Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 09:29:17

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1862536 пъти)

0 Потребители и 121 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19800 -: Септември 02, 2021, 21:48:39 »
ще е интересна зима.И "служебното" ще изкара май година.Което повдиха въпроса-партиите в тоя вид за чий чеп ни са?

Ако не щеш партии, ей ти Афганистан.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19801 -: Септември 02, 2021, 21:50:04 »
лъчо, земи един сап, сложи един кютюк и удри сто "на голо".Не ти трябва "кардио".Ся си представи осемчасов работен ден.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19802 -: Септември 02, 2021, 21:51:35 »
В Афганистан партии си имат.Дори са им в повече.Явно не си запозната с джиргата.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #19803 -: Септември 02, 2021, 21:53:33 »
Влез ми в досието, дала съм линк от епицентъра. Гледай последните 10 минути
:notworthy:


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19804 -: Септември 02, 2021, 21:55:23 »
Ай-лека.Утре някои трябва и да бачкат.В политиката у нас все чакат "случване" но извън нея нещата се налага да се правят

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19805 -: Септември 02, 2021, 21:58:04 »
Няма такова, че е променена.
Демек смяташ, че издателството лъже в текущата версия на страницата?
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19806 -: Септември 02, 2021, 21:58:36 »
В Афганистан партии си имат.Дори са им в повече.Явно не си запозната с джиргата.

Талибаните кат гледам точно избори се канят да правят.
Но ти подкрепяш другите, дет засега се мушат из шубраците, и които след Сирия методично ги предислоцират натам.

та кат не ти харесват партии, мое фанеш афганските шубраци.
Там ще се решава съдбата на последователите на Брощейн.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19807 -: Септември 02, 2021, 22:01:44 »
не знам как ще се получи.Как се е получило в Скандинавия или Швейцария?
Тва ми напомня приказките,
Искаме в евросъюза, искаме като германците......
Ама никой не разясни, че ЕС си търсят слуги :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #19808 -: Септември 02, 2021, 22:02:43 »
По повод приключенията на Тошко, Вики и компания в парламента прилагам пост от фейса на симпатизантка на ИТН от Лондон:

Тези който ги разбират какво говорят, ще бъдат с тях винаги, тези който се отдадоха на емоции чакат поредните “звезди”!!! Да не са първи по резултат е важно да са в Българския парламент, парламентаризма има нужда от тях!!! Дързайте ПП “ИТН” … сънтиметър по сънтиметър до победата…когато има повече разум ще победим!!!

 :smokin:




Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19809 -: Септември 02, 2021, 22:06:13 »
66„Ама никой не разясни, че ЕС си търсят слуги :smokin:

Мдаа!
Като се знае напредналата ситуация с опедерастяването и изпедофилването в Скандинавия, замислям се какво точно там ще се търси.
Може би свежи дупета за наееване. :smokin:
« Последна редакция: Септември 02, 2021, 22:13:23 от Алиса .. »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19810 -: Септември 02, 2021, 22:07:57 »
на симпатизантка на ИТН от Лондон:

Това само доказва, че когато си прост, и в Англия да отидеш, нема да поумнееш.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19811 -: Септември 02, 2021, 22:08:14 »
По повод приключенията на Тошко, Вики и компания в парламента прилагам пост от фейса на симпатизантка на ИТН от Лондон:

Тези който ги разбират какво говорят, ще бъдат с тях винаги, тези който се отдадоха на емоции чакат поредните “звезди”!!! Да не са първи по резултат е важно да са в Българския парламент, парламентаризма има нужда от тях!!! Дързайте ПП “ИТН” … сънтиметър по сънтиметър до победата…когато има повече разум ще победим!!!

 :smokin:

Няма изненада. Аз съм наясно с реалността и затова от поне година пиша, че БСП няма да управлява следващите две години и не ни трябва. Горчивата чаша трябва да се изпие до дъно, ако изобщо подобна държава смета да съществува

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19812 -: Септември 02, 2021, 22:11:59 »
Точно така Асол!
Като не сме на управлние, най добре да затрием тая държава.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19813 -: Септември 02, 2021, 22:15:01 »
Симпли,
по медиите при такива цитати обикновено пишат "правописът запазен".
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19814 -: Септември 02, 2021, 22:17:24 »
Демек смяташ, че издателството лъже в текущата версия на страницата?
Не е невъзможно. От доста време вече се търкаля това, за фалшифицираната книга, като единствен източник все още е обявата на страницата на издателството за брой страници. Доста по-едри фалшификации са правени в най-новата ни история. И не е точно да смятам, че лъжат, а че нещо мирише в тази работа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19815 -: Септември 02, 2021, 22:20:17 »
Точно така Асол!
Като не сме на управлние, най добре да затрием тая държава.

Ще ме извиняваш, ама нема вариант да помогна на подобна държава да не се затрие, ако гласопродавниците й я провалят. И нема нищо общо с мераци за управление - тва ви беше доказано и ръката ви беше протегната, ама - не! Не мога и нямам желание да преча на идиоти да се погубват. Жал ми е само за критичния минимум от нормални хора, но нищо не мога да направя по въпроса. Простотията и идиотията са се възцарили на територията. И са пробили. Немам нужда от повече доказателства, освен твоя и още неколко други постинга. Вие не можете дори да проумеете, колко сте зле...винаги други са ви виновни, щото не ставате за нищо. Въпросът с мисленето е висш пилотаж за вашата порода...аз отдавна не очаквам нищо подобно от такива

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19816 -: Септември 02, 2021, 22:28:03 »
Асол
„, но нищо не мога да направя по въпроса...„

Да не се ядосваш.
Партиите се меняват и отминават, а държавицата на куц крак , ама вечна.
Ето вече сто и петдесет години крета, а колко партии минаха и заминаха из нея.
А парламента е гола вода.
Даже един бой като за пред хората не можаха да спретнат

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19817 -: Септември 02, 2021, 22:32:00 »
Лека и от мен, колеги

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19818 -: Септември 02, 2021, 22:35:29 »
Ся, не бива да се очаква от чалгар чудеса.
Моите скромни очаквания бяха за малко скандалджии, малко гюбеци, малко хъшовска тупурдия, но общо взето хорица, които се поддават на ограмотяване, склонни след словесни гимнастики да приемат рационалното...и с гюрултия, малко убеждаваници и два-три шамара периодично- да се очовечат и без максимализъм, лека полекада завием в нормална посока.
Тва което се случи го гледах с увиснало чене!
Черешката на тортата бе днес - оная снимка на Дончева с итенейската юридическа фурия и поводът и надминаха сичката ми разюздана фантазия!
От феновете им - както и да е, но от божем " експертите" им останах безмълвен.
Този път Господ май се смили над нас, като разтури шанса да влезем ф обща работа с "такъв народ".
Дали ше поумнеят за два месеца балигу, но може пак да се наложи...абе знаете кво -учи, еби,учи...
 :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19819 -: Септември 02, 2021, 22:40:05 »
Ще ме извиняваш, ама нема вариант да помогна на подобна държава да не се затрие, ако гласопродавниците й я провалят. И нема нищо общо с мераци за управление - тва ви беше доказано и ръката ви беше протегната, ама - не! Не мога и нямам желание да преча на идиоти да се погубват. Жал ми е само за критичния минимум от нормални хора, но нищо не мога да направя по въпроса. Простотията и идиотията са се възцарили на територията. И са пробили.
Знаех си, че ще си дойдем на думата с теб...

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19820 -: Септември 02, 2021, 22:51:23 »
Quote (selected)
сънтиметър по сънтиметър
:t2015:
Ландън, бейби.
Нациен цвет!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19821 -: Септември 02, 2021, 22:56:11 »
:t2015:
Ландън, бейби.
Нациен цвет!
Ми неслучайно на концертите на Слави там имаше повече хора, отколкото пред урните.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19822 -: Септември 02, 2021, 23:01:26 »
Ми неслучайно на концертите на Слави там имаше повече хора, отколкото пред урните.
Хранени хора! С духовна храна! Каквато храната, такъв и резултатът! Чужбината няма значение.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19823 -: Септември 03, 2021, 09:41:20 »
Демек смяташ, че издателството лъже в текущата версия на страницата?
Опитват се да приложат методите на "1984" от Ерик Артър Блеър (Джордж Оруел). Все едно, че никога не е имало книга с 80 стр. повече. Нали са иззели стария тираж. Но хората от "Правна лудост" вече са успели да се снабдят с 1 екз. от него, тъй че това упражнение е безсмислено, освен ако Илиев не докаже, че въпросният екземпляр е фалшив и е отпечатан специално за целта да го набедят в плагиатство. Тия неща по-лесно се пишат на книга, отколкото се правят на практика. Плагиаторът може да се спаси само ако стане фюрер, но страната засега не е готова да приеме такъв, камо ли пък точно него в качеството на такъв.



МС "шунтира" НС и изпраща плана за възстановяване направо в Брюксел, без да е гласуван

Много пекан тоя Пеканов, брей! Аз викам направо да премахнем НС като такова и да станем третата държава в света без НС (другите 2 са Ватиканът и Саудитска Арабия).

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19824 -: Септември 03, 2021, 09:52:39 »
Опитват се да приложат методите на "1984" от Ерик Артър Блеър (Джордж Оруел). Все едно, че никога не е имало книга с 80 стр. повече. Нали са иззели стария тираж. Но хората от "Правна лудост" вече са успели да се снабдят с 1 екз. от него, тъй че това упражнение е безсмислено, освен ако Илиев не докаже, че въпросният екземпляр е фалшив и е отпечатан специално за целта да го набедят в плагиатство. Тия неща по-лесно се пишат на книга, отколкото се правят на практика. Плагиаторът може да се спаси само ако стане фюрер, но страната засега не е готова да приеме такъв, камо ли пък точно него в качеството на такъв.

Човекът, казват, вече успял да преиздаде книгата си, а юридическият факултет все още не се е наканил да направи проверка на твърдението за плагиатство (или поне аз не съм чул за такава).
Май нещата ще се окажат по-инакви  :t1816:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19825 -: Септември 03, 2021, 09:54:58 »
Божкейийий... и вие искате с тия недомасленици - в народното събрание - да правите демокрация?????? :crying_with_laughter-3302:
Почвам да съжалявам, че не сколасаха да направят правителство..
Божкейийийй... мен ме хвана срама - като ги гледах сега... а за вас - техните поданици - не знам...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19826 -: Септември 03, 2021, 10:04:32 »
Божкейийий... и вие искате с тия недомасленици - в народното събрание - да правите демокрация?????? :crying_with_laughter-3302:
Какъвто демосът, такава и демокрацията.
Но, от друга страна, сега за пръв път (след ранните 90-ти) имаме НС, в което се изработват закони - досега законите се 'спускаха' и послушното мнозинство ги 'подпечатваше'. Да не говорим пък за времената, когато в НС гласуваха знатните тъкачки.
Така че - хората се учат. Нали знаеш приказката колко години са нужни, заа да се получи английска ливада ? Е, и за качествен Парламент трябва време.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19827 -: Септември 03, 2021, 10:11:39 »
Човекът, казват, вече успял да преиздаде книгата си, а юридическият факултет все още не се е наканил да направи проверка на твърдението за плагиатство (или поне аз не съм чул за такава).
Да, сигурно протакат нарочно, за да проверят "новото" издание (с премахнати 80-те преписани страници) за плагиатство и естествено, няма да открият такова. Той и Даниел Вълчев, дето въведе делегираните бюджети, довършили окончателно остатъците от образованието ни, говореше, че, видите ли, не било толкова просто да се докаже плагиатство. Тоя Илиев явно има извънредно широк гръб, който гръб подозирам, че стои и зад Трифонов. Но един процес в съда ще го разобличи, при условие, че съдиите на всичките нива, които ще му разглеждат делото, са неподкупни, което е много съмнително. Изобщо предстои голяма битка, още по-голяма излагация и непрестанно споменаване на името му, което той и цели. Нарцис, сър!



Много хубава статия от Иво Христов, не професорът, а другият Иво Христов:

Оплетени в мрежите, всички са против Радев

Радев стана симпатичен на народа както с висшия си пилотаж, така и с прочутата си фраза към тогавашното НС "Имате още 1 седмица". Всъщност мисля, че свръхзвуков изтребител се управлява много по-трудно от държава (а той е пилотирал не само "МиГ-29", но и тежкия "F-15").

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19828 -: Септември 03, 2021, 10:12:47 »
Не знам как се възприемат депутатите. Краткият живот на парламента говори красноречиво за потенциала им. Гербаджии злорадстват, мислейки че времето работи за тях. Избирателят е все по-затруднен. Посланията му не бяха правилно оценени. Ще има писъци.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19829 -: Септември 03, 2021, 10:24:40 »
Какъвто демосът, такава и демокрацията.
"Демос" е просто една от трите класи в Древна Гърция (демос - имотни граждани, охлос - безимотни, но свободни и илос - роби). В този смисъл властта е на имотните граждани (в България - на многоимотните).

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19830 -: Септември 03, 2021, 10:43:00 »
ГРОБ са като прокажени. Никой не иска дори да се докосва до тях.За ДПС важи същото.

Достатъчно е да ти лепнат етикет "човек на Доган" и край...

Така, че времето работи за "нов субект".


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19831 -: Септември 03, 2021, 10:55:22 »
Човекът, казват, вече успял да преиздаде книгата си, а юридическият факултет все още не се е наканил да направи проверка на твърдението за плагиатство (или поне аз не съм чул за такава).
Май нещата ще се окажат по-инакви  :t1816:
Обвиненията за плагиатство са за дисертацията. За нея няма данни да е преиздавана.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19832 -: Септември 03, 2021, 11:10:33 »
Обвиненията за плагиатство са за дисертацията. За нея няма данни да е преиздавана.
Книгата също е крайно съмнителна.
Това е уникален случай, да се намалява обема при следващо издание. Обикновено обема нараства, защото за времето между изданията стават известни нови факти и хипотези. Даже и да има подобни случаи то това биха били откровено художествени произведения. А случаят не е такъв.
Ерго, напълно обосновано се предполага, че става дума за плагиатство и опит да се заметат следите.  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19833 -: Септември 03, 2021, 11:12:56 »
Какво толкова внимание отделяте на този банален случай? Ако някой има интерес, да си го гони.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19834 -: Септември 03, 2021, 11:23:01 »

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19835 -: Септември 03, 2021, 11:32:36 »
Quote (selected)
Оплетени в мрежите, всички са против Радев

Благодаря за линка!  :ok: Иво е умен и интелигентен човек!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19836 -: Септември 03, 2021, 11:47:06 »
Хи... Хи... Хи... Когато дедо ви Барми рече, че Тошето е цветанът на Слави, запоскачахте...
Аа амъ Не  :crying_with_laughter-3302:-
"Да защити Кирова неочаквано излезе Хамид Хамид. Той призова Ива Митева да не допуска Йорданов да обижда зам.-председател на Народното събрание, каквато е Кирова. "Вчера допуснахте г-н Тошко Цветанов да обиди председателя на Народното събрание, днес допускате г-н Цветанов да обижда зам.-председател на Народното събрание. Г-н Тошко Цветанов вече е рецидивист в тази посока. Засрамете се, г-н Тошко Цветанов", подигравателно заговори Хамид, като използва прозвището, което вчера даде на Йорданов."
Отново за Тошко Цветанов
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19837 -: Септември 03, 2021, 11:47:47 »
Благодаря за линка!  :ok: Иво е умен и интелигентен човек!
Моля! Такъв е наистина, и явно има литературен талант.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19838 -: Септември 03, 2021, 11:53:47 »
Тоя Илиев явно има извънредно широк гръб, който гръб подозирам, че стои и зад Трифонов.
И кой, според теб, е този гръб ? Щото откак Слави влезе в политиката, зад гърба му се нареди една дълга опашка, поне според разните 'знаячи'.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19839 -: Септември 03, 2021, 11:56:14 »
Хи... Хи... Хи... Когато дедо ви Барми рече, че Тошето е цветанът на Слави, запоскачахте...
Да, той е Тошко Цветанов на Станислав Борисов, или Цветан Йорданов на Бойко Трифонов.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19840 -: Септември 03, 2021, 11:58:50 »
Това е уникален случай, да се намалява обема при следващо издание.
А дали, всъщност, има реално намаляване на обема ? Защото (поне докато аз имах нещо общо с издателския бизнес), обемът не се изчислява на страници, а на 'авторски знаци'. Т.е., напълно възможно е новото издание да е просто станало по-компактно, за да е по-евтино книжното тяло.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19841 -: Септември 03, 2021, 12:00:23 »
Да, той е Тошко Цветанов на Станислав Борисов, или Цветан Йорданов на Бойко Трифонов.
Изобщо не си далеч от истината
Суафчо е мутрата на чалгарите. Е, нефелна мутра, ама амбициите са като на истинска

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19842 -: Септември 03, 2021, 12:04:20 »
И кой, според теб, е този гръб ? Щото откак Слави влезе в политиката, зад гърба му се нареди една дълга опашка, поне според разните 'знаячи'.
Не съм вътрешен, за да знам. Но веднага след априлските избори хора от две партии ходиха на крака на "червеното килимче" на ул. "Козяк" 16. Едната беше ГЕРБ, а другата ИТН. Не казвам, че пряко ги управляват оттам. Управлението на "туземната колониална администрация" сигурно минава и през някои местни олигарси.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19843 -: Септември 03, 2021, 12:06:15 »
А дали, всъщност, има реално намаляване на обема ? Защото (поне докато аз имах нещо общо с издателския бизнес), обемът не се изчислява на страници, а на 'авторски знаци'. Т.е., напълно възможно е новото издание да е просто станало по-компактно, за да е по-евтино книжното тяло.
Тъй като ISBN-ът съвпада, предполагам, че искат да внушат, че изобщо няма ново издание, а книгата винаги си е била с 80 стр. по-малко. Номерът от "1984"! Само че не минава!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19844 -: Септември 03, 2021, 12:43:32 »
ДПС - то нервно нещо. В него разбира се най-активни са ченгетата. Разкарайте ченгетата от ДПС, белким разберем какво искат "турците". Те не искат много и получиха не малко. Дебелият Хамид ли е сега на мода? Зер Мустафата по-трудно се изразява. Скоро трябва се отвори път на всеки любещ Турция да се устрои там рахат. Една изселническа спогодба за претенциозни индивиди ще им осигури свобода и простор да се изявяват в престижния турски парламент, под насърчителната усмивка на татко Ердоган.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2968
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19845 -: Септември 03, 2021, 12:56:57 »
нервознотлъстокюфте (80% свинско, 20% говеждо), най-вероятно - плаши се от магнит, без да е жеуезно, мрази да дели, обича да пее...

https://www.youtube.com/watch?v=hU95kEMddrc
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19846 -: Септември 03, 2021, 13:37:50 »
Quote (selected)
Една изселническа спогодба за претенциозни индивиди ще им осигури свобода и простор да се изявяват в престижния турски парламент, под насърчителната усмивка на татко Ердоган.
Съгласен!
В спогодбата предлагам да има един член-
Шут в гъзъ на ....се приема като препоръка за изява на...при манафите.
Точка!
 :bigok:
п.с.
Хамид Хамид е добра основа за започване на изпълнението на такъф договор.
п.п.с
Да не се бълка с Хамидие! Там е минало без спогодба и прайльна!

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19847 -: Септември 03, 2021, 15:50:31 »
много грубо ,Ванче, що така?

  Ахаа  Ах ..  Опитвам се да прикрия моя простотия с ексцентричност.. Нече, не баш тебе исках да уязвя!
 Въздъхвам дълбоко.. дълбоко .. искам да ти се извиня!!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8814
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19848 -: Септември 03, 2021, 16:58:15 »
Quote (selected)
Христо Иванов дължи някои отговори, от които бяга години наред:
- Кой го заведе при президента Росен Плевнелиев, за да го направи служебен вицепремиер: олигархът Иво Прокопиев или началникът на кабинета на премиера Борисов Румяна Бъчварова?
- Кой го заведе при премиера Бирисов, за да го направи министър на правосъдието от квотата на ГЕРБ и какви ангажименти е поел?
- Как ще обясни думите си: “ И с г-н Борисов, и с г-н Цветанов се работи много леко и спокойно!”, “Цацаров направи много важна стъпка - за първи път от началото на прехода в България, той отвори дума за вътрешна реорганизация на прокуратурата”...
... - За какво е разговарял Христо Иванов с Димитър Ламбовски, който на протестите, пред камерите, му се отчиташе за разговор с Младен Михалев-Маджо?

Останалото:
https://www.lentata.com/page_23189.html
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19849 -: Септември 03, 2021, 17:01:31 »
Макар че "елитът" на ДПС отдавна има имоти в Турция(успелият "турчин" у нас се познава кога на три ракии почне да се фали не с апартамент в "Златен век" , а с апартамент-мезонет-вила в Мармарис, Истанбул(в "елитен квартал) или имение в Кушадасъ или пентхаус в Бодрум) идеята да ги изселиш ще предизвика бунт, да не говорим че ще вдигнат опълчение да спрат Ердо, ако реши да анексира Бг.Тук са бейове- в Турция не само няма меджлиса да помиришат, ами и ще са "гяури" и ще бачкат на някой кюрд.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19850 -: Септември 03, 2021, 17:02:01 »
Няма го чета. Бил съм му шута вече. Ша ми шикалкави и не мож разбра има ли нещо в тиквата.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19851 -: Септември 03, 2021, 17:04:14 »
Соня Колтуклиева е точно толкова джурналиС, колкото хубавата Ива и автор/собственичката на аферата.
Мен ей това тук много ме ядоса, та да питам, знае ли някой кога МВнР ще започне да назначава прилични хора в консулствата ни, знаещи за какво получават заплати и най-вече кой им ги плаща.
https://www.actualno.com/curious/bylgarka-za-konsula-v-munhen-izgarja-me-neistovo-jelanie-da-mu-otvyrtja-edin-na-maznata-fizionomija-ta-da-pomni-koga-go-e-shamaril-suverenyt-news_1638856.html

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19852 -: Септември 03, 2021, 17:04:48 »
"Анаватан" е вятър и мъгла.Сепаратизма в смесените райони е интереса -клати феса.В този смисъл са по-патриоти и от Варелий Релсович Симеонов.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19853 -: Септември 03, 2021, 17:07:43 »
Аз исках да кажа, че има варианти, при добро желание. Че ще им висне саполя в Тюркие, е повече от ясно. Дуят се, но са обречени. Тарторите. Ако се премахне феодализма в Родопите много "турци" ще отдъхнат.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19854 -: Септември 03, 2021, 17:09:32 »
След няколко обиколки в омагьосания кръг (може и още някоя друга да извъртим), май пак ще се върнем до управление на "партиите на статуквото" - ГЕРБ, БСП и ДСП, подредени по гласове. Така и трябва, за да има що-годе нормална държава.
От години се явяват разни гастрольори - партийки от миманса, чиято единствена цел е да се бъркат, където не им е работа, и ако падне нещо по-така, да го чопнат.
Едно се чудя, как така популацията на кочината не стопли до ден днешен, че разни жонгльори като Сидеров, Бареков, Бойкикьов, Трифонов, настрана маргинали като маяма-отровните-мутрите-сашкото-дийофф не са сериозни хора, а боклуци, които като такива трябва да бъдат държани далеч от власт.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19855 -: Септември 03, 2021, 17:11:18 »
Проблемът е с негласуващите "гастарбайтери"- прживяващи в ЕС.Повечето са проевронастроени- те смятат ЕС за Родина и инвестират в оправяне на къщите си в селата(от там и парадокса- минаваш през Руенско или Декиормана и освен уличните крушки през пет къщи една свети, а наоколо нови покриви, изолоации, дограма или направо нови къщи) , но някои попадат в гетата и се полуава феномена "евроджихадизъм" който родните "служби" удобно проспиват.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19856 -: Септември 03, 2021, 17:14:25 »
Ся-просто маркирам друг фундаментален проблем, покрай споровете ви "стани да седна".Видя се че "елитът" не може, низините не искат- маркирам що ситуацията е революционна, башка свещенната крава "етнически мир" която поставям под въпрос фундаментално кат потьомкинска фасада, но това не е единственият набрал цирей,

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19857 -: Септември 03, 2021, 17:17:28 »
И чакам някой още да ме упрекне че не съм се разходил да гласувам и да легитимирам тия смешници- "елитът"! Имаме феномен- деполитизирани партии в изцяло опозиционен парламент и някои искат с всичкия си акъл АЗ да гласувам?!

Може- влизам с ПКТ в пленарна зала!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19858 -: Септември 03, 2021, 17:19:12 »
Соня Колтуклиева е точно толкова джурналиС, колкото хубавата Ива и автор/собственичката на аферата.
Мен ей това тук много ме ядоса, та да питам, знае ли някой кога МВнР ще започне да назначава прилични хора в консулствата ни, знаещи за какво получават заплати и най-вече кой им ги плаща.
https://www.actualno.com/curious/bylgarka-za-konsula-v-munhen-izgarja-me-neistovo-jelanie-da-mu-otvyrtja-edin-na-maznata-fizionomija-ta-da-pomni-koga-go-e-shamaril-suverenyt-news_1638856.html
Здравченце, може да е по случайност, но лоша дума не можем да речем за нашата сегашна посланичка и цялото консулство в Отава! Да са живи и здрави, оправни са, доброжелателни, проактивни. Винаги ще помогнат, винаги ще направят изключение от правилата ако им е възможно. Отделно посланичката що прагове изтърка за българското училище, даже в Парламента среща направи, за спасението на евреите направи кампания за известяване на местното общество, изобщо един недоволен през последните три години не съм срещнала! А на избори винаги има бисквитки и бланки в достатъчно количество!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19859 -: Септември 03, 2021, 17:20:38 »
като чуя "проактивен" и се сещам за лечение на констипация.