Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 572013 пъти)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2520 -: Септември 24, 2021, 18:22:22 »
Ти кой точно Георг имаш предвид,

Ми, той е един, бе! Георг Георгиев. В международния си паспорт сигурно е записан като Guoeorg Guoeorgouiev.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2521 -: Септември 24, 2021, 18:23:54 »
Алоо горните, задминахте и Борисов в злобата си към Радев. Някаква алтернатива?
Ще допълня:
Каква би била ползата за гражданите, ако и последният фсе още функциониращ център на властта бъде гътнат?

Щото няма законодателна власт, или когато я има, доверието към нея е никакво.
Има съдебна власт и доверието към нея е никакво.
Доверието към излъчваната по обичайните канали изпълнителна власт е никакво.



Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2522 -: Септември 24, 2021, 18:27:17 »
Ще допълня:
Каква би била ползата за гражданите, ако и последният фсе още функциониращ център на властта бъде гътнат?
Имам  съмнения че самият "център" се чуди как да се гътне или поне да падне за дузпа.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2523 -: Септември 24, 2021, 18:27:45 »
Ти кой точно Георг имаш предвид,

Ми, той е един, бе! Георг Георгиев. В международния си паспорт сигурно е записан като Guoeorg Guoeorgouiev.
Горкият човек! Тежко детство? На родителите не са им стигнали пари да му купят още една буквичка "и" за името на края? Ама кой си избира името...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2524 -: Септември 24, 2021, 18:27:59 »
Quote (selected)
И не се самонавивай, агитираш здраво срещу Радев тук, в кварталната организация, пред тези които "водиш"

Надценяваш ме, но няма лошо. Дано е така, въпреки че не притежавам подобно самочувствие. Ако Радев се лъзне на първия тур, ще ми стане повече от приятно, но не вярвам и точно, щото  :i_sheepish: - те си мислят, че са направили правилния избор и аз гадно агитирам. Но, няма лошо да помечтая...ако стане неква инфекция, тогава работата би отишла към....една думичка с "ч" :nuts:

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1707
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2525 -: Септември 24, 2021, 18:29:01 »
Не са смешни! Ако не беше БСП, Радев никога нямаше да стане президент. Кое е първичното, Отврат? И когато Гешев му нахълта в президентството там първа беше точно БСП. .....Както и да е.
Мен президентските избори не ме вълнуват, а парламентарните.
След тях ще имаме Конгрес, щото е крайно време БСП да се определи идиеологически! Тва ни е най-големият проблем и този разговор наближава със страшна сила
Ти на моето партийна дисциплина ли му викаш?
Разбирам я младата дама, напълно я разбирам - но не я оправдавам нито приемам да говори от името на останалите си партийни другари.
.......
Малко странно ми идва едно дете, член на тази велика партия, да говори за идеология, идеологическо определяне и подобни (живеем в свободна и демократична страна, всеки има такова право)  .....надделя линията на Лилов (превръщане в социалистическа партия) над линията на Луканов (социалдемокрация), линия която до ден днешен е освирквана.
Този избор определи продължаващата лутаница в БСП до ден днешен, .....

Въпросите са интересни, могат да бъдат дискутирани - ето Пепи вече петилетка се опитва да предизвика такъв разтовор - няма да стане, поради липсата на трезв поглед и толерантност.

Толкоз от мен.
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 01:28:42 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2526 -: Септември 24, 2021, 18:29:11 »
Ще допълня:
Каква би била ползата за гражданите, ако и последният фсе още функциониращ център на властта бъде гътнат?
За гражданите - некаква, ама за партиите - голяма! Ще могат спокойно да казват, какво искате, граждани, нали виждате, че всичките са маскари и сестри имат, професионалистки!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2527 -: Септември 24, 2021, 18:29:40 »
Имам  съмнения че самият "център" се чуди как да се гътне или поне да падне за дузпа.
би ли пояснил, аргументирайки съмненията си с примери?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2528 -: Септември 24, 2021, 18:31:37 »
За гражданите - некаква, ама за партиите - голяма! Ще могат спокойно да казват, какво искате, граждани, нали виждате, че всичките са маскари и сестри имат, професионалистки!
ас питах за гражданите, щото съм гражданин и искам да разбера, ква би била персоналната ми файда од капичването на последния фсе още стърчащ индикатор за наличие на държавност у нас.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2529 -: Септември 24, 2021, 18:32:45 »
Ъъъъ, аз не съм чула някой да се кани да яде съдържанието на хладилника на Красная площадь, ама може да съм пропущила нещо!
Въъхх... а да си чула некой да е ял от курабийките на мем Нюланд?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1707
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2530 -: Септември 24, 2021, 18:36:30 »
https://stefan-tcholakov.eu/index.php?year=2008&title=%D1%F0%E5%F9%E0+%F1+%C3%E5%EE%F0%E3%E8+%CA%EE%ED%F1%F2%E0%ED%F2%E8%ED%EE%E2+-+28+%F4%E5%E2%F0%F3%E0%F0%E8+2008 ....ето ви снимки, да си опресните представата за великия Стефан д-р Чолаков (да не се заблудите, че Стефчо е доктор, хич не е)...

