Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1887377 пъти)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4260 -: Май 07, 2021, 21:33:17 »
Ъхъ... според Захари Стоянов, на когото ти не вярваш  :smokin:

Иначе казах: служебният министър на земеделието има една основна задача - един малък, но сплотен колектив да изрови всичко за този Илчовски и всичко за Градус и свързани фирми в министерството, Фонд Земеделие и Агенцията за Храните. Няма как да не се получи христоматиен пример за всичко в особено големи размери  :smokin:

Ама нали си даваш смека, че там гербавите не са сами, а са в здрав брак с глиганчета. Направо за учебниците по здравина и дълголетие!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4261 -: Май 07, 2021, 21:33:37 »
Като видят доматите по стените на къщето, какво, ще дойдат да ни спасяват, що ли?
Уйлям Гладстон да не е спасявал някого? Но сте кръстили улица на негово име.
Мнението тежи когато се каже, не е достатъчно само да се мисли.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4262 -: Май 07, 2021, 21:36:05 »
Възможно е, но аз съм имала преки контакти /опази ме  Господ сепак/ с гербавия "елит" :nuts:
Не само гербавия, "най-нормално" си беше по време на тройната.
Бяха си разделили влиянието 3/5/8 и имаше много ничии територии за редовен бизнес между "зоните на отговорност".
В мутренските години също се ядваше, много групировки, те обираха каймака, отстрани ако искаш работиш.
При гербавите се върнахме към член първи, всичко което се движи по територията се рекетира.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4263 -: Май 07, 2021, 21:38:48 »
Виж какво! Още не сте ме зачеркнали от вашето форумче. Давам си мнението. Като не ви харесва - менете у ляво!

Не сме, верно е. Само не е ясно защо го развяваш под път и над път, нещо и теб ли те мъчи някакъв сърбеж?

Да. Досега не съм гласувал в БГ избори от 1990. Но сега ще стоя на опашка и ще гласувам за Възраждане.

Както видяхте не ме е страх да си кажа мнението, за разлика от вас. Ама имало проблеми, ама НАТО, ама световното положение...Ама нямало да сме в ЕС...

Айде, още един Пешо във форума. Че това, което казваш по-горе, също е мнение. Що отказваш на хората правото и те да си кажат мнението. Ти хубаво си казваш твоето мнение, ама направи ли нещо повече от това? Не, нали? Но пък оплюваш останалите, че и те не са го направили? Дето се вика присмял се хърбел на щърбел.

Какво чакате, да се върна и да ви поведа пред Ненародното събрание да си кажете мнението за базите?

Един Кольо Босия има повече достоинство от вас. Във форума е пълно с мишки. Хвърлете всички по един домат по къщета със "Съединението прави силата". Ще влезете в световния обмен. Ще ви видят. Бенковски да не е мислил, че ще свали султана? Не. Направил е жест - с живота си...Казал си е мнението. Кажете го е и вие! Какво ми умувате за някакви партии? Ясно е, че няма да направят нищо. Те не отиват за това. Нямат мисия.

А ти излезе ли пред народното събрание да го направиш? Или и ти си от мишките по форумите? Не се ли усещаш колко олекваш с тези квалификации?

Освен това вие сте недоволни, че БГ е колония. Значи вие трябва да си дадете мнението. Нали емигрантите не трябва да си го дават мнението на избори?

Ама си го давате. С отвращение, но го правите. И не само по избори :smokin:

Все отлагах да те питам нещо, ама ти упорито си го търсиш -- ти от мъка ли пиеш или от сутринта?
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4264 -: Май 07, 2021, 21:41:01 »
Гледам коментират Илчовски. Че бил голям земевладелец, че получавал помощи, че бил милионер - това в Гласове.
Капитализъм е! Ще има милионери, ще има корупция, ще има частен грабеж. А и не е важно какъв е, а трябва да се докаже дали е прав за тиквата. Обвинението във всяка една страна използва доносници и откровени негодяи да вкара по-големи престъпници.
Във всяка, но не в БГ.

Просто няма друг начин.
Едва ли страничен човек може да разкрие нещо.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4265 -: Май 07, 2021, 21:41:20 »
Пред специализираното издание Агри.БГ крупният земеделец съобщи, че "Мис Плеймейт" 2017 - Маги Бадер е жената, която Борисов нарече "Мата Хари".

"Собственикът на "Градус" - Иван Ангелов, ѝ плати 5000 лева, за да обслужи нашия премиер. Знам го, тъй като бях там", заявява Илчовски пред онлайн медията.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4266 -: Май 07, 2021, 21:41:27 »
Ама нали си даваш смека, че там гербавите не са сами, а са в здрав брак с глиганчета. Направо за учебниците по здравина и дълголетие!

Естествено. Ще помогне на ДПС по-бързо да се променят - нали това въртят - че ДПС залагали на промяната  O:-)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4267 -: Май 07, 2021, 21:42:59 »
Начи, 5000 лв е цената за такава курва? О-о, не се класирам!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4268 -: Май 07, 2021, 21:43:16 »
Естествено. Ще помогне на ДПС по-бързо да се променят - нали това въртят - че ДПС залагали на промяната  O:-)

Ти на това вярваш ли? Никога няма да стане на доброволни начала..ако вярваш в това, значи си неприемливо наивен

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4269 -: Май 07, 2021, 21:44:05 »
Естествено. Ще помогне на ДПС по-бързо да се променят - нали това въртят - че ДПС залагали на промяната  O:-)

Оптимист :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4270 -: Май 07, 2021, 21:44:45 »
"Ти хубаво си казваш твоето мнение, ама направи ли нещо повече от това? Не, нали?"
Какво да направя? Да дойда да ви избавя от "гнета" на тиквата? Ние емигрантите сме предатели и продажници... :t26157:  Не сме идеалисти.
Че какво ми е на мен. Аз съм доволен от "народната власт" на Америка. Ако бях недоволен, щях да съм в БГ или Tahiti, или в брацка Куба.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4271 -: Май 07, 2021, 21:44:57 »
Quote (selected)
"Мис Плеймейт" 2017 - Маги Бадер

Това ли е миската?
Ужас!
Да ги дава тия 5000 лева и ще взема се прежаля! :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4272 -: Май 07, 2021, 21:45:06 »
Уйлям Гладстон да не е спасявал някого? Но сте кръстили улица на негово име.
Мнението тежи когато се каже, не е достатъчно само да се мисли.

Без Гладстон нито Освобождението, нито Съединението ...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4273 -: Май 07, 2021, 21:46:44 »
Ти на това вярваш ли? Никога няма да стане на доброволни начала..ако вярваш в това, значи си неприемливо наивен
Някои тук май сте оперирани откъм ирония ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4274 -: Май 07, 2021, 21:46:48 »
Бе, не е лоша, ама 5 хилки - колко се работи за тях?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4275 -: Май 07, 2021, 21:47:30 »
Без Градстон нито Освобождението, нито Съединението ...

Не се отплесвай! Темата е за настоящето и съмнителното евентуално бъдеще на Кочината...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4276 -: Май 07, 2021, 21:48:43 »
Бе, не е лоша, ама 5 хилки - колко се работи за тях?!
Поне от снимката не се впечатлих, ама никак!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4277 -: Май 07, 2021, 21:49:41 »

А ти излезе ли пред народното събрание да го направиш? Или и ти си от мишките по форумите? Не се ли усещаш колко олекваш с тези квалификации?

Какво да направя? Да дойда да ви избавя от "гнета" на тиквата? Ние емигрантите сме предатели и продажници... :t26157:  Не сме идеалисти.
Че какво ми е на мен. Аз съм доволен от "народната власт" на Америка. Ако бях недоволен, щях да съм в БГ или Tahiti, или в брацка Куба.

Ми тогава що се обаждаш да хокаш, че нищо не се прави?!

Лежи си на "народната власт" в Америка, харчи си пенсията и бъди по-умерен спрямо тези, които сме избрали да останем тук.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4278 -: Май 07, 2021, 21:50:11 »
Начи, 5000 лв е цената за такава курва? О-о, не се класирам!
И с това не съм съгласен. С "курва" показваш отношение. Може да си недоволен само, че са скъпи, а не какви са. Нали?
Кажи си, че хубавите жени не са ни по джоба, какво го усукваш? :m1924: :lol:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4279 -: Май 07, 2021, 21:50:30 »
Поне от снимката не се впечатлих, ама никак!

Може би има впечатляващи умения ...
Едно от тях дискретността  :lol:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4280 -: Май 07, 2021, 21:50:40 »
Не се отплесвай! Темата е за настоящето и съмнителното евентуално бъдеще на Кочината...

мммм, не си права -- той репликира Butch, макар че не си струва (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4281 -: Май 07, 2021, 21:53:10 »
С "курва" показваш отношение.

Защо? Това е българска дума, която си има значение. Ти ако кажеш на нещо малко и зелено "бацил" изразяваш ли отношение към него?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4282 -: Май 07, 2021, 21:54:37 »
Може би има впечатляващи умения ...
Едно от тях дискретността  :lol:
Да!
Не знам каква е като "актриса", но кинооператорският ѝ талант взриви малка България, че и в странство има отзиви.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4283 -: Май 07, 2021, 21:55:58 »
От дедо знам какво е курва, а синоним на платена курва, е американското плеймейтка, кълчи ми се езика да го произнасям.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4284 -: Май 07, 2021, 21:57:45 »
Какво да направя? Да дойда да ви избавя от "гнета" на тиквата? Ние емигрантите сме предатели и продажници... :t26157:  Не сме идеалисти.
Че какво ми е на мен. Аз съм доволен от "народната власт" на Америка. Ако бях недоволен, щях да съм в БГ или Tahiti, или в брацка Куба.

Ми тогава що се обаждаш да хокаш, че нищо не се прави?!

Аз не се обаждам дали да правите нещо или не.
Обадих се, че президента ви не става. Пу.ьо е. Не става. Обадих се, че има много мишки. А какво правите, не ми е на акъла. Май ми слагаш думи които не съм казал.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4285 -: Май 07, 2021, 22:01:06 »
Бъч, прихванал си от политкоректността на САЩ, но смятам, че нещата трябва да се назовават с истинските им имена, ако някой  се обижда на думата курва, то той е имал свободата да избере друго поведение и начин за успяване в живота.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4286 -: Май 07, 2021, 22:03:07 »
just kidding!
нали сме тук за "fun"?

А и не е редно на хубавите жени в "неравностойно положение", да им се намират кусури. Просто някои не са имали избор.   :ok:
Или естрогена в повече...
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4287 -: Май 07, 2021, 22:06:08 »
Да, обаче много ни се насъбра, за последните 30 г.

За мен въпросът е принципен, не намирам за добре, да се премълчава очевидното, за да не обидим някого, виж до какви абсурди стигна политкоректността в САЩ, полицаят го осъдиха невинен, и вероятно  ще лежи в затвора, знаеш как ще е един полицай сред криминалните, та това е трагедия!

Злото идва с малки на вид, невинни стъпки, като да не обидиш една "лека" жена ...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4288 -: Май 07, 2021, 22:08:46 »
Аз не се обаждам дали да правите нещо или не.

Обадих се, че президента ви не става. Пу.ьо е. Не става. Обадих се, че има много мишки. А какво правите, не ми е на акъла. Май ми слагаш думи които не съм казал.

Ами погледни си мненията -- дали не ти е на акъла какво правим?! И дали не даваш акъл какво да правим?!

А и не аз ти слагам думи, които си казал, а ти цитираш манипулативно.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4289 -: Май 07, 2021, 22:09:45 »
Не мога да разбера специално твоето особено упорство, без значение за какво става дума - да плюеш по БСП.
Аз не ритам паднали принципно, поради възпитание, убеждение и образование.
За БСП ми е жал, защото беше една от малкото формации, която би могла да промени курса на потъващата лодка "България", дори само да я изведе на плитко. Имаше организационната структура да го направи поне. Но в последния парламент показа, че с нищо не е по-добра от един кеманист и неговите сценаристи. С НИЩО! Дори те могат да бъдат донякъде разбрани, поради липса на какъвто и са било политически опит. Сегашната БСП е срината до нивото на маргинална организация с неясна програма, неясни цели и кофти характер, без политически съюзници и с малка надежда да завъди такива. БСП представлява 10 процента от гласуващото население и не може/не иска да представлява други. С 10% не се управлява никъде по света, нито в България, нито в Канада, нито в Тимбукту! С хора, които наричат страната си "Кочината", аз лично трудно бих намерила начин за общо управление.
А това, че Уставът е такъв - не съм го писала аз! Не че щях да го направя по-добре, но поне подобни лапсуси можеха да бъдат избегнати, да не се върти Георги Кирков в гроба.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4290 -: Май 07, 2021, 22:11:45 »
Бе, не е лоша, ама 5 хилки - колко се работи за тях?!
малко по делово!
За колко време е това 5К? :beer: Това ползването, де?
Щото за "bucking list" човек може да отдели петарка... :lol:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4291 -: Май 07, 2021, 22:13:33 »
За мен въпросът е принципен, не намирам за добре, да се премълчава очевидното, за да не обидим някого, виж до какви абсурди стигна политкоректността в САЩ, полицаят го осъдиха невинен, и вероятно  ще лежи в затвора, знаеш как ще е един полицай сред криминалните, та това е трагедия!
Конкретно този случай не е трагичен. Тамошните затворнически власти си имат похвати. От главата на този полицай косъм няма да падне, освен ако не стане мощен сакатлък, неочакван, непланиран и непредвидим.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4292 -: Май 07, 2021, 22:14:13 »
Не казват, а и не ме интересува, подразбира се за вечер, или нощ, нали го е снимала, както спи.

Глупачето го е снимало, вероятно за да се похвали, а не знае че всичко от епълите отива в "облака" и който знае, си взима от там.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4293 -: Май 07, 2021, 22:19:20 »
Не казват, а и не ме интересува, подразбира се за вечер, или нощ, нали го е снимала, както спи.

Между другото още га се появиха фотосите на моржа пльоснал се гол напреки до чекмедже с пари и златце, спецялно отбелезАх, че го е увековечила некоя карачака. Това е мноо добър бизнес и съвсем не се ограничава със сексуални услуги...от търговия с инфо печелят доста повече. На всикото отгоре това е толкова древна практика, че не поумявам как мутри с порядъчен криминален стаж ще клъвнат куката...ама то и бандитстването му като пожарникарстването и като каратистването му... :nuts:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7417
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4294 -: Май 07, 2021, 22:20:35 »

Не мога да разбера специално твоето особено упорство, без значение за какво става дума - да плюеш по БСП.

Аз не ритам паднали принципно, поради възпитание, убеждение и образование.

За БСП ми е жал, защото беше една от малкото формации, която би могла да промени курса на потъващата лодка "България", дори само да я изведе на плитко. Имаше организационната структура да го направи поне. Но в последния парламент показа, че с нищо не е по-добра от един кеманист и неговите сценаристи. С НИЩО! Дори те могат да бъдат донякъде разбрани, поради липса на какъвто и са било политически опит. Сегашната БСП е срината до нивото на маргинална организация с неясна програма, неясни цели и кофти характер, без политически съюзници и с малка надежда да завъди такива. БСП представлява 10 процента от гласуващото население и не може/не иска да представлява други. С 10% не се управлява никъде по света, нито в България, нито в Канада, нито в Тимбукту! С хора, които наричат страната си "Кочината", аз лично трудно бих намерила начин за общо управление.

Честно казано, същите думи могат да се кажат и за някогашното СДС с тази разлика, че по негово време България още не беше потъваща.

Ама да не се отклонявам повече …
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4295 -: Май 07, 2021, 22:21:46 »
Уйлям Гладстон да не е спасявал някого? Но сте кръстили улица на негово име.
Мнението тежи когато се каже, не е достатъчно само да се мисли.
Даа, гледя Гладстон доматите и пише: "Ето, ние въведохме началното образование навремето, и вече никой не цапа английския парламент! Време е и в България да се наблегне на образованието, че то чистенете и то е с пари!"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4296 -: Май 07, 2021, 22:23:37 »
Честно казано, същите думи могат да се кажат и за някогашното СДС с тази разлика, че по негово време България още не беше потъваща.
СДС-то нямаше тази дългогодишна структура по места, а и беше доста по-разноцветно.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4297 -: Май 07, 2021, 22:24:01 »
"полицаят го осъдиха невинен"
Няма такова понятие "невинен". Поне в US. Вярно като го съдят някого и не го намери журито за виновен казват "Not guilty". Но не е същото.
Препоръчвам книгата на Michael Connelly " The Law of Innocence". Обсъжда се проблема. Последната книга.

А и полицая можеше да го съдят за "manslaughter", не first degree или second degree. Пуснаха го по грешна "пързалка". Ама BLM съд.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4298 -: Май 07, 2021, 22:32:01 »
Знам че няма понятие невинен, за осъден в САЩ, но там мисленето е друго, тук не мислим така, и не приемам това в САЩ за нормално.

В САЩ се разсъждава с мисловни шаблони, понякога е неразбираемо, като дървен новговор в някаква дистопия.
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4299 -: Май 07, 2021, 22:38:20 »
СДС-то нямаше тази дългогодишна структура по места, а и беше доста по-разноцветно.

Принце с появата на Филип Димитров започна потъването.
67 в момента когато се дръпнаха от Дертлиев загубиха всякакъв морален авторитет и станаха просто някакъв инструмент в някаква игра.
Майната им. Съжалявам за тези изгубени 2-3 години.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4300 -: Май 07, 2021, 22:51:22 »

Испанецът говори за личната свобода, а не за "независимост", адвокатино на диктатурата
Каква лична свобода може да има без независимост?
Дали съм "адвокат на диктатурата"? Гледам нормално на нея. Какво казва тов. Дън? "Не е важно дали котката е черна или бяла, а дали лови мишки."
Така... Вие се кълнете, че в НРБ е имало диктатура. Но, от друга страна, май НРБ беше по-добре поставена в света. Поне не внасяше боб, картофи и домати...
Китай - диктатура на една партия. Но има такива успехи, че плаши хегемона, а и всички други.
Сингапур, Южна Корея - диктатури, но имат огромни успехи.
« Последна редакция: Май 07, 2021, 22:56:54 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4301 -: Май 07, 2021, 22:56:02 »
Така е, а къде е Индия, с нейната английска демокрация?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4302 -: Май 07, 2021, 22:57:35 »
 
Ранният форум на сговнясалата се медия бе по интересен от обогатеното  настояще тук.
Жалко, дано и краят не е същият."Там", поне мислещите юзъри, не се подпичкваха несериозно помежду си - правеха го използвайки наличните полезни идиоти.
Тук, поради оскъдие на такъв матрял, играта започна да загрубява.
Чини ми се, че започва едно въртене в кръг - десетки пъти едни и същи упреци, предизвикващи едни и същи коментари...взе да става досадно.
А на калпавата ракета все космосът ще и е криф!
Дано се излезе от омагьосания кръг, че нещо ставам песимист и за това място.
 :t1818:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4303 -: Май 07, 2021, 23:17:19 »

Ранният форум на сговнясалата се медия бе по интересен от обогатеното  настояще тук.
Чини ми се, че започва едно въртене в кръг - десетки пъти едни и същи упреци, предизвикващи едни и същи коментари...взе да става досадно.
Дано се излезе от омагьосания кръг, че нещо ставам песимист и за това място.
 :t1818:
Айде сега претенции...
Как го беше казал Кенеди за тамошния форум - "Не питай защо не ти е интересен форумът, питай се ти с какво допринасяш той да е интересен". Нещо в тоя род беше.
Той самият, като (вероятно) не е могъл с друго да допринесе, се е оставил да го застрелят... та и досега се разисква по темата и се редят конспиративни теории...
А ти си мрънкяй.
 :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4304 -: Май 07, 2021, 23:25:25 »
малко по делово!
За колко време е това 5К? :beer: Това ползването, де?
Щото за "bucking list" човек може да отдели петарка... :lol:
За топ нивото, тоест от корицата, злите езици споменават за 20 к в евро, за 24 часа all inclusive. Имало си и колекционери.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4305 -: Май 07, 2021, 23:26:46 »

Ранният форум на сговнясалата се медия бе по интересен от обогатеното  настояще тук.
Жалко, дано и краят не е същият."Там", поне мислещите юзъри, не се подпичкваха несериозно помежду си - правеха го използвайки наличните полезни идиоти.
Тук, поради оскъдие на такъв матрял, играта започна да загрубява.
Чини ми се, че започва едно въртене в кръг - десетки пъти едни и същи упреци, предизвикващи едни и същи коментари...взе да става досадно.
А на калпавата ракета все космосът ще и е криф!
Дано се излезе от омагьосания кръг, че нещо ставам песимист и за това място.
 :t1818:

Пробвай да отвориш нова тема и може нещо да се освежи.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4306 -: Май 07, 2021, 23:27:45 »
Нищо не му е на форума и тази специално тема. Интересът към нея се вижда, че имаше към 15-тина участници и сега са 46 гости. Гостите няма да влизат, ако им е скучно и не намират нещо за себе си.
« Последна редакция: Май 07, 2021, 23:44:02 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4307 -: Май 07, 2021, 23:29:33 »
Quote (selected)
Губернаторът на американския щат Флорида Рон Десантис, възприеман като евентуален кандидат на изборите за президент през 2024 г., подписа избирателен закон, който ограничава гласуването по пощата. Критици на мярката възразяват, че тя ще засегне малцинствата, предаде Франс прес.
https://www.manager.bg/svyat/gubernatort-na-florida-ogranichava-ss-zakon-glasuvaneto-po-poshchata
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4308 -: Май 07, 2021, 23:36:21 »
Борисов: Радев няма коментар нито за Навални, нито за шпионските скандали
https://glasove.com/categories/novini/news/borisov-do-tozi-moment-kandidatt-za-prezident-radev-nyama-komentar-nito-za-navalni-nito-za-shpionskite-skandali

Аз така разбирам апела към Херо Мустафа.
Аз съм по-кучи син от другия кучи син.
Оправяйте се.
На мен ми е все тая.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4309 -: Май 07, 2021, 23:43:19 »
Quote (selected)
кандидатът за президент Радев
Разжалава го набързо.
След Него и потоп,всичко свършва.
Няма държава, няма парламент, няма президент.

П.П. Не е много по темата, ама днес са чепкани русофили и русофоби.
Няма ли кой да подшушне на Путин да даде един орден за заслуги на предния - Плювню.
От него по-добра агитация няма, с всяка поява в медиите събужда топли чувства към Русия. :0005:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4310 -: Май 08, 2021, 09:02:18 »
американското плеймейтка, кълчи ми се езика да го произнасям.

И с този от/на "Градус", партньорът на г-н "Гащи" за игра на "билот" е така. Затова се е спрял на "плеймейка".  :nuts: Той, мисля, че направи много повече за изясняване и показване в чист вид, образа на мутрата, водещ събрание на министерския си съвет по гащи. И мутрите, хранени от гащника се показаха в "чистия" си вид. Само това "изслушване" да беше, този парламент изигра ролята си за изясняване "who is who".  :m1708:

Максиме, сещам се и за по-лесно запомняне: разделяне на съставните play mate - другарче в игрите.  Може и игриво другарче.
« Последна редакция: Май 08, 2021, 11:30:38 от Пенчо бре »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4311 -: Май 08, 2021, 10:47:52 »
Quote (selected)
Цитат на: Butch в Май 07, 2021, 21:19:51

    Освен това вие сте недоволни, че БГ е колония. Значи вие трябва да си дадете мнението. Нали емигрантите не трябва да си го дават мнението на избори?

Ама си го давате. С отвращение, но го правите.

А ти защо смяташ, че българите в чужбина го правят, т.е. гласуват с отвращение?!?

За това ли свидетелстват огромните опашки пред избирателните секции по време на последните избори – поне във Великобритания! – където десетки хиляди нашенци бяха пропътували стотици километри, но накрая не успяха да гласуват, тъй като броят на тези секции се оказа крайно недостатъчен?!?

Тези хора така ли изразяват своето отвращение?!?  :lol:

Quote (selected)
И не само по избори

Ами да!!! За което пък свидетелстват т.нар. "летни протести" със същите тези хора у нас, които, ако не беше пандемията, щяха вероятно да продължат да протестират до 4 април и от протеста щяха да влязат директно в избирателните секции, за да гласуват?!?

Баси изказването, дето си го направил ...
   :m1273:

« Последна редакция: Май 08, 2021, 11:26:00 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4312 -: Май 08, 2021, 10:51:18 »
Този парламент не оправда очакванията ни. В друга страна при тези резултати би се излъчило правителство. Редно беше следващите избори да са в късна есен или напролет. Поради някои сметки, според мен криво  направени, никой не се нагърби с отговорността да предложи някаква формула за управление. А беше добре парламентът да има повече време, а и избирателят да има възможност да прецени някои кадри. Всички действуваха абсолютно по ганьовски, с малки изключения, За следващите избори ще имаме трудна, но изпълнима задача - ГЕРБ да стане поне втора сила (за политическа не говоря), още по-добре трета. И дано в следващия парламент влязат по-отговорни хора и по-малко дърдорковци.
« Последна редакция: Май 08, 2021, 12:36:15 от dabedabe »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4313 -: Май 08, 2021, 11:04:33 »
Великобритания! – където десетки хиляди нашенци бяха пропътували стотици километри,

Мили са, Жижи. В Англия няма километри, а сухоземни мили. Трябва да бъдем екзактни. А опашките бяха заради коронката. По два метра разстояние.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4314 -: Май 08, 2021, 11:10:00 »
Пред специализираното издание Агри.БГ крупният земеделец съобщи, че "Мис Плеймейт" 2017 - Маги Бадер е жената, която Борисов нарече "Мата Хари".

Баси готината плеймейтка!  :th_up:

Каквато жена – без да бъде платено предварително за нея! – шкемби Баце Борисов може да има само в мокрите си сънища ...

А отгоре на сичкото /ако наистина е тя?!/, се оказа и доста чевръста!!! 

Тъй като без нея нямаше да видим нито кюлчета, нито пачки, нито пищов на нощното шкафче, а още по-малко проснатия на верев насред леглото гол Баце Борисов – явно все още не можещ да осъзнае напълно преживяното!!! :t2015:

« Последна редакция: Май 08, 2021, 11:20:18 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4315 -: Май 08, 2021, 11:15:34 »
Като за кръчмарския вкус на ТБЗБХ толкоз.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23848
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4316 -: Май 08, 2021, 11:24:37 »
Quote (selected)
Тъй като без нея нямаше да видим нито кюлчета, нито пачки, нито пищов на нощното шкафче, а още по-малко проснатия на верев насред леглото гол Баце Борисов

Очевидно нечий мокър блян ( не моя ) да си сложи тапет на дисплея с женерал в сладка нега се е сбъднал. :cool-1084:
« Последна редакция: Май 08, 2021, 11:30:21 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2987
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4317 -: Май 08, 2021, 11:32:48 »
Може би има впечатляващи умения ...
Едно от тях дискретността  :lol:

Основното, обаче, е стиснала в ръце  :cool-1084:
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4318 -: Май 08, 2021, 12:02:36 »
А сега – малко по-сериозно с няколко акцента от снощната „Панорама” по БНТ1, този път с участието само на 3-ма представители на 3 български политически партии:

Тома Биков – от ГЕРБ; немузаписах/запомних името () от БСП; и Хр. Иванов от ДБ

Христо Иванов /щото другите не ми бяха интересни ()/:

• Борисов беше и все още е най-добрият сводник в бардака на властта;

• 45-ият български парламент се оказа парламент на „разпукването”;

• Той успя да „отвоюва себе си” като такъв и да излезе от мястото, на което беше поставен от една еднолична власт;

Самата „Мата Хари” е интересна – но не като жена, а като евентуален свидетел, който би могъл да извади наяве  доста факти, доказващи отявлената корупция в България;

• Този път имаме различен „по роли” парламент: на мястото на ДПС е ДБ, а на мястото Марешки е „Изправи се! Мутри вън!”

• Съдебната реформа в България е повече от належаща, тъй като всеки, който има за какво да отговаря пред закона, трябва НАСТИНА да отговаря пред закона!!!

И накрая – запис от едно интервю на Бойко Василев с Изпълнителния директор на „Евронюз” – Майкъл Питърс, което препоръчвам горещо …


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10110
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4319 -: Май 08, 2021, 12:09:50 »
немузаписах/запомних името () от БСП

Божанков се казва. Дай резюме и на него. На Тома Биков нема нужда.

И накрая – запис от едно интервю на Бойко Василев с Изпълнителния директор на „Евронюз” – Майкъл Питърс, което препоръчвам горещо …

Не го препоръчвай. Много е тъпо.