Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1867370 пъти)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9420 -: Юли 15, 2021, 23:32:02 »
Не мислиш правилно! Язък за хвърлените пари. И в двете му кампании резултатът е отчайващ, а втория път цуци не може да се оплаче, че гербавите са се вихрили както през април
А това вече е любопитен въпрос. Защо Цветанов се прави на самостоятелен играч. Ако си е повярвал - зле за него. Но дали няма нещо повече под повърхността? Далечно заложена мина? Партийка, която да излезе след година-две-три-пет и да рече "Има такава партия!" Резервен играч един вид. Дъъъълбок резерв, но чий.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9421 -: Юли 15, 2021, 23:35:23 »
Ква ще е тая действителност, дето така да обърква готинките ти теории... хич не ни интересува каква е истината, щом противоречи на мераците на бонго и ной.......
Действителността е сурова. Като нещавена кожа  :m1302:
И няма нищо общо с мераците на бонго и ной, тя просто съществува такава, каквато е. При имането на ТАКЪВ народ, имаме и ТАКЪВ парламент, какво друго да имаме?!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9422 -: Юли 15, 2021, 23:35:35 »
То и на Виденов е отчайващ резултата, И?

Ми така ще си остане. Между другото никой не го отбелеза, но Възраждане на тези избори си дигна процента и то не само като процент отгласували , но в абсолютни бройки избиратели..некъде около 5 000 гласа отгоре..демек полвин депутатски мандат. Моето предположение е, че дърпт от патриотарите и последните вървят към опело. Особено като им гледам резултатите - тримката обединени имат по-малко от ВМрО на преднте избори. Естествено, не бива да забравяме купуването на гласове и шашмите на каракачанките, които бяха предния път и пак не им стигнаха

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9423 -: Юли 15, 2021, 23:37:19 »
мутрите са продукт на клановете-представяни за партии у нас.Няма как да ликвидираш несъществуващото-партиите.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9424 -: Юли 15, 2021, 23:37:40 »
Обратно, ако БСП успее да си взаимодейства в това НС с "протестните партии" , вместо Нинова да се държи както се държа в 45 НС, вие ще вдигнете електорат. Защото едно са опитите на ИТН да ви изолират, но друго са некои ваши действия, с които сами се изолирате, 

Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.
the lamers club honourable member …

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9425 -: Юли 15, 2021, 23:38:45 »
Между другото никой не го отбелеза, но Възраждане на тези избори си дигна процента и то не само като процент отгласували , но в абсолютни бройки избиратели.
Благодарение и на мен.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9426 -: Юли 15, 2021, 23:38:56 »
Срешу лъжите на бонго - стенограма и гласуваните членове, и готините ви тълкувания, как А е конституционно, но става противоконституционно, ако добавим нова процедура. Само я наричате същата, и готово е, чиста и проста противоконституционност.....

Казах ли ти, че лъжеш ? Ако не да повторя.
Подкрепи ли БСП редакцията на Хамид срещу позицията на ДБ. ИТН и ИМВ - да.
Ма какво толкова било , колко безобиден бил текстът , няма значение.
От какъв зор на три месеца съдиите да се явяват в Комисията по правни въпроси - имаш ли някакво обяснение защо беше гласуван този текст?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9427 -: Юли 15, 2021, 23:40:26 »
"Дясното" отдавна е само "против БСП".Тъй като му е трудно да обясни за какво е "за"При все че и Бонго отбеляза че Нинова е луковче-натюр.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9428 -: Юли 15, 2021, 23:40:36 »
Действителността е сурова. Като нещавена кожа  :m1302:
И няма нищо общо с мераците на бонго и ной, тя просто съществува такава, каквато е. При имането на ТАКЪВ народ, имаме и ТАКЪВ парламент, какво друго да имаме?!

нерде малоумщините на миналия парламент, нерде лъжите бонгови и матросовщината на ной :-)

просто готиното е как измествате темата от простия казус и довнисате океани спам само и само да разводните....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9429 -: Юли 15, 2021, 23:42:37 »
Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.
:thup:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9430 -: Юли 15, 2021, 23:42:56 »
ако не бях добре възпитан -досега да съм ви напроцедурил кухите канчета.И твойто, и на Бонго и на Ной.Но дори бабалис търпя, тъй че кротко ще си затрая, досадници.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9431 -: Юли 15, 2021, 23:43:02 »
Казах ли ти, че лъжеш ? Ако не да повторя.
Подкрепи ли БСП редакцията на Хамид срещу позицията на ДБ. ИТН и ИМВ - да.
Ма какво толкова било , колко безобиден бил текстът , няма значение.
От какъв зор на три месеца съдиите да се явяват в Комисията по правни въпроси - имаш ли някакво обяснение защо беше гласуван този текст?

какво лъжа, мамин лъжльо? какво съм бил казал, и може ли с цитат, че това горното ме било опровергавало?

ай стига с тия бонговщини, че то байгън стана, цел модератор троли цяла вечер белки ти избрише срама....

не си измисляй какво твърдя аз, бива ли? Много ясно съм го формулирал САМ
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9432 -: Юли 15, 2021, 23:44:53 »
ако не бях добре възпитан -досега да съм ви напроцедурил кухите канчета.И твойто, и на Бонго и на Ной.Но дори бабалис търпя, тъй че кротко ще си затрая, досадници.

извинявам се за моята част от коментарите и като следствие лошето ти настроение,
в свое оправдание можа само да кажа че съм държелив и кротък и търпелив съм,
ма бонго се преоля.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9433 -: Юли 15, 2021, 23:50:34 »
Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.

Не иде реч за взаимодействие, а за елементарно съгласуване на действия в НС.
Когато тръсна изневиделица предложението за мораториума , без никакви предварителни разговори - какво постигна Нинова?
А с онзи номер , който се опита да извърти с приемане форсирането на второ четене за пенсиите?
Тая мантра с "незаобиколимия фактор" да я забравят. Тая мантра я чухме от Слави оня ден по телевизора, а от орг.секретарката Веска -преди изборите ("ИТН няма да се съобразява с другите, а те с него). Никак добре не звучи, нали? 

Да напомням ли, че кампанията на БСП мина повече в борба с новите , отколкото с ГЕРБ (и недай Боже ДПС). 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9434 -: Юли 15, 2021, 23:52:34 »
никой не закачаше ДПС.Дори Ицето мина с една панахида за десанта в Росенец бийч седмица преди вота.

Неактивен Соколу Мехмед паша

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 23
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9435 -: Юли 15, 2021, 23:53:59 »
Дичев челеби:
Quote (selected)
Това са хора, които не обичат България, не обичат държавата, в която живеем. Вероятно искат да я счупят, да я ликвидират. Много от тях са в чужбина, значи са я напуснали и без това.
Хайър, Дичев челеби, не съм съгласен. Почти никой не обича Булгаристан (то и какво да му обичаш?), но далеч не всички са гласували за Ислави велед-и Тодор.
Абдал и кафасъз - това е неговият рая-тайфаси избирател, маскара и будала. Па дали е гурбетчия, или тука сторва серсемлъка си - не е от значение.
И други, правоверни, гласове има за него, но за тях ще питате Доан паша ...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9436 -: Юли 15, 2021, 23:54:20 »
Бракониерството на ГЕРБ не се брои

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9437 -: Юли 15, 2021, 23:55:52 »
тримката обединени имат по-малко от ВМрО на преднте избори

Ми естествено. Ако аз бях от ВМРО, бих подкрепил коалицията с Валери, но не и с Марешки. Оня ги псува 4 години, те сега му направиха евала. Вашите кадри как преглътнаха споразумението с АБВ?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9438 -: Юли 15, 2021, 23:56:40 »
Беев, Фидел- се се чудя дали си Касим Дал- но не.Оня дори турски ползва като доведен език

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9439 -: Юли 15, 2021, 23:57:22 »
Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.
Бонгича се опитва да си огради лихичка на тема "протести"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9440 -: Юли 15, 2021, 23:58:59 »
Не иде реч за взаимодействие, а за елементарно съгласуване на действия в НС.

Когато тръсна изневиделица предложението за мораториума , без никакви предварителни разговори - какво постигна Нинова?

А с онзи номер , който се опита да извърти с приемане форсирането на второ четене за пенсиите?

Тая мантра с "незаобиколимия фактор" да я забравят. Тая мантра я чухме от Слави оня ден по телевизора, а от орг.секретарката Веска -преди изборите ("ИТН няма да се съобразява с другите, а те с него). Никак добре не звучи, нали? 

Да напомням ли, че кампанията на БСП мина повече в борба с новите , отколкото с ГЕРБ (и недай Боже ДПС).

А стига извъртане, а?

А аз да ти напомня ли кой написа долното и кой споменава за взаимодействие:


Обратно, ако БСП успее да си взаимодейства в това НС с "протестните партии", вместо Нинова да се държи както се държа в 45 НС, вие ще вдигнете електорат. Защото едно са опитите на ИТН да ви изолират, но друго са некои ваши действия, с които сами се изолирате,

Кой говори за взаимодействие на БСП с другите партии? Аз или ти?
the lamers club honourable member …

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9441 -: Юли 16, 2021, 00:04:56 »
А стига извъртане, а?

А аз да ти напомня ли кой написа долното и кой споменава за взаимодействие:

Кой говори за взаимодействие на БСП с другите партии? Аз или ти?

Пояснил съм какво имам предвид (поведението в зала на Нинова), затова се коригирах в отговора си повече себе си, отколкото теб да коригирам.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9442 -: Юли 16, 2021, 00:07:28 »
Пояснил съм какво имам предвид, затова се коригирах в отговора си повече себе си, отколкото теб.

Тогава моят цитат в отговора ти е излишен, защото подвежда, че отговаряш на мен, а всъщност поясняваш себе си.
the lamers club honourable member …

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9443 -: Юли 16, 2021, 00:10:59 »
Пояснил съм какво имам предвид (поведението в зала на Нинова), затова се коригирах в отговора си повече себе си, отколкото теб да коригирам.
Е те тва е грубо антиконституционно. Нинова, както и всеки друг народен представител е отговорна само пред своите избиратели и пред никой друг!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9444 -: Юли 16, 2021, 00:13:15 »
Кво?Нинова е с императивен мандат?Сериозно-конституционно?

Трябва да отбележа че се уредихме с "революционери" до един термидорианци

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9445 -: Юли 16, 2021, 00:15:12 »
Е те тва е грубо антиконституционно. Нинова, както и всеки друг народен представител е отговорна само пред своите избиратели и пред никой друг!
Я пак?
Ама консултирай конституцията преди това.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9446 -: Юли 16, 2021, 00:25:27 »
Я пак?
Ама консултирай конституцията преди това.

бонговщини.....
императивния мандат е забранен в конституцията, ма отде тоя виден конституционалист да го знае. 
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9447 -: Юли 16, 2021, 00:26:31 »
Примерно Чл. 67.
(1) Народните представители представляват не само своите избиратели, а и целия народ. Обвързването със задължителен мандат е недействително.
Има още доста текстове.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9448 -: Юли 16, 2021, 00:28:07 »
Докато хората вечерят, забавляват се и се потапят фистинския свят, вие колцина дяволи побрахте на върха на една игла?  :nuts:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9449 -: Юли 16, 2021, 00:31:32 »
един, ама прави стриптийз на иглата

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9450 -: Юли 16, 2021, 00:34:12 »
само един?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9451 -: Юли 16, 2021, 00:36:06 »
на кой му пука-циците са важни

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9452 -: Юли 16, 2021, 00:37:08 »
дявол сцици е твърде полански.

деветата порта за приспиване.

мерси заидеята  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9453 -: Юли 16, 2021, 00:40:30 »
винаги

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9454 -: Юли 16, 2021, 00:42:33 »
Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.

Погледнато одстрани, корнелия взаимодейства както асол взаимодейства тук - на човек напрао да му се доще само да си взаимодейства и нищо друго  :smokin:

Бсп сама се капсулира, на първо място с потискане на вътрешнопартийните несъгласни сосновната линия, а отношението към останалите партии не ми се струва особено диалогично. Избирателите дадоха своята оценка на тва.

Което, разбира се, не пречи да се чувствате пренебргнати и дискриминирани  :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9455 -: Юли 16, 2021, 00:49:30 »
Бе кат гледам колко разбирачи и още повече обсъждачи има БСП, не ще да е "изолирана" :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9456 -: Юли 16, 2021, 00:52:36 »
А, баце има повече обсъждачи и разбирачи, тва не е критерий  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9457 -: Юли 16, 2021, 07:18:28 »
Кошчето за отпадъци ще се попрепълни.
..................
И аз съм изненадан донякъде от слабата подкрепа за Виденов. Обяснявам си го с оная пресконференция, дето пролича че е доста изнервен, почти съсипан. Че и доста озлобен, което е донякъде разбираемо.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9458 -: Юли 16, 2021, 08:03:59 »
Quote (selected)
Слави Трифонов оттегли кандидатурата на Николай Василев за премиер

Според лидера на "Има такъв народ" няма нужда от нови избори и нестабилност

15 Юли 2021, Обновена

Във Фейсбук той написа:

“В деня след изборите аз предложих проектокабинет, съставен само от високообразовани професионалисти и с ясни приоритети. За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината."
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/slavi-trifonov-ottegli-kandidaturata-na-nikolay-vasilev-za-premier
Поне е прозрял кретенътмускретен, че "няма нужда от нови избори и нестабилност"!!!  :t0135:

А като пръв коментар при новата ситуация, ще постна тук това, което е рекъл ЗИП-а 2-3 страници назад:

"Трифонов видя реакцията и даде заден" :t2015:

« Последна редакция: Юли 16, 2021, 08:12:23 от Джиджи »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9459 -: Юли 16, 2021, 08:13:56 »
Поне е прозрял кретенътмускретен, че "няма нужда от нови избори и нестабилност"!!! 

...но не е прозрял, че не бива да говори от първо лице единствено число  :smokin:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9460 -: Юли 16, 2021, 08:17:22 »
И още малко от вчера:

Аз гледайки отстрани, си мисля че Паскалев от бая време къта маршалския  жезъл в раницата.

Заблуда! Ако падне Корнела, Съси се връща на бел кон (не лично, но с прохита), с Моника и Гочето, и почва големия бизнес.

Отврат, Съси не може да се върне никога повече тук, камо ли на бел кон ... :t26157:

Даже и един ден от Отвъдното!  :m1924:

« Последна редакция: Юли 16, 2021, 08:23:21 от Джиджи »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9461 -: Юли 16, 2021, 08:18:48 »
И аз съм изненадан донякъде от слабата подкрепа за Виденов. Обяснявам си го с оная пресконференция, дето пролича че е доста изнервен, почти съсипан. Че и доста озлобен, което е донякъде разбираемо.

То и аз очаквах повече однего, но не намирам резултата му одоколо 10,000 гласа за незаслужен  :nuts:

Но немалце хора, които биха гласували зажан, гласуваха за костя кей и за други подобни, по-млади, по-енергични...фтая ниша има хляб и няа лошо крайното (националистическо) ляо да е претставено с 4-5%, което вероятно ще се случи по естествен път на обединение или на доминация на една организация.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9462 -: Юли 16, 2021, 08:24:10 »
Ами ако спрете да изолирате БСП, тя може и да успее да намери начин да си взаимодейства с вас.

Иначе малко лицемерно звучи -- „БСП да успее да взаимодейства …“, а вие да се дърпате от такова взаимодействие.
Погледнато одстрани, корнелия взаимодейства както асол взаимодейства тук - на човек напрао да му се доще само да си взаимодейства и нищо друго  :smokin:

а аз, гледайки също отстрани, не виждам да си се строшил да си взаимодействаш не само с Асол, а и с други, но пък и ти плачеш за липса на взаимодействие :smokin:

ей за такова лицемерие говоря, ама ти си знаеш.

Бсп сама се капсулира, на първо място с потискане на вътрешнопартийните несъгласни с основната линия, а отношението към останалите партии не ми се струва особено диалогично. Избирателите дадоха своята оценка на тва.

А това пък показва кой е обсебен от БСП и кой не. Ама това не ти пречи да араламбиш и още нещо.

Което, разбира се, не пречи да се чувствате пренебргнати и дискриминирани  :nuts:

Не ние, вие се чувствате пренебрегнати и дискриминирани :smokin:

Както  казах или спирате да изолирате БСП и започвате да търсите пътища към нея или поне спирате да лицемерничите, че тя ви е виновна, защото в противен случай започвате да приличате на онази девойка от онзи клип :nuts:

Просто е, като третия закон на Нютон.
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9463 -: Юли 16, 2021, 08:28:26 »
Съси не може да се върне никога повече тук, камо ли на бел кон ...

Мерси за уточнението, но аз съм писал специално за тебе "(не лично, но с прохита)". Чат ли си? А иначе, да те открехна, всички тея вътрешни крамоли в БСП и войната срещу Корнела се правят от Съси и неговите хора. И ако те надделеят, се едно Съси е надделял. Чат ли си?

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9464 -: Юли 16, 2021, 08:35:38 »
Мисля, че се пренебрегват някои неща. Например химна. Мисля, че за едно правителство на ИТН ще бъде подходящо да предложи лека промяна.

Quote (selected)
Едно Ферари с цвят червен,
един милион със цвят зелен,
 това му трябва на човека...
И ново гадже всеки ден -
не знам за теб, но според мен,
това му трябва на човек...
Според новия джендър - говор, не се уточнява пола на гаджето. Мисля, че в малкото думи е въплътен националния идеал на българина.  :tomtom:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9465 -: Юли 16, 2021, 08:35:53 »
Както  казах или спирате да изолирате БСП и започвате да търсите пътища към нея или поне спирате да лицемерничите, че тя ви е виновна, защото в противен случай започвате да приличате на онази девойка от онзи клип

Аз мисля, че първо всички "десни" трябва да се прегледат и да си оправят шизофренийката. Чувал съм, че се лекува. Да седнат и да се уточнят, че няма как БСП едновременно "да не е лява партия" и да е "комунистическа". С такива философски заключения и в хоремага нема да изкарат една "брезичка".

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9466 -: Юли 16, 2021, 08:43:04 »
Quote (selected)
Чат ли си?
Сигурен съм, че е чат.
Пък и добре си го обяснил.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9467 -: Юли 16, 2021, 08:44:25 »
Quote (selected)
Мисля, че се пренебрегват някои неща. Например химна. Мисля, че за едно правителство на ИТН ще бъде подходящо да предложи лека промяна.
:well_done-1299:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9468 -: Юли 16, 2021, 08:50:19 »
Изолирането на БСП е част от идейната база на някои партии, при това съществена. Същото е в сила и за сегашната БСП за изолиране на други.
Въпросът е кое надделява, прагматизма или идеологическите шаблони.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9469 -: Юли 16, 2021, 09:02:42 »
    Чат ли си?

Сигурен съм, че е чат.
Пък и добре си го обяснил.

 :bigok:
:lol:

Бепе, мен лично БСП не ме интересува – както сега, така и досега! – с изключение на това, че си харесах Крумчо Зарков, а те почти не му дават трибуна ...

Като от 2015 г. насам ме интересува единствено Съдебната реформа на Ристю!!!

Затова ще повторя за n-ти път това, което рече у нас Моника Маковей още преди тази година, рискувайки да стана досадна на всички:

Quote (selected)
Оправете си първо Съдебната система. След това тя ще оправи всичко.
:bigok:


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9470 -: Юли 16, 2021, 09:03:10 »
Малко като ми мина яда към чалгарската простотия, започва да ми се избистря един простичък съвет, който рядко се чува.
Не се бутай там където не ти е работата!
Някак сухо звучи и трудно се разбира практически, може би има и по остри, не знам, в момента не си спомням.
Щото - освен сички кусури които издемонстрираха "итън"-ците, все пак имат своите плюсове - бачкатори са, селфмейд хора, постигнали са и са се утвърдили в нещо макар и чалгарско, не ми изглеждат на парашутисти, карат го без усукване, повличат след себе си /квот намерят/...абе не са утайка. Поеха и добра посока - изчегъртването...
Да им се ненадяваш, че ше стигнат до онова, на което се вика - хубава работа, ама циганска работа.
Може би от прекалено его на магарето си се набутаха в област, която явно не е за всеки - политиката. И като всяко уважаващо себе си магаре започнаха да фърлят къчове из стъкларския магазин, та всичко положително което бяха сътворили му таковаха мамата за нула време.
Как да е сигурен човек, че няма да си проявят магарешкия манталитет и в друг важен момент?
Наблюдавах интервютата които правеше Тошко, добри събеседници канеше, всичко изглеждаше диалогично...абе шоу се оказа.
Не, не са тия, на които трябва да се поверява роля за оправяне на мамковината. Могат да теглят, но тряа се използват предимно като впрегатен добитък.
И да са с юзди!
Винаги, извън терена им - чалгата.
 :t1218:
« Последна редакция: Юли 16, 2021, 09:29:51 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9471 -: Юли 16, 2021, 09:06:39 »
Изолирането на БСП е част от идейната база на някои партии, при това съществена.

Не е вярно, Калинчо! Няма никаква съществена разлика между идейната база на всички български партии. Ама, никаква! Всички са за либерална демокрация, пазарна икономика, членство в ЕС и НАТО, приемане на еврото и т.н." Това е идейната политическа база на всички български партии. Различията са чисто технически и ако щеш - интелектуални. БСП ясно се е заявила, че желае да се бори за по-голяма социална справедливос, за намаляване прага на бедността, пенсии и др. Същото говори и Ристю, и МаяМа, и шоото. Следователно?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9472 -: Юли 16, 2021, 09:15:13 »
Затова ще повторя за n-ти път това, което рече у нас Моника Маковей още преди тази година, рискувайки да стана досадна на всички:

Мукавей не е открила топлата вода. Това отврат от барем десет години го повтаря: "Дори изваждането на прокуратурата от съдебната власт ще се усети благотворно върху целия живот в държавата." Следователно ти разрешавам да ме цитираш.

БСП не ме интересува – както сега, така и досега! – с изключение на това, че си харесах Крумчо Зарков, а те почти не му дават трибуна ...

