Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 23:33:30

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 233086 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4320 -: Юли 14, 2021, 18:01:35 »
Щот само и само да не дойдат "комунистите",а?

Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4321 -: Юли 14, 2021, 18:02:54 »
По опонентите се мери ръстът на партията!

Няма такова нещо! Явно не познаваш политическата история на България да 9-ти. Ако си в опозиция, си в опозиция с 20 и с 50 депутата. Сега, ако човек не следи политическия живот, а само папагали телевизионните клишета "тея са беззъба опозиция", "тея не са никва опозиция", няма как да ги проумее тея неща. Щото от опозицията се иска само едно - да критикува управлението и да предлага алтернативни решения. Без значение дали са по-добри или по-лоши. Нищо друго. Няма зъбата опозиция в парламентаризма. Счита се за лошо възпитние.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4322 -: Юли 14, 2021, 18:03:00 »
https://bnr.bg/post/101498706/ivan-kostov-v-obavenata-ot-itn-programa-ne-se-vijda-nito-diagnoza-nito-reforma
С пожелание за хубава вечер. Утрото е по-мъдро от вечерта.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4323 -: Юли 14, 2021, 18:03:21 »
Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.

Поткрепям  :smokin:


Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4324 -: Юли 14, 2021, 18:04:30 »
Чалгарите още имат два варианта. Да се пробат за патерица на Бочко или да се откажат от мандата. Въпреки че в тази ситуация не е ясно дали и Бочко че ги земе или че ги ликвидира на момента без да им дава да си играят на управление.
Магнолий е по голем нарцис и от чалгаря.
 
А за България не се безпокой, Радев че я извади и от "свредел".
 
А иначе ситуацията е точно по брадатия виц
"КАт не моете да фърчите, ще се "ебавате" .
Сички го знаят, нали?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4325 -: Юли 14, 2021, 18:05:07 »
„сено“ и „слама“ казах че е

Абе, казал си, ама мене старшината ме е учил с овес. Може да е нямало слама.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4326 -: Юли 14, 2021, 18:06:16 »
Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.
Ми стойте си тогава в лайната бокови спокойно и им се наслаждавайте, от съ мОрите?
 :ouch-2147:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4327 -: Юли 14, 2021, 18:07:05 »
По опонентите се мери ръстът на партията!

Няма такова нещо! Явно не познаваш политическата история на България да 9-ти. Ако си в опозиция, си в опозиция с 20 и с 50 депутата. Сега, ако човек не следи политическия живот, а само папагали телевизионните клишета "тея са беззъба опозиция", "тея не са никва опозиция", няма как да ги проумее тея неща. Щото от опозицията се иска само едно - да критикува управлението и да предлага алтернативни решения. Без значение дали са по-добри или по-лоши. Нищо друго. Няма зъбата опозиция в парламентаризма. Счита се за лошо възпитние.
Аз съм възпитаница на гимназия "Георги Кирков" - най-зъбатия от всички парламентарни опозиционери известни в българската история! Така че не на мен тези с телевизионните клишета. Покажи ми един БСП-парламентарист, който да е наполовина толкова добър колкото Майстора в опозиция и аз ще отида в ъгъла да се срамувам, че не следя политическия живот! Обаче го искам с български като Майстора, с фраза, която ще се помни 70 години след смъртта му!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4328 -: Юли 14, 2021, 18:08:37 »
Ми стойте си тогава в лайната бокови, от съ мОрите?
 :ouch-2147:

Бесепе като единствена спасительница одбоко?

Мне, дори и корнилиъ се даунгрейдна до "незабиколим фактор", едва ли некой вярва бсп някога да спечели избори  :0007:

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4329 -: Юли 14, 2021, 18:12:40 »
Бесепе като единствена спасительница одбоко?

Мне, дори и корнилиъ се даунгрейдна до "незабиколим фактор", едва ли некой вярва бсп някога да спечели избори  :0007:
Мога да ти кажа и кога.
Ф момента ф който ЕЦБ спре да купува португалски, италиански, испански, гръцки и прочия ПИИИгсофски "боклук".
А този момент щъ доди, щото нищо не е безкрайно, освен човешката глупост.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4330 -: Юли 14, 2021, 18:14:06 »
най-зъбатия от всички парламентарни опозиционери известни в българската история!

А той колко депутат е имал зад гърба си? Щото, кво беше? Кво се мерело по броя на опонентите?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4331 -: Юли 14, 2021, 18:14:44 »
Аз съм възпитаница на гимназия "Георги Кирков" - най-зъбатия от всички парламентарни опозиционери известни в българската история! Така че не на мен тези с телевизионните клишета. Покажи ми един БСП-парламентарист, който да е наполовина толкова добър колкото Майстора в опозиция и аз ще отида в ъгъла да се срамувам, че не следя политическия живот! Обаче го искам с български като Майстора, с фраза, която ще се помни 70 години след смъртта му!
Ся искам пък от теб фраза или дори само посочване на десен политик, който да се е запомнил с нещо наполовина от Кирков.
За противовес бе, щот по твоята логика след Питагоровата другите са натворили само боклуци.
Та?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4332 -: Юли 14, 2021, 18:15:41 »
Ся искам пък от теб фраза или дори само посочване на десен политик, който да се е запомнил с нещо наполовина от Кирков.
За противовес бе, щот по твоята логика след Питагоровата другите са натоварили само боклуци.
Та?
„Вълк стадо не пази и лисица приятелка на кокошките – няма.“ Никола Д. Петков

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4333 -: Юли 14, 2021, 18:19:56 »
„Вълк стадо не пази и лисица приятелка на кокошките – няма.“ Никола Д. Петков
Одма ти казвам, чей платиат.
Най вероятно на баба си.
Тва е фолклорно, несъмнено  :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4334 -: Юли 14, 2021, 18:20:30 »
otvrat, ляво и дясно не могат и не трябва да са в коалиция. Иначе къде отиват плурализма на възгледите и опозицията, която е коректив на всяка власт?

Ти с две леви или две десни ръци си?  :bigok:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4335 -: Юли 14, 2021, 18:21:25 »
 :t2015:
Очаквах умнотията, че стълбата се мете отгоре надолу, повтаряна до втръсване от 'младата ни демокрация' но да, тази твоя ме уби с известността си!
Даа, даже е повичи от онова за магаретата и конската муха!
Дава!
 :lol:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4336 -: Юли 14, 2021, 18:23:53 »
Одма ти казвам, чей платиат.
Най вероятно на баба си.
Тва е фолклорно, несъмнено  :smokin:
Маанаджия!  :tongue_:
Влачи!
„Бъдете винаги справедливи и никога неутрални!“
„Убеден съм, че един мъртъв Петков ще бъде много по-полезен за България, отколкото – жив!“

Бонго, помагай, че тук се заформя цитатен смерч, пък на мен са ми малко хитринките в торбичката!  :t1815:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4337 -: Юли 14, 2021, 18:26:54 »
Сеги само боклука Кадиев и ората на Първанов. Поне Първанов има некви структори макар и мижаве. Кадиев е чист пасиф, не знам кой успе да го пробута
Нема как да не пасиф. Как можа да се опълчи на Станишев, когато той предложи великия Пеевски за шеф на ДАНС. И когато цялата парламентарна група като един застана зад тази изключително ценна и подходяща кандидатура. Сал пасифа Кадиев, гласува против правата партийна линия, боклука му с боклук...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4338 -: Юли 14, 2021, 18:29:00 »
най-зъбатия от всички парламентарни опозиционери известни в българската история!

А той колко депутат е имал зад гърба си? Щото, кво беше? Кво се мерело по броя на опонентите?
Сам-самичък като бобено зърно през 1901! Единствен социалист срещу всичките останали! Какво ще речеш за мярката?!  :0005:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4339 -: Юли 14, 2021, 18:34:59 »
Не, чакай,спри се, искаш всички да са Кирковци, това излизаше от началния ти пост, ама не ставаха, поне щото тогава никой нямаше да го помни.
А е и излишно!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4340 -: Юли 14, 2021, 18:37:11 »
Какво ще речеш за мярката?! 

Аз няма кво да река. Ти трябва да речеш. Защото подкрепя моята теза. А ти ми опонираш, че е важен броят на депутатите, за да бъдеш качествена опозиция. И се намеси, като каза, че бил важен. По неговия брой се мерело намкво си. Та, ти речи. Даваш нелепи примери и искаш аз да река. Нема стане!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4341 -: Юли 14, 2021, 18:42:16 »
Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.
Абе Бонгич, стана ми любопитно можеш ли да ми посочиш тук колко сте представителите на дясната извадка според теб?
Ще приема деликатното ти премълчаване поименно, стига да не злоупотребиш. Знаеш, че ще го усетя, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4342 -: Юли 14, 2021, 18:46:00 »
Не, чакай,спри се, искаш всички да са Кирковци, това излизаше от началния ти пост, ама не ставаха, поне щото тогава никой нямаше да го помни.
А е и излишно!
Що, Гарибалдиецо, лошо ли щеше да е всички да са поне Кирковци, Валери Петровци, Петко Д.Петковци? Да не настояваха да се "ваканцува" и "входира", да можеха да си четат законите... Мечти, мечти...
Пак добре, демокрацията ни била отнела една кърджалийска депутатка, казват, все е нещо!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4343 -: Юли 14, 2021, 18:46:22 »
Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.
И аз подкрепям.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4344 -: Юли 14, 2021, 18:46:42 »
„сено“ и „слама“ казах че е

Абе, казал си, ама мене старшината ме е учил с овес. Може да е нямало слама.
Тоя старшина не е ли знаел , че за да се спазва ритъма, трябва да се редуват две двусрични думи? Как ще маршируваш, редувайки двусрична с едносрична?!?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4345 -: Юли 14, 2021, 18:47:37 »
колко сте представителите на дясната извадка според теб?

Не поставяш правилно въпроса! Ако наистина искаш да разбереш колко са десните тук, питай колко от тях са фашисти, консерватори, националисти, религиозни фанатици, богати земевладелци, едри капиталисти и финансисти. Това се десните хора. Другото е либерална плява, реститути и хоремашка интелигенция, която си мисли, че ако плюе по лявото автоматически става "дясна". Дясна, пък много мрази олигархията, която е квинтесенцията на дясното. Та, така трябва да задаваш този въпрос.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4346 -: Юли 14, 2021, 18:48:43 »
Защото подкрепя моята теза. А ти ми опонираш, че е важен броят на депутатите, за да бъдеш качествена опозиция. И се намеси, като каза, че бил важен. По неговия брой се мерело намкво си. Та, ти речи. Даваш нелепи примери и искаш аз да река. Нема стане!
Неее, важен е броят депутати от опозицията, за да не си разпасва прекалено пояса управляващата партия, не обратното! Ако знае, че ходи по тънък лед, ще е по-предпазлива и сговорчива, нели? 

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4347 -: Юли 14, 2021, 18:50:26 »
Ако симпатизантите на "лявото" тук СТЕ представителна извадка, не бива да идват.

Хубаво, че никой не дава пет пари за мнението ти по тоя въпрос.  :bigok:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4348 -: Юли 14, 2021, 18:51:42 »
Тоя старшина не е ли знаел , че за да се спазва ритъма, трябва да се редуват две двусрични думи? Как ще маршируваш, редувайки двусрична с едносрична?!?
Ахем, овесът е двусричен, ама ударенията не са правилно настроени, освен ако е командвано "сенО"-"овЕс".
Нейсе, запуши я, пак излиза танцов ритъм!  :tomtom:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4350 -: Юли 14, 2021, 18:52:38 »
Що, Гарибалдиецо, лошо ли щеше да е всички да са поне Кирковци, Валери Петровци, Петко Д.Петковци? Да не настояваха да се "ваканцува" и "входира", да можеха да си четат законите... Мечти, мечти...
Пак добре, демокрацията ни била отнела една кърджалийска депутатка, казват, все е нещо!
О, разбирам те, също и на къра - бригада Моцартчета, а на съседния блок кОпат Оскар Уайлдци...дааа.
Пак не става, до ся щяхме се гътнали от глад!
 :t1815:
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 18:59:36 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4351 -: Юли 14, 2021, 18:55:56 »
Неее, важен е броят депутати от опозицията, за да не си разпасва прекалено пояса управляващата партия, не обратното! Ако знае, че ходи по тънък лед, ще е по-предпазлива и сговорчива, нели? 

Тогава защо ми даваш глупавия пример с Кирков? В предпоследния парламент БСП поиска намколко си вота на недоверие и внесе намколкостотин закона. Разкри сума ти гейтове и сезира прокуратурата по много от тях. И имаше голям брой депутати. Не съм забелязал герп да си е затегнал пояса. Ти ако си забелязала - сподели. На тоя фон бе определена като беззъба и и т.н. Не знам какво значи зъбата. Може би трябваше да бият депутатите на герп? Да организират въоръжено въстание? Хвърли ми кокалче.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4352 -: Юли 14, 2021, 18:58:16 »
Ахем, овесът е двусричен, ама ударенията не са правилно настроени, освен ако е командвано "сенО"-"овЕс".
Нейсе, запуши я, пак излиза танцов ритъм!  :tomtom:
Верно бе. С овЕс става.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4353 -: Юли 14, 2021, 18:58:39 »
колко сте представителите на дясната извадка според теб?

Не поставяш правилно въпроса! Ако наистина искаш да разбереш колко са десните тук, питай колко от тях са фашисти, консерватори, националисти, религиозни фанатици, богати земевладелци, едри капиталисти и финансисти. Това се десните хора. Другото е либерална плява, реститути и хоремашка интелигенция, която си мисли, че ако плюе по лявото автоматически става "дясна". Дясна, пък много мрази олигархията, която е квинтесенцията на дясното. Та, така трябва да задаваш този въпрос.
Не бери грижа ти, знам кво питам, ама зачезна нещо.
Само други се обозначават сами, мъ те са друга суроватка.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4354 -: Юли 14, 2021, 19:03:24 »
Тва, че тук има "леви", които се самоопределят като леви на база на некви странни критерии, не значи, че обратното на тех са десни.

Обратното на тех са просто нормални  :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4355 -: Юли 14, 2021, 19:04:04 »
Тва, че тук има "леви", които се самоопределят като леви на база на некви странни критерии, не значи, че обратното на тех са десни.

Обратното на тех са просто нормални  :smokin:

Ти ли се сметаш за нормален?  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4356 -: Юли 14, 2021, 19:05:01 »
Георги Кирков добре.Кажете сега нещо за ПЕТКО ЕНЕВ.

Гледам сте стари партийни бонзи.Не вярвам да се налага използване на Википедия?

 :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4357 -: Юли 14, 2021, 19:05:45 »
Само други се обозначават сами, мъ те са друга суроватка.

От уважение към "десните" колеги се налага да им обясним, че за тях Пеевски би трябвало да е идол. Черепа и Домузите - също. Десните колеги трябва да обичат олигархията и богатите. Защото те знаят, че милиони не се правят от честен бизнес. Десните колеги не би трябвало да дават пет пари за бедните  българи и трябва да изтрият от речниците си мръсни думички като "социална справедливост". Това, ако наистина са десни. Защото иначе си остават дребнобуржоазни либералчета, с мечти да направят от баничарницата си световна франчайз верига.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4358 -: Юли 14, 2021, 19:08:37 »
Неее, важен е броят депутати от опозицията, за да не си разпасва прекалено пояса управляващата партия, не обратното! Ако знае, че ходи по тънък лед, ще е по-предпазлива и сговорчива, нели? 

Тогава защо ми даваш глупавия пример с Кирков? В предпоследния парламент БСП поиска намколко си вота на недоверие и внесе намколкостотин закона. Разкри сума ти гейтове и сезира прокуратурата по много от тях. И имаше голям брой депутати. Не съм забелязал герп да си е затегнал пояса. Ти ако си забелязала - сподели. На тоя фон бе определена като беззъба и и т.н. Не знам какво значи зъбата. Може би трябваше да бият депутатите на герп? Да организират въоръжено въстание? Хвърли ми кокалче.
Е, па Жан рече, че може - това за въоръженото въстание! Земеделците през 1923 това и правят.

А инак ако е неефективна - неефективна е и това е. Защо е тема на дълги разборки.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4359 -: Юли 14, 2021, 19:08:50 »
Да рупаш ш@бани манджи с рукола, да мразиш месото и да обичаш пед@лите - тва е нормално, ама не на тая планета, "пич". Може би в некоя галактика... "far, far away".... ма не и тук.  :beer:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4360 -: Юли 14, 2021, 19:09:54 »
Само други се обозначават сами, мъ те са друга суроватка.

От уважение към "десните" колеги се налага да им обясним, че за тях Пеевски би трябвало да е идол. Черепа и Домузите - също. Десните колеги трябва да обичат олигархията и богатите. Защото те знаят, че милиони не се правят от честен бизнес. Десните колеги не би трябвало да дават пет пари за бедните  българи и трябва да изтрият от речниците си мръсни думички като "социална справедливост". Това, ако наистина са десни. Защото иначе си остават дребнобуржоазни либералчета, с мечти да направят от баничарницата си световна франчайз верига.
Абе ти откъде намираш такива "десни" - ние в тукашните ширини имаме други варианти!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4361 -: Юли 14, 2021, 19:10:07 »
Слави направи предложение което немогат да приемат.Не става, Майкъл, просто не става-както казваше дон Корлеоне.
Отиваме на избори.Погледнете го от добрата страна-при работещ парламент се краде по милиард евро на месец(според мен оценката е скромна щото пропуска барем толкова разхитени поради некадърност и малоумие)-докато едни избори са скромните пейсе милки и то на три месеца.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4362 -: Юли 14, 2021, 19:10:35 »
Георги Кирков добре.Кажете сега нещо за ПЕТКО ЕНЕВ.

Гледам сте стари партийни бонзи.Не вярвам да се налага използване на Википедия?

 :smokin:
...какво не ти харесва при Петко Енев?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4363 -: Юли 14, 2021, 19:12:38 »
Тримата са различни.Пеевски е олигарх не произвел и една игла в живота си.Божков си е добър бизнесмен.Продава надежда на хората и те търкат.Домузите произвеждат и експортират  мисля лекарства.

Най-голямо уважение заслужава бизнес,който не се докосва до държавата по никъф начин.

Примерно Пенчев с "катерушките"....

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4364 -: Юли 14, 2021, 19:14:01 »
Защо да не ми харесва? Помня дори, че имаше некфи атлетически състезания, но съм забравил дали участвах.Беше отдавна...

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4365 -: Юли 14, 2021, 19:14:46 »
Уууу, че противна твар се кипри по БНТ при хубавелката Златарева. Някаква с първо име професор Антоанета. Брр, много противна!

А днес момчурляка Бочко се проявява по телевизията, като някакво калпазанче, любимец на класа, защото отнема от времето за изпитване. Другарчетата му пляскат и се оглеждат за даскала. Верно ли има тъпаци да гласуват за него? Не мога да повярвам, но май е така. Изключително тъп народ! За който кяри покрай него - ясно!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4366 -: Юли 14, 2021, 19:16:28 »
А инак ако е неефективна - неефективна е и това е.

Тя не може да бъде "ефективна". По простата причина, че е малцинство. Иначе нямаше да е опозиция, нали. И след като ролята ѝ се свежда до няколко елементарни неща, едното от които е да разкрива злоупотребите на властта, а другото да иска вот на недоверие, с това се изчерпва нейната ефективност. Затова, няма как да твърдиш, че в конкретния случай БСП е била "неефективна" опозиция. Разкритите злоупотреби на герп, внесените вотове на недоверие  и внесените, но неприети закони са я направили ефективна. Чат ли си? Опозицията нищо повече от това не може да направи. Другото са лакърдии, общи лафове и клишета от телевизора.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4367 -: Юли 14, 2021, 19:20:32 »
Пеевски е олигарх не произвел и една игла в живота си

А Рокфелер колко игли е произвел? Ротшилд? Олигархията е квинтесенцията на дясното. Как е възможно да се наричаш "десен" и да мразиш Пеевски, че е богат?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4368 -: Юли 14, 2021, 19:20:57 »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4369 -: Юли 14, 2021, 19:21:29 »
А инак ако е неефективна - неефективна е и това е.

Тя не може да бъде "ефективна". По простата причина, че е малцинство. Иначе нямаше да е опозиция, нали. И след като ролята ѝ се свежда до няколко елементарни неща, едното от които е да разкрива злоупотребите на властта, а другото да иска вот на недоверие, с това се изчерпва нейната ефективност. Затова, няма как да твърдиш, че в конкретния случай БСП е била "неефективна" опозиция. Разкритите злоупотреби на герп, внесените вотове на недоверие  и внесените, но неприети закони са я направили ефективна. Чат ли си? Опозицията нищо повече от това не може да направи. Другото са лакърдии, общи лафове и клишета от телевизора.
Опасявам се, че така БСП ще си остане опозиция много дълго.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4370 -: Юли 14, 2021, 19:21:56 »
Пурфесор Антоанета е мазница наистина. Подобна на друга една - Буруджиева. БНТ - то на Кошлулов много ги тачи, кани и храни.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4371 -: Юли 14, 2021, 19:24:06 »
Готини милфки.Айде стига ги плюхте.Човещинка е да искат да пипнат мускула на бацето...

 :beer_:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4372 -: Юли 14, 2021, 19:26:49 »
Нерде Рокфелер нерде Пеевски.

Рокфелер е институция и то не само в Америка.Заедно с Карнеги и Морган направи от Америка това, което е.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4373 -: Юли 14, 2021, 19:27:13 »
Опасявам се, че така БСП ще си остане опозиция много дълго.

Това си е нейна работа. Мен не ме касае. Даже не гласувам. Но мисля, че вече е крайно време да чуем твоето конкретно мнение по въпроса. Досега през теб приказваше телевизора. Обясни сега, простичко и разбираемо, какво трябваше да направи БСП, за да е "ефективна" опозиция. И не го направи. Ще чакам с любопитство какво ще ми обясниш. Но ще държа да ми го обясниш.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4374 -: Юли 14, 2021, 19:29:04 »
Като ви гледам как сте се превъзбудили, да питам
Каква ще се промени като се смени управлението на БигФарма с това на Финансовите спекуланти.
Та те  се изредиха вече по няколко пъти  да таковат.
И отдавна таковат заедно.
Управляват де

А вие тук само се излагате.
Не ви ли е срам толкова глупости да изпишете
Темата я взехте за  чекиджийница
Айде!
Изборите свършиха.
Да видим новото правителство

« Последна редакция: Юли 14, 2021, 19:38:36 от Алиса .. »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4375 -: Юли 14, 2021, 19:29:25 »
Нерде Рокфелер нерде Пеевски.

Що? Кво значение има? Десен ли си, трябва да уважаваш всеки богат и успял човек. Нито черепа, нито Пеевски са "откраднали" нещо. Забогатели са по най-нормален за капитализма начин. Или греша?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4376 -: Юли 14, 2021, 19:34:29 »
Ся искам пък от теб фраза или дори само посочване на десен политик, който да се е запомнил с нещо наполовина от Кирков.
Одма - Константин Стоилов, Петко Каравелов, Никола Мушанов.
При това без една тоталитарна партия да поддържа изкуствено паметта за тях. 

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4377 -: Юли 14, 2021, 19:36:58 »
Малце грешиш.Ако си забогатял без да се докосваш до държавата е едно а ако си направил пачка чрез нея е съвсем друго.

Америка особено в началния си период е турбо капиталистическа.

След това обаче вижда кфо чудовище се ражда и приема АНТИТРЪСТОВИТЕ закони.

Тия марксистки глупости за вредата от капитала не са ми интересни....

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4378 -: Юли 14, 2021, 19:38:59 »
Бонго- либерала Петко Каравелов- един нигилист или поне наподобяващ такъв- по Радев, да пишеш "десен" политик е малко пресилено.Той дори до корнелианците левее.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4379 -: Юли 14, 2021, 19:40:33 »
Що? Кво значение има? Десен ли си, трябва да уважаваш всеки богат и успял човек.
Ъхъ... Кво значение Хитлер или Сталин, Химлер или Берия - такива като тебе ли си, требе да уважаваш всеки масов убиец , стига да успее да затрие милиони.