Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 235531 пъти)

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2220 -: Юли 02, 2021, 20:12:47 »
''Нито имам навика да разказвам вицове, нито обичам да им се смея'' Личи ти. :crying_with_laughter-3302:

В интерес на истината не ми личи. На живо мога да те разконцентрирам в пъти по-добре :nuts:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2221 -: Юли 02, 2021, 20:16:00 »
Quote (selected)
Асольче, не е добре да се сравняват мъже с жени по качества, че двата пола сме от различни планети.

Не съм правила подобни сравнения! Сравних Пепи Белото с Ристю. Ако не ме лъжат паметта и медиината информация и двамата се водят за мъже

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2222 -: Юли 02, 2021, 20:18:44 »
Точно така - идеален глупак и примат! Винаги съм вярвала в еволюцията. Революцията винаги я правят хора поставени на ръба на оцеляването като маса. Идеолозите й са съвсем различна бира и имат разични разклонения. Обикновените кретени се радват на общи приказки от шипковия храст
Абе да няма нещо в тази Партия, че един след друг се явяват месии, свеждат мнения до нас, идеалните глупаци и примати, после се връцват като ощипани моми, ама не виенчанки!
Освен това се чувствам обидена за приказките под шипковия храст, Ушко и Зъбчо си бяха много готини!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2223 -: Юли 02, 2021, 20:20:17 »
Не съм правила подобни сравнения! Сравних Пепи Белото с Ристю. Ако не ме лъжат паметта и медиината информация и двамата се водят за мъже
:t0301: То вече знае ли човек с тия модерни влияния и козметичната хирургия! Онзи ден като гледах Мис Невада и направо не знаех какви изводи да си правя!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2224 -: Юли 02, 2021, 20:22:08 »
-

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2225 -: Юли 02, 2021, 20:23:57 »
Мис Невада

Поне да се беше избръснала. То бива, ама ...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2226 -: Юли 02, 2021, 20:27:59 »
Абе да няма нещо в тази Партия, че един след друг се явяват месии, свеждат мнения до нас, идеалните глупаци и примати, после се връцват като ощипани моми, ама не виенчанки!
Освен това се чувствам обидена за приказките под шипковия храст, Ушко и Зъбчо си бяха много готини!

Тва е лично мнение и по никакъв начин не ангажира Партията ми. Да не би случайно да си мислиш, че след като почти 20 години пиша по форуми, неква партия ще ми определя личното мнение? За половин век не се е намерил дори един човек, изключая родителите ми и то не съвсем, който да е в състояние да ми въздейства. Що си мислиш, че като разбра преди повече от година, че съм станала член на БСП, можеш да ме хапеш на тази основа? Тва е мноо елементарен и отчаян похват...

п. п. В тази партия съм, защото смятам, че на местния ни политически пазар е единствената, чийто фокус е в хората, а не в бизнеса и пАрето. Щото то не е космическа наука - хората са най- важни! Тва, 67, е моята жизнена философия - най-важното нещо са людите!!! Няма нищо по-ценно от човешкия ресурс, да го напиша за пореден път, този път на брюкселски език,  белким го вържете
« Последна редакция: Юли 02, 2021, 20:33:25 от Aсол »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2227 -: Юли 02, 2021, 20:28:34 »
Както и да го въртите и сучите-залезът на ГЕРБ почна с атаката на Свободна Европа срещу Цветанов
Както и да броите- Козяк сменя караула. Не знам защо- но в момента на терен са американофили всички с шанс за парламент
Дори Сараите не смеят да влязат с бутонките и пратиха Мамин за суджуци

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2228 -: Юли 02, 2021, 20:31:08 »
Quote (selected)
Затова всеки, който ще "инвестира в образованието", е лъжец, демагог и цуфльо. Който чува петела не казва "ще инвестираме в образование", а казва, ще инвестираме два милиарда в икономиката. И образованието само ще се натъмани.
Ще искаме да откраднем два милиарда, нали така?
Въпросният завод в Правец беше последна дума на техниката. Двама другари, верни марксист-ленинци бяха решили да го гушнат след революцията. Водени от светлите постулати за средствата за производство гонеха всякакви предложения за производство от разни гадни капиталисти, в първите години след Революцията. Персоналът, останал без заплати, естествено за половин година се изнесе. Другарите потриха ръце, завариха вратите за да не се изнесе ценното имущество и зачакаха крушата да падне. След 3 години киселините и всякакви подобни химикали оставени на воля в машините изядоха всичко. Даже изнасянето за скрап беше проблематично. Нещо подобно, макар и не толкова драстично стана в ДЗУ в Стара Загора, а и на още много други места. Изгониха си хората, за да гушнат халетата и машините. Гушнаха нещо, дето е неудобно да се споменава пред дами, но голямо и четвъртито.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2229 -: Юли 02, 2021, 20:34:45 »
Калине, не правиш разлика между "другари" и другари, всички под ножа.
Как да намерим добри думи след време че Калин гербероида не е "гербероид".
Не всичко го гушнаха "другарите", взеха толкова колкото Костов им отпусна.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2230 -: Юли 02, 2021, 20:36:58 »
Както и да го въртите и сучите-залезът на ГЕРБ почна с атаката на Свободна Европа срещу Цветанов
Както и да броите- Козяк сменя караула. Не знам защо- но в момента на терен са американофили всички с шанс за парламент
Дори Сараите не смеят да влязат с бутонките и пратиха Мамин за суджуци

Тя и Корнелия май не се чува мноо тия дни?
Дали се е съгласила с каквото са ѝ казали от Козяк, че ѝ се полага на изборите?  :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2231 -: Юли 02, 2021, 20:37:15 »
Ще искаме да откраднем два милиарда, нали така?

Не, не е така. Смятам, че се изразих разбираемо. Но щом не си го разбрал, и Господ не може да ти помогне.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2232 -: Юли 02, 2021, 20:37:39 »
Не всичко го гушнаха "другарите", взеха толкова колкото Костов им отпусна.
Например "Техноимпекс"?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2233 -: Юли 02, 2021, 20:38:28 »
Че то Корни си е америанофиличка

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2234 -: Юли 02, 2021, 20:38:33 »
Тва е лично мнение и по никакъв начин не ангажира Партията ми. Да не би случайно да си мислиш, че след като почти 20 години пиша по форуми, неква партия ще ми определя личното мнение? За половин век не се е намерил дори един човек, изключая родителите ми и то не съвсем, който да е в състояние да ми въздейства. Що си мислиш, че като разбра преди повече от година, че съм станала член на БСП, можеш да ме хапеш на тази основа? Тва е мноо елементарен и отчаян похват...

п. п. В тази партия съм, защото смятам, че на местния ни политически пазар е единствената, чийто фокус е в хората, а не в бизнеса и пАрето. Щото то не е космическа наука - хората са най- важни! Тва, 67, е моята жизнена философия - най-важното нещо са людите!!! Няма нищо по-ценно от човешкия ресурс, да го напиша за пореден път, този път на брюкселски език,  белким го вържете
Ти си скорошен член на БСП, простено ти е. Но преди теб точно същите идеи развиваше другарят Фирмин, а той беше в БСП от поколения. Не е до хапане, по-скоро е до разбиране КАК тази партия се фокусира в хората, а не в бизнеса. Защото партия, в която едновременно членуваха плащащият на студентите си таксите Стефан Данаилов и прилапващият Панаира Георги Гергов, в която Пенка Калинкова беше най-демократичният директор на Пловдивското радио в най-тъмносиния период на Пловдив, е много сложна за разбиране партия в нейното отношение към човека. Но трябва да се отдаде дължимото - двете ми любими публицистични пера са били пак в нея, може би поради липса на алтернатива.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2235 -: Юли 02, 2021, 20:39:52 »
Например "Техноимпекс"?
Примерът не е лош!
Чудя се само защо искате да тричате една от вашите? :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2236 -: Юли 02, 2021, 20:40:29 »
Ще искаме да откраднем два милиарда, нали така?

Не, не е така. Смятам, че се изразих разбираемо. Но щом не си го разбрал, и Господ не може да ти помогне.
Не се изрази разбираемо. Останах с впечатлението, че държавата трябва да инвестира в заводи за компютри, за перални, за хладилници... Ако има образовани и кадърни хора, инвеститорите в такива неща чакат на опашка. Държавата инвестира в пътища, училища..., ама само ако го правят нашите хора. Ако са други - това е кражба.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2237 -: Юли 02, 2021, 20:40:58 »
Че то Корни си е америанофиличка

Попринуда... :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2238 -: Юли 02, 2021, 20:41:56 »
кат оная дет цяло лято я изнасилвали

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2239 -: Юли 02, 2021, 20:44:02 »
а той беше в БСП от поколения.

Няма как да е бил "от поколения". БСП е създадена 1990. Това е отцепническа фракция от БКП. Схващаш ли нюанса? И няма никакво значение за каква я мисли баба Гицка от село Гинци.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2240 -: Юли 02, 2021, 20:47:15 »
Останах с впечатлението, че държавата трябва да инвестира в заводи за компютри, за перални, за хладилници

ОК, няма проблеми. Щом това си разбрал ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2241 -: Юли 02, 2021, 20:47:19 »
а той беше в БСП от поколения.

Няма как да е бил "от поколения". БСП е създадена 1990. Това е отцепническа фракция от БКП. Схващаш ли нюанса? И няма никакво значение за каква я мисли баба Гицка от село Гинци.
Къв му е проблема, бързорастяш троскот, от 1990 до днес колко поколения фирмини са се възпроизвели смятай сам.
Не е дърво, сезонна тревичка с гигантско самочувствие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2242 -: Юли 02, 2021, 20:52:25 »
Не се изрази разбираемо. Останах с впечатлението, че държавата трябва да инвестира в заводи за компютри, за перални, за хладилници... Ако има образовани и кадърни хора, инвеститорите в такива неща чакат на опашка. Държавата инвестира в пътища, училища..., ама само ако го правят нашите хора. Ако са други - това е кражба.
Или накратко - Разходите общи, приходите частни.
Една от най-любимите либераски мантри, щото тва дато си го изброил като ангажимент на държавата не ганерира приходи.
А как е с банките, щото се докарахме до нито една публична банка?
Впрочем подобна рецепта кат твоята практикуват в зап. (западащия ) свят, китайците правят нещо доста различно.
Резултатите са видни. И не че Китай е не само най-голямата, най-конкурентната и най-динамичната икономика, ми Китай задмина САЩ по патентни разработки. За какъвто и продукт да провериш от първите пет доставчици поне три са китайски .....
« Последна редакция: Юли 02, 2021, 20:59:35 от 66 »

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2243 -: Юли 02, 2021, 20:53:48 »
Quote (selected)
Но преди теб точно същите идеи развиваше другарят Фирмин, а той беше в БСП от поколения.

Поредните глупости! Фирмин е неколко години по-голям от мен /4/, баща ми е бил партиен член на 30 години, а на едната ми баба родата са я давили по шлеповете 23-та година. С колко точно поколения другарят Фирмин ме превъзхожда? Щото аз съм балама и не съм се сетила навремето като другаря да се наместя партийно. Ще сметнеш ли от колко години на родната сцена е БКП - то?

п. п. Ако не ме лъже паметта, аз ен на брой пъти съм писала тук, че Гергов требва да е аут и че лично аз съм правила подобни предложения. Към днешна дата Гергов е аут от БСП, ама ти си караш с претоплени манджи и с общи лафове. Абе кво ти става от около половин година насам? Забелязах странно "развитие"..

п. п. п. Не, че нещо..ама не е лошо да си припомниш темата си за подкрепата на Цаци...тя обяснява преценките ти...предимно емоционални без обмисляне за напред
« Последна редакция: Юли 02, 2021, 21:03:27 от Aсол »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2244 -: Юли 02, 2021, 20:57:43 »
китайците не са си унищожили системата за начално и средно образование.Напротив
А у нас схме на 35 часа учебна седмица и още толкова частни уроци.Тоест- бедните като не могат да плащат ще правят бедни дец.Но това кандрешко не го засягжа.Нали се е родил със сребърна лъгичка нейде и готови рецепти

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2245 -: Юли 02, 2021, 21:03:17 »
грешка.25 часа и 35 частни

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2246 -: Юли 02, 2021, 21:03:58 »
китайците не са си унищожили системата за начално и средно образование.Напротив

Начално и средно образование може да ти даде само шофьорска книжка. Може би да караш валяк? Китай все още не може да преодолее щетата, която си нанесе  с Културната революция във висшето образование. Кога беше това? Преди векове. Е, все още водещите им научни кадри са завършили в чужбина.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2247 -: Юли 02, 2021, 21:05:07 »
след 12 години дебилизъм очакваш да завърши MIT?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2248 -: Юли 02, 2021, 21:07:14 »
Соц номенклатурата отново почна да чопли роднинските си болежки...

 :beer_:

Ей какво време беше.Боза за шест стотинки...

 :smokin:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2249 -: Юли 02, 2021, 21:08:27 »
след 12 години дебилизъм очакваш да завърши MIT?

Тва там от доста време насам го завършват секакви други, освен американци, квото и да означава последното.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2250 -: Юли 02, 2021, 21:09:48 »
Въпросът е не сина на Корни или дъщерата на Цвинокио да отидат в САЩ
А да имаш поне базово грамотна нация

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2251 -: Юли 02, 2021, 21:10:56 »
Quote (selected)
Соц номенклатурата отново почна да чопли роднинските си болежки...



Тъпак!

Държа горното изречение да не ходи в кошчето, щото е само обективна оценка

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2252 -: Юли 02, 2021, 21:11:09 »
Или накратко - Разходите общи, приходите частни.
Една от най-любимите либераски мантри, щото тва дато си го изброил като ангажимент на държавата не ганерира приходи.
А как е с банките, щото се докарахме до нито една публична банка?
Впрочем подобна рецепта кат твоята практикуват в зап. (западащия ) свят, китайците правят нещо доста различно.
Резултатите са видни. И не че Китай е не само най-голямата, най-конкурентната и най-динамичната икономика, ми Китай задмина САЩ по патентни разработки. За какъвто и продукт да провериш от първите пет доставчици поне три са китайски .....
Разходите общи е именно принципът на държавното инвестиране. Естествено е именно държавата да инвестира в неща, дето са необходими, но не носят достатъчно преки приходи. Печки, перални, хотели и бръснарници не са от тези неща.
Доскоро имахме две публични банки, сега е една. Другата (Общинска банка) дано да имаш представа как изглеждаше в банкирането и какво предлагаше сравнено с мръсните частници. При това силово държеше и общинските разплащания, училища, детски градини... За ББР вероятно няма допълнителни въпроси.
Китайските доставчици в първите тройки, държавни ли са или частни, че нещо не разбрах?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2253 -: Юли 02, 2021, 21:11:15 »
Соц номенклатурата отново почна да чопли роднинските си болежки...

 :beer_:

Ей какво време беше.Боза за шест стотинки...

 :smokin:
Боза за шест стотинки имаше за всички, за загубените аристократични привилегии е болката.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2254 -: Юли 02, 2021, 21:12:49 »
над 60% от китайският износ е от фирми до 6 човека.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2255 -: Юли 02, 2021, 21:13:02 »
след 12 години дебилизъм очакваш да завърши MIT?

Къв МИТ, бе? Само десет години разруха на СССР и Русия още не може да си възстанови научния и индустриален потенциал. Държавата, която можеше "да произведе всичко, което не противоречи на законите на физиката" сега се бори да направи турбина.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2256 -: Юли 02, 2021, 21:14:41 »
има го тоя мохмент още пребоядисват съветски модели

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2257 -: Юли 02, 2021, 21:14:53 »
Въпросът е не сина на Корни или дъщерата на Цвинокио да отидат в САЩ
А да имаш поне базово грамотна нация

Има некои мноо съществени разлики - сина на Нинова е бил в националния отбор на държавата по математика, а щерката на Цуци се е обучавала престижно за сметката на парите на новопръкналия се татю- ентелегент. Сепак, Кайзере, на международни състезания по толкова кьопвата наука като математика, нема как да пратиш цвъковата щерка. Пантиш ли "дребните" детайли?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2258 -: Юли 02, 2021, 21:16:13 »
в националния отбор е като сина на Корни.Отделно че са бройлерчета

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2259 -: Юли 02, 2021, 21:16:53 »
Кажи нещо за стринка и балдъзата?

 :popcorn:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2260 -: Юли 02, 2021, 21:17:40 »
в националния отбор е като сина на Корни.Отделно че са бройлерчета

Аре да намалиш малко водката преди да пишеш...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2261 -: Юли 02, 2021, 21:17:41 »
Доскоро имахме две публични банки, сега е една.
И коя е тя? Щото не е ББР.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2262 -: Юли 02, 2021, 21:18:23 »
шуробаданакизъм
А е...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2263 -: Юли 02, 2021, 21:19:07 »
И коя е тя? Щото не е ББР.
Ами ПИБ,нали и ние с теб сме акционери там през бюджета. :ok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2264 -: Юли 02, 2021, 21:20:51 »
кандрешко ви посочи-Общинска.Преди банката на Пъпката-специализирана в адхминистрацията

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2265 -: Юли 02, 2021, 21:21:15 »
ЗИП-е, само за протокола. РусКит и КитРус са само лоши спомени от миналото, нали? Да го изчистим тоя въпрос.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2266 -: Юли 02, 2021, 21:23:16 »
За Кандрешко Адхминистрацията е управляващата класа
Другите сме илоти.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2267 -: Юли 02, 2021, 21:24:37 »
кандрешко ви посочи-Общинска.Преди банката на Пъпката-специализирана в адхминистрацията

Там се намести  ВлаТко гербаводепесарки след първия си изборен отстрел. Щото не можело да живее с пари като депутат. С по-малко пари /според закона/ като министър немаше никви проблеми.. :nuts:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2268 -: Юли 02, 2021, 21:25:49 »
ами...кандрешко

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2269 -: Юли 02, 2021, 21:29:17 »
Щото не можело да живее с пари като депутат.

Aма Бубу му подкова яко магарето, нали? Не може да се оплаче.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2270 -: Юли 02, 2021, 21:29:50 »
ЗИП-е, само за протокола. РусКит и КитРус са само лоши спомени от миналото, нали? Да го изчистим тоя въпрос.

ЗИП еволюира.

По непостижим замасата, носепак правилен начин.

Одобрявам и приветствам  :0007:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2271 -: Юли 02, 2021, 21:31:44 »
ЗИП еволюира.

По непостижим замасата, носепак правилен начин.

Одобрявам и приветствам  :0007:
Чакай да се сети и за великите португалски мореплаватели, друга песен ще запееш. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2272 -: Юли 02, 2021, 21:32:58 »
Тцъ, РУСКИТ си го има.Просто обичам да съм контра...

Малко съм кат англосакс в бара...

 :t0301:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2273 -: Юли 02, 2021, 21:34:29 »
Слушам  The Clash в Петербург и чакам дузпите.London calling!

 :beer_:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23821
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2274 -: Юли 02, 2021, 21:35:30 »
Тцъ, РУСКИТ си го има.Просто обичам да съм контра...

Малко съм кат англосакс в бара...

 :t0301:

Като този ли?
https://www.youtube.com/watch?v=c2bEwZR7g1Y
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2275 -: Юли 02, 2021, 21:35:51 »
колко да е еволюирал?Първо остъкли Истанбул  после бе фен на иконохмизирането на стратегжическата уния Путин-Ердо и призоваваше за бохмбене на кюрдите в подкрепа на Асад
Който дори и не подозираше
Сегжа чакахм Лондон и Нашингтон да остъклят Москва и пекин в подкрепа на Тайван
Които също са пропуснали краткия курс по стратегическо остъкляване

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2276 -: Юли 02, 2021, 21:36:33 »
Малко съм кат англосакс в бара...

Ммм, всъщност англосахите са ПОД бара, но няма значение. Взех ти точката.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2277 -: Юли 02, 2021, 21:37:16 »
Бе малко е съмнителен ЗИП. Нещо е преживял той. Не е същият. То и ний не сме същите като преди примерно 5 години.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2278 -: Юли 02, 2021, 21:39:10 »
Чакай да се сети и за великите португалски мореплаватели,

Доеш Вашко е дур дур ли имаш напревид?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2279 -: Юли 02, 2021, 21:42:08 »
И коя е тя? Щото не е ББР.
Общинска.