Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 20:36:02

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 566163 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5280 -: Октомври 23, 2021, 23:11:10 »
Че кво са виновни добичетата?
 

 (по Джейми Шей): Колатерални щети :t23145:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5281 -: Октомври 24, 2021, 07:49:14 »
Тоя ЗИП май не е онзи ЗИП.
Змей, радвам се да те видя!  :)))

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5282 -: Октомври 24, 2021, 09:23:26 »
Тоя ЗИП май не е онзи ЗИП.

Че не е, отдавна го установихме.
И че изразните му средства са досущ като на едно нашенче тука, също, а колкото до контрапункт, ако лигавенето и спаменето на една тема може да е контрапункт, - може, може. :)))

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5283 -: Октомври 24, 2021, 09:48:04 »
Още малко и ще го изкарате робот.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5284 -: Октомври 24, 2021, 15:34:08 »
Робокоп

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5285 -: Октомври 24, 2021, 16:24:30 »
За копането - копа.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5286 -: Октомври 24, 2021, 16:27:56 »
С чапа павиран път...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5287 -: Октомври 24, 2021, 16:32:52 »
Изумена съм как до сега никой не е изпитал нужда да коментира изборите.
Феноменално

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5288 -: Октомври 24, 2021, 16:36:57 »
Къф избор, кви пет лева?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5289 -: Октомври 24, 2021, 16:38:46 »
Това е защитна реакция. Не гледаш ли какво дрънкат от екрана корифеите? Почвиха се много фосили.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5290 -: Октомври 24, 2021, 16:45:14 »
Изумена съм как до сега никой не е изпитал нужда да коментира изборите.
Феноменално
Ми - оказа се, че всички тук са вирусолози и имунолози, затуй. :nuts:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5291 -: Октомври 24, 2021, 17:15:36 »
Къф избор, кви пет лева?

Що?
Да не са минали?
Нали не гледам телевизия и не слушам радио, кат нищо да съм ги пропуснала

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5292 -: Октомври 24, 2021, 17:36:27 »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5293 -: Октомври 24, 2021, 17:40:53 »
проблемът е че Лоя Джирга има повече шанс при талибаните да сработи, нежели при раята у нас

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5294 -: Октомври 24, 2021, 17:54:04 »
Мда, колаж.Ама аз се готвих подобаващо за дербито в момента..

 :popcorn:

 :beer_:
« Последна редакция: Октомври 24, 2021, 19:25:30 от ЗИП »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5295 -: Октомври 24, 2021, 17:57:09 »
ти кажи, Остъкляващий

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5296 -: Октомври 24, 2021, 18:00:49 »
Бонго, това е велико.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5297 -: Октомври 24, 2021, 23:04:06 »

В едно царство, град-държава имало един цар, които решил да вдигне данъците. Обаче се уплашил, че народа може да се разбунтува. Викнал министъра за съвет. Министърът му казал:
- Царю, нашият народ е толкова заспал, че каквото и да направим няма да се разбунтува. И за да го докажа, разреши ми от твое име да взема някои мерки, за да ти го докажа.
Съгласил се царят.
Ден 1. Министър наредил да затворят всички порти на града-държава и оставил само една, която имала един тесен мост, за да минат по него с кола, трябвало да изчакаш насрещния, защото на моста имало място само за една кола. Както и очаквал помърморили хората, но спазили заповедта.
Ден 2. Сложил такса на моста. Вече който искал да премине, да отиде на работа или да пазарува от пазара на съседният град, трябвало да плаща. Народа си плащал и си карал. Имало един, двама, които мрънкали, но и те плащали.
Ден 3. Сложил на моста един евнух и му наредил да ебе всички наред. Сега, които искал да мине по моста, освен такса отнасял и едно стабилно ебане.
Отишъл министърът при царя и му разказал. Царят не повярвал на ушите си и наредил мерките да останат за един месец, след което издал заповед всички да се съберат на площада пред двореца. В уречения ден, след един месец, се събрали хората. Излязал царя и казал.
- Скъпи поданици, измина един месец с новите наредби. Как се чувствате? Някой ако иска нещо да каже, да се оплаче, да даде препоръки, нека да говори сега, без страх, че ще го накажа или репресирам.
Излязъл от тълпата един мъж и рекъл:
- Царю, ако може сложи още 5-6 човека да ни ебат докато чакаме да минем, че един горкият, едва насмогва и сутрин и вечер стават големи задръствания на моста.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5298 -: Октомври 25, 2021, 00:56:15 »
Корнелата завтаря ковида неваксинирана и фрашкана с антитела  :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5299 -: Октомври 25, 2021, 01:00:35 »
Корнелата завтаря ковида неваксинирана и фрашкана с антитела  :bigok:

