Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 22:24:14

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1865715 пъти)

0 Потребители и 88 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6960 -: Юни 08, 2021, 16:00:04 »
Радев към Карадайъ: Преосмислете понятието "Родина"

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/radev-kum-karadayu-preosmislete-ponyatieto-rodina

Радев  :well_done-1299:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6961 -: Юни 08, 2021, 16:27:52 »
По-скоро Карадайъ вкара отново патреотите в НС. 

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6962 -: Юни 08, 2021, 16:48:42 »
Кво общо има правилната позиция на Президента с твоите мокри сънища? Аз поздравявам Радев, ти ми говориш кво бил направил оня  :t2407:.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6963 -: Юни 08, 2021, 16:50:57 »
По-скоро Карадайъ вкара отново патреотите в НС.
Факт. :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6964 -: Юни 08, 2021, 16:56:21 »
По-скоро Карадайъ вкара отново патреотите в НС.
Патриотите от Възраждане. Паричния фронт, тва валерката с релсата, МВРОвеца с шкембето и Марешки наместо Сидеров, едва ли. Бочко ги пилзва допоследно и ги дескредитира. Мен само за Марешки ми е жал, въпреки че си го заработи, особен в посл. месеци на герперите. :smokin:
А Карайдъ с тва изказване в турската парлама си проси съдебна забрана на партията.
« Последна редакция: Юни 08, 2021, 17:03:00 от 66 »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6965 -: Юни 08, 2021, 17:00:52 »
Факт. :smokin:


Изясни си значението на думата "факт". Не е това, което си мислиш.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6966 -: Юни 08, 2021, 17:21:58 »
По-скоро Карадайъ вкара отново патреотите в НС.
Да. И ще си помпат заедно електорат.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6967 -: Юни 08, 2021, 17:22:23 »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6968 -: Юни 08, 2021, 17:23:02 »
Да. И ще си помпат заедно електорат.

Както преди сички избори...

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6969 -: Юни 08, 2021, 17:24:29 »
   
  Радев към Карадайъ: Преосмислете понятието "Родина"


    Нафиле го призовава.. И Бъч да призове - пак нафиле..
  Има ора де гледат Родината воочие, па да ви кажа що става..

    Преди 15 години ме покани за спътник един Генчо, да ида до Одрин ,от граница втори човек...
    Олсун бе ..тамам да взема на мама Ариел, на мене тутун и друго..Доде Генчо с едно Рено Ескей.. Турял кайми , бири мастики, ракии, напълни 120 литра нафта от безмитна помпа, 36 стека Парламент от разпродажба на Фришопа, па пойдееме.
  Мина.ме наш контрол, само пашапорти,  па се придвижихме.. Останахме половин час под Българското Знаме... Генчо се върти.. "Ама наще немат грешка, туриха дамгата  и пътувай.. Ах, знаме ,ах Родино   -- земен рай.. Ам ония мръсни турци.. Къв рушвет ша земат... може и 50 долара да са... Ах мама им читашка... "
   Даваме пашапорти на турците .. Името му било Гюнай Йозбайрактар    На митница пазарлък за рушвет, колко беше, не знам ама пак клетви по читаците...


    На обратно Реното едва крета, ама турците биха дамга.. па хади..ЮРЮЮ.. Но пак чакаме под знаме, ама турскот... Генчо пак се вълнува   "Глей ги наще, глей Родина, само дамгата биха, ами от Българите..тормоз, тормоз и рюшвет..."

  ................. Еглей, какво е Родина, къде е Родина..



Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6970 -: Юни 08, 2021, 17:36:00 »
А Карайдъ с тва изказване в турската парлама си проси съдебна забрана на партията.
Или партията му трябва МНОГО бързо да се разграничи от преродения. Може ли прокуратурата да се самосезира за държавна измяна? Все пак партийните лидери имат някакъв достъп до повече информация от Ванчето и Бъч заедно!
Обявават партията за чуждестранен агент и отива хорсът у ривъра!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6971 -: Юни 08, 2021, 17:38:15 »
По-скоро Карадайъ вкара отново патреотите в НС.
И кой е тоя хомо сапиенс, който ще гласува за пазиБоже патриотина Валери Симеонов, само защото Карадайъ е изпраскал неква простотия пред Ердоган?


