Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 567756 пъти)

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3060 -: Септември 27, 2021, 14:14:36 »
И да преминем към реалната политика, за да сме в унисон с темата.

Първо, много зрители - най-вече фенове на овенния интелектвалец - все още не могат да осъзнаят и се примирят, че България е тотално защитена оДвсякъде чрез участието си в НАТО, като страж на мира и сигурността срещу евентуални разпищовили се джуджета.  :popcorn:

А тва, че някъде се трепели, на вас кво ви дреме. Да не би в Пордим да са придошли съучастници от Хуймън Райтс Уоч, или определени индивиди се опитват да фъргат прах ф очите и на другите.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3061 -: Септември 27, 2021, 14:23:34 »
Боцан Харченко инспектира сръбската армия на границата.

https://m.youtube.com/watch?v=B192oGZQXBU&feature=emb_title


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3062 -: Септември 27, 2021, 14:25:35 »
 Отговор #2936 -: Септември 26, 2021, 20:21:44 »
Quote (selected)
Здравке, съжалявам да го установя, но според мен сте доста объркана, щото заблудена звучи обидно.
Dabedabe, това по какъв повод? Вчера ме нямаше и не съм писала тук. Ако е за нещо по-старо, моля, посочи, че да се разберем за какво, аджаба иде реч.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3063 -: Септември 27, 2021, 14:27:03 »
Има , ама при условие, че  ти  имаш топки , та да идеш да мреш.

Занато ас лично бих мрял  :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3064 -: Септември 27, 2021, 14:32:28 »
Занато ас лично бих мрял  :smokin:
Ще така се гаврите със съвършения антиправопис на рекиджа?!?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3065 -: Септември 27, 2021, 14:58:18 »
Здравке, и аз цели 4 дни мълчах бидейки по-надалеч, а пък от телефона не можах да се включа, бидейки сайтът не признавайки паролата ми. Като се върнах оставяйки тукашната компания без контрол, на произвола на съдбата дет' се вика, се наложи да превъртя към 12 страници. Не помня какво ми направи впечатление, а не ми се рови. Но не беше в светлината, в която те познавам. Не се коркай!
...................
Няколко пъти един другар се бъзика с пордимци. И към жителите на Полски тръмбеш забелязвам едно меко казано снизходително отношение. Ще спестя точните епитети, но не е хубаво това. Една шепа  хора сме и все подигравчии. Санким друга работа нямаме.
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 15:26:24 от dabedabe »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3066 -: Септември 27, 2021, 15:05:25 »
Откакто сме в НАТО съм абсолютно спокоен.

Знам, че Джон от Оклахома ще си остави костите за моята сигурност...

 :popcorn:

Джон от Оклахома го боли фара за тебе, той дори не знае къде се намира България, не я различава от Румъния, президентите им бъркат Австрия с Австралия!  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3067 -: Септември 27, 2021, 15:25:52 »
Quote (selected)
Хората, които искат да влязат в листите, обикновено са неподходящи. Това коментира от опита си пред БНР доскорошният министър на финансите Асен Василев, който заедно с колегата си Кирил Петков създаде проекта "Продължаваме промяната".

"Почти всички водачи на листи в първия ни разговор с тях ни отказаха. Казаха, че си имат по-добра работа и не са мислили да влизат в политиката. Търсим хората да не са зависими от политиката. Всеки да си има бизнес, да си има поприще, за да не зависи от това дали ще е в парламента", разказа той.


Посочи, че са говорили с "приятели и познати от IT бизнеса, от Лондон и Ню Йорк", които искат да ги финансират "абсолютно безвъзмездно".
:lol:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3068 -: Септември 27, 2021, 15:30:02 »

Няколко пъти един другар се бъзика с пордимци.

Никой не се бъзика с гражданите на Пордим, но грешката да назначат точно хера да пали печките фделовотството на естрадно-симфоничния тамбурашки оркестър към читалището, е изцяло техна. Фрезултат на тва злополучно решение на ръковотството на пордимското читалище, херът получи достъп до интернет и се стигна дотук не, ами одтатък.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3069 -: Септември 27, 2021, 15:30:57 »
Асол, що се кискаш сега? Нали и твойте привърженици искат да оправят страната. Ей така, от добро сърце. Ами ако не беше ги открила, какво ставваше? Щяха да се похабят.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3070 -: Септември 27, 2021, 15:39:58 »
Щото е смешно. То не се иска кой знае колко ум, нито пък харвардска димплома да предвидиш, че като си тръгнал на пазар за партии и партийци, първо ще ти се налепи най-калпавото :bigok:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3071 -: Септември 27, 2021, 15:44:59 »
Е, ти изкара всички партийни тартори глупаци.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3072 -: Септември 27, 2021, 15:49:03 »
Е, ти изкара всички партийни тартори глупаци.
Е, някои са и луди.
Онази чалгаджийка пак се кандидатирала за президентка

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3073 -: Септември 27, 2021, 15:51:34 »
Е, ти изкара всички партийни тартори глупаци.

Разбира се, че са глупаци. Хора, които не си дават сметка какво е управлението на една държава са глупаци. Тези момчета нямат кадри да управляват. Не са достатъчни само десет министъра. Трябват ти поне 1000 души на всички възлови управленски постове. Иначе ще ги саботират и нищо няма да свършат. Партия и кадри не се правят за един месец.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3074 -: Септември 27, 2021, 15:56:32 »
Онази чалгаджийка пак се кандидатирала за президентка
И това е част от политическия инженеринг, тя ще откъсне част от избирателите, на който трябва.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3075 -: Септември 27, 2021, 16:00:57 »
Е, ти изкара всички партийни тартори глупаци.

Разбира се, че са глупаци. Хора, които не си дават сметка какво е управлението на една държава са глупаци. Тези момчета нямат кадри да управляват. Не са достатъчни само десет министъра. Трябват ти поне 1000 души на всички възлови управленски постове. Иначе ще ги саботират и нищо няма да свършат. Партия и кадри не се правят за един месец.

Точно. А от прочетеното разбрах, че дори не могат да си попълнят депутатските листи. Оказва  се, че не е толкова лесно да наобикаляш чуждите структури. Може и да забършеш нещо, но забърсаното не ти харесва..То ясно кво ще е това,  дето ще успееш да го прилапаш..ама за такива основни работи трябваше да се сетиш по-рано... еле пък, като издигаш в култ почтеността :nuts:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3076 -: Септември 27, 2021, 16:02:45 »
Някой работи упорито за втори тур. Да си президент един вид е ташак работа. Една намазана "цоциоложка" плещи, че на таз длъжност жена щяла била да се справи по-добре.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3077 -: Септември 27, 2021, 16:07:29 »
вярно че вече кръста ми не като на 18 но на три мастики няма проблем да се пробвам да оправя Държавата. Смята да започна с по-засуканите ПРопагандаторки от министерствата, през зам министърките, парламентарните репортерки пък докъдето стигна. Мадам В ще си чака реда. Простичък и ясен подход.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3078 -: Септември 27, 2021, 16:09:09 »
''И към жителите на Полски тръмбеш забелязвам едно меко казано снизходително отношение. Ще спестя точните епитети, но не е хубаво това. Една шепа  хора сме и все подигравчии. Санким друга работа нямаме.''
Този градец беше едно от моите предложения за нова административна столица. Щото някой рече Велико Търново, пък аз тоя град не давам да го цапат с нищо, че ми е любим и по-близо от другия ми фаворит - Пловдив. Била съм в Полски Тръмбеш един, единствен път за час-два. Сппомен нямам никакъв, освен, че ходихме с някакъв пътнически влак, май от Горна Оряховица. Беше преди сто години, роденият там Веселин Маринов сигурно е бил вказармата тогава. Ако е служил, де.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3079 -: Септември 27, 2021, 16:09:29 »
Кайзере, туй как, като награда или наказание?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3080 -: Септември 27, 2021, 16:11:32 »
Някой работи упорито за втори тур. Да си президент един вид е ташак работа. Една намазана "цоциоложка" плещи, че на таз длъжност жена щяла била да се справи по-добре.
О, да. Кандидатката се казва Луна Йорданова. Гугълни да видиш за какво иде реч. Г-жа Луна и хит има по темата.
******
ПП предлагали, мъ им отказвали. А тези, които сами се предлагали пък не ставали.  Аз се чудя на акъла на шефа на ЕКОНТ с к'ъф акъл им се повлече по акъла на тия. Не, че не го псувам за високите му тарифи за доставка, ма някои фирми работят само с тях.
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 16:18:29 от Здравка »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3081 -: Септември 27, 2021, 16:13:35 »
И към жителите на Полски тръмбеш забелязвам едно меко казано снизходително отношение