Корнела сепак не е шеф на ковид отделението на Пирогов. Бегай ти да бачкаш у ковид отделение ако ти стиска, щото там има точно три парчета ваксинирани и само двама от тях имат медицинско образование. Човекът беше повече от членоразделен..или ще се произнсееш, че и той не може да бъде над твоята "професионална" експертиза

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5300 -: Октомври 25, 2021, 02:13:43 »
Корнелата опровергава експерта по неувяхващия имунитет след преболедуване  :bigok:
Ма явно тя е лице #3001
Впрочем хубаво е да се види как гербаджийското котило, навирано ни по новабоковизия, става последна инстанция  :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5301 -: Октомври 25, 2021, 07:59:44 »
Каракачанов предизборно за сертификатите - 200-300-400 000 били засегнатите в ресторантьорския бизнес. Последно?  :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5302 -: Октомври 25, 2021, 08:10:10 »
В едно царство, град-държава имало един цар, които решил да вдигне данъците. Обаче се уплашил, че народа може да се разбунтува. Викнал министъра за съвет. Министърът му казал:
- Царю, нашият народ е толкова заспал, че каквото и да направим няма да се разбунтува. И за да го докажа, разреши ми от твое име да взема някои мерки, за да ти го докажа.
Съгласил се царят.
Ден 1. Министър наредил да затворят всички порти на града-държава и оставил само една, която имала един тесен мост, за да минат по него с кола, трябвало да изчакаш насрещния, защото на моста имало място само за една кола. Както и очаквал помърморили хората, но спазили заповедта.
Ден 2. Сложил такса на моста. Вече който искал да премине, да отиде на работа или да пазарува от пазара на съседният град, трябвало да плаща. Народа си плащал и си карал. Имало един, двама, които мрънкали, но и те плащали.
Ден 3. Сложил на моста един евнух и му наредил да ебе всички наред. Сега, които искал да мине по моста, освен такса отнасял и едно стабилно ебане.
Отишъл министърът при царя и му разказал. Царят не повярвал на ушите си и наредил мерките да останат за един месец, след което издал заповед всички да се съберат на площада пред двореца. В уречения ден, след един месец, се събрали хората. Излязал царя и казал.
- Скъпи поданици, измина един месец с новите наредби. Как се чувствате? Някой ако иска нещо да каже, да се оплаче, да даде препоръки, нека да говори сега, без страх, че ще го накажа или репресирам.
Излязъл от тълпата един мъж и рекъл:
- Царю, ако може сложи още 5-6 човека да ни ебат докато чакаме да минем, че един горкият, едва насмогва и сутрин и вечер стават големи задръствания на моста.



Много, много добро!
 :th_up:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5303 -: Октомври 25, 2021, 08:24:40 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5304 -: Октомври 25, 2021, 08:33:38 »
И кво?
Искат да ни лишат от ебачите на моста?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5305 -: Октомври 25, 2021, 08:37:07 »
Опаа, тва за сведение на Команчи.
Това е за другата тема, премести го.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5306 -: Октомври 25, 2021, 08:53:02 »
Това е за другата тема, премести го.
Не е ли още затворена?
Нещо повече, понеже стана дума за Корнела, че е опровергала... нищо не е опровергавала, та я да се препостна от "оная" тема

Quote (selected)
Вече два пъти слушам здравни кУрифеи от които зависят тези сертификате, че всъщност зеления не е май равностоен за  онзи на преболедувалите, щотоо...и зопочва мънкане и изсулване
Че аз напр. съм 99_% сигурен, че шест месеца след първото преболедуване го изкарах и втори път и то уж тежкия делта - почти без да го усетя , което за мен си е доказателство, че придобития именитет е напълно работещ!
От къф зор да се ваксинирам, за да придобивам парче хартия, което било "правилно"???
Обаче неккви чиновници решават друго, що???
« Последна редакция: Октомври 25, 2021, 09:08:32 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8816
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5307 -: Октомври 25, 2021, 08:56:51 »
Да, не съм погледнал.

Но "Хора, пътища, разни бацили" е отворена, заповядайте там.
« Последна редакция: Октомври 25, 2021, 09:33:56 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5308 -: Октомври 25, 2021, 09:09:37 »
И като е затворена тема тук ли сега ще ни ощастливявате с гениалните си мисли.
Темата е затворена точно за да размислите.
А моето мнение е, че подходът към феномена пандемия е грешен, и затова въобще не захождам там.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5309 -: Октомври 25, 2021, 09:13:08 »
Успокой топката, няма да те безпокоим.
Аз щото Команчи го навърза политически, демек предизборно, затуй!
 :bigok:
п.п. и аз почти не захождах там, но не щото темата като такава е зле, а стана като в оня  брадясал виц, дето двама швейцарци разтоварват камион с тухли под прозорците на хотела.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5310 -: Октомври 25, 2021, 09:32:44 »
Тая сутрин гледам кандидатът за президент и автор на  "Юрий Гагарин къде си летял? / Краста и въшки къде си хванал? / Юрий Гагарин къде си летял? / Хубави п...ки дали  си е..л? " Светльо Витков, с няколко правописни грешки, призовава да се ваксинираме.

Очаквам и Луда Йорданова в предизборна дискусия

_____
Коментирам умствения капацитет на кандидатите, не короната

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5311 -: Октомври 25, 2021, 09:56:00 »
Другари, изборите наближават. Дръжте се! Някой да не стане жертва в решаващия период. И да почнем залаганията викам.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5312 -: Октомври 25, 2021, 09:56:57 »
Опаа, тва за сведение на Команчи.
https://bntnews.bg/news/neochakvan-izvod-preboleduvalite-covid-19-imat-imunitet-za-desetiletiya-1157387news.html
 


Нима? И как преболедувалата през пролетта Корнела го лепнала за втори път?
Асолката пък съвсем се увлече с лъжите - освен да са подменили тотално състава на ковид отделението на "Пирогов", просто няма как само двама да са ваксинираните с медицинско образование.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5313 -: Октомври 25, 2021, 10:09:03 »
Май не се чете внимателно, само се пише.
Как е лепнала - както го "лепнах" и аз може би, писах, описвах, щото така бях обещал в онази тема, постнах го пак и тук и повече не ща, щот Алис ми се скара!
За отделението в Пирогов - може би има предвид "само двама от медицинския персонал там с медицинско образование са ваксинирани".
Не съм ви следил дискусията, но ако това е имала предвид - съъъъвсем възможно, бил съм там и го знам. Май и ти си бил там, що не си го разбрал - тва виж не знам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5314 -: Октомври 25, 2021, 10:10:01 »
Нима? И как преболедувалата през пролетта Корнела го лепнала за втори път?
Асолката пък съвсем се увлече с лъжите - освен да са подменили тотално състава на ковид отделението на "Пирогов", просто няма как само двама да са ваксинираните с медицинско образование.
никак не го е лепнала. ти, че и команча, май позабравихте за фалшиво положителните тестове.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5315 -: Октомври 25, 2021, 10:22:13 »
Опаа, тва за сведение на Команчи.

Както и за мен!

И е колкото "за другата тема" /за КОРОНАТА/, толкова и за тая, защото иде реч за ПОЛИТИЧЕСКО РЕШЕНИЕ ...

Quote (selected)
Доц. Михаил Околийски: Мерките са правилно, макар и закъсняло решение

"Доколко са ефикасни мерките, ще си проличи в близко бъдеще. Ако това е начин да овладеем пандемията, значи са много добра идея.

По принцип всички добри идеи, които биха стимулирали хората да се ваксинират, са много на място и много неотложни",
заяви в "Денят започва" представителят на България в СЗО – доц. Михаил Околийски.

https://bntnews.bg/news/doc-mihail-okoliyski-merkite-sa-pravilno-makar-i-zakasnyalo-reshenie-1172960news.html  :thup:

Защото май ние тук – ф тоа форум! – напоследък сме си забили носа единствено ф сопствената кочина,
без да ни е еня какво мислят и какво вършат хората и на други места по света!!!  :t0120:

« Последна редакция: Октомври 25, 2021, 10:37:41 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5316 -: Октомври 25, 2021, 10:25:09 »
Кво значи "лепнал" онци?
Широко понятие щото.
Ето предизвиквате ме пак да изпадам в подробности /сори Алис/!
Февруари го прекарах, тествах се началото на април за антитела - 700 /условни единици/.
Прекарах го сериозно /не тежко, но като сериозна пневмония/.
Реших като минат 6 месеца да се ваксинирам - писал съм го.
Но точно тогава пак минах съвсем леко, дори не бих го нарекъл заболяване, а неразположение за 4-5 дни /лека хрема, малко гърлото, повишена умора/. Като време - точно кога съобщаваха, че 99% от новозаболелите са от
 делта варианта! Изчаках още месец и се тествах пак за антитела - 1500 условни единици!
Как става това, освен ако не си го "лепнал" пак???
Само че - лекотата на изкарване на "тежкия" делта, ме отказаха да се ваксинирам, докато имам антитела, пък квото и ще да ми разправят разни "светила", как антителата не били "пълноценни", а само след имунизация ставали такива.
Продължавам да съм твърдо ЗА ваксините и ваксиниране!
И щото пак сме извън темата - да го вържа - и против предизборно подпомагане на секкви тествания с цел посещения на барове, ресторанти, фитнеси и секкви други подобни глезотийки - в извънредна ситуация сме и който иска да си чеше крастата - да си плаща сам, откъде накъде аз ше им плащам масрафа!
Също и за изискванията за сертификати за ходене на работа в закрити помещения - ми като  иска да бачка - да докаже че не е потенциален преносител /със сичката условност за това, щото вирусоносителя е възможно да бъде и здрав и преболедувал и ваксиниран - тва е ясно!/, но поне е силно намалена вероятността!
Твай!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5317 -: Октомври 25, 2021, 10:30:43 »
Кво значи "лепнал" онци?
Широко понятие щото.

Корнелия Нинова
14 октомври в 21:22 ч.  ·
В последните дни имах много интензивни срещи с браншови организации, работодатели, синдикати, граждани, колеги. Бих искала да предупредя всички, с които съм се срещала, че от днес съм положителна с Ковид 19. Добре съм. Нямам симптоми, но ще остана под карантина и ще  работя от дома. Моите срещи и участия в медии се отлагат, но кампанията на БСП продължава по предварително приетия график. Целият ни  екип е мобилизиран. Винаги съм разчитала на тях и знам, че ще си свършим перфектно работата в кампанията. Успех!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5318 -: Октомври 25, 2021, 10:34:33 »
За отделението в Пирогов - може би има предвид "само двама от медицинския персонал там с медицинско образование са ваксинирани".

Дърто, аз оня ден го слушах началника в Пирогов. Сутринта, след изискването за задължителен таковата, за работа. Та той каза, че много доктори не са ваксинирани и не могат да дойдат на работа.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5319 -: Октомври 25, 2021, 10:34:58 »
Продължавам да съм твърдо ЗА ваксините и ваксиниране!
:th_up:

Quote (selected)
И щото пак сме извън темата - да го вържа - и против предизборно подпомагане на секкви тествания с цел посещения на барове, ресторанти, фитнеси и секкви други подобни глезотийки - в извънредна ситуация сме и който иска да си чеше крастата - да си плаща сам, откъде накъде аз ше им плащам масрафа!

Също и "ЗА" изискванията за сертификати за ходене на работа в закрити помещения - ми като  иска да бачка - да докаже че не е потенциален преносител
:notworthy:


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5320 -: Октомври 25, 2021, 10:36:15 »
Ми аз не съм се тествал с PCR бонго, като се почувствах леко не добре, но имам почти 100% сигурност, че ПАК го бях "лепнал", щото знам откъде. Реших контролно да тествам антитела - тествах и т.н.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5321 -: Октомври 25, 2021, 10:38:40 »
Но точно тогава пак минах съвсем леко, дори не бих го нарекъл заболяване, а неразположение за 4-5 дни /лека хрема, малко гърлото, повишена умора/.

И аз карах същото преди десетина дни. Само хремата беше силна, гърлото болеше, но без кашлица. Отпадналост. 3 дни.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5322 -: Октомври 25, 2021, 10:42:13 »
За отделението в Пирогов - може би има предвид "само двама от медицинския персонал там с медицинско образование са ваксинирани".

Дърто, аз оня ден го слушах началника в Пирогов. Сутринта, след изискването за задължителен таковата, за работа. Та той каза, че много доктори не са ваксинирани и не могат да дойдат на работа.
Точно така отврат и аз го потвърждавам - като отидах там, така се оказа - повечето са го изкарали и голяма част от тях - съзнателно и нарочно! и си бачкаха хората спокойно! Единствено, САМО една сестра носеше маска!
За санитарите не знам, но и те ходеха без маски.
Тва им бе "философията" на хората там.
А тва, че не могат да дойдат на работа, щото не са ваксинирани е именно "чиновническото" тесногръдие, обхващащо всички!
Без изключение!
Ми то и на война има изключения!
Кво да прайм?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5323 -: Октомври 25, 2021, 10:43:31 »
Но точно тогава пак минах съвсем леко, дори не бих го нарекъл заболяване, а неразположение за 4-5 дни /лека хрема, малко гърлото, повишена умора/.

И аз карах същото преди десетина дни. Само хремата беше силна, гърлото болеше, но без кашлица. Отпадналост. 3 дни.
Ми тествай се бе образ - 24 кинта и същият ден излиза резултата.
Цибалаб.
Ше почакаш час да ти дойде реда - голяма работа!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5324 -: Октомври 25, 2021, 10:43:43 »
Дърто, аз оня ден го слушах началника в Пирогов. Сутринта, след изискването за задължителен таковата, за работа. Та той каза, че много доктори не са ваксинирани и не могат да дойдат на работа.
Още през лятото (август) Поромански отчете 60% от персонала на "Пирогов" като ваксиниран.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5325 -: Октомври 25, 2021, 10:46:47 »
Ми тествай се бе образ - 24 кинта и същият ден излиза резултата.

Може, ама за какво? Зелен таковата няма да ми даде. Ако съм го изкарал - изкарал. Ако не съм -па същото.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5326 -: Октомври 25, 2021, 10:51:41 »
Продължавате да не правите разлика между ваксинирани и изкарали го и още по лошо - не обръщате внимание че и чиновниците не внимават и те пък само ваксинирани смятат за "правилните хора"!
Оттам и възмущението на голяма част от хората.
И как не - аз, твърдо вярващият, че ваксините трябва да се ползват, почвам да попържам чиновнически недоразумения като това - пълни права - само на  ваксинирани!
Добре, че все пак мааалко се коригираха в последния момент.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5327 -: Октомври 25, 2021, 11:00:45 »
Кво да прайм?
Ми наказваш бре.
Щом на разбират от дума.
И тъкмо Радев е "в положение"
 :smokin:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5328 -: Октомври 25, 2021, 11:01:58 »
Изминалият уикенд беше един от най-тежките в живота ми, сериозен съм.
Такава хрема не бях имал, направо реки, реки...
В добавка влажна кашлица и леко втрисане.
Загубих вкус и обоняние.
Жена ми и малката щерка - нищо!
Днес съм по-добре, много по-добре, след час ще си направя бръз тест за успокоение на колегите в офиса.
Карахме ковида вкупом миналия ноември, с жена ми се ваксинирахме май/юни с Модерна.
Не агитирам никого, всеки сам да си решава.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5329 -: Октомври 25, 2021, 11:02:46 »
Продължавате да не правите разлика между ваксинирани и изкарали го

Какъвто и професор да дойде да ми го обясни, както и "научно" да ми го обясни, па нема да му повярвам, че човешкият организъм след шест месеца може да забрави напълно как да се бори с едно заболяване и да го кара се едно никога не е боледувал.
Ама, антителата изчезвали. Ми, ше изчезват. Като си здрав, за какво да се щъкат из организма?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5330 -: Октомври 25, 2021, 11:03:23 »
Чакайте бе, аман от вашата любима тема! Горе пише избори ноември 21.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5331 -: Октомври 25, 2021, 11:11:50 »
Чакайте бе, аман от вашата любима тема! Горе пише избори ноември 21.
МИ Кацатаров го изигра "черен лебед". И то в подходящия момент.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5332 -: Октомври 25, 2021, 12:25:27 »
 Negative!
Девиациите биле от друго... :th_up:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5333 -: Октомври 25, 2021, 17:38:00 »
Да се върнем на темата.
Quote (selected)
Поради резкия скок на цената на тока за бизнеса, кебапчетата за изборите ще се раздават сурАви.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5334 -: Октомври 25, 2021, 17:48:08 »
Рашков пак изкърти, изчисти и извози. Цура Тъпото гледаше още по-тъпо от всякога. Какви лоши неща чуха ушенцата ѝ за любимия Борисов и неговата ударна бригада.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5335 -: Октомври 25, 2021, 17:51:36 »
Очите и святкаха ли зад очилцата?
Ей кви пози съм чувал за "...с очила"! :m1924:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5336 -: Октомври 25, 2021, 17:52:47 »
Ей кви пози съм чувал за "...с очила"!

Бабини очила?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5337 -: Октомври 25, 2021, 17:53:26 »
Ей кви пози съм чувал за "...с очила"!

Бабини очила?
Неее, пропуснах уточнението - само с мноо скъпи! Мноо!
Ама пак излизаме от темата.
 :t1815:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5338 -: Октомври 25, 2021, 17:56:27 »
Чувал съм че се слагат под дупето. Пардон! Много ефективно. И като видя жена с очила, за туй се сещам.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5339 -: Октомври 25, 2021, 18:27:26 »
А пък шопите пак се канят да прехвърлят собствените харчове  за парно на народния гъз. Пардон! Голямо безочие. Получават най много и пак реват и зяпат за още.