Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 18:14:14

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 233260 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4200 -: Юли 14, 2021, 13:07:16 »
Ха,ха, ха!

Елена Йончева: Ако не подкрепим Трифонов, Борисов се връща на власт

Мазен съселски пръст отново бърника там, дето не му е работа. Жалко за Йончева!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4201 -: Юли 14, 2021, 13:10:24 »
Какъв незаобиколим фактор може да е партия от пенции, която със страшна сила се е запътила към едноцифров резултат на следващите избори ?

 :nuts:

И кой е казал, чде президента тоя път на нея ще и връчи третия мандат ?

По-скоро ще го връчи на Христо Иванов или Маяма. Нито Герб, нито ИТН ще подкрепят правителство с мандат на БСП. Това е абсурд...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4202 -: Юли 14, 2021, 13:11:33 »
Истинското си лице Йончева показа като подкрепи твърдо Истанбулската Конвенция. Оттогава нататък не виждам за какво изобщо може да я уважава човек. Виждаме деградацията при нея върви с пълна сила.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4203 -: Юли 14, 2021, 13:14:04 »
И к'во става - Нинова ще излезне права "незаобиколим фактор", веселба, мдаааа....

Перспективата пред корнелия при едни следващи избори не ми се струва да е покачване на гласовете, та и тая идея за незаобиколимост ми се струва прекалено пожелателна.

Незаобиколимият фактор в момента изглежда да е Радев. Зависи, разбира се, и с колко ще успее да спечели президентските избори есента.

Но дотогава има отразената светлина на одобрението към служебното правителство. Както и неспособността, поне към момента, на парламентарните партии да се разберат за управление.


Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4204 -: Юли 14, 2021, 13:14:48 »
Йончева явно е истински ЛЯВА. В Европа всички леви подкрепят истанбулската конвенция и джендър идеологията !

Нинова направи БСП "консервативнонационалистическа" и катастрофира...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4205 -: Юли 14, 2021, 13:16:10 »
Трябва народните ни избраници да гласуват ЗА правителството 7/8.  Искам да видя как избирателите на ИТН ще тричат Славиту и аверите му на площада пред НС в навечерието на първия учебен ден. До тогава ще да се се наваканцували и опомнили, каква са я забъркали.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4206 -: Юли 14, 2021, 13:17:06 »
Истинското си лице Йончева показа като подкрепи твърдо Истанбулската Конвенция.

Айде, това иди-доди. Много свестни хора не могат да се ориентират в тая конвенция и продължават да си мислят, че е за защита на жените. Полезни идиоти, така да се каже. Но политическите ѝ изказвания са неприемливи. А тя дори не е член на БСП, а е гражданска квота.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4207 -: Юли 14, 2021, 13:19:23 »
Quote (selected)
Цитат на: 66 в Днес в 12:06:55

    Разбира са "гръбнака" требе остане. Примиер, вътрешен, финансов, икономически, регионален, аз бих добавил и Денков

С риск да прозвучи пресилено и прибързано, ще кажа, че това е най-силното ни правителство поне от 50 години насам.
:th_up:

Тук няма никакъв риск от пресилване, Бачи, за което и аз те подкрепям с целото си сърДце!!!


Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4208 -: Юли 14, 2021, 13:20:57 »
В Европа всички леви само и само за да имат някакви шансове да участват във властта прегърнаха хомосексуализма и мигрантите. Това обаче не ги прави по-леви, а по аморални. За власт и пари са плюли на всичко. Не, че другите европейски партии са по-различни, но при левите и зелените това е най-фрапиращо - станали са остриета на сатанистите, чиято главна задача освен да лапат, е да подриват моралните устои на дръжавата и на обществото.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4209 -: Юли 14, 2021, 13:21:12 »
Какъв незаобиколим фактор може да е партия от пенции, която със страшна сила се е запътила към едноцифров резултат на следващите избори ?

 :nuts:

И кой е казал, чде президента тоя път на нея ще и връчи третия мандат ?

По-скоро ще го връчи на Христо Иванов или Маяма. Нито Герб, нито ИТН ще подкрепят правителство с мандат на БСП. Това е абсурд...
...глупак, защо свързваш "незаобиколимостта" само с мандата, а?

На Манолова с нейните 10-на скарани депутати ще връчи мандат, бива, струва си опита, ще е феерично.
Подобно и с мандат на Бойкикев - не може да постигне консенсус за съдебната система в рамките на протестърските партии, правителство ще съставя?!?
Такъв експеримент си струва само ако действително наложат модифицираното служебно правителство да продължи да работи, не знам дали ще успеят (зависи кои ще останат, кои ще заменят).

От останалите партии, единствената, която стои монолитно и се подчинява на Лидера си е ДПС - един кабинет с техен мандат (виж минпред Станишев) за 10-12 месеца също ще е екзотика, 'ма нали сме хукнали натам, а, ЗИПе?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4210 -: Юли 14, 2021, 13:21:21 »
Йончева явно е истински ЛЯВА.В Европа всички леви подкрепят истанбулската конвенция и джендър идеологията !

Леви либерали, искаш да кажеш. Тея детайли трябва да се уточняват, щото иначе заявилият го става за резил.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4211 -: Юли 14, 2021, 13:24:26 »
Джиджо, дръж се уважително към ДБ и г-н Иванов, д'ън си умешъми капити, упс, дами сме, капелити  :m1302:

Здравченце, предполагам, че мъ укоряваш заради т'ва, дето съм го рекла по-долу, ама съфсем не си права:

Quote (selected)
Абе мандат може да не огрее МаяМа, но има поне малка вероятност да огрее Ристю.

Ристю Иванов от ДееБе ...
:lol: :0005:

Щото тук иде реч единствено за пронансиейшъна на партията на Ристю, който пронансиейшън преди време г-н Принца беше измислил генЯлно, ама аз тук нещо не съм го докарала ...  :t0120:

А откак Радан ни заряза тук и запраши към Брасълс, самият Ристю на мен ми е нещо като "слънчице в мрака"! :ok:

« Последна редакция: Юли 14, 2021, 13:41:34 от Джиджи »

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4212 -: Юли 14, 2021, 13:25:07 »
без хубавата и умна г-жа Караянчева в 47-ото НС. Каква загуба огромна и скръб велика.

  Ама наистина ли?? Не го знаях..  Ей, не се спря тоя целзелен ботуш Радев..

 Аз консултирам , доктор Станков и той влезе... Него го предупреждавах да се не снима с Бойчо в Любьмяц.. " Ти си честен, образован с толчави преференций, не се снимай с Него..Той е наобратно на тебе"..
  Не ме послуша - загуби 10 000 преференций
 

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4213 -: Юли 14, 2021, 13:28:19 »
На Манолова с нейните 10-на скарани депутати ще връчи мандат, бива,

Не само броя на депутатите. Те даже не са партия. Да повериш правителство на такъв сбирщайн си е престъпление.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4214 -: Юли 14, 2021, 13:30:43 »
И още една топла новинка

Отстраняват Михаил Константинов от Информационно обслужване

Немат милост към Бубу, Машините му зеха 150 000 гласа, а сега без МишоК ще трябва да си преви сепуко.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4215 -: Юли 14, 2021, 13:34:07 »
За съжаление за избирателите на ИТН, няма абсолютно никакъв шанс да осъзнаят какво са напаравили да се коригират, това поне в близко време. Така, че ако има нови избори ще имаме абсолютно същия или много близък до сегашния резлултат. Например виждаме колко време бе нужно да намалее значително(до 50%) подкрепата за Борисов, при условие, че неговото управление бе крещящ пример за това което не трябва да се прави в политиката - тотална корупция на всички нива, еднолично управление, срастване на партията с държавата, използване на държавните органи като бухалка срещу неудобните или нарочени за жертви и т.н. Всички тези беззакония и безобразия изобщо не притесняват получовеците които намират все още причини да го подкрепят. Същото ще е и ИТН. Хората не гласуват рационално - защото някой е способен и ще свърши определена работа в полза на народа и държавата, а емоционално - защото са си харесали някого като личност и се осланят на образа който са си изградили и надеждите(абсолютно ирационални и безоснователни в случая) които са вложили в него.
Цялото тази оргия се поддържа от медиите, който наливат масло в огъня и хаоса, като не съдействат в посока политическо ограмотяване на зрителя, преставяне на реалната картина на ситуацията с трезва и вярна оценка, какво може да се очаква от всеки участник в политиката и т.н. Какво е добро и какво е лошо, кое е правилно и кое не, кое е възможно и кое не, кой лъже и кой казва истината, и каквото и друго да се сети човек изобщо не се коментира и обсъжда.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4216 -: Юли 14, 2021, 13:34:34 »
Аз кандисвам на правителство комбина между част от служебното + ДБ/ ''наш'' минпред/ + ИСМВ.
Е, правя компромис - Киро от Харвард остава с настоящия си ресор. Да не кажете, че не съм сговорчива.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4217 -: Юли 14, 2021, 13:38:27 »
Политическата грамотност на обикновения избирател е част от общата му грамотност, задължително функционална разбира се. Трябва да разбира това, което е прочел. На нашего брата все по-малко му се получава тая работа с разбирането на писано слово. И по-зле ще става.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4218 -: Юли 14, 2021, 13:41:37 »
За резил ставате вие с комичното ву чугунство. 2017 -955 хиляди гласа а 2021 - 365 хиляди...

Вместо да ближете рани акъл давате. То ако го имахте немаше да си срутите партията.....

 :nuts:


Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4219 -: Юли 14, 2021, 13:51:51 »
Корекция на вота в Турция:

Quote (selected)
ДПС печели безапелационно и с огромна преднина пред всички останали партии вота в Турция, където заради големия брой секции (112) се очакваше да има още по-силен вот за партията. През април общо 19 283 души са подкрепили движението, а този път гласувалите за ДПС са 26 487. На второ място е ГЕРБ-СДС с 1255 гласа, а на трето - "Демократична България" с 408 гласа.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4220 -: Юли 14, 2021, 13:51:54 »
Зипе бъркаш опростачването на населението със срутване на партията. Която и да е партия да беше, ако всички говореха денощно срещу нея, по ВСИЧКИ централни медии, в продължение на десетки години, няма как да не бъде ощетена в значителна степен и лишена от всякаки перспективи за повишаване на популярността и сред населението. БСП ли е виновна, че дебилизираното население предпочита да гласува за патологични лъжци и крадци като Борисов и шайката му, или за обикновени алчни боклуци, търсещи винаги собствения си интерес като Слави и обкъжението му? Какво и кога е направил последния за народа или за държавата, каква общественополезна дейност има, въпреки, че вече няколко десетилетия му бе осигурявана медийна трибуна? По кой важен въпрос е взел отношение? Защо не е разобличавал и противойдействал на безбройните престъпления на ГЕРБ през последните 21 години, също на престъпленията на Цацаров, Гешев и специализирания съд и прокуратура?
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 13:57:32 от kas »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4221 -: Юли 14, 2021, 13:52:12 »
Същото ще е и ИТН.
Има огромна разлика между ГЕРБ и ИТН. ГЕРБ е отлично структурирена и добре окопана партия на всички нива.Явно Цецоу беше гений в партийното строителство (поне в наште условия). Актива е добре нахранен, калинкоте в администрациите също и централна и местни. СЪщото се отнася в още по голяма степен за феодалите по места и клиантелата. Всичко това гласува за собствения си статут и доходи.
Какво е положението при ИТН. Нищо от това. Напомпани медийни балони, дето като се "обълне вятъра" ще се спихнат за нула време.СЪгласен съм с трой. Ако ИТН не подкрепи "служебното" с мандата на БСП, на следващите избори са наполовина и надолу.
За ГЕРБ за да се реализира сериозен спад от сегашните нива трябва пълен цикъл избори (парламентарни-местни-парламентарни) и то при решително правителство, което работи за това. "Служебното" просто откърти парченца от върха на айсберга , то и не можеше реално да направи повече де. И на твъ берекет версин.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4222 -: Юли 14, 2021, 13:57:18 »
Ниновистите от последния ден явно не случиха на народ !

Новото двайсе е, че  всички говорели срещу тях. Пълни щуротии. Всички говореха срещу ГЕРБ. БСП  отдавна не е токсична. Дори ДБ са готови да работят с нея и въпреки всичко 365 000 гласа.

Разбира се те не си правят труда да анализират къде се изпариха 600 000 гласа за четири години. Де толко мозък. Но виж да ръсят клишета стават...

 :nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4223 -: Юли 14, 2021, 13:58:50 »
 Слави предвожда поредните хунвейбини - идват, изчегъртват всичко  и отиват в космоса
не разбрахме нищо за бюджет, данъци, пенсионна и осигурителна система, не знаем дори лява, дясна ,либерална или каква политика ще водят
неясни са политическите възгледи на предложените министри, не знаем дали поне са сходни един на друг
неясно е на какво ще се опрат тези хора когато ги притиснат отвсякъде избиратели, корупционни практики, опозиция
и друго - непонятно ми е ирационалното желание на българския избирател винаги всичко да се започва от нулата
никакъв стремеж към оптимален избор, винаги някакво кресчендо, желание за мъст на хора неосъзнали границите си, които отново и отново искат да им бъде предоставена възможността на старта
това е проблемът, избраните политици са само последствия от него
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 14:26:21 от Lillian »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4224 -: Юли 14, 2021, 14:01:50 »
Зипе, къде виждаш ниновисти? Аз за БСП никога не съм гласувал. Обаче от това което се предлага на сергията и като капацитет и възможности за управление БСП са най-добрия възможен избор. При това населенето избра най-лошото - бандити като Борисов и дребни политически и не само неграмотни тарикати като Трифонов. И за това е виновна Нинова. Браво, ашколсум.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4225 -: Юли 14, 2021, 14:02:02 »
Lillian :thup:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4226 -: Юли 14, 2021, 14:04:01 »
Quote (selected)
Която и да е партия да беше, ако всички говореха денощно срещу нея, по ВСИЧКИ централни медии, в продължение на десетки години, няма как да не бъде ощетена в значителна степен и лишена от всякаки перспективи за повишаване на популярността и сред населението
а, защо се случва това?
защо за десет години не успяха да се справят с имиджа си?
но ЗИП е прав, в последните години не се говори много за БСП, ако не броим клюките за дворцовите им сплетни

еееех, Фирмин липсва сега!!!
искам да кажа ,че и Банши ми липсва също!
съжалявам за офтопика

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4227 -: Юли 14, 2021, 14:05:56 »
Аз кандисвам на правителство комбина между част от служебното + ДБ/ ''наш'' минпред/ + ИСМВ.
Е, правя компромис - Киро от Харвард остава с настоящия си ресор.
Да не кажете, че не съм сговорчива
.
Аз също съм сговорчива и зат'ва "ти давам пет"! :ok:

А тъй като по-горе стана отново въпрос за Ристю /моля те, виж какво съм ти отговорила!/, реших да потърся и тук "акъл", свързан с борбата на Хр. Иванов за прокарване на съдебната, или по-точно – на Правосъдната му реформа.

Случаят е личен /много отдавна не е секретен или конфиденциален!/, но е уникален по отношение на това, как работи у нас съдебната система. Твърдо съм решена да го раздуя на макс, но още не съм съвсем сигурна как точно трябва да го направя.

Преди 2-3 дни получих писмо от Софийска градска прокуратура, с което ме уведомяват, че прекратяват делото по повод на мое нападение пред дома ми – на пъпа на "Цариградско шосе", случило се на 28 февруари 1993 година.
А от тогава насам до момента са минали повече от 28 години!!!
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 14:12:36 от Джиджи »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4228 -: Юли 14, 2021, 14:06:34 »
Един ЗИП нетили стига?  :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4229 -: Юли 14, 2021, 14:08:46 »
Quote (selected)
А от тогава насам до момента са минали повече от 28 години!!!
о, Джиджи, какъв абсурд!
но така работят, имам подобен опит

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4230 -: Юли 14, 2021, 14:09:24 »
а, защо се случва това?
Алчност и страх или страх и алчност.
Зависи от ситуацията.
Тва са мотивите, на леберастията.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4231 -: Юли 14, 2021, 14:10:33 »
 ''И за това е виновна Нинова. Браво, ашколсум.'' О, да. Отблъсна всичко извън твърдото партийно ядро с неадекватни послания. Докара БСП до там,че предстои вписване на партията в Червената книга. Никаква политика за младите хора, нищо за Главния прокурор, сал една ''борба със статуквото'' на думи, думи, думи...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4232 -: Юли 14, 2021, 14:11:38 »
Зипе, къде виждаш ниновисти? Аз за БСП никога не съм гласувал. Обаче от това което се предлага на сергията и като капацитет и възможности за управление БСП са най-добрия възможен избор. При това населенето избра най-лошото - бандити като Борисов и дребни политически и не само неграмотни тарикати като Трифонов. И за това е виновна Нинова. Браво, ашколсум.

Не, цялата е фбяло, след като са претпочели да гласуват за мноо други, но не и за нея  :smokin:

Наистина не го осмисляте, но благодарение на посоката, поета от Нинова, стигнахте докъдето стигнахте. И като гласове, и като проценти.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4233 -: Юли 14, 2021, 14:11:47 »
Имиджът го правят дежурните в централните медии телевизии и вестници - журналисти, политолози, социолози и прочие сган. Сред тях колко такива с положително отношение към БСП познавате? Освен това БСП е била извън властта и не е имала възможност да покаже възможностите и. За постигнатото при Станишев се мълчи или се изтъква най-лошото - злополучните заменки, или пък по форумите плоския данък, който например не беше отменен от ГЕРБ. Когато протестираха миналата година, седерастията я заклейми като партия на статуквото, поставяйки я рамо до рамо с ГЕРБ, прехвърляйки и неговите негативи върху нея, и по този начин отхвъли и отрече нейното право да бъде разпозната като алтернатива на Борисовото управление. Малко или много това влияе на хората които не принадлежат на твърдите ядра.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4234 -: Юли 14, 2021, 14:14:18 »
Имиджът го правят дежурните в централните медии телевизии и вестници - журналисти, политолози, социолози и прочие сган. Сред тях колко такива с положително отношение към БСП познавате? Освен това БСП е била извън властта и не е имала възможност да покаже възможностите и. За постигнатото при Станишев се мълчи или се изтъква най-лошото - злополучните заменки, или пък по форумите плоския данък, който например не беше отменен от ГЕРБ. Когато протестираха миналата година, седерастията я заклейми като партия на статуквото, поставяйки я рамо до рамо с ГЕРБ, прехвърляйки и неговите негативи върху нея, и по този начин отхвъли и отрече нейното право да бъде разпозната като алтернатива на Борисовото управление. Малко или много това влияе на хората които не принадлежат на твърдите ядра.

Корнелия е имала не по-малце ефирно време от останалите опозиционни партии. Изказала си е идеите и позициите. Виждаме как обществото ги приема.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4235 -: Юли 14, 2021, 14:14:21 »
Джиджи  :ok:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4236 -: Юли 14, 2021, 14:14:33 »
Quote (selected)
Един ЗИП нетили стига?  :smokin:
не бе! :smokin:
липсва ми страстта на Фирмин и елегантната ирония на Банши

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4237 -: Юли 14, 2021, 14:19:48 »
kas, БСП има собствена ТВ, има на белия свят и общодостъпни социални мрежи освен това. Щом един шоумен спечели изборите с помощта на фейсбук, какво пречеше на г-жа Нинова да използва същия общодостъпен канал за комуникации?! Младите не гледат политически ток шоу и риалитита, ако изобщо гледат тв. Родителите им ходят на работа и гледат чат-пат новини. Какво пречи на БСП да си направи телевизията интересна и гледаема? На крива ракета и космоса и пречи.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4238 -: Юли 14, 2021, 14:21:59 »
Quote (selected)
За постигнатото при Станишев се мълчи или се изтъква най-лошото - злополучните заменки, или пък по форумите плоския данък, който например не беше отменен от ГЕРБ.
аз пък мисля, че най-големите врагове на Станишев са в БСП, те го охулват най-много
най-големият проблем на БСП е , че е непрекъснато взряна в пъпа си, в междуличностни битки
мисля,че тази партия живее в паралелна реалност, някакъв елизиум и не се опитва да контактува с останалата част на обществото

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4239 -: Юли 14, 2021, 14:22:11 »
О, да. Отблъсна всичко извън твърдото партийно ядро с неадекватни послания.

И тебе ли те отблъсна? Лошо! Но по ми е любопитно кой те привлече с "адекватно" послание.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4240 -: Юли 14, 2021, 14:22:15 »
Имиджът го правят дежурните в централните медии телевизии и вестници - журналисти, политолози, социолози и прочие сган. Сред тях колко такива с положително отношение към БСП познавате? Освен това БСП е била извън властта и не е имала възможност да покаже възможностите и.
БСП си има открай време централен вестник - "Дума". Не знам има ли го още на хартия, сайт има. От няколко години имат и телевизия. Колко гледат тази телевизия и четат вестника, не знам, ако са малко, проблемът е на БСП. Показвала си е и възможностите във властта достатъчно. Последно беше с правителството на Орешарски, не беше много скоро, но още се помни. Президентът-фигурант си е на БСП, дори и де не е бил член преди избирането си. Но вицето му беше. Ако нещо са се разминали, пак си е проблем на БСП. И сегашното правителство си е на фигуранта на БСП, даже има и хора от БСП в него.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4241 -: Юли 14, 2021, 14:22:31 »
Корни малко прилича на Иван Костов.Пътят към ада е постлан с добри намерения.Единия затри СДС, сега БСП е в реанимацията.

Тези 600 000 едва ли са гласували за ИТН.Това е партия на младите.

По скоро не гласуват вече и една малка част за Манолова.

По-скоро тия 600 000 са хора "тип Дърева".Идейни, не им допада кадър на СДС за шеф на партията, не им допада национализма.Класически леви...




Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4242 -: Юли 14, 2021, 14:24:24 »
Quote (selected)
какво пречеше на г-жа Нинова да използва същия общодостъпен канал за комуникации?!
всеки на акъла си шета, Здравче
Нинова е демодиран лидер, няма шанс партията й с нея

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4243 -: Юли 14, 2021, 14:25:12 »
Корнелия е имала не по-малце ефирно време от останалите опозиционни партии. Изказала си е идеите и позициите. Виждаме как обществото ги приема.
И кои са тез останали "опозиционни партии", бре. Аз не видя таквиз!
 
А за идеите и позициите изчекай да се смени караула,напълно. Парите за медиите да потекат по друг начин и при други приоритети и да видим цоцолозите и мисирките кво че редят и как ще се възприема. Верно има служебно от месец-два, ама не са стигнали до това. Но и до тва ще се стигне. Скоро. Само милиардните батаци на БОчко да опраят си иска време.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4244 -: Юли 14, 2021, 14:25:19 »
Quote (selected)
Цитат на Джиджи
    А оттогава насам до момента са минали повече от 28 години!!!

о, Джиджи, какъв абсурд!

но така работят, имам подобен опит

Ами аз затова искам "да им просна чаршафите" – но не на простора, а по ТВ-то, по медиите, в цялата преса!!!

И въпреки че съм говорила вече с много близки юристи, давайте и тук акъл как точно да го направя ...

Може пък накрая наистина да излезе нещо ...
:0005:


« Последна редакция: Юли 14, 2021, 14:32:49 от Джиджи »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4245 -: Юли 14, 2021, 14:27:09 »
Кого е отблъснала и как? Борбата с либералите на Станишев и олигарсите като Гергов бе вид пречистване което бе чакано с години от нейните привърженици и аз го оценявам като напълно положителен момент и крачка в правилната посока. Кой има нужда от още една проджендърска, пролиберална, антируска партия която се движи на конци от няколко олигарха и обслужва техните и външни интереси? На първо място за една партия са важни тези идеи които поддържат нейните членове и избиратели, а не мераците на нейните врагове или недоброжелатели. Общо взето тя си запазва твърдото избирателно ядро - защо точно при нея при 25% по-ниска изибрателна активност се наблюдава отлив, е интересен въпрос който изисква отговори. Същото важи и за партията на Божков, която загуби повече от половината си избиратели от предишните избори. Обратно на тях ДБ си увеличи значително избирателите (с 40% ако отчетем по-ниската избирателна активност) без да се забелязват някакви особени прични който могат да доведат да това.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4246 -: Юли 14, 2021, 14:28:29 »
Тези 600 000 едва ли са гласували за ИТН.Това е партия на младите.
Глупости. Тва е партия на зомбитата. Телефонни зомбита, като глесородавател. Тея де изкачат вназепно на платното зобили нос у екрана. И Зомбета-лакеи, като състав на проектоправителство. :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4247 -: Юли 14, 2021, 14:29:14 »
Съвсем не са малко левите анализатори.Да ги изброявам ли?

Андрей Райчев, Антоний Тодоров, Петър Волгин, Валентин Вацев, Страхил Делийски, Иво Христов и още и още и още.
Ефирно време колкото искаш....

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4248 -: Юли 14, 2021, 14:34:20 »
ЗИПе, колко пъти си виждал Вацев или Христов в БНТ, БТВ или Нова? Също и Нинова. За Бокаса и шайката му знаем как беше - с тях лягаха и с тях ставаха. Имайте малко уважение и не сравнявайте дългото с мекото. Колко души гледат телевизия различна от горните три? Още повече партийна такава, която никой никъде не хвали и не рекламира. В условия при които за БСП е създан изключително негативан образ през последните 25 години. Нека бъдем малко по-обектвиени все пак.
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 14:40:32 от kas »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4249 -: Юли 14, 2021, 14:35:42 »
Ефирно време къде? В Скат преди години, напоследък в Евроком или БСТВ които се гледат максимум от няколко десетки хиляди души. Е благодаря за такова ефирно време. Само не разбирам що се правите на луди. За Бокаса неограничен ефир и време в централните медии, а останалите да се пънат с 2-3 кабелни телевизии. 2-3 щото останалите ги е страх  да канят такива гости.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4250 -: Юли 14, 2021, 14:36:09 »
Кого е отблъснала и как?

Абе, не виждаш ли, че папагалят кухи клишета. "Адекватни послания" - дрън-дрън. Цялия разговор тука срещу Корни е клише след клише, лишено от грам мозък. И то хора, които никога не са гласували за БСП. И аз не гласувам отдавна за тях, но не мога да търпя празни приказки. А Корнела ми е симпатична, зщото наистина се опита да изкара БСП от либералната тиня на Станишко.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4251 -: Юли 14, 2021, 14:36:12 »
Голфъра Райчеф. Мое да е бил ляв преди да посегне и вземе пари на ДД и АЗБ.
Волгин никога не е бел ляв. Патриот да но ляв - никога.
Ваев кога си го вигдал в студио на национална медия?
Другите нема кво да ги коментирам.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4252 -: Юли 14, 2021, 14:39:44 »
В тинята е затънал българският народ - най-вече заради пълна неграмотност, пасивност, незаинтересованост от общите интереси. Липса на каквито и да е морални ценности, културни и духовни потребности и стремежи. Да има какво да яде и пие, да се забавлява в свободното време - жените сериали, мъжете футбол и до там.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4253 -: Юли 14, 2021, 14:41:41 »
Ами често.Вацев редовно е при Волгин а Христов е постоянното присъствие по всички телевизии.Ризова и Любенов го канят най-редовно.

Другия Христов преди да стане евродепутат също се показваше доста често.Асланов го засичам, Буруджиева докато беше лява тоже.Искра Баева редовно я канят.Абе не можете да се оплачете от липса на ефир.

Направете си изводите щото не е хубаво една държава да остане без ляв крак. Макар в Полша и Унгария да се оказа, че може и без него...

 :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4254 -: Юли 14, 2021, 14:44:10 »
Колко души слушат радио, колко гледат телевизия, колко четат вестници различни от Дума? От тия дето си ги изброил, ако съотнесем броя им към хората които говорят против БСП из централните медии, колко части от процента ще получим - дали ще има даже и десети?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4255 -: Юли 14, 2021, 14:45:13 »
ЗИПе, колко пъти си виждал Вацев или Христов в БНТ, БТВ или Нова?
Христов си го канят и в НОВА (Нова Нюз) и в БНТ (тая година само барем 4-5 пъти в бил в БНТ). Евроком по всички избори получава най-много от всички телевизии. Вацев последно каква точно връзка има с БСП, защото партийният му статус е доста неясен.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4256 -: Юли 14, 2021, 14:47:43 »
Цели 4-5 пъти на година! С много добър късмет може и да го засече човек някога. За разлика от опонените на БСП които са всеки ден на линия.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4257 -: Юли 14, 2021, 14:50:44 »
Интересно е Велизар Енчев колко пъти е канен  :smokin:
Иначе по ЗИПо, "ляв" е зелен педалолюб, според ейротендинците.
Така че е безсмислено да се спори.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4258 -: Юли 14, 2021, 14:51:13 »
Цели 4-5 пъти на година! С много добър късмет може и да го засече човек някога. За разлика от опонените на БСП които са всеки ден на линия.

4-5 пъти за половин година. БСП си е добре медийно представена в основните телевизии - това, че Иво Христов не е неин говорител и не я представлява всеки път, може би се дължи все пак на факта, че е гражданска квота. 

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4259 -: Юли 14, 2021, 14:51:27 »
Съвсем не са малко левите анализатори. Да ги изброявам ли?

Андрей Райчев, Антоний Тодоров, Петър Волгин, Валентин Вацев, Страхил Делийски, Иво Христов и още и още и още.
Ефирно време колкото искаш....

Наистина "колкото искаш", а и не са само леви ... Да ги изброявам ли?!

Димитър Ганев, Антоанета Христова, Румяна Коларова /ГЕРП/, Харизанов /ГЕРП/, социалния антрополог Харалан Александров, психиатъра, д-р Николай Михайлов и още и още ...

Освен това, Андрей Райчев отдавна  вече не е толкова "ляв", а наскоро Харалан Александров каза следното:

Quote (selected)
БСП изглеждаше, че ще дойде на власт, но обърна страстта си навътре



https://darik.news/