Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1866966 пъти)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1080 -: Април 20, 2021, 10:49:29 »
Слагам една каса уиски, че по време на протестите СЕГА е клеймяла БСП, че се опитва "да яхне" протестите

Такова нещо не съм забелязала.
Общата еуфория от протестите беше потресаваща.

Напротив! Вестник СЕГА непрекъснато неглижираше участието на БСП в протестите - правеше се, че ги няма, въпреки че на повечето от снимките, които публикуваше бяха точно хора на БСП. Естествено, от газетата не знаеха това, щото физиономиите не се покриваха с натрапваната представа за грозни, тъпи и дърти комунисти и щото не познават хората :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1081 -: Април 20, 2021, 10:50:38 »
Ми не се оправдават - казват фактите, каквито бяха

Хубу, ама кво пречи некой да припомни на Цура Ризова какво е папагалила по време на протестите? Или на Поли Златарева, чиято идея за "журналистика" е страшно да изгледа интервюирания и да му зададе тъп, неадекватен въпрос. Или на цялата плеяда ибрикчии по всички телевизори?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1082 -: Април 20, 2021, 10:55:08 »
Quote (selected)
трябва най-малкото да се разграничи от ПЕС.
И що трябва официално да отварят още един фронт, след като достатъчно се разграничиха от председателя на ПЕС?
И след като теглиха една майна на ИК дори след подканянията на ПЕС да се съобразим с политиката на ЕК?
Засега стига и това, което го има на масата, а и не е късно да се насипе още.
Отврат, не върви по студиата където са поканени, да плюят по друга медия или да се оплакват от други медии.
В този смисъл да риве някой срещу СЕГА, ПИК, Дневник или там който е от кочината още - това не се прави от сериозни хора.
Виж друг въпрос, че се оставят пред медиите да влизат в обяснителен режим пред неккви Цветанки, вместо да са подготвени с по няколко сиктира на въпроси от сорта - що сега се прайте на интересни, а тогава ви нямаше?
Сменете си диоптрите госпожо Ризова, ние бяхме там, когато грачехте - дано партиите не се опитат да яхнат протеста. Не цитирам, щот не ми се търси, но го имаше това.
Да знаят поне бе, да знаят, че се помни.
Каканижат мазни приказки - Парговчето затова му дигнах мерника - кротък, обтекаем, готов да се съгласи с всяка помия която изливат на главата му и не само неговата...къде отиваме?
Тук, в къщи не можем да се оправим - призиви да се ежим на ПЕС има, ми ено по ено.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1083 -: Април 20, 2021, 10:55:35 »
А, писали сме заедно с Отврат.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1084 -: Април 20, 2021, 10:58:11 »
Чета по фейсбуци и разни сайтове и форуми и все повече стигам до извода, че ИТН предложи ли правителство, то ще бъде гласувано. Но с интересна подкрепа - дпс и обещаните двайсетина депутати. Задкулисието на там бута нещата. Затова не трябва да се учудваме на неспиращите атаки срещу бсп. Пак ще се окажат единствената опозиция в НС. :)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1085 -: Април 20, 2021, 11:01:21 »
Чета по фейсбуци и разни сайтове и форуми и все повече стигам до извода, че ИТН предложи ли правителство, то ще бъде гласувано. Но с интересна подкрепа - дпс и обещаните двайсетина депутати. Задкулисието на там бута нещата. Затова не трябва да се учудваме на неспиращите атаки срещу бсп. Пак ще се окажат единствената опозиция в НС. :)

Идеално самоубийство на "анти-статуквато"! Не съм много сигурна, обаче, че Ристю ще клъвне, щото ще го изядат с парцалите

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1086 -: Април 20, 2021, 11:04:53 »
Напротив! Вестник СЕГА непрекъснато неглижираше участието на БСП в протестите - правеше се, че ги няма,

До колкото помня, защото следях с досада този цирк, Сега наблягаха на връзката на протестиращите с президентството. От което се разбираше, че зад протеста стоят соросоидите.
Като се знае за богатият опит на същите в такива мероприятия, просто е чудно, колко вяло и рехаво протекоха тези протести.
Не мисля, че сегашниците не са наясно с това кой кой йе.
Политиката, която прокарват е доста добре управлявана.
И те отдавна не са това, което бяха.
Ето. Освободиха се от форума, и веднага получиха за награда кликчета. На всяка тема по хиляда, две хиляди отгоре, от реалните.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1087 -: Април 20, 2021, 11:06:23 »
Аз не виждам логика ИТН да не си подсигури предварително гласове от БСП за да получи одобрение за предлаганото правителство /ако го предлагат/, а да чака на случайност от ДПС и мутрите да му гласува някой подкрепа.
Независимо какво задкулисие бута нещата на някъде.
Ако почнат да се правят на интересни и категорично да откажат от БСП подкрепа - де факто като не приемат някакви условия от БСП - то тогава като нищо може Слафчу да се окаже с правителство крепено от ДПС и ГЕРБ.
Колко ли време ще издържи Славчу и дали ще го има след края на този самоубийствен експеримент?
Дали са чак пък толкова ментално зле чалгарите - не знам, предстои да видим.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1088 -: Април 20, 2021, 11:10:13 »
Джузепе, пращат разни брокери с папки по различните централи за подкрепа, ама ако може така тайничко да не се разбере. Неслучайно вчера Нинова заяви публично, че ако някой иска подкрепа, да ходи при ръководството - има си ред, не да се гуши по кафенета и да се пробва с лични познанства, като обещава, обещава...обещава :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1089 -: Април 20, 2021, 11:17:49 »
Бе то пак може тайничко да се договарят, пазарят, плюят, ритат - квото искат там и както го разбират, то така се прави и от големите батковци, а накрая излизат с някаква обтекаема обща декларация колко добре се развиват отношенията.
Важното е и двете страни да не са правили отстъпления от принципите, от които са декларирали, че няма да отстъпят. Или поне да си казват - ето, не се договорихме за това и това и затова отлагаме искането си за по добри времена.
Тошко май омекна нещо за мажоритарните им глупости.
Нинова заяви пет, ако не ме лъже паметта положения, от които няма да отстъпва и доколкото ги гледах и петте бяха приемливи за партиите на т.н. протест, а екзотики като 1 лев за глас и мажоритарни ф два тура - да си го турят още сега чалгарите.
Иначе хората ше им го турят, като видят резултата от това искане, ама ше е късно.
За всички!
« Последна редакция: Април 20, 2021, 11:29:29 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1090 -: Април 20, 2021, 11:22:13 »
Quote (selected)
Вицепремиер и министър на отбраната предлагаме Румен Христов.
Министър на културата - Калин Вельов.
министър на туризма - Любен Дилов-син.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1091 -: Април 20, 2021, 11:28:26 »
Тва вече изтече в медиите ли, колега?
Ма верно прав ше излезе Ленин, каквито и еквилибристики да правят от "цитирането" му.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1092 -: Април 20, 2021, 11:30:16 »
Дават ГО на живо от болницата. Там ги е събрал и реди кабинет. Делян Добрев е реанимиран - оправи икономиката, сега е ред на енергетиката

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1094 -: Април 20, 2021, 11:31:31 »
 :ouch-2144:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1095 -: Април 20, 2021, 11:38:32 »
Нещо ми липсва Фльор, или той сега - он лайн ги реди и още не е докарал до нея?
А, видях я!
Твай!
 :bigok:
« Последна редакция: Април 20, 2021, 11:45:32 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1097 -: Април 20, 2021, 11:42:22 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sled-komanda-na-ninova-bsp-druzhno-gromi-itn-internet

Горното е пример за "обективна" и "честна" журналистика. Въобще изобщо СЕГА редовно бие по Нинова /БСП/. Нещо, което десният официоз Дневник не си позволява.  Аз това си го обяснявам с топлите връзки с Юроактив, изключително близки до председателя на ПЕС :nuts:

Ето и още нещо, което е доста близо да истината
https://afera.bg/%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%be-%d0%b1%d0%be%d0%ba%d0%be-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5-%d0%b4%d0%b0-%d0%b1%d0%b8%d0%b5-%d0%bc%d0%b0%d1%8f%d0%bc%d0%b0-%d0%bf%d0%be-%d0%bd%d0%b5%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bf/

от кухнята, дето се вика :smokin:

