Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 566908 пъти)

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5340 -: Октомври 25, 2021, 18:40:20 »
Ако Топлофикация София фалира ще гръмне цялата енергосистема на България . Пък и инсталациите не са пригодени за такъв товар.

Отделно ще почне да се гори какво ли не и ще настъпи апокалипсис от мръсен въздух.

Всеки областен град си има своя топлофикация и там нещата също не са розови...


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5341 -: Октомври 25, 2021, 18:50:57 »
А пък шопите пак се канят да прехвърлят собствените харчове  за парно на народния гъз. Пардон! Голямо безочие. Получават най много и пак реват и зяпат за още.

Е, така е. Ние сме столица. При нас не може да има проблеми. Какво ще кажат чужденците? Ще стегнете малко тасмите и ще ни оправите. Софето си е Софе.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5342 -: Октомври 25, 2021, 18:58:06 »
Аз ви мислех за прогресивен човек. Ма и вий гледам въртите феса.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5343 -: Октомври 25, 2021, 19:03:45 »
Аз ви мислех за прогресивен човек. Ма и вий гледам въртите феса.

Ами, аз съм прогресивен. Какво по-прогресивно от това друг да ти плаща гяволиите? Ний, софиянци, сме малко разглезени.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5344 -: Октомври 25, 2021, 19:15:49 »
Знаем това много добре, както казал Андрешко. София винаги е дърпала България назад.
« Последна редакция: Октомври 25, 2021, 19:22:17 от dabedabe »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5345 -: Октомври 25, 2021, 20:31:22 »
Изпълнителен директор на БЕХ - Валентин Николов
Дабедабеда, сам провери що за птица е този. Ако не успееш - калитко ше ти услужи.
Не, че ако бе друг, можеше да прави нещо друго, щото сме стигнали до тук пак по вина И на този хубавец, а основно на "патрона" Му.
И сега заложени са доставките на газ не само за някаква си Топлофикация София, а за цяла БГ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5346 -: Октомври 25, 2021, 21:09:47 »
кат прогресор препоръчвам една плутониева тип Нагазаки за София кат кардинално решение в енергетика, икономика и дори култура.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5347 -: Октомври 25, 2021, 21:21:49 »
Е Цузопол, аполония де, к'во прай тугиз без шопските клиенти на цаца, сафрид, халтура и прочихе? Те нещата са вързани.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5348 -: Октомври 25, 2021, 21:24:21 »
Quote (selected)
кат прогресор препоръчвам една плутониева тип Нагазаки за София кат кардинално решение в енергетика, икономика и дори култура.
Баси инквизицията си ти др. Созе!
Ми дай поне Хирошима бе, така отведнъш да ни доде, барем да не тръпнем три деня ф напразно очакване, може ли, а?
Или викаш - с тъп нош? :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5349 -: Октомври 25, 2021, 21:26:23 »
Слушам по БНТ периферно дебати и не мога да повярвам, че има толкова полезни идиоти ф мамковината.
Парррдон и ена полезна идиотка се фъчка там - нали няа нужда да ви я указвам?
 :bigok:
Ххахх, сега пък някакъф иска да връща в държавата продадените предприятия!!!
Боже, Боже, Боже!
То камък върху камък не остана от тях бе айол!
Бъч, моля те, кажи бе човеко - ти за връщане на предприятията обратно ф държавата ли си?
Че да ми олекне!
 :nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5350 -: Октомври 25, 2021, 21:37:21 »
хирошима и нагазаки може да са едни японски градове, но не и оня зарзаватчийски пласт в българският който не сте учили но не бихте посмели и попитали да ви прведедат когато спомена нагазаки и без да се интересувате от свойствата на плутоний 239, джузепе.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5351 -: Октомври 25, 2021, 21:48:04 »
Quote (selected)
без да се интересувате от свойствата на плутоний 239, джузепе.
Които, като лаик, долу горе са ми известни, уважаеми Созе.
И все пак, предпочетох ако ше ни пускаш некква боНба, да е таа, първата, ф Хирошима така и не са разбрали какво им се е случило, поне отначало. Ф Нагасаки, вече се е дочуло за неккво чудо.
Затва и помолих смирено, ако може като ф Хирошима - първо тук, ф шоплука, че да минем бес безсънни нощи ф очакване.
Твай друже, нещо си се възпалил отрано и не си ме разбрал!
Мей би.
Ако може де, ф крайна сметка, ако решиш, ощастливи пръво варналии или майнинген, пък сетне насам.
п.с. само глей интервала да е скъсен, щот няа остане ни един шоп тъдява - сички ше са избягали я по Меден Задник, я ф Аспарухово, я по широкото плофдифско пОле.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5352 -: Октомври 25, 2021, 21:53:28 »
Варната не трогайте! Какво сме ви криви ний, че разсипахте дръжавата? Ааа! Кроите работите както ви отърва. Един прост дебелак търпяхте толкоз време. Вий го прекопавахте и поливахте. И даскаличката. Айде моля, без намеци!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5353 -: Октомври 25, 2021, 21:56:50 »
Добре бе, ф Каменар стаа ли?
Мъ пак ше тряа лично с Кайзера да се договаряте де, той е дежурен по ЗИП таа вечер май!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5354 -: Октомври 25, 2021, 21:59:56 »
Трябва го улуча в добро настроение. Не е лош човек. Викам, на маса, ша са разберем.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5355 -: Октомври 25, 2021, 22:00:28 »
Quote (selected)
Вий го прекопавахте и поливахте.
Ааа, молим, молим, своето не даваме, но и към чуждо посягаме само гат не моат ни фана!
Пръво самозапалване варненско  БГ даде надежди, уви - Портних! Сетне - пак. Порой отнесе циганята ви - Пак Портних!
Ко беше за прекопаване и поливане?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5356 -: Октомври 25, 2021, 22:04:15 »
Quote (selected)
Викам, на маса, ша са разберем.
Нямаш грижа! Кръстосал съм палци!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5357 -: Октомври 25, 2021, 22:04:29 »
Със самозапалването се поизложи. Мисля, че ченгетата скроиха номер на наивния човек. Бог да го прости!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5358 -: Октомври 25, 2021, 22:05:16 »
логическото ударение е на нагазаки, джъзепе. не на дизайна- бил той имплозивен с у235 или от артилерийски тип с пу 239(пенетриращ дизайн). джендърориентация, не спин на елекърона.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5359 -: Октомври 25, 2021, 22:07:55 »
Аз ли? Аз за горкия човек съжалявам, друго не мога, но вие драги доста се поизложихте. Дали ченгетата са му скроили нъмбър или друг, дали сам той - аз не знам и не мога да знам, но човекът си отиде напразно и що ли?
Ми щото вие, местната ентелегенция си избрахте пак от същото. Сетне пак. И пак.
Абе постоянни хора сте и на вас поне може да се разчита, ако уцелите някога ваксата.
Ако.
И когато.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5360 -: Октомври 25, 2021, 22:09:27 »
Едно време думата пенетрейт срещнах около принтерите. После лесно я свързах с междуполовото общуване.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5361 -: Октомври 25, 2021, 22:11:52 »
в случаят е дюс хомополово. някоя алис и да намаже в тарапаната е погрешка.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5362 -: Октомври 25, 2021, 22:12:49 »
логическото ударение е на нагазаки, джъзепе. не на дизайна- бил той имплозивен с у235 или от артилерийски тип с пу 239(пенетриращ дизайн). джендърориентация, не спин на елекърона.
Сър, много си ми енигматичен таа вечер и викам да оставим просветлението за друк път.
А елекърона да си върти гъзъ как ще - майната му, днес ас съм си извадил гриин сертификат бе, къде ме търсиш!
Тва, на пенетриращ дизяйн начи, че жената ше си стои ф къщи, а ас ше си ходя къде си искам сам!
Рийш ли!
Щот съм благонадежден тип. Не кат теб!
Поне по докименти!
Панимайш?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5363 -: Октомври 25, 2021, 22:15:47 »
зимата тепърва идва....дмепм на шопите в повече.ще платим лихвите за барем три мандата снишаване.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5364 -: Октомври 25, 2021, 22:17:02 »
Кат' си разчистите комуната, може да говорим пак. А пък не съм твърдял, че сме без кусури. Вий нагаждате раптите, стискате парите и прочее. Айде дан' се прайм на вчерашни.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5365 -: Октомври 25, 2021, 22:17:22 »
Кайзере, внимавай във формата
Чета ви  :t0153:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5366 -: Октомври 25, 2021, 22:17:45 »
 :0005:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5367 -: Октомври 25, 2021, 22:22:31 »
Quote (selected)
Чета ви
А, тя работата стана дебела!
Лека!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5368 -: Октомври 25, 2021, 22:24:09 »
Ти пък къде хукна?
Не съм казала че ще пиша, а само че ви чета.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5369 -: Октомври 25, 2021, 22:25:45 »
не бих нарекал бабалис дебела. всичко си има граници. а и каквото и да чете накрая винаги е теория на конспирацията. лека....поне алис ще си легне с надежда.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5370 -: Октомври 25, 2021, 22:25:50 »
Ша развали конушмака женската, дамата де.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5371 -: Октомври 25, 2021, 23:09:10 »
Всеки сам избира своята надежда

