиига бе, стиига сте се надали че Радев нещо ще загуби!
Най много и на левите гласоподаватели един път  да им дойде ред да гласуват стил "само и само фашагите да не дойдат".
Простено един път, нали бодуровице?
п.с. Нама пък! Няма да го завършат СП2!
Нцъъъ!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20446 -: Септември 06, 2021, 17:31:33 »
За когото и да гласуваш, все за неолибералното статукво гласуваш, може би само Възраждане не са, за сега.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20447 -: Септември 06, 2021, 17:31:56 »
"Не подкрепям никого" е лично издържано, но тактически невярно, защото увеличава шансовете на маргинален кандидат от друга партия. Чиста математика, нищо лично.

Е и? Кочината си заслужава всичкото право на света да си изсърба простотоята. Не мога и нямам абсолютно никакво желание да й преча. Живееш или умираш, или се гънеш още неколко годинки в агония. Нема страшно -толкова по-сериозни народи са изчезвали, време е и за салаторакийкаджиите.  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20448 -: Септември 06, 2021, 17:32:28 »
Опа, има развитие:
Бойко Борисов към Румен Радев: Откъде знаеш кой ще е новият главен прокурор?
Е, та? Все един ден Гешев ще си отиде, дори чисто възрастово ще излезе на пенсия.  :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20449 -: Септември 06, 2021, 17:34:09 »
Валери Найденов:
Според мен, парламентът от доста години е приватизиран. Проблемът му в момента е, че няма мажоритарен собственик.

Точно казано!  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20450 -: Септември 06, 2021, 17:35:24 »
Е и? Кочината си заслужава всичкото право на света да си изсърба простотоята. Не мога и нямам абсолютно никакво желание да й преча. Живееш или умираш, или се гънеш още неколко годинки в агония. Нема страшно -толкова по-сериозни народи са изчезвали, време е и за салаторакийкаджиите.  :smokin:
А, такива твърдоглавци, дето всички като са наопаки, те са на терсене, не изчезват така лесно! Сети се  колко велики империи и съюзи са се гътнали пътьом.
Дето писах на Керпи в кръчмето, докато цигуларката е на световно ниво, България ще я има.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20451 -: Септември 06, 2021, 17:38:54 »
Май нещо по-интересно може да стане - БСП да "изгуби" гласовете на Радев. Напоследък имам (абсолютно непредставителни) наблюдения върху ваш електорат, не тяснопартиен и с членски книжки. Силно ентусиазирани са и от Радев и от двата Харварда. Интересни неща се наблюдават и при по-широк дебейски електорат. Толкова са отвратени от ставащото, че поне на думи се канят да посегнат към много скверна бюлетина.  :smokin:

Имаш некакви основания, но съвсем не става дума за масовост. Става дума за мераклии да си запазят държавните службици. Знайш ли кое е смешното? Обясняват се некадърно със закона за държавния служител, като аз за последното знам точно всичко! И са инцидентни случаи, което е радващо. И връщане назад няма да има! :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20452 -: Септември 06, 2021, 17:39:09 »
може би само Възраждане не са, за сега.

Са, са. И сега, и занапред. Освен това са демагози. Не можеш да приемаш насериозно човек, който си мисли, че ще извади БГ-то от НАТО. Би трябвало да знае, че не може. Даже референдум няма да може да организира. По такива въпроси не се пита народа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20453 -: Септември 06, 2021, 17:44:19 »
Quote (selected)
аз не мога да разбера твоя гняв срещу Радев.

Триморието и "синегрията" със САЩ. Това е повече от достатъчно. И не се опитвай да ме заглавичкваш. Никой от предишните президенти не се постави в такава явна услуга

Както вече споменах- аз нося около 100 гласа на БСП, повоче от които съвсем нови. Радев вече ги загуби и то още на първия тур. Да ти кажа честно, избощо не ме интересува кво ще стане, а тъй като ще трябва все пак да минем през процедурата на номинация, ще се постарая да няма такива поне в най-големите ппо-та в 23-ти и 24-ти МИР :smokin:
п. п. Колкото и да ти се струва невероятно, но аз съм много честен и почтен човек, и си залагам главата без значение, какво ще ми струва. Не са много хората на моите години/да не говорим за по-млади/ и способни на това. Приеми, че се радвам на някакъв авторитет - виждали са го на живо в много трудни моменти
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 17:57:16 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20454 -: Септември 06, 2021, 17:46:34 »
Кат не можем да изкараме България от НАТО можем да пробваме да изкараме НАТО от България.
Това е и посланието на Възраждане - без чужди бази.
Не е като да няма прецедент, даже тия дни имаше един, а преди това южните ни комшии също добре се справиха.
Чета че и в ЕС се опитват да направят нещо такова.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20455 -: Септември 06, 2021, 17:49:18 »
И не се опитвай да ме заглавичкваш.

Да не би да искаш да ми кажеш, че ръководството на БСП е против тези проекти? Не съм чул такова заявление. Или може би искаш да ми кажеш, че ръководството на БСП е антиамериканско? Че ако дойде на власт ще им играе сечено? Хайде недей.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20456 -: Септември 06, 2021, 17:53:23 »
Това е и посланието на Възраждане - без чужди бази.

Посланието е демагогия. А който му вярва е наивник. Няма как да стане това. Дори турското ерчене е за парлама. В НАТО държавите нямат суверенитет. Тея въпроси се решават от когото трябва и където трябва. Казват ти и изпълняваш.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20457 -: Септември 06, 2021, 17:55:09 »
И не се опитвай да ме заглавичкваш.

Да не би да искаш да ми кажеш, че ръководството на БСП е против тези проекти? Не съм чул такова заявление. Или може би искаш да ми кажеш, че ръководството на БСП е антиамериканско? Че ако дойде на власт ще им играе сечено? Хайде недей.

Аре да се подесетя - БСП няма да управлява в близките поне две години! НЕ НИ И ТРЯБВА!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20458 -: Септември 06, 2021, 17:57:32 »
НЕ НИ И ТРЯБВА!
Ха добре дошла.   :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #20459 -: Септември 06, 2021, 17:57:40 »
Кат не можем да изкараме България от НАТО можем да пробваме да изкараме НАТО от България.
Това е и посланието на Възраждане - без чужди бази.
Не е като да няма прецедент, даже тия дни имаше един, а преди това южните ни комшии също добре се справиха.
Чета че и в ЕС се опитват да направят нещо такова.

Ако не са американските, ще са руски, ако не са на нито една от двете големи сили, ще са турски.

ПП:
Quote (selected)
Аре да се подесетя - БСП няма да управлява в близките поне две години! НЕ НИ И ТРЯБВА!

Асол това го повтаря вече близо  2 години  :smokin:
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 18:11:49 от Бонго »