Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 19, 2024, 09:20:30

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1904792 пъти)

0 Потребители и 62 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19860 -: Септември 03, 2021, 17:24:42 »
https://www.youtube.com/watch?v=XVEflECtfBM
"реформа" "случване" "иновация" "усвояване" "конкурентен" "визионер" и вандала-пущун се буди в мен

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19861 -: Септември 03, 2021, 17:26:13 »
Ще се върнете ама на кукуво лято.

ГЕРБ, ДПС и БСП са прокажени и никой явно не иска да се свързва с тях а и те помежду си.

По-скоро Радев ще си бичи служебни правителства.

 :nuts:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19862 -: Септември 03, 2021, 17:27:49 »
което определено не е идеалният вариант.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19863 -: Септември 03, 2021, 17:28:27 »
My dear Ной, ''твоята'' посланичка се придържа към длъжностната си характеристика, която всеки от нас получава срещу подпис при постъпване на работа и преди да влезе за първи път на работното си място. Аз на ония лъжици с катран, които вгорчават целите каци с мед се гневя много.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19864 -: Септември 03, 2021, 17:32:57 »
Историйката от Мюнхен е трогателна, но нещо в мен говори, че авторката е допринесла значително за повишаване нивото на селяния в Изар сантиметри.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19865 -: Септември 03, 2021, 17:36:11 »
специално кат млад пущун съм правил експеримент- излях лъжица катран в тенекия мед.Остава отгоре(странджански - "билков" -разбирай драка и слънчоглед-полузахаросан, катрана-въгленов, от бурканчето за смазване на главините на каруцата в което е натопено и перо от мисир.)Баба оправи щетата внимателно изгребвайки от тенекията черното петно.
Извод- не е проблема лъцица катран, ако няма кой да разбърка с пръчка.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19866 -: Септември 03, 2021, 17:46:33 »
Команч, оста'й авторката. Като си помисля кого пратИхме в БарсИлонътъ и какви чворове аз съм срещала...Та се сетих за една нашенка от консулството ни във Финландия, която отзоваха, по дедосимово време беше май, за нелегална търговия с алкохол.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19867 -: Септември 03, 2021, 17:47:56 »
...и за една друга 'убавица с палави снимки, която замина консул в Чикаго.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19868 -: Септември 03, 2021, 17:49:40 »
Никой не прави проблем с аеменците.Тази отломка нищожна от народ мъченик но ако разгледате под лупа изглежда ужасяващо националистична.Не говоря за способността им да "претопяват"-ако българин случайно се ожени за арменка го погребват по негово желание на арменското гробище, издават вестник ,поддържат живи читалища, църкви, тачат дашнаците и са си етномафия от секъде.Не говоря за баловете им и сгледите.Не понасят, обаче, "съветските" арменци.Имат се за "по-горе" от тях.И са фенове на "патреотите" у нас.На никой не му и грумна да им сменя имената.Поразително е че 150 години , още преди Ататюрк, работим за създаване на турска нация у нас.Въпреки съпротивата  на нарочените.Факт е че Турция на южната граница винаги остава екзестенциален проблем, но малоумието ни да го внесем вътре е просто обезкуражаващо.Май имаме нужда да си имаме амуджи, щото инак не може да се дефинираме кат българи.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19869 -: Септември 03, 2021, 17:50:17 »
Не харесвахте НДСВ, ей ви герб. Докъде паднахме. Не съм идеализирал НДСВ, знам че имаше много къртици. Един втори мандат щеше да е доста по-различен. Но ченгетата са коне с капаци.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19870 -: Септември 03, 2021, 17:51:04 »
Кайзере, смисловката не е с катран, а
На една каца с мед, и лъжичка с лайна е достатъчна.

И никакъв пущун не си ти.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19871 -: Септември 03, 2021, 17:52:15 »
Ченгетата платиха борчовете по казината на Крадлив Дедо и ти го докараха за цар-премиер.Питай Спас Русев.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19872 -: Септември 03, 2021, 17:55:05 »
Тоз Спас ти е приятел, и може да му се вярва, нали? И Царят обезателно е дядо (от край време, сега е ясно) и крадлив. Трябваше да проси сигур. Като брата инвалид на Левски. Да пази Бог! И ти си ченге май. Само те мразят Царя. Така и не разбрах защо.
« Последна редакция: Септември 03, 2021, 18:01:01 от dabedabe »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19873 -: Септември 03, 2021, 17:56:51 »
Аз съм гостоприемен, с пъстри очи, от три години брадата се поддържа с машинка, първата си пушка получих на четири, вярвам в кръвното отмъщение и изключвам правото на държавата да убива когато е частен въпрос.Пущун съм че дрънкам,А като си сипя още едно голямо- нямам спиране, Бабалис.Що се отнася до лайната- даже да е сюргун явно не си виждала мед и не знаеш нищо колко тежи.За да ги смесиш трябва не само  да сипеш, а и яко бъркане

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19874 -: Септември 03, 2021, 17:58:25 »
Спас Русев е вечният евреин.(с тефтерчето)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19875 -: Септември 03, 2021, 18:00:23 »
На никой не му и грумна да им сменя имената.
Това не е вярно. Има такива опити, но за зла врага на опитващите се, в това време един от третите секретари на съветското посолство (май военното аташе) се оказва арменец и нещата се закучват. Даже се разминават с добавките  -ов, -ев, и прочие. Скандалът остава в рамките на "Арарат" и неколцина известени.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19876 -: Септември 03, 2021, 18:00:29 »
Темата с готварските рецепти не беше ли другаде някъде, извинете за невежеството?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19877 -: Септември 03, 2021, 18:02:14 »
отивам да нитрирам антифриза там, Джузепе.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19878 -: Септември 03, 2021, 18:02:19 »
Темата с готварските рецепти не беше ли другаде някъде, извинете за невежеството?
Гарибалдиецо, това е за темата "Личен левент лелее ласки", ама още не съм я отворила.  :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19879 -: Септември 03, 2021, 18:02:45 »
„Аз съм гостоприемен, с пъстри очи, от три години брадата се поддържа с машинка, първата си пушка получих на четири, вярвам в кръвното отмъщение и изключвам правото на държавата да убива когато е частен въпрос.Пущун съм че дрънкам,А като си сипя още едно голямо- нямам спиране, „

Вай, вайй!
Ти гаче за сгодяване си се докарал.
Ищот имаш пушка, мислиш че си пущун?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19880 -: Септември 03, 2021, 18:05:55 »
Пущ!

А инак Дцузепе- прощавай че подлагам на ревизия "традиции" и "поговорки"-които всеки над три години би следвало да знае че са пълна простотия, не "абсолютни истини"-освен ако не си връзва червено конче против уроки или не цитира други безспорни авторитети-като Птоломей

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19881 -: Септември 03, 2021, 18:06:14 »
Команч, оста'й авторката. Като си помисля кого пратИхме в БарсИлонътъ и какви чворове аз съм срещала
Ааа, не така.
Първо, авторката и пратените в бърцилонъ една майка ги е раждала - българска майка юнашка. Не е като да не си знаем принципно стоката, но тук се описва конкретен случай.
Историята звучи истински, колкото и "случка с познат", описана от Калин Донков. Особено ме впечатли момичето, което "говори с тих, почти недоловим глас, сякаш притеснена за неприятностите, които създава", както й приятелят й, който "гледа в земята и нервно чупи пръсти...". И като цяло интересен е образът на раята, която се вдъхновява от самоизобразилата се като "новата Райна Княгиня" фейсбук-дива, и започва вкупом да крещи. Това впрочем би било доста култово предвид мястото, на което се разиграва всичко:



Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19882 -: Септември 03, 2021, 18:09:19 »
Калин Донков бе отморяващо старомоден за четене с есетата си.Не трябваше да го нападаш.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19883 -: Септември 03, 2021, 18:12:26 »
като чуя "проактивен" и се сещам за лечение на констипация.
Правилно се сещаш - въпросът е, че бумаготворчеството на българската бюрокрация е точно констипация на документните нужди на гражданите. По-точно беше и в нашето консулато, да не почвам да разказвам ужасии.
Като измиха пода и сложиха нов линолеум, всички си отдъхнахме внимателно, с надежда. Като изхвърлиха дивана на моя възраст и плакатите от шейсетте - разбра се, че идва нова вълна. Дочакахме. Пу-пу-пу, да не са им уроки, къде да вържа червен конец, че могат да ни ги вземат и да върнат онези!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19884 -: Септември 03, 2021, 18:14:19 »
За чий ти е посолството-ако не смяташ да се евакуираш от покрива му?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19885 -: Септември 03, 2021, 18:15:07 »
Калин Донков е претенциозен бездарник, който дори не умее да представи скопосана история като що-годе истинска - първо и задължително условие за всеки писател.
Това е кратката ми рецензия, на която имам право като читател и от която не отстъпям.
Казвал съм му го "в очите" в (пра)стария форум, бая се пенявеше в такива случаи.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19886 -: Септември 03, 2021, 18:16:43 »
Разбирам да плачеш за читалище?Агенция за българите в чужбина? но нали мигрира?Трябва ти консул за имотните въпроси.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19887 -: Септември 03, 2021, 18:19:24 »
Значи- има неща , които не се казват като гост на домакина(казвам го като пущ).Второ-посочих че при определена нагласа е отморяващ.Като да разглеждащ артефакт.Би трябвало да го разбираш, предвид професията.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9101
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19888 -: Септември 03, 2021, 18:23:29 »
И Царят обезателно е дядо (от край време, сега е ясно) и крадлив. Трябваше да проси сигур. Като брата инвалид на Левски. Да пази Бог! И ти си ченге май. Само те мразят Царя. Така и не разбрах защо.
На софийското летище преди 20-ина години срещнах възрастен български емигрант в чужбина, който ми каза, че в емигрантските среди никак не уважават бившия цар Симеон Sachsen-Coburg und Gotha. Ама никак! То той се и видя какъв е. Феноменалното беше, че гласуваха толкова милиони за него. С "изпити от чавка" мозъци. "Дай да опитаме тоя да го видим какъв ще излезе", "дай да опитаме оня да го видим какъв ще излезе" и една и съща мотика вече за трети път настъпват (е, някои вече не, но доста мотиконастъпвачи останаха). Симеон, Бойко, Слави, кой е следващият кандидат-спасител, дето ще ни оправи за 800 дни?



Как се обличат най-представителните официални лица на партията-победител в изборите:


Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19889 -: Септември 03, 2021, 18:29:46 »
Джудас прийст са стандарт!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19890 -: Септември 03, 2021, 18:31:05 »
Разбирам да ги посрещнете по дрехите, но нямате ум да ги изпратите- следва нова модна колекция.,

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19891 -: Септември 03, 2021, 18:38:14 »
Quote (selected)
Да пази Бог! И ти си ченге май. Само те мразят Царя. Така и не разбрах защо.,
Всъщност докараха го недолюбваните от теб ченгета, Доана му беше пръв приятел и ментор, заедно клатеха на Станишев наследника ( не знам дъщеря или син да го пиша ).
Същите ченгета половин век го закриляха вместо да му дръпнат синджирчето и доживяха да го върнат като "Б" вариант, ама се оказа че у него няма нищо от баща му, виж от дядото беше поел повече от колкото може да понесе даже свикналия да е наведен българин.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19892 -: Септември 03, 2021, 18:43:32 »
Култът към бащата на смионцвай винаги е бил неква енигма за мен.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19893 -: Септември 03, 2021, 18:46:15 »
За чий ти е посолството-ако не смяташ да се евакуираш от покрива му?
Ами вместо аз да отида при паспорта си, паспортът ми идва при мен, и това стига. Нотариална заверка на декларация от чавето да го отпиша от здравно осигуряване - пак там може. Пък и президентски избори идват.  :smokin: До Пловдив е далеко, ей къде е Отава.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19894 -: Септември 03, 2021, 18:47:26 »
Всъщност докараха го недолюбваните от теб ченгета,

Няма никакво значение кой го е "докарал". В каря на краищата шилетата гласуваха за него, нали? Никой не може да манипулира такъв вот. И герп бе "докаран", но пак го избраха шилетата. На мажоритарните квоти никому неизвестни имбецили отвяха знакови имена. И шоото го докараха и идиотите си го избраха. Е, кой е виновен? Във всеки случай не е ДС, а прословутата българска простотия.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19895 -: Септември 03, 2021, 18:51:16 »
Ной-с паспорта ти се занимава консула.Не ги научихте тия пинизи-баси мигрантите!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19896 -: Септември 03, 2021, 18:56:13 »
Култът към бащата на смионцвай винаги е бил неква енигма за мен.
Не е бил цвете за мирисане, взел е каквото му дали от Македония, но не е пратил армия на изток.
За малко да прати евреите в концлагерите, ама му показали калъчката и кандисал, заслугата за спасяването им не е негова.
Честно казано е един от не лошите владетели, само ТЖ му съперничи, то затова и вървят слухове че бил незаконен син на Борис. :t0328:

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19897 -: Септември 03, 2021, 18:58:31 »
Култът е реституция на Златният век.Просто спорът е кога да живеем в отминао.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19898 -: Септември 03, 2021, 18:58:53 »
Ной-с паспорта ти се занимава консула.Не ги научихте тия пинизи-баси мигрантите!
Баси, а къде седи консулът? В басейна на спортния център?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19899 -: Септември 03, 2021, 19:00:10 »
Всъщност докараха го недолюбваните от теб ченгета,

Няма никакво значение кой го е "докарал". В каря на краищата шилетата гласуваха за него, нали? Никой не може да манипулира такъв вот. И герп бе "докаран", но пак го избраха шилетата. На мажоритарните квоти никому неизвестни имбецили отвяха знакови имена. И шоото го докараха и идиотите си го избраха. Е, кой е виновен? Във всеки случай не е ДС, а прословутата българска простотия.
Съгласен!
А ся може ли да ми обяснете вие, очевидно непрости колеги, що сте против това да си размърдате задниците да гласувате /не е кой знае кво усилие!/, за да може мааалко тежестта на шилетата във вота да намалее?
Дайте нещо смислено, извън мантрите, че  - ако изборите решаваха нещо...., че няма за кого да гласувам...
Тва е молба де, да ми светне и на мен, че да ми олекне и на душата!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19900 -: Септември 03, 2021, 19:00:59 »
консу;ът е друга бира.Няма нужда да е в посолството, няма нужда дори да има посолство, освен за икономия.Не ги научихте тия работи и туй си е.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19901 -: Септември 03, 2021, 19:01:39 »
Ndaa... гледам спрели сте да чегъртате... и сте минали на стари спомени... И нито дума, ни вопъл, ни стон за срама, който берем заради вашите парламентарни ****
" При все това днешните новини разстроиха духа на гостите в Ганковото кафене. Понататъшните разговори завехнаха, всекиму тежеше нещо на душата. На самия бай Мича беше неловко. Той беше сърдит на себе си, на вестника и на всичкия свят, задето не намери потвърждение новината от "Клио". Затова той кипна, когато Петраки Шийков каза иронически, сред общата тишина:
— Каквото се види, бай Мичо, твоята херцеговска искра ще си остане само искра, и после нищо. Ти мене слушай — Турция ще си остане жива и здрава и тая година, и догодина, и подир сто години, а ние ще се лъжем с твоите пророчества, додето умрем.
— Шийка! — извика Мичо разярен. — Твойта куфалница не достига дотам, ти да си мълчиш! На такива говеда като тебе с даул да им блъскат, няма да разумеят нищо."  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19902 -: Септември 03, 2021, 19:02:52 »
Барми-вдигни си шалварите!Да не стават сакатлъци!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19903 -: Септември 03, 2021, 19:04:58 »
"Барми-вдигни си шалварите!Да не стават сакатлъци!"
Как да ги дигна? Не виждаш ли, че са на вратът ти?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19904 -: Септември 03, 2021, 19:06:26 »
Да...цапаш ми пагоните :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19905 -: Септември 03, 2021, 19:06:50 »
Quote (selected)
Тва е молба де, да ми светне и на мен, че да ми олекне и на душата!

Трудна работа Олди, ти не си от тежките души, по-леко нема на къде.
Ако ставаше със святкане до сега да сме светнали предимно властниците - има няма 1000 калпака да сме ги насвяткали и наредили скалповете по коланите.
Моа ти издам едмна малка тайна за възвисяване която надявам се не е тайна за теб.
Мантра която трябва да повтаряш няколко пъти с чувство:
"Наздраве!"

За Джиджи следва превод:
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19906 -: Септември 03, 2021, 19:09:55 »
А ся може ли да ми обяснете вие, очевидно непрости колеги, що сте против това да си размърдате задниците да гласувате /не е кой знае кво усилие!/, за да може мааалко тежестта на шилетата във вота да намалее?

Много е просто! Оставяме настрана политическия контекст. Аз имам фирма. Един човек шоо. По класификатора - микро бизнес. Такива са 70%, ако не и 80% от всички фирми в България. Те са гръбнака на българската икономика. Досега не съм чул нито една партия, включително БСП, да каже, че желае да подкрепи микро бизнеса. Всички до един искат да подкрепят малкия (50 наемни работници) и среден (250 наемни работници). Би ли ми казал защо трябва да гласувам за партии, които не желаят да подкрепят моя бизнес?Ако някой излезе и каже, че ще подкрепи микро бизнеса и ще преразгледа Закона за обществените поръчки, може и да гласувам за него.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19907 -: Септември 03, 2021, 19:10:17 »
Аз се радвам, че тук има бая хора, на които всичко им е пределно ясно. Не щеш ли изневиделица идва проблем. и все така, та до тук. Вий що не сте депутати, ба?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19908 -: Септември 03, 2021, 19:12:31 »
Аз се радвам, че тук има бая хора, на които всичко им е пределно ясно. Не щеш ли изневиделица идва проблем. и все така, та до тук. Вий що не сте депутати, ба?
Сигурен ли си че не сме? :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!


Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19910 -: Септември 03, 2021, 19:13:26 »
Би ли ми казал защо трябва да гласувам за партии, които не желаят да подкрепят моя бизнес?Ако някой излезе и каже, че ще подкрепи микро бизнеса и ще преразгледа Закона за обществените поръчки, може и да гласувам за него.
:thup:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19911 -: Септември 03, 2021, 19:14:24 »
не сме депутати щото имаме работа за вършене, не да се занимаваме с глупости.Трябва нещата да се правят, данъци да се плащат,пари да се вадят.Кога време за простотии?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19912 -: Септември 03, 2021, 19:15:44 »
Ива Митева е получила заплаха за убийство, веднага след като обявила, че законът за НСО е приет на I четене
Направо в парламентарната зала са й позвънили, или някой е донесъл кървава риза на трибуната? Мързи ме да чета такива неща, кажи с две думи!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19913 -: Септември 03, 2021, 19:16:23 »
Буратино, слагам ти чавка. Мисли му, ако лъжеш.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19914 -: Септември 03, 2021, 19:16:37 »
Ива Митева е получила заплаха за убийство, веднага след като обявила, че законът за НСО е приет на I четене
БОКО II.
Тая тънка струна първи я докосна Доана и стана епидемия.
Всеки усетил хурката се предствая жертва на покушение -  спор няма Баце ги удря всичките в земята.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19915 -: Септември 03, 2021, 19:17:34 »
Няма страшно... Току що полу-приетият закон я пази...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19916 -: Септември 03, 2021, 19:18:48 »
консу;ът е друга бира.Няма нужда да е в посолството, няма нужда дори да има посолство, освен за икономия.Не ги научихте тия работи и туй си е.
Няма нужда от посолство, ако има консулство. Инак ще ти видя консулът как мъкне апаратурата за снимки и палци по етажите на басейна! Не си наясно с новите веяния, ама нейсе!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19917 -: Септември 03, 2021, 19:19:01 »
Да, залиняха някои професии. И какво сега, модата е ченгенцата да пущат любовни писма. Има един другар тука, дето ги разбира нещата и може да ни осветли. За мен, не сме мръднали от турските мурафети. Яваш яваш, и заобиколно, през девет сокака в десетия и по чорапи.
« Последна редакция: Септември 03, 2021, 19:27:18 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19918 -: Септември 03, 2021, 19:22:11 »
не сме депутати щото имаме работа за вършене, не да се занимаваме с глупости.Трябва нещата да се правят, данъци да се плащат,пари да се вадят.Кога време за простотии?
:th_up:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9101
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #19919 -: Септември 03, 2021, 19:34:58 »
Направо в парламентарната зала са й позвънили, или някой е донесъл кървава риза на трибуната? Мързи ме да чета такива неща, кажи с две думи!
Съобщение е получила. По електронната поща.



Проценти на партиите и коалициите от демоскопските изследвания на "Политико" до 22.VIII.
Графиката е интерактивна там. Най-интересни са ми "Възраждане" - точно 4% на 22-ри! :tongue_: