Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 571789 пъти)

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2580 -: Септември 24, 2021, 19:43:04 »
Приемам баса! На какво ще се хванем, че нема да мине 12% и нема да вземе почти нищо от БСП, а ще точи ристю, слафчу и мая? Последната няма да влезе :smokin:

п. п. Ся, аз за разлика от теб знам нещо мноо грозно...опозицията на Нинова хич не аресува новия проект :nuts:

И аз мога да ударя един бас с Буратино на същите условия.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2581 -: Септември 24, 2021, 19:44:22 »
Тя ваш'та й лесна, ами да ида да турна две кълъбета медена роса у хладилничето...Че нещо ми съхне гърляка...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2582 -: Септември 24, 2021, 19:44:42 »
Мноо си ми интересен, Рекидж! Радев бил без алтернатива!

Не е бил, а е. Сегашно продължително.





-----------------
Ф България само 2(две) партии са фсъстояние да контролират на почти 100% електората си. Тва са герп и депесе. Те не са партии и техното не е електорат.


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2583 -: Септември 24, 2021, 19:45:43 »
Не знам колко може да се вярва на тези - щом са били назначени от Фигуранта, не мога да им вярвам - но все пак е добре.
Веднъж стомничка/служебно правителство, втори път стомничка/служебно правителство, третия е фатален.
Не ги е назначил Радев, назначили са му ги, вината че е клекнал обаче е само негова.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2584 -: Септември 24, 2021, 19:46:02 »
към момента радев не може да разчита на гербави, депесета, дебета и възрожденци. подкрепата на славчувците не е ясно каква е точно, щото хем го подкрепят, хем му разпъваха министрите. бесепе няколко пъти го пита в прав текст какво мисли за братя аргирови и стартъпа им, отговор нямаше. каква ще е подкрепата на бесепе - всеки да си представя как идат някакви от името на президента да ти крадат коалиционен партньор, а ти след това този президент го подкрепяш.

иначе 67 си мисли, че с 'правилното' си поведение радев ще увеличи подкрепата. откъде?

Читав анализ.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2585 -: Септември 24, 2021, 19:46:40 »
добре де, защо само тъпизми?
Обяснено е в първото изречение: има ТАКЪВ народ. Не е тъпизъм, констатация е.
Погледни форумчето, трима и половина сме, а страстите са бетер в Синедриона по повод това да се окачва ли някакъв си там Исус на кръста.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7745
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2586 -: Септември 24, 2021, 19:49:17 »
констатация е първото изречение. останалото са тъпизми. айде, преформулирам: добре де, защо след първото изречение само тъпизми?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2587 -: Септември 24, 2021, 19:50:26 »
Ся, аз имам определени виждания. Да видим с какво налично разполагаме в началото. Има три партии на "статуквото".  Гербавите ще си издигнат президент /там няма никакво значение кво магаре ще е - ще го припознаят/. ДПС щяло си издигне президент - ще има, ама не се знае къде ще си пренасочат гласовете още на пъврия тур, ако им изнася. Идваме ние - ситуацията е сложна. Радев със сигурност не може да разчита на всички гласове на БСП на първия тур - ич нема да е "гора ут стомана". Ристю и той ще има "президент". Възраждане - има собствена кандидатура, преди това те подкрепяха Радев. И е повече от възможно към Коцето да идат гласове на БСП - не си мислете, че е невъзможно, направо можете да бъдете сигурни. Как ви се вижда картинката на първия тур? :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2588 -: Септември 24, 2021, 19:51:32 »
Quote (selected)
иначе 67 си мисли, че с 'правилното' си поведение радев ще увеличи подкрепата. откъде?

Откъдето и миналия път. Разликата е 1 милион над резултата на първата политическа сила от парламентарните през 2017. Толкова и отгоре над политическата сила, която го излъчи. :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2589 -: Септември 24, 2021, 19:53:35 »
Ако Митю Пищова се кандидатира пак, пак ще гласувам за него.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2590 -: Септември 24, 2021, 19:53:42 »
И училище сте карали... и за Андрешко сте чели???
А сте забравили Ube bene, ibi paRtia - сиреч "интересът клати феса"
Всичките тия членопартийци, дет' членстват ту у една ту у друга партия,(като изключим гласуващите по убеждение - които са около 10% от членската маса) мигом ще забравят да членуват, щом им се накърни мерака, и съзрат надежда на друго място...
Реквал съм неведнаж - Оноа, кое си требе, то си го сака...
Напразните усилия на батальоните унищожители на гората, да си вдигнат тиражите, ще доведат само до едно голяяямооо  Фъъъсссс...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2591 -: Септември 24, 2021, 19:55:02 »
И аз мога да ударя един бас с Буратино на същите условия.
Пораснете!
Само като погледнете хората по улиците ще видите поне 1/3 дето искат някой да им помага и оправи ( и в двата смисъла на думата ).
Като добавите и два месеца тотална пропаганда, щото такава ще има 25-30% са напълно достижими, сега 12% без да са дали и ред програма, ми утре кат кажат че със спрените кражби на пари ще вдигнат пенсиите Х2, детските Х2, учители, държавни служители Х2.
Тока, водата на половина, па майчинство две петилетки и всичко "зелено", "зелено", щастливи социални единици по чисти и измити тротоари....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2592 -: Септември 24, 2021, 19:56:02 »
Откъдето и миналия път. Разликата е 1 милион над резултата на първата политическа сила от парламентарните през 2017. Толкова и отгоре над политическата сила, която го излъчи. :smokin:

Миналият път нема нищо общо със сегашния
На първия тур миналия път получи точно толкова гласове, колкото имаше и политическата сила, която го излъчи!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2593 -: Септември 24, 2021, 19:57:22 »
Току що говорих с един човек - много надежден източник - и той ми разкри под секрет (но тук сме си свои) - Радев ще спечели на първия тур! С цел икономии!  :tomtom:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2594 -: Септември 24, 2021, 19:59:03 »
Току що говорих с един човек - много надежден източник - и той ми разкри под секрет (но тук сме си свои) - Радев ще спечели на първия тур! С цел икономии!  :tomtom:

Радев няма да спечели на първи тур! Бас?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7745
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2595 -: Септември 24, 2021, 19:59:53 »
Откъдето и миналия път. Разликата е 1 милион над резултата на първата политическа сила от парламентарните през 2017. Толкова и отгоре над политическата сила, която го излъчи.
ъхъ, точно тъй ще е. я да припомним малко числа:

Quote (selected)
Резултати от избори за президент и вицепрезидент на републиката

Румен Георгиев Радев и Илияна Малинова Йотова
Инициативен комитет представляван от Стефан Ламбов Данаилов   973 754   

Quote (selected)
РЕЗУЛТАТИ ОТ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ | 26 МАРТ 2017

БСП за БЪЛГАРИЯ   955 490   

как ти изглежда? да ти покажа ли и резултата на бсп от последните избори? да взема и да го намаля поне с 1/3 съобразно настроенията в бсп и поведението на радев? какво ще се получи?


а, асол ме изпреварила :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2596 -: Септември 24, 2021, 20:02:36 »

Току що говорих с един човек - много надежден източник - и той ми разкри под секрет (но тук сме си свои) - Радев ще спечели на първия тур! С цел икономии!  :tomtom:


Ама и втори тур ли ще има.
О, небеса, о нрави!
Кога ще свърши тази бездарна пиеса?!
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 20:08:33 от Алиса .. »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2597 -: Септември 24, 2021, 20:02:53 »
ъхъ, точно тъй ще е. я да припомним малко числа:

как ти изглежда? да ти покажа ли и резултата на бсп от последните избори? да взема и да го намаля поне с 1/3 съобразно настроенията в бсп и поведението на радев? какво ще се получи?


Като ше си припомняме, колко гласа има бесепето на последните два-три парламентарни?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2598 -: Септември 24, 2021, 20:07:31 »
Като ше си припомняме, колко гласа има бесепето на последните два-три парламентарни?

Ти сериозно ли си въобразяваш, че Радев няма нужда от БСП, а ни оказва някакво благоволение? Пожелавам ти приятна игра..ние си разчетохме картите :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2599 -: Септември 24, 2021, 20:10:12 »
ас сериозно смятам, че фмомента бесепето има повече нужда од Радеф, одколкото Радеф - од бесепето.