Няма такова нещо. На мене Полски Тръмбеш винаги ми е бил интересен заради името. Не знам каква връзка има с Полша.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3082 -: Септември 27, 2021, 16:15:34 »
То другата пък, дето журналистът я мъчи по телевизията е по цвете. Видяла жабата ... и вдигнала крак и тя. Тез хора срам нямат ли, бе?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3083 -: Септември 27, 2021, 16:18:45 »
При една екскурзия минахме транзит през Полски тръмбеш. Много прилично градче.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3084 -: Септември 27, 2021, 16:19:44 »
дулг към обществото. Поли Симитлийски ще го пиша зам-да поеме мъжката част. В Пордим да не плачат- от там ще ги отпочне.Яваш, яваш....докато оправим цялата Държава. Ще отнеме повече от 800 дни но път от десет хиляди ли започва с първата стъпка.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3085 -: Септември 27, 2021, 16:21:48 »
Otvrat - от поле - полски. Тук жечпосполитата е непричом. Не си ли чувал за Горско Косово и Полско Косово? Не са населени с косовари, да не се заблудиш нещо пак  ;)

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3086 -: Септември 27, 2021, 16:23:18 »
но пък съм бил неведнъж в Голям Поровец....

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3087 -: Септември 27, 2021, 16:24:22 »
Ще ми дадат СИГУРНОСТ.Малко ли е ?

Никоя друга държава няма посмее косъм да свали от главата ни.

Толкова е просто за осъзнаване.
ЗИП-е, сполай ти, най-накрая схванах защо таквоз количество партийни лидери си бръснат главите, барабар с един Тошко, що не е партиен лидер, и един адвокат с пиратски номера! Ми то било за сигурност! Никой косъм не може да им свали от главата, освен ако не се юрне с епилатор! Е, сега вече всичко съм осъзнала!
И Асол ми направи деня, като рече, че късо постриганият по навик Радев е рекъл на обръснатия по навик Борисов да вземе да излезе да се срещнат като кандидат-президенти! То ще е феерия, на Цецка баща й ще бъде финтиран от двамата или повече дядовци на Борисов! Такъв дебат и на международен обмен да извадиш, не е срамно!  :t0301:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3088 -: Септември 27, 2021, 16:26:11 »
но пък съм бил неведнъж в Голям Поровец....

Сигурно те е запалил небезизвестният гербав плакат, който преди време обра куп овации

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3089 -: Септември 27, 2021, 16:29:16 »
90-те ми беше оперативен район. наред и с други географски дупки.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3090 -: Септември 27, 2021, 16:46:30 »
Липсва ми емотикона с розовата дъвка!
Излезе решението на СУ за плагиатстването. Направо си е криминално четиво!
Слагам го тук да не се изгуби, но инак е свалено от топлата връзка в дъното на таз публикация:
Петър Илиев е плагиатствал, заключи Етичната комисия на СУ
Ректорът предлага да стартира процедура за освобождаването на преподавателя

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3091 -: Септември 27, 2021, 16:47:32 »
Никой не се бъзика с гражданите на Пордим, но грешката да назначат точно хера да пали печките фделовотството на естрадно-симфоничния тамбурашки оркестър към читалището, е изцяло техна. Фрезултат на тва злополучно решение на ръковотството на пордимското читалище, херът получи достъп до интернет и се стигна дотук не, ами одтатък.

Да, животът не е лесен. Интересен факт е как простите хора се издигат в политическата йерархията, а учените и умните, дори с титли, решават съдбата на България чрез помпозни стейтмънти из форумите.

Начи, щом са ви яхнали, там - в България, онези може и да не са с висше, да са с фалшиви дипломи, да нямат дар слово, но практиката демонстрира, че притежават достатъчно други качества, за да ви яздат до оДкат.

Фпрочем на тях им дреме кой и какво пише из мутробук и другите чатарници. Вий си пишете, защото ако не пишете синдромът ще градира.

Манрико е нарисувал нещата много точно.  :thup:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3092 -: Септември 27, 2021, 16:48:20 »
България не е само жълтите павета и вю докато се движите с превишена скорост към Слънчака или снобите-към Аполонията.
Споменах лида пуснем бели акули край Болшевик?

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3093 -: Септември 27, 2021, 16:53:32 »
веселата част е че легитимността на вота Нестле ще е към 30%. разбира се-ако не се окаже след броенето че вече сме 550к на Територията.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3094 -: Септември 27, 2021, 17:05:04 »
ще ви оставя час да си приказвате за политика. Интересно дали касае амуджа Али в Голям Поровец, баба ви Вида от Новосел, бай Стоян от Кайнарджа или Анифе от Черноочене. в Пордим да кажат.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3095 -: Септември 27, 2021, 17:30:52 »
Бръснат си главите пехливаните, че в мазните борби да не се хващат за перчемите.
Сега обаче всички станаха пехливани, и го удариха на мазни еротични боричкания в тъмни  одаи на свещи и други атрибути
Бръснат си главите, че да не стане някой сакатлък.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3096 -: Септември 27, 2021, 17:34:29 »
„Споменах лида пуснем бели акули край Болшевик?„

Нека първо да въдворим почиващите.
На акулите и снайпери ще им дадем ако трябва.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3097 -: Септември 27, 2021, 17:38:38 »
Голата тиква е партиен код, така ли да разбирам? Имах подозрение, ама друго е да си сигурен. Да сменям тротоаря, щом мярна лъщяща тиква.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3098 -: Септември 27, 2021, 17:43:25 »
При една екскурзия минахме транзит през Полски тръмбеш. Много прилично градче.
Да. Някъде края на 89 или 1990 им направихме мрежа с компютри 80386 (който ги помни). Тайвански, не бяха от Правец. Това за Фона!
Вече съм забравил дали беше общината или АПК и някакъв софт им направихме и качихме.
Какво знаете вие? Оттам ми е идвала заплатата за някое време.
 :t1813:
Та за вас може да е точка на картата, но съм ходил по работа там, както и на милион други места.
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 17:48:44 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3099 -: Септември 27, 2021, 17:46:08 »
България не е само жълтите павета и вю докато се движите с превишена скорост към Слънчака или снобите-към Аполонията.
Споменах лида пуснем бели акули край Болшевик?

Кестените по царя не вършат ли работа за направа на чирузи? Елитни чирузи.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3100 -: Септември 27, 2021, 17:48:46 »
Та за вас може да е точка на картата, но съм ходил по работа там, както и на милион места.

За нас пак ще остане точка на картата, но вече специална точка на картата, защото Бутч е ходил там

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3101 -: Септември 27, 2021, 17:50:03 »
Кестените по царя не вършат ли работа за направа на чирузи? Елитни чирузи.

