Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 235511 пъти)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2520 -: Юли 06, 2021, 15:48:48 »
Quote (selected)
Асолче, много се изкушавам да изкоментирам долнопробната визия на новата кметша на Благоевград, но ще с въздържа.

Подобен коментар не би бил изкушение, а повече от правдива оценка за мъжа обзавел се с подобно чудо! Всичко требе да ти е ясно, кат видиш подобно джукесто силиконово чучело..тва "новото" жена не може да си избере, какво да говорим за друго!? Оставям настрани дългогодишния му прелет по партийки и партийчета...

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2521 -: Юли 06, 2021, 15:54:14 »
В Благоевград задействаха подмяната на герб с герб 2. А Славчу се оказа най-подходящ за това и веднага го задействаха.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2522 -: Юли 06, 2021, 15:56:44 »
Караха се с мен и ме убеждаваха, че въпросният народ не бил изключително прост - опитаха се да ме убедят безуспешно в последното
Пак ли ви изненада неприятно народът? Дълги години се опитвахте да го накарате да бутне ГЕРБ, най-накрая други го убедиха, а пустият народ не щя да замести ГЕРБ с вас. Което не значи, че 80% не са дебили, де.
А за кметшата - к'во толкова. Вярно че има вид на позастаряваща и опитваща се да се направи по-млада кифла, но поне е стройна жената.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2523 -: Юли 06, 2021, 15:58:37 »
Пак ли ви изненада неприятно народът? Дълги години се опитвахте да го накарате да бутне ГЕРБ, най-накрая други го убедиха, а пустият народ не щя да замести ГЕРБ с вас. Което не значи, че 80% не са дебили, де.

Изобщо не ме е изненадал! Аз по отношение на т. нар. български народ съм изключително последователна - форумните ми досиета са налични :smokin:

Quote (selected)
А за кметшата - к'во толкова. Вярно че има вид на позастаряваща и опитваща се да се направи по-млада кифла, но поне е стройна жената.

Ейчарите на фирмите, обслужващи шосетата могат да почерпят - тва е жесток пробив...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2524 -: Юли 06, 2021, 16:04:13 »
Dear Manrico, това с правенето да изглежда по-млада е висше изкуство. Умее го само мадам Макрон. Друга класа, та чак друга раса. А благоевградчанката си е с визия на второкласна провинциална чалга певачка.
----
P.S. Разбирам иронията ти вагнерианецо. :tongue_:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2525 -: Юли 06, 2021, 16:06:12 »
''Ейчарите на фирмите, обслужващи шосетата могат да почерпят - тва е жесток пробив...'' :th_up: :lol:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2526 -: Юли 06, 2021, 16:06:37 »
Quote (selected)
А благоевградчанката си е с визия на второкласна провинциална чалга певачка.
----

Тцъ! Чалгаджийките от секакво йерархично ниво са една идея по- естествени...тва е като за повикване и то за специални изчанчени изисквания

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2527 -: Юли 06, 2021, 16:09:29 »
Не! Не е периферия. Това е БСП електорат. БСП са като дойна крава. Пускат млекце на всеки, щото е "наше момче". Или момиче. И бате Бойко беше "наше момче". И шилетата рупат. А техните момчета и момичета си връткат валсовете.


Такива мантри, освен неверни,  подценяват хората, които рез годините са гласували за БСП. 

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2528 -: Юли 06, 2021, 16:10:45 »
Какво коментирате жена му? Има брутално излъчване и толкова. Коментирайте кмета-цветарка.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2529 -: Юли 06, 2021, 16:10:56 »

Такива мантри, освен неверни,  подценяват хората, които рез годините са гласували за БСП.
Съгласна съм.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2530 -: Юли 06, 2021, 16:13:07 »
Какво коментирате жена му? Има брутално излъчване и толкова. Коментирайте кмета-цветарка.

Само да видиш жена му е достатъчно, за който има мозък! Иначе, аз винаги гледам сивитата. Жена му е неочакван бонус за следващите две години :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2531 -: Юли 06, 2021, 16:26:53 »
Какво коментирате жена му? Има брутално излъчване и толкова. Коментирайте кмета-цветарка.
Що я криете тази пребоядисана Чичолина? Щото завиждате, затва!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2532 -: Юли 06, 2021, 16:34:38 »
Съгласна съм.

С какво си съгласна? Че електоратът на БСП през всичките тея години не бяга от него и гласува за герп, за АБВ, за Маяма, за Дончева и за кой ли не? Може би не си забелзала, че цялата борба е колко именно от електората на БСП ще отцепи некоя измислена еднодневка? Че едикой си "е наше момче" не е довод за тоя електорат? Близо милион членове на БКП за има-няма  20 години се превърнаха в лумпени.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2533 -: Юли 06, 2021, 16:34:52 »
Ами кметовете цветарки са често срещано явление, но рядко някой от тях е ''ощастливен'' с така изглеждаща съпруга. Представих си я тая госпожа, придружаваща по протокол съпруга си на официално събитие, включващо и присъствие на гости от чужбина. А нашенеца толкова внимава да не се изложи пред чужденците. Тц, тц, тц.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2534 -: Юли 06, 2021, 16:36:46 »
Друга класа, та чак друга раса.
Ся, аз като много патил в стария форум, съм си изградил навик да пиша що-годе политически коректно. Там за епитетите ми към ген. Деси ме банваха, а разликата между нея и кметшата на вид не е много голяма, освен че кметшата прекалява и с грима.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2535 -: Юли 06, 2021, 16:36:53 »
otvrat за твоя « Отговор #2532 -: Днес в 16:34:38 » :thup:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2536 -: Юли 06, 2021, 16:38:55 »
Съгласна съм.

С какво си съгласна? Че електоратът на БСП през всичките тея години не бяга от него и гласува за герп, за АБВ, за Маяма, за Дончева и за кой ли не? Може би не си забелзала, че цялата борба е колко именно от електората на БСП ще отцепи некоя измислена еднодневка? Че едикой си "е наше момче" не е довод за тоя електорат? Близо милион членове на БКП за има-няма  20 години се превърнаха в лумпени.

Просто правя разлика между съществуащ електорат на БСП и потенциален такъв /по логика и обстоятелства/...последният е периферия на Сулю и Пулю от години насам, щото мноо гледа теревизор

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2537 -: Юли 06, 2021, 16:41:20 »
Що я криете тази пребоядисана Чичолина? Щото завиждате, затва!

Абе то ако се гледа по хубостта на жените им, кланът Кенеди досега да е измрял напълно! На част от госпожиците Кенеди е страшно да се гледа на фото...


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2538 -: Юли 06, 2021, 16:43:16 »
Вагнерианецо, кой да научи българските столични и провинциални ''първи дами''? Виж кой какъв вкус и стил налага у нас. Ако кметшата е ходила само на слънчака и ''на'' Гърция в компанията на себеподобни от къде да види и да попие вкус и стил. Това се учи ма'а му, не се раждаме с него. За някои професии има дори писмен дрескод. За съпруги на обществени личности, които не са непременно в шоубизнеса и магистралните услуги няма. Това е положението.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2539 -: Юли 06, 2021, 16:44:47 »
Quote (selected)
Там за епитетите ми към ген. Деси ме банваха, а разликата между нея и кметшата на вид не е много голяма, освен че кметшата прекалява и с грима.

Не бих казала, че си тъп, или кьорав, и/или двете. Единственото обяснение за горното изявление е елементарна непочтенност. Не харесвам хора, които са толкова заслепени и окапацени, че са склонни и на бялото да кажат черно. По този повод - има и нелоши хора след гербавите, но именно склонноста им към конформизъм, лъжи и отвратителната повратливост във всичките й морални аспекти ме прави върл привърженик на изчегъртването. Все още не съм решила, но ако вляза отново...- то ще е до дъно...изчегъртването

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2540 -: Юли 06, 2021, 16:45:24 »
Ай ся, госпожиците Кенеди. Добре си е Мария Шрайвър до Арни.  :tongue_:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2541 -: Юли 06, 2021, 16:47:55 »
Не съм фен на сем. Радеви. Но ген. Деси има страхотни попадения / визитата в Япония и др/. Може и да е показвала известна липса на вкус понякога, но долнопробно не е изглеждала никога.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2542 -: Юли 06, 2021, 16:48:08 »
Ай ся, госпожиците Кенеди. Добре си е Мария Шрайвър до Арни.  :tongue_:

Нищо и няма по сравнение със силиконката, носителка на "новото" ---Пази ни Боже, ние явно не можем се опазим сами! Баси тъпия народ!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2543 -: Юли 06, 2021, 16:50:50 »
Ай ся, госпожиците Кенеди. Добре си е Мария Шрайвър до Арни.  :tongue_:
Виж, частта "до" я бях пропуснала. Той е свикнал на извънземни.
Какво й запридиряхте на кметската съпруга - я каква градина е спретнала! Значи поне растенията я обичат искрено!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2544 -: Юли 06, 2021, 16:54:44 »
Виж, частта "до" я бях пропуснала. Той е свикнал на извънземни.
Какво й запридиряхте на кметската съпруга - я каква градина е спретнала! Значи поне растенията я обичат искрено!

Ти пък що реши, че тя я е спретанала? "Такива" се радват на персонал...все се намират хора, които не се уважават поради различни обстоятелства. Някои от тях дори нямат избор...щото са на практика крепостни

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2545 -: Юли 06, 2021, 16:58:39 »
кой да научи българските столични и провинциални ''първи дами''

Ми, то и преди 9-ти е нямало кой да ги научи. Картинката тогава е била по-жалка и от сега. И тъй като при соца такива стремежи не е имало, изводът се налага от само себе си.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2546 -: Юли 06, 2021, 17:08:08 »
Ти пък що реши, че тя я е спретанала? "Такива" се радват на персонал...все се намират хора, които не се уважават поради различни обстоятелства. Някои от тях дори нямат избор...щото са на практика крепостни
Отидох и прочетох, тя работи в семейния цветарски бизнес на майка си. И освен това е с въпросния адвокат трийсет години, още от преди времето на силикона, който по нея не видях, ако честно. Той може и да е сменял партии, но жена си - не. Предполагам, че преди трийсет години е била завидно гадже.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2547 -: Юли 06, 2021, 17:13:12 »
Quote (selected)
Там за епитетите ми към ген. Деси ме банваха, а разликата между нея и кметшата на вид не е много голяма, освен че кметшата прекалява и с грима.
това е доста прекалено!
не знам какъв проблем имат хората  с госпожа Радева, според мен изглежда добре, говори добре, не е прекалила с изявите, а сега направо изчезна, дано е здрава!
има стил в тази жена, харесвам я!
за Радев няма да гласувам, де :smokin:
 

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2548 -: Юли 06, 2021, 17:16:20 »
Неее, не и не!
Няма толкова ракия на този свят дето да свърши необходимото за еното прежалване.
Халал да му е на кметчето кметуването!
 :ouch-2144:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2549 -: Юли 06, 2021, 17:18:22 »
Quote (selected)
е с въпросния адвокат трийсет години,
Боже!
Праф е бил Моканина!
 :t1818:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2550 -: Юли 06, 2021, 17:18:46 »
Може пък жената да е с добра душа. Бях се напрегнал, че ще се стресна като я видя. Има и по-зле. Е, не е мой тип.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2551 -: Юли 06, 2021, 17:20:26 »
кой да научи българските столични и провинциални ''първи дами''

Ми, то и преди 9-ти е нямало кой да ги научи. Картинката тогава е била по-жалка и от сега. И тъй като при соца такива стремежи не е имало, изводът се налага от само себе си.
Глупости на големи търкалца. Моята неука прабаба си е изписвала шапките от Париж в Малко Търново. Ми какво знаела тя с нейното гимназиално образование от Солун?! Жалка картинка, провинция на края на царството!  :smokin:

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2552 -: Юли 06, 2021, 17:53:17 »
Ся, не знам какво се заядохте. Мен веднъж преди години ме заведоха на купон горе-долу в този район. Веднъж ме водиха и на купон с хора от района в Македония на специално място за големи купони. И не бяха някакви прости по местните стандарти хора. Бяха се облекли и гримирали (жените само!) като за местните разбирания за купон. Ми съвсем си е елегантна, даже изтънчена булката по тамошните стандарти.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2553 -: Юли 06, 2021, 17:57:53 »
Моята неука прабаба си е изписвала шапките от Париж в Малко Търново. Ми какво знаела тя с нейното гимназиално образование от Солун?!

Тогава само в Париж са се правели шапки. Откъде да си ги изписва? От Капалъ чарши ли? Ние, в Роберт колеж, Цариград, черния хайвер си го изписвахме от Санкт Петербург, а не от Виена.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4348
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2554 -: Юли 06, 2021, 18:23:38 »
И не бяха някакви прости по местните стандарти хора. Бяха се облекли и гримирали (жените само!) като за местните разбирания за купон. Ми съвсем си е елегантна, даже изтънчена булката по тамошните стандарти.
По някакво странно стечение на биографични обстоятелсква аз съм (почти) от местните. Но така или иначе не мога да вникна в същината на изразите "местните стандарти",  "местните разбирания" и  "тамошните стандарти". Ще ти бъда благодарен, ако ме осветлиш...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2555 -: Юли 06, 2021, 19:03:51 »
Гледам, че няма коментари за "победата" на партийната пеперудка в Благоевград и с чия подкрепа. Що така? Или най-важното е да не ви изядат комунезите!? :smokin:
Историята трябва да се изучава, защото се повтаряла, както ни учат Класиците. След Победата започва вътрешното изчегъртване в ОФ-то. Доста често това става и с използването на старорежимни елементи. Не е задължително изчегъртващите да са едни и същи. Съмтаймс уин, съмтаймс люн. :smokin:
Освен това, използването на кавички за "победа" е трудно разбираемо.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2556 -: Юли 06, 2021, 19:24:59 »
Абе то ако се гледа по хубостта на жените им, кланът Кенеди досега да е измрял напълно! На част от госпожиците Кенеди е страшно да се гледа на фото...
Ной, ако позволиш, кенедиците така си се раждат (Мария на мен лично си ми харесва), а другото е "придобита" хубост.
Крастата е симетрия и т.н.
Пу! Красотата! Красотата е симетрия
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 19:38:07 от Kole »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3582
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2557 -: Юли 06, 2021, 19:45:54 »
... силикона, който по нея не видях, ако честно
Снимката е нискокачествена, което не позволява да се види много, но е очевидно, че джуките са 200 или 300 процента силикон.
П.П. В случай, че не разбираш как може да е повече от 100% – имам предвид количественото изменение спрямо оригинала. Т.е., не само че джуките ѝ са изцяло заменени с изкуствени, ами заменителите са 2-3 пъти по-големи.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2558 -: Юли 06, 2021, 20:14:52 »
Коле, гледам през един таблет снимката дето си качил.
Отдолу пише:
Информирай модератор
Па си викам, ми кво мой да напрай модератора в тоя случай?
 :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2559 -: Юли 06, 2021, 20:24:12 »
хех :) ... Ами какво.. Да получи уплах примерно...

 :t0328:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2560 -: Юли 06, 2021, 20:31:43 »
Да получи уплах примерно...

Добре, де, хоремага. Нямате ли, така, малко чувство, че физически черти на хората не се обсъждат? Не са ли ви учили в детската градина?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2561 -: Юли 06, 2021, 20:43:14 »
Да получи уплах примерно...

Добре, де, хоремага. Нямате ли, така, малко чувство, че физически черти на хората не се обсъждат? Не са ли ви учили в детската градина?
И нищо за класовата идентичност?
Отврат, разочароваш ме!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2562 -: Юли 06, 2021, 20:46:18 »
И нищо за класовата идентичност?

Не, за културната идентичност.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2563 -: Юли 06, 2021, 20:51:03 »
Ако се върнеш в началото на керпедена сегашна версия ще разбереш че кат чуя за култура и се фащам за...
Бе знаеш го, не мое да не го знаеш.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2564 -: Юли 06, 2021, 20:56:08 »
Да получи уплах примерно...

Добре, де, хоремага. Нямате ли, така, малко чувство, че физически черти на хората не се обсъждат? Не са ли ви учили в детската градина?
Otvrat, дамата се пипнала за да се откроява от тълпата. С външност. Ето, уважаем, ценим, восхищаемся.
Друг е въпросът, че изглежда като от бранша, в който всички са пеещи близначки.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2565 -: Юли 06, 2021, 20:56:19 »
Ако се върнеш в началото на керпедена сегашна версия ще разбереш че кат чуя за култура и се фащам за...
Онова, малкото, дето ти е между бутовете ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2566 -: Юли 06, 2021, 21:05:43 »
Otvrat, дамата се пипнала за да се откроява от тълпата. С външност. Ето, уважаем, ценим, восхищаемся.
Друг е въпросът, че изглежда като от бранша, в който всички са пеещи близначки.

Абе, това си е нейна работа. Навремето така оплювали Мария-Антоанета, щото не носела перука. Айде малко по-естествено. Физическите качества на хората не се обсъждат! Даже да си Аполон, а жена ти да е Афродита.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2567 -: Юли 06, 2021, 21:14:03 »
Не обсъждаме физика.
Макиажа и стайлинга са препъни камъка.
Това везано с камъчета бюстие е баш кат за гостенка в шоуто на
Слави.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2568 -: Юли 06, 2021, 21:19:38 »
Като добавим, че победата е отпразнувана с дъжд от станиолени конфети, шампанско и напомпани младежи с черни тениски, миии....  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2569 -: Юли 06, 2021, 21:20:23 »
Макиажа и стайлинга са препъни камъка

И кво от това? Макиажа ѝ кво общо има с мъжо ѝ. Така решила, така се овапцала. Айде да не издребняваме. Все пак сме граждани на страна, в която традиционно се носят сандали с чорапи. И още се купуват клекала.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2570 -: Юли 06, 2021, 21:22:21 »
Quote (selected)
06 юли 2021
Междинни данни от провеждащата се в страната специализирана полицейска операция за противодействие на престъпления срещу изборните права

Специализираната полицейска операция на територията на цялата страна започна на 1 юли, в нея са ангажирани в максимален обем полицейските сили, с които разполага МВР, освен служители на СДВР и ОДМВР, участват и екипи на, ГД „Национална полиция“ и ГД „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“. Основната задача е противодействието на престъпления срещу политическите права на гражданите и нарушения на изборното законодателство, противодействие на конвенционалната престъпност и установяване на издирвани лица. Паралелно с това се извършват и проверки по отношение на гражданската регистрация.

За периода от 1 до 5 юли включително са извършени инспекции на общо 2 173 места, за които е имало информация, че в тях се извършва купуване и продаване на гласове, проверени са 6 691 лица от активния криминален контингент и 1 277 обекта – заложни къщи и дружества, предоставящи бързи кредити.

С цел предотвратяване на възможността за корпоративен вот са проверени 1 275 собственици на фирми. Установени са общо 644 лица, които са се утвърдили като местни лидери на групи, влияещи на изборния процес. За срок до 24 часа са задържани 669 лица, издадени са общо 4 788 предупредителни протокола по чл. 65 от ЗМВР и 109 преписки за установени случаи на купуване на гласове.

В рамките на операцията са проверени 35 632 моторни превозни средства, установени са 110 лица, обявени за издирване, разкрити са и 87 други престъпления.
:smokin:
https://www.mvr.bg/press/актуална-информация/актуална-информация/новини/преглед/новини/междинни-данни-от-провеждащата-се-в-страната-специализирана-полицейска-операция-за-противодействие-на-престъпления-срещу-изборните-права

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2571 -: Юли 06, 2021, 21:28:58 »
Славидиректно рекрутира вторият ешалон калинки.Всъщност нищо ново- дето някои се тръшкаха за "банка кадри".Вие сте седнали да се тревожите за тунингованата кметша.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2572 -: Юли 06, 2021, 21:30:50 »
Сандалите с чорапи са на място тоя сезон.
Сутринта 17 градуса, качвах част от семейството на терена и пуснах парното във файтона.
Към обед климатика. :no-1325_:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2573 -: Юли 06, 2021, 21:58:40 »
Абе, това си е нейна работа.
Абе, нейна си е, не споря. Избрала е да изглежда точно така.
Ако се беше родила с нос на челото, нямаше да я коментирам.
Нека се обичат младите.

По-интересно ще ми е когато селските музиканти влязат в политиката, с цялата им агро естетика и пинизи. Щото можеш да изкараш момчето от село, но селото от момчето...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2574 -: Юли 06, 2021, 22:29:50 »
По-интересно ще ми е когато селските музиканти влязат в политиката
Учиндол пограждани ли се?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2575 -: Юли 06, 2021, 22:51:56 »
Ма никой не ви държи ръката как да гласувате. Стегнете се малко! Целите са ясни. Да се опитаме да подредим малко кочината.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2576 -: Юли 06, 2021, 22:58:26 »
Кочина и да я санираш пак свинско свърталище, най много да
го напълниш с щастливи прасета.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2577 -: Юли 06, 2021, 23:04:54 »
Образно, бе. На кого му е приятно в кочина? Макар по съвременните норми ... .

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2578 -: Юли 06, 2021, 23:08:14 »
Снимката е нискокачествена, което не позволява да се види много, но е очевидно, че джуките са 200 или 300 процента силикон.

Малка разходка с Google ще те научи, че "silicone" e пластмаса. Слага се с декоративни цели в гърдите на жените. Изключено е да разбереш както е облечена (и правостояща) дали са "подобрени".
https://lifewithoutplastic.com/silicone/
В устните си слагат "Hyaluronic Acid", което е "естествен" продукт, дори човешката кожа го "произвежда".
https://dermcollective.com/best-lip-filler/#restylane_lip_fillers
https://harbenhouse.com/blogs/skin-care-tips/what-exactly-is-hyaluronic-acid
Тези подобрения са обратими (reversible).
Една загубенячка в киното ги популязира. Надутите устни. Язък, че е дъщеря на голям артист. Връзкарка. Анджелина Джоли.

Otvrat е прав. Няма какво да ѝ ядете краката! Снимала се е в градината по джинси, не на прием. Толерантността не е само да си пишете в едноименната тема.

Снимката на Мария Шрайвър е от времето когато Арнолд беше губернатор. Петдесет + години. Нищо ѝ няма на жената. По отношение на качествата: Арнолд е джудже в сравнение с нея. Много му куца морала на Шварценегър. Не е само, че направил дете на икономката си (за по-ефтино * ), но съм ви разказвал, че последният ден от губернатоството, помилва сина на свой приятел. Циганска работа.

* Да пестиш от "балончета" Trojan   :t2102:
« Последна редакция: Юли 07, 2021, 08:39:07 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #2579 -: Юли 06, 2021, 23:12:07 »
Учиндол пограждани ли се?
Не се е, ама току виж бъдещият премиер го направил столица.. (плюя трижди у пазва!)
« Последна редакция: Юли 07, 2021, 06:55:51 от Kole »