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6972 -: Юни 08, 2021, 17:40:39 »
Може ли прокуратурата да се самосезира за държавна измяна?

И каква е държавната измяна? Че казал, че Турция му е родина ли? Това не е държавна измяна. Всеки може да счита за родина, която страна си иска. Дори законът дава право да се откажеш от българско гражданство.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6973 -: Юни 08, 2021, 17:47:27 »
Vançeеее!  :notworthy:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6974 -: Юни 08, 2021, 17:52:51 »
   
  Радев към Карадайъ: Преосмислете понятието "Родина"


    Нафиле го призовава.. И Бъч да призове - пак нафиле..
  Има ора де гледат Родината воочие, па да ви кажа що става..

    Преди 15 години ме покани за спътник един Генчо, да ида до Одрин ,от граница втори човек...
    Олсун бе ..тамам да взема на мама Ариел, на мене тутун и друго..Доде Генчо с едно Рено Ескей.. Турял кайми , бири мастики, ракии, напълни 120 литра нафта от безмитна помпа, 36 стека Парламент от разпродажба на Фришопа, па пойдееме.
  Мина.ме наш контрол, само пашапорти,  па се придвижихме.. Останахме половин час под Българското Знаме... Генчо се върти.. "Ама наще немат грешка, туриха дамгата  и пътувай.. Ах, знаме ,ах Родино   -- земен рай.. Ам ония мръсни турци.. Къв рушвет ша земат... може и 50 долара да са... Ах мама им читашка... "
   Даваме пашапорти на турците .. Името му било Гюнай Йозбайрактар    На митница пазарлък за рушвет, колко беше, не знам ама пак клетви по читаците...


    На обратно Реното едва крета, ама турците биха дамга.. па хади..ЮРЮЮ.. Но пак чакаме под знаме, ама турскот... Генчо пак се вълнува   "Глей ги наще, глей Родина, само дамгата биха, ами от Българите..тормоз, тормоз и рюшвет..."

  ................. Еглей, какво е Родина, къде е Родина..

 :thup:

https://fakti.bg/bulgaria/586202-vmro-izlizat-na-protest-vazmuteni-ot-izkazvane-na-karadaia
ВМРO излизaт нa прoтecт, възмутeни oт изкaзвaнe нa Кaрaдaйъ
Нeкa зaщитим Рoдинaтa cи и дa пoкaжeм, чe caмoжeртвaтa нa Лeвcки и Бoтeв, нa aприлци, нa вoйвoдитe, били ce зa Мaкeдoния и нa cтoтицитe хиляди, дaли живoтa cи в ocвoбoдитeлнитe вoйни, нe e билa нaпрaзнa, пишaт oт пaртиятa

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6975 -: Юни 08, 2021, 17:58:29 »
Нека обърнем ситуацията на 180 градуса!
Идва делегация на българите от Молдова или от Таврия, да речем. Приема ги президентът. Как ще реагираме, ако водачът на делегацията в приветственото си слово каже, че България е тяхната родина.
Ами като нещо, което се разбира от само себе си...
Или греша?!?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6976 -: Юни 08, 2021, 18:06:21 »
Нека обърнем ситуацията на 180 градуса!
Идва делегация на българите от Молдова или от Таврия, да речем. Приема ги президентът. Как ще реагираме, ако водачът на делегацията в приветственото си слово каже, че България е тяхната родина.
Ами като нещо, което се разбира от само себе си...
Или греша?!?
Ами не е тяхна родина! Тя е тяхна историческа прародина, от където са тръгнали техните прадеди. Могат да се позоват на духовна близост, на културологични сходства и еднаквости, но не на родина. Същото би трябвало да е направил и Карадайъ - "нашите предци са говорили един език и са живели в една държава, което ни дава възможност за близки културни отношения днес, в новите реалности! Нека използваме това богатство в полза на двата ни народа!" Няма лошо, прекрасно е да можем да се разбираме без преводач, да имаме комшулук!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6977 -: Юни 08, 2021, 18:15:50 »
Ами не е тяхна родина! Тя е тяхна историческа прародина, от където са тръгнали техните прадеди. Могат да се позоват на духовна близост, на културологични сходства и еднаквости, но не на родина.

