Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 05:59:48

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 564819 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4620 -: Октомври 15, 2021, 14:13:44 »
Аз не мисля, че КС ще разглежда  нарушение на Конституцията ОТ Кирчо Канадеца

Нищо НЕ си разбрал, затуй по-добре – земѝ да сЪ скрийш ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4621 -: Октомври 15, 2021, 14:14:22 »
Манрико, вий сте перфекционист. Дан' живеете у Ватикана? Кат ви гледам гащите ... . И латински ще да знаете, без съмнение.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4622 -: Октомври 15, 2021, 14:24:10 »
Аз не мисля, че КС ще разглежда нарушение на Конституцията от Кирчо Канадеца, а конституционността на указа за правителство на Фигуранта. Кирчо ще има пълната възможност да бъде изслушан и да се защити в обикновения съд, когато се разглежда подаването на декларация с невярно съдържание.
И аз мисля така. Позволих си да го предположа преди време. С това КС ще докаже необективност, ако не и некомпетентност.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4623 -: Октомври 15, 2021, 14:30:05 »
Тцъ, тцъ, тцъ, как се намериха в таз дръжава цяла дузина съвършени хора да тълкуват една кьопава контестуция. И много други разбирачи се натискат. Що не им понамалят зарплатите? Имат си хотели.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4624 -: Октомври 15, 2021, 14:30:15 »
И аз мисля така. Позволих си да го предположа преди време. С това КС ще докаже необективност, ако не и некомпетентност.
Некомпетентността на КС беше категорично доказана още в оня форум, където се бяха събрали коджа корифеи на правото, дето я разбираха тази материя къде по-тънко от някакви си конституционни съдии. Доказването продължава и в сий форум. И за необективността няма да има проблем.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4625 -: Октомври 15, 2021, 14:45:15 »
Аз не мисля, че КС ще разглежда нарушение на Конституцията от Кирчо Канадеца, а конституционността на указа за правителство на Фигуранта. Кирчо ще има пълната възможност да бъде изслушан и да се защити в обикновения съд, когато се разглежда подаването на декларация с невярно съдържание.
Ако гаргите в тоги са толку тъпи, че да решат че канадците са го държали за гражданин против волята му, чежду април и август, "кирчо" нямая да се защитава, а ще подаде иск в съда в Страсбург. На основание на тва че в ВДПЧ, таквизи гранданства насила са абсолютно забранени. И ще им пръсне насраните гъзове там, което ще е прецедент. Досега от действия на КС не сме плащали обезщетения. Или поне аз не повня :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4626 -: Октомври 15, 2021, 15:29:14 »
Понеже изборите са и парламентарни, да кажа, че имам мажоритарен фаворит, за когото, уви, няма как да гласувам. Но който ще гласува в 26 МИР София-област и е в размисъл, нека ме подкрепи - Александър Дунчев е момчето, водач на листата на ПП ПП там.

http://www.iag.bg/news/lang/1/id/16306/display

Горещо препоръчвам!

Аз ще продължа да се чудя, щото:
-  листата на БСП в Бургас отново е безлична;
- водачът на листата на ПП ПП Бачийски (местната бизнес-партийка на Манев) никак не ми е по вкуса;
- за Живко Табаков (братя Диневи) на Мая - в никакъв случай;
- Димитър Найденов от ДБ върши работа, обаче водач на листата им в Бургас пак е глуповатият, но амбициозен Ивайло Мирчев.

Абе голям компромис ще трябва да направя.  :think:
« Последна редакция: Октомври 15, 2021, 15:34:25 от Simplified Solutions »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4627 -: Октомври 15, 2021, 15:33:04 »
Понеже изборите са и парламентарни, да кажа, че имам мажоритарен фаворит, за когото, уви, няма как да гласувам. Но който ще гласува в 26 МИР София-област и е в размисъл, нека ме подкрепи - Александър Дунчев е момчето, водач на листата на ПП ПП там.

http://www.iag.bg/news/lang/1/id/16306/display

Горещо препоръчвам!

Аз ще продължа да се чудя, щото листата на БСП в Бургас отново е безлична, водачът на листата на ПП ПП Бачийски (местната бизнес-партийка на Манев) никак не ми е по вкуса, за Живко Табаков (братя Диневи) на Мая - в никакъв случай, Димитър Найденов от ДБ върши работа, но водач на листата им в Бургас пак е глуповатият, но амбициозен Ивайло Мирчев.
Абе голям компромис ще трябва да направя.  :think:

Ивайло Мирчев, тоа антитабакист и неприлично охранен герой, ми е основната спирачка да поткрепя дп одново.

Немаше ли кой да го научи, че няа как да се бориш с/у модела шиши, ако визуално (за ментално не отварям и дума) од шиши те делят 10 кила, а вече едва ли и толко  :bigok:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4628 -: Октомври 15, 2021, 15:35:34 »
Излязоха ли вече списъците? Че нямам търпение да драскам. Жалко е, че не може да се гласува за всички партии, че да размаха човек волно саблята.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4629 -: Октомври 15, 2021, 15:39:19 »
Ивайло Мирчев, тоа антитабакист и неприлично охранен герой, ми е основната спирачка да поткрепя дп одново.

Немаше ли кой да го научи, че няа как да се бориш с/у модела шиши, ако визуално (за ментално не отварям и дума) од шиши те делят 10 кила, а вече едва ли и толко  :bigok:
Нямам проблем с охранени, валчести кандидати, но трябва да имат поне шарма на Обеликс.  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4630 -: Октомври 15, 2021, 15:42:56 »

Ако имаш предвид този тук джентълмен, то неговият шарм е недостижим. :tongue_:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4631 -: Октомври 15, 2021, 15:48:31 »
Като се замисли човек. дебеланковците разхождат повече, екскременти ще кажа тоя път. Затуй са все уморени.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4632 -: Октомври 15, 2021, 15:51:03 »
Ако имаш предвид този тук джентълмен, то неговият шарм е недостижим
Ей, че е шармантен... А бе, дядя Вова що не вземе да му даде и на него едно тескере... воедно с комуналка у Московията?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4633 -: Октомври 15, 2021, 15:55:10 »
Ако имаш предвид този тук джентълмен, то неговият шарм е недостижим
Ей, че е шармантен... А бе, дядя Вова що не вземе да му даде и на него едно тескере... воедно с комуналка у Московията?
Ти пак с твойте обсесии. Даде му.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4634 -: Октомври 15, 2021, 15:57:30 »
Дебеланковците разхождат и много излишни килограми, което ги прави тромави, кисели, болнави и да, dabedabe, правилно си забелязал - уморени. Аз ако влача раница с едни 20-30...100 кг на гърба си, също щях да съм кисела и апатична.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4635 -: Октомври 15, 2021, 16:02:58 »
Помниш ли, даваха едно време едни дет се блъскаха в автобусите с едни казанчета отразяващи излишните им килца. Побутваха се, не помня дали се извиняваха.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4636 -: Октомври 15, 2021, 16:05:22 »
"Ти пак с твойте обсесии. Даде му."
Аааа? За тоя ли става въпрос? Нцъ...нцъ...нцъ... неблагодарник...
В 2013 году Депардье по личному распоряжению Владимира Путина получил гражданство России и паспорт из рук самого президента за особый вклад в развитие кинематографа. Тогда легендарный актер активно участвовал в культурных мероприятиях нашей страны. Например, открывал ралли на рыночной площади и даже представил в России фильм «Виктор» со своим участием. Кроме паспорта гражданина России, Депардье получил сразу две квартиры: 5-комнатную — в Грозном, а также жилье в саранской новостройке.
Известный артист Жерар Депардье больше не является владельцем недвижимости в России. По информации, появившейся в СМИ, Депардье продал все свои квартиры в нашей стране и уехал в Бельгию.
«Жерар Депардье, так и не вселившись в свою саранскую квартиру, **** (уехал) в Бельгию. (простите, честно искал другой глагол – не нашел). В интервью он сказал, что его кратковременное пребывание в России еще раз убедило его в том, что он француз. 
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4637 -: Октомври 15, 2021, 16:07:52 »
Много интересна, според мен, статия от адвокат Екимджиев, намерих в OffNews. Ето я:
https://offnews.bg/analizi-i-komentari/narushi-li-ks-konstitutciata-kato-otkazva-da-chue-mnenieto-na-kiril-p-762051.html

Спомних си за Одеса и някои от нейните губернатори. За няколкото години, когато е управлявал Арман-Еманюел дьо Плеси ддьо Ришельо - онзи от "Тримата мускетари" - е направил Одеса европейски град. Александър I (една герберушка би го прочете като ай, но се чете "първи") го назначава за губернатор на Одеса и управлява до 1814 г., след което е външен министър и министър-председател на Франция. След него губернатор на Одеса е друг парижанин - Александър Фьодорович де Ланжерон, който продължава развитието на града. Одеситите са им отдали заслуженото с наименования и паметници, без които градът не би бил същият.
Е, сега представете си, как нещо подобно би могло да се случи в България с абсолютните законови забрани!  :think:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4638 -: Октомври 15, 2021, 16:08:34 »
В отговор на dabedabe
Това не го знам, но до преди 5-6 години пътувах често сутрин с градски автобус за работа. 5 от 6 кондукторки - задължителнодебели. Случвало се е да ме таксува и мъж кондуктор. Той освен дебел, беше и много нисък. И тия женски носорози изкарваха въздуха на всички правостоящи пътници по няколко пъти, щъкайки напред-назад из претъпканото до откат МПС.
------
Аз бих си запазила апартамента-подарък в Грозни. Към днешна дата, това е двадесетия по най-добри условия за живот,  град в Русия. В Русия, подчертавам, не в Бангладеш. Но това е когато един държавник има визия как да се справи с външната заплаха и да превърне вътрешния си враг в защитник и приятел. За далновидността и мъдростта на покойния Кадиров-баща и Кадиров син, който днес успешно управлява Чечня, друг път и на друго място.
« Последна редакция: Октомври 15, 2021, 16:16:57 от Здравка »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4639 -: Октомври 15, 2021, 16:13:59 »
"Е, сега представете си, как нещо подобно би могло да се случи в България с абсолютните законови забрани! "
А бре, Пенчо бре... че нали мъничката България все от такива е управлявана? Като почнем от Царя, та стигнем до Тато?
Що тъй се получава у нас?
Тъкмо се отскубнем от ласките на големия брат, и мигом друг се хвърля да ни уважава?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2748
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4640 -: Октомври 15, 2021, 16:15:28 »
Ачик ачик спамене и тролене.
Не така. Уважавяй четящите тук, не е гот да попадат чак пък толкова често на проблемите ти...

Да пишеш за отношението на френски актьор към Русия в темата за Избори ноември '21 .... то си е направо диагноза.

"Ти пак с твойте обсесии. Даде му."
Аааа? За тоя ли става въпрос? Нцъ...нцъ...нцъ... неблагодарник...
В 2013 году Депардье по личному распоряжению Владимира Путина получил гражданство России и паспорт из рук самого президента за особый вклад в развитие кинематографа. Тогда легендарный актер активно участвовал в культурных мероприятиях нашей страны. Например, открывал ралли на рыночной площади и даже представил в России фильм «Виктор» со своим участием. Кроме паспорта гражданина России, Депардье получил сразу две квартиры: 5-комнатную — в Грозном, а также жилье в саранской новостройке.
Известный артист Жерар Депардье больше не является владельцем недвижимости в России. По информации, появившейся в СМИ, Депардье продал все свои квартиры в нашей стране и уехал в Бельгию.
«Жерар Депардье, так и не вселившись в свою саранскую квартиру, **** (уехал) в Бельгию. (простите, честно искал другой глагол – не нашел). В интервью он сказал, что его кратковременное пребывание в России еще раз убедило его в том, что он француз.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4641 -: Октомври 15, 2021, 16:15:42 »
Той не прилича и на француз, с тоз голям нос. Изпърдя се (Пардон!), и си върна дебелия гъз у францата. Бе французите са най-големите  тарикати и късметлии, да ви кажа. Ма благодатна им е земята. Късметлии. То и ний да каже човек, не сме за оплакване. Малко мозък не ни достига.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4642 -: Октомври 15, 2021, 16:18:21 »
Quote (selected)
Известный французский киноактёр Жерар Депардье не продавал квартиру в Грозном и остаётся её хозяином, сообщили РИА Новости в ЗАО "Инкомстрой" — компании-застройщике и балансосодержателе жилья, где находится подаренная артисту квартира.

"Депардье как был, так и продолжает оставаться хозяином квартиры в Грозном. Никакой продажи квартиры не было. Даже и речи об этом не было", — сказал собеседник агентства.

И що да бега, като е обвинен в изнасилване?

Против актера Жерара Депардье открыто расследование по обвинению в изнасиловании

https://www.bbc.com/russian/news-56173525


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4643 -: Октомври 15, 2021, 16:18:36 »
Много мозък, таквоз...пазим за втория акъл, та за това.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4644 -: Октомври 15, 2021, 16:18:47 »
. За няколкото години, когато е управлявал Арман-Еманюел дьо Плеси ддьо Ришельо - онзи от "Тримата мускетари" - е направил Одеса европейски град. Александър I (една герберушка би го прочете като ай, но се чете "първи") го назначава за губернатор на Одеса и управлява до 1814 г., след което е външен министър и министър-председател на Франция.
Да се разчита, че всички герберушки сме чели само "Винету", а не и "Тримата мускетари" и не знаем за кой Ришельо пише там и кога се развива действието, е малко рисковано, бих казал.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2748
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4645 -: Октомври 15, 2021, 16:19:01 »
Арман-Еманюел дьо Плеси ддьо Ришельо - о

за протокола-
оня от тримата мускетари е   9 септември 1585 – 4 декември 1642.
тоя на руска служба е 25 септември 1766 г - 17 май 1822 г.

Роднинската им връзка е (пра-)х чичо, като х беше къде 9-10...
« Последна редакция: Октомври 15, 2021, 16:27:28 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4646 -: Октомври 15, 2021, 16:25:34 »
Да се разчита, че всички герберушки сме чели само "Винету", а не и "Тримата мускетари" и не знаем за кой Ришельо пише там и кога се развива действието, е малко рисковано, бих казал.

Според мен рискът е минимален.

Като чуя за четящи герберушки и се сещам за ...

Quote (selected)
Учительница по литературе спрашивает ученика, какие книги Льва Толстого он знает. "А кто это?" — спрашивает ученик. В полуобморочном состоянии учительница восклицает: "Ну как же?! Лев Николаевич! А Чехов? А Достоевский?" — "Не знаю таких". — "Но, может быть, Пушкин?!" — "Впервые слышу". Она в шоке. Ученик, недобро прищуриваясь, спрашивает у нее: "Марь Иванна, а вы Колю Одноглазого знаете?". Та отвечает: "Нет". "А Эдика со второго подъезда, у которого мотоцикл спортивный?" — "Нет". — "Ну, а Гиви, который в прошлом году в тюрьме сидел?" — "Нет, не помню". — "Ну тогда чего вы меня своей бандой пугаете?"

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4647 -: Октомври 15, 2021, 16:27:38 »
Всъщност, след като единственият действащ професор по латински език в България се оказа "герберушка", каскетите да обвиняват герберушките в непознаване на римските цифри ми се вижда пресилено.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4648 -: Октомври 15, 2021, 16:30:05 »
Кирчо е бъдещия премиер и ще оноди гербери с 200...

 :popcorn:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4649 -: Октомври 15, 2021, 16:31:12 »
Всъщност, след като единственият действащ професор по латински език в България се оказа "герберушка", каскетите да обвиняват герберушките в непознаване на римските цифри ми се вижда пресилено.
В смисъл, като стигнат в доклада до "VII", веднага ще се сетят да се обадят на единствения действащ професор по латински език в България и няма да го четат като "вий", нали?  :cool-1084:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4650 -: Октомври 15, 2021, 16:32:05 »
 Което не променя фпечатлението, колко хемороиди е нацепил КБЖ при
 др. Будуровица, ай,ай,ай, дори може би повече от "фигуранта", на същото място при манерката.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4651 -: Октомври 15, 2021, 16:34:35 »
В смисъл, като стигнат в доклада до "VII", веднага ще се сетят да се обадят на единствения действащ професор по латински език в България и няма да го четат като "вий", нали?  :cool-1084:
Бих желал, ако позволите, да внеса известна корекция- на герберски посоченото римско число се чете "ви ай ай"*
Тва обаче само от по ерудираните герберасти ф парламента.
Идея нямам как е при редовия такъф!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4652 -: Октомври 15, 2021, 16:35:57 »
Което не променя фпечатлението, колко хемороиди е нацепил КБЖ при
 др. Будуровица, ай,ай,ай, дори може би повече от "фигуранта", на същото място при манерката.
 :smokin:
Гарибалдиецо, направи диван-чапраз на Манрико и некои гербери, пиши на частичен латински, може да разберат повече. Ето така:
"при  др. Будуровица, i, i, i, дори може би повече от "фигуранта" .
Все пак единственият действащ професор по латински е сега в отпуск, трябва да се изпълва живота му със съдържание, консултации професионални, така де, няма да съхне и вехне зарад теб!   :t1816:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4653 -: Октомври 15, 2021, 16:37:13 »
В смисъл, като стигнат в доклада до "VII", веднага ще се сетят да се обадят на единствения действащ професор по латински език в България и няма да го четат като "вий", нали?  :cool-1084:

ВиАйАй.

https://www.youtube.com/watch?v=kXusN8CCcx8

 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4654 -: Октомври 15, 2021, 16:38:50 »
Всъщност, след като единственият действащ професор по латински език в България се оказа "герберушка", каскетите да обвиняват герберушките в непознаване на римските цифри ми се вижда пресилено.

Мдаа...

Quote (selected)
Депутатката от ГЕРБ Диана Йоpданова чете от тpибyната  на Народното събрание становището на Комисията по бюджет и финанси по проектозакона за независимия финансов одит. Когато стига до VII параграф, тя прочита римските цифри като „ви ай ай"...

ПП Манрико, прочете ли статията, че е малко длъжка. Е, и утре е ден, както обича да казва, заспивайки Скарлет О'Хара. И тя не е от парламентарната група на цитираната депутатка. Великият Валери Петров римува депутатка с "...и тя една пуйка и тя една патка..."

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4655 -: Октомври 15, 2021, 16:41:50 »
Манрико, прочете ли статията, че е малко длъжка.

Не, не я е чел, но в "офиса" някой ще му я разкаже. В "офиса" много неща се научават без да се чете.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4656 -: Октомври 15, 2021, 16:42:52 »
Много сте пристрастни, да ви кажа. Какво толкоз се вживявате.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4657 -: Октомври 15, 2021, 16:50:18 »
Много сте пристрастни, да ви кажа. Какво толкоз се вживявате.
То си е за вживяване - поради тези избори, цяла България е лишена от единствения си професор по латински! Няма кой да рече на герберите и другите граждани ни как се пишат, ни как се четат римски цифри! Вероятно поради липса на такваз информация и джобен часовник само с римски цифри ДБ-то не се е регистрирало в Заарата! Кой знае още какви страховити неща са се случили в момента на делатинизация на обществото ни! Търсете Мизийката, тя е близо до латинския, със сигурност ще се справи с цифрите - трябва да има някой на гюме за помощ!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4658 -: Октомври 15, 2021, 16:50:31 »
 Дискусията ме заинтригува, как ли един Гербер би прочел /възприел символа на В от глаголицата.
Ф потрес съм от възможното!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4659 -: Октомври 15, 2021, 16:54:24 »
ВиАйАй.

Брежнев открива Олимпиадата:

- О,  О,  О,  О ...
- (секретарят) Леонид Илич, това се петте олимпийски кръга.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4660 -: Октомври 15, 2021, 17:06:13 »
И за "Д" съм притеснен за интерпретацията, мъ айде там могат да се  приемат неккви наслоения, като оправдание.
https://cheaper.discountshopping2021.ru/content?c=%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%20%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0&id=1
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4661 -: Октомври 15, 2021, 17:22:00 »
Не виждам защо го тричате Манрико след като Пенчо си е допуснал грешка.
Quote (selected)
Спомних си за Одеса и някои от нейните губернатори. За няколкото години, когато е управлявал Арман-Еманюел дьо Плеси ддьо Ришельо - онзи от "Тримата мускетари" - е направил Одеса европейски град.
Може да е неволна, но е глупава грешка.
Някъде около 200 години.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4662 -: Октомври 15, 2021, 17:27:49 »
Дебеланковците разхождат и много излишни килограми, което ги прави тромави, кисели, болнави и да, dabedabe, правилно си забелязал - уморени. Аз ако влача раница с едни 20-30...100 кг на гърба си, също щях да съм кисела и апатична.

Дебеланковците обикновено са хора с широка душа и много добродушни.
Кисели и с вид че целия свят им е крив са чирозите.
Но то е разбираемо.
Не е лесно да се пазиш от всички съблазни на живота и да си весел и жизнерадостен.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4663 -: Октомври 15, 2021, 17:28:26 »
Не виждам защо го тричате Манрико след като Пенчо си е допуснал грешка.
Те старците с жилетки от пике така си правят...Не им се сърдя, забавни са ми, а и обичам да ги дразня (умерено и в рамките на закона!).

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4664 -: Октомври 15, 2021, 17:42:43 »
Ънонимъс БиДжи я пак...за чирозите

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4665 -: Октомври 15, 2021, 17:50:33 »
Ънонимъс БиДжи я пак...за чирозите


Е и?
Да ти хвърлям снимки на кисели чирози ли искаш?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4666 -: Октомври 15, 2021, 17:51:14 »
Махам Наоми, 'ноо място заема, излагам се.
Пухкавото момче на горната снимка си е отишло завинаги на 30, каката на тая е на 50 и има всички шансове да поживее още доста на тази земя.
А добродушните пълнички - диабет, подагра, болести на ставите и костите, задух, за по-тежките случаи, виж младия човек на горната снимка

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4667 -: Октомври 15, 2021, 17:53:06 »
Не знам как да я рисайзна тая чума, Наомиту, извинявайте за единия декар.
------
Аз съм 57кг при 1.69 ръст. Едно е сигурно - много рядко съм крива и кисела. Виж инат и проклетия - да. Но това е друго. :tongue_:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4668 -: Октомври 15, 2021, 17:57:08 »
Не знам как да я рисайзна тая чума, Наомиту, извинявайте за единия декар.

Що ми спамиш за достиженията на пластическата хирургия и фотошопа?
Твоя списък вземи го допълни с анорексия, депресия и други такива модни болести.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4669 -: Октомври 15, 2021, 18:01:12 »
My dear, анорексията и булимията са ония болести с които се сдобиват девойчетата, когато решават че са дебели. Те тръгват от нечии глави, не от нечии килограми. Депресията е присъща повече на дебелите, вярвай ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4670 -: Октомври 15, 2021, 18:03:03 »
Не знам как да я рисайзна тая чума, Наомиту, извинявайте за единия декар.
------
Аз съм 57кг при 1.69 ръст. Едно е сигурно - много рядко съм крива и кисела. Виж инат и проклетия - да. Но това е друго. :tongue_:

Радвам се за теб, но това са показатели за 20-25 годишна мацка.
Предполагам че все пак си я минала тази възраст.
Ако си я минала не е нормално.
Твоя си работа, но не е лошо да набереш няколко кг.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4671 -: Октомври 15, 2021, 18:05:42 »
Радвам се за теб, но това са показатели за 20-25 годишна мацка.
Предполагам че все пак си я минала тази възраст.
Ако си я минала не е нормално.
Твоя си работа, но не е лошо да набереш няколко кг.
Анонимус, не разваляй булчето! Здравченцето при тези показатели и русата си глава ще закопае всяко 20-25 годишно маце!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4672 -: Октомври 15, 2021, 18:08:01 »
Ънонимъс БиДжи опитвам се, но проклетията ми пречи. Тук има един, който твърди, че ние, кльощавите не пълнеем, защото се ядем отвътре :crying_with_laughter-3302: / При мен е 100% от гените, за това се фукам, малко нещо с чужда пита помен  ;) /
----
Ной, благодаря за подкрепата. :)))

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4673 -: Октомври 15, 2021, 18:10:02 »
My dear, анорексията и булимията са ония болести с които се сдобиват девойчетата, когато решават че са дебели. Те тръгват от нечии глави, не от нечии килограми. Депресията е присъща повече на дебелите, вярвай ми.

Депресията е присъща на идиотите които поддържат някакви диети защото си мислят че иначе не стават за нищо и заради това че не са 169/57  животът им не върви.
Животът им не върви защото са идиоти, а не защото са по-дебели.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4674 -: Октомври 15, 2021, 18:11:54 »
Анонимус, не разваляй булчето! Здравченцето при тези показатели и русата си глава ще закопае всяко 20-25 годишно маце!

За това не се съмнявам.
И завиждам на човека до нея.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4675 -: Октомври 15, 2021, 18:16:47 »
Бях си тръгнала, но не мога да те оставя без отговор, с риск да го отнеса за спам. Трябва да се прави разлика - кое е нормално и кое извън пътя. Една жена с хубави извивки на правилните места винаги ще бъде по-популярна, отколкото една а ла гарсон. Наясно съм. Има и наследствени предпоставки за това, с колко килограма ще се разнасяме из планетата. Не се лишавам от нищо. Обожавам сладко и тестени изделия, както и пържени храни. Но внимавам в количеството. Не гладувам, не пазя диети. Считам тези за отслабване дето пълнят дамските сайтове за вредни. Диета - индивидуална по лекарско предписание и под лекарско наблюдение.
-----
Хубава вечер на всички и не преяждайте, особено на вечеря. :)))

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4676 -: Октомври 15, 2021, 18:19:09 »
И Командира се оака.
Цитат

    По този повод той предупреди и че "Продължаваме промяната" "силно са загубили доверието" на останалите партии, с които биха могли да партнират - на "Има такъв народ" , на БСП, защото са създали съмнение, че си служат с неистини. Като такива неистини Костов изброи казуса с двойното гражданство на Кирил Петков, с твърденията за нарушения в агенция "Пътна инфраструктура", които държавната финансова инспекция не е потвърдила, твърденията, че водят преговори с "Демократична България". "Може да се дължат на неразбиране на институционалните правила, да се прави пиар или да се преследват политически цели, но това не е коректно в политиката", заключи Костов.

    "Остава един-единствен успешен вариант", коментира той без да го посочи.

    Костов изказа мнение и за тримата основни претенденти за президентския пост като отдаде предпочитанията си на подкрепяния от "Демократична България" Лозан Панов, когото подчерта, че не познава. "Знам какво мъжество и сила се иска да се изправиш срещу завладяната съдебна власт и да се опитваш да се бориш почти сам, да си подложен на издевателствата на прокуратурата и данъчните. Изживял съм го и го знам", добави.

    Изказа съмнения доколко действащият държавен глава Румен Радев и неговият екип разбират демократичните правила и начина на функциониране на демократичните институции, след като той реагира на зависимостите в съдебната власт след като реагира на това едва след като прокуратурата влезе в офиса му. "Виждам, че дълго време се опитваше да бъде между НАТО и Русия и спечели дистанциране на страните от НАТО и унизително третиране от Русия", каза Костов.


Ми това са общо взето фактите. За хората с пожелателно мислене може би е добре да си припомнят с какви мотиви Радев отказа да подпише указа за Гешев. Изобщо не толкова за Радев, но за част от обществото - Гешев застана във фокуса на вниманието едва след като нахлу в Президентството.
Що се отнася до Русия - ми помним едни призиви за премахване на санкциите , наложени след анексията на Крим.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4677 -: Октомври 15, 2021, 18:20:05 »
То си е за вживяване - поради тези избори, цяла България е лишена от единствения си професор по латински! Няма кой да рече на герберите и другите граждани ни как се пишат, ни как се четат римски цифри! Вероятно поради липса на такваз информация и джобен часовник само с римски цифри ДБ-то не се е регистрирало в Заарата! Кой знае още какви страховити неща са се случили в момента на делатинизация на обществото ни! Търсете Мизийката, тя е близо до латинския, със сигурност ще се справи с цифрите - трябва да има някой на гюме за помощ!
Не знам, не знам...
Мама ми е разказвала как в полукласическата превеждали Цицерон, за да си купят грамофон.
Купили.
Скрили го под катедрата и го пуснали, когато там застанала мадам не ѝ помня името по френски.
Мадам се разпищяла. Намалили на целия клас поведението.
Обаче се родило Царчето и... нали.   :bigok:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4678 -: Октомври 15, 2021, 18:26:34 »
Ма Славке, дан' грешиш  нещо? Имах наомито за цемце поне.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #4679 -: Октомври 15, 2021, 18:27:10 »
Бях си тръгнала, но не мога да те оставя без отговор, с риск да го отнеса за спам. Трябва да се прави разлика - кое е нормално и кое извън пътя. Една жена с хубави извивки на правилните места винаги ще бъде по-популярна, отколкото една а ла гарсон. Наясно съм. Има и наследствени предпоставки за това, с колко килограма ще се разнасяме из планетата. Не се лишавам от нищо. Обожавам сладко и тестени изделия, както и пържени храни. Но внимавам в количеството. Не гладувам, не пазя диети. Считам тези за отслабване дето пълнят дамските сайтове за вредни. Диета - индивидуална по лекарско предписание и под лекарско наблюдение.
-----
Хубава вечер на всички и не преяждайте, особено на вечеря. :)))

Последното едва ли ще мога да го направя.
Аз освен някакъв анархист съм си и епикуреец.