Но тва вече съм го съопщавал.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2600 -: Септември 24, 2021, 20:12:37 »
Миналият път нема нищо общо със сегашния
На първия тур миналия път получи точно толкова гласове, колкото имаше и политическата сила, която го излъчи!

Парламентарните бяха след президентските и БСП дръпна заради него. Това трябва да помните тъкмо защото сега ситуацията е друга, а този президент задържа одобрението през целия си мандат та досега. Както и онова, че на тогавашния втори тур той получи 1 милион и отгоре повече. Той!
Не подскачайте, а помнете, че Радев все още е ваш актив. Актив, но не и собственост.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2601 -: Септември 24, 2021, 20:12:37 »
ас сериозно смятам, че фмомента бесепето има повече нужда од Радеф, одколкото Радеф - од бесепето.

Но тва вече съм го съопщавал.

Всичко, което е възможно ще се оползотвори, аз снощи почти не съм спала. Надявам се, че сме взели правилното решение, отчитащо  :i_sheepish:. ците. Последните не ги уважавам, но никога не пренебрегвам нагласите им

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2602 -: Септември 24, 2021, 20:17:14 »
Аз пак ще повторя. Аз мога да си приказвам каквото искам. Не съм член на БСП и никога не съм бил, но според мен има определени уставни положения, които налагат определени ограничния на партийните членове. Винаги ги е имало

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2603 -: Септември 24, 2021, 20:17:23 »
Някой днес пита що онуй с детските чорапи не е първо при регистрациите.
Ми мое да преговарят с променливите да са в една коалиция. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2604 -: Септември 24, 2021, 20:17:39 »
колко страсти за една  безсмислица. карате се да изберете управляващи дето  нямат идея към какво вървят. избирате от сергия във вехтошарник между стари ютии, мухлясали броеве на Работническо дело и непраните гащички на доганова булка.
накрая пак промяната ще дойде отвън.
отивам за гъби.
наистина ли мислите че за осемдесетпроцентника нещо се променя легализирайки с гласа си поредните драпащи за кокала....

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2605 -: Септември 24, 2021, 20:19:10 »
Кайзера върти сучеи всеку 80-те процента се намества.
Болшевик! :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2606 -: Септември 24, 2021, 20:20:26 »
А иначе за мен е мото интерсно дабългарите що се надат за неква предизборна коалиция с министелската партия.
Имат различни цели,
имат различно кандидати за президент,
Поради що? Аз бих изложил предположение щото са нагли и имат мания за елитарност, бе жъртопаветници :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2607 -: Септември 24, 2021, 20:21:03 »
Не е болшевик, Буратино,  а анархист!
Както вече казах, президентските избори не ме интересуват - ние сме за Радев. Интересуват ме парламентарните! :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2608 -: Септември 24, 2021, 20:23:40 »
Кайзера върти сучеи всеку 80-те процента се намества.
Болшевик! :cool-1084:


Кайзера и други неща каза.
Все правилни този път.
Явно му свърши  търпението и настроението за тролене.
Но аз се притеснявам, че в този късен час няма да намери гъбите.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2609 -: Септември 24, 2021, 20:24:01 »
И да добавя, че отвърнете ли се от Радев, ще получите толкова, колкото и на двата предсрочни. Въпреки правилното поведение на Нинова и парламентарната ви група в 46 парламент.
Отвърнете ли се, друг ваш кандидат не само че няма да спечели, но и БСП ще свали резултата.
Най-добронамерено го пиша.

ПП - А, светнало ви е. Така трябва. :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2610 -: Септември 24, 2021, 20:26:02 »
Стига с този Радев бе!
Видяхме го и него.
Давайте следващото лице.
Нови муцуни трябват, че блатото съвсем клеяса.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2611 -: Септември 24, 2021, 20:26:12 »
И да добавя, че отвърнете ли се от Радев, ще получите толкова, колкото и на двата предсрочни. Въпреки правилното поведение на Нинова и парламентарната ви група в 46 парламент.
Отвърнете ли се, друг ваш кандидат не само че няма да спечели, но и БСП ще свали резултата.
Най-добронамерено го пиша.

Няма да имаме друг кандидат. Радев ще е. Аз винаги съм смятала, че е наложително да се плаща със същата монета. Даже е и справедливо :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2612 -: Септември 24, 2021, 20:26:38 »
Ся, аз имам определени виждания. Да видим с какво налично разполагаме в началото. Има три партии на "статуквото".  Гербавите ще си издигнат президент /там няма никакво значение кво магаре ще е - ще го припознаят/. ДПС щяло си издигне президент - ще има, ама не се знае къде ще си пренасочат гласовете още на пъврия тур, ако им изнася. Идваме ние - ситуацията е сложна. Радев със сигурност не може да разчита на всички гласове на БСП на първия тур - ич нема да е "гора ут стомана". Ристю и той ще има "президент". Възраждане - има собствена кандидатура, преди това те подкрепяха Радев. И е повече от възможно към Коцето да идат гласове на БСП - не си мислете, че е невъзможно, направо можете да бъдете сигурни. Как ви се вижда картинката на първия тур? :smokin:
фтази връска, предвит, че проектантите(които дължат фсичко на Радеф) са извънредно търсени за коалиционни партньори од "партиите на протеста", не е ноо сигурно че Христоиваноф ще издигне кандидат, абсолютно сигурно е, че ИБГНИМУМАЙКАТА и ИТН няма да издигнат, почти сигурно е, че депесето нема да издигне и остава кой?

герп и постата на Копейкин. Ако бесепето иска да се нокаутира политически, праф им път ф таа компания.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2613 -: Септември 24, 2021, 20:28:11 »
Парламентарните бяха след президентските и БСП дръпна заради него. Това трябва да помните тъкмо защото сега ситуацията е друга, а този президент задържа одобрението през целия си мандат та досега. Както и онова, че на тогавашния втори тур той получи 1 милион и отгоре повече. Той!
Не подскачайте, а помнете, че Радев все още е ваш актив. Актив, но не и собственост.  :smokin:
Симпли, ти си гласът на разума! Дано те чуят!
А пък аз ще трябва да пална свещица за добро време през ноември. Миналият път ходихме да гласуваме в едни бури, да не се повтаря.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2614 -: Септември 24, 2021, 20:28:58 »
ас сериозно смятам, че фмомента бесепето има повече нужда од Радеф, одколкото Радеф - од бесепето.

Но тва вече съм го съопщавал.

Да ама не.
Радев даже и да спечели(най-вероятно) ще му се наложи да се синергетезира постоянно.
Синенергията засега ни гарантира скъпо електричество, газ, вода и т.н.
По-скоро рано отколкото късно на президентските продавачи на надежди ще им се наложи да отговарят защо е така.
Въпреки укрепналото им още повече материално положение(някой да се съмнява че те ще станат по-богати, а не по-бедни в резултат на проекта?) те едва ли ще намерят отговор на въпроса.
Четете вчерашния ми коментар как Траволтата е върнал баща си в БГ и как с "Маджаров" и ПроВиотик някакъв си ще оправи далаверата.
Аз такива харвардци на Магурата преди 30 г. съм ги срещал повече.
И май бяха по-умни.
Поне някои.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2615 -: Септември 24, 2021, 20:30:40 »
Quote (selected)
почти сигурно е, че депесето нема да издигне

Сигурно си мноо навътре в техната кухня, щото днеска със сигурност го обявиха. И дабългарите, тоже. Не, че е нужно да им верваме, ама..кво е думата срещу действията!? И ти се прав! Курвенските работи са на почит и прочит...за почтеност :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2616 -: Септември 24, 2021, 20:31:07 »
Симпли, ти си гласът на разума! Дано те чуят!
А пък аз ще трябва да пална свещица за добро време през ноември. Миналият път ходихме да гласуваме в едни бури, да не се повтаря.
И Рекиджа!

Ма на, Асол казва, че кандисали. Похвално, въпреки че тя би удушила Радев, като я чета.  :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2617 -: Септември 24, 2021, 20:32:04 »
И да добавя, че отвърнете ли се от Радев, ще получите толкова, колкото и на двата предсрочни.

Иронията е, че БСП се прави на кокона, Радев ще спечели, с 300-400 000 гласа БСП няма да има никакви основания да твърди, че тя е избрала Радев и в следващия му мандат ще се конфронтира с него. И ще изгуби много.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2618 -: Септември 24, 2021, 20:36:50 »
Quote (selected)
Симпли, ти си гласът на разума! Дано те чуят!

