Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1869934 пъти)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20520 -: Септември 06, 2021, 19:40:30 »
Ми не е чак толкова сложно. Преди време "светът" отвори границите си и маса "западняци" се ожениха съвсем серизно за източноправославни булки. И хоризонтът тутакси порасна. За нищо не ставате мъжете в тази държава..вие винаги сте смятали, че нещо ви се полага по презумпция...онези хора са щастливи, че изобщо такива жени съществуват. Настанало е време да се лекувате и то съвсем сериозно...за да оцелеете
п. п. От близо 30 години съм сравнително щастливо женена за свиня, подобна вам
След като утепа цялото българско человечество като негодно, взе и да го разпарчетяваш и обезкостяваш, кокалче по покалче. :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20521 -: Септември 06, 2021, 19:40:56 »
Този форум се е напълнил с провокатори. Едва ли се пишат глупостите без заплащане.
In God we trust!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20522 -: Септември 06, 2021, 19:45:37 »
Ти гледал ли си филма "Списъкът на Шиндлер"?
Гледал съм го, но не разбирам въпроса.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20523 -: Септември 06, 2021, 19:46:24 »
Този форум се е напълнил с провокатори. Едва ли се пишат глупостите без заплащане.
In God we trust!
Отдавна го подозирам.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20524 -: Септември 06, 2021, 19:46:38 »
In God we trust!

Good for you.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20525 -: Септември 06, 2021, 19:47:30 »
Чуда се на Кайли, как им се връзва и няма умора да им обяснява!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20526 -: Септември 06, 2021, 19:48:15 »
Оооо,друже, Евразия е нещо друго!
Цялата, ЦЯЛАТА енергия на англосаксите отива за това - да няма Евразийски проект, че се са дали фира по бързо и от СССР, за което им трябваха  :crying_with_laughter-3302: четиресет и пет години стигат...времето по е наше...
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:01:47 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20527 -: Септември 06, 2021, 19:48:41 »
Ти се засегна заради възгледите и го завъртя за жените. Всеки нормален мъж харесва жените, това е извън съмнение. Но вие що си слагате силикон в бюста и джуките? Отблъсквате естетите. Навирате се в лапите на чалгаджиите. Ще спра, че е друга тема.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20528 -: Септември 06, 2021, 19:50:11 »
Нищо не е променил, опитва да обясни че новата му партия ще е надпартийна каквото и да значи това и ако може да не загуби гласовете на БСП.
Няма таквози жувотно. Поне в буржоазната демосрация. Всъщност има, ама няма да ви хареса.
Нарича се еднопартийна система.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20529 -: Септември 06, 2021, 19:51:50 »
Отблъсквате естетите. Навирате се в лапите на чалгаджиите.
Естетите нямат пари, ни бицепси, парите са у чалгаджиите!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20530 -: Септември 06, 2021, 19:57:25 »
Ти се засегна заради възгледите и го завъртя за жените. Всеки нормален мъж харесва жените, това е извън съмнение. Но вие що си слагате силикон в бюста и джуките? Отблъсквате естетите. Навирате се в лапите на чалгаджиите. Ще спра, че е друга тема.
Девойче със силиконов бюст, силиконов задник, хилауронови устни, допълнителни мигли, перука, присадени вежди и ремонтиран нос търси истински мъж. Въпросът е какво ще го прави, като го намери, а тя на него за какво му е!  :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20531 -: Септември 06, 2021, 19:58:19 »
Общо взето у нас, а и в тоя форум, много хора не осъзнават реалността и ставащото пред очите ни, вярват на наивните парадигми, представяни им по телевизиите. Нарича се промиване на мозъци, мека сила и пр.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20532 -: Септември 06, 2021, 19:58:43 »
Никога не съм се съгласявал с тази лицемерна лъжа, това значи продаваш си душата, лъжеш, крадеш и забогатяваш, а народът - да го духа.
Че си гледал филма е добре.
Допълнителни два въпроса
1.Може ли да приемем, че нацизмът е най голямото зло на 20 век и като подвъпрос, че евреите мразят нацистите не по малко от който и да е друг?
2. Можем ли да приемем, че НАТО  като възможности /каквито и да са/, са доста по големи от  нацистка Германия?
Моля отговорете, за да продължим.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20533 -: Септември 06, 2021, 19:59:35 »
Тя може би иска да каже че хубавите гледат навън. Това е жалко донякъде, ма може и да е за добро.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20534 -: Септември 06, 2021, 20:00:29 »
Този форум се е напълнил с провокатори. Едва ли се пишат глупостите без заплащане.
In God we trust!
Превод (поради липсата на Джиджи в момента):
"Провокатор" е всеки, чието мнение се разминава с моето на два косъма. Всеки провокатор иска да изкара бан на честния форумец. Честният форумец не иска да използва гънките на сивото си вещество за да не го допусне, а се оправдава с провокатори, при това платени.
Абе хора, вие виждате ли колко голямо е форумчето, а? Те толкоз пари да се плаща на провокатори тук просто няма напечатани! Ще се обезлесят Канада и Сибир, ако и за такива места почнат да плащат!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20535 -: Септември 06, 2021, 20:00:45 »
Quote (selected)
Но вие що си слагате силикон в бюста и джуките? Отблъсквате естетите[/quote
Не знам кои сме тези, наистина. Познавам дечурлига с татуировки, но не и такива със сликн в зданците, джукигте, гръзната обиколка и т. н.
Не, че не щат - но нямат пари за подобни екстри. И тук идвам аз - ще харчиш парите си за собствено развитие, а не за циците и джуките! Ще учиш и ще се научиш да четеш с РАЗБИРАНЕ. но не фейса и вайбъра. Твя е моята борба

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20536 -: Септември 06, 2021, 20:01:50 »
Че си гледал филма е добре.
Допълнителни два въпроса
1.Може ли да приемем, че нацизмът е най голямото зло на 20 век и като подвъпрос, че евреите мразят нацистите не по малко от който и да е друг?
2. Можем ли да приемем, че НАТО  като възможности /каквито и да са/, са доста по големи от  нацистка Германия?
Моля отговорете, за да продължим.

Общо взето у нас, а и в тоя форум, много хора не осъзнават реалността и ставащото пред очите ни, вярват на наивните парадигми, представяни им по телевизиите. Нарича се промиване на мозъци, мека сила и пр.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20537 -: Септември 06, 2021, 20:03:26 »
Неграмотните козари в Афганистан имат повече "guts" и integrity. Не се примириха с НАТО и чужди воиски у тях.
Може да научите нещо от тях. Хладилникът не е добър учител.
Дори от Куба може да научите нещо. Но тогава президентите ви и другите нотабили няма да имат вили по Халкидики.
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:59:21 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20538 -: Септември 06, 2021, 20:06:55 »
Асол, вие сте доста объркана, според мен. Но има време. Па и не сте само вие. Моите почитания!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20539 -: Септември 06, 2021, 20:07:10 »
Общо взето у нас, а и в тоя форум, много хора не осъзнават реалността

А тя е елементарна. Народът избра да живее в капитализъм. Сам поиска да има мултимилионери и ровещи в кофите. Е, кой му сра в гащите? Какви са тея постоянни вопли за "социална справедливост"? Няма социална справедливост при капитализма. Ако има - няма да е капитализъм. Просто, като фасул. Свиквайте и живейте. По честен начин богат не се става. Ако искаш да станеш богат, значи искаш да станеш измамник. Ако и да си мислиш, че специално ти си честен измамник. Когато се разберат тези елементарни неща, на душите ви ще стане весело. И сметките за ток няма да тежат и милионерите няма да ви дразнят, и събирачите на кредити ще станат симпатични.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20540 -: Септември 06, 2021, 20:08:59 »
Народът избра да живее в капитализъм.
Това кога?! Никога не е било.:lol:

Както казал другаря Луканов пред партиен и кадесарски елит: Другари, ще строим капитализъм и капиталистите ще сме ние!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20541 -: Септември 06, 2021, 20:09:24 »
Асол, вие сте доста объркана, според мен. Но има време. Па и не сте само вие. Моите почитания!

Изобщо не съм объркана, а целенасочена, пък кво сабя покаже...важното е, че съм опитала

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20542 -: Септември 06, 2021, 20:10:08 »
Общо взето у нас, а и в тоя форум, много хора не осъзнават реалността и ставащото пред очите ни, вярват на наивните парадигми, представяни им по телевизиите. Нарича се промиване на мозъци, мека сила и пр.
Би ли отговорил колега на въпросите ми и ще стигнем и до меката сила и до промиването и след това и до реалността?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20543 -: Септември 06, 2021, 20:10:34 »
Това кога?! Никога не е било.:lol:
Абе беше, сгазихме лука няма какво да си кривим душичките.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20544 -: Септември 06, 2021, 20:11:27 »
Луканов пред партиен и кадесарски елит: Другари, ще строим капитализъм и капиталистите ще сме ние!!!