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5372 -: Октомври 26, 2021, 09:33:23 »
Част от "поетичното" творчество на проф. Герджиков, кандидат президент:

 "Два мерцедеса карам, 100 гаджета сменявам, на сухо не оставам..." - продуцент Жоро Сръбския, 1998 г.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5373 -: Октомври 26, 2021, 10:00:26 »
Варната не трогайте! Какво сме ви криви ний, че разсипахте дръжавата? Ааа! Кроите работите както ви отърва. Един прост дебелак търпяхте толкоз време. Вий го прекопавахте и поливахте. И даскаличката. Айде моля, без намеци!
Хмъ.
Че тя цялата работа с герба не беше ли учредена баш от една варненска съдийка ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5374 -: Октомври 26, 2021, 12:26:05 »
Движение Граждани за Европейско Развитие на България, учредено от тогавашната председателка на ОС Варна, г-жа Душана Здравкова няма нищо общо с това, в което го превърнаха Цветанов и Борисов. Тя, до колкото знам отдавна си тръгна.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5375 -: Октомври 26, 2021, 12:49:01 »
Какви времена бяха! Само като се сети човек за онази невръстна девойка, дето беше чакала от тъмни доби пред офиса на ГЕРБ, за да се запише първа за член .. :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5376 -: Октомври 26, 2021, 12:55:48 »
Движение Граждани за Европейско Развитие на България, учредено от тогавашната председателка на ОС Варна, г-жа Душана Здравкова няма нищо общо с това, в което го превърнаха Цветанов и Борисов. Тя, до колкото знам отдавна си тръгна.

И също така отдавна плюе срещу гербавите. Не мога да я осъждам, все пак аз гласувах за Радев...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5377 -: Октомври 26, 2021, 13:12:21 »
Quote (selected)
И също така отдавна плюе срещу гербавите. Не мога да я осъждам, все пак аз гласувах за Радев...
Еее, тва бе пресилено!
Мноо пресилено.
И двете изречения в комплект.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5378 -: Октомври 26, 2021, 13:16:43 »
Еее, тва бе пресилено!
Мноо пресилено.
И двете изречения в комплект.
 :bigok:

Изобщо не е пресилено. За над 30 години, аз никога не съм гласувала "против", а "за". Може и да съм се ядосвала и дразнела, но винаги съм отчитала особеностите. За първи път отчитам своя грешка - Радев! Даже съм склонна да се извиня и на Фирмин, ама си мисля, че той вече съвсем е харесал Радев и отново ще се разминем.
Със сигурност мога да обявя, че към днешния момент президентът ни е с къде 100 гласа сигурни на долу и в двата тура

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5379 -: Октомври 26, 2021, 13:28:55 »
 :smokin:
Не знам, не знам!
На всеки му се е случвало да греши, на мен също. И не един път. Слава Богу - никога два пъти по един и същи въпрос. Като съм имал съмнения - просто съм пасувал. Като възникнат впоследствие - малко се отдръпвам и наблюдавам известно време отстрани. Времето си показва.
Конкретно по Радев - дори не чувствам в момента необходимост от отдръпване и наблюдение. Засега, определено, мнението ми е, че прави каквото може. Каквото може да се прави ЗА БГ. Не за всеки един от нас - не му е такава и функцията.
Мисля, че балансира, ходейки по тънко въже, опънато на високо. То тва е и добре от друга страна - плюенето не достига чак до там. Може би единствено предимство.
Мисля, че има още време, да се прецени.
Не обичам да се шматкам като въртенето на опашката на влюбено колибри ф размножителен период.
Може и да ми е кусур, но досега само два-три пъти съм се лъгал сериозно, а дъъълго съм бил подлаган на съблазни.
Инертен бе!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5380 -: Октомври 26, 2021, 13:36:32 »
Quote (selected)
Със сигурност мога да обявя, че към днешния момент президентът ни е с къде 100 гласа сигурни на долу и в двата тура
Тва не е проблем, пък и не доказва нещо - напр. че няма да изскочат от другаде 200 нагоре. Няма лошо и ако не изскочат и ако Редив си замине.
Ше дойде друг. Поне при мен - ше ми е през...и т.н. Просто - Радев си свърши своята работа, сега ще има Правителство, а нещата се вършат там.
Квот сме си избрали - тва ше е!
Дали ще остане Радев / в това съм убеден/ или ше дойде жертвата Герджиков - малко бърка нещата ф мамковината.
Нали е "фигурант"?
Дали "фигуранта" ще е със "зелени чорапи" или червена тога - гоуем праз!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5381 -: Октомври 26, 2021, 13:38:32 »
Джузепе, виж си личните

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5382 -: Октомври 26, 2021, 13:55:09 »
Видях.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5383 -: Октомври 26, 2021, 13:58:14 »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5384 -: Октомври 26, 2021, 13:58:16 »
Тва не е проблем, пък и не доказва нещо - напр. че няма да изскочат от другаде 200 нагоре. Няма лошо и ако не изскочат и ако Редив си замине.
Нема е толкива лесно. Вероятно ще спечели, но с "мижав" резултат и ще стане поредният мижав президент, дето парламента ще го подритва кога си пожелае.
А не беше така. И що? заради една тъпа заповед на здравното ни таквиз. И щото "европа иска".


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5385 -: Октомври 26, 2021, 14:03:06 »
Пишете всичко на Радева, че без виновни ни е терсене.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5386 -: Октомври 26, 2021, 14:05:51 »
Нема е толкива лесно. Вероятно ще спечели, но с "мижав" резултат и ще стане поредният мижав президент, дето парламента ще го подритва кога си пожелае.
А не беше така. И що? заради една тъпа заповед на здравното ни таквиз. И щото "европа иска".

Всъщност беше, ама докато аз внимателно следях действията му /имаше всички индикации накъде върви/, ти го слушаше кво приказва :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5387 -: Октомври 26, 2021, 14:24:24 »
Ами не. "триморието" е повече възможност отколкото заплаха. За България.
Но с тая невероятна дивотия да ограничава права на 80-90% от гласоподавателите си .... бе нямам думи.
При това е осъзнато и умишлено. Самия Кацаров има публични изказвания, че въвеждането на сертификати означава дискриминация.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5388 -: Октомври 26, 2021, 14:28:53 »
Ами не. "триморието" е повече възможност отколкото заплаха. За България.
Но с тая невероятна дивотия да ограничава права на 80-90% от гласоподавателите си .... бе нямам думи.
При това е осъзнато и умишлено. Самия Кацаров има публични изказвания, че въвеждането на сертификати означава дискриминация.

Не съм съгласна с теб за триморието и съвсем не беше само то

Кацаров е изнуден и изобщо не бива да се съмняваш в това! Изобщо!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5389 -: Октомври 26, 2021, 14:32:12 »
Каквото кажат началниците - и предишните, и сегашните бесно десни около "Глобална България", което те не афишират.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5390 -: Октомври 26, 2021, 17:22:57 »
Предполагам имаш предвид Желев, който свали правителството на ФД. Наскоро такова нещо не се е случвало - нито Плевнелиев свали правителството на Орешарски, нито Радев - това на Борисов.
...съмнително, Димитров поиска вот на доверие, малко вероятно е ЖЖ да го е накарал ... кой и как гласува няма значение...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5391 -: Октомври 26, 2021, 20:13:25 »
Докато ни управляват психотици и психопати, така ще е!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5392 -: Октомври 26, 2021, 20:35:18 »
Quote (selected)
К. Петков атакува КС с искане за публичен процес за гражданството си
Тоз май наистина не е в час!
Тва да не е трибунал бе Кире, ти си се помешал нещо.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5393 -: Октомври 26, 2021, 20:39:56 »


А, какво ще кажете, за тия ли ще се разходите до секцията си?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5394 -: Октомври 26, 2021, 21:00:26 »


А, какво ще кажете, за тия ли ще се разходите до секцията си?!
Не, за други, а ти?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5395 -: Октомври 26, 2021, 21:02:33 »
Ами не. "триморието" е повече възможност отколкото заплаха. За България.
Но с тая невероятна дивотия да ограничава права на 80-90% от гласоподавателите си .... бе нямам думи.
При това е осъзнато и умишлено. Самия Кацаров има публични изказвания, че въвеждането на сертификати означава дискриминация.

Кацаров няма избор. Всъщност цялата работа със сертификатите трябваше да се задейства още, когато встъпи в длъжност или да не се прави изобщо. Така поне половината население щеше да го плюе. А то сега всички го плюят - едни - че въвел сертификатите твърде късно, другите - че ги въвел изобщо.
Ясно беше, че ЕС ще възприеме този курс със сертификатите. Ако искаме поне да сме частично отворени към тях - трябва да ги въведем. Иначе сценарият е повторение на зимата/пролетта тая година. 
« Последна редакция: Октомври 26, 2021, 21:11:43 от Бонго »

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5396 -: Октомври 26, 2021, 21:10:13 »
Всичко е ГЕОПОЛИТИКА бре милички.

Колко пъти да обяснявам за Малта, декември, 1989г?

И Триморие ще има и зелени сертификати и ядрени бомби на наша територия ако се наложи...

И нищичко не може да направите.

Нали видехте как англосаксите смляха Ердоган за 24 часа?

Орбан и Качински се държат, да видим докога ?




Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5397 -: Октомври 26, 2021, 21:11:45 »
Откак девойки по нощите се  редят на опашка да се запишат първи за член нещата не вървят добре на територията.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5398 -: Октомври 26, 2021, 21:13:34 »
Нали мноо се кефите на проф Иво Христов?

Ми човека си го каза ясно: "Рамката е зададена.Може да има само "фина настройка"".

Радев прави именно това.


Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #5399 -: Октомври 26, 2021, 21:13:48 »
Нали видехте как англосаксите смляха Ердоган за 24 часа?
Орбан и Качински се държат, да видим докога ?


Съвсем различни казуси, геополитико наш.