Аааа, не така. Аз не споря с теб. Не влизам в размишлания за разликата между родина и историческа прародина. Аз казах нещо простичко - идва и казва "България е моята родина" . Прав ли е, не е ли, не питам .  Питам как ще реагираме ние.
« Последна редакция: Юни 08, 2021, 18:29:28 от Bacho Кольо »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6978 -: Юни 08, 2021, 18:18:25 »
Аааа, те така. Аз не споря с теб. Не влизам в размишлания за разликата между родина и историческа прародина. Аз казах нещо простичко - идва и казва "България е моята родина" . Прав ли е, не е ли, не питам .  Питам как ще реагираме ние.

Важното е как ще реагира МОЛДОВА.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6979 -: Юни 08, 2021, 18:19:13 »
Може ли прокуратурата да се самосезира за държавна измяна?

И каква е държавната измяна? Че казал, че Турция му е родина ли? Това не е държавна измяна. Всеки може да счита за родина, която страна си иска. Дори законът дава право да се откажеш от българско гражданство.
Ама не се отказва, нито от гражданството, нито от заплатата, нали така?!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6980 -: Юни 08, 2021, 18:29:02 »
Ама не се отказва, нито от гражданството, нито от заплатата, нали така?!

Така. Но в момента ДПС-то се бори за собственото си оцеляване. Ако ми следиш мисълта. И то не дали ще го има или не. Ще го има, но опасността да изгуби балансиращата си роля е огромна. Ако почнат да вкарват по 10-15 депутат в парламента - пиши ги бегали. С празни торбички. А и Турция няма полза от такъв сценарий.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6981 -: Юни 08, 2021, 18:41:32 »
Важното е как ще реагира МОЛДОВА.
Лично мени емоцонално-психологическия статус на Мая Санду  е през оная работа.
...дано не е прозвучало грубичко за деликатния ти слух.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6982 -: Юни 08, 2021, 18:41:51 »

Изясни си значението на думата "факт". Не е това, което си мислиш.
Ами "факт" е нещо, което ако и към днешна дата да не отговаря на фактическото значение на думата според Тълковния речник, ще се случи на 11-ти юли.
Карадайъто реанимира патриотите, завърза на здрав възел струната, на която същите свиреха в душите на булгаристанския патриотар, сипа в устите им от Светия граал и прочие услуги без ръце... :smokin:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6983 -: Юни 08, 2021, 18:47:30 »
Ама не се отказва, нито от гражданството, нито от заплатата, нали така?!

Така. Но в момента ДПС-то се бори за собственото си оцеляване. Ако ми следиш мисълта. И то не дали ще го има или не. Ще го има, но опасността да изгуби балансиращата си роля е огромна. Ако почнат да вкарват по 10-15 депутат в парламента - пиши ги бегали. С празни торбички. А и Турция няма полза от такъв сценарий.
Тези загубиха балансиращата си роля от момента, в който обладаха за втори път бесепе.
На политици не бива да се вярва, но лично аз вярвам на всички, които се кълнат, че коалиции с тях няма да правят и подкрепа няма да търсят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6984 -: Юни 08, 2021, 18:50:12 »
   
  Радев към Карадайъ: Преосмислете понятието "Родина"


    Нафиле го призовава.. И Бъч да призове - пак нафиле..
  Има ора де гледат Родината воочие, па да ви кажа що става..

    Преди 15 години ме покани за спътник един Генчо, да ида до Одрин ,от граница втори човек...
    Олсун бе ..тамам да взема на мама Ариел, на мене тутун и друго..Доде Генчо с едно Рено Ескей.. Турял кайми , бири мастики, ракии, напълни 120 литра нафта от безмитна помпа, 36 стека Парламент от разпродажба на Фришопа, па пойдееме.
  Мина.ме наш контрол, само пашапорти,  па се придвижихме.. Останахме половин час под Българското Знаме... Генчо се върти.. "Ама наще немат грешка, туриха дамгата  и пътувай.. Ах, знаме ,ах Родино   -- земен рай.. Ам ония мръсни турци.. Къв рушвет ша земат... може и 50 долара да са... Ах мама им читашка... "
   Даваме пашапорти на турците .. Името му било Гюнай Йозбайрактар    На митница пазарлък за рушвет, колко беше, не знам ама пак клетви по читаците...


    На обратно Реното едва крета, ама турците биха дамга.. па хади..ЮРЮЮ.. Но пак чакаме под знаме, ама турскот... Генчо пак се вълнува   "Глей ги наще, глей Родина, само дамгата биха, ами от Българите..тормоз, тормоз и рюшвет..."

  ................. Еглей, какво е Родина, къде е Родина..
Убу казват хората , не питай старило/учило ( ака Бонго ) питай патило.
Ванче за минутка нахрани всички траколози, етнолози и други Иксперти по полози.
Ванче! :th_up:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6985 -: Юни 08, 2021, 18:55:55 »
Ами "факт" е нещо, което ако и към днешна дата да не отговаря на фактическото значение на думата според Тълковния речник, ще се случи на 11-ти юли.
Това, дето ще се случи, се нарича "бъдеще". Дотогава твоят "факт" е "пожелателно мислене", "мечта", "блян", "сън наяве" или още куп синоними, широко застъпени в българската литература.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6986 -: Юни 08, 2021, 18:58:36 »
Това, дето ще се случи, се нарича "бъдеще". Дотогава твоят "факт" е "пожелателно мислене", "мечта", "блян", "сън наяве" или още куп синоними, широко застъпени в българската литература.
Отложен във времето факт, но факт. :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6987 -: Юни 08, 2021, 19:00:46 »
Ама не се отказва, нито от гражданството, нито от заплатата, нали така?!

Така. Но в момента ДПС-то се бори за собственото си оцеляване. Ако ми следиш мисълта. И то не дали ще го има или не. Ще го има, но опасността да изгуби балансиращата си роля е огромна. Ако почнат да вкарват по 10-15 депутат в парламента - пиши ги бегали. С празни торбички. А и Турция няма полза от такъв сценарий.
ДПС отдавна е загърбило етносъстава си. Балансиращата роля при последното парламентарно раздаване на картите също я нямаха. Те ще си останат спретната дисциплинирана партия, ако не се кланят прекалено на Високата Порта. Едва ли Турция не си дава сметка за минаващото време и изселническите гласове. Минали са почти четиридесет години, това са две поколения. Внуците на изселниците нямат политическите амбиции на дядовците си. Те си гледат техния си живот. Същото ще стане и с българската диаспора - второто поколение вежливо няма да се яви на никакви избори. Сред децата на познатите ми българи в Канада аз не познавам нито едно, което да е гласувало тук или в България. Нито едно!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6988 -: Юни 08, 2021, 19:01:27 »
Отложен във времето факт, но факт. :smokin:
Ами ако не се роди жито?  :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6989 -: Юни 08, 2021, 19:04:10 »
Убу казват хората , не питай старило/учило ( ака Бонго ) питай патило.
Ванче за минутка нахрани всички траколози, етнолози и други Иксперти по полози.

А кога сапикали - федната/фдругата или и фдвете посоки? 🤔

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6990 -: Юни 08, 2021, 19:04:20 »
Сега ще се вдигне една патриотична пушилка колко непатриотичен е Кардайъ. Ще настане една говорилня в националистически стил. Динковците ще викат, че отечеството е в опасност.
Тя несъмнено ще бъде отразена в съседна Турция, където хора, дето не са и мислили да гласуват, ще идат да подкрепят братята, заплашени от :националистическата истерия". .
« Последна редакция: Юни 08, 2021, 19:13:03 от Бонго »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6991 -: Юни 08, 2021, 19:06:14 »
Лично мени емоцонално-психологическия статус на Мая Санду  е през оная работа.
...дано не е прозвучало грубичко за деликатния ти слух.

При степента на възпаление, която демонстрираш, ми се чини, че взимаш присърдце твърде много неща  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6992 -: Юни 08, 2021, 19:07:14 »
Сега ще се вдигне една патриотична пушилка колко непатриотичен е Кардайъ в стил. Ще настане една говорилня в националистически стил. Динковците ще викат, че отечеството е в опсност.
Тя несъмнено ще бъде отразена в съседна Турция, където хора, дето не са и мислили да гласуват, ще идат да подкрепят братята, заплашени от :националистическата истерия". .

Да, дпс и патриоти са скачени съдове...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6993 -: Юни 08, 2021, 19:09:35 »
Балансиращата роля при последното парламентарно раздаване на картите също я нямаха.

Анджък, де! Загубиха я! Точно за това говоря. А ако отново я загубят, трудно ще я върнат. И това не помага на тях и на Ердо. Затова сега те трябва да си гарантират всеки глас от Турция. А това без Ердо не могат да направят. Допълнително тоя дерт с Шиши. Щото, като почнат сега едни разследвания, никой не знае какви таушани ще изскочат. Затова ти казвам, че в момента те искат да оцелеят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6994 -: Юни 08, 2021, 19:10:59 »
Quote (selected)
Отложен във времето факт, но факт. :smokin:
Ловки не бъркай факт с фрактура!
Вече не се клатят, Баце казал че месомелачката бачка денонощно, просто да ви е просто сега са на ред гербавите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6995 -: Юни 08, 2021, 19:11:39 »
Ами ако не се роди жито?  :nuts:
Значи нема да има  Zytnia Vodka тая есен... :think:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6996 -: Юни 08, 2021, 19:14:15 »
Ловки не бъркай факт с фрактура!
Вече не се клатят, Баце казал че месомелачката бачка денонощно, просто да ви е просто сега са на ред гербавите.
Ми да ги изчегъртват и да здравствует г-н Рожков главен прокурор. :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6997 -: Юни 08, 2021, 19:15:18 »
А кога сапикали - федната/фдругата или и фдвете посоки? 🤔
Ко да ти кажа!
Опитай да пикаеш прав може и да уцелиш посоката.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6998 -: Юни 08, 2021, 19:15:55 »
Изказването на турчето хич не е за пренебрегване!

С оглед на това мароинетната същност на Мамковината спрямо англосаксите дали е чак такъв недостатък?

Държавицата ни е нефелна и ако трябва да се избира между Анадола и Вашингтон...

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6999 -: Юни 08, 2021, 19:34:54 »
Ооо, ЗИП-е, nau mai!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7000 -: Юни 08, 2021, 19:37:12 »
Преди две  седмици:

3
Quote (selected)
0 години водим борба в името на демокрацията в нашата Родина, в името на просперитета, но след 30 години пак сме свидетели на забрани за устояването на идентичността в нашата Родина“, заяви лидерът на Движението и допълни: „Днес пак има забрани за ползване и изучаването на майчиния език и ползването му по време на предизборна кампания, въпреки че Конституцията задължава държавата да гарантира ползването и изучаването на майчините езици в страната. Законите задължават държавата да отпечатва учебници и безплатно да ги раздава на нашите деца. Ние сме свидетели, че всички учебници се отпечатват от държавата с изключение на тези, които са на турски, за това ние партийно ги отпечатваме и ги раздаваме на нашите деца, за да има от къде да учат майчиния си език. Това са двойните стандарти.“ бе категоричен Карадайъ
Копирано от standartnews.com

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7001 -: Юни 08, 2021, 19:39:06 »
Здрасти Симпли! Ся защо ме караш за добре дошъл да ползвам Гугъл транслейт а?
 :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7002 -: Юни 08, 2021, 19:40:35 »
Ко да ти кажа!
Опитай да пикаеш прав може и да уцелиш посоката.

Там се пикае само фхранителни продукти, ако се вярва на хвалбите - истински или като за пред блока.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7003 -: Юни 08, 2021, 19:42:08 »
Изказването на турчето хич не е за пренебрегване!

С оглед на това мароинетната същност на Мамковината спрямо англосаксите дали е чак такъв недостатък?

Държавицата ни е нефелна и ако трябва да се избира между Анадола и Вашингтон...

Не е факт, че Вашингтон ще избере София пред Анкара ако се опре до такъв избор.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7004 -: Юни 08, 2021, 19:43:27 »
Здрасти Симпли! Ся защо ме караш за добре дошъл да ползвам Гугъл транслейт а?
 :smokin:

Kia ora! Ми нямаше те дълго и вече си мислех, че си отплавал към другия край на света при маорите.  :thup:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7005 -: Юни 08, 2021, 19:43:54 »
Там се пикае само фхранителни продукти, ако се вярва на хвалбите - истински или като за пред блока.
Ти си се попуртогейчил и не фащаш майтап.
Един познат производител на печени ядки преди години се оплака на маса че не насмогва да наема ромки да препикават тавите със слънчоглед да го осоляват.
Ен тъй! :crying_with_laughter-3302:
Бегай на Фона на "магистралата" може и да те дигнат на самолета!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7006 -: Юни 08, 2021, 19:45:30 »
Не е факт, че Вашингтон ще избере София пред Анкара ако се опре до такъв избор.

Засега - да. Но ако загуби Анкара, познай от три пъти къде ще прехвърли прасетата от Минджирлик.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7007 -: Юни 08, 2021, 19:48:08 »
Ти си се попуртогейчил и не фащаш майтап.
Един познат производител на печени ядки преди години се оплака на маса че не насмогва да наема ромки да препикават тавите със слънчоглед да го осоляват.
Ен тъй! :crying_with_laughter-3302:

Покойната ми баба, лека ѝ пръст, винаги ми забраняваше да купувам слънчогледови и тиквени семки от циганите, щото пикаели по тях  :0007:

Останало ми е от едно време.

Оддруга страна, ако помниш арменските сиропаджийници - никога не съм имал проблем, че просто заплакваха чашките от предния клиент, преди да сипят съответния аромат за 4 стинки бройката, или "букет" - 5 аромата за 20 стинки.

Сипмли примерно няма как да не ги помни тия неща...

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7008 -: Юни 08, 2021, 19:49:35 »
Не е факт, че Вашингтон ще избере София пред Анкара ако се опре до такъв избор.

Засега - да. Но ако загуби Анкара, познай от три пъти къде ще прехвърли прасетата от Минджирлик.

Нито Ердоган е толкова луд, нито във Вашингтон са толкова глупави че да стане това.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7009 -: Юни 08, 2021, 19:50:29 »
Quote (selected)
букет" - 5 аромата за 20 стинки.
:beer_:
Ех, какви стотинки имаше тогава!
Сегашните каймета пара не чинят! :th_up:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7010 -: Юни 08, 2021, 19:53:55 »
като оставим настрана семките и шербета- майтапът е че за етноелектората основен конкурент на ДПС е ГЕРБ

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7011 -: Юни 08, 2021, 20:00:13 »
курбан байряма тая година е от 19 до 23 юли.Поради машинното гласуване )и в чужбинските секции- чисто технически е саботирано за чужбина)Карадайъ отиде на килимчето за да гарантира автобусите и организацията от Ердоганя


Забележително е че в момента(а не остана много време до изборите) в "смесените" райони ДПС буквално е заебало обичайната предизборна обработка

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7012 -: Юни 08, 2021, 20:01:59 »
Ех, какви стотинки имаше тогава!

Имаше, я! Аз съм искал на заем 2 стотинки. И бях задлъжнял на една съученичка с 50 стинки, които посмъртно не можех да ѝ върна.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7013 -: Юни 08, 2021, 20:02:21 »
Ако приемем, че в резултат на изцепката на Карадайъ, т.н. патриоти влезнат в Парламента, това добре ли е, зле ли?
Теоритично те ще придърпат гласове от Мутрата и от Чалгаджията. Значи не е толкова зле работата.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7014 -: Юни 08, 2021, 20:04:32 »
Quote (selected)
Сипмли примерно няма как да не ги помни тия неща...

Помни ги.  :thup:
Лимонадата беше по 2 ст., а аз обичах мента с лимонада. Арменката на ъгъла на Богориди и Антим I наливаше и за вкъщи.  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7015 -: Юни 08, 2021, 20:05:16 »
Това не е игра с нулева сума.Битката е за негласувалите.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7016 -: Юни 08, 2021, 20:06:42 »
Да, видях че е на маорски. Нова Зеландия ми е някак пусто.Все едно живееш на Марс.

Само изкукали англосакси може да изберат това д..пе на географията за място за живеене.

Ама има и по зле.Примерно остров Питкерн... :cool-1084:

Иначе едно от малкото неща,които свързвам с Нова Зеландия е филма "Пианото".Прекрасен, но на такива места е нормално хората да са малко странни...


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7017 -: Юни 08, 2021, 20:08:58 »
Само изкукали англосакси може да изберат това д..пе на географията за място за живеене.

Ама, те не са си го избирали. Избрали са им го. Като пандиз.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7018 -: Юни 08, 2021, 20:11:17 »
бъркаш с Австралия

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7019 -: Юни 08, 2021, 20:12:32 »
Само изкукали англосакси може да изберат това д..пе на географията за място за живеене.

Ама, те не са си го избирали. Избрали са им го. Като пандиз.

Абе хубаво място е, много хубаво, но много далече.