Ся ще "ударя" Симпли, която изключително много уважавам и харесвам, но не мога да се стърпя след горната ти нетръпяща възражение констатация. Започвам с прост въпрос, на който съм сигурна, че Симпли ще ми отговори честно с "да" или "не". Не желая да се обсъжда отговора й, обаче.
А ето и въпросът!
Симпли, ти гласува ли за ГЕРБ 2009?Помниш ли?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2619 -: Септември 24, 2021, 20:38:46 »
Quote (selected)
Радев даже и да спечели(най-вероятно) ще му се наложи да се синергетезира постоянно.
ще му се наложи, ако му се наложи да продължи да произвежда служебни правителства. Ако му се наложи, вината нема да е негова, а на политическите субекти и техният инхерентен немукаетлък.

Плезидентът, фслучая Радеф, е конституционният еквивалент на дизеловия генератор, който пускаме, когато ТЕЦ-ът гръмне и токът спре. Опраете шибания ТЕЦ и слет тва изключете шибания генератор.

Колкото повече праиме генератора да изглежда нормален, естествен и желан, толкова повече се приближаваме до състоянието на фторично подивяване.


Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2620 -: Септември 24, 2021, 20:38:58 »
Прост факт - хора ползващи се с доверието на президента, негови доверени люде правят политически проект претендиращ за алтернатива на досегашните му избиратели.
Нека не прекаляваме.  :nuts:
БСП последно имаше 2е6+ избиратели миналото хилядолетие.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2621 -: Септември 24, 2021, 20:39:33 »
Ся ще "ударя" Симпли, която изкрючително много уважавам и харесвам, но не мога да се стърпя след горната ти нетръпяща възржение констатация. Започвам с прост въпрос, на който съм сигурна, че Симпли ще ми отговори честно с "да" или "не". Не желая да се обсъжда отговора й, обаче.
А ето и въпросът!
Симпли, ти гласува ли за ГЕРБ 2009?Помниш ли?
Не.
Нито тогава, нито по-късно. През ум не ми е минавало.  :smokin:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2622 -: Септември 24, 2021, 20:42:37 »
Нека не прекаляваме.  :nuts:
БСП последно имаше 2е6+ избиратели миналото хилядолетие.
КАкто и останалите партии.
Това за сега. За миналото хирядолетие има една партия и един буламач от малки партиейки дето са печелили повече от 121 места

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2623 -: Септември 24, 2021, 20:47:07 »
Не.
Нито тогава, нито по-късно. През ум не ми е минавало.  :smokin:

Странно, преди време останах с друго впечатление, но тъй и като на мен ми се е случвало да се качвам на друга каруца като ме е яд, ще го приме за нормално. Доколкото си спомням,ти няколко пъти се извини във форума на СЕГА, че си гласувала за герб, ма не ми се търси...ще приема дума ти
И е повече от нормално да не гласувам за Радев. Обещавам, че няма да агитирам, но в личния ми кръг ще се постарая да не гласвут за него. Нищо лично! Има една мноо грозна дума, която има две значения - едното касае женска анатомия, а другото вид мъжки характер. Тма второто мноо ме дразни и нема вариант да проявя разбиране

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2624 -: Септември 24, 2021, 20:48:56 »
Симпли не е гласувала за герп.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2625 -: Септември 24, 2021, 20:51:41 »
Симпли не е гласувала за герп.

Не се меси в разговора! Ако това ще те успокои, аз знам чудесно с кого разговарям и не е нужно да се напъваш без причина. Няма подобна.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2626 -: Септември 24, 2021, 20:52:26 »
Странно, преди време останах с друго впечатление, но тъй и като на мен ми се е случвало да се качвам на друга каруца като ме е яд, ще го приме за нормално. Доколкото си спомням,ти няколко пъти се извини във форума на СЕГА, че си гласувала за герб, ма не ми се търси...ще приема дума ти

Да приемеш?! В качеството си на? На пишеща собствена измислица или приписваща ми нечий чужд разказ. Търси! Веднага! :piss!:
 

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2627 -: Септември 24, 2021, 20:54:49 »
Не се меси в разговора! Ако това ще те успокои, аз знам чудесно с кого разговарям и не е нужно да се напъваш без причина. Няма подобна.
Дръж се прилично. Разговорът тук е публичен. И ти реши, че можеш да ме "удариш" със собствената си измишльотина.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2628 -: Септември 24, 2021, 20:55:25 »
И да добавя, че отвърнете ли се от Радев, ще получите толкова, колкото и на двата предсрочни.

Иронията е, че БСП се прави на кокона, Радев ще спечели, с 300-400 000 гласа БСП няма да има никакви основания да твърди, че тя е избрала Радев и в следващия му мандат ще се конфронтира с него. И ще изгуби много.

И точно поради това Корнелия трябва да извади разногласията с Радев и да търси нещо ново.
Дори и да загуби сега.
Губи тактически, а не стратегически.
Представяте ли си какво ще стане когато спечели Радев и тръгне да пробутва харвардите, триморието и синергията със САЩ?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11206
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2629 -: Септември 24, 2021, 20:55:51 »
Ми не знам, дори да е била, човек няма ли поне веднъж право на разстройство? :t1815:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2630 -: Септември 24, 2021, 20:57:23 »
Да приемеш?! В качеството си на? На пишеща собствена измислица или приписваща ми нечий чужд разказ. Търси! Веднага! :piss!:

Вероятно е ставало дума за вашия кмет.Той нали беше от гербавите? Ама трябва да си била ти, щото Славка не ми би ми направила подобно впечатление, не би ме шокирала!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2631 -: Септември 24, 2021, 20:58:23 »
Ми не знам, дори да е била, човек няма ли поне веднъж право на разстройство? :t1815:

А, ето! Тва ли ти беше целта? Да доказвам, че нямам сестра?!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11206
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2632 -: Септември 24, 2021, 21:00:31 »
Мога да се обзаложа, че 95% от тук са минали през "времето е наше" и 90% от тях не бих упрекнал. Не понасям само рецидивисти.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11206
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2633 -: Септември 24, 2021, 21:02:10 »
А, ето! Тва ли ти беше целта? Да доказвам, че нямам сестра?!
Тук натвърдването е на "дори да е била".
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2634 -: Септември 24, 2021, 21:02:32 »
Вероятно е ставало дума за вашия кмет.Той нали беше от гербавите? Ама трябва да си била ти, щото Славка не ми би ми направила подобно впечатление, не би ме шокирала!
Имаш проблем. Голям.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2635 -: Септември 24, 2021, 21:02:40 »
И така.
Радев та Радев.
А кой подкрепя Радев навън?
Клинтъните?
Щото те го спуснаха като кандидатуа на БСП на предишните избори.
А да сте чули нещо за Хилари? Или за Билито последните години?
Не. Петнайсти глух коловоз.
Сорос?
А да сте се осведомили за кампанията, и ударите които търпи в различни страни шашмата „права на човека„?
Та и Сорос върви към киреча.
Онези другите, на които името не трябвало да се споменава, защото „парите обичали тишината„, претърпяха шамар в лицето с австралийската сделка за подводниците, та Макрончо пищи на умрело.
Кажете ми кой подкрепя Радев, за да ви кажа дали са читави въжделенията ви, или са само лай към луната.
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 21:19:18 от Алиса .. »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2636 -: Септември 24, 2021, 21:03:01 »
А, ето! Тва ли ти беше целта? Да доказвам, че нямам сестра?!

Нищо не трябва да доказваш! Дори и да сбъркаш е нормално. И аз съм бъркала, да му се не види - бех най-върл апологет на Радев във форума на СЕГА. Ама след време не съм на същото мнение. Никой не абониран за абсолютната истина

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2637 -: Септември 24, 2021, 21:03:49 »
Представяте ли си какво ще стане когато спечели Радев и тръгне да пробутва харвардите, триморието и
"Триморието" не е български проблем. Може да е руски, но български не е.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2638 -: Септември 24, 2021, 21:07:08 »
Нищо не трябва да доказваш! Дори и да сбъркаш е нормално. И аз съм бъркала, да му се не види - бех най-върл апологет на Радев във форума на СЕГА. Ама след време не съм на същото мнение. Никой не абониран за абсолютната истина
Ето пак. Продължаваш да твърдиш лъжа. 

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2639 -: Септември 24, 2021, 21:07:28 »
Чули за Триморие, и вече запртнали крачолите да стават моряци.