Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 21:58:49

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 229965 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #60 -: Май 12, 2021, 06:29:57 »
Ной,
Това което пишеш е пътя за оправдаването на всяка мизерия. И Левски е можело да си остане дякон. Но му държат портрета в кабинетите си.
Припомни си, че Чаушеско не прати воиска в Чехиословакия 1968 и не питай излишни въпроси!
Аз ли трябва да му казвам как да запази лице и България? Той не ме е питал. Има си съветници - военни, цивилни.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 15:21:46 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #61 -: Май 12, 2021, 07:14:08 »
Какво всъщност искаш Бъч. Да прати наказателен взвод да разстреля Захариева?
Бочко вече се оплака, че Радев не иска да участва в плонжовете му и не коментира"руската намеса".
Каквото можа Радев направи. Бочко здава, днес по обед!
 
А тайзи "група" Б9 ли Ъ9 ли на мириканска уйдурма мяза. До вчера накой не е чувал за нея.
Щом дойчофците от "часовете" и "свободна гейропа" вият, значи нещата се развиват добре  :smokin:
И кви "подписи" "зуумвали" малце и до там. Даже паметна записка "меморандум" на новоговор нема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #62 -: Май 12, 2021, 07:23:41 »
Какво всъщност искаш Бъч. Да прати наказателен взвод да разстреля Захариева?
Бочко вече се оплака, че Радев не иска да участва в плонжовете му и не коментира"руската намеса".
Каквото можа Радев направи. Бочко здава, днес по обед!
 
А тайзи "група" Б9 ли Ъ9 ли на мириканска уйдурма мяза. До вчера накой не е чувал за нея.
Щом дойчофците от "часовете" и "свободна гейропа" вият, значи нещата се развиват добре  :smokin:
И кви "подписи" "зуумвали" малце и до там. Даже паметна записка "меморандум" на новоговор нема.
Аз нищо не искам. Само ви отварям окото. Не случайно споменах Левски. Разбирам колко самотен се е чувствал. Не си е казал: Къде съм тръгнал? Империя да събарям!

Това че го писала "Свободна Европа" само говори, че в лизането на американски задници няма достатъчно старание. Няма ентусиазъм. Сега остава да си купи апартамент с асансьор и съвсем ще заприлича на един друг.
Недоволен е новият брат. Що така го няма съобщението на страницата на президентството?
А, да. Щото един Чаушеско е имал повече топки от президента ви.
Има хиляди начини да запази лице и само един да го загуби. Е, той е избрал този един.
С тиквата ли ще го оправдаеш? 66
« Последна редакция: Май 12, 2021, 07:36:07 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #63 -: Май 12, 2021, 07:32:53 »
Quote (selected)
Силни страни
- Започна усилено усвояване на европейските фондове
- Строителството на магистрали съживи страдащия бизнес
- Успя да пребори вълната от отвличания на богати хора
- Успя да преодолее европейската изолация, наложена на България заради корупционни скандали в края на тройната коалиция
- Създаде екип от силнии можещи хора около себе си- Дянков, Кристалина Георгиева, Росен Плевналиев
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9778332
- Усилено - към половината от отпуснатите, толкова капацитет имаше при заплащане на пълните вноски към ЕС
- Със строителството и санирането направо създаде нов "бизнес" и въздигна нови "бизнесмени"
- Просто богатите независими от ГЕРБ хора станаха малко и "бизнеса" вече е нерентабилен
- Никаква изолация, навсякъде ни харесват, но не искат да ни пускат в къщичката щото още не можем да боядисаме едно КПП
- Дянков, Кристалина Георгиева, Росен Плевналиев - за силата на тези хора да разрушават малкото което беше останало като България могат да се пишат многотомници въпреки кратките им пребивавания на територията, ако добавим  и Цвъки, Фидосова, Лила мома кръшна, Дрийм тима направо да се чудиш как малка България е родила и отгледала толкова "чудесни" люде.

Денят започва със закачки, да видим колко още ще се посмеем.
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #64 -: Май 12, 2021, 07:51:01 »
Логиката на събитията казва, че тиквата няма да бъде повече министър-председател. Е, и министър няма да е. За последното няма акъл. Виждам го емигрант в LA. :lol:
Ще целуне земята като кацне и ще каже: "Избрах свободата".  :m1329:
« Последна редакция: Май 12, 2021, 07:56:44 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #65 -: Май 12, 2021, 07:59:17 »
Логиката на събитията казва, че тиквата няма да бъде повече министър-председател. Е, и министър няма да е. За последното няма акъл. Виждам го емигрант в LA. :lol:
Ще целуне земята като кацне и ще каже: "Избрах свободата".  :m1329:
За разлика от теб вместо с едни кубинки ще кацне със Секвоята и това с навеждането и целуването ще е проблем съобразно физиката, освен ако някой посрещач не го спъне за дузпа. :beer:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #66 -: Май 12, 2021, 08:02:22 »
Съберат се няколко капута и обвинят държава за виновна. Няма независимо разследване, няма съд! Няма доказателства, няма защита на обвиняемия!
Не беше ли така с Ирак - 2003 година? После Тони Блеър, си призна, че е излъгал и "заблудил" света.
Батета, така ви вкараха във война. Загинаха дори българи. Сега се нагнетява истерия, както 2003 г.

Прав си!

Все си мисля, ако на едно сборище на НАТО българският премиер/президент стане и кротко каже, че българите нямат никакви страхове от руска агресия, дали ще свърши светът за него?!?

Радев допуска грешки, за които дължи обяснения...
« Последна редакция: Май 12, 2021, 08:13:35 от Bacho Кольо »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #67 -: Май 12, 2021, 08:36:00 »
Прав си!

Все си мисля, ако на едно сборище на НАТО българският премиер/президент стане и кротко каже, че българите нямат никакви страхове от руска агресия, дали ще свърши светът за него?!?

Радев допуска грешки, за които дължи обяснения...
Няма как да стане при положение, че се повдигат нелепи обвинения и се гонят руски дипломати.
Просто ще му се изсмят и с основание.
 
С правителството вече има напредък. Да изчакаме няколко месеца и за глав. прока и тогава да коментираме :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #68 -: Май 12, 2021, 08:39:40 »
Моля, без коментари, само партии /евентуални коалиции/ и проценти срещу тях.
Само на такива, за които смятате, че ще влизат в НС.
Моите:
ГЕРБ - 21%
БСП - 17%
ИТН - 15%
ДПС - 12%
ДБГ -  11%
ИМВ - 6%
Патриоти - ВМРО, НФСБ... - 4%
Божков, или Възраждане, или Русофили - 4%

Брой гласове:
ГЕРБ - м/у 700 и 750 хил.
ИТН - 600-700 хил.
БСП - 550-600 хил.
ДПС - около 350 хил.
ДБ -  300- 350 хил.
ВМРО- 150-200 хил.
ИМВ - 100-150 хил.
===
Божков и Копейкин - малко под чертата.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #69 -: Май 12, 2021, 08:47:18 »
Quote (selected)
Божков и Копейкин - малко под чертата
А кой е Копейкин? Или четем обичайните седеро-герберунгелски лишчѐта, малко кафяви от друга употреба?


Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #71 -: Май 12, 2021, 09:08:47 »
Брой гласове:
ГЕРБ - м/у 700 и 750 хил.
ИТН - 600-700 хил.
БСП - 550-600 хил.
ДПС - около 350 хил.
ДБ -  300- 350 хил.
ВМРО- 150-200 хил.
ИМВ - 100-150 хил.
===
Божков и Копейкин - малко под чертата.
Всичко разбирам, ама защо "Копейкин"? И на теб ли ти бърка по дупките?!?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #72 -: Май 12, 2021, 09:28:27 »
Сороспийте викат на К. Костадинов копейкин, намек че взима пари от Путин, при все че за последните 30 г. са заработили за защита на американските интереси в България поне няколко милиарда $!

Лицемерие е името им!
Вие си ги избрахте!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #73 -: Май 12, 2021, 09:39:22 »
Възраждане ще влезе. За МВРО не съм сигурен.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #74 -: Май 12, 2021, 10:02:04 »
Сороспийте викат на К. Костадинов копейкин, намек че взима пари от Путин, при все че за последните 30 г. са заработили за защита на американските интереси в България поне няколко милиарда $!

Лицемерие е името им!

Всъщност прякорът му го дадоха бившите му съратници от МВРО, още преди години, когато се отдели от тях. Тех можеш да ги наречеш всякак, ама "соросоиди" не върви.
Впрочем Костадинов, който реве срещу Каракачанов и Джамбазки, че си привсоили имотите на македонските братства от преди 9ти, е един от участниците в присвояването, ама карай да върви. 

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #75 -: Май 12, 2021, 10:10:37 »
Quote (selected)
Всъщност прякорът му го дадоха ...
То пък много важно кой конкретно му е дал прякора.
Показателно е кои и защо го използвате.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #76 -: Май 12, 2021, 10:19:50 »
Възраждане ще влезе. За МВРО не съм сигурен.

И аз мислех, че влиза със сигурност до заявката на Виденов. ВМРО с коалиция влиза със сигурност.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #77 -: Май 12, 2021, 10:23:39 »
Всъщност прякорът му го дадоха бившите му съратници от МВРО, още преди години, когато се отдели от тях. Тех можеш да ги наречеш всякак, ама "соросоиди" не върви.
Впрочем Костадинов, който реве срещу Каракачанов и Джамбазки, че си привсоили имотите на македонските братства от преди 9ти, е един от участниците в присвояването, ама карай да върви.
Кой му го дал не беше въпросът. Ти защо го използваш? Щото нямаш кьорав аргумент против изказванията му, мей би!?!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #78 -: Май 12, 2021, 10:30:05 »
Quote (selected)
ВМРО с коалиция влиза със сигурност.

Паричен фронт или как, кокалицията? :smokin:
Ако герперите са "вътре" ще влязат.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #79 -: Май 12, 2021, 10:35:11 »
Според мен ВМРО, дори и в коалиция с далавери отново няма да влезе. Изхвърлиха ги от сиковете, риковете и цик

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #80 -: Май 12, 2021, 11:04:37 »
За Butch, съгласен съм с теб. Радев не се дистанцира защото е затиснат с някаква вилка за врат. Което е след подписа е направил, но е малко, се е въздържал да не глаголи по въпроса. Пасивно неодобрение. Но и вероятно се срамува от липсата на смелост - можеше поне да отбележи за протокола, че обвиненията от тук не са доказани и след дъжд качулка. Самият търговец със смърт отрече две от събитията.

Така, че САЩисаните сготвиха оз. Генерала, за радост на откровените, долнопробни - предатели заради собствено "добруване" - с и без кавички.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #81 -: Май 12, 2021, 13:19:32 »
Quote (selected)
Има хиляди начини да запази лице и само един да го загуби. Е, той е избрал този един.
Например да нарече Байдън "убиец" и после да моли за среща с него или как?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #82 -: Май 12, 2021, 13:27:32 »
Джузепе, моите поздравления за навременното отваряне на тази тема с изключително кратко и ясно заглавие!  :th_up:

Тъй като аз направих нещо подобно преди няколко дни, но със заглавието нещо не ми се получи …

Затова имам към Модераторите следната молба:

Моля, ИЗТРИЙТЕ темата

Отново към 2021 г. – към следващите парламентарни избори” в Раздел „Новините от деня”.


За да не прави калабалък!!!

Тъй като некой вече е отворил и трета тема на същата тематика  в Раздел „У нас” със заглавие

„Жан Виденов се  завръща в политиката, създава нова партия”. :lol:

« Последна редакция: Май 12, 2021, 13:34:59 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #83 -: Май 12, 2021, 13:30:50 »
Тъй като некой вече е отворил и трета тема на тази тематика  в Раздел „У нас” със заглавие „Жан Виденов се  завръща в политиката, създава нова партия”.
Жан засега разлая псетата. :smokin: Даже разузнаване с бой не е направил :t0106:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #84 -: Май 12, 2021, 13:32:46 »
но със заглавието нещо не ми се получи …

Защо не ползваш Title generator? Може и да ти се получи.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #85 -: Май 12, 2021, 13:36:21 »
Жан засега разлая псетата

Аз лично не разбирам нищо от "лявото пространство", а и изобщо не ме интересува.

Но защо ли тайзи нова партийка на Жан Виденов ми напомня донякъде на новата партийка, създадена от Цвъки, която нито се чу, нито се видя на последните избори ...  :crying_with_laughter-3302:

Като нямам нищо лично към Жан Виденов!!!


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #86 -: Май 12, 2021, 13:42:49 »
Аз лично не разбирам нищо от "лявото пространство", а и изобщо не ме интересува.

Ти дясна ли си?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #87 -: Май 12, 2021, 14:31:16 »
Затова имам към Модераторите следната молба:

Моля, ИЗТРИЙТЕ темата

Отново към 2021 г. – към следващите парламентарни избори” в Раздел „Новините от деня”.


За да не прави калабалък!!!
Your wish is my command! Речено - сторено!  :0005:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #88 -: Май 12, 2021, 14:33:39 »
Много е лъган българинът и вече не кълве така лесно. Пожелавам успех на Виденов. Парите умирисват всичко. Досега и по принцип. А колко му трябва на човек? Но е трудно е да отстояваш принципи в мизерия.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #89 -: Май 12, 2021, 15:10:21 »
Жан Виденов сигурно е много свестен като човек, но в политиката това не стига.
Освен това има лоша слава от онова време.
Вярвам че другарчетата по партия го изкараха на пангара, но за хората това няма никакво значение.
Мисля че и за него е по-добре да си кюта на преподавателското място.
Иначе защо да не откъсне още малко от БСП?
Герговска завера ми се струва.
Намерил е нужния човек в Пловдив и го е пратил при Жан Виденов да му капе на мозъка.
Не е толкова трудно.


Пак ли конспирация...

Взе да става яко досадно.

Пещо си купи десет яйца. Сигурно ще прави сатанински ритуал.

Понякога нещата са точно такива, каквито изглеждат.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #90 -: Май 12, 2021, 16:18:41 »
Виденов доста закъсня с връщането в политиката. Максимумът му вероятно е около 1-2%, който може да вземе от традиционния електорат на БСП. Ако реши да се коалира с Възраждане, които имаха 2,4% на последните избори, може и да му се получи. Поотделно обаче нито той, нито те имат шанс.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 20:07:41 от kasapina »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #91 -: Май 12, 2021, 16:22:24 »
Иначе задникът на Радев - такъв както е, а не какъвто се иска на някои лъсна окончателно както се вижда от новината в 24часа по-горе. Тенденцията беше ясна от началото, но трябваше цял пълен мандат за да се стигне до открити враждебни действия, каквато е била и задачата. Дори и Вацев вчера каза, че Радев вече е калкулира и е наясно с отлива от избиратели които е неизбежен в създалата се ситуция. Явно сега ще се разчита вече на евроатлантическите привърженици еничари, вместо на левите и/или русофлите.

Няма лошо БСП да издигне Малинов за кандидат, няма значение дали ще спечели или не. Важното е, да не се допусне нито един възможен глас Радев. Само трябва той да отиде до Москва да си нащрака пресни снимки с Путин, и после те да се накачат навсякъде където е възможно. Еднин кратък запис на който се вижда как Путин топло го посреща и показва, че това е неговият избранник, също би бил от изкючителна полза за предизборната кампания. Даже ако се процедира така, като нищо може и да спечели изборите.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 16:32:35 от kasapina »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #92 -: Май 12, 2021, 16:36:00 »
Няма лошо БСП да издигне Малинов за кандидат, няма значение дали ще спечели или не. Важното е, да не се допусне нито един възможен глас Радев. Само трябва той да отиде до Москва да си нащрака пресни снимки с Путин, и после те да се накачат навсякъде където е възможно. Еднин кратък запис на който се вижда как Путин топло го посреща и показва, че това е неговият избранник, също би бил от изкючителна полза за предизборната кампания.
Възможно е Малинов да бъде избранникът на Путин.
Но няма никакъв шанс Малинов да бъде моят избранник.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 18:05:21 от Bacho Кольо »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #93 -: Май 12, 2021, 16:36:12 »
Няма лошо БСП да издигне Малинов за кандидат, няма значение дали ще спечели или не.

Да, бе! И окончателно да се самоубие като партия. Те сега не спират да я обвиняват, че била про руска, а като издигне Малинов за президент, сепукото ще е пълно. Ако не е Радев, БСП пак ще си издигне НАТО човек. В случай че не сте забелезали какъв е Радев. Ама вие първосигнало правите некви удивителни силогизми: БСП - Радев - Русия. Аха, наш човек!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #94 -: Май 12, 2021, 16:40:49 »
Според мен ако БСП има някакво бъдеще, то е по линията сближаване с Русия, защита на националния интерес и суверинитет. Още една еничаро-ибрикчиийска партия, на никого не е нужна, освен на враждебните външните сили. БСП загуби влияние и пръвърженици, защото поради множеството предатели вътре измени на идеите на предшественичката си БКП, а не защото не е полягала достатъчно на Козяк и на васалите му.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #95 -: Май 12, 2021, 16:44:11 »
Цитат на: Bacho Кольо
Но няма никакв шанс Малинов да бъде моят избранник.
Защо мислиш така? С какво би бил човекът на САЩ Радев по-добър кандидат за поста, отколкото техният противник Малинов?
« Последна редакция: Май 12, 2021, 20:08:03 от kasapina »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #96 -: Май 12, 2021, 16:46:03 »
"В разрез с българския национален интерес е държавата ни да бъде поставяна като страна в конфликт между две велики сили."
Костадин Костадинов "Възраждане"

https://glasove.com/categories/skandalyt/news/vzrazhdane-zashcho-radev-podpisva-deklaratsiya-v-koyato-rusiya-e-posochena-kato-agresor

Всичките ми писанки тук и в СЕГА са били в този дух.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #97 -: Май 12, 2021, 16:48:56 »
 БСП загуби влияние и пръвърженици, защото поради множеството предатели вътре измени на идеите на предшественичката си БКП, а не защото не е полягала достатъчно на Козяк и на васалите му.

Нещо грешиш. И то много. Електоратът, който загуби БСП през годините не отиде в марксистка партия или партии. Отиде в партии със същата или склонна идеология. Да ти ги изброявам ли? Тук 10 000, там 20 000 и за няколко години загуби 150 - 200 000 гласа. Нещо не съм чул Комунистическата партия на България да е увеличила своя електорат. Следователно не е това причината. А и БСП си се съобразява с Козяк колкото всички други партии в България.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #98 -: Май 12, 2021, 16:53:19 »
Нямам предвид самата комунистическата идеология, а общите идеи за свобода, равенство и братство, добри, равноправни отношения с всички, особено със страните които сме свързани исторически и духовно. На тази база БСП има шанс да привлече поне още един път толкова привърженици колкото има в момента. Проблемът единствено би бил, в липсата на достъп до националните масови медии чрез които тя да информира народа за това което върши и което цели. Обаче тук пътя минава през отхвърляне на миризливия американски ботуш, който им е стъпил на врата. Аз не знам дали в тая партия изобщо има хора които да поемат таква отговорност и да са достатъчно смели да се опълчат на вашингтонския султан.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #99 -: Май 12, 2021, 17:01:29 »
И моите Бъч, обаче виждаме хората със знания, опит и ум отказват да видят Очевадното, защото не им харесва. И са готови да търсят какви ли не оправдания само и само да го защитят. Това за мен е необяснимо - те са свободни хора, на никого нищо не дължат, защо сами се вкарват в подобно положение, защо сами си връзват ръцете и краката без никой да ги принуждава. Аз нямам никакъв проблем и да критикувам и да хваля някого - взависимост от постъпките  му, при което да имам отношение отговарящо и съответстващо на това което изхожда от него. Най-лошото нещо е човек да си създава фалшиви кумири и после да им се кланя и да ги брани. Още повече за тезата, че нямаме никакъв избор и трябва да се съобразяваме безропотно с това което ни налагат сатанистите. Ами че ако всички мислим така, то тая държава никога няма да се оправи. Никога нищо не се дава наготово, и за най-малкото нещо човек трябва да се пребори за да го придобие или заслужи.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #100 -: Май 12, 2021, 17:27:41 »
МАлинов, не е лошо, да е кандидат. Но не тез фантазии за кандидатпрезидент, а за депутат. Даже водач на листа може е. Особено подходящо е Варна или Бургаз. При празни хотели снимка с Путин ще е като червено за бик. Не знам дали биха могли да спретнат една нощ на дългите ножове на Портних или ка бе този зам.-а бургазлийчето.Но той би трябвало да го поиска.
А това за Радев са откривени глупости. Не се правете на по-руснаци от Путин. Мен ме притесняват анонсите от правителството. Мноо мижави. Ако ще играе "Герджиков-2" верно мое си застраши фториа мандат. То след седмица ще стане ясно накъде отиват нещата. Нека приема първо, да се огледат ослушат.... и да ги почват. :smokin:
Матриал бол. Бочко не случайно толкова трепера.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 17:38:54 от 66 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #101 -: Май 12, 2021, 17:29:23 »
Поради нямане на слънчогледово семе за чесане на езика тук се разисква колосална глупост – че бесепе щяла да издига Малинов за президент. По-добре обсъждайте колко дявола се събират на върха на губерка: а) крайно много и колко точно, б) безкрайно, но изброимо много или в) неизброимо много. Успех!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #102 -: Май 12, 2021, 17:46:16 »
Никой не се прави на руснак. Руснаците трябва и ги посочвам като пример на суверенна дръжава, която удържа на натиска на половин свят начело с САЩ. Иначе ако ще си говорим за преклонени главички, и за достатъчния безопасен и удобен ъгъл на накланяне, то отсега мога да предскажа какъв ще е резултата и ще позная със сигурност 99%. Виждам всички сте се обезверили масово и сте приели новото робство като неизбежна необходимост. Съдбата на добитъка е ясна, той приключва битието си рано или късно в кланницата.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #103 -: Май 12, 2021, 17:48:05 »
Що, в политиката няма колосални глупости, видяхме го с очите си, и шпиони да питате, и те ще ви кажат, че на тоя свят всичко е възможно.
Вие си ги избрахте!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #104 -: Май 12, 2021, 17:55:08 »
Руснаците трябва и ги посочвам като пример на суверенна дръжава, която удържа на натиска на половин свят начело с САЩ.
Ми и ние ако имаме развърнати няколко полка СС-18 в шахти и в добавка СС-25(27), че ни е широко около врата.
 
Разбира се не е толкова просто. Много още трябва. Китайците например развърнаха мобилните си МКБР в севарните провинции, под руски ПВО чадър .....
Но принципа е ясен. Имаш пълна власт над това което можеш да унищожиш.
Е тогава биха били на място претенции от вида, що не каза на Бидона да си затваря устата, че иначе "ще барне слънцето". Съфсем буквално при това.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 18:05:27 от 66 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #105 -: Май 12, 2021, 18:30:50 »
Quote (selected)
Що, в политиката няма колосални глупости, видяхме го с очите си, и шпиони да питате, и те ще ви кажат, че на тоя свят всичко е възможно
Не знам дали в политиката има колосални глупости или не, но аз не говоря за политика. Говоря за предположението, което се обсъждаше тук, вече казах кое. То е именно колосална глупост.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #106 -: Май 12, 2021, 18:37:48 »
За теб може да е глупост, за мен е оригнален ход, от който може само да се спечели и то сериозно. Въпрос на гледна точка. Няма лошо като се критикува, да се представят и аргументие към позицията, също да се пише какво по-добро решение има за БСП, и какво конкретно евентуално би спечелила с него.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #107 -: Май 12, 2021, 19:00:38 »
Quote (selected)
за мен е оригнален ход, от който може само да се спечели и то сериозно. Въпрос на гледна точка. Няма лошо като се критикува, да се представят и аргументие към позицията
Предположението е напълно нелепо по много причини: Нинова обяви подкрепа за Радев, БСП няма нито една причина да променя нещо в това отношение, Радев в правителството си ползва видни хора на БСП, а самият Малинов има нулев потенциал за каквото ти го издигаш. Изобщо предположението да бъде издигнат за нещо е абсурдно. Конкретно за БСП ползата от него е по-малка от тази примерно да запалят „Позитано“ 20 и се втурнат голи в пламъците.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #108 -: Май 12, 2021, 19:07:39 »
Кога БСП е подкрепила кандидатурата на Радев? В момента в който го направи, то тя се съгласява с антируския му курс и ще ми е много интересно да видя как ще реагират на това нейните избиратели на следващите парламентрарни избори. Аз съм напълно уверен, че голяма част от тях няма да гласуват за него. Дори и да успеят да преглътнат поредения горчив хап който ще им подаде ръководството, то тогава на тази партия спокойно може да и се слага кръста и да се забравя изобщо за нея. Преди години Съсела докара военни база на САЩ под предлога, това не е толкова лошо, че те няма да се ползват срещу Русия, сега иде ред и на окончателна промяна на позицията спрямо Русия - от неутрална, към открито враждебна. Някои хора очевидно са си загубили окончателно акъла и ориентирите и не знаят вече на кой свят живеят.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #109 -: Май 12, 2021, 19:08:09 »
Quote (selected)
Конкретно за БСП ползата от него е по-малка от тази примерно да запалят „Позитано“ 20 и се втурнат голи в пламъците.
чак да запалят Позитано 20 би било предобряне, но не би било зле да разкарат стикерите од фасадата, щото са хем фбезобразно състояние, хем са адски много. Оптималната бройка стикери по ена фасада е 0(нула).

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #110 -: Май 12, 2021, 19:16:44 »
Quote (selected)
Преди години Съсела докара военни база на САЩ под предлога, това не е толкова лошо, че те няма да се ползват срещу Русия,
Това нма да е прецедент в системата на НАТО.
Преди години турците не дадоха Инджерлик за атаки върху Ирак и никой не ги изгони от съюза.
Базите в България на теория също могат да не участват в конфликт срещу РФ ако имаме национално отговорни управляващи.
Ако, ама ..
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #111 -: Май 12, 2021, 19:22:20 »
Това нма да е прецедент в системата на НАТО.
Преди години турците не дадоха Инджерлик за атаки върху Ирак и никой не ги изгони от съюза.

Не си дадоха въздушното пространство за нападение над Ирак. Къде сме ние при подобна ситуация?
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #112 -: Май 12, 2021, 19:26:31 »
Не си дадоха въздушното пространство за нападение над Ирак. Къде сме ние при подобна ситуация?
И базата отказаха, ако да беше възлова, кацаха на летище Сарафово- Бургас, там бяха на домуване самолетите цистерни дето зареждат във въздуха.
В нета се завъртя култова снимка на цистерна на Лукойл дето зарежда такъв самолет,жалко че не я запазих. :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #113 -: Май 12, 2021, 19:28:01 »
Quote (selected)
Кога БСП е подкрепила кандидатурата на Радев?
Дата и час ли очакваш да посоча?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #114 -: Май 12, 2021, 19:32:01 »
Не очаквам бесепето да не поткрепи кандидатурата на Радеф за пофторка. Ено такова (без)действие би било проява на крайно малоумие и политическа некадърност.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #115 -: Май 12, 2021, 19:35:14 »
Пропуснал съм я новината, на 17.04 се е случило това. Ако БСП имат малко останал разсъдък, трябва да си коригират позицията, до есента време има достатъчно. Иначе България не я чака нищо добро с парламент състоящ се само от антибългарски еничарски партии. При това положение те отпадат за мен като възможен избор при следващото гласуване.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #116 -: Май 12, 2021, 19:40:01 »
Не знам къде да напиша мнението си за служебното правителство и затова -тук.
Радев настъпи мотиката И този път, но по балансирано.
По кратко и обхватно от тва не мога.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #117 -: Май 12, 2021, 19:42:26 »
Радев го остави, българите настъпват за пореден път мотиката, и в близките десетилетия явно ще продължават уверено да скачат от една мотика на на друга.
« Последна редакция: Май 12, 2021, 19:48:24 от kasapina »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #118 -: Май 12, 2021, 19:44:20 »
Радев го остави, българите настъпват за пореден път мотиката, и в близките десетелетия явно ще продължават уверено да скачат от една мотика на на друга.
Забравихме за какво служи мотиката и сега извличаме от инструмента алтернативни "ползи". :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #119 -: Май 12, 2021, 19:48:09 »
Изглежда някои са очаквали Радев да назначи Феликс Едмундович за минпред, а правителството да е отбор юнаци с кожени тужурки и препасани върху тях нагани. И о, ужас, Радев не отговорил на очакванията им.