ПП - не се научих да пускам снимки, щях да ви зарадвам...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2531 -: Септември 24, 2021, 18:40:59 »
би ли пояснил, аргументирайки съмненията си с примери?
Не ми пука за извинителната бележка дадена от Кирето на Радев.
Такива индулгенции за безпаметните вярващи.
Моя лична прогноза е че новият проект ще вземе между 25 и 30% + половината БСП и други ще му стигнат, такива сметки са направени и сигурно ще излязат накрая.
Което може да е за добро, но за мен е светнала лампичка че чиляка не е читав и няма как да му симпатизирам.
Може да е бил "светец", ама вече не е.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2532 -: Септември 24, 2021, 18:41:39 »
Въъхх... а да си чула некой да е ял от курабийките на мем Нюланд?
Виждала съм ги на видео!!!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2533 -: Септември 24, 2021, 18:42:54 »
Не ми пука за извинителната бележка дадена от Кирето на Радев.
Такива индулгенции за безпаметните вярващи.
Моя лична прогноза е че новият проект ще вземе между 25 и 30% + половината БСП и други ще му стигнат, такива сметки са направени и сигурно ще излязат накрая.
Което може да е за добро, но за мен е светнала лампичка че чиляка не е читав и няма как да му симпатизирам.
Може да е бил "светец", ама вече не е.
не питах за какво не ти пука, а дали би бил така добър да приведеш некви факти, поткрепящи тезата ти..каквато и да е тя.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2534 -: Септември 24, 2021, 18:43:20 »
Виждала съм ги на видео!!!
Нолад прай курабийки, Мустафата зелник.
Имаше нещо за зелника и лудия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2535 -: Септември 24, 2021, 18:45:13 »
Прост факт - хора ползващи се с доверието на президента, негови доверени люде правят политически проект претендиращ за алтернатива на досегашните му избиратели.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2536 -: Септември 24, 2021, 18:45:23 »
Виждала съм ги на видео!!!
Тъй... тъй... туй ми напомня за приказките:
И аз бях там... три дни ядох и пих... по брадата ми тече, а в устата ми не влезе...
"Батеее... вярно ли че шоколадът е сладък?
Вярно...
Ти ял ли си?
Не съм, ама чух да си говорят..."
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2537 -: Септември 24, 2021, 18:46:48 »
Quote (selected)
Моя лична прогноза е че новият проект ще вземе между 25 и 30% + половината БСП и други ще му стигнат, такива сметки са направени и сигурно ще излязат накрая.

Приемам баса! На какво ще се хванем, че нема да мине 12% и нема да вземе почти нищо от БСП, а ще точи ристю, слафчу и мая? Последната няма да влезе :smokin:

