Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 568183 пъти)

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2880 -: Септември 26, 2021, 17:33:18 »
Въх... добре дошла...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2881 -: Септември 26, 2021, 17:35:29 »
Не ми е за сефте! От години се дразня от такива "кадри", ама таз гмеж се води за ноо престижна...насекъде

И днес тъй...Харвард, моля ви се...за кво говорим изобщо? Тва утре, ако му спрат "тока" не може и печката да си запали и ще умре от студ

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2882 -: Септември 26, 2021, 17:56:08 »
На някого ще направи ли впечатление дебилизмът, струящ от горното изречение?

ПиснА ми от кретени с "езици, право и/или икономика". Едно такова говедо, не може да си оправи и контакта в хола, иначе дрънка у несвяст за "високи технологии"..зелени енергии и бабината им трънкина. Трагедия!
Основното първо висше (или полувисше) образование на особата е за щатен комсомолски секретар. За право и икономика има дипломи, но свидетелите на такова образование са малко.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2883 -: Септември 26, 2021, 17:59:04 »
Основното първо висше (или полувисше) образование на особата е за щатен комсомолски секретар. За право и икономика има дипломи, но свидетелите на такова образование са малко.  :smokin:

Не е само тя! Повечето са точно като нея и са разставени на позиции "да вземат решения" - помилуй нас, Боже!
Сичките ни се новопръкнали спасители/пишман експерти се занимават с "тока" ни и се надпреварват да дрънкат коя от коя по-голема тъпотия. Кретени!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2884 -: Септември 26, 2021, 17:59:12 »
Апропо, това с износа даже не е най-големия шедьовър от изказването.
Quote (selected)
По нейни думи ДАНС и МВР трябва да влязат също в "Булгаргаз" и "Булгартрансгаз", както и в дружеството, изграждащо газовата връзка България-Гърция
Quote (selected)
Освен това тя настоя правителството спешно да компенсира фирмите и домакинствата за поскъпването на тока, парното и водата. По думи на Манолова компенсациите за електроенергията на бизнеса ще струва на бюджета между 150 и 180 млн. лв. на месец, а подкрепата за домакинствата за парното - около 10 млн. лв. месечно, а за ток - 30 млн. лв. Това били пари, които ги има в хазната заради инфлацията.
Quote (selected)
скокът на цените на тока, парното и водата е наследство от 12-годишното управление на Бойко Борисов.
:smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2885 -: Септември 26, 2021, 18:04:53 »
Да го беше направила, докато си разхождаше костюмчетета в парламента, а не да се занимава с глупотевини постфактум. Законодателна инициатива му се вика - нали е уж Божем юрист некакъв

Най-важните неща беха нейното лично "шоо", "шоото на Ристю " с превземането на замъка на Доган, да разкараш горилите на гешефта и тиквата,  и други подобни идиотщини
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 18:09:59 от Aсол »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2886 -: Септември 26, 2021, 18:17:35 »
За туй дяца, ще слушате дедо си Барми... Дръште се у "хладилничето"... до днес няма случай да е изневерило на някого...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2887 -: Септември 26, 2021, 18:21:04 »
За туй дяца, ще слушате дедо си Барми... Дръште се у "хладилничето"... до днес няма случай да е изневерило на някого...

Тва не се връзва с моя натюрел...аз не мога да търпя идиотщини.Пробвала съм, ама не става

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2888 -: Септември 26, 2021, 18:22:35 »
Всички екстрасенси по съвместителство в свободното си време "елитни" плитолози, социолози и други изискващи хладно сърце, омацани кунки и горещ езици "професии" се скъсват да обясняват колко ще откъсне ПРОЕКТЪТ от поклонниците на Ристю и Мая.
Което не е изненада те са бившите "умни и красиви" сегашните са още по-умни и още по-красиви, следваща мутация - около 15 % всичко.
Не се говори нищо за славчовите загуби, а там ама едни 10-15 твърди любители на оправачи, те са константа, без изменения с годините са преливали от Костов към Симеончо, гъм пожарникаря, предпоследно гъм чалгаря, сега имат нови звезди и без никаква мисъл и умисъл ще се хвърлят в краката им.
Има няма 1/4 от подадените гласове ще са там, което мен лично никак не ме радва.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2889 -: Септември 26, 2021, 18:27:10 »
И още бисери имало в съкровищницата, ама са ги посъкратили.
Quote (selected)
Ние сме социалната формация, която ще се бори за по-високи доходи на пенсионерите, работещите хора, подкрепа за младите семейства и родителите. С актуализацията на бюджета бяха приети нашите предложения за 120 лв. добавка на пенсионерите, преизчисляване на пенсиите и увеличение на майчинството през втората година от 380 лв. на 650 лв., припомни Манолова.