Много е забавно кристално чистият бивш адвокат на Гергов и фирмие му, който май по едно време беше едновременно адвокат и шеф на панаира (което е несъвместимост), да громи бивши и настоящи съпартийци в БСП по въпроса за бизнеси с гербавите.  За другите му глупости не коментирам - те са пределно ясни.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1098 -: Април 20, 2021, 11:43:58 »
Ох, майкааа! Любен Дилов му казал: "Ако хората знаеха колко си умен и интелигентен, нямаше да говорят така за теб.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1099 -: Април 20, 2021, 11:47:47 »
Впрочем сериозно - всички, които са против герб, трябва спешно да започнат да си говорят, да приемат мораториума и до края на седмицата да направят правителство с хоризонт до година и само с 3-4 задачи, като ИК им е последна грижа.
Иначе Борисов ще си се върне със все гербавите храненици.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1100 -: Април 20, 2021, 11:48:09 »
Засега реакцията ми е
 :m1277:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1101 -: Април 20, 2021, 11:52:20 »
Бонго, Бонев не е член на БСП. А за Кирчо е прав..и не е само Кирчо...Миков, например също има интересни бизнес ангажименти / в Търговския регистър си ги пише/. Питай биволите, ако не вярваш на мен :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1102 -: Април 20, 2021, 12:01:39 »
Quote (selected)
като ИК им е последна грижа.
Че има ли някой против машинното гласуване и камери в секциите?
Защо по онези неща по които са консенсусни да не го барнат ИК без излишни напрягания?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1103 -: Април 20, 2021, 12:05:56 »
Ясно. В ДБО всички са без петънце по бялата перушина.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1104 -: Април 20, 2021, 12:09:15 »
Впрочем, препоръчвам на днешните партийци в БСП да не плюят МаяМа, че "Борисов я назначил за омбудсман", защото тогава ПГ на БСП я издигна и публично подкрепи за поста. Лично чичо Мишо от трибуната. Предполагам, че може да се провери в НС и дали и другарката Нинова не е гласувала тогава за нея. Просто ГЕРБ тогава се разбра с БСП. Ако не се лъжа единствената ПГ, която изцяло не я подкрепи, беше тази на РБ. Борисов - както м е практиката - даде няколко депутата назаем.
Виждам, че Бонев е оплюл и нейния изборен кодекс, който тогава хвалеше. За позицията на някои форумци тогава изобщо няма отварям дума  :smokin:
 

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1105 -: Април 20, 2021, 12:11:57 »
Поовторение

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1106 -: Април 20, 2021, 12:13:00 »
Аз си плюя Мая открай време, така че не приемам съветите ти. Не виждам какъв ти е поблемът, че Нинова е гласувала за нея, след като това е било решение на партията. Аз също гласувах за Мая с отвращение, въпреки че където му беше мястото бях против. Нещата лека полека си идват на мястото, Бонго, не се тревожи :smokin:

Бонгич, по-внимателно с адвокатите, щото знайш ли Танчето Дончева кви клиенти има!? :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1107 -: Април 20, 2021, 12:14:16 »
Quote (selected)
Много е забавно кристално чистият бивш адвокат
Бонго, не се занасяй с адвокатите, на тях това им е работата, да вадят клиентите си от калта.
Ако щеш и иначе казано - най добрите са онези, които и във фекалната маса бъркат, за да го сторят. И най високоплатени, но тва е, това им е професията. Не могат да носят дори и морална вина! Мъча се да се сетя за друга професия, на която да не трябва /не, че не може/ да се приписва морална вина, но не мога да се сетя.
Може би на военните, участващи в реални действия където се избиват невинни хора и там да е същото - те пък изпълняват заповеди.
То затова и на Нюрнберг е имало толкова малко подсъдими.
Гадничко, но трябва да ги делим нещата, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1109 -: Април 20, 2021, 12:23:01 »
https://eurocom.bg/new/izvnredno-ot-bolnitsata-borisov-predstavya-ministrite-na-gerb-na-zhivo

:ouch-2144:

Бепе
, а ти внимавай с тоя пищов – да не праснеш случаЕно и фтория минискус на БорисOFF ...  :lol:

Тъй като даже от болницата продължава да се прави на мъШ, както и да се умилква около Слафчу, ама и тоя път номерът му не мина!!!

За което обаче по медиите не се говори изобщо, а аз случайно оня ден гледах по БНТ Андрей Райчев, който по повод на "подкрепата" от страна на ГЕРП на идеята на Слави за мажоритарно гласуване, рече следното:

Quote (selected)
Това поредната уловка от страна на Борисов, за да може да се задържи още малко на власт.

И е почти същото, което направи преди време с идеята за нова Конституция и свикване на ВНС.

За което, г-н Райчев, получавате  :th_up:

« Последна редакция: Април 20, 2021, 12:32:29 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1110 -: Април 20, 2021, 12:27:04 »
Аз пък Мая не я плюя.
Малко куха лейка ми се види, но нали истината се познава в  сравнението и като се напъна, в глъвътъ ми изникват ени титанки като ПКП, дуловската гаубица, рабфакската титанка, Фльор, Теменушката, калинката от фонд земеделие я забравих вече, онова миче комисарката ни  - Марчето Габриел, първото съвършенство дето бе предложила мутрата за МВнР, абе безчет са.
Пък и като омбутсманка си вършеше работата, значи все за нещо става.
Аз тогава обърнах внимание, че съществува такъв пост в БГ, обикновено не се затормозвам с кухи пространства.
Сега на партията на т.н. протест изглежда и трябва нещо такова - да дига шум, да е опознаваема и да е сговорчива.
И добре е да е в комбинация с по разсъдливи хора като адвоката и Дончева, да и опъват малко юздите, ако се разцвили много.
Мисля, че си е на мястото.
 :bigok:
« Последна редакция: Април 20, 2021, 12:34:19 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1111 -: Април 20, 2021, 12:28:02 »
:popcorn:

Прекрасен съвет! Слафчу патерица на Боци! И Слафчу поредната употребена салфетка....интересно ми е как ще реагират останалите в парламента..и тези извън :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1112 -: Април 20, 2021, 12:31:14 »
Quote (selected)
а ти внимавай с тоя пищов
Идеята Джи, на този пищов бе, че отново се гърмят в крака герберастите с тоя състав корабокрушенци, дето го нареди мутрата.
Или изобщо не му пука, или му е ясно, че пуска напред полезни идиоти, или изобщо нищо не им е ясно на тия нещастници къде се намират.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1113 -: Април 20, 2021, 12:40:17 »
Аз си плюя Мая открай време, така че не приемам съветите ти. Не виждам какъв ти е поблемът, че Нинова е гласувала за нея, след като това е било решение на партията. Аз също гласувах за Мая с отвращение, въпреки че където му беше мястото бях против. Нещата лека полека си идват на мястото, Бонго, не се тревожи :smokin:

Бонгич, по-внимателно с адвокатите, щото знайш ли Танчето Дончева кви клиенти има!? :D
Не се съмнявам , че Дончева има всякакви клиенти. Но Бонев не беше (не знам, може още да е) просто адвокат на Гочиту, нали така? Споменах ли Пловдивския панаир - споменах. И още може да се спомене, ама да си замълча, че го знам каква ти е слабост. Между Гергов и Бонев и кумовство има, и други неща. Твърде му е омазано с л...на пръстчето, че да сочи другите.
« Последна редакция: Април 20, 2021, 13:04:31 от Памфуций »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1114 -: Април 20, 2021, 12:46:24 »
Идеята Джи, на този пищов бе, че отново се гърмят в крака герберастите с тоя състав корабокрушенци, дето го нареди мутрата.
Или изобщо не му пука, или му е ясно, че пуска напред полезни идиоти, или изобщо нищо не им е ясно на тия нещастници къде се намират.

Ако питаш мен – още не могат да осъзнаят, че са изпаднали от лодката и вече плуват сами в бурното море  :lol:

А аз /без изобщо да съм феминистка!/ и по тази причина гласувах за МаяМа + още двете "девойки", които – като реален триумвират от жени! – още на първия-втория ден върнаха парламентаризма в българското НС!  :th_up:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1115 -: Април 20, 2021, 12:50:06 »
още на първия-втория ден върнаха парламентаризма в българското НС!

Да, бе! Превръщането на парламента в чалга шоу е същото като превръщането му в гумен rubber stamp - нищо общо с парламентаризма.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1116 -: Април 20, 2021, 12:54:36 »
Начи, ако трябва да обобщим, общо взето най-прилично в НС се държат БСП, ДПС и ДБО  все статукво! :bigok:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1117 -: Април 20, 2021, 12:57:54 »
още на първия-втория ден върнаха парламентаризма в българското НС!

Да, бе! Превръщането на парламента в чалга шоу е същото като превръщането му в гумен rubber stamp - нищо общо с парламентаризма.

А ти, думичките "чалга" и "шоу" требе вече да ги забравиш, тъй като оня ден самият Бойко Борисов говорѝ пространно от екрана за десетките – ако не и стотици! – политически предавания, които е правил Слафчу през годините в обществената, а след това – и в собствената си телевизия.
Затуй, за да не изоставате, гледайте българска телевизия!!!  :beer:

А, и да не забравя: българската думичка "парламент" идва от "parlare:m1201:

« Последна редакция: Април 20, 2021, 13:07:49 от Джиджи »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1118 -: Април 20, 2021, 12:59:13 »
Идеята Джи, на този пищов бе, че отново се гърмят в крака герберастите с тоя състав корабокрушенци, дето го нареди мутрата.
Или изобщо не му пука, или му е ясно, че пуска напред полезни идиоти, или изобщо нищо не им е ясно на тия нещастници къде се намират.

Идеята на тоя състав (предварително обречен) е, че той е предназначен за реклама. Прилепили се на последните избори към ГЕРБ биват публично лансирани за министри. Борисов казва - елате при нас, ние ще ви уредим. Борисов партия си има. Всичко каквото прави в момента цели да му привлече съюзници за бъдещите избори.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1119 -: Април 20, 2021, 13:04:26 »
Идеята на тоя състав (предварително обречен) е, че той е предназначен за реклама. Прилепили се на последните избори към ГЕРБ биват публично лансирани за министри. Борисов казва - елате при нас, ние ще ви уредим.
Наличието на двамата кукувци в гербавия кабинет може да се тълкува по два начина - или да окепази слафчу като загатне, че имат общи "експерти", или да му напомни за какво точно е влязъл в парламента, нищо  че съдбата се измайтапи със слафчу, като вместо ролята на златен пръст му отреди тази на мандатоносител

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1120 -: Април 20, 2021, 13:08:53 »
Двамата куковци са същото като Митев - реклама - имате несигурно бъдеще в тези партии, и сигурно с ГЕРБ. Изборът е ваш.
Конкретно за Диловия, обаче, има една особеност. Неговият "Гергьовден", заедно с Каракачановото МВРО застанаха веднага зад Борисов, когато той се кандидатира за кмет на София. Хубаво е да се помянт тези неща.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1121 -: Април 20, 2021, 13:11:26 »
калинката от фонд земеделие

Ако имаш предвид земеделската министърка - хич не е калинка. Схемаджийка от класа е.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7409
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1122 -: Април 20, 2021, 13:13:33 »
Ако имаш предвид земеделската министърка - хич не е калинка. Схемаджийка от класа е.

По-скоро шефката на фонд "Земеделие".
the lamers club honourable member …

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1123 -: Април 20, 2021, 13:13:56 »
Quote (selected)
А, и да не забравя: българската думичка "парламент" идва от "parlare"

Българска?

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1124 -: Април 20, 2021, 13:15:58 »
Впрочем сериозно - всички, които са против герб, трябва спешно да започнат да си говорят, да приемат мораториума и до края на седмицата да направят правителство с хоризонт до година и само с 3-4 задачи, като ИК им е последна грижа.
Иначе Борисов ще си се върне със все гербавите храненици.
Мая и Нинова сега спорят коя партия се е борила против Боковизма и коя не.
Тоест, коя заслужава третия мандат и коя не.
Представям си ако трябва да се прави държавен бюджет с подкрепа на БСП.
Така ще се сборичкат двете, че даже няма и да забележат кога Баце ще си се върне със все гербавите храненици.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7409
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1125 -: Април 20, 2021, 13:16:27 »
Българска?

Какво е искал да каже авторът :m1708:
the lamers club honourable member …

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1127 -: Април 20, 2021, 13:33:10 »
Quote (selected)
Мая и Нинова сега спорят коя партия се е борила против Боковизма и коя не.
Тоест, коя заслужава третия мандат и коя не.

На Нинова хич не ѝ трябва третия мандат.

На Манолова ѝ се искат две неща:
1. Да се дистанцира от партията, от която идва.
2. Да получи третия мандат и да оглави правителство.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1128 -: Април 20, 2021, 13:39:08 »
На Нинова хич не ѝ трябва третия мандат.

На Манолова ѝ се искат две неща:
1. Да се дистанцира от партията, от която идва.
2. Да получи третия мандат и да оглави правителство.
Има разлика между това, което "трябва "на Нинова и това, което й се иска, все пак.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1129 -: Април 20, 2021, 13:39:44 »
На Нинова хич не ѝ трябва третия мандат.