Народа нито е питан, нито му е обяснено, никой нямаше да гласува за измамниците от СДС, ако на народа му беше обяснено да има мултимилионери и ровещи в кофите, Няма социална справедливост при капитализма. Ако има - няма да е капитализъм. и пр.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20545 -: Септември 06, 2021, 20:12:01 »
Това кога?! Никога не е било.

Така ли? Значи аз нещо съм се объркал. "45 години стигат" сигурно е било против Мелодия на годината.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20546 -: Септември 06, 2021, 20:12:07 »
"Гласът на Америка" винаги е звучал доста непонятно у нас. И в "Свободна Европа" основно наши ченгета се проявявяха. Бе не е лесен животът.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20547 -: Септември 06, 2021, 20:14:32 »
Че си гледал филма е добре.
Допълнителни два въпроса
1.Може ли да приемем, че нацизмът е най голямото зло на 20 век и като подвъпрос, че евреите мразят нацистите не по малко от който и да е друг?
2. Можем ли да приемем, че НАТО  като възможности /каквито и да са/, са доста по големи от  нацистка Германия?
Моля отговорете, за да продължим.
1. Да, можем.
  1.1.Одде са знам, не съм евреин.
2. Не, не можем.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20548 -: Септември 06, 2021, 20:15:52 »
Трябва да разделяте НАТО и капитализма. САЩ и капитализъм. Different game even different ballpark.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20549 -: Септември 06, 2021, 20:16:33 »
Общо взето у нас, а и в тоя форум, много хора не осъзнават реалността

А тя е елементарна. Народът избра да живее в капитализъм. Сам поиска да има мултимилионери и ровещи в кофите. Е, кой му сра в гащите? Какви са тея постоянни вопли за "социална справедливост"? Няма социална справедливост при капитализма. Ако има - няма да е капитализъм. Просто, като фасул. Свиквайте и живейте. По честен начин богат не се става. Ако искаш да станеш богат, значи искаш да станеш измамник. Ако и да си мислиш, че специално ти си честен измамник. Когато се разберат тези елементарни неща, на душите ви ще стане весело. И сметките за ток няма да тежат и милионерите няма да ви дразнят, и събирачите на кредити ще станат симпатични.
Аз нямам кредити и затова се радвам на удоволствието да ми съобщят, че инфлацията е само 3-4%,а аз се кефя да плащам къде 7-10% повече.
Тва важи ли друже да имам същите сантименти като към кредитори или съм си финансов инвалид?
 :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20550 -: Септември 06, 2021, 20:18:31 »
 :well_done-1299:
1. Да, можем.
  1.1.Одде са знам, не съм евреин.
2. Не, не можем.
Теп пък кой те пита бре?
За теП има други въпроси.
Но пък ме заинтригува отговорът ти нъмбър две.
Демек твърдиш, че военната и икономическа мощ на страните от НАТО /ффключваща и васалите им, като БГ/, е по малка от тази на нацистка Германия?
Стига бе!
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:26:45 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20551 -: Септември 06, 2021, 20:20:49 »
Осъзнаването на реалността обикновено става при челен сблъсък с над 120 км в час с нея, но обикновено е без значение.Обичайната грешка е да надценявате Разума.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20552 -: Септември 06, 2021, 20:21:17 »
In God we trust!
Опредерено. Илюстрирам с картинка


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20553 -: Септември 06, 2021, 20:22:12 »
Трябва да разделяте НАТО и капитализма. САЩ и капитализъм. Different game even different ballpark.
:thup:

Но как да го обясниш на хора, мислещи с телевизора си?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20554 -: Септември 06, 2021, 20:24:13 »
Тва важи ли друже да имам същите сантименти като към кредитори или съм си финансов инвалид?

Това важи за всичко. Казано е: да разбереш, значи да оправдаеш. Като разбереш в какъв свят живееш, по какви закони се движи той и кого облагодетелства, проблемите ще изчезнат сами. Защо ще си късаш нервите за глупости, че нямаш пари да си платиш тока? Или да си купиш нещо? Системата ти казва, че не ставаш. Разбирай намеците.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20555 -: Септември 06, 2021, 20:24:57 »
След като утепа цялото българско человечество като негодно, взе и да го разпарчетяваш и обезкостяваш, кокалче по покалче. :smokin:

Аре да не преувеличаваме...но сте в мноо сериозна опасност. Аз обичам предизвикателствата, но се боя, че повечето от дамите не са заитересовани  и пет пари не дават за личните ви особеноси :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20556 -: Септември 06, 2021, 20:25:06 »
А тя е елементарна. Народът избра да живее в капитализъм.
Кога тва?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20557 -: Септември 06, 2021, 20:25:48 »
Народът не е избирал капитализма. Няма нужда да хвърляте прах в очите. БКП като "авангард" предаде народа. Поведе го към "сияйното" бъдеще на олигарси, частни монополи и наднационални обединения.С което държавата катастрофира и отделния човек няма защита. "Fuck the poor!
Нали няма да твърдите, че селянче от Веселиново или неуспял кандидат за БКП могат да ти създадат организация да събори БКП и преобърне държава?
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:31:35 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20558 -: Септември 06, 2021, 20:26:32 »
Трябва да разделяте НАТО и капитализма. САЩ и капитализъм.

Голяма мисъл! САЩ и капитализъм са като Канада и канализация. Нищо общо.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20559 -: Септември 06, 2021, 20:31:17 »
А бе, вие - тия дет' пледирате за *** в кой свят живеете?
Значи другарката с брошката викаше, че природните богатства са на всички... Съветската империя - докопала от където каквото може - викаше, че тия земи били бащини... Европата - стъпила в цялата Африка - вика, че Китай бил икономически агресор...
И всичките се усмихват дипломатично и държат зад гърба си по една цепеница...
А вий ми развивате собствените си фантазии като програма за "давайте ребята жить дружно"?
Та нали едно 50% от вас - работещите* получавате парите си - пряко или опосредствано - точно от тия мули макси и супер междунационални конгломерати?
Пък тук фантазьорите - ааа ний сме братя, честни и почтени... ама ви плащат същите тия "робовладелци"? А?
* Пък ние - пинтионерите - получаваме пенции от вашите осигурителни вноски - пак от същите тия пари?
Или - да го река направо - живеете в два свята, само, че вашия на фантазиите е за лично душевно ползване...

Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20560 -: Септември 06, 2021, 20:32:05 »
Народът не е избирал капитализма.

Възможно е. Но трябва да ми кажеш какво точно е избрал народът след 10-и. Дотогава това е голо твърдение, неподкрепено от никакви факти.

Между другото, отивайки в САЩ (с извинение), за да се "реализираш", ти също си избрал капитализма.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20561 -: Септември 06, 2021, 20:32:27 »
Quote (selected)
БКП като "авангард" предаде народа.
Нито БКП поведе народа да правим социализъм, нито да го руши, решиха го на друго място, други хора.
Ние не си мръднахме пръста да се противопоставим за което определено имаме вина.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20562 -: Септември 06, 2021, 20:34:31 »
66, от кого е това? Напомни ми стила на Анри Кулев.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20563 -: Септември 06, 2021, 20:34:44 »
Трябва да разделяте НАТО и капитализма. САЩ и капитализъм.

Голяма мисъл! САЩ и капитализъм са като Канада и канализация. Нищо общо.
Ама и ти гоуема мисъл плясна!
Там, където ВСИЧКО е пари и само пари нямало връскас капитализъм!
Задръш, да си долея,  че освен теП ме затормози и ена пеперуда дето пре да се набута ф салатата ми!
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:52:43 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20564 -: Септември 06, 2021, 20:34:54 »
аз пък мисля, че същият процент българи изобщо не ги интересува дали са в НАТО
всъщност ,никога не съм чувала някой да говори за това, ЕС е по-обсъждана тема
Ми да, за булгаристанеца е по-важно да не бъде подписана Истанбулската конвенция, но не и похалчването на едни 5-6 милиарда за закупуването на още самолети, за кораби и прочие  :m1314:, които ще използваме срещу кого, румен президента не казва...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20565 -: Септември 06, 2021, 20:35:53 »
Другарката с бршката успя да санира културен дом(по спомен) за 5000 лв на квадрат в Стара загора, когато предавах строителна продукция от "зелена поляна" под 400 лв труд и материали(башка сервитута  и несанкционираните разходи)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20566 -: Септември 06, 2021, 20:36:58 »
Ми да, за булгаристанеца е по-важно да не бъде подписана Истанбулската конвенция, но не и похалчването на едни 5-6 милиарда за закупуването на още самолети, за кораби и прочие  :m1314:, които ще използваме срещу кого, румен президента не казва...
Правиш добро впечатление. Не се възгордявай!  :thup:
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 20:44:51 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20567 -: Септември 06, 2021, 20:37:26 »
Другарката с бршката успя да санира културен дом(по спомен) за 5000 лв на квадрат в Стара загора, когато предавах строителна продукция от "зелена поляна" под 400 лв труд и материали(башка сервитута  и несанкционираните разходи)
Тая е друга, за една американска другарка става въпрос.
Мадлин Олбрайт
Нашенката не беше ли с чанти?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20568 -: Септември 06, 2021, 20:37:44 »
Там, където ВСИЧКО е пари и само пари нямало връскас капитализъм!

Аз го казвам иронично. Че САЩ е епитом на капитализма.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20569 -: Септември 06, 2021, 20:40:21 »
Ми да, за булгаристанеца е по-важно да не бъде подписана Истанбулската конвенция, но не и похалчването на едни 5-6 милиарда за закупуването на още самолети, за кораби и прочие  :m1314:, които ще използваме срещу кого, румен президента не казва...
Мъ той и Баце ти дето ги даде май не каза, би ли ми припомнил?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20570 -: Септември 06, 2021, 20:42:57 »
Ква е разликата между Мадлин и Масларова?Принципно?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20571 -: Септември 06, 2021, 20:43:43 »
Ф оборота.
Съвсем друг порядък.

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20572 -: Септември 06, 2021, 20:43:49 »
Там, където ВСИЧКО е пари и само пари нямало връскас капитализъм!

Аз го казвам иронично. Че САЩ е епитом на капитализма.
Капитализъм има и във Филипините и във Виетнам. И е започнал във GB ако не се лъжа.
С индустриалната революция.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20573 -: Септември 06, 2021, 20:45:46 »
 селянче от Веселиново
-----------------------------
Покойният Жарж Ганчев беше автор на най-удачния коментар за тъпака Желю - "онова момченце от село Веселиново с 38-ми номер обувки!" :0007:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20574 -: Септември 06, 2021, 20:48:04 »
Дцузепе- туй е като правилата за подобие на триъгълник.Да не се бърка с еднаквост.Върос на мащаб-просто и география.Мисля че се учеше в четвърти клас.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20575 -: Септември 06, 2021, 20:48:26 »
Капитализъм има и във Филипините и във Виетнам. И е започнал във GB ако не се лъжа.

Капитализъм има навсякъде, освен в Северна Корея. Но какво общо има това с твоето твърдение, че САЩ е нещо различнпо от капитализма?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20576 -: Септември 06, 2021, 20:49:19 »
Ква е разликата между Мадлин и Масларова?Принципно?
БТВ , преки впечатления имам, че Масларката е офца, по малка по размер от Жан, но от същия сой!
Баламосваха я. Като бойскаут на среща на Г7.
Което не я оправдава разбира се.
Както и оня комсомолец.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20577 -: Септември 06, 2021, 20:50:00 »
Ама и ти гоуема мисъл плясна!
Там, където ВСИЧКО е пари и само пари нямало връскас капитализъм!
Задръш, да си долея,  че освен теП ме затормои и ена пеперуда дето пре да се набута ф салатата ми!
Не разбрах в кой точно момент те настъпих по пръстите. Във всеки случай откак се помня не съм си променял възгледите.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20578 -: Септември 06, 2021, 20:50:27 »
Стига с туй булгаристанец! Звучи грозно. Кажи шоп, харманлийски зет и прочее. Отдавна ти е в речника туй булгаристанец. Трябва да си много мачкан. Само тъй си го обяснявам.
....................
Ж. Желев беше наивна кукла, ама пък да ми даваш Георги Петрушев за еталон, говори за твоя вкус само.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #20579 -: Септември 06, 2021, 20:50:58 »
Ква е разликата между Мадлин и Масларова?Принципно?
Едната смята с повече нули и там в аксесоарите - чанти, брошки. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!