Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1876359 пъти)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17580 -: Август 22, 2021, 20:58:14 »
Толкова за „Подкрепа“.
"Подкрепа" е основана от един патоанатом.
По-голяма символика от това - здраве  :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17581 -: Август 22, 2021, 20:58:44 »
https://www.segabg.com/node/190636
Тая Го насра!
 :lol:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17582 -: Август 22, 2021, 20:59:28 »
Членската маса е несменяемите в мините назначени "профсъюзни" лидери-солташак на Директора.После Ваня Григорова се чуди що кат отиде в Мариците миньорите и енергетиците не ебават дори да я чуят.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17583 -: Август 22, 2021, 21:03:52 »
https://www.segabg.com/node/190636
Тая Го насра!
Най-накрая си попадна на мястото - сред материала, който говори неговия език. И той троЗ и те проЗти та се разбраха

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17584 -: Август 22, 2021, 21:04:03 »
Ако ви се рови- вижте какво стана с ОКС и ЦКС, къде са имотите на ТНТМ...
Ти заеби имотите на ТНТМ - мизер!
На ДОСО къде са. Или да не би да питаш за парете по СБКМ?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17585 -: Август 22, 2021, 21:08:31 »
Профсъюзните кадри, винаги и навсякъде са некадърници/калпазани/тарикати. Кърлежи. Безполезни. Анахронични отдавна.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17586 -: Август 22, 2021, 21:08:42 »
принципно има два типа профсъюзи- от Европейски тип- това са "леви" формации(всъщност Интернационалът е създаден от профсъюзите като Международен съюз за работническа солидарност- Маркс не участва в създаването, просто е поканен в президиума и след скандал с анархосиндикалистите тръгва да прави Втори Интернационал) и Американски тип-Хофа и компания по закона Рико- за справка -профсъюзът на транспортните работници в Чили има повече заслуги за свалянето на Алиенде от Пиночет.Как профсъюзните лидери са осребрили рушвета от АТТ е христоматийна история.У нас имаме профсъюзи от номенклатурен тип.Включително и Подкрепа.Българската Маргарет Тачър дори не и се налага да ги рути- те са по-капиталисти и от нея, а в УК дори не са и сънували за подобен разгром над лейбъристите.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17587 -: Август 22, 2021, 21:10:57 »
У нас имаме профсъюзи от номенклатурен тип.Включително и Подкрепа.Българската Маргарет Тачър дори не и се налага да ги рути- те са по-капиталисти и от нея, а в УК дори не са и сънували за подобен разгром над лейбъристите.
:thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17588 -: Август 22, 2021, 21:13:46 »
То тъй, ама защо като сме всички разбирачи, все назадваме?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17589 -: Август 22, 2021, 21:14:46 »
ДОСО са далеч зад ТНТМ.Имаха няколко гаврона и шепа хеликоптери.Продадоха ги по 15-17 000 марки навремето.Струваше си, но са шепа.Сградният фонд прибра пак МО.Е- и продадоха няколко СКС на ловците по 200 марки парчето.Взех си една Славия 22 long rifle - на цената на употребявана за времето, и то щото някога бях тренирал с нея та бях шлайфал затвора, удължил приклада да ми легне и оправих бендинга, та си я търсех по сериен номер на търга.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17590 -: Август 22, 2021, 21:16:13 »
Най-накрая си попадна на мястото - сред материала, който говори неговия език. И той троЗ и те проЗти та се разбраха
Мутрю даже не ми бе интересен.
Тия от антуража наблюдавайте в каква паника изпаднаха!
Кефят като мишки в брашно.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17591 -: Август 22, 2021, 21:20:28 »
Не мога се меря с вас, що ли си губя времето. Ясно е, куче влачи, диря няма. В таз крадлива дръжава би трябвало всички да са наядени и да няма недоволни. Знам реакцията.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17592 -: Август 22, 2021, 21:22:13 »
ДОСО са далеч зад ТНТМ.Имаха няколко гаврона и шепа хеликоптери.Продадоха ги по 15-17 000 марки навремето.Струваше си, но са шепа.Сградният фонд прибра пак МО.Е- и продадоха няколко СКС на ловците по 200 марки парчето.Взех си една Славия 22 long rifle - на цената на употребявана за времето, и то щото някога бях тренирал с нея та бях шлайфал затвора, удължил приклада да ми легне и оправих бендинга, та си я търсех по сериен номер на търга.
Кайзер, Гавроните теглеха сума си безмоторници, че и моя милост се е качвала даже, а отзаде имаше и сума ти ЛАЗ, ПО2 ич да не отваряме дума за морски бази и летища, то стигат само сградите, където упражняваха сума си дейности!
МО прибра огризки от всичко това.
И го разпродаде за стинки.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17593 -: Август 22, 2021, 21:26:03 »
Скачал съм от ПО-2. Беше си преживяване. Сега младежите са едни пръдльовци с извинение.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17594 -: Август 22, 2021, 21:26:40 »
Дългополските циганки са си ебали фара(приемете го за есенциален термин).Просто мутрьо не знаеше е де отива(а и съм работил с бригади от Мечка- много ги бива в мазилките- за съжаление вече всички са в Нидерландия  и Белгия и определено не са злюхани циганета от Гетото- това са бургоджии)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17595 -: Август 22, 2021, 21:28:07 »
 :m1314:
Скачал съм от ПО-2. Беше си преживяване.
А, видя ли!
Начи си бил номенклатура!
Иначе нямаше да ти се отвори парашута.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17596 -: Август 22, 2021, 21:29:33 »
безмоторниците бяха леш 1998-а когато се проведе търга.Свинаров доразпродаваше базите.Помниш ли доктора министър на Войната или поне розовото БМВ на славната ни Армия?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17597 -: Август 22, 2021, 21:30:26 »
Не ти схващам логиката, гусин Жузепе. Може съм разсеян.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17598 -: Август 22, 2021, 21:32:30 »
Ами да, единствената ЛИНГВИСТИЧКА съм, въпреки че никой не ме е.ава за слива ... 


   Ми технологите са такива, кузум..  Недорасли до е.ване... Нема как виртуално да те е.ват за слива..
 Просто излизаш навънка и носиш плакат : Искам да ме е.ват за слива.  :surr:

  пп Посказвам от добро сърдце.. махалото ми друга функция върши.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17599 -: Август 22, 2021, 21:34:54 »

   Ми технологите са такива, кузум..  Недорасли до е.ване... Нема как виртуално да те е.ват за слива..
 Просто излизаш навънка и носиш плакат : Искам да ме е.ват за слива.  :surr:
А с речници става ли?
За една обща позната питам.

Vançe  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17600 -: Август 22, 2021, 21:36:01 »
АН-2(по2 е друга бира) минаха към селскостопанка- която прибра фирма БАСК - Варна,Същите издържаха и май още спонсорират Волейбола.Имаха дял в ММ (Мишо Бирата) и Софийско пиво.Наши момчета- олихарси под радара.Ан-2. Ми -8 и няколко "пчелки" Ка-26 на ДОСО точно те прибраха.След това отпрашиха да ръсят житата в Судан, Еритрея и Етиопия- като понякога доставяха за един курс едновременно и на двете страни "химикалки" на Виктор Бут.Магнитски не действа в тия магнитни аномалии.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17601 -: Август 22, 2021, 21:36:44 »
Ванче, много сте прям, да ви кажа. Но аз уважавам това качество, твърде рядко срещащо се напоследък.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17602 -: Август 22, 2021, 21:39:11 »
От  двуместният ПО2 не знам коя година сте скачали, но е било преди Априлския.Баси динозаврите.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17603 -: Август 22, 2021, 21:39:16 »
Не ти схващам логиката, гусин Жузепе. Може съм разсеян.
Тъшак бре стига си се впрягал!
Нали знаеш другия смисъл  на "да ти се отвори парашута".
П.с. розовите BMV -та, два броя, всъщност  не е такава историята както я разпространяваха сетне, му карай!
Дреболии.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17604 -: Август 22, 2021, 21:40:22 »
От  двуместният ПО2 не знам коя година сте скачали, но е било преди Априлския.Баси динозаврите.
Колегата го бърка с АНТ, съобразявай.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17605 -: Август 22, 2021, 21:41:55 »
Виждам, че сте се разхортували тук, за което –  :th_up:

Но преди да кажа ЧАО за вечерта /а не още ЛЕКА НОЩ!/, искам да споделя, че „Режисьорски/те/ бележки върху политическата ситуация” на Галин Стоев – от април 2019 г. – Кавалер на Ордена за изкуство и култура на Франция, а в момента – директор на Националния театър в Тулуза, са били коментирани тук, в „Керпеден”, и от Дедо Керпи в неговата тема „Кръчмето на Керпи”!

С повече от прекрасни отзиви от рода на „Не разбрахте ли, че сценаристите са келеши!  :lol:

Така че, който иска може да ги види. Тъй като там, единствен е коментирал dabedabe, а тук не беше коментирал никой


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17606 -: Август 22, 2021, 21:42:51 »
Разбира се че съобразих, торпедоносецо.Но след толкоз мрънкане за балистичният ми правопис не можех да пропусна кат ми е на гюме.Кога друг път ще ми падне?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17607 -: Август 22, 2021, 21:43:44 »
Колегата го бърка с АНТ, съобразявай.
От такова и аз съм скачал, пистата я върнаха на собствениците сега е ливада - демек необработваема, ама падат кинти ако обявиш че я косиш.
Сградата се е още там, в двора нещо като автокъща/морга.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17608 -: Август 22, 2021, 21:45:37 »
Точно от АНТ едва ли си скачал.Освен ако не си Матусаил.То вярно че у форума половината си свалят ченето и си слагат памперс преди лягане, ама толкоз древни ева ли има.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17609 -: Август 22, 2021, 21:45:50 »
Значи, все повеке са чуда, как при толкоз умни люде по форумите се докарахме дотук. Ма то излазяме будали, бе. А пък аз ченгетата винаги съм ги имал за прости. Инак да бях се уредил и аз.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17610 -: Август 22, 2021, 21:47:10 »
Точно от АНТ едва ли си скачал.Освен ако не си Матусаил.То вярно че у форума половината си свалят ченето и си слагат памперс преди лягане, ама толкоз древни ева ли има.
Беше някакво селскостопанско, 8 човека дигаше понатъпкани кат сардели.
Може и да е някакво друго фърчило.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17611 -: Август 22, 2021, 21:48:13 »
Ан 2.Калашников на авиацията

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17612 -: Август 22, 2021, 21:51:29 »
От  двуместният ПО2 не знам коя година сте скачали, но е било преди Априлския.Баси динозаврите.
Аз не говоря глупости. Вие сте в грешка. Не съм бил бебе все пак.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17613 -: Август 22, 2021, 21:52:30 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 19:22:57

    Ами да, единствената ЛИНГВИСТИЧКА съм, въпреки че никой не ме е.ава за слива ...

Ми технологиите са такива, кузум..  Недорасли до е.ване... Нема как виртуално да те е.ват за слива..
Просто излизаш навънка и носиш плакат : Искам да ме е.ват за слива.
  :surr:
:lol: 

Ванче, ти си уникум!!! :ok:

« Последна редакция: Август 22, 2021, 22:05:11 от Джиджи »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17614 -: Август 22, 2021, 21:54:43 »
сложи му телеуправление и автопилот и имаш дрон, в сравнение с който "байрактарите" са смешка.Няма друг самолет който да се е трудил толкова и още да се труди и да носи товар и повреди.Участвал е успешно и във войни-виж конфликта в Осетия и успешното му използване като щурмовик и фронтови бомбардировач.Но това е друга тема- за Ф16 и парите, както и що "служебното" се е засилило да плати диш хакъ

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17615 -: Август 22, 2021, 21:56:26 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17616 -: Август 22, 2021, 21:56:53 »
На моменти и вие се поизхвърляте, да кажем. И от АН 2 съм скачал. От ПО-2 веднъж. Ше се надлъгваме ли сега? Ако има келепир, става. Ма майтапчии сте вие, бе. Па и аз съм един търпелив.
« Последна редакция: Август 22, 2021, 22:04:38 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17617 -: Август 22, 2021, 22:00:05 »
Значи Ан 2.
Да уточнявам ли че беше с колела не със ски като на картинката? :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17618 -: Август 22, 2021, 22:03:06 »
Но след толкоз мрънкане за балистичния ми правопис не можех да пропусна кат ми е на гюме. Кога друг път ще ми падне?
:lol:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17619 -: Август 22, 2021, 22:16:07 »
То тука вярно се послъгва доста. Ама аз се засягам. Много хора са правили много повече скокове. Но и аз преодолях страха в млада възраст. Друга беше тогава нагласата. После наблегнах на ученето. Е, до професор не докопах. То сега професор звучи обидно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17620 -: Август 22, 2021, 22:32:34 »
 АН2, така е!
Абе се двуплощник!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17621 -: Август 22, 2021, 22:41:10 »
https://www.anteni.bg/2020/10/18/%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/
Цитат
***Положението е следното: ти си живееш тихо и спокойно в някое селце в Норвегия или Швейцария, ходиш си на църква веднъж седмично, отглеждаш си прасенца в кочината и домати в градинката и не пречиш на никого с нищо.
Изведнъж ти докарват някакви „мили и клети“ бежанци от далечен Бангладеш и още по-далечна Гамбия и Сенегал. Те бягат от страшна война, за която никой не е чувал, и са толкова стресирани, че им се полага по една безплатна къща и поне по 1000 Евро на месец на човек, за да успокоят нервите си.
Само за няколко месеца горките стресирани бежанци вече са се успокоили и приемат твоето селце вече за тяхно. Първото, което искат, е да им построят джамия и да бутнат църквата, защото им нарушавала спокойствието.
След това ти започваш да им пречиш, защото прасетата в кочинката ти са нечисти животни, защото жена ти е излязла на улицата незабулена, защото кучетата ти също са нечисти животни и горките „бежанци“ се страхуват от тях.
Накрая те обвиняват в расизъм, защото си се изказал, че не могат да определят правилата в твоето село и че не е нормално ти да се съобразяваш със всички техни искания, а те да не зачитат нито едно местно правило или закон. И порицан от местните леви и либерални хорица, под насмешливия поглед на „горките бежанци“, влизаш в затвора за език на омразата, а имуществото ти се конфискува в полза на страдащите, които ще дойдат от Бангладеш и Сенегал според закона за събиране на семействата.
И така, лека-полека, твоето китно селце изведнъж не е твое, а на клана Мустафа от Дака и на клана Багого от Дакар, които само за десетина години са станали мнозинство в селото ти.
Тук свършва приказката за Европа и европейците…***
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17622 -: Август 22, 2021, 22:46:30 »
Не знам как е в Норвегия, но в Швейцария докато кротко си храниш прасенцето зиг-зауер 556 стои в шкафа ти с кутия федерални патрони.По закон.И до теб е ротата ти.Там дори и "чуждите" да стигнат 25 процента в кантона има пряка демокрация -гарантирана от прекият изстрел.Затуй и са спокойни по въпроса.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17623 -: Август 22, 2021, 22:49:59 »
а на места надхвърлят 25 процента.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17624 -: Август 22, 2021, 22:52:12 »
Джиргата много напомня кантоналните събрания на хелветите.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17625 -: Август 22, 2021, 22:54:27 »
Тук свършва приказката за Европа и европейците…***
Тъжен, но факт.

Клетите бежанци се заемат веднага да пречупят местната култура, вместо да се адаптират.
Щеше да е много по-лесно да "бягат" в страни със същата религия, но не, те си искат в Европа.
Това е инвазия.

П.П.
Афганистанските бежанци отказвали да се хранят с доброволните помощи, щото в пакета имало сандвич със салам, свински. А га се товарехте по самолетите не протрстирахте, гиди....

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17626 -: Август 22, 2021, 23:03:44 »
"не е добре да се храниш със свинско" - май беше в сура Кравата.Прави се изключение за войни и пътници.Като се установи- петте стълба на Исляма вече са без изключение- ако мине.В Швейцария да са протестирали и кантоналното събрание да се е съобразило?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17627 -: Август 22, 2021, 23:04:13 »
Трябва да поразучим по-подробно зоологията. Треперим за изчезващи видове. В същото време откриваме непознати. И ареалът на човека се стеснява, ама той още се има за господар.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17628 -: Август 22, 2021, 23:09:37 »
като ученик по география Човечеството беше на път да стане 5 милиарда.Вече сме седем и май ги минахме.Не виждам Човечеството да намалява.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17629 -: Август 22, 2021, 23:16:15 »
Малко абстрактно може да ти звучи, ама ареалът на човека реално също се свива.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17630 -: Август 22, 2021, 23:17:19 »
Сериозно?Дори Еверест заринахме с боклуци от туризма

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17631 -: Август 22, 2021, 23:26:39 »
Евереста едно на ръка. Скоро океанът ще се размирише. Изядаме набързо рибата, преди да ни е изяла всичките лайна. Пардон!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17632 -: Август 22, 2021, 23:48:11 »
на първо корабно място винаги може да си фанеш платерина на заустването на лайнян канал.Да те упътя?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17633 -: Август 22, 2021, 23:50:50 »
ся ще оставя паничка мляко за котетата и язовеца , дето наминава в квартала.Не мисля че ми е стеснил хабитата, макар че топчо,мърла и смотльо явно не го харесват.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17634 -: Август 23, 2021, 02:19:34 »
А би трябвало, като единствена лингвистичка (по твоите думи) във форума  :lol:
Ами да, единствената ЛИНГВИСТИЧКА съм, въпреки че никой не ме е.ава за слива ...  :crying_with_laughter-3302:
"ЛИНГВИСТИЧКА" ще да е някакво ново заболяване, като анорексичка предполагам, щото хората, които се занимават с думите, са лингвисти по купешки, инак езиковеди на български. Съкровище, бягай да се лекуваш дорде е време! Оставям тук едни пуканки, бира има, грижи се за здравето си, пък онова със сливата, абе все ще се намери, не се коси!
 :popcorn:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17635 -: Август 23, 2021, 07:27:56 »
Quote (selected)
"В тежка ситуация сме, предстоят много кризи. Тази тежка политическа криза може да прерасне в икономическа", смята Митов.

Той посочи, че управлението на страната в момента се осъществява от един човек - президента Румен Радев: "Той упражнява цялата власт в държавата през служебния си кабинет. Това води до хаос".
https://glasove.com/categories/novini/news/daniel-mitov-radev-ima-tsyalata-vlast-v-drzhavata-tova-vodi-do-khaos
Когато цялата власт се упражняваше от една джипка това не беше проблем.
Ковида произведе и нов вид политика с преобладаващи стейхоум практики ( тоа го почна Доган, сега го възприемат всички дет се барат за НЕЩО ).
Лидерите седят в бункери и направляват пионките да се мятат на релсите да пречат на влака.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #17636 -: Август 23, 2021, 07:32:09 »
"ЛИНГВИСТИЧКА" ще да е някакво ново заболяване, като анорексичка предполагам, щото хората, които се занимават с думите, са лингвисти по купешки, инак езиковеди на български. Съкровище, бягай да се лекуваш дорде е време! Оставям тук едни пуканки, бира има, грижи се за здравето си, пък онова със сливата, абе все ще се намери, не се коси!
 :popcorn:
   :ok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17637 -: Август 23, 2021, 07:42:33 »
Quote (selected)
Цирк използва холограми вместо истински животни
https://www.manager.bg/lyubopitno/cirk-izpolzva-hologrami-vmesto-istinski-zhivotni
Такова представление ни разиграват и на нас.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17638 -: Август 23, 2021, 09:03:20 »
Когато цялата власт се упражняваше от една джипка това не беше проблем.
:well_done-1299:
То пък едно управление беше.... Бръмчеше Тиквата и подвикваше на материала като на панаирджийски мечки: "Я кажи сега на тия хора работимЕ ли и доволен ли си от заплатата!!"
Няма как в тази система президентът да управлява сам цялата държава, но разбирам че Радев дълбоко им е бръкнал някъде. Което е добре.

Неактивен Mr_Pitkin

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 44
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #17639 -: Август 23, 2021, 11:08:27 »
Извинете, каква по-точно е темата на тази тема, в смисъл по каква тема трябва да се пише в тази тема, че и аз да напиша нещо в нея?
« Последна редакция: Август 23, 2021, 11:26:39 от Mr_Pitkin »