п. п. Ся, аз за разлика от теб знам нещо мноо грозно...опозицията на Нинова хич не аресува новия проект :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2538 -: Септември 24, 2021, 18:53:24 »
Прост факт - хора ползващи се с доверието на президента, негови доверени люде правят политически проект претендиращ за алтернатива на досегашните му избиратели.
неколко прости факта:
1. Радеф не им е господар на теа проектанти, ако те искат да се занимават стеа неща, той нема лостовете и най-вече праото да ги спре.
2. Радеф е плезидент на фсички българи, такъф е по спецификация и ако некъф процент од българите се чуфстват прекарани од Радеф, първо треа да си погледнат процента и дали той е достатъчен за квото и да било.
3. Ти немаш, Асол нема и въопще никой фтая страна фмомента нема алтернативно предложение за позицията на Радеф, тоест се връщаме към забелешката на Пенчо Бре од 16:13:23
4. Ти, буратино, не знаеш за кой друг ще гласуваш. Щото такъф на терена няма и щото до тоа момент не съм те чул да мецнеш за друг.
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 19:15:12 от wreckage »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2539 -: Септември 24, 2021, 18:54:20 »
"Между 25 и 30%???"
А бе, дан' си преводача на science fiction? Ут Казанлък?
Сократее... ти ли си бря?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2540 -: Септември 24, 2021, 18:56:33 »
"Между 25 и 30%???"
А бе, дан' си преводача на science fiction? Ут Казанлък?
Сократее... ти ли си бря?

Аз дадох преко сили 12"% и съм на мнение, че чувствително ги завиших. Половината ще са от дабъларите

п. п. Буратино, атаките започнаха още от Денят на Независимостта в студиото на Козелич. Гост беше Даниел Лорел. Бабиерът така зверски го притисна досежно партията на Митю Очите, че новата надежда обеща да провери и да снесе притесненията на по-горно място. Очертава се страшен Цирк, щото не вярвам да се отмине и другия мандатоносител - Наско. Мноо богата биография на политическа бабочка . А слафчувците имат и да си връщат. На всичкото отгоре Фактор дава трибуна срещу Прокопиев и почва да става повече от забавно....:nuts:
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 19:02:03 от Aсол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2541 -: Септември 24, 2021, 18:58:14 »
неколко прости факта:

и един съвсем категоричен факт: радев не се е разграничил публично нито от проекта, нито от съставляващите го. вместо това ползва разни витиевати фрази от рода на 'ама аз не подкрепям партии, а политики', с което се опитва да не каже нито да, нито не.

още един категоричен факт: в съвсем близкото минало радев натири калоянчо заради купон с нинова. ако онова в провинение, то това сегашното /президентски кадри с президентското име на уста правят партия и искат да крадат членове на издигналата го коалиция/ какво е?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2542 -: Септември 24, 2021, 18:59:49 »
Тъй... тъй... туй ми напомня за приказките:
И аз бях там... три дни ядох и пих... по брадата ми тече, а в устата ми не влезе...
"Батеее... вярно ли че шоколадът е сладък?
Вярно...
Ти ял ли си?
Не съм, ама чух да си говорят..."
Имаше някъде и по-дълго, но ме мързи да търся!
Печеньками вымощена дорога в ад (украинская версия)

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2543 -: Септември 24, 2021, 19:00:54 »
Quote (selected)
След тях ще имаме Конгрес, щото е крайно време БСП да се определи идиеологически! Тва ни е най-големият проблем и този разговор наближава със страшна сила
Асол, да живееш, напълно сериозна съм :thup:
няма много хора предани на идеи

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2544 -: Септември 24, 2021, 19:01:41 »
Quote (selected)
и един съвсем категоричен факт: радев не се е разграничил публично нито от проекта
ква би била електоралната му полза од ено такова разграничаване?

Ас не съм претставителен, но сметам да гласувам за Радеф и за бесепе. Освен ако Асол не ме възгечтиса од фторото, което би било жалко, щото първата адекватна проява на таа партия, одкак Нинова е началник там, беше по темата с пенсиите.
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 19:06:54 от wreckage »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2545 -: Септември 24, 2021, 19:04:12 »
ква би била електоралната му полза од ено такова разграничаване?

За ква полза говорим, когато се изживяваш като Фар сред бурите? :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2546 -: Септември 24, 2021, 19:04:31 »
и един съвсем категоричен факт: радев не се е разграничил публично нито от проекта, нито от съставляващите го. вместо това ползва разни витиевати фрази от рода на 'ама аз не подкрепям партии, а политики', с което се опитва да не каже нито да, нито не.