Quote (selected)
По-рано днес тя представи кандидата за кмет на село Арчар Георги Стоянов, издигнат от „Изправи се.БГ“. Сигурни сме, че следващата неделя село Арчар ще има кмет, който го е грижа за хората. От "Изправи се.БГ" настояваме да се създаде Фонд за Северозапада с 500 млн. лв. Чрез него малките населени места ще могат да кандидатстват за проекти за детски площадки, тротоари, канализация. Ние сме гарант, че ще има достатъчно средства за Северозапада, каза Манолова на среща с жителите на Арчар.
:smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2890 -: Септември 26, 2021, 18:31:30 »
И още бисери имало в съкровищницата, ама са ги посъкратили. :smokin:

Мая върви след БСП и успешно/щото с охота й дават трибуна/ опошлява предложенията ни, щото си мисли само за своя собствен гъз. Не казвам нищо ново и не виждам смисъл да я тричаш повече. Осбено пък пред мен! Аз съм казвала и много по-лоши работи от теб - и те всичките са даже в протокол :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2891 -: Септември 26, 2021, 18:32:10 »
Quote (selected)
При издигането на Радев ще се влиза със сертификат или след тест
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/pri-izdiganeto-na-radev-shte-se-vliza-sertifikat-ili-sled-test
Чудех се дали да не го туря в другата тема, ама рекиджа искаше доказателство за издънките на Радев.
Ей го В на при под 20% ваксинирани он се прай на умен и красив, аде у лево!
Лево в добрият смисъл на думата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2892 -: Септември 26, 2021, 18:35:36 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/pri-izdiganeto-na-radev-shte-se-vliza-sertifikat-ili-sled-test
Чудех се дали да не го туря в другата тема, ама рекиджа искаше доказателство за издънките на Радев.
Ей го В на при под 20% ваксинирани он се прай на умен и красив, аде у лево!
Лево в добрият смисъл на думата.

Мисля, че не оценяваш правилно красотата на идеята и то с източник от партията на новата промяна :nuts:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2893 -: Септември 26, 2021, 18:35:48 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/pri-izdiganeto-na-radev-shte-se-vliza-sertifikat-ili-sled-test
Чудех се дали да не го туря в другата тема, ама рекиджа искаше доказателство за издънките на Радев.
Ей го В на при под 20% ваксинирани он се прай на умен и красив, аде у лево!
Лево в добрият смисъл на думата.
И в кво се състои издънката?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2894 -: Септември 26, 2021, 18:35:54 »
Какво тричане, та това е борба да приберем хляба на народа, на Партията да осигурим вярност, а за народа - студена вода... :smokin:
ставить к стенке надо
Quote (selected)
Ако трябва да бъдат предприети и арести, за да спре издевателството върху българските домакинства през забогатяване на спекуланти в енергетиката. Влизането на ДАНС и ГДБОП в енергийната борса, КЕВР, БЕХ и другите енергийни дружества е закъсняло. Без категорични действия няма да има решение на проблема със спекулативното повишаване на цената на тока.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2895 -: Септември 26, 2021, 18:39:10 »
Какво тричане, та това е борба да приберем хляба на народа, на Партията да осигурим вярност, а за народа - студена вода... :smokin:
ставить к стенке надо

На коя точно Партия?

Ще те помоля да я назовеш конкретно, щото аз специално не разбрах за коя точно партия става дума :smokin:

Въпросът ми продължава да виси със страшна сила. Държа да чуя името на Партията. И ще го задавам, докато не получа отговор :smokin:
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 18:51:44 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2896 -: Септември 26, 2021, 18:39:43 »
И в кво се състои издънката?
Залагането на сертификат за ваксина която не те прави преносител и на тест който сутринта ти казва че сега не си вирусоносител, но за след 10 мин не дава медицинска, а само "официална" гаранция.
20% са се ваксинирали, половината са клатегоричнои че мяма да се ваксинират, какъв чеп смята да извади от чувала пълен с ваксинирани?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2897 -: Септември 26, 2021, 18:44:16 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/pri-izdiganeto-na-radev-shte-se-vliza-sertifikat-ili-sled-test
Чудех се дали да не го туря в другата тема, ама рекиджа искаше доказателство за издънките на Радев.
Ей го В на при под 20% ваксинирани он се прай на умен и красив, аде у лево!
Лево в добрият смисъл на думата.
Ся, Фигурантът има много издънки, но в случая това ако е издънка, е негова само косвено. Има си ограничения със заповед на министъра на здравеопазването.
https://coronavirus.bg/bg/merki/ogranichitelni-merki
Може да се провеждат или много малки такива събития (т. 3) или трябва участниците да отговарят на тези условия (т. 23). Ако в това изобщо има издънка на Фигуранта, то е, че той е назначил този министър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2898 -: Септември 26, 2021, 18:48:51 »
Ся, Фигурантът има много издънки, но в случая това ако е издънка, е негова само косвено. Има си ограничения със заповед на министъра на здравеопазването.
https://coronavirus.bg/bg/merki/ogranichitelni-merki
Може да се провеждат или много малки такива събития (т. 3) или трябва участниците да отговарят на тези условия (т. 23). Ако в това изобщо има издънка на Фигуранта, то е, че той е назначил този министър.
Негов е или наговте ПР-и.
Ограниченията са факт, не ги оспорвам.
При учредяването не е задължително всички да присъстват лично натъпкани в една зала.
Криворазбраното желание за масовка на събитието няма да му е от полза.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2899 -: Септември 26, 2021, 18:51:21 »
Залагането на сертификат за ваксина която не те прави преносител и на тест който сутринта ти казва че сега не си вирусоносител, но за след 10 мин не дава медицинска, а само "официална" гаранция.
20% са се ваксинирали, половината са клатегоричнои че мяма да се ваксинират, какъв чеп смята да извади от чувала пълен с ваксинирани?
Уф. Ми тва е минимизиране на риска без дискриминация. И в училищата правят тестове. А колкото до "половината", като захладнее и започнат да се врат в затворени помещения и да се разболяват, ще се чудят що в Дания и Норвегия, където вече е хладничко, паднаха всички ограничения.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2900 -: Септември 26, 2021, 18:56:17 »
Quote (selected)
На коя точно Партия?

Ще те помоля да я назовеш конкретно, щото аз специално не разбрах за коя точно партия става дума :smokin:

Въпросът ми продължава да виси със страшна сила. Държа да чуя името на Партията. И ще го задавам, докато не получа отговор

Очаквам отговор, Калинчо :smokin:

Коя е Партията, дето Мая се явява нейният пророк? :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2901 -: Септември 26, 2021, 18:57:16 »
„Манолова иска временна забрана на износа на ток„

Много добра идея.
Може пък тогава цената на тока за вътрешният пазар да падне, защото тя сега  е по висока от тази за външният

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2902 -: Септември 26, 2021, 18:58:16 »
Неваксинирани и ненаправили си тест срещу малко звонк не могат да подкрепят Радев?
Ми добре, "Той си го хареса!".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2903 -: Септември 26, 2021, 19:00:08 »
„Манолова иска временна забрана на износа на ток„

Много добра идея.
Може пък тогава цената на тока за вътрешният пазар да падне, защото тя сега  е по висока от тази за външният

Тва не е добра идея, щото особота, ако я интересуваше, щеше да положи усилия това да стане, га му беше времето.
Тва е крайно дърварска "пиар акция" и има достатъчно рибоци, дето лапат куката :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2904 -: Септември 26, 2021, 19:01:47 »
„Манолова иска временна забрана на износа на ток„

Много добра идея.
Може пък тогава цената на тока за вътрешният пазар да падне, защото тя сега  е по висока от тази за външният
Проблемите не са в износа, вътрешният пазар е задоволен - пускат се достатъчно мегавати.
Белята е в допуска до борсата на чисто финансови спекуланти ( банки и други финансови институции ).
Те не ползват енергия, само я претъргуват и надуват цената, борсата трябва да е за потребители не за финансови шмекери.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2905 -: Септември 26, 2021, 19:02:46 »
Айде отново, щото съм упорита! Коя, Калинчо, е Партията, чиито изразител на тежненията се явява Мая Манолова?
Няма да престана да задавам този въпрос! :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2906 -: Септември 26, 2021, 19:04:11 »
Преди малко се разминах на улицата с Христоиваноф. Той носеше бела риза здълък ръкаф, панталони и обуфки и се движеше по левия тротоар на Позитано фодсечката между Ботеф и колежа с разширено изучаване на асансьори и хаспели. Аз се движех по същия тротоар, но ф обратната посока, фкоето има некъф символизъм.

Или няма. Племенникът ми, тоа трол, му викна "успех, г-н Иваноф", на което Иваноф одговори с "мерси". Аз, майка му(на племенника) и синът ми избрахме мълчаливо да потънем фземята од срам заради таа вулгарна намеса на келеша фличното пространство на извесния политически деец.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2907 -: Септември 26, 2021, 19:05:19 »
Айде пак да питам - коя е Партията, Калинчо?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2908 -: Септември 26, 2021, 19:07:39 »
Преди малко се разминах на улицата с Христоиваноф. Той носеше бела риза здълък ръкаф, панталони и обуфки и се движеше по левия тротоар на Позитано фодсечката между Ботеф и колежа с разширено изучаване на асансьори и хаспели. Аз се движех по същия тротоар, но ф обратната посока, фкоето има некъф символизъм.

Или няма. Племенникът ми, тоа трол, му викна "успех, г-н Иваноф", на което Иваноф одговори с "мерси". Аз, майка му(на племенника) и синът ми избрахме мълчаливо да потънем фземята од срам заради таа вулгарна намеса на келеша фличното пространство на извесния политически деец.

Тва не ме впечатлява. Бих те оставила да се запознаеш с една 16-годишна пикла...ще се гътнеш от ужасТ :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2909 -: Септември 26, 2021, 19:08:27 »
Днес голяма веселба у герберския вигвам!
Булки ГЕРБ не щат да перат мръсното бельо и партенките.
Омекнал е "мускулът" Му, май вече не вдига 200. :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2910 -: Септември 26, 2021, 19:10:30 »
Айде отново, щото съм упорита! Коя, Калинчо, е Партията, чиито изразител на тежненията се явява Мая Манолова?
Няма да престана да задавам този въпрос! :smokin:
Да не би да е Партията, в която е израстнала и се е развила като политик, била е трето поколение член на тази партия и три пъти депутат в НС от тази партия?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2911 -: Септември 26, 2021, 19:11:00 »
На коя точно Партия?

Ще те помоля да я назовеш конкретно, щото аз специално не разбрах за коя точно партия става дума :smokin:

Въпросът ми продължава да виси със страшна сила. Държа да чуя името на Партията. И ще го задавам, докато не получа отговор
Е, сега се правиш на ударена, че не знаеш класическия В и К лозунг.
Но принципно си права, Мая Партия няма, та е по-удачно друго нещо от класиката:
"продавам яйца лично пройзводство" . :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2912 -: Септември 26, 2021, 19:12:09 »
Да не би да е Партията, в която е израстнала и се е развила като политик, била е трето поколение член на тази партия и три пъти депутат в НС от тази партия?

Нямам никаква представа, коя точно Партия е имал предвид господин Калин. Наистина. Но, продължавам да нямам отговор на въпроса, което е повече от показателно.
п. п. Я, ето. Калин се измъкна...некакси. Поне се опита. Ако насреща не бях аз - вероятно щеше да иманекакъв успех :nuts:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2913 -: Септември 26, 2021, 19:13:18 »
Хади стига спами. Баси, сипи си една ракия па се успокой.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2914 -: Септември 26, 2021, 19:16:35 »
продължавате да се тръшкате и пенявите за простотии. Хора без работа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2915 -: Септември 26, 2021, 19:19:27 »
Хади стига спами. Баси, сипи си една ракия па се успокой.

Вероятно, като имам доста добра представа за профила ти, постингът ти е адресиран към мен. Подобни коментари си ги запази за дома си, ако не възразяваш.  :smokin:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2916 -: Септември 26, 2021, 19:25:17 »
а зимъска кога сняг забръска? с аналлизаторство ли ще се топлите?
имаме развитие в застой. куп " проекти" много от които ще се окажат успешни-доколкото целта на маркетолозите е ако не и да държат черпака, то поне да подложат канче за държавна чорба. и допълнително. за политика и бъдеще ще се говори напролет. както е тръгнало тълпите ще водят Свободата. Някой ще трябва да опере пачаврата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2917 -: Септември 26, 2021, 19:26:05 »
продължавате да се тръшкате и пенявите за простотии. Хора без работа.
Бих казал без салата, щото ако съдя по себе си, ичкия се намира, ама свястното мезе е проблем.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2918 -: Септември 26, 2021, 19:29:22 »
а зимъска кога сняг забръска? с аналлизаторство ли ще се топлите?
имаме развитие в застой. куп " проекти" много от които ще се окажат успешни-доколкото целта на маркетолозите е ако не и да държат черпака, то поне да подложат канче за държавна чорба. и допълнително. за политика и бъдеще ще се говори напролет. както е тръгнало тълпите ще водят Свободата. Някой ще трябва да опере пачаврата.

Тва е съвсем нелоша и фактологически издържана прогноза...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2919 -: Септември 26, 2021, 19:30:06 »
Quote (selected)
Политикът и бивш президент на футболен отбор Александър Томов и професор Лъчезар Аврамов се регистрираха  в Централната избирателна комисия за участие в изборите за президент и вицепрезидент на Република България. Те са подкрепени от партия "Българска социалдемокрация", предаде БНР.
https://www.manager.bg/politika/aleksandr-tomov-se-kandidatira-za-prezident-na-republikata
Това шоу(изборите) става все по-изчанчено.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2920 -: Септември 26, 2021, 19:32:29 »
тъкмо се прибирам, преброих се аналогово докато си търся ключа внимавайки да не разсипя торбата и да изтърва ротвайлера(по-малко от четирсет секунди-преброяващата бе невероятно експедетивна) пастафарианците у нас се увеличиха с още един, а точно отварям кутия руска салата с пилешко..мммМисля за всичко. Виждаш ли, буратино, разликата между алкаш и организиран  мъж.



да се върнем на политиката-къде е?

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2921 -: Септември 26, 2021, 19:39:08 »
както е тръгнало тълпите ще водят Свободата.
Oхлокрация. Опазил ни Господ !
И да, ИТН беше опита в такава насока.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2922 -: Септември 26, 2021, 19:42:47 »
и имам едно усещане(за жена) харвардското дуо го играят мюре. Тепърва ще видим "проекта". След Нлва година ще го извадят от левия ръкав, докато зяпахте тркте асистент-министърки на втори план. Видиш ли цицопутести без реплика на сцената-значи те работят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2923 -: Септември 26, 2021, 19:43:08 »
Quote (selected)
Движението за права и свободи за първи път ще издигне собствен кандидат за президент, обявиха от партията.
https://www.manager.bg/politika/dps-za-prvi-pt-ss-sobstven-kandidat-prezident
Пореден опит да се оваля в мръсотията институцията на президенството, олигарсите вземат всички мерки да не се случи друг път такова дълго "безвластие".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2924 -: Септември 26, 2021, 19:49:27 »
https://www.manager.bg/politika/dps-za-prvi-pt-ss-sobstven-kandidat-prezident
Пореден опит да се оваля в мръсотията институцията на президенството, олигарсите вземат всички мерки да не се случи друг път такова дълго "безвластие".

Е как ще е за първи път!? Баси глупостите...бе не е възможно никой да не помни поне колкото  некоя маймуна

Quote (selected)
и имам едно усещане(за жена) харвардското дуо го играят мюре. Т

По моето скромно мнение, не бяха замислени за такова, но ще се наложи да се впишат донекъде в тази роля.Ахмашка работа е, и няма и хора, които да създават правдоподобни сценарии..мноо непрофесионално, но предвид електоралното ни ниво, сравнително правилно са преценили. Тва, което не са се усетили, е,че тъпанарите се разпределят в неколко посоки и е трудно да ги съберат  :nuts:
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 19:59:34 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2925 -: Септември 26, 2021, 19:52:22 »
Аз честно казано не си спомням кандидат за президент от ДПС, както и от други 300 партии без реален шанс.
Може и да са имали и какво от това?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2926 -: Септември 26, 2021, 19:55:32 »
E, Асол, 96-7% генетично си маймуна. Не бъди крайна. :)

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2927 -: Септември 26, 2021, 19:59:28 »
подсказвам.
тъй като обсъждаме национални изблри има ли партия определила какво е българска нация, от там да стъпи на национална цел , посока, план като оправдание на етатизма като необходимо зло в един глобален свят?
да е определила класата, съсловието, варната или кастата, клана или племето на което стъпва кат активно малцинство движещо Историята или всичкк са центристи-келепирджии на принципа ден да мине-самун да замине. На маймуни се направиха. до обед консерви, следобед либерали, но винаги любимите на Калинчо-бай ти Ганьовци.

кат един Андрешко питам

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2928 -: Септември 26, 2021, 20:01:47 »
E, Асол, 96-7% генетично си маймуна. Не бъди крайна. :)
При това по-добрата част. :t0301:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2929 -: Септември 26, 2021, 20:10:36 »
Аз честно казано не си спомням кандидат за президент от ДПС, както и от други 300 партии без реален шанс.
Може и да са имали и какво от това?

2016  - Орешарски!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2930 -: Септември 26, 2021, 20:12:41 »
Орешарски е бил кандидат за всичко и на всички, не си спомням да е бил на балотаж.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2931 -: Септември 26, 2021, 20:15:57 »
Орешарски е бил кандидат за всичко и на всички, не си спомням да е бил на балотаж.

Орешарски  - Папазов - двойка на ДПС през 2016 г. Цеца би Радев у сички депесарски секции, в Турция беше направо зловещо. Така че, точно 2016 година ДПС немаше абцелютно никакъв принос за избора на президент. Тва са фактите!

Накратко - ДПС през 2016 подкрепи Цецка. Инче казано, за първи път не ни избра президент

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2932 -: Септември 26, 2021, 20:16:45 »
 орешков е центркст. дялан камък. официално изгонен за връзки с Черепа, след това припознат от Третият път.
когато бюрократ речеш да правиш политик получаваш центризъм.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2933 -: Септември 26, 2021, 20:18:24 »
Асол,не споря, може и да съм го отбелязал като куриоз и да съм го подминал.
В случая заявката на ДПС е че "ще играят наистина" което е също толкова комично.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2934 -: Септември 26, 2021, 20:19:55 »
и вако и тако. поговорка непреводима но изчдрпваща цялата същност на центризма и универсала на Ганьо Снишаващият се Келепирджия.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2935 -: Септември 26, 2021, 20:21:27 »
Асол,не споря, може и да съм го отбелязал като куриоз и да съм го подминал.
В случая заявката на ДПС е че "ще играят наистина" което е също толкова комично.

Не знам кво точно ще играят,  и при вторите избори, га спечели Първанов - тех ги нямаше никакви. А за първия мандат - Първанов беше избран от гласовете на Богомил Бонев

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2936 -: Септември 26, 2021, 20:21:44 »
Здравке, съжалявам да го установя, но според мен сте доста объркана, щото заблудена звучи обидно.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2937 -: Септември 26, 2021, 20:22:29 »
след кат рамкирах тошевският центризъм от Априлският Пленум насам-наистина ли си мислите че има какво да избирате?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2938 -: Септември 26, 2021, 20:24:13 »
и вако и тако. поговорка непреводима но изчдрпваща цялата същност на центризма и универсала на Ганьо Снишаващият се Келепирджия.

ФД беше с малце, но завинаги. Десен революционер.

Беров беше центрист без резки движения.

Жан беше с абс. мнозинство крайно ляво.

Костов след него - същото, с обратен знак.

При кой от горните ти беше най-добре и коя/чия точно революционност ти липсва?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2939 -: Септември 26, 2021, 20:27:19 »
Не знам кво точно ще играят,  и при вторите избори, га спечели Първанов - тех ги нямаше никакви. А за първия мандат - Първанов беше избран от гласовете на Богомил Бонев
Ще монетанизират точен "електорат" на балотажа.
Двойно преброяване на "влиянието".
ЕС е вреден за вашето здраве!