Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:22:21

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 555343 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4200 -: Октомври 11, 2021, 18:11:16 »
Никога не съм била ни техен фен, ни техен избирател.

Това нямаше нужда да го казваш. Тайните слова. Щом спомена батко и братко, всичко вече е ясно. Жузепе ти каза: ти спа ли последните 12 години? Не ти ли се струва малко нелепо след всички пладнешки кражби на герп да отваряш дума за батко и братко?


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4201 -: Октомври 11, 2021, 18:14:13 »
А ти къде спа 12 години? Що не беше на улицата, зает със строителство на барикади?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4202 -: Октомври 11, 2021, 18:15:30 »
Ами изпипали са си нещата хората,
Нищоне са "изпипали".
Няма как да сключваш договори за бюджетно неосигурени пари.
Още повече няма как при общаствена поръчка да я раздуваш 10-15 пъти с допърнително възлагане и анекси.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4203 -: Октомври 11, 2021, 18:16:33 »
А ти къде спа 12 години? Що не беше на улицата, зает със строителство на барикади?
А ти защо не беше днес на жълтите павета ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4204 -: Октомври 11, 2021, 18:21:38 »
А ти къде спа 12 години? Що не беше на улицата, зает със строителство на барикади?

Аз съм активен борец против боковизма. И легален, и нелегален. Разчитам новият режим някой ден да ми отпусне скромна пенсийка. Малко бехме 2010. Сега се цел легион. Дето никога не са били фенове на Боку, нито са гласували за герп.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4205 -: Октомври 11, 2021, 18:24:03 »
Quote (selected)
Много нависоко :smokin:
Ами, ами!
Има няма стотина метра повече от София е Банкя!
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 18:31:39 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4206 -: Октомври 11, 2021, 18:24:48 »
66, има как. Като заложиш ниски приходи работите залепват. Документи и числа могат се разминат яко.
.........................
Otvrat, не се бутай напред. И ний се пишем борци.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4207 -: Октомври 11, 2021, 18:30:58 »
Quote (selected)
Малко бехме 2010. Сега се цел легион.
Че тооо, АБПФК нарастнаха май само два-три пъти ф сравнение с оцелелите 44 г., тук гоуем прираст бе!
А населението - намаляваааа!
Напомня ми за максимата, че разумът на планетата бил константна величина. А населението растяялоо!
Малко наобратно се получава, но ако "разумът" се замени с "простотията" сичко си идва на място!

За БГ, не да планетата е субституцията.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4208 -: Октомври 11, 2021, 18:31:08 »
Като заложиш ниски приходи работите залепват.

Колко ниски? Никой не пише в тръжните документи повече от 10% печалба. Иначе няма да минат. И никой не пише 7%. Всички слагат 10%

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4209 -: Октомври 11, 2021, 18:33:44 »
Планирани ниски приходи в бюджета имах предвид. Оттам нататък чалъмите са много.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4210 -: Октомври 11, 2021, 18:35:18 »
Би трябвало да ми е жал за орицата неполучили заплати, ама нали живеем в алтернативна реалност и тук таме докосваме други светове, ТА:
Така нареченият "бачкер" в строителството е рядка плазма.
На неговото ниво всичко е ясно - една седмица да не си земе платата и бега на другия обект, щото работа бол, няма кой да я изработи и за два живота.
Натискат се на столчетата щатните лапачи и друг офис планктон - не ме емвате напразно и там съотношението чантажии/бачкери е 3/1.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4211 -: Октомври 11, 2021, 18:38:03 »
Quote (selected)
За ГЕРБ са гласували 1 624 371 българи.
Да се чудиш, откъде се пръкнаха толкова "новатори" 2009 г.
 :t1815:
И къде отиде 1 000 000 след 12 г.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4212 -: Октомври 11, 2021, 18:44:30 »
Quote (selected)
Планирани ниски приходи в бюджета имах предвид. Оттам нататък чалъмите са много.
Ако ставаше въпрос за личния ти /ми/ джоб - няа проблем да се изхарчат и без чалъми.
Ама като иде реч за бюджет на държавата...бе ти що не опиташ да обадиш на жена ти, че тоя месец си изкарал - Х лева. Не ми се мисли какво ше ти се случи, ако към края на месеца се окаже, че си опукал 3Х левчета.
ВъоПще да не ти минава през ума, че няма да се забележи - ама туй башка!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4213 -: Октомври 11, 2021, 18:45:54 »
66, има как. Като заложиш ниски приходи работите залепват. Документи и числа могат се разминат яко.
.........................
Otvrat, не се бутай напред. И ний се пишем борци.
Казвам, че при заложет бюджен 400 милиона не можеш да изхарчиш (сключиш договори) за пет е нагоре пъти повече.
А тва с заложените по-малко приходи е друга бира. И не е изобратание на гробарите. И Орешко предколедно раздаваше милиарди.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4214 -: Октомври 11, 2021, 18:51:07 »
Quote (selected)
И Орешко предколедно раздаваше милиарди.
Детайлът е друг! Ако ги раздадеш за бонуси напр. - само е частично неморално. Частично, щото на авери - нулите отзаде са с няколко повече.
Ако ги раздадеш на хора с предварително договорен "откат", тогава вече работата е малко прокурорска*
*Тук това има двойно значение, зависи прокур ли е или Гешев.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4215 -: Октомври 11, 2021, 19:01:24 »
Скъпи, другари, дисиденти...всуе се бъщите и подлагате гърди геройски. Рекъл съм - молюфче, резинка, папир...
old.segabg/
Бармалей
21 Яну 2010 10:52
Мнения: 12,387
От: Bulgaria
Промени

С'я...дургари...Наредиа ми дъ спусна ду сий уважаван Форум на СЕГА...Та:
- Довеждам ду знанието на уважаемите форумци, че следъ задълбочено изследувание и анализи ся взе следующото окончателное ришение:
Затаваря съ книгата у която е списъка със дисиденти-революционери и повеке имена нема ся вписуват у неа...Т.Ч.К.
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4216 -: Октомври 11, 2021, 19:08:57 »
Давност демек. Таз давност трябва да иде от Библията, де пише че след 7 години земята се връща на първия собственик. Давност според мен не трябва да има. Но дълговете не бива да се наследяват. Общо взето в законодателството е пълен хаос, задълбочаващ се при това.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4217 -: Октомври 11, 2021, 19:14:36 »
Quote (selected)
Асен Балтов се е съгласил да работи с ГЕРБ.
Тва, според класификацията на ЗИП-а, би следвало да е нещо като "Ммммълния!", а калитко?
 :piss!:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4218 -: Октомври 11, 2021, 19:30:53 »
има специална книга за приемане или отказ от наследство, както и варианта да се приеме по опис. Наследственото право у нас е добре кодифицирано и доста консдвативно. При условие че материалният закон е доста тънко книжле не пречи да се прочете от всеки грамотен

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4219 -: Октомври 11, 2021, 19:35:13 »
Предполагам, че законът за наследството всеки го знае почти наизуст. То е алифабето за всеки, дето се вика.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4220 -: Октомври 11, 2021, 19:37:48 »
Затаваря съ книгата у която е списъка със дисиденти-революционери и повеке имена нема ся вписуват у неа...Т.Ч.К.

Е, не.

Нормално е да уважим опозицията с/у серг. стан., която почти сички бесепе фенове тук са изразявали вътрешно, но, фимето напартийна-та дисциплина - никога външно  :bigok:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4221 -: Октомври 11, 2021, 19:40:53 »
инак най обичам приказката как инхаус Магистрали АД е платила аванс на някойнов български Бил Гейтс за да и свърши раблтата, като аванса включвал и да си купи камиони и багери, горивозмазочни материали за тях, както и да наеме раблтници и да авансира материали за пет години напред. Тоя велик предприемач освен черните си очи е разполагал сал с един гол гъз, ще м прощава Мата Хари. И кат еди осемдесетпроцентник не разбирам Калинчо що самата Магистали не си ги е купила, а прави такива подаръци !

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4222 -: Октомври 11, 2021, 19:42:59 »
ако не бяхме такава хуманна държава тоя въпрос би трябвало да го задам държейки с арматурните клещи някои калинчови израстъци. Майната му на уотърбординга.. 

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4223 -: Октомври 11, 2021, 19:50:13 »
не разбирам Калинчо що самата Магистали не си ги е купила, а прави такива подаръци !
Защото "държавата е лош стопанин"... да фанеш едно дърво, па като почнеш това ИПИ, ЦЛС, ЦИД - МИД ала бала, на американска хранилка!
Вие си ги избрахте!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4224 -: Октомври 11, 2021, 19:53:05 »
инак най обичам приказката как инхаус Магистрали АД е платила аванс на някойнов български Бил Гейтс за да и свърши раблтата, като аванса включвал и да си купи камиони и багери, горивозмазочни материали за тях, както и да наеме раблтници и да авансира материали за пет години напред. Тоя велик предприемач освен черните си очи е разполагал сал с един гол гъз, ще м прощава Мата Хари. И кат еди осемдесетпроцентник не разбирам Калинчо що самата Магистали не си ги е купила, а прави такива подаръци !

Липсата на истински procurement departament фдържавните администрации нее одвремето на герп, а од по-рано.

Че герп са довели усвояването до сериозни низини не решаа системния проблем.
Смахането не герп тоя системен проблем може да се редуцира, но няа сам да изчезне.

Не съществуват ли ясни правила, разписани до последното (не)възможно действие, ше се получи единствено смяна на бенефициентите и, слет няколко години - пак същото.


Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4225 -: Октомври 11, 2021, 20:07:47 »
не можа ли по-просто да го кажеш?Властта идва и си отива, обръчите остават!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4226 -: Октомври 11, 2021, 20:10:47 »
"ше се получи единствено смяна на бенефициентите и, слет няколко години - пак същото"
Каква е проблемата? Днешните чегъртачи ще ги изчегъртват днешните изчегъртани - Sine Borisov ... in stilo Borisov  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4227 -: Октомври 11, 2021, 20:17:09 »
Дайте да не споменаваме вече Борисов! Дайте да се освободим от стигмата!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4228 -: Октомври 11, 2021, 20:19:58 »
инак идеята на Калинчо как се става успял частник вкратце-вземаш аванс от Държавата и рисуваш фактури.
а инак мразя работодателите. лично, персонално и с пълнл съзнание винаги съм купувал чужд труд и след организация (тоест влагане и на мой)съм се стремял да го продам с печалба. хората не си губят времето за да получат раблта, а за да изкарат пари да си живеят живота. Работодателите у нас представят проц3са да си вадиш хляба насущен кат некакъв фитнес. давали работа и едва ли не чакат и да им платиш за това....ю

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4229 -: Октомври 11, 2021, 20:23:41 »
Има две загадки напоследък.
Първата е дали калинка Комитова е превела от сметките на МРРБ за пътища повече или по-малко от един милиард лева за пътно строителство за да ги изхарчи служебното правителство по свое усмотрение и не за строеж на пътища естествено.
Втората загадка е дали още като министър ще се разхожда до прокуратурата и до други съдебни места.
 :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4230 -: Октомври 11, 2021, 20:25:26 »
Я да светнем в тъмното междуушие на некои нови АБПФК, само като примерче, нищо повече, просто да знаят, че светът нито почва от, нито ще свърши с пидалчетата.
Quote (selected)
Покажи
Old_BG
28 Декември 2012 18:45
Всъщност Цанев, някъде четох, че се колебаеш дали използвам коректно термина "пенюга".
Ами ето това е пенюга.
В оригинал - пън, пънче, но в по широкия смисъл - подложка, на нея нещо се прави, за нещо служи, но никога не е нещо съществено, играе някаква второстепенна роля, без нея - пенюгата, може да се мине спокойно, само леко ще наруши комфорта на съответното изпълнение.Онова, дето се чудим "пад" ли да го наречем "килимче ли"...
За Станишев го употребявам умалително - "пенюжка" щото си е такъв, незначителен, второстепенен и т.н., тук в случая за този има и добавка - никой не му обръща внимание , от неговото съществуване дори и разписанието на трамваите не зависи, а той рзбийш ли - подписал назначение на главния прокурор на РъБъ!
И се изхожда!Погледнах даже и как се изхожда!
Ами последния хамалин от сточна гара и той би могъл да каже същото.Малка подробност е, че този трябва и да подпише, а пък че носи и отговорност, това май и за най досетливата част от герберастията си е тъмна материя.
Всъщност, тази подробност е утежняващо обстоятелство, за разлика от мнението на хамалина, но пък гледай реакцията на матряла.
До такава степен е свикнал с калинките и пенюжките, че въобще и грам мнение няма за това, че нещо от Европата мрънкали, облак от съмнения им се привижда и т.н.
Спокойствие- просто никой не очаква от пенюжката нещо друго!Това да се запита някой - чакай бе, ама този какво всъщност прави там - ъъпсурт!
Та така за пенюжките.
http://old.segabg.com/f_search.php?forum=&command=srch&content=%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D1%8E%D0%B3%D0%B0&limit=0&p=2
Толкоз, засега!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4231 -: Октомври 11, 2021, 20:26:55 »
Седми закон на Питър:
Ако внезапно много ти се е приискало да играеш с арматурни ножици, наведи се и се опитай да резнеш допълнителния чифт топки, който ще видиш при навеждане.
И много внимавай точно какво режеш, да не стане грешка.
 :smokin:
 

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4232 -: Октомври 11, 2021, 20:27:15 »
няма загадки преди избори. концентрирали са стотина хиляди гласа по ведомост. На мястото на Комитова щях да ви дера един по един докато се усетите че съм подпукал бранша.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4233 -: Октомври 11, 2021, 20:32:51 »
щото цялата камара сте паяци в буркан. ако бръкнеш-всички хапят, през останалото време си гризете краката. Да бе опукала първо ГБС или Букарев-всички щяхте да потривате доволно ръце. За съжаление за целта се иска и прокуратура....

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4234 -: Октомври 11, 2021, 20:36:23 »
Едни ядосани 10% от 100 к пролетарии с малко тежка техника кой ли ще ги спре, ако решат да погостуват тук-там?  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4235 -: Октомври 11, 2021, 20:37:20 »
Я и от по рано имало.
Quote (selected)
Покажи
Old_BG
05 Октомври 2012 16:19
Quote (selected)
Моите другари от БСП, ако СЕГА прозяпат това безумие и не вдигнат шум до небесата, отивам на Позитано и си хвърлям билета в лицето на Станишев.

Моля те Фирмин, на излизане му кажи от мен -"пенюга".
И му остави вратата отворена!
Иде ми да се разцелувам сам, ама номера с огледалото ми се струва виртуално чикиджийство.

 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4236 -: Октомври 11, 2021, 20:38:50 »
Тез т.н. пътищари бетер от синдикат подкрепа, ба.
......................
На нашата улица има няколко сериозни дупки. По-рано преди всеки избори ги кърпеха.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4237 -: Октомври 11, 2021, 20:40:07 »
О, критка с/у станишеф 3.5 г слет края на мандата му  :0007:

 :t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:04:10 от Ной »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4238 -: Октомври 11, 2021, 20:41:33 »
всъщност съм спирал 10 хиляди само със взвод и без убити. държиш ли да повторим упражнението. А са ме облазвали с тежка техника.

при това сега вече знам-няма да строя веригата срещй бачкерите, а ще щърмувам офисите. Секретарката ти ли ще ме спре да ти откача бъбреците?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4239 -: Октомври 11, 2021, 20:42:08 »
Не е!
Мнение е!
Искаше ми се да видя що за филм е пидалска "храброст" против мутрата, мъ...тъй и не ми се случи!
Може би ф друк живот, а?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4240 -: Октомври 11, 2021, 20:44:04 »
няма загадки преди избори. концентрирали са стотина хиляди гласа по ведомост. На мястото на Комитова щях да ви дера един по един докато се усетите че съм подпукал бранша.
Тя ги подпука. Затва са писъците.
Абе някой журналист ще се сети ли да пита пролетариите от протеста в кой синдикат членуват, ако въобще знаят кво е тва нещо синдикат? Щот цялата работа с пътното строителство все повече заприличва на голяяяяма мафиотска завера с все АПИ, държавните фирми, частните фирми, камарата им и синдиката.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4241 -: Октомври 11, 2021, 20:50:03 »
Quote (selected)
Абе някой журналист ще се сети ли да пита трудещите се от протеста в кой синдикат членуват, ако въобще знаят какво е тва нещо синдикат?
Защо за синдикат да ги пита?
Въпросите са кратки - фирма и откога не са му платили на работника.
За да може да се провери конкретната фирма какво е изработила, какво и е платено, какво не е и т.н.
Конкретика.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4242 -: Октомври 11, 2021, 20:50:22 »
О, критка с/у станишеф 3.5 г слет края на мандата му  :0007:

 :t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?
:t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:04:48 от Ной »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4243 -: Октомври 11, 2021, 20:54:52 »
проьсъюзи в бранша няма. има секретарки рисуващи фактури,счетоводителки съчиняващи баланс между две свирки и иждевенци чешещи си топките между два аванса. другото е да прекарат " външна фирма" да свърши необходимият обем рабога каше. надценките са в пъти,не проценти

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4244 -: Октомври 11, 2021, 20:55:00 »
Всъщност, би трябвало правителството да се опиентира по номерата на машините и да си ги види как им са сметките с тях.
Не трябва да се говори общо.
Просто е - една детайлна справка до медиите - протестирали са работниците на...следва списък, няма да са повече от 20-на фирми.
Договорите с тях са---20-на страници справка за получен аванс, платено, изработено и твай!
Ше лъснат доста истини.
И тва - особено трябва да стане достояние и до всички други фирми - строителни, не само пътищарски.
И като нищо ще се окаже, че от 21 000 в строителния бранш, 20 900 са изправни или поносимо у ред.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4245 -: Октомври 11, 2021, 20:56:50 »
 :t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?
 :bigok:
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:07:00 от Ной »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4246 -: Октомври 11, 2021, 20:59:24 »
:t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?

 :t2407:
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?

п победата нат британците при галиполи уточнихме ли на кой од тук присъстващите е заслуга, ели тва шестане ясно по-късно?  :smokin:
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:06:43 от Ной »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4247 -: Октомври 11, 2021, 21:00:31 »
Quote (selected)
Защо за синдикат да ги пита?

Щото синдикатът участва в далаверата, пардон - в протестите, заедно с работодателите на така наречените от Калинчо пролетарии, които пък работодатели се крият зад пътищарската си камара.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4248 -: Октомври 11, 2021, 21:03:01 »
 :t2407:, дай нещо с по прясно егенеее де, да го видим.
 :t2407:
Мен ме познават и по лице и по име и ми имат телефона дооста хора и от оня и от този форум.
И добронамерени и дрисльовци.
Не съм се крил никога.
При вас "смелчаците" как е?
 :smokin:


« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:06:11 от Ной »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4249 -: Октомври 11, 2021, 21:07:31 »
Щото синдикатът участва в далаверата, пардон - в протестите, заедно с работодателите на така наречените от Калинчо пролетарии, които пък работодатели се крият зад пътищарската си камара.
Да де Симпли, това ясно, но какво ще помогне това за разплитане на възела?
И дали вече е възможно да се разплете или си требе Александър, мъ не Йорданов, че да го разсече.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4250 -: Октомври 11, 2021, 21:10:21 »
 :popcorn:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4251 -: Октомври 11, 2021, 21:10:46 »
Quote (selected)
Бел. Ной : Що ми създавате работа, а?
Ама на мен ми писна, я стига вече - я виж се върни пеесе-сто страници назад и проследи дали веднъж съм започвал!
Да ти създавам работа!
Дейбъ и педалчетата им -ми като се натискат да кацнат - ще кацат, това е.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4252 -: Октомври 11, 2021, 21:11:21 »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4253 -: Октомври 11, 2021, 21:12:12 »
Някой пак е сънувал дълго Кошмар №2.  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4254 -: Октомври 11, 2021, 21:12:34 »
Не си! Ама защо им осигуряваш площадка за кацане?!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4255 -: Октомври 11, 2021, 21:12:44 »
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4256 -: Октомври 11, 2021, 21:14:54 »
Е да, верно!
Осигурявам им , но не баш площадка.
Тва вече ми прилича на отя дрът виц, дето напоркания кретен се издрайфал върху човека дето му направил забележка да се погледне на какво прилича!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4257 -: Октомври 11, 2021, 21:21:01 »
Не се тревожете. Мисля, че Комитова си разбира от работата. Може и да дойде ред до по-твърди мерки. Не е сега моментът. Връзкарски фирми, както са се нагълтали с техника, могат да останат без поръчки. Но могат да строят в Турция например.
..................
Занемарената досега държава има лостове да озапти шмекерите. И чужди фирми могат да строят пътища, навярно не по-зле. Та фирмаджиите и "синдикатите" нека се замислят малко.
« Последна редакция: Октомври 11, 2021, 21:40:20 от dabedabe »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4258 -: Октомври 11, 2021, 21:33:56 »
Едни ядосани 10% от 100 к пролетарии с малко тежка техника кой ли ще ги спре, ако решат да погостуват тук-там?  :smokin:
На някои извънредно положение им се приискало.
Правиш ли сметка, че тогава офицерите ща казват кое-как, а не Гешев. Ако разбира се не е измежду първите арестувани :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4259 -: Октомври 11, 2021, 21:38:17 »
Quote (selected)
Как мястото на една запетайка, разграничава идиота от обикновения юзър!
 :crying_with_laughter-3302:

Прави сте, така е  :nuts: