Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 235515 пъти)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3720 -: Юли 12, 2021, 21:11:00 »
Славчо от много акъл се докара до ъгъла. Предлагам да разпуска женския отбор и служебното правителство да си продължи.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3721 -: Юли 12, 2021, 21:14:21 »
Всичко зависи от парламента.Бламират проектокабинета и служебното продължава.Контрата е в останалите 5 партии.Да се оправят....

 :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3722 -: Юли 12, 2021, 21:14:30 »
Първоначално СЕГА ,бе на един бъдещ голфър, а редактор бе К.

Не че искам да споря, ама от линка ти това не е видно. "Работила" е там.
Главен редактор бе.
А собствеността бе мътна. Райчев е имал процент. Но и Дончев доколко явно доколко не. Секи слючай Йори ги следеше изкъсо и си беше фактор.
После Райчеф посегна към пари на амуриканците и пашло поехало, модерации ..... та до сегашното състояние......

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3723 -: Юли 12, 2021, 21:15:54 »
Чудя се кога такива топ-експерти по българската политика ще открият и топлата връзка между проектоправителството и "Америка за България". Или цялата ви експертност е във внисането от луменпропагандните сайтове?

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3724 -: Юли 12, 2021, 21:16:55 »
Славчо от много акъл се докара до ъгъла.
По-притеснително е до какъв кенеф ще докара държавата с малкото си и увреден мозък

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3725 -: Юли 12, 2021, 21:18:13 »
Манрико, теноре, в случая АЗБ е невинна.Палачи дете.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3726 -: Юли 12, 2021, 21:18:41 »
Всичко зависи от парламента.Бламират проектокабинета и служебното продължава.Контрата е в останалите 5 партии.Да се оправят....
Бас държа, че това даже и ти не го вярваш да стане!  :tongue_:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3727 -: Юли 12, 2021, 21:19:42 »
Някога Къдринкова направи "Сега"

??? Нещо бъркаш. "Сега" си е на Дончев от самото начало. До един момент. Сефте чувам за Къдринка.
Той не като собственост.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4348
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3728 -: Юли 12, 2021, 21:19:48 »

 А, между другото, диалектиката няма нищо общо с Марх.

И още как има! Диалектиката на Хегел е в темелите  на марксизма.
Ако мени не верваш, виж Владимир Илич: "Три източника и три съставни части на марксизма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3729 -: Юли 12, 2021, 21:19:57 »
Е как да не са се сбъднали бе, Бонго, като така лелеяният чужбински вот не работи за вас...и то отново...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3730 -: Юли 12, 2021, 21:22:04 »
Манрико, теноре, в случая АЗБ е невинна.Палачи дете.
Не е неконтактна с повечето - все хамерикански колежани.
Кой кой е в проектокабинета на ИТН
https://www.manager.bg/politika/slavi-trifonov-predstavi-i-predlozhenieto-si-za-kabinet

Че не са за България е ясно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3731 -: Юли 12, 2021, 21:23:10 »
Имам Николай Василев за разумен човек. Не съм го чул на живо да каже гък днес. Може и да съм пропуснал. Та на блъф ми удря всичко.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3732 -: Юли 12, 2021, 21:25:39 »
Не само Малкия Мук мълчи! Ами Ицето, ами Женерал, ами Корни, ами онзи от ДПС дет все нещо е глътнал...

 :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3733 -: Юли 12, 2021, 21:26:44 »
Имам Николай Василев за разумен човек. Не съм го чул на живо да каже гък днес. Може и да съм пропуснал. Та на блъф ми удря всичко.

Аз също и съм безкрайно изненадана, че се е навил на подобна авантюра. За Дацов и Ради Найденов, също. Останалото е пълнеж. Допускам, че вярват, че лоша реклама няма и са убедени, че формированието няма да мине

ЗИП-е, Корни ти още снощи заяви, че никому няма да дава безусловна подкрепа - без значение! В интерес на истината пеевчетата заявиха точно същото и също снощи. И то преди слафчу да си обяви правителството, още га не беше ясно дали е първа политическа сила. Клоун!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3734 -: Юли 12, 2021, 21:28:17 »
Подценяваш министероманията и амбициите на проектоминистершите, Асол

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4348
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3735 -: Юли 12, 2021, 21:28:30 »
Ноторен факт...
Отдавна разбрах, че ти убягва същността на понятието "факт".
За "ноторен" няма да говорим. Не е толкова съществено...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3736 -: Юли 12, 2021, 21:29:50 »
било е ноторен факт че Земята е плока....макар че в Правото не се доказва.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3737 -: Юли 12, 2021, 21:30:25 »
Подценяваш министероманията и амбициите на проектоминистершите, Асол

Не ги подценявам, Кайзере. Познавам две от кокошките...за нищо не стават

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3738 -: Юли 12, 2021, 21:30:47 »
Е как да не са се сбъднали бе, Бонго, като така лелеяният чужбински вот не работи за вас...и то отново...
Ааа, работи, работи!
Е, повече чалгарски работи, но и фтора позиция си е кяр, а ич?
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 23:00:57 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3739 -: Юли 12, 2021, 21:31:53 »
Анджък-значи амбициите им нямат реални граници, Асол

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3740 -: Юли 12, 2021, 21:32:07 »
Не ме занимавай кво е казало твоето Корни вчера.Или кажи кво е казало днес след 12 на обяд или давай по същество за тейко, тетка, дедо и рабфак...

 :m1329:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3741 -: Юли 12, 2021, 21:33:57 »
Събраха очите на банкянеца и тайфата му. Габровчето горкото подсмърчаше яко. Излиза му през носа лешперството. На нас ни остава да изгледаме театрото. Ний каквото можахме направихме.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3742 -: Юли 12, 2021, 21:35:43 »
Анджък-значи амбициите им нямат реални граници, Асол

Естествено...тия двете са иделен тест на приниципа на Питър и това в реална среда, и то от години. Аре да дам жокер - едната от тях е кандадат социалната министерка

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3743 -: Юли 12, 2021, 21:37:37 »
Имам Николай Василев за разумен човек. Не съм го чул на живо да каже гък днес. Може и да съм пропуснал. Та на блъф ми удря всичко.
Ти па. Тоа подход си е ясно неуважение, направо щамар по дабългарите и ИМВ. Какво да коментират?
ДПС е с поддържаща роля. БСП традиционно ви е бръкнала в жлъчката, но не е тяхна работа тва правителство.
Виж Бочко е чудно, че не е изригнал ка герберите ще са жертват на полза роду и ще подкрепят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3744 -: Юли 12, 2021, 21:37:41 »
Събраха очите на банкянеца и тайфата му. Габровчето горкото подсмърчаше яко. Излиза му през носа лешперството. На нас ни остава да изгледаме театрото. Ний каквото можахме направихме.
Пак сме на първия ред в киното и ще събираме гилзи, стрели, бе с квот се стрелят. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3745 -: Юли 12, 2021, 21:41:18 »
Вярно че направихме-снощи и днеск бичих от седем до шест.И независимо от тия лешпери се очаква да съм в същият график и утре.След това удрям едно двойно да докарам света на фокус и минавам да видя ентусиастите местещи папки как чакат промяна с избори.


Промяна с избори - с нагласена листа амбициозни нищожества, не става.,Политиката е призвание, задължителна служба и тегоба - да си слуга на Народа.Доброволците са по начало съмнителни и по правило - провалени.
Промяна става с павета или поне с много бой и ебан-като милозлив балканец изключвам гилотини и наказателен взвод.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8836
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3746 -: Юли 12, 2021, 21:46:28 »
Не се кахърете за Слави, алчни и продажни леберали от всички партии в парламента, колкото щеш, има и за мнозинство и повече, правителството му ще мине, освен ако от алчност не се споразумеят за баницата. Но това е по-малко вероятно.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3747 -: Юли 12, 2021, 21:51:14 »
Максимусе, ти винаги имаш готови отговори, но те уверявам че нещата изобщо не са толкова лесни и прости..ще видиш

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3748 -: Юли 12, 2021, 21:51:30 »
некви неолиберални миризми се разнасят одкъде проектоправителството Трифоново. Приватизация на банката за развитие, приватизация на магистралите...теа ралти май не фигурираха фпрограмата на ИТН.


Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3749 -: Юли 12, 2021, 21:52:13 »
Не само Малкия Мук мълчи! Ами Ицето, ами Женерал, ами Корни, ами онзи от ДПС дет все нещо е глътнал...
А защо трябва да обсъждат? Още ЦИК не са обявили официално резултатите от изборите. Още няма НС.
Но за фактологията, ето ти мнението на Влади Панев, третият коалиционен участник в ДБО. https://bnr.bg/post/101497503

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3750 -: Юли 12, 2021, 21:53:00 »
Поне дет' се вика може да имаме премиер с папионка. Малко ли е?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3751 -: Юли 12, 2021, 21:53:46 »
Това правителство ще го гласуват и приемат, по коледа ще му теглят ножа. :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3752 -: Юли 12, 2021, 21:54:09 »
и what the fuck e "експертен кабинет"?
Експерти и фмомента работят ф съответните министерства и агенции, фкачеството си на...експерти.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3753 -: Юли 12, 2021, 21:55:29 »
Лозанов или Денди?Това е въпросът-макар че пред стрелите на Съдбата и двамата ще се надупят.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8836
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3754 -: Юли 12, 2021, 21:56:09 »
Максимусе, ти винаги имаш готови отговори, но те уверявам че нещата изобщо не са толкова лесни и прости..ще видиш
Изясни се?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3755 -: Юли 12, 2021, 21:56:18 »
Приватизация на банката за развитие, приватизация на магистралите...теа ралти май не фигурираха фпрограмата на ИТН.

Това за банката Малкият Мук го лансира преди изборите по Нова ТВ. Таблетите са идея на Райчев. Космонавтиката (което одобрявам - особено присъединяването към EUSPA, за македонския астронавт съм скептичен ) - е идея на Соломон Паси.
ПП. В момента по Нова Нюз, оная ку*ва Дачков представя маневрата на Слави като кабал на Козак и Радев  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3756 -: Юли 12, 2021, 21:56:28 »
По темата - те учиндолския хубуу са го посъветвали за кабинета, но не съм съвсем сигурен дали са изчислили кво стаа, ако гласуването му мине повече с подкрепата на т.нпартии на 'статуквото'.
Ще ми е интересна реакцията на 'протестърчеата'.

E, че как може да се приема … особено от „по-гласовитите” девойки:

Quote (selected)
Т. Дончева за проектокабинета: Такива действия водят под кривата круша

Анонсираното от Трифонов се приема с мълчание и скептицизъм


:0005:

Анонсираният от Слави Трифонов проект за свое правителство и заявеното намерение да го сформира по най-бързия начин, изненада, дори постави в ступур останалите политически сили, които влизат в новото НС.

Към момента нито една централа не е излязла с официален коментар. "Сега" потърси лидера на БСП Корнелия Нинова, съпредседателя на ДБ Христо Иванов, както и колегата му Ивайло Мирчев, но те не отговориха. Същото направи и Мая Манолова от "Изправи се! Мутри вън". От ДПС също запазват мълчание засега. Най-вероятно всички умуват какво да предприемат по най-същественият въпрос след предсрочния вот - как да управляват, след като Трифонов обяви, че не иска да прави коалиция.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/t-doncheva-za-proektokabineta-takiva-deystviya-vodyat-pod-krivata-krusha




Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3757 -: Юли 12, 2021, 22:00:26 »
некои викат, че "експертният кабинет" бил "програмен".

Фсеки кабинет, излъчен слет парламентарни избори е програмен, или поне би треало да е, ако излъчилата го партия и/или коалиция е имала предизборна програма, съответно програма за управление.

Теа щели да дават магистралите на концесия, така щото платилият ги веднъш данъкоплатец да ги плати още ноо пъти.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3758 -: Юли 12, 2021, 22:01:02 »
Изясни се?

Изяснявам се. Струва ми се, че това правителство се предлага/  и то забележи! При необявени крайни изборни резултати и в нарушение не секакви закони и правила/ с цел да не се приеме..всички индикации за последното са налице. Оставаме на служебно и по мое мнение така ще избутаме годината, щото на есен пак ще ни затворят ковидно..по европски инструкции

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3759 -: Юли 12, 2021, 22:01:34 »
Тоа подход си е ясно неуважение, направо щамар по дабългарите и ИМВ. Какво да коментират?
ДПС е с поддържаща роля. БСП традиционно ви е бръкнала в жлъчката, но не е тяхна работа тва правителство.
Виж Бочко е чудно, че не е изригнал ка герберите ще са жертват на полза роду и ще подкрепят.

А Бочко още не е изригнал, щото още само ръмжи ...  :lol:


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3760 -: Юли 12, 2021, 22:03:45 »
Това за банката Малкият Мук го лансира преди изборите по Нова ТВ.

Хуу го е лансирал, ама е ли анонсът му точка од програмата на теа палячофци, или е личен проект на гнома?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3761 -: Юли 12, 2021, 22:06:03 »
Хуу го е лансирал, ама е ли анонсът му точка од програмата на теа палячофци, или е личен проект на гнома?

Аз бих отишъл на нови избори. Тъкмо ще можем да чуем позиции за някои обявени инициативи на ИТН. Напр. концесиите на магистралите и приватизацията на ББР - защото ИТН не е обещавал подобни неща  в предизборната си програма.   :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23819
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3762 -: Юли 12, 2021, 22:06:54 »
Гербавите няма да траят служебното, ако Салви вкара в парламента проект за кабинет ще го гласуват и приемат.
После ще го неглижират, ще излизат от гласувания и ще оставят Тошко от Африка да бере ядове в парламента и да се чуди как да формира мнозинство.
Правителството леко ще си работи без ясна посока и с нулеви шансове за законодателна инициатива, докато на горския не му писне.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3763 -: Юли 12, 2021, 22:08:32 »
сори, ако съм те пофторил, Бонго, аз ноо не се интересувах од фчерашните избори, но теа неща леко ме нервираха.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3764 -: Юли 12, 2021, 22:09:36 »


Ква програма бе, Бонго? В последния момент се явна една насипна презентация без логика и връзка с главния мозък..и то след като упорито ги питаха за такава

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3765 -: Юли 12, 2021, 22:10:39 »
Вървим към нови избори без избор.Досегашните показаха че за да си Шеф в Правителство се изисква по-малко квалификация отколкото за уличен метач- Справка-Цвък, Както и че и без Парламент изгрява Слънцето.Следващите избори ще докажат че цялата "политическа класа" е излишна.И идва въпроса- какво да правим с масата излишни хора- политици и администратори?Да ги превърнем в дим не върви след "Окончателното решение".Нямаме Сибир за превъзпитание, а и да ги изгоним навън(след като успяха да изгонят мнозинството работещи и създаващи) е малко вероятно-в чужбина политици и администратори си имат, дори в повече....Това е въпросът?Как да се освободим хуманно от търтеите?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3766 -: Юли 12, 2021, 22:13:43 »
сори, ако съм те пофторил, Бонго, аз ноо не се интересувах од фчерашните избори, но теа неща леко ме нервираха.

Верно? Така става при липса на интерес...накрая гориш и ти в калабалъка :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3767 -: Юли 12, 2021, 22:15:22 »
не горя. Ноо съм хидратиран.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3768 -: Юли 12, 2021, 22:15:40 »
Чудя се кога такива топ-експерти по българската политика ще открият и топлата връзка между проектоправителството и "Америка за България".

А ти нидей така, щото пък други нашепват, че проектоправителството било на Шиши ...  :ive_got_it-1379:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3769 -: Юли 12, 2021, 22:17:46 »
А ти нидей така, щото пък други нашепват, че проектоправителството било на Шиши ...  :ive_got_it-1379:

Ми и има и на шиши бе, Джиджи, социалната кандитатка е баш такава ..със сигурност си е превеждала и на нея...не успя ли да стоплиш? :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3770 -: Юли 12, 2021, 22:18:56 »
Ми и има и на шиши бе, Джиджи, социалната кандидатка е баш такава ..със сигурност си е превеждала и на нея...не успя ли да стоплиш?

Точно на тая не съм ...  :tongue_:

Вече писах по-горе, че почти всички са ми непознати, с изключение на Армутлиева, която пък я знам единствено от ТВ екрана, щото гледам почти редовно последните концерти на "Гласът на България" ... :lol:

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 22:26:06 от Джиджи »

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3771 -: Юли 12, 2021, 22:18:57 »
А ти нидей така, щото пък други нашепват, че проектоправителството било на Шиши ...  :ive_got_it-1379:
Дачков го формулира преди малко по Нова Нюз - от едната страна ДПС, от другата Радев , а отзад САЩ  :lol:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3772 -: Юли 12, 2021, 22:20:37 »
Прегледах кандидатурите.
Демокрация и ваксинация до дупка на четири езика.
Квото беше, беше до сега.
Нищо добро не съзирам за напред.
Дупе да ви е яко господа и дами.
На печелившите Честито. :0005:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3773 -: Юли 12, 2021, 22:21:45 »
Бабалис-дори и с тия едва ли ще ти излезе късмета

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3774 -: Юли 12, 2021, 22:25:37 »
Ако ИТН предложи обявения проектокабинет наистина съществува реална опасност той да мине с помощта на герб. Но съществува теоретичната възможност ИТН да бламира собственото си правителство. Не биваше да открехвам гърбавите. Може да стане интересно.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3775 -: Юли 12, 2021, 22:26:27 »
Това с космонавтите е комично. Сигурно иска да прилича на Кенеди с програмната си реч с която 61 - та година обявява да отидат на луната.
https://www.youtube.com/watch?v=8ygoE2YiHCs
Аз казвам, първо да си получим самолетчетата, след това космоса.  :bigok: Или вече ги забравихме?

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 22:33:44 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3776 -: Юли 12, 2021, 22:27:10 »
отиваме към избори без избор.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3777 -: Юли 12, 2021, 22:27:56 »
Ако ИТН предложи обявения проектокабинет наистина съществува реална опасност той да мине с помощта на герб. Но съществува теоретичната възможност ИТН да бламира собственото си правителство. Не биваше да открехвам гърбавите. Може да стане интересно.
Споко, Хаджигенов ги открехна вече в "Денят" при Веско Дремджиев. Но допусна, че нямало да го направят, защото не били токова умни  :lol:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3778 -: Юли 12, 2021, 22:28:46 »
„че проектоправителството било на Шиши ...

По далече от носа си не може ли да гледате?
Правителството е на J.P.Mоrgan,Goldman Sachs, NED, и за мерудия Сорос.
 :t0301:

И няма нищо общо с България

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3779 -: Юли 12, 2021, 22:30:30 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 22:15:40

    А ти нидей така, щото пък други нашепват, че проектоправителството било на Шиши ...

Дачков го формулира преди малко по Нова Нюз - от едната страна ДПС, от другата Радев , а отзад САЩ 

А туй – нещо като "тройна цедка", дето пък пее Ицо Хазарта ...  :cool-1084:

Пардон, то било „Втора цедка” с Mala Rodriguez

https://www.youtube.com/watch?v=YOcL3DGaSpc  :lol:

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 22:39:27 от Джиджи »