И защо трябва да се "разграничава"? Обясни, простичко.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2547 -: Септември 24, 2021, 19:05:16 »
Приемам баса! На какво ще се хванем, че нема да мине 12% и нема да вземе почти нищо от БСП, а ще точи ристю, слафчу и мая? Последната няма да влезе :smokin:

п. п. Ся, аз за разлика от теб знам нещо мноо грозно...опозицията на Нинова хич не аресува новия проект :nuts:
И на мен ми се струва, че ще е горе-долу такъв резултатът, но има едно голямо "НО" - изборите са "2 в 1". Изглежда ще има активизиране на периферията. Много е възможно например Иванчо да симпатизира на партията А, но не чак дотам, че да си вдигне задника да гласува. Обаче симпатизира достатъчно на кандидат-президента Х и отивайки да гласува за него, гласува и за партията. Или се колебае между партиите А и Б с уклон към А, но тъй като фаворитът му Х подкрепя Б, гласува за Б. И социолозите говорят, че ще има такъв ефект, но как конкретно ще се прояви, не знаят.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2548 -: Септември 24, 2021, 19:06:48 »
и един съвсем категоричен факт: радев не се е разграничил публично нито от проекта, нито от съставляващите го. вместо това ползва разни витиевати фрази от рода на 'ама аз не подкрепям партии, а политики', с което се опитва да не каже нито да, нито не.

още един категоричен факт: в съвсем близкото минало радев натири калоянчо заради купон с нинова. ако онова в провинение, то това сегашното /президентски кадри с президентското име на уста правят партия и искат да крадат членове на издигналата го коалиция/ какво е?
Стига майтап! Радев не би трябвало да се разграничава нито публично, нито приватно от каквото и да било, защото е президент на всички българи. Правилно не казва ни да, ни не, съвсем стил Бети Две, което показва добър политически нюх.

Именно поради това е правилно да натири някой от кадрите си за откровена поддръжка на ЕДНА партия, дори толкоз заслужила, пак поради гореописаните причини. Президентът няма право да показва предпочитания, и същото важи за неговите хора. Такава им е длъжностната характеристика.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2549 -: Септември 24, 2021, 19:07:49 »
Иванчо, от стария виц: 1. Не всеки, който те н@сира ти мисли злото. 2. Не всеки, който те вади от лайн@ата, ти мисли доброто...

Имайте го предвид!
                           
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2550 -: Септември 24, 2021, 19:08:29 »
Приемам баса! На какво ще се хванем, че нема да мине 12% и нема да вземе почти нищо от БСП, а ще точи ристю, слафчу и мая? Последната няма да влезе :smokin:

п. п. Ся, аз за разлика от теб знам нещо мноо грозно...опозицията на Нинова хич не аресува новия проект :nuts:
Не съм казал че ще вземе нещо сериозно от БСП и без тях ще се намерят достатъчно мисловно необременени към 1/3 - толкова бяха Христо/Славчо и Мая любците.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2551 -: Септември 24, 2021, 19:09:04 »
Мисля, че се дръгнете за нероден Петко.
Когато излязат конкурентите, едва тогава може да се дискутира сериозно в смисъл - добре, не се иска тоя, щото не става оти така и така, е тогава може да се задава сериозният въпрос  - а оня с кво става повече?
Нали Божем истината се познавала чрез сравнението?
Иначе, кво му е само по себе си на лайното, като такова?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2552 -: Септември 24, 2021, 19:11:36 »
одкъде излизат конкурентите, Джузепе? Тва не е гинекологичен въпрос.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2553 -: Септември 24, 2021, 19:13:35 »
Стига майтап! Радев не би трябвало да се разграничава нито публично, нито приватно от каквото и да било, защото е президент на всички българи. Правилно не казва ни да, ни не, съвсем стил Бети Две, което показва добър политически нюх.
глупости. откровени. колко е правилно - ще се види, също и как твоето 'правилно' ще рефлектира сред тези, които го издигнаха.

Quote (selected)
Именно поради това е правилно да натири някой от кадрите си за откровена поддръжка на ЕДНА партия, дори толкоз заслужила, пак поради гореописаните причини. Президентът няма право да показва предпочитания, и същото важи за неговите хора. Такава им е длъжностната характеристика.
така ли? ти да видиш, защо тогава не е натирил оня копринения, дето не само поддържа една партия, ами намесва и името му там? м?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2554 -: Септември 24, 2021, 19:15:54 »
Като излязат на терена
Това не е топологичен отговор.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2555 -: Септември 24, 2021, 19:17:46 »
към момента радев не може да разчита на гербави, депесета, дебета и възрожденци. подкрепата на славчувците не е ясно каква е точно, щото хем го подкрепят, хем му разпъваха министрите. бесепе няколко пъти го пита в прав текст какво мисли за братя аргирови и стартъпа им, отговор нямаше. каква ще е подкрепата на бесепе - всеки да си представя как идат някакви от името на президента да ти крадат коалиционен партньор, а ти след това този президент го подкрепяш.

иначе 67 си мисли, че с 'правилното' си поведение радев ще увеличи подкрепата. откъде?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2556 -: Септември 24, 2021, 19:18:16 »
Първо - приказките у сий форум - за тълпата, която зове на бунт, на борба - са само в щенията на форумците.
Фторо - по време на "катаклизми" произвеждани от вестникарите - хората си гледат в "хладилничето", а не в колонките на газетите...
Трето - Тия двамата фронтмени на "промяната" могат да постигнат някакви резултати??? само ако партийните членове ги припозначт? Но не виждам причина.
И четвърто - тия менестрели не са дедо Цар... дори да ги умножат по пет...
П.П. А що се отнася до Радев - той няма друг път освен Щрайфа. А трасьорът, който е начертал трасето, се е постарал да нареди флаговете достатъчно близко... :smokin:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2557 -: Септември 24, 2021, 19:18:28 »
а самият радев се пънеше още на първи тур да се поздрави с победата.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2558 -: Септември 24, 2021, 19:18:43 »
„Щото няма законодателна власт, или когато я има, доверието към нея е никакво.
Има съдебна власт и доверието към нея е никакво.
Доверието към излъчваната по обичайните канали изпълнителна власт е никакво.„



Мда!
Това показва само, че масонският мурафет „разделение на властите„ се е провалил, а с нея и управлението масонерията в България.
Но пък има и други начини на управление.
ТоталитаризЪМ, например.
Силна власт, съсредоточена в ръцете на монарх, или лидер.
Една военна диктатура също би свършила работа, но нямаме военни и армия.
Но пък имаме  паркетен генерал, де ходи по сбирки на кралски особи.
Или генерал от пожарната.
Представям си, как пожарникарите правят преврат.
Би било смешно, но затова пък уникално и протопоро

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2559 -: Септември 24, 2021, 19:19:14 »
глупости. откровени. колко е правилно - ще се види, също и как твоето 'правилно' ще рефлектира сред тези, които го издигнаха.
така ли? ти да видиш, защо тогава не е натирил оня копринения, дето не само поддържа една партия, ами намесва и името му там? м?
как точно ще рефлектира, бесепето може ли да забрани на електората си да гласува за Радеф и дори да можеше, ква би била ползата за бесепето од ена такава забрана?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2560 -: Септември 24, 2021, 19:19:32 »
неколко прости факта:
1. Радеф не им е господар на теа проектанти, ако те искат да се занимават стеа неща, той нема лостовете и най-вече праото да ги спре.
2. Радеф е плезидент на фсички българи, такъф е по спецификация и ако некъф процент од българите се чуфстват прекарани од Радеф, първо треа да си погледнат процента и дали той е достатъчен за квото и да било.
3. Ти немаш, Асол нема и въопще никой фтая страна фмомента нема алтернатвно предложение за позицията на Радеф, тоест се връщаме към забелешката на Пенчо Бре од 16:13:23
4. Ти, буратино, не знаеш за кой друг ще гласуваш. Щото такъф на терена няма и щото до тоа момент не съм те чул да мецнеш за друг.
От моя скромен опит, далеч съм от позицията на Радев знам че ако сгафи някой който съм назначил част, основната ще полепне по мен и даже някой да вика "ма той шефа не знае", даже и лъжичката да се намери лошото чувство остава и е към титуляра - в случая президента, а всякакви кирчовци от харвардско, пламенчовци с шнорхели са еднодневки.
Quote (selected)
Щото такъф на терена няма и щото до тоа момент не съм те чул да мецнеш за друг
.
не само Буратино не мецва, явно други няма, и на сътезание с един катър няколко магарета и овцекози ще се оправите и без Буратино.
Надявам се!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2561 -: Септември 24, 2021, 19:20:30 »
„Щото няма законодателна власт, или когато я има, доверието към нея е никакво.
Има съдебна власт и доверието към нея е никакво.
Доверието към излъчваната по обичайните канали изпълнителна власт е никакво.„



Мда!
Това показва само, че масонският мурафет „разделение на властите„ се е провалил, а с нея и управлението масонерията в България.
Но пък има и други начини на управление.
ТоталитаризЪМ, например.
Силна власт, съсредоточена в ръцете на монарх, или лидер.
Една военна диктатура също би свършила работа, но нямаме военни и армия.
Но пък имаме  паркетен генерал, де ходи по сбирки на кралски особи.
Или генерал от пожарната.
Представям си, как пожарникарите правят преврат.
Би било смешно, но затова пък уникално и протопоро
Тръмпославо, пий ена ацетонлийка.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2562 -: Септември 24, 2021, 19:25:15 »
Quote (selected)
Представям си, как пожарникарите правят преврат.

https://www.hera.bg/im/17096.w625.jpg

Бе тия моат подкокороса половината нежен еРекторат, па и част от мъжкио. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2563 -: Септември 24, 2021, 19:25:39 »
Стига майтап! Радев не би трябвало да се разграничава нито публично, нито приватно от каквото и да било, защото е президент на всички българи. Правилно не казва ни да, ни не, съвсем стил Бети Две, което показва добър политически нюх.

Именно поради това е правилно да натири някой от кадрите си за откровена поддръжка на ЕДНА партия, дори толкоз заслужила, пак поради гореописаните причини. Президентът няма право да показва предпочитания, и същото важи за неговите хора. Такава им е длъжностната характеристика.
Да.

Освен тва онзи младеж си беше въобразил, че като началник на кабинета на президента е началник на самия президент.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2564 -: Септември 24, 2021, 19:26:07 »
Quote (selected)
каква ще е подкрепата на бесепе - всеки да си представя как идат някакви от името на президента да ти крадат коалиционен партньор, а ти след това този президент го подкрепяш.

В БСП половината от членския състав са военни. Снощи от тях  разбрах, че ако ми идват някакви от Инициативен комитет за Радев да ме приобщават, ще трябва да се легитимират, че имат оторизация от БСП :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2565 -: Септември 24, 2021, 19:26:22 »
От моя скромен опит, далеч съм от позицията на Радев знам че ако сгафи някой който съм назначил част
частта од Радеф, която си назначил, е равна на частта, която можеш да уволниш. Оставащите неуволнени од Радеф части ще бъдат достатъчни същият да продължи да функционира като такъф, за какъфто е избран, лош или добър.

Както казах по-горе, виш си процента.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2566 -: Септември 24, 2021, 19:27:01 »
Тръмпославо, пий ена ацетонлийка.


Е, аз само обяснявам на многострадалният форум..
А ракията току що я сварих.
Сълза.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2567 -: Септември 24, 2021, 19:28:27 »
именно. Зарежи масоните и жидовете, щото ЗИП фмомента одсъства.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2568 -: Септември 24, 2021, 19:29:00 »
частта од Радеф, която си назначил, е равна на частта, която можеш да уволниш. Оставащите неуволнени од Радеф части ще бъдат достатъчни същият да продължи да функционира като такъф, за какъфто е избран, лош или добър.
Някой кат сгафи и аз ще му покажа вратата, обаче мизерията остава вътре в стаята, па оня убавец вънка на чисто.
Относно процента не храня никакви илюзии в желанието на масовката да се лизне на бананова кора.
Кора, ама бананова!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2569 -: Септември 24, 2021, 19:30:41 »
Бе тия моат подкокороса половината нежен еРекторат, па и част от мъжкио. :t0328:
Имаш предвид да подкрепят преврата?  :cool-1084:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2570 -: Септември 24, 2021, 19:31:02 »
именно. Зарежи масоните и жидовете, щото ЗИП фмомента одсъства.


О, ама ти знаеш за масони и жидове!
Похвално.
Но ти сам стигна до извода.
Аз само го обощих за улеснение на напинящите се.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2571 -: Септември 24, 2021, 19:34:22 »
Quote (selected)
Всяка партия, включително ГЕРБ и ДПС, могат да сключат предизборно споразумение с новата партия "Продължаваме промяната", което да гарантира след изборите работещ парламент и сигурно правителство, ако приемат 5 условия. Това обявиха днес в Стара Загора бившите служебни министри Кирил Петков и Асен Василев, които на една от централните улици се срещнаха и разговаряха със старозагорци.

Това са да не се увеличават данъците, а да се събират изцяло, да бъдат спрени всички течове в държавата, за да могат работниците и фирмите да получават парите си и да плащат данъците си, образованието да работи добре, а хората да могат да се лекуват качествено в България, без да доплащат. И пето - промяна в закона за съдебната власт.
https://glasove.com/categories/novini/news/kiril-petkov-i-asen-vasilev-gotovi-da-rabotyat-i-s-gerb-i-dps-ako-priemat-5-usloviya-za-strudnichestvo#comments

оммммм... оммммм... оммммм... идваааааа промянатаааааааааааааааааа... оммммм... оммммм... оммммм...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2572 -: Септември 24, 2021, 19:35:09 »
към момента радев не може да разчита на гербави, депесета, дебета и възрожденци. подкрепата на славчувците не е ясно каква е точно, щото хем го подкрепят, хем му разпъваха министрите. бесепе няколко пъти го пита в прав текст какво мисли за братя аргирови и стартъпа им, отговор нямаше. каква ще е подкрепата на бесепе - всеки да си представя как идат някакви от името на президента да ти крадат коалиционен партньор, а ти след това този президент го подкрепяш.

иначе 67 си мисли, че с 'правилното' си поведение радев ще увеличи подкрепата. откъде?
Онзи, ми има ТАКЪВ народ, какво може да се направи, се прави, пък да става каквото Господ е решил.
Въпросът към Радев в стил "Вие подкрепяте ли проекта на "Три Моркова и Оцетна Гъба"? е от вида "Вашият директор всеки ден ли идва на работа пиян или само като идва следобед?" Върви обяснявай, че директорът е язваджия и въобще не пие, въпрошающият си иска неговия си отговор.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2573 -: Септември 24, 2021, 19:36:55 »
Мноо си ми интересен, Рекидж! Радев бил без алтернатива! И ме критикуваш мен, дето съм гласувала за него. Първият път беше - първото му служебно правителство. Щях да повърна...дадох му шанс. Ама то не става, само ако си обективен по национални празници с празни речи, с които заглавичкваш електоратя. Не те слушам какво говориш, докато съвсем добре виждам какво вършиш!
Хубаво! Гласувала съм него - пробвал се е да ме прекара, втори път няма стане. Не виждам защо си късате ризите и се пробвате ми туряте воали, при условие че аз знам всичко за политпроституцията. Наслаждавала съм й се повече от 15 години в реална среда

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2574 -: Септември 24, 2021, 19:37:34 »
така ли? ти да видиш, защо тогава не е натирил оня копринения, дето не само поддържа една партия, ами намесва и името му там? м?
Кой, джанъм, е Копринения, че вече взеха да се мешат с прякорите!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2575 -: Септември 24, 2021, 19:39:49 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2576 -: Септември 24, 2021, 19:40:09 »
Имаш предвид да подкрепят преврата?  :cool-1084:
Направо да го поведат и да го "яхнат" ще е фееричне свършек!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2577 -: Септември 24, 2021, 19:41:17 »
Това са да не се увеличават данъците, а да се събират изцяло
Не знам колко може да се вярва на тези - щом са били назначени от Фигуранта, не мога да им вярвам - но все пак е добре.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7747
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2578 -: Септември 24, 2021, 19:41:26 »
Онзи, ми има ТАКЪВ народ, какво може да се направи, се прави, пък да става каквото Господ е решил.
Въпросът към Радев в стил "Вие подкрепяте ли проекта на "Три Моркова и Оцетна Гъба"? е от вида "Вашият директор всеки ден ли идва на работа пиян или само като идва следобед?" Върви обяснявай, че директорът е язваджия и въобще не пие, въпрошающият си иска неговия си отговор.
добре де, защо само тъпизми?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2579 -: Септември 24, 2021, 19:41:32 »
и един съвсем категоричен факт: радев не се е разграничил публично нито от проекта, нито от съставляващите го. вместо това ползва разни витиевати фрази от рода на 'ама аз не подкрепям партии, а политики', с което се опитва да не каже нито да, нито не.

И защо трябва да се "разграничава"? Обясни, простичко.

За да е почтен към хората които са го избрали.
Нали това е новата политическа мода.