Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 235550 пъти)

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3420 -: Юли 12, 2021, 11:35:13 »
Аз винаги съм имал резерви към Малкия Мук, ама защо Дацов на икономиката, а не на финансите. Радулов добре, а Армутлиева ще ни спре торентите.
Май всички ще бъдат заобиколими фактори, а ИТН ще прокарат с ГЕРБ мажоритарното гласуване и субсидиите.
Приватизацията на ББР е смущаваща - особено предложения модел.

Бонгич, гербавите няма да припознаят подобно правителство - вервай ми! И не им стигат гласчетата, даже и с депесе, а те не обичат Дацов, например. Прав си - той трябваше да е минфин

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3421 -: Юли 12, 2021, 11:35:56 »
Май наистина успяха да намалят до някъде купения вот.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3422 -: Юли 12, 2021, 11:36:39 »
Здравке, украинеца к'во ша го праим?

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3423 -: Юли 12, 2021, 11:36:49 »
Явно ще продължим устремно да копем дъното, 12 годни с патологичен лъжеьц и крадец, сега с други изявени дебили на които глупаците развързаха ръцете за бели.
Иначе много странни резултати за партиите които са заплаха за интересите на САЩ - партията на Божков взема 2 пъти по-малко гласове. Друга партия с подобен огромен срив няма. Само не ми казвайте, че българите са първи американофили, и само за да изпълнят поредната команда от Козяк, са готови на мига да си плюят на суратя и да си променят възгледите и позициите.
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 11:42:28 от kas »

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3424 -: Юли 12, 2021, 11:37:12 »
Брей, Славчо, както му вика Гацо Бацов, не аз, бил много курназ!   :cool-1084:

Сам си издига мин. пред. и правителство. Брейии!  :m1924: Арогантно, или казано по нихному - "с рого".

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 11:52:38 от Пенчо бре »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3425 -: Юли 12, 2021, 11:37:25 »
Брутален Трифонов.

ЗИП-а си има нов любимец. Ясно колко изобщо го интересува какво ще става с България - нанай.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3426 -: Юли 12, 2021, 11:39:37 »
Правителството няма да мине! Ще имаме отново въртележка...и ще си поседим до края на годината със служебното

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11194
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3427 -: Юли 12, 2021, 11:40:42 »
Я, то като цъфна Герджика служебен и изпълзяха куп царедворчета веднага.Милите!
Не се запускат.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3428 -: Юли 12, 2021, 11:41:04 »
БСП едва ли ще гласува за Никито Василев. ДПС по-може. Изглежда те ще крепят шоото. Нема лошо! Да им лъснат задниците. Тая позиция "който иска да ни подкрепя" е много рехава.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3429 -: Юли 12, 2021, 11:42:25 »
''Здравке, украинеца к'во ша го праим?''Ти за оня столичанин, варненски зет на тъста си,  ли ме питаш? Ако е така, въпросът е много, ама много сериозен. И трябва здраво да се мисли. Към момента нямам отговор.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3430 -: Юли 12, 2021, 11:44:56 »
Струва ми се, че го предлага сясното съзнание, че няа да мине.

Да. Гледахме обедно шоу.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3431 -: Юли 12, 2021, 11:45:21 »
Бонгич, гербавите няма да припознаят подобно правителство - вервай ми! И не им стигат гласчетата, даже и с депесе, а те не обичат Дацов, например. Прав си - той трябваше да е минфин
На ИТН и ГЕРБ стигат гласовете за мажоритарни избори и за рязване на субсидиите.
Сега като се замислих, Дацов са го предпочели за мин.икон. заради плановете им за приватизацията на ББР.
ПП: И за Слави всички телевизии прекъснаха , както правеха за Боко  :lol:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3432 -: Юли 12, 2021, 11:51:24 »
Да. Гледахме обедно шоу.

 :thup:
Лаком е за още есента.
Което е донякъде разбираемо.
За пред феновете - ето, пробвах.
За пред потенциалните партньори - тва е стартовата позиция, от която ще преговарям.

Работата е там, че есента няа да качи до повече от 26-27%, ако изобщо.
Като междувременно некоя и друга партия под чертата (Костя Кей най-вече, но защо не и ШВ с поткрепа от герп) може да влезе и да се получи така, че (някои от) досегашните парламентарни партии да имат по-малце депутати, дори и с повече проценти  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11194
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3433 -: Юли 12, 2021, 11:51:24 »
Quote (selected)
мажоритарни избори и за рязване на
И кво?Вие ше подкрепите тази дивотия?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3434 -: Юли 12, 2021, 11:51:32 »
Цитат на: SgtTroy в Днес в 11:24:38
Струва ми се, че го предлага сясното съзнание, че няа да мине.

Да. Гледахме обедно шоу.


ГЕРБ, ДПС и може би части от Изправи се, ще подкрепят гласуването. ИТН

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3435 -: Юли 12, 2021, 11:54:21 »
Ами редно беше медиите да излъчат словото на Славиту. Всички чакахме какви ще ни ги снесе Учиндолския. Е, шоу must go on, та да видим, к'ви шъ ги къдрим.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3436 -: Юли 12, 2021, 11:55:52 »
И кво?Вие ше подкрепите тази дивотия?

Няма да я подкрепят! Ще си караме на служебно...

Не стигат гласовете, Бонго!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3437 -: Юли 12, 2021, 11:56:11 »
На диванчето на Трифонов доста персони кацнаха. Сал Царят не рачи и много правилно. Иначе трябваше му каже "Кажете Славчо.".Трифонов сега отмъщава ли си, к'во? Дано да не е злобен. Николай Василев го харесвам. Ще огледам и другите. Според мен нормалната практика е да се даде право на премиера да си подбере министрите. Ма какво разбирам аз.
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 15:04:55 от dabedabe »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3438 -: Юли 12, 2021, 11:57:04 »
Бонгич, гербавите няма да припознаят подобно правителство - вервай ми! И не им стигат гласчетата, даже и с депесе, а те не обичат Дацов, например. Прав си - той трябваше да е минфин
Герберите ща изберат всичко, сал да се махне правителството на Радев.
Честит ви ноф управленски формат - чалгари,гробари депесари.
А Слафчу да е казвал нещо за релси .... щото на следващите изванредни ще е в позиция на валерката и шкембелията  :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3439 -: Юли 12, 2021, 11:57:32 »

ГЕРБ, ДПС и може би части от Изправи се, ще подкрепят гласуването. ИТН

Като се замисля, може. И тогава какво шоу ще гледаме, не ми се мисли.  :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3440 -: Юли 12, 2021, 11:57:54 »
И кво?Вие ше подкрепите тази дивотия?
"Ние" - най-вероятно няма да подкрепим мажоритарки, по-скоро смесена система. Може би евентуално намаляване на субсидиите, но не на 1 лв.
Всъщност мажоритарките предлагат задкулисно договаряне повече от от всички други, защото за втори тур ще се формират тайни коалиции.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3441 -: Юли 12, 2021, 11:58:57 »
"Ние" - най-вероятно няма да подкрепим мажоритарки, по-скоро смесена система. Може би евентуално намаляване на субсидиите, но не на 1 лв.
Всъщност мажоритарките предлагат задкулисно договаряне повече от от всички други, защото за втори тур ще се формират тайни коалиции.

Няма вероятно! Нищо такова няма да подкрепите... :nuts:

Баси докъде стигнАхме...ние и талибанлъка с най-много разум...за общи действия за в бъдеще не смея да се надявам..
Бонго, гербавите вече няма да подкрепят нищо подобно..депесе е почти в канала

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3442 -: Юли 12, 2021, 11:59:18 »

Като се замисля, може. И тогава какво шоу ще гледаме, не ми се мисли.  :smokin:

 :smokin: :nuts:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3443 -: Юли 12, 2021, 12:00:23 »
Дацов съм гу слушал няколко пъти. Много е начетен и не е "идеологизиран"...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3444 -: Юли 12, 2021, 12:00:56 »
И тогава какво шоу ще гледаме, не ми се мисли.

Шоо ще гледат тея, дето изобщо не им пука какво става в България. Дето всичко им е фън, шоо, ноо яко и т.н. Ние пак ще ядем хурката. И хич не е фън, шоо и ноо яко.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3445 -: Юли 12, 2021, 12:01:33 »
Quote (selected)
Не стигат гласовете, Бонго!

Ако герб и итн вземат по 60-65 места, както се очертава, стигат и отгоре с ДПС-то.

ПП - Липсваще ми нещо в края на представлението... А, да! Финална забивка на бенда и малко балет.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3446 -: Юли 12, 2021, 12:01:40 »
Няма да я подкрепят! Ще си караме на служебно...

Не стигат гласовете, Бонго!

Е, как да не стигат. ИТН и ГЕРБ заедно имат около 130 депутата. Достатъчно за мажоритарни и за орязване на субсидиите.
Както предвидих - ИТН нямат интерес от коализионно управление , а ще карат към целта си - разграждане на сегашната система.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3447 -: Юли 12, 2021, 12:04:19 »
Е, как да не стигат. ИТН и ГЕРБ заедно имат около 130 депутата. Достатъчно за мажоритарни и за орязване на субсидиите.

Аз не вярвам в инстикта за самосъхранение на родната гласопродавическа офцъ, ама коалиция герболяк-чалгария едва ли ще мине безпроблемно

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10105
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3448 -: Юли 12, 2021, 12:07:09 »
Ако герб и итн вземат по 60-65 места, както се очертава, стигат и отгоре с ДПС-то.

И кво? Ще гласуват субсидия от 1 лев ли? Ми, те вече не са на власт. И скоро власт нема да помиришат. Вече няма отчисления от бизнеса и рекет. Всяка стотинка ще им трябва. ДПС-то сщо няма да подкрепи 1 лев субсидия. Мажоритарното не ги брига.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3449 -: Юли 12, 2021, 12:07:42 »
Аз не вярвам в инстикта за самосъхранение на родната гласопродавическа офцъ, ама коалиция герболяк-чалгария едва ли ще мине безпроблемно

Нямаше и думичка за "изчегъртване" , безпощадно по закон - рефлектира думите на Карадайъ.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3450 -: Юли 12, 2021, 12:11:43 »
Нямаше и думичка за "изчегъртване" , безпощадно по закон - рефлектира думите на Карадайъ.

Ами да се стегаме за нови протести...отново същите и сме си все статукво, независимо от простотиите дето се каканижат в последните месеци...слафчу беше се скрил като пръдня у гащи :smokin:
Аз като участник  в протестите мога да заявя - имаше три ядра на тях - ние, талибаните и Възраждане. Другото беше инерция и прилепала. И после настана подмяната...

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3451 -: Юли 12, 2021, 12:18:06 »
Аз не вярвам в инстикта за самосъхранение на родната гласопродавическа офцъ, ама коалиция герболяк-чалгария едва ли ще мине безпроблемно
За гербавите ще мине. Като национално отговорен държавнически акт ще мине. И щото служебното на Янев (Радев) им взе страха. Пък и герболякът едва ли ходи на опера, но със сигурност люби чалга всякаква.
Не знам обаче за електората на шоуто. Те май искаха промяна или там обещаното им друго, без да питат какво. Кофтито и за тях, и за нас е, че вече не само са купили олиото, но са го и разляли.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3452 -: Юли 12, 2021, 12:22:09 »
Аз като участник  в протестите мога да заявя - имаше три ядра на тях - ние, талибаните и Възраждане.
Ядра не значи непременно привърженици. Подозирам , че много от участвалите в протестите са гласували и за Трифонов и за Мая.
Туристите в Гърция са гласували масово за ДБ. Ето една недомислица на предишните промени на ИК - туристите в Гърция са гласували, но тези по Черноморието - не.
Впрочем това решение на ИТН спасява ГЕРБ от по-нататъшен срив и ще им даде възможност да се окопитят.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3453 -: Юли 12, 2021, 12:24:04 »
Quote (selected)
Ядра не значи непременно привърженици

Точно това значи! Така се почна и си остана до края. Мноо добре знам какво говоря. Прииждащата масовка вече я определих...инерция и прилепала. Протестът го започнаха изредените от мен партии

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3454 -: Юли 12, 2021, 12:25:13 »
Дацов съм гу слушал няколко пъти. Много е начетен и не е "идеологизиран"...

Аз харесвам Дацов. Мук - не особено. 

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3455 -: Юли 12, 2021, 12:26:15 »
Quote (selected)
Впрочем това решение на ИТН спасява ГЕРБ от по-нататъшен срив и ще им даде възможност да се окопитят.

Да.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3456 -: Юли 12, 2021, 12:26:45 »
Проектоправителството е триумф на "англосаксонската образователна система".

Само дето тук не сме косили ливада 200 години и няма "протестантска етика".Свръхобразовани хора, но попаднали в едно фактически туземно общество може бързо да затънат.Иначе визитките са впечатляващи. Малкия Мук със седем езика! Същински Бойко Василев....

 :smokin:

Апропо левицата няма защо да недоволства.Николай Василев е свързан и с Русия а пък самия Ленин беше казал, че комунизъм е съветска власт плюс електрификация ПЛЮС немски ред и дисциплина и ПЛЮС американска образователна система!!!

 :m1329: :popcorn:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3457 -: Юли 12, 2021, 12:27:55 »
Дацов, ЗИП-е, никога не е бил идеологизиран! Той обича да живее добре, но е достатъчно умен да не си слага главата в торбата. Обича да го работи експерт и като стане напечено се дистанцира.  :smokin:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3458 -: Юли 12, 2021, 12:28:44 »
Иначе визитките са впечатляващи. Малкия Мук със седем езика! Същински Бойко Василев...

 :lol:
the lamers club honourable member …

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3459 -: Юли 12, 2021, 12:29:29 »
Слафчу проба да го играе маке.
ДА "сече" възела, не да го развързва.
Само че не е познал. И да няма преговори с ГЕРБ подкрепата не може да се скрие. От друга сграна герберите държат всички властови позиции и в центрълната и  в местните администрации. Има развити структори и клиантела от феодали и крупни бенефициенти. Които и да са министрите, те няма да могат да направят нищо без благословия от Бочко. Сламено правителство на сламен чиляк. Това ще имаме и то не за дълго. Герберите ще сдъфчат и изплюят чалгарите за нула време.
 
Иначе некои неща са ясни от сега Гешов е бетон, например.
 
ПЛЮС американска образователна система!!!
Тоест руски евреи преподават на чужденци или как?
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 12:40:27 от 66 »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3460 -: Юли 12, 2021, 12:32:22 »
Аз да кажа, че много приятно впечатление ми направи отказът на тримата министри от служебното правителство.  :smokin:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3461 -: Юли 12, 2021, 12:33:46 »
ЗИП-е, не слушай слафчувите глупости. Николай Василев знае езици,  някои от тях перфектно, но като изключим родния са само четири - английски, руски, унгарски и японски...в тази последователност, като първите два са равнопоставени

Симпли, отказали са му реално министри на уж потенциалните му партньори - ДБО и Ники Денков на ИМВ

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3462 -: Юли 12, 2021, 12:34:09 »
Аз да кажа, че много приятно впечатление ми направи отказът на тримата министри от служебното правителство.  :smokin:

за двама от тях - Василев и Петков, беше предизвестено  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3463 -: Юли 12, 2021, 12:34:15 »
Аз да кажа, че много приятно впечатление ми направи отказът на тримата министри от служебното правителство.  :smokin:

Те ще продъжат да са министри поне още 3-4 месеца, що да гонят дивото?  :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3464 -: Юли 12, 2021, 12:36:13 »
Николай Василев знае езици,  някои от тях перфектно, но като изключим родния са само четири - английски, руски, унгарски и японски...в тази последователност, като първите два са равнопоставени

Ами унгарски и японски той учи вече в "средната възраст".

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3465 -: Юли 12, 2021, 12:37:54 »
Да знаеш японски спорен мен си е бая червена точка.А да си работил в Токио тоже.Тотално самобитна култура и правене на бизнес...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3466 -: Юли 12, 2021, 12:38:38 »
Ами унгарски и японски той учи вече в "средната възраст".

Завършил е вишото си в Унгария и още две години е маал гащи в Япония. Японският е като за ниво А1...другото са фантасмагориии

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3467 -: Юли 12, 2021, 12:43:23 »
Са, или Слави се опитва да играе прекалено самостоятелно, или тва е неква твърде сложна комбинация, на която не мога да намеря смисъла.

Имам обаче некви подозрения, че няа да може да пофтори резултата си на едни следващи избори.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3468 -: Юли 12, 2021, 12:47:02 »
авършил е вишото си в Унгария и още две години е маал гащи в Япония

Вишото в Будимпеща на какъв език - че там го предлагат и на руски , и на немски, и на английски

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3469 -: Юли 12, 2021, 12:50:12 »
Вишото в Будимпеща на какъв език - че там го предлагат и на руски , и на немски, и на английски
Руски. Унгарският е по собствена инициатива, изучаван с желание

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3470 -: Юли 12, 2021, 12:54:11 »
Са, или Слави се опитва да играе прекалено самостоятелно, или тва е неква твърде сложна комбинация, на която не мога да намеря смисъла.

Имам обаче некви подозрения, че няа да може да пофтори резултата си на едни следващи избори.

Ми тя орг.секретарката им предупреди: Виктория Василева: Ако спечелим изборите, не ние, а другите ще трябва да правят компромиси  :lol:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3471 -: Юли 12, 2021, 12:54:24 »
Са, или Слави се опитва да играе прекалено самостоятелно, или тва е неква твърде сложна комбинация, на която не мога да намеря смисъла.

Имам обаче некви подозрения, че няа да може да пофтори резултата си на едни следващи избори.
Нещо като шоо с неочаквен край, дето водещия се съблича, а балета чете айкюто.
 
Единствения възможен вариант за който се сещам е чалгарите да предложат правителство, да земат мандата и вместо да го внесат в парламента да го върнат на Президента. ТЕ вече го играха в съкратен вариант.
Иначе внесат ли предложание за гласуване кацат одма на Бочковия.
 
НО тоя ход безспорно си е шамар за дабългарите и ИМВ. Не е хубаво тва.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3472 -: Юли 12, 2021, 12:57:01 »
Quote (selected)
Цитат на: Simplified Solutions в Днес в 12:32:22

    Аз да кажа, че много приятно впечатление ми направи отказът на тримата министри от служебното правителство. 

Те ще продължат да са министри поне още 3-4 месеца, що да гонят дивото?
:cool-1084:

А аз за секи случай да пусна тук предложенията на Слави за кабинета:

Премиер – Николай Василев

Вицепремиер и министър на външните работи
– Ради Найденов

Вицепремиер и министър на вътрешните работи – проф. Николай Радулов

Както и на отделните министри, щото инак ми е някак „на тъмно":

• на финансите – Любомир Дацов
• на икономиката – Мария Бойчинова
• на правосъдието – Петър Илиев
• на труда и социалната политика – Лилия Иванова
• на отбраната – Теодора Генчавска
• на културата – Станислава Армутлиева
• на здравеопазването – Велислава Петрова
• на образованието – Наталия Митева
• на енергетиката – Красимир Ненов
• на регионалното развитие – Михаела Лашова 
• на транспорта – Христо Алексиев
• на туризма – Ивайло Кожухаров
• на земеделието, храните и горите – Пламен Абровски
• на младежта и спорта – Радостин Василев
министър без портфейл по ромските въпроси – д-р Антония Валентинова

https://glasove.com/categories/novini/news/slavi-trifonov-nominira-nikolay-vasilev-za-premier-shche-pravi-sam-pravitelstvo

Погрижил се е Слави за ромите, но за жалост от останалите – почти изцяло непознати хора, което ме навява на мисълта, че тоя кабинет – даже и ако мине случайно! – по-нататък няма да има никаква подкрепа ...  :nuts:

А лично за мен приемливи са: Ради Найденов, проф. Николай Радулов, Любомир Дацов и Станислава (Саня) Армутлиева, която май я знам от ени музикални предавания ...
А така, какво ше стане със Съдебната реформа на Ристю, без която със сигурност няма да можем да се оправим ... :t23145:

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 13:20:05 от Джиджи »

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3473 -: Юли 12, 2021, 13:06:18 »
Изказвам хипотеза. Подчертавам, че е хипотеза. Слафчу предлага правителство, вероятно този път ще се стигне до зала, където няма да мине/всички индикации са налице/. Вторият мандат заминава при герболяка -не минава и най-вероятно няма да се стигне до зала. Трети мандат отново ще е при БСП - ще стане същото като предния път и ....си оставаме до края на годината със служебното. Догодина ситуацията ще е коренно различна

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3474 -: Юли 12, 2021, 13:07:27 »
НО тоя ход безспорно си е шамар за дабългарите и ИМВ. Не е хубаво тва.

Ми тоя ход, ако не друго, показва твърда позиция, за която Слави далеч няа достатъчно дупетати. Не ми се струва достатъчно обмислен.


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3475 -: Юли 12, 2021, 13:09:50 »
Трети мандат отново ще е при БСП

По-вероятно е третият мандат да е за третата политическа сила  :smokin:

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3476 -: Юли 12, 2021, 13:10:12 »
Ми тоя ход, ако не друго, показва твърда позиция, за която Слави далеч няа достатъчно дупетати. Не ми се струва достатъчно обмислен.

Здрасти!Ама ти се сети да туриш цайсите след три месеца... :smokin:

По-вероятно е на вЪрба у шестък...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3477 -: Юли 12, 2021, 13:11:34 »
Изказвам хипотеза. Подчертавам, че е хипотеза. Слафчу предлага правителство, вероятно този път ще се стигне до зала, където няма да мине/всички индикации са налице/. Вторият мандат заминава при герболяка -не минава и най-вероятно няма да се стигне до зала. Трети мандат отново ще е при БСП - ще стане същото като предния път и ....си оставаме до края на годината със служебното. Догодина ситуацията ще е коренно различна
Влезе ли в зала ще са гласува. Герберите ща гласуват всички за да махнат правителството на Радев.
Освен това земат Слафчу за заложник.
ДПС също ще помогне.

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3478 -: Юли 12, 2021, 13:15:05 »
Влезе ли в зала ще са гласува. Герберите ща гласуват всички за да махнат правителството на Радев.
Освен това земат Слафчу за заложник.

Не мисля...гербавите са мноо гнервирани. Вчера арестуваха застъпника им при нас за купуване на гласове по донос от ...ИТН. Същият:гербавият/  бил и оперативно интересно лице от кримиконтигента от години  :bigok:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3479 -: Юли 12, 2021, 13:17:59 »
Не мисля...гербавите са мноо гнервирани. Вчера арестуваха застъпника им при нас за купуване на гласове по донос от ...ИТН. Същият:гербавият/  бил и оперативно интересно лице от кримиконтигента от години  :bigok:
Гербавите имат уплах от Радев и после от БСП. В този ред.
Ще го преглътнат без проблем. БОчко "десната си ръка" отреза та тоа ли?