Не са достатъчно.. :nuts:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3102 -: Септември 27, 2021, 17:53:15 »
Е как да не помним 386? SX, че DX 33, 40 ... . А пък аз съм виждал и Windows 1.0 . Тогава вече имаше 3.11.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3103 -: Септември 27, 2021, 17:56:29 »
Някъде края на 89 или 1990 им направихме мрежа с компютри 80386 (който ги помни)
Помним. Първите 32-битови. То си беше върха на сладоледа за това време. "Правец"-ите, ако не се лъжа го докараха до 286-тици и това беше краят.
П.С. dabedabe писали сме едновременно.  :t0301:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3104 -: Септември 27, 2021, 17:58:20 »
правец впк с джуко дъно и опционален копроцесор 287

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3105 -: Септември 27, 2021, 18:12:18 »
настоящото преброяване ще даде отговор колко ни е стрйвал "моделът Борисов" за две петилетки като загуба на жива сила(човешки капитал) и изобщо "центристкият модел" на снишаване, тупкане на топката и ослушване когато трябва да се вземат решения. Както и докъде жълтопаветно-центристкият модел води умираща България.По региони. като картата с черепите.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3106 -: Септември 27, 2021, 18:19:53 »
Забравихте веке да чегъртате... Що тъй?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3107 -: Септември 27, 2021, 18:23:44 »
никога не съм предлагал да се чегърта с шпакла. викам хексоген и много диаматол, по стандартна кръгова схема,после с коматцу нариваш чакула в дерето

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3108 -: Септември 27, 2021, 18:27:45 »
опционален копроцесор 287
Добре, че беше Пенчо Героят... иначе ни ДЗУ, ни Правец...
П.П. Тука един господин описваше как руснаците крадели ноу-хау/ Вятър работа... ако не беше ведомството на др. Манчев щяха още да смятат с абака
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3109 -: Септември 27, 2021, 18:28:26 »
Не може ли с амониева селитра, че имам едно пакетче в къщи?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3110 -: Септември 27, 2021, 18:29:37 »
Едно пакетче за козметични цели.
Чувалчета трябват.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3111 -: Септември 27, 2021, 18:30:49 »
всъщност четвърто главно шунтира КОКОМ и подсигури с комплектоващи цяла индустрия. Глобалистки подвиг преди Китай да почне да доставя и долните гащи на Пентагона.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3112 -: Септември 27, 2021, 18:31:44 »
А бе... ербап сте, гледам... селитра... динамит... ами аку у тая гъчканица партийна не уцелите? И фърлите у лево? А? :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3113 -: Септември 27, 2021, 18:33:45 »
лес рубят, ЗИЛ летят.ще те пиша колатерал и ще пролея сълза следващият път, като видя светлинката у фризера.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3114 -: Септември 27, 2021, 18:35:23 »
У лево, у десно, където и да се случи незастрахователното събитие ( щото иншуърстващите такива рискове не плащат ) все ще е някакъв кяр.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3115 -: Септември 27, 2021, 18:38:36 »
на кило суха слижи непълна чаена чаша  нафта. Как от сух спирт и перхидрол да направиш иницииращ заряд е курс за напреднали брюнетки

в диаматола има и брашно-мога да ти дам тоя пластичен експлозив в "кюфтета и стари дантели"

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3116 -: Септември 27, 2021, 18:39:30 »
ще те пиша колатерал и ще пролея сълза следващият път, като видя светлинката у фризера.
И ще сбъркаш... Диверсифицирал съм го тоа риск... Забравяш за Снайге-то... и големия им швабски събрат...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3117 -: Септември 27, 2021, 18:44:03 »
Майтап си правите, ама по мините основно се работи със смески на селитра + **** и им се получава.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3118 -: Септември 27, 2021, 18:48:32 »
А бе... ербап сте, гледам... селитра... динамит... ами аку у тая гъчканица партийна не уцелите? И фърлите у лево? А? :lol:

Където и да падне, все на място ще е.

А аз исках само да изчегъртам един стар пън от двора....   :think:

Simplified Solutions

  • Гост