На Манолова ѝ се искат две неща:
1. Да се дистанцира от партията, от която идва.
2. Да получи третия мандат и да оглави правителство.

Така е! Ама Боци ми се струва, че се е побъркал. Днес обяви, че бил говорил със Станишев да махне Нинова от БСП. Или играе некакви уж мноо сложни комбинации/съмнявам се, че около него има такива с некакъв акъл/, или не са му дадени гаранции за оцеляване и гледа да хвърля кал по всичките си бивши явни и тайни ортаци, та белким се измъкне в калабалъка

Пешо, разбира се, винаги е наясно какви са желанията на Нинова :D

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1130 -: Април 20, 2021, 13:42:05 »
Quote (selected)
Има разлика между това, което "трябва "на Нинова и това, което й се иска, все пак.

Има. Но трябва да е луда да иска третия мандат, а тя не е.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1131 -: Април 20, 2021, 13:46:33 »
За луда -не знам, но от моята гледна точка през последните месеци тя извърши ред глупости, които се обясняват най-добре с хипертрофирано его.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1132 -: Април 20, 2021, 13:47:15 »
Енгелс, Валерката е интересен журналист.
До там!
А онази фраза - "...пък да става каквото ще" може и тя да се употребява ако си тръгнал ва банк да преспиш с проститутката дето си я забърсал от околовръстното на 3 ракии, но да определяш съдбата на 7 милиона, пък били те и 80% ници - описва доста точно способностите му извън журналистиката.
Аре без мен в тази къндърма.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1133 -: Април 20, 2021, 13:49:16 »
Като стана дума за Борисов - абе няма ли тази болница директор или министър на здравеопазването, пък бил той и в оставка, да прекрати тези репортажи и обиколките на Борисов по стаите на болницата? Да не би извънредната ситуация да е отменена?


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1134 -: Април 20, 2021, 13:50:35 »
Quote (selected)
но от моята гледна точка
Тва е добре.
Прогрес се пак!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1135 -: Април 20, 2021, 13:52:00 »
Като стана дума за Борисов - абе няма ли тази болница директор или министър на здравеопазването, пък бил той и в оставка, да прекрати тези репортажи и обиколките на Борисов по стаите на болницата? Да не би извънредната ситуация да е отменена?
Частна си е.
Шушне се, че и тя е с турски пари, но това е от ЕЖК.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1136 -: Април 20, 2021, 13:54:50 »
Като стана дума за Борисов - абе няма ли тази болница директор или министър на здравеопазването, пък бил той и в оставка, да прекрати тези репортажи и обиколките на Борисов по стаите на болницата? Да не би извънредната ситуация да е отменена?

Вече МУ се подиграват, че ползва патерицата за здравия крак. И снимка има :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1137 -: Април 20, 2021, 13:56:06 »
Има разлика между това, което "трябва "на Нинова и това, което й се иска, все пак.

а бе, кой ли го беше написал преди две седмици тва?
След този исторически успех на др.Нинова, БСП-то излиза извън кръга на интересите ми, с изключение на интригата около президентските избори.

некой, дето лъже като разпран как не се интересува от бесепето, май :bigok:

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1138 -: Април 20, 2021, 13:58:59 »
    Пустият Му Бойчо, бре.

 Обзаложихме се с приятел как Той нема да иде в НС..

     Приятелят вика:    Ще влезе в болница..Нещо ще си шчупи.
              Аз викам :               Амии. .. Ще представи номер достоен за Копърфийлд. Даже може да се замонаши, както и със Синода има връзки..
     Такъв Артист, такъв Артист...

  Ама нА.. Разочарова ме Бойчо, легна в болница....
 
Ама хади!!  Да видим утре кога ще го изпишат и къде ще се затътри с патерицата..

  Ако губя, губя двайсе лева, ако печеля - нема да е скоро.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1139 -: Април 20, 2021, 14:02:17 »
Ми не се оправдават - казват фактите, каквито бяха

Хубу, ама кво пречи некой да припомни на Цура Ризова какво е папагалила по време на протестите? Или на Поли Златарева, чиято идея за "журналистика" е страшно да изгледа интервюирания и да му зададе тъп, неадекватен въпрос.
Или на цялата плеяда ибрикчии по всички телевизори?

Гледайте българска телевизия!!! :ok: