Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:10:21

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 229925 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #540 -: Юни 06, 2021, 23:25:07 »
Мисля, че виждам как става.

Само си мислиш, че виждаш. Истината е, че трябва още едно малко усилие от твоя страна.

Копирам мнението от цитата (което няма да излезе иначе) и натискам "quote". Излиза ми някакъв "бърз отговор" с нелепо цитиране. Отказвам. Натискам отново "quote" и ефектът е налице.

Ами нали ти казах, че само си мислиш -- следващият път избери "предварителен преглед" и може би наистина ще видиш.

И всикчо това заради идиотското решение да се забрани 'многоетажното' цитиране.

Егати администрацията....

Аха, егати администрацията, която ще ти напомни, че имаше анкета точно по този въпрос, което не ти пречи обаче да продължаваш да мрънкаш по неин адрес, нали? Въпреки резултатите от нея :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #541 -: Юни 07, 2021, 00:53:45 »
Този форум никога няма да бъде като оня, особено оня стария, с покойниците в него.
Но все пак е нещо.
Не щат бе, не щат да идват да пишат, особено покойниците!
Макар че...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #542 -: Юни 07, 2021, 07:44:44 »
Quote (selected)
„Връщах се от Македония, когато ми се обади Корнелия Нинова и пита: „Жоро, къде си?“. Аз ѝ отговорих, че съм в Македония на лов, а тя отвърна: „Абе, държавата гори, а ти си на лов. Искам да се видим“. Този разговор беше преди 10-15 дни. На другата вечер тя се връщаше от Хасково и ми вика: „Жоро, прибирам се от Хасково, може ли да се видим на магистралата“, а аз отвърнах: „Абе, влез в Пловдив, ела да се видим“. Тя отказа, защото бързала. Видяхме се на магистралата, в аварийната лента, в нейния бус и говорихме 40 минути“, разказа Гергов.
https://glasove.com/categories/na-fokus/news/gergov-vidyakh-se-s-korneliya-tya-e-ot-krushovitsa-az-ot-borovan-dva-ostri-kamka-ne-melyat-brashno

За тези извънредни избори май е късно, но за следващите есен/зима се заформя чудна твърде голяма и твърде "лява" коалиция.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #543 -: Юни 07, 2021, 07:53:43 »
но за следващите есен/зима се заформя чудна твърде голяма и твърде "лява" коалиция.

Добре, какво притеснително има тука. Най-естественото е всички леви либерали да се обединят. Те нямат абсолютно никакви идеологически различия. Само личностни. Може ли някой от БСДП, или от АБВ, или Лупи, или който и да артикулира идеологическото си отличие от БСП? Не може. За страна като България това даже е задължително, защото трябва да се смекчи това дивашко първоначално натрупване.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #544 -: Юни 07, 2021, 07:55:58 »
https://glasove.com/categories/na-fokus/news/gergov-vidyakh-se-s-korneliya-tya-e-ot-krushovitsa-az-ot-borovan-dva-ostri-kamka-ne-melyat-brashno

За тези извънредни избори май е късно, но за следващите есен/зима се заформя чудна твърде голяма и твърде "лява" коалиция.

Са последно Гергов пак ли стана свой човек?  :m1273:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #546 -: Юни 07, 2021, 12:08:04 »
Може пък и да съм единствения дето му се струва, че чалгаря ще намали резултата си. Не ме интересува особено, освен в едно - дали няма да приклекне на гробарите. Засега изглежда не и повече интерес не проявявам към тази ...диагноза.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #547 -: Юни 07, 2021, 12:13:31 »
Не зная дали ИТН намалява, но във всеки случай не добавя. Получава се нещо като БСП в последните няколко години.
« Последна редакция: Юни 07, 2021, 14:20:16 от Бонго »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #548 -: Юни 07, 2021, 12:14:30 »
https://m.offnews.bg/news/Zdrave_18753/Angelov-i-sluzhbite-znaeli-za-nezakonni-transplantatcii-ot-oktomvri-20_753005.html

Тва за Калинчо, щото оня ден обясняваше как на болницата не ѝ било работа да проверява нотариално заверени декларации за ротство м/у пациенти  :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #549 -: Юни 07, 2021, 12:17:41 »
https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/06/07/4217809_slavi_trifonov_niama_da_e_kandidat-deputat/?ref=home_mainStory
 :bigok:

Е, да де. Нямало да се кандидатира за парламента, но щял да носи отговорност. Как? Ще си закрие телевизията и ще се замонаши?
И същевременно намекнал, че може да се кандидатира за президент. Тва след като е обяснил, че не е компетентен за депутат. Ма верно няма такава държава.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #550 -: Юни 07, 2021, 12:33:19 »
Е, да де. Нямало да се кандидатира за парламента, но щял да носи отговорност. Как? Ще си закрие телевизията и ще се замонаши?
И същевременно намекнал, че може да се кандидатира за президент. Тва след като е обяснил, че не е компетентен за депутат. Ма верно няма такава държава.  :smokin:

Пасиансът, обаче,излиза, ако подозренията, че е комбиниран проект на депесето и гербавите/аз това го подозирам още га се пръкна партията му/, са верни. Ситуацията налага отстъпление. Липсата на Слафчу в листата, предполага, че фарарито е в гаража и намалява мотивацията

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #551 -: Юни 07, 2021, 12:38:02 »
https://www.facebook.com/watch/?v=2787504428192668

Едно много интересно интервю. 

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #552 -: Юни 07, 2021, 12:47:35 »
https://www.facebook.com/watch/?v=2787504428192668

Едно много интересно интервю.

Вече съм на осмата минута. Изобщо не ми е интересно. Слави е друсан на куче.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #553 -: Юни 07, 2021, 12:59:18 »
Пасиансът, обаче,излиза, ако подозренията, че е комбиниран проект на депесето и гербавите/аз това го подозирам още га се пръкна партията му/, са верни. Ситуацията налага отстъпление. Липсата на Слафчу в листата, предполага, че фарарито е в гаража и намалява мотивацията
Пак умножаваме същностите. Ако ГЕРБ, ДПС и ИТН са в коалиция/заговор/уйдурма, след априлските избори имаха общо 156 депутата и можеха да си управляват спокойно 4 години под форма, която им отърва - по-малка или по-голяма коалиция, правителство на малцинството или "експертно" - няма значение как ще се нарече, щом има 156 гласа подкрепа. А дори все отнякъде можеха да си намерят/купят още 4 гласа за конституционно мнозинство. Що им трябва да поемат риск от нови избори?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #554 -: Юни 07, 2021, 13:13:42 »
Вече съм на осмата минута. Изобщо не ми е интересно. Слави е друсан на куче.
Остави го Слави. Слушай девойката - след малко ще влезе в директен спор с него.
Има и един детайл - за джипа.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #555 -: Юни 07, 2021, 13:18:42 »
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент. Всичките му хубави приказки, заедно с фантазиите които те предизвикваха те у феновете му, отидоха по дяволите след последните решения на неговото правителство и изказванията му по темата санкции на САЩ срещу неудобни за тях лица в суверенни държави. На излъганите за n-ти път камилчета - честито. От цялта работа стана напълно ясно на кой господар служи точно човекът на който няколко милиона българи гласуваха доверие.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #556 -: Юни 07, 2021, 13:20:09 »
Са последно Радев на руснаците или на американците е резидент? :nuts:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #557 -: Юни 07, 2021, 13:21:03 »
Остави го Слави. Слушай девойката - след малко ще влезе в директен спор с него.
Има и един детайл - за джипа.

Дори и октопод би спечелил спор с тоя аватар. Иначе девойката е симпатична, за това спор няма.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #558 -: Юни 07, 2021, 13:21:21 »
Седерастията твърдеше, че е руски на базата приказките му в началото на мандата, а делата и изявленията в края му, показаха че е пиндоски.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #559 -: Юни 07, 2021, 13:34:46 »
Пак умножаваме същностите. Ако ГЕРБ, ДПС и ИТН са в коалиция/заговор/уйдурма, след априлските избори имаха общо 156 депутата и можеха да си управляват спокойно 4 години под форма, която им отърва - по-малка или по-голяма коалиция, правителство на малцинството или "експертно" - няма значение как ще се нарече, щом има 156 гласа подкрепа. А дори все отнякъде можеха да си намерят/купят още 4 гласа за конституционно мнозинство. Що им трябва да поемат риск от нови избори?

Не е точно така, щото слафчувото формирование беше замислено да замени изхабените патриотари. Но родното гласоподавателно молоумие разбърка колодата. Помисли трезво! На фона на последната година, с антигербава риторика слафчу се озовава като втора политическа сила! Според теб кво щеше да стане, ако си беше изпълил ангажиментите гъм агите и компания? Не забравяй, че разни слафчувци никакви ги нямаше по протестите..тивито му само ги отразяваше и то не пълно и само с поне десетина дни закъснение
п. п. Широко рекламиранато слафчуво интервю с Тиквоча, га му се сгъна публично е достатъчен нишан. Аз, лично, още преди изборите наблягах на въпросното деяние!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #560 -: Юни 07, 2021, 13:41:17 »
Quote (selected)
Цитат на: Дозирис 2.0 в Днес в 12:47:35

    Вече съм на осмата минута. Изобщо не ми е интересно. Слави е друсан на куче.

Остави го Слави. Слушай девойката - след малко ще влезе в директен спор с него.

Аз за тази девойка на знам и нямам време да я слушам в момента ...

Но вчера се появи една друга "девойка" от шоОто, пардон – от партията на Слафчу – която ме остави с доста приятно впечатление:

Quote (selected)
Виктория Василева – единствената дама в най-високото партийно ръководство на новоучредената формация на Слави Трифонов "Няма такава държава" е бивш кадър на СДС.

Бивш депутат и бивш шеф на младежката организация на СДС –  в момента Главен секретар на ИТН, отговорна пряко за граденето и състоянието на местните структури на партията на Дългия.

Доста окумуш "девойка", клоняща вече към преклонна възраст ... :th_up:



Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #561 -: Юни 07, 2021, 13:48:01 »
Quote (selected)
Цитат на: Manrico в Днес в 12:59:18

Пак умножаваме същностите. Ако ГЕРБ, ДПС и ИТН са в коалиция/заговор/уйдурма, след априлските избори имаха общо 156 депутата и можеха да си управляват спокойно 4 години ...

Не е точно така, щото слафчувото формирование беше замислено да замени изхабените патриотари.

Това пък откъде го измисли или КОЙ ти го подшушна на уше?!? :lol:

А пък и явно и Манрико си има явно КОЙ да му шушне небивалици ...

Тъй като партията на Слави – ИТН – няма да влезе никога, запомни – НИКОГА!!! – в "коалиция, заговор или уйдурма" с ГЕРБ и ДПС !!!

Нито пък с БСП ... 

Защото, ако трябваше да влиза, щяха да го направят още в 45-ия парламент!!!

Да не оцветявам в червено! – щото ще ме бият през пръстите ... :tongue_:

« Последна редакция: Юни 07, 2021, 14:35:25 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #562 -: Юни 07, 2021, 14:10:09 »

Но вчера се появи една друга "девойка" от шоОто, пардон – от партията на Слафчу – която ме остави с доста приятно впечатление:

Доста окумуш "девойка", клоняща вече към преклонна възраст ... :th_up:
Въпросната девойка на 50+ не отговори на нито един въпрос.
- Ще влезе ли Славчо в листите?
- Ще се разбере след регистрацията.
- Служебното правителство доближава ли се до управлението към което се стремите?
- Партията ще вземе становище.
- Защо от ИТН отказвахте да давате интервюта?
- Миии... Не е така.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #563 -: Юни 07, 2021, 14:14:33 »
Не е точно така, щото слафчувото формирование беше замислено да замени изхабените патриотари. Но родното гласоподавателно молоумие разбърка колодата. Помисли трезво! На фона на последната година, с антигербава риторика слафчу се озовава като втора политическа сила! Според теб кво щеше да стане, ако си беше изпълил ангажиментите гъм агите и компания? Не забравяй, че разни слафчувци никакви ги нямаше по протестите..тивито му само ги отразяваше и то не пълно и само с поне десетина дни закъснение
п. п. Широко рекламиранато слафчуво интервю с Тиквоча, га му се сгъна публично е достатъчен нишан. Аз, лично, още преди изборите наблягах на въпросното деяние!

Ако беше изпълнил предполагаемите ангажименти, щехме да имаме гербаво управление още 4 години, мажоритарни избори, който да циментират ГЕРБ и ДПС навсегда, минимални субсидии, които да смачкат опозицията и още подобни прелести. Не мисля, че си права в обвиненията.
Славчо след изборите 2009 се скара с Борисов на лична основа. Това доведе до една медийна линия в шоуто му, която да осмива  Борисов - подобно на Комара, но по доста чалгарски начин. Тая ескалация доведе и до политическа.  Слави развива политическа дейност вече доста години. Беше въпрос само кога да направи партията си и той закъсня. Трябваше да я направи още , когато се реши на референдума.
« Последна редакция: Юни 07, 2021, 14:21:02 от Бонго »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #564 -: Юни 07, 2021, 14:15:57 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 13:41:17


    Но вчера се появи една друга "девойка" от шоОто, пардон – от партията на Слафчу – която ме остави с доста приятно впечатление:

    Доста окумуш "девойка", клоняща вече към преклонна възраст ...

Въпросната девойка на 50+ не отговори на нито един въпрос.
- Ще влезе ли Славчо в листите?
- Ще се разбере след регистрацията.
- Служебното правителство доближава ли се до управлението към което се стремите?
- Партията ще вземе становище.
- Защо от ИТН отказвахте да давате интервюта?
- Миии... Не е така.

Мноо помниш, бе, Коленце!!!  :0007:
А Джиджито не може да ти опонира, щото си нямаш НА представа колко неща се въртят ф момента ф главата ѝ ...  :ok:

« Последна редакция: Юни 07, 2021, 14:24:48 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #565 -: Юни 07, 2021, 14:26:51 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/prokuraturata-vkara-shefa-mvr-papalezov-grupata-na-bozhkov

Показа и монета, поръчана от ГЕРБ, с изображение на Бойко Борисов като римски император от Банкя.

Ноо яко! Направо култово!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #566 -: Юни 07, 2021, 15:06:06 »
Quote (selected)
Бойко Борисов като римски император от Банкя.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8A%D0%BA_%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8
Попрегледах съдбата на римските императори.От първите стотина, че не ми се губеше време, къде 40% убити от свои.
Ми не е лош процент, кво?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #568 -: Юни 07, 2021, 15:57:24 »
Интересни числа. Средно по-малко от 50 заявления на секция. :t1816:

гласуване по пощата би спестило много.

интересно как много други страни нямат проблем с пощенския вот...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #569 -: Юни 07, 2021, 16:03:37 »
Quote (selected)
"Днес "Българско лято" внесе жалба във ВАС. Основанието е съставянето на "черни списъци" от служебното правителство под диктовката на чужда държава. Решението на Министерски съвет е без прецедент в демократичната история на страната ни. Служебният кабинет е бързал толкова да изпълни волята на чужди "началници" (както ги наричаше Борисов), че е престъпил цял куп от основни права на българските граждани, установени с Конституцията, Европейската конвенция за правата на човека, Хартата на основните права на ЕС и множество български закони", обяви Божков във Фейсбук.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #570 -: Юни 07, 2021, 16:30:45 »
гласуване по пощата би спестило много.

интересно как много други страни нямат проблем с пощенския вот...
Е, всъщност моо страни имат проблеми с пощеския вот..за последно стана инфекция с гласуването в Австрия и изборът беше касиран
А, иначе, слафчувата партЯ е мноо убава за ДПС и отчасти за гербавите...ся ше чекаме резултатите. Толкова ви е на сърце да громите бесепето, че не виждате как ви работят по учебник. Големите ви претенции са само и единствено по отоношение на комундетата - иначе и големо говно преглъщате без проблеми.  Я да го кажа пак - БСП няма да управлява в близката една година, не й и трябва..не, че ще се поучите, но ще поемете последствията от окончателно разградената държава...накратко, България е в национална катастрофа...изобщо не се съмнявам в последното, въпреки  бодряшките рапортувания на брюкселските нещастници

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #571 -: Юни 07, 2021, 16:37:15 »
БСП няма да управлява в близката една година, не й и трябва..не

Първо, не ѝ трябва. А в тая връзка, както многократно сме посочвали, не му трябва на никого. В следващите няколко години. Гюбрето герп не може да се изгриба без адски непопулярни мерки, които ще сринат имиджа на всеки. Второ, БСП никога не може да получи самостоятелно парламентарно мнозинство, а и няма съюзници. По принцип правилно обединява левите либерали, ама това не ѝ върши работа. Без извънкоалиционни партньори нищо не може да направи. Сега поне ще стане балансьор.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #572 -: Юни 07, 2021, 16:52:23 »
Е, всъщност моо страни имат проблеми с пощеския вот..за последно стана инфекция с гласуването в Австрия и изборът беше касиран

Това за президентските избори 2016 ли се отнася? То беше свързано с лепилото на пликовете.
Пошенският вот в Австрия си остава, нали? https://www.bmi.gv.at/412_english/
И през септември ще си има пощенски вот.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #573 -: Юни 07, 2021, 16:55:31 »
Бонго, при пощенски вот наща "държава" има само две опции - или се нарушава Конституцията/анонимността на вота/, или маалите ше те оправят ви инданска нишка. Глей си пенсията, щото разни глупотевини, които мноо одобряваш могат и да те сбогуват с нея

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #574 -: Юни 07, 2021, 17:04:06 »
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент. Всичките му хубави приказки, заедно с фантазиите които те предизвикваха те у феновете му, отидоха по дяволите след последните решения на неговото правителство и изказванията му по темата санкции на САЩ срещу неудобни за тях лица в суверенни държави. На излъганите за n-ти път камилчета - честито. От цялта работа стана напълно ясно на кой господар служи точно човекът на който няколко милиона българи гласуваха доверие.
:well_done-1299:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #575 -: Юни 07, 2021, 17:09:00 »
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент.

Нито логиката, нито нещо е предполагало, че Радев ляга и става с Русия в сърцето. Още по-странно е, че някои са очаквали това от него. Хубавите приказки на феновете му са си приказки на феновете му - фантазии.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #576 -: Юни 07, 2021, 17:30:08 »
Не щат бе, не щат да идват да пишат, особено покойниците!
Макар че...
Не разбра какво съм написал, или...?

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #577 -: Юни 07, 2021, 17:32:14 »
гласуване по пощата би спестило много.

интересно как много други страни нямат проблем с пощенския вот...
Вероятно щото са страни, а не територии.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #578 -: Юни 07, 2021, 17:33:29 »
Бонго, при пощенски вот наща "държава" има само две опции - или се нарушава Конституцията/анонимността на вота/, или маалите ше те оправят ви инданска нишка. Глей си пенсията, щото разни глупотевини, които мноо одобряваш могат и да те сбогуват с нея

Аз не разчитам на пенсия и повече от четвърт век не разчитам на държавата. "Индианска нишка" няма нищо общо.
Поставяте нещата в порочна зависимост. Купеният и корпоративният вот не се оправя чрез начина на гласуване, а се предотвратява ПРЕДИ гласуването. Особено в махалите, където е ясно кой и как го прави.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #579 -: Юни 07, 2021, 17:35:38 »
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент.

Нито логиката, нито нещо е предполагало, че Радев ляга и става с Русия в сърцето. Още по-странно е, че някои са очаквали това от него. Хубавите приказки на феновете му са си приказки на феновете му - фантазии.
Абе така е, изобщо не е сигурно дали е руски резидент, но както се казваше в оня виц - лошото чувство остава... :t1818:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #580 -: Юни 07, 2021, 17:39:54 »
Quote (selected)
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент.

Кви очаквания? На кое случващо се?
Айде елате на себе си и се огледайте къде сме - ми то целият ЕС е в зависимост от Щатите. И кво предлагате да се направи, та да ви се сбъднат очакванията? Революция и излизаме от ЕС и НАТО? Как си я представяте тази работа?
Президентът прави възможното - като начало (ново начало) да се постигне наистина някакъв правов ред в държавата и след като сме в зависимост от Щатите и ЕС, поне държавата да се възползва от квото може. Като държава, не като обръчи от фирми. 

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #581 -: Юни 07, 2021, 17:45:17 »
И кво предлагате да се направи, та да ви се сбъднат очакванията? Революция и излизаме от ЕС и НАТО? Как си я представяте тази работа?

Ами, аз това от колко време го повтарям, но някои колеги едно си знаят - едно си баят. Не мога да ги разбера тези фантазии. както по отношение на Радев, така и за БСП. А е толкова просто: в България има партия, която се е обявила за излизане от НАТО. Май и от ЕС. Атака се казва. Гласувайте за нея, за да видите, че България посмъртно не може да излезе от ЕС и НАТО. До гроб сме там. 

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #582 -: Юни 07, 2021, 17:47:20 »
Симпли, зависими сме от НАТО и заради неговото поведение и думи, като тази зависимост се задълбочава.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #583 -: Юни 07, 2021, 17:48:29 »
че България посмъртно не може да излезе от ЕС и НАТО. До гроб сме там. 
Така беше и с великият и нерушим Съветски Съюз. :t26157:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #584 -: Юни 07, 2021, 17:50:10 »
ddantgwyn,
има ли вариант новите мнения да излизат най-отгоре, за да не трябва да скролвам чак додолу да ги видя? :think:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #585 -: Юни 07, 2021, 17:51:09 »
Кви очаквания? На кое случващо се?
Айде елате на себе си и се огледайте къде сме - ми то целият ЕС е в зависимост от Щатите. И кво предлагате да се направи, та да ви се сбъднат очакванията? Революция и излизаме от ЕС и НАТО? Как си я представяте тази работа?
Президентът прави възможното - като начало (ново начало) да се постигне наистина някакъв правов ред в държавата и след като сме в зависимост от Щатите и ЕС, поне държавата да се възползва от квото може. Като държава, не като обръчи от фирми.
:thup:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #586 -: Юни 07, 2021, 17:52:29 »
ddantgwyn,
има ли вариант новите мнения да излизат най-отгоре, за да не трябва да скролвам чак додолу да ги видя? :think:

Горе, до номерцата на страниците има копче "Надолу". Долу пък има копче "Нагоре". И на мен ми отне време да ги забележа.  :smokin:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #587 -: Юни 07, 2021, 17:57:50 »
 :notworthy:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #588 -: Юни 07, 2021, 18:00:48 »
Така беше и с великият и нерушим Съветски Съюз

И кво? СССР се разпадна. Тогава чак излезнахме от военните и политически блокове. Като съм казал "до гроб", значи имам предвид или наш гроб, или гроб на НАТО. Което пък пак значи наш гроб. Другият изход е голяма европейска война. Като дойдат руснаците на Дунав, можем да обявим война на НАТО, да се включим във втората фаза и пак да гяволеем.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #589 -: Юни 07, 2021, 18:05:16 »
ddantgwyn,
има ли вариант новите мнения да излизат най-отгоре, за да не трябва да скролвам чак додолу да ги видя? :think:

Има, разгледай си профила -- там е.
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #590 -: Юни 07, 2021, 18:06:35 »
ddantgwyn,
има ли вариант новите мнения да излизат най-отгоре, за да не трябва да скролвам чак додолу да ги видя? :think:
Ползвай полето "new posts", което е най-горе в ляво до "здравей Ловкия", после след името на темата - 'new".
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #591 -: Юни 07, 2021, 18:07:31 »
Като съм казал "до гроб", значи имам предвид или наш гроб, или гроб на НАТО. Което пък пак значи наш гроб.
Последното е некак си неясно...
Що гробът на Столтенберг и Байдън  да е и твой гроб?!?
« Последна редакция: Юни 07, 2021, 18:16:43 от Bacho Кольо »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #592 -: Юни 07, 2021, 18:09:06 »
Горе, до номерцата на страниците има копче "Надолу". Долу пък има копче "Нагоре". И на мен ми отне време да ги забележа. 

ctrl+end и ctrl+home вършат същата работа, но аз предпочитам новите мнения да са най-отгоре:

Societe Chez Kerpeden v2.0 » Профил на ddantgwyn » Настройки изглед и подредба » Покажи най-новите публикации горе (трябва да е отметнато).

Предпочитам така да са сортирани и писмата в пощенските ми кутии.
the lamers club honourable member …

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #593 -: Юни 07, 2021, 18:12:51 »
Всъщност, след разширяването на квазиимперията ЕС, България е редно да повдигне , заедно с "изтока" въпроса за Общи Европехски Въоръжени Сили.Без демодиранот НАТО.Член пети не пази нито нас, нито Гърция, от екзистенциалната заплаха- Турция на Ердоган.Неоосманизма му е по-голямо предизвикателсто от прагматичният, корумпиран и търговски ориентиран Темнейший

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #594 -: Юни 07, 2021, 18:13:10 »
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент.
Президентът, както беше редно да се очаква според логиката на случващото се, се оказа обикновен резидент.

Нито логиката, нито нещо е предполагало, че Радев ляга и става с Русия в сърцето. Още по-странно е, че някои са очаквали това от него. Хубавите приказки на феновете му са си приказки на феновете му - фантазии.
Пак да напомня - съвсем скоро след встъпването си в длъжност Президентът Радев заяви "Аз съм НАТОвски генерал". Би трябвало да е ясно на всички , надяващи се Бг да напусне НАТО и ЕС и да се присъедини към ОНД. Да не говорим, че това е нещо напълно извън правомощията на Президента.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #595 -: Юни 07, 2021, 18:20:09 »
Всъщност, след разширяването на квазиимперията ЕС, България е редно да повдигне , заедно с "изтока" въпроса за Общи Европехски Въоръжени Сили.Без демодиранот НАТО.Член пети не пази нито нас, нито Гърция, от екзистенциалната заплаха- Турция на Ердоган.Неоосманизма му е по-голямо предизвикателсто от прагматичният, корумпиран и търговски ориентиран Темнейший

Мисля, че вече пуснах тая информация:
https://www.politico.eu/article/report-joe-biden-should-push-eu-to-become-a-global-military-power-nato-defense/

Мисля, че във връзка с това наскоро турците завиха, че изграждането на такива сили нямало да мине без тяхното членство в ЕС.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #596 -: Юни 07, 2021, 18:21:47 »
Само не забравяйте, че натовският генерал Радев беше варшавски лейтенант, а Янев и старши лейтетнант, та и капитан...


...щото те със сигурност го помнят.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #597 -: Юни 07, 2021, 18:27:00 »
ctrl+end и ctrl+home вършат същата работа, но аз предпочитам новите мнения да са най-отгоре:

Societe Chez Kerpeden v2.0 » Профил на ddantgwyn » Настройки изглед и подредба » Покажи най-новите публикации горе (трябва да е отметнато).

Предпочитам така да са сортирани и писмата в пощенските ми кутии.
Ок, благодаря! :thup:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #598 -: Юни 07, 2021, 18:27:56 »
Ползвай полето "new posts", което е най-горе в ляво до "здравей Ловкия", после след името на темата - 'new".
:thup:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #599 -: Юни 07, 2021, 18:30:24 »
майор Радев познавам покрай капитана на ескадрила в Равнец от 1991-а.
Присънваше му се шапка с пари всеки месец.Мечтаеше за натовска заплата.