Но тука, какво винаги, се забелязва странен парадох. Ако се интересуваш от Крумчо, значи се интересуваш и от БСП. Щото той там е острилка. Крумчо не е изключение а прелюдия към по-голям интерес към БСП. Освен това той е по-умен от Ристю. Чат ли си?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9473 -: Юли 16, 2021, 09:16:35 »
Разни лустрации, чегъртания и прочие сигурно са илюзия.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9474 -: Юли 16, 2021, 09:17:41 »
Quote (selected)
Същото говори и Ристю, и МаяМа, и шоото.
Аа - не, тук бъркаш друже - шоото изобщо не мецнаха за нещо социално, Маята и тя се фключи едва след като Корнела форсирано натисна педала за преизчисляване на пенсиите зер иначе изтърваше влака, а Ристювите нали ги гледаш тук - ЗА били ама по полека. Тате ше ми купи колело, ама друг път.
Веднага дадоха заден за незабавното второ четене на закона, уж никакви забележки, въздържели се, ама сетне - ооо да премислим, може пък да е невъзможно, то и незаконно може да излезе и т.н. други бонговщини.
Дуановите пък първи се усетиха и спряха приемането.
За калинчовците да не говорим - след като за няколко години просто пропасуваха швейцарското правило, сетне започнаха да будалкат хората с инфлацията - едва ли не я нямало!
Не, не съм съгласен, че колкото и да обвинявате - и ти също- БСП в либертарианство, има друга партия, която сериозно е за социалния напредък в мамковината.
Изключвам маргиналите - те обещават на едро, но са нищо.
И тук само един аспект ти посочих - пенсиите!
Нататък и сам можеш.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9475 -: Юли 16, 2021, 09:18:05 »
Не, не са те тия, на които трябва да се поверява роля за оправяне на мамковината.
Могат да теглят, но тряа се използват предимно като впрегатен добитък.
И да са с юзди!
:thup:

Мен пък ме навяват ени други асоциации ...

Защото, доколкото си спомням, „Чук и танЦ” беше най-първото определение на „коронавируса”, преди някой да има изобщо представа за какво точно иде реч.

Но постепенно нещата започнаха да се изясняват, когато се наложи навсякъде по света да започнем да правим „стъпка напред, две назад”, наподобяващи на тангото …



И дали Слафчо, който преди два дни ни удари яко с „чука”, не се опитва да се впусне плавно с нас в същия ритъм?!?

Ако естествено решим да го приемем като партньор и затанцуваме с него също така плавно и бавно …  :popcorn:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9476 -: Юли 16, 2021, 09:23:26 »
Ако се интересуваш от Крумчо, значи се интересуваш и от БСП. Щото той там е острилка.
Крумчо не е изключение а прелюдия към по-голям интерес към БСП.

Ами нали точно това съм писала и аз, бре?  :lol: Например – до Корнела да не застава винаги единствено и само Вигенин ...

Quote (selected)
Освен това той е по-умен от Ристю.
Това е пълна тъпня!!! :t0135:

Като на 10-годишна хлапетия, която още се подмокря, или като на тъпните и заяжданията от страна на cekyko от последните 2-3 страници тук, които не знам как сте изтърпели снощи ...

Защото той е явно такъв – чуди се къде само да наглее и да се заяжда, за което ще цитирам тук "извадки" от специално отворена за тази цел от него тема, за което обаче ми трябва малко време ...

И на която тема аз успах да сложа край с едно единствено изречение!!!


« Последна редакция: Юли 16, 2021, 09:44:34 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9477 -: Юли 16, 2021, 09:30:14 »
Нека все пак напомним, че по време на своето кратко омбудсманстване, дружно недолюбваната от всички МаяМа предприе куп  стъпки с безспорна социална насоченост. И много от тях - ефективни.
Да припомним - Топлофикации, ЧСИ  ...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9478 -: Юли 16, 2021, 09:32:49 »
Ако се интересуваш от Крумчо, значи ... Освен това той е по-умен от Ристю.
Фактът, че някой  е по-умен от Ристю, сам по себе си не говори за кой знае какъф интелект...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9479 -: Юли 16, 2021, 09:34:59 »
Оказва се, че министър Стойчо не е бил фалшив, а истински пациент в Пирогов. Дали има процедура с оставка на служебен министър? :smokin: