Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 04:14:43

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 232906 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4380 -: Юли 14, 2021, 19:40:36 »
Опасявам се, че така БСП ще си остане опозиция много дълго.

Това си е нейна работа. Мен не ме касае. Даже не гласувам. Но мисля, че вече е крайно време да чуем твоето конкретно мнение по въпроса. Досега през теб приказваше телевизора. Обясни сега, простичко и разбираемо, какво трябваше да направи БСП, за да е "ефективна" опозиция. И не го направи. Ще чакам с любопитство какво ще ми обясниш. Но ще държа да ми го обясниш.
Да се върне в "масите", да получи подкрепата на "улицата", на "електората" си, да завлече електората на ГЕРБ, да повтори партийното строителство на Цветанов и да му измъкне най-ниско лежащите звена. С интересна, активна работа. Но интересна не в план "Ако четете това, Елена е паднала" и "80%". Защото тези 80 процента щастливо си гласуваха за "Аз съм прост, и вие сте прости" и "7/8".
Речи ми, защо такъвият народ гледа "7/8", а не на БСП партийната телевизия, ако има такава? Хляб няма и не се предвижда, значи остават зрелищата. Опозицията - с харизматичен водач, плюс работливи пиари, плюс свежи идеи - би могла да драпа да стане управляваща, но това се подготвя докато е опозиция, а не в предизборния период.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4381 -: Юли 14, 2021, 19:46:04 »
Бонго- либерала Петко Каравелов- един нигилист или поне наподобяващ такъв- по Радев, да пишеш "десен" политик е малко пресилено.Той дори до корнелианците левее.

"Нихилист" е за консерваторите и за "охранителите" в Русия.
В сравнение с корнелианската кохорта и Обама и дедо Джо са "леви".

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4382 -: Юли 14, 2021, 19:46:55 »
сега го видях
https://offnews.bg/politika/avtoritetat-na-kmeta-kak-db-napravi-probiv-v-turska-obshtina-755572.html
Аферим,машалла.ашкоолсун!
Нуредин си е формен ръб-типичният дерибей.Зная го откак се занимаваше с чифчилик-под навеса в който трупаше главнилото си жито бе окачил турски флаг колкото калкан на панелка.  после -първата му работа като кмет , бе да сложи бюст на Ататюрк в кабинета си.С пари за убитите веднага си взе мерцедес-преди още хората да са се настанили във фургони, не да им е оправил къщите.Евалларка Ице!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4383 -: Юли 14, 2021, 19:49:25 »
Според Радев вечният студент Каравелов допада на генералите-губернатори у нас.Нигилизмът бил на мода-както и рушвета, при военщината...
Както и да е-единствен в списъка ти консерватор е Стоилов.Макар че и днешните десни не са точно консерватори-по скоро вандейци.Не и чорбаджиски чеда с Робърт колидж

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4384 -: Юли 14, 2021, 19:50:06 »
Абе вие в кой свят мислите, че се намирате?
Единият говори за некви политици от края на деветнадесети и първата половина на дваести век, и мисли, че е супер начетен, другият за антитръстов закон в САЩ, от педи ВСВ и е убеден, че е най умният .. :crying_with_laughter-3302:
Вие с всичкият ли сте?
След ВСВ светът е коренно различен.
Седемдесетте години се залагат основите на този лайнян хаос и простащина, в която вие имате претенции за солова роля тук.
Докога ще пудрите мозъците на нещастните форумци тук?
Всякакви тъпотии сте напраскали, само и само да не се каже истината, другарю с пет ника врекажчо, бонго, зипчо, сержантчо, и балисъмго кой още.
Голяма чест, за един нищо и никакво форумче.
Колко изкарваш от тази мижава работичка поне?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4385 -: Юли 14, 2021, 19:55:21 »
.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4386 -: Юли 14, 2021, 19:56:22 »
Това си е нейна работа. Мен не ме касае. Даже не гласувам. Но мисля, че вече е крайно време да чуем твоето конкретно мнение по въпроса. Досега през теб приказваше телевизора. Обясни сега, простичко и разбираемо, какво трябваше да направи БСП, за да е "ефективна" опозиция. И не го направи. Ще чакам с любопитство какво ще ми обясниш. Но ще държа да ми го обясниш.


Да излезе от изолация и да сложи некой диалогичен човек начело. Отливът от БСП се дължи на това, че склонните да гласуват зз БСП не виждат смисъла и перспективата да гласуват за БСП.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4387 -: Юли 14, 2021, 20:03:12 »
Да се върне в "масите", да получи подкрепата на "улицата", на "електората" си,

Пак общи лафове. Ма, аз не съм се и надявал да ми дадеш конкретен отговор, де. Ние говорихме за парламентарно опозиционерство, ти ми говориш за масите. Само дето БСП ако излезе на улицата, "масите" почват да реват "не ни яхайте протестта". Или "това е организиран партиен протест. Докараха ги с бусове". Начи хем "масите" не допускат БСП на улицата, хем БСП трябва да отиде при "масите". Партиите предлагат политики чрез проектозаконите си. Не е необходимо една партия да излиза на улицата ако хората знаят какви политики предлага. Ако хората не желаят да се намали бедността и т.н. - това не е вина на БСП, нали? Всичко останало е набиване на мантри и папагалене без мисъл. Много лесно е да повториш, че едикойси не бил истинска опозиция и като те попитат какво е истинска опозиция, да обясняваш некви небивалици. Привърших по темата.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4388 -: Юли 14, 2021, 20:05:23 »
Докога ще пудрите мозъците на нещастните форумци тук?
Всякакви тъпотии сте напраскали, само и само да не се каже истината, другарю с пет ника врекажчо, бонго, зипчо, сержантчо, и балисъмго кой още.
Алиса, този зеленолилав дракон в кухнята е от грешни хапчета! Истина ти казвам! Виж там, оправи рецептата!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4389 -: Юли 14, 2021, 20:06:30 »
Склонните да гласуват за леви практики и политики не припознават БСП за лява.Поради тази причина и не са склонни да гласуват за БСП.И го заявявам като ляво малцинство в тоз пенсонерски форум.БСП е партия на рентие.Бетер реститутки.Последните поне имат само претенции за дивидент в кинти-БСП живурка от дивидент върху плакати -представени за идеи и принципи.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4390 -: Юли 14, 2021, 20:09:27 »
сега го видях
https://offnews.bg/politika/avtoritetat-na-kmeta-kak-db-napravi-probiv-v-turska-obshtina-755572.html
Аферим,машалла.ашкоолсун!
Нуредин си е формен ръб-типичният дерибей.Зная го откак се занимаваше с чифчилик-под навеса в който трупаше главнилото си жито бе окачил турски флаг колкото калкан на панелка.  после -първата му работа като кмет , бе да сложи бюст на Ататюрк в кабинета си.С пари за убитите веднага си взе мерцедес-преди още хората да са се настанили във фургони, не да им е оправил къщите.Евалларка Ице!

А, в "Алтернативата" Генка Шекерова го нищи Ицо за Хитрино.
Ето повече по въпроса:
https://www.svobodnaevropa.bg/a/31356210.html

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4391 -: Юли 14, 2021, 20:11:25 »
Склонните да гласуват за леви практики и политики не припознават БСП за лява.Поради тази причина и не са склонни да гласуват за БСП.И го заявявам като ляво малцинство в тоз пенсонерски форум.

Тогава може би ти ще ми обясниш какво е ляво и леви практики и политики? Какви леви политики искат хората, които БСП не им предлага? И ако хората не припознават БСП като лява, защо тогава ѝ викат, че била "комунистическа"? Това неква шизофренийка ли е? Можеш ли да го обясниш с прости слова?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4392 -: Юли 14, 2021, 20:14:53 »
Да се върне в "масите", да получи подкрепата на "улицата", на "електората" си,

Пак общи лафове. Ма, аз не съм се и надявал да ми дадеш конкретен отговор, де. Ние говорихме за парламентарно опозиционерство, ти ми говориш за масите. Само дето БСП ако излезе на улицата, "масите" почват да реват "не ни яхайте протестта". Или "това е организиран партиен протест. Докараха ги с бусове". Начи хем "масите" не допускат БСП на улицата, хем БСП трябва да отиде при "масите". Партиите предлагат политики чрез проектозаконите си. Не е необходимо една партия да излиза на улицата ако хората знаят какви политики предлага. Ако хората не желаят да се намали бедността и т.н. - това не е вина на БСП, нали? Всичко останало е набиване на мантри и папагалене без мисъл. Много лесно е да повториш, че едикойси не бил истинска опозиция и като те попитат какво е истинска опозиция, да обясняваш некви небивалици. Привърших по темата.
Конкретно при кого да отиде, с адресите и телефоните, що ли? Ако БСП излиза на улицата и масите реват против нея, значи не е на нейната улица. Ако улица няма, то й БСП няма да я има.
Някой тук може ли да рече с ръка на сърце, че знае какви политики предлага БСП и дали знае как ще ги постигне. Щото и аз искам син еднорог и веднага, ама на, не става и няма как да стане, освен ако 67-и не ми купи носорог и не го боядиса син, което е почти толкова вероятно, колкото масите да припозная ТАЗИ БСП. Още една партия, неслучила на народ!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4393 -: Юли 14, 2021, 20:15:21 »
Простичко е- "евтина държава" -виж Парижката комуна(Гражданската война във франция на Марск си е добро четиво и днес), комунализъм , феминизъм и екологизъм-виж Автономната Администрация в Рожава, скромност и дилогичност, образование и равен шанс- виж Пепе Мохика, тоя тупамарос...Прибави Варуфакис и Жижек за сол и пипер.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4394 -: Юли 14, 2021, 20:19:51 »
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 20:26:35 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4395 -: Юли 14, 2021, 20:22:12 »
Простичко е- "евтина държава" -виж Парижката комуна(Гражданската война във франция на Марск си е добро четиво и днес), комунализъм , феминизъм и екологизъм-виж Автономната Администрация в Рожава, скромност и дилогичност, образование и равен шанс- виж Пепе Мохика, тоя тупамарос...

Аха! Казваш, че хората искат национализация, общонародна държава, социализъм, а БСП не им го предлага, затова не е лява. Нали така? А къде е тогава логиката хората да искат всичко това и да не го намират у БСП, а да гласуват за "десни" партии, които ептен не им го предлагат? Пак не схващам. Приемаме, че електоратът на БСП е избягал от нея, защото не е лява. Но защо тогава отиде да гласува за Славчо и темподобни?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4396 -: Юли 14, 2021, 20:24:09 »
Простичко е- "евтина държава" -виж Парижката комуна(Гражданската война във франция на Марск си е добро четиво и днес), комунализъм , феминизъм и екологизъм-виж Автономната Администрация в Рожава, скромност и дилогичност, образование и равен шанс- виж Пепе Мохика, тоя тупамарос...Прибави Варуфакис и Жижек за сол и пипер.

Аре са, съвсем други са представите за ляо на територията, но пък за щастие намериха и най-подходящия си ръководител флицето на др. Нинова.

Но даоставим бсп да си се оправят, одделяме им твърде мноо време.

Някой чел лие некви следизборни изказвания оджан?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4397 -: Юли 14, 2021, 20:25:05 »
БСП предлага че те ще държат черпака....и имат "експертиза".Щото 45 години са произвели нова аристокрация.По полов път.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4398 -: Юли 14, 2021, 20:29:20 »
Докато ние се чудим кво е антипод наляото, ето и дефиницията  :0007:

Да рупаш ш@бани манджи с рукола, да мразиш месото и да обичаш пед@лите - тва е нормално, ама не на тая планета, "пич". Може би в некоя галактика... "far, far away".... ма не и тук.  :beer:

 :m1273:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4399 -: Юли 14, 2021, 20:30:34 »
БСП предлага че те ще държат черпака....и имат "експертиза".Щото 45 години са произвели нова аристокрация.По полов път.

Не, не, остави ги са тея лафове. Ти зявяваш нещо и аз те питам нещо конкретно. Ти не ми отговаряш. Приемаме, че БСП не е лява партия, каквато хората искат. Защо тогава не гласуват за лява партия, каквато искат, че даже гласуват за открито обявили се "десни" партии. Това искам а ми обясниш. Защото то е много важно за твоята (а и на други) теория - че електоратът масово бил ляв, ама БСП не е лява партия. Дори тука има колеги, които се обявяват за "леви", но не гласуват за БСП. ОК, за кого гласуват?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4400 -: Юли 14, 2021, 20:32:07 »
Абсолютно конкретен съм-кат подкалибрен противотанков снаряд.Ти броиш дяволите на върха на иглата, Ф..

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4401 -: Юли 14, 2021, 20:32:41 »
Приемаме, че БСП не е лява партия, каквато хората искат. Защо тогава не гласуват за лява партия, каквато искат, че даже гласуват за открито обявили се "десни" партии. Това искам а ми обясниш. Защото то е много важно за твоята (а и на други) теория - че електоратът масово бил ляв, ама БСП не е лява партия. Дори тука има колеги, които се обявяват за "леви", но не гласуват за БСП. ОК, за кого гласуват?

Да разгледаме ли преди тва ролята на бсп за потискане на формирането на други леви партии последните 30 години?

Или дори само да разгледаме отношението на един бивш лидер на бсп и минпред, когото никой не може да упрекне, че не е ляв, към бившата му партия?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4402 -: Юли 14, 2021, 20:34:09 »
Приемаме, че електоратът на БСП е избягал от нея, защото не е лява. Но защо тогава отиде да гласува за Славчо и темподобни?
Ами не четеш, писах ти го! Хляб няма, не се предвижда, остават зрелищата. А сценката "Нинова гони Гергов с погана метла" може да се изиграе само един път. Затова по-забавните пИчелят.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4403 -: Юли 14, 2021, 20:35:55 »
А сценката "Нинова гони Гергов с погана метла" може да се изиграе само един път.

Тва е защото още като го е видяла е разбрала що за човек е и никога не си е имала нищо общо с него  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4404 -: Юли 14, 2021, 20:36:29 »
Да се върне в "масите", да получи подкрепата на "улицата", на "електората" си, да завлече електората на ГЕРБ, да повтори партийното строителство на Цветанов и да му измъкне най-ниско лежащите звена. С интересна, активна работа. Но интересна не в план "Ако четете това, Елена е паднала" и "80%". Защото тези 80 процента щастливо си гласуваха за "Аз съм прост, и вие сте прости" и "7/8".
Речи ми, защо такъвият народ гледа "7/8", а не на БСП партийната телевизия, ако има такава? Хляб няма и не се предвижда, значи остават зрелищата. Опозицията - с харизматичен водач, плюс работливи пиари, плюс свежи идеи - би могла да драпа да стане управляваща, но това се подготвя докато е опозиция, а не в предизборния период.
А, ти сериозно ли?
Иии...няма ли да дойдат мноо чалгарите на единица плебс из мамковината?
Щото ена мутра и един чалгар тъй пИчелят?
Бонго, аз няа кво да губя ма ти ако гледаш напред - земи се гръмни овреме.Поне няа да умираш бавно.
Виж ти!
Всички трябва да се началгарим, омутрим или изпедалчим, че да се аресаме на простотията!
Ас излазям, тук говорят протиф Господ!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4405 -: Юли 14, 2021, 20:36:39 »
Специално аз-не гласувам.Онова доминиращо болшинство което отказва да избира по-малкото зло.И това си е пряко действие!Кога ще се трансформира в насилие е друга тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4406 -: Юли 14, 2021, 20:39:38 »
Абсолютно конкретен съм-кат подкалибрен противотанков снаряд.Ти броиш дяволите на върха на иглата, Ф..

Абсолютно не си конкретен. Правиш гръмко заявление и не можеш, или не желаеш, да отговориш на елементарен въпрос. Това за мене е лаладжийство. Можеш ли да ми отговориш или не? Приемам напълно твоята теза, че БСП не е лява партия. Леви партии са само марксистките. Европейската левица не е марксистка, но е ляволиберална. В левия либерален спектър е. Защо левият електорат тръби, че бяга от БСП, защото не е лява, но гласува за десни партии?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4407 -: Юли 14, 2021, 20:41:10 »
А, ти сериозно ли?
Иии...няма ли да дойдат мноо чалгарите на единица плебс из мамковината?
Щото ена мутра и един чалгар тъй пИчелят?
Бонго, аз няа кво да губя ма ти ако глефаш напред - земи се гръмни овреме.Поне няа да умираш бавно.
Виж ти!
Всички трябва да се началгарим, омутрим или изпедалчим, че да се аресаме на простотията!
Ас излазям, тук говорят протиф Господ!
Ми не, може да бъде уговарян плебса да се изкачи по стълбичката, като му се предложи качествено развлечение. Или поне нещо по-добро. Но затова се иска много, ама много работа.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4408 -: Юли 14, 2021, 20:42:09 »
Лаладжийство е да те тупат по рамото и ти да се подмокряш.Дал съм ти жалони за практики,политики и принципи.Ти размахваш тезиси и програми.С дъх на нафталин.Два свята-единият е излишен.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4409 -: Юли 14, 2021, 20:42:55 »
Нинова напраи суперглупост да гони националистическо-нативистко-традиционалисткия вот, предвит, че той първо е мижаф, фторо е разпарчальосан по оста между екстремите нацита<------------------->националболшевики и трето, одблъсква сека по-мека левоцентристка периферия, която е ноо голяма. Толкова голяма, че Мая без усилие зе почти 6%, а тва е нищо фсравнение с реалните измерения на тоа неразработен сегмент. Който од немане кво да праи, гласува за квото му падне.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4410 -: Юли 14, 2021, 20:44:04 »
Ми не, може да бъде уговарян плебса да се изкачи по стълбичката, като му се предложи качествено развлечение. Или поне нещо по-добро. Но затова се иска много, ама много работа.

А фнекой момент некой помисли ли, че плебсът не е само чалга и че има много напълно разумни хора, които одказаха да гласуват, непривлечени однитоедна платформа?

Айде, сичкото били чалга, ок. Защо бсп загуби 115,000 гласа за 3 месяца?  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4411 -: Юли 14, 2021, 20:44:45 »
или просто ви дава рецепти за ризото с пачи крак.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4412 -: Юли 14, 2021, 20:45:28 »
Защо левият електорат тръби, че бяга от БСП, защото не е лява, но гласува за десни партии?
Нинова напраи суперглупост да гони националистическо-нативистко-традиционалисткия вот, предвит, че той първо е мижаф, фторо е разпарчальосан по оста между екстремите нацита<------------------->националболшевики и трето, одблъсква сека по-мека левоцентристка периферия, която е ноо голяма. Толкова голяма, че Мая без усилие зе почти 6%, а тва е нищо фсравнение с реалните измерения на тоа неразработен сегмент. Който од немане кво да праи, гласува за квото му падне.
Само удебеляването е мое, да не пропуснеш!


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4413 -: Юли 14, 2021, 20:45:44 »
Ами не четеш, писах ти го! Хляб няма, не се предвижда, остават зрелищата.

Може и да си го написала, но пак изпадаме в шизофренийка. Не може да нямаш хляб, а да искаш зрелища. Първо хляба, после зрелищата. Щото, ако няма леб, става революция. Вие папагалите тука една мантра, че хората не припознавали БСП за лява. Упорито отказвате да разясните вашето конкретно виждане за лява партия и съвсем не можете да обясните парадокса с гласуването за десни партии. Излиза, че не е така, нали?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4414 -: Юли 14, 2021, 20:47:09 »
а мишките натискали бутона за коката докато пукнат от глад в клиничният експеримент, Ф..

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4415 -: Юли 14, 2021, 20:47:38 »
и съвсем не можете да обясните парадокса с гласуването за десни партии. Излиза, че не е така, нали?

доста однабедените за десни партии са набедени за десни като антипод на "лявата" бсп.

други, като имсв, кротко си получиха бивши бсп гласове  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4416 -: Юли 14, 2021, 20:49:45 »
Ицето - тоя перманентен жълтопаветник , си е у лево , сравнен с Нинова.Ген Атанасов- това джудже, спокойно можеше да е в Позитания.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4417 -: Юли 14, 2021, 20:51:58 »
Христо Иваноф беше по-разумен од Нинова, доколкото млъкна и одказа да обясни на антикомунистическите дърти одкачалки, които му се водят част од членския инвентар, че фсъщност тва неговото не е въопще десно, а е преко сила некъф Либ-Дем, клонящ към бутикова социалдемокрация. Съответно той като Мая също зе од тва, което е потенциален електорат на ено хипотетично разумно бесепе.

Каквото фмомента нема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4418 -: Юли 14, 2021, 20:52:26 »
Ами не четеш, писах ти го! Хляб няма, не се предвижда, остават зрелищата.

Може и да си го написала, но пак изпадаме в шизофренийка. Не може да нямаш хляб, а да искаш зрелища. Първо хляба, после зрелищата. Щото, ако няма леб, става революция. Вие папагалите тука една мантра, че хората не припознавали БСП за лява. Упорито отказвате да разясните вашето конкретно виждане за лява партия и съвсем не можете да обясните парадокса с гласуването за десни партии. Излиза, че не е така, нали?
Хляб има достатъчно за да не измре публиката - то и в Рим са го раздавали в цирковете, ако правилно помня.
Но ти зарежи нашата мантра, че хората не припознават БСП за лява - те хората НАИСТИНА не я припознават за лява, съответно не гласуват за нея. Това е проблемът на БСП, а не че Здравчето, Бонго, Саржа или аз не я харесваме.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4419 -: Юли 14, 2021, 20:53:26 »
Проблема на Ицето е че София не е България и България не е София.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4420 -: Юли 14, 2021, 20:55:20 »
факт, но тоа проблем не е идеологически, а е резултат од нарцисизъм.


--------------------
междудругото, аз гласувах за дебилното бесепе.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4421 -: Юли 14, 2021, 20:55:48 »
Ицето - тоя перманентен жълтопаветник , си е у лево , сравнен с Нинова.Ген Атанасов- това джудже, спокойно можеше да е в Позитания.

ОК, радвам се че потвърждаваш това, което се опитвам да обясня от сумати време. Щом БСП не е лява, а "протестърите" не са десни (даже по-леви от БСП), значи колиция между тях е напълно естествена. Остава само да разрешим другата шизофренийка: как така БСП не е лява, но в същото време е комунистическа. Щото това се опитват да ни обяснят десните. Един път не е лява, а другия път - с комунистите коалиция не правим.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4422 -: Юли 14, 2021, 20:58:03 »
Лисенко-некои прости истини явно трябва да ти се набият с тъп предмет в главата.Дори Цвък вече щеше да вдене.Баси третоешалонният позитанчик.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4423 -: Юли 14, 2021, 20:58:12 »
Ицето - тоя перманентен жълтопаветник , си е у лево , сравнен с Нинова.Ген Атанасов- това джудже, спокойно можеше да е в Позитания.
Ас съм излязъл и тва не го чета, прости ми Господи!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4424 -: Юли 14, 2021, 20:59:24 »
един десен министър, Кирил Петков
Quote (selected)

"Говорихме с Николай Василев и въпреки че уважаваме тяхното мнение, видяхме, че имаме различия как финансите и икономиката трябва да се развиват. Нашата идея е, че големият ни приоритет е да се спрат кражбите и изтичанията. И когато това се случи, да се мисли за балансиране на бюджета. Ние сме десни хора, вярваме в частния сектор, но има неща, към които не трябва да се подхожда идеологически, а практично. В момента 42% от пенсионерите са под прага на бедност, за нас не е оптимално да се фокусираме дали трябва да се намалят тези 50 лева, докато вкарваме нови инвестиции и спираме всички кражби и кранчета по пътя.Това беше нашата визия. При Василев бе по-силно изразено чувството, че балансираният бюджет трябва да е голям приоритет, което според нас не беше най-оптималното, защото ако човек тръгне първо да балансира бюджета преди да спре кражбите, хората, които са взимали държавните средства ще използват момента да настройват различни групи от обществото срещу правителството. Растежът в икономиката ще дойде със спирането на кражбите", обясни Петков.
.......
Кирил Петков подчерта, че дискусиите им не са били със Слави Трифонов, а директно с Николай Василев.

https://glasove.com/categories/novini/news/nikolay-vasilev-nikoga-ne-sm-se-chuvstval-po-gotov-za-premier
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4425 -: Юли 14, 2021, 21:01:13 »
те хората НАИСТИНА не я припознават за лява, съответно не гласуват за нея. Това е проблемът на БСП,

А за кой гласуват? Щото това вече не е проблем на БСП, а проблем на хората. Да ти го напиша ли още един път бавно? Ако хората не я припознават за лява и не гласуват за нея, значи хората искат да гласуват за лява партия, но отиват да гласуват за десни. Излиза, че ИТН, ДБ, ИМВ и други са по-леви от БСП, нали?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4426 -: Юли 14, 2021, 21:01:24 »
Малкият Мук си е кагебистки набор на Москоу народни банк оф Лондон.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4427 -: Юли 14, 2021, 21:03:48 »
Малкият Мук си е кагебистки набор на Москоу народни банк оф Лондон.
Кайзере, преди всичко е син на баща си, а кръвта вода не става, след това идват съветските другари....
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4428 -: Юли 14, 2021, 21:04:22 »
един десен министър, Кирил Петков

Quote (selected)
При Василев бе по-силно изразено чувството, че балансираният бюджет трябва да е голям приоритет
https://glasove.com/categories/novini/news/nikolay-vasilev-nikoga-ne-sm-se-chuvstval-po-gotov-za-premier

Кирил Петкоф, който е очевиден путьомаринкин, съопщава по един завоалиран путьомаринкински начин, че оня гном иска да въведе austerity. Което реално убива хора.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4429 -: Юли 14, 2021, 21:05:15 »
Лисенко-некои прости истини явно трябва да ти се набият с тъп предмет в главата.Дори Цвък вече щеше да вдене.Баси третоешалонният позитанчик.

Ти ли ще ми набиваш прости истини? Дето си се налапал с клишета като паток с топли? Аре, бегай в хоремага! Там може и да те оценят.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4430 -: Юли 14, 2021, 21:09:09 »
Да излезе от изолация и да сложи некой диалогичен човек начело. Отливът от БСП се дължи на това, че склонните да гласуват зз БСП не виждат смисъла и перспективата да гласуват за БСП.

да бе, и как да видя перспектива, като от 20 години слушам(е) един и същи рефрен?
the lamers club honourable member …

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4431 -: Юли 14, 2021, 21:09:40 »
някога имаше един "речник по финанси" -мисля че и Самуелсън (бе на мода конвергенцията) бе автор.Там има за феномена "евродолари"(това е преди петро или наркодолара-брилянтите за диктатурата на пролетариата и кастата която ги управлява).Всъщност на него стъпва Андропов като идеи за "гулашсоциализма" и последвалата "перестройка" на Раиса.Малкият Мук е продукт на Системата.Нов Руснак.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4432 -: Юли 14, 2021, 21:11:54 »
на финала няа нищо лошо, че корнелия е начело на бсп вече 5 години.

резултатите се виждат  :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4433 -: Юли 14, 2021, 21:14:23 »
Quote (selected)
Малкият Мук е продукт на Системата.Нов Руснак.
той е продукт на нерегламентиран сексуален контакт между майка си и аквариумна рипка од вида трихогастер, който смета че хората, които не познава, което праи 99. 999999% од населението на таа страна, реално не съществуват.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4434 -: Юли 14, 2021, 21:16:33 »
някога имаше един "речник по финанси" -мисля че и Самуелсън (бе на мода конвергенцията) бе автор.Там има за феномена "евродолари"(това е преди петро или наркодолара-брилянтите за диктатурата на пролетариата и кастата която ги управлява).Всъщност на него стъпва Андропов като идеи за "гулашсоциализма" и последвалата "перестройка" на Раиса.Малкият Мук е продукт на Системата.Нов Руснак.
Кайзере, Кайзере, мразя те, върна ме мнооооого назад, в 1974, като третокурсник писах курсова работа на тема "Евровалутния пазар - поява, ....", научен ръководител -  проф.д-р. Нешо Вълев Царевски, явно одъртявам, мдаааа ... няма нищо общо с Горбачов и съпругата му ...  иначе, битува версия, че евровалутния (евродоларов) пазар е продукт на няколко съгласувани комбинации на DB и руснаците от Лондон, съгласувано с приемането на т.н. Regulation Q от американското правителство тогава, ама това са детайли, поврага!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4435 -: Юли 14, 2021, 21:19:26 »
съм за връщането на правилото Q, мамка му

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4436 -: Юли 14, 2021, 21:19:48 »
те хората НАИСТИНА не я припознават за лява, съответно не гласуват за нея. Това е проблемът на БСП,

А за кой гласуват? Щото това вече не е проблем на БСП, а проблем на хората. Да ти го напиша ли още един път бавно? Ако хората не я припознават за лява и не гласуват за нея, значи хората искат да гласуват за лява партия, но отиват да гласуват за десни. Излиза, че ИТН, ДБ, ИМВ и други са по-леви от БСП, нали?
Партия, неслучила на народ напоследък! Но да, ако "леви" замества "популистки", тогава БСП е в десния, непопулярен сектор.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4437 -: Юли 14, 2021, 21:23:52 »
Проблема на Ицето е че София не е България и България не е София.

40% от гласувалите за ДБО в последните избори са от областните центрове.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4438 -: Юли 14, 2021, 21:24:51 »
40% от гласувалите за ДБО в последните избори са от областните центрове.

то пък едни областни центрове  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #4439 -: Юли 14, 2021, 21:27:03 »
Quote (selected)
Централният офис на "Има такъв народ" се оказа на брокерска фирма

Централният офис на партията победител на предсрочните парламентарни избори - "Има такъв народ" на шоумена Слави Трифонов - се оказа офис за недвижими имоти на "Сандер Корект". Това установи журналистът Веселин Стойнев, който е проверил нещата на място и пусна снимки във Фейсбук.
...
Проверка в Търговския регистър показа, че компанията "Сандер Корект" е собственост на Румяна Иванова Александрова. По телефона тя каза пред Mediapool, че апартаментът е нейна собственост, но не пожела да уточни дали е нает от Слави Трифонов. Посъветва да го питаме него.
...
Румяна Александрова каза също, че няма нищо общо с партията на Трифонов. Заяви, че не е била и кандидат за кмет на село Кленовик, община Радомир, на местните избори през 2003 г. с листата на НДСВ. Според сайта на ЦИК жена със същото име е била кандидат - кмет на селото от листата на НДСВ.

Румяна Александрова се ядоса, че ѝ се задават такива въпроси и попита с какво право журналистите се ровят в публичните регистри. Тя дори заплаши да се обади на телефон 112, ако продължаваме да я разпитваме.

Компанията за недвижими имоти "Сандер Корект" е основана от Румяна Александрова през 2000 г. с капитал от 5000 лв. Занимава се с продажби и наеми на недвижими имоти и инвестиционни проекти на територията на цялата страна.
цялото: https://www.mediapool.bg/tsentralniyat-ofis-na-ima-takav-narod-se-okaza-na-brokerska-firma-news324187.html