Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 569101 пъти)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2640 -: Септември 24, 2021, 21:10:08 »
Quote (selected)
Цитат на: AnonimusBG в Днес в 20:55:25
Представяте ли си какво ще стане когато спечели Радев и тръгне да пробутва харвардите, триморието и
И какво ще стане когато(ако) Радев спечели и започне(ако започне) да пробутва (къде и за какво) триволтовия?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2641 -: Септември 24, 2021, 21:10:48 »
Оф топик! Абе кой от вас излъга, че няма достъп до стария форум на СЕГА . Аз преди малко си отидох на линка и си ме пусна да търся с ник и парола. Ся, разбрах, как Бармалей се самоцитира подходящо :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2642 -: Септември 24, 2021, 21:11:36 »
Асол, успокой топката.
Нито Радв е член на БСП, нито БСП се ангажира с него.
БСП трябва или да се разпусне, което от много врме трябваше да го направи, или да си разгледа политиката и политическите цели, ако иска да остане при сегашната ситуация.
А тя не е никак розова за България.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2643 -: Септември 24, 2021, 21:14:26 »
Ето пак. Продължаваш да твърдиш лъжа.

Нищо не твърдя. И съвсем сериозно съм на мнение, че не е лошо да спрем...наистина не обичам конфликти с хора, които харесвам. С други нямам никакви проблеми. Ще ти се извиня, като за начало. Става ли? Вероятно съм се заблудила, случват се и такива работи

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2644 -: Септември 24, 2021, 21:23:50 »
Мога да се обзаложа, че 95% от тук са минали през "времето е наше" и 90% от тях не бих упрекнал. Не понасям само рецидивисти.

При мен "времето е наше" беше до Филип Димитров.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2645 -: Септември 24, 2021, 21:24:57 »
Оф топик! Абе кой от вас излъга, че няма достъп до стария форум на СЕГА . Аз преди малко си отидох на линка и си ме пусна да търся с ник и парола. Ся, разбрах, как Бармалей се самоцитира подходящо :nuts:

Откри топлата вода.
Винаги е било така.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2646 -: Септември 24, 2021, 21:28:33 »
Нищо не твърдя. И съвсем сериозно съм на мнение, че не е лошо да спрем...наистина не обичам конфликти с хора, които харесвам. С други нямам никакви проблеми. Ще ти се извиня, като за начало. Става ли? Вероятно съм се заблудила, случват се и такива работи

Загуби ме. И не с невярното само по себе си твърдение, а с това, че счете за допустимо да ме "удариш" с компроматче.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2647 -: Септември 24, 2021, 21:28:51 »
Мога да се обзаложа, че 95% от тук са минали през "времето е наше" и 90% от тях не бих упрекнал. Не понасям само рецидивисти.

Аз съм у другите 5 % - винаги съм била там. Дори и когато бях на 20 години :nuts:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2648 -: Септември 24, 2021, 21:29:28 »
"Триморието" не е български проблем. Може да е руски, но български не е.

Нека проблемът да е руски.
Но проекта е американски, за да е руски проблем.
И каква ни е файдата на нас?

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2649 -: Септември 24, 2021, 21:33:00 »
разговорът тук е точно толкова публичен колкото между частни лица в кръчмата. публичен интерес заслужава ако разговорът стигне до хипотезата СТП. Ако някой си мисли че тук прави политика практически си е за бяла стая с меки стени.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2650 -: Септември 24, 2021, 21:33:36 »
И какво ще стане когато(ако) Радев спечели и започне(ако започне) да пробутва (къде и за какво) триволтовия?

Виж си личните.

Иначе би било нормално(почтено) Радев и Траволта да пляснат с ръце и да се прегърнат преди изборите, а не след това.
Както ще се получи.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2651 -: Септември 24, 2021, 21:35:07 »
Загуби ме. И не с невярното само по себе си твърдение, а с това, че счете за допустимо да ме "удариш" с компроматче.

Не беше компроматче, нито идея за такова, ама карай. Това си е лично твое решение,  а аз никога не се опитвам да променям нечие мнение с думи.  А и нямам намерение да търся за да усложнявам ситуацията, дет се вика. Живи и здрави и дано някой прокопса, или поне децата му...там някъде

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2652 -: Септември 24, 2021, 21:48:34 »
разговорът тук е точно толкова публичен колкото между частни лица в кръчмата. публичен интерес заслужава ако разговорът стигне до хипотезата СТП. Ако някой си мисли че тук прави политика практически си е за бяла стая с меки стени.


Кайзере, днес или ти е слабо питието, или видя, че да тролиш троловете не е толкова интересно занимание.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2653 -: Септември 24, 2021, 21:49:32 »
И каква ни е файдата на нас?
Примерно сближаване с вишаградци.
А тва е много важна щото в гейропския съюз нещата ич не са розави.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2654 -: Септември 24, 2021, 21:51:50 »
Quote (selected)
Ако някой си мисли че тук прави политика практически си е за бяла стая с меки стени.

Струва ми се, че поне неколко пъти досега споменах точно същото :nuts:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2655 -: Септември 24, 2021, 21:57:21 »
Глупости!

Аз не правя предизборна агитация срещу Радев! Аз се обосновах, защо няма да гласувам за него. Също така обясних, защо и хората, които са зад гърба ми, няма да го направят.
Хайде бе ! Я си прочети писанията :nuts:
Обосновала се била, демек не е агитация ... Що за глупости ?!

Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2656 -: Септември 24, 2021, 21:59:21 »
Примерно сближаване с вишаградци.
А тва е много важна щото в гейропския съюз нещата ич не са розави.

Вишеградци?
Орбан преди седмица подписа договор с Газпром за 15 години.
Поляците тръбят че чакат договора да свърши и ще купуват по-скъп, но не руски газ.
Словаците тихомълком продават реверсивен руски газ на Украйна. Естествено не е безплатно.
Чехите нещо мълчат.
Но това е естествено след като в Прага и в Москва останаха по 2-3 човека в посолствата им.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2657 -: Септември 24, 2021, 22:03:21 »
Хайде бе ! Я си прочети писанията :nuts:
Обосновала се била, демек не е агитация ... Що за глупости ?!

Разбира се, че съм се обосновала. И е съвсем логично, хората които мноо добре ме познват  да ме попитат защо мисля така? И аз си споделям мнението. Наистина не разбирам, защо толкова много това те дразни? Там не е форум, в който повечето са анонимни - там сме с истинските си лица :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2658 -: Септември 24, 2021, 22:04:17 »
Примерно сближаване с вишаградци.
А тва е много важна щото в гейропския съюз нещата ич не са розави.„



Имаме два пътя.
Или Анкара или Москва.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2659 -: Септември 24, 2021, 22:05:43 »
Ъъуъ, колко навреме!
Всички ние сме добри хора, но не във всичко, не винаги и не с всеки“, е казал Оскар Уайлд.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2660 -: Септември 24, 2021, 22:26:08 »
Всяка партия, включително ГЕРБ и ДПС, могат да сключат предизборно споразумение с новата партия "Продължаваме промяната", което да гарантира след изборите работещ парламент и сигурно правителство, ако приемат 5 условия.
Условията бяха обявени от двамата в Стара Загора.
"Първото е да не се увеличават данъците, а да си ги събираме всичките данъци.
Вторият принцип е да се спрат всички течове в държавата, така че да може да се използват парите. Всички работници и всички фирми да плащат данъци ефективно.
Третото нещо, което за нас е важно - наистина да тръгне да работи образованието. И на не последно място - да забравим за лечението в чужбина, да можем да се лекуваме в България качествено и без да се доплаща", заяви Асен Василев.
Споразумението с политическите сили минава и през промяна в Закона за съдебната власт по отношение на прокуратурата.
"Прокуратурата не работи - ние го усетихме. Четири месеца подавахме папки в прокуратурата и все едно, че ги пускаме в празна пощенска кутия", коментира Кирил Петков.
Засега най-близко до изпълнение на тези критерии са "Демократична България" - от дясно, и "Изправи се БГ! Ние идваме" - от ляво, стана ясно от думите на Петков и Василев.

http://epicenter.bg/article/Petkov-i-Vasilev-gotovi-da-rabotyat-s-GERB-i-DPS--postavyat-im-5-usloviya/260677/2/0

Абе както винаги за всичко хубаво срещу всичко лошо.
Майната ви.
Гласувайте за тях.
Не искам да ви мисля.
Баси и поредните идиоти ще сте.

P.S. 2009 май беше един умен и красив приятел ме убеждаваше как бате Бойко е човека. Преди беше Царя.
Същият сега е възхитен от харвардите..
Абе оправяйте се.
« Последна редакция: Септември 24, 2021, 22:33:15 от AnonimusBG »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23790
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2661 -: Септември 24, 2021, 22:30:58 »
Quote (selected)
Бившите министри потвърдиха намерението си да проведат разговори с "Демократична България" и ИБГНИ следващата седмица.
...
Петков и Василев не изключиха възможността да проведат и разговори с ГЕРБ и ДПС. Но поставят условие - партиите на Бойко Борисов и Ахмед Доган да признаят своите грешки - например за ексдепутата от ДПС Делян Пеевски.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/petkov-i-vasilev-iskat-oshte-partii-produlzhavame-promyanata
Демонстрират добродушие към всички без:
1. БСП - да не дойдат комунистите.
2. ИТН щото в Харвард нямат чалготеки.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2662 -: Септември 24, 2021, 22:35:15 »
Quote (selected)
Гласувайте за тях.
Не искам да ви мисля.
Баси и поредните идиоти ще сте.

Тва е, Минке, положението.. Ще сме...т. нар ...идиоти - място за съмнение не си оставяй!Не си струва да се нервираш, щото и у нашите редици има достатъчно амбициозни говеда, дето биха се възползвали от подобна ситуация. Това е и една от причините, поради които смятам, че БСП не трябва да припарва до властта в близките година и половина, две. Чистилището е подходяща терапия

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2663 -: Септември 24, 2021, 22:47:36 »
P.S. 2009 май беше един умен и красив приятел ме убеждаваше как бате Бойко е човека. Преди беше Царя.
Същият сега е възхитен от харвардите..
Абе оправяйте се.
Анонимус, защо се косиш?! Просто твоя приятел е акън, има такива певци в Азия, каквото виждат, за това пеят!
Като в древния виц:
"Чукча плывет по речке на лодке, смотрит по сторонам и поет:
"Какой красивый лес на берегу, в этом лесу много брусники зреет,
скоро будем мало-мало собирать..." Смотрит - геолог сидит на
берегу и справляет нужду. Чукча:
- Тьфу, шайтан! Какую, однако, песню испортил!"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2664 -: Септември 24, 2021, 23:03:15 »
Quote (selected)
Почина Ангелина Горинова, която бе секретарка на ръководителят на БКП Тодор Живков, съобщава "България Днес".

Тя бе най-близка до сърцето му след покойната му съпруга Мара Малеева.

Още като млада тя изземва цялата кабинетно-административна власт и пази достъпа до Първия човек в партията. Дори на личния телефон на Тато, първо се чувал нейният глас.

Живков е бил много благодарен за нейната работа и дори ѝ подарил апартамент.

Ангелина запазва пълно мълчание до края на живота си и никога не издава тайнате на Тато.

И до днес се носят митове и легенди за влиянието на секретарките на бившия Първи над него и управлението на страната. Още навремето те са наричани под сурдинка "сиви кардинали", тъй като знаели тайните на Тодор Живков и от тях треперели дори членове на всемогъщия ЦК на БКП.

До последно тя остава до Тодор Живков.



Ква е  поуката!? Да пожелаем на всички щурмуващи властта в недодържавата поне една такава серетарка. Тогава може и да си помислим, че има такава държава

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2665 -: Септември 24, 2021, 23:06:06 »
Анонимус, защо се косиш?! Просто твоя приятел е акън, има такива певци в Азия, каквото виждат, за това пеят!
Като в древния виц:
"Чукча плывет по речке на лодке, смотрит по сторонам и поет:
"Какой красивый лес на берегу, в этом лесу много брусники зреет,
скоро будем мало-мало собирать..." Смотрит - геолог сидит на
берегу и справляет нужду. Чукча:
- Тьфу, шайтан! Какую, однако, песню испортил!"
Ъхъ само където песента е една и съща, а я пееят относително нови певачи и публиката ги мисли за нови спасители.
Щото старите спасители излъгаха публиката, ама тя вече не помни.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2666 -: Септември 24, 2021, 23:37:50 »
Всъщност тези "прогламни намерения" са точно едно нищо.
Би требело да приключат с "вервайте ни".

сичко по старуму, само щели събират повече данъци.
Не че няма криещи данъци, особено в туризма и ресторантьорството, нода се лежи на таз кълка е безсмислено.
Няма как да се вдигнат приходите съществено без да се дигнат доходите. Точно това наблюдавахме. Щото доп приходи не са от събираемост, а от повишените доходи съотв. потребление. Ефекта е съществен поради тъпата данъчна система, която облага само потреблението, тоест пари се събират от "туземците", и компаниите на "началниците" минават метър и си изнасят печалбите. Тоест за да продължи тази тендинция и да има повече "приходи", единствения начин е ударно задлъжнавяне.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2667 -: Септември 24, 2021, 23:43:43 »
Радев, туй, Радев - онуй, бла-бла-бла. Дали ще е радев или радевица - все тая. Пълномощията на пРезидентурата са така яко орязани, че това е една полуполитическа синекурна длъжност, гарнирана с много овенни съветници, ибрикчии и добре известни муцуни от ДС.

Не е лесно да си между шамарите и да се чудиш на кого да угодиш. От една страна чергата дърпа Решетников и агентурата му под форма на служители в руско-съветското пасольство, а от друга щатската посланичка и ЦРУ.

Действително ми е жал за този човек, но алчността му за власт и стремежът да стои на върха ще го погубят, въпреки че който и да дойде на негово място ще е същата музика - чалга, простотии, пародийни речи и сказки.

Ако го турнем връз паланците с Баце, ГЕРБ, БКП-БСП и останалите мушмороци, надали някой ще натежи повече.

Напред България !
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2668 -: Септември 25, 2021, 00:02:15 »
Онези, които можеха да просят пари от ЕС и знаеха как да ги залъгват, вече са история. Новите - не виждам засега такива - щафетници из Народното събрание и евентуално някакво измислено правителство са такива кормчии, че тук е мястото да ползвам изказването на уважаваният от мен Тодор Хр. Живков по време на великий Априлский пленум:

До Деветий ние бееме на ръба на пропаст'а, а след Деветий направихме решителна крачка напред !

Повече от сигурен съм, че е знаел какво казва. На 10 Ноември 1989 го повтори, но в преаранжиран вариант, заявявайки, че социализЪмът е едно недоносче.

И на комунисти, и на демократи ще кажа:

Изпаднахте в заблуда и е факт,
че времето е ваше е фалшификат


Изборите наближават. Бегайте към урните да фъргате по един къч на вашите избраници, мислейки си, че избирате някой.

И нека боговете Ленин, Иисус, Буда, Аллах, Тангра, Зевс и останалите, да са ви на помощ. Успех !  :m1273:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2669 -: Септември 25, 2021, 00:32:24 »

Имаме два пътя.
Или Анкара или Москва.

Тази дизюнкция е деактуализирана (понастоящем) = и - и...
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 00:37:47 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2670 -: Септември 25, 2021, 00:40:32 »
Повече от сигурен съм, че е знаел какво казва. На 10 Ноември 1989 го повтори, но в преаранжиран вариант, заявявайки, че социализЪмът е едно недоносче.
В смисъл? Недоносчета са Анщайн, Кеплер, Нютон, та даже и Чърчил. Не помня дали Александър не беше.
Много по лесно е тълкуването на "Това дето го построихме, не можете даже да го боядисате!"
 
Айде един жокер. Близка аналогия е с полезно растение например псеничена нива. Изисква грижи и усилия. Виж бурените си растан и дето не ги сееш. Много е буренясала България, много.
Изобщо бае Ви Тодар беше Някой. Настоящите и епруведките му не могат да мият, както беше казал Стругатски и то далеч не само в България.
 
И последно да спомена и Исус от назарет, според който "дърво което не дава плод се изгаря". Много бурен за горене се натрупа, много!
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 01:02:31 от 66 »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2671 -: Септември 25, 2021, 03:24:42 »
Нека проблемът да е руски.
Но проекта е американски, за да е руски проблем.
И каква ни е файдата на нас?
:thup:
 :ok:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2672 -: Септември 25, 2021, 06:58:12 »
P.S. 2009 май беше един умен и красив приятел ме убеждаваше как бате Бойко е човека. Преди беше Царя.
Същият сега е възхитен от харвардите..

Но е пропуснал Славчо? Хм, тая история не звучи никак правдоподобно.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2673 -: Септември 25, 2021, 07:03:53 »
Но е пропуснал Славчо? Хм, тая история не звучи никак правдоподобно.
На мен ми звучи правдоподобно. Познатият се позиционира като умен и красив. Бойко с шменти-капелата, магнума и сестрата докторка, Царя с европейските роднини, харвардите с дипломите - как да сложиш тук Учиндолеца, не върви!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2674 -: Септември 25, 2021, 08:48:31 »
Цитат на: AnonimusBG в Септември 24, 2021, 21:29:28

   
Quote (selected)
Нека проблемът да е руски.
    Но проекта е американски, за да е руски проблем.
    И каква ни е файдата на нас?

:thup:
 :ok:
Абсолютно същото е валидно и за ЕС. И като идея и като изпълнение. Един чисто американскои проект!
И?

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2675 -: Септември 25, 2021, 08:56:26 »
разговорът тук е точно толкова публичен колкото между частни лица в кръчмата. публичен интерес заслужава ако разговорът стигне до хипотезата СТП. Ако някой си мисли че тук прави политика практически си е за бяла стая с меки стени.
Ми не. Тук всички четат, всеки може да разговаря с всеки и да се включва в разговор със свой коментар. И вие с репликата си правите точно това.  Щото форум, обществено място. :nuts:
Разговорът нямаше да е публичен, ако се водеше с лични съобщения и Асол си беше задала въпроса там - в личните съобщения, където никой друг освен мен не може да го прочете. Ако не искаше да ме "удари" с компроматче. Простичко е.  :smokin:



« Последна редакция: Септември 25, 2021, 09:29:52 от Simplified Solutions »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2676 -: Септември 25, 2021, 10:11:37 »
Quote (selected)
Христо Иванов: Румен Радев не е изчистил позицията си спрямо Русия, предстои ни среща с "Продължаваме промяната"


"Ние се отнасяме позитивно с Кирил Петков и Асен Василев. Ще продължим разговора с тях другата седмица. Имаме шанса да излезем от дългия период на еднолична безконтролна власт. Става дума за ГЕРБ, ДПС и НДСВ. Главният прокурор, както и премиерът, упражняват еднолична власт. Ние трябва да преоткрием инструмента "коалиционно споразумение". Ние трябва да решим кои формации трябва да влязат в кръга за промяна. ГЕРБ и ДПС не са сред тях. Имаме среща другата седмица с Кирил Петков и с Асен Василев. Резултатът на "Да, България" от 2017 г. не беше добър. Тежеше ни Реформаторският блок, но получихме урок, че заедно можем да спечелим". Това заяви съпредседателят Христо Иванов.

"Демократична България" е коалиция от три партии, което не е лесно. Сега си мисля какво ще си каже Атанас Атанасов за това, което говоря. Ние сме дясно-центристка коалиция. Обсъждаме сложната политическа ситуация. Предстои ни да вземем решение за президентските избори", каза още Иванов. Той допълни, че Румен Радев няма изчистена позиция спрямо Русия. "Аз имам забележки, нека да завършим процеса за решение в коалицията", каза още Иванов.

    :popcorn:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2677 -: Септември 25, 2021, 10:13:22 »
Нищо не твърдя. И съвсем сериозно съм на мнение, че не е лошо да спрем...наистина не обичам конфликти с хора, които харесвам. С други нямам никакви проблеми. Ще ти се извиня, като за начало. Става ли? Вероятно съм се заблудила, случват се и такива работи
Да, бе "нищо не твърдиш", само дето в няколко поста въртиш и сучеш около твоята измислица за Симпли. Ако "нищо не твърдеше", въпросът да е приключил още с първия и отговор. Аре престани с тези калташки номера!
Междувременно Ицо си изми ръцете с генерал Наско.   

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2678 -: Септември 25, 2021, 10:14:15 »
Quote (selected)
На 24 и 25 септември подобно мероприятие се провежда в х-л „Милениум“ в София под надслов „Нови хоризонти в журналистиката“. Идеята е да се обменят опит и мнения на журналисти от други страни и техни български колеги. Когато човек се запознае с програмата обаче, разбира, че всъщност не става дума за журналистиката и хоризонтите въобще, а за определен кръг от медии и техни представители. Само там, оказва се, работят смели и доблестни разследващи журналисти и никъде другаде. За издания от кръга и свързани с кръга „Капитал“ става дума. Те, заедно с фондация „Америка за България“ са организатори на „крупното събитие“. Съучаства и Асоциацията на европейските журналисти в България (АЕЖ), как иначе.

Няма лошо, но би трябвало организаторите да обявят честно, че става дума за сбирка на техния си кръжок. Иначе някой може да се заблуди. Чужденец, разбира се, нашите тук са наясно.

Доскоро същото правеха кръгове, близки до властта на Борисов и ГЕРБ. Наричахме техните опити „подмяна на истината“ и „лицемерие“ – и те бяха такива. А какви са лъскавите форуми с ограничен достъп днес?

Странно е (а може би не) поведението на фондация „Америка за България“, която от години финансира щедро определени медии и не поглежда към други, които воюват истински, а не наужким. Това политика на управленците във фондацията ли е, на американското посолство в София или политика на властите в САЩ? Наистина ли в тази организация тежи думата на Галя Прокопиева и Цветелина Бориславова или и някой друг може да казва нещо? Риторичен въпрос.

Няма да има свобода на словото и медиите в България, докато те са плакати и знаме на различни кръгове, според близостта им до съответната власт.

По случайност организираното мероприятие съвпадна с идването на евродепутати в София, както и на представители на „Репортери без граници“, които да се запознаят с родната действителност в областта на войната с корупцията. Е, запознали са се. Трогнати сме от вниманието.

Огнян Стефанов


П.П. Спомням си Венелин Петков, който ще разкаже спомени от фронта пред форума, с лопата и кофа след проливен дъжд във Варна. Там бе и премиерът Пламен Орешарски… Беше много вълнуващо и героично. Нищо лично.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2679 -: Септември 25, 2021, 10:20:26 »
Христо Иванов: Румен Радев не е изчистил позицията си спрямо Русия

Айде, пак Русия! Какво иска тоя малоумен американски ибрикчия? Да скъса дипломатически отношения с Русия ли? Баси слоноамебата!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2680 -: Септември 25, 2021, 10:24:56 »
\На 24 и 25 септември подобно мероприятие се провежда в х-л „Милениум“ в София под надслов „Нови хоризонти в журналистиката“. Идеята е да се обменят опит и мнения на журналисти от други страни и техни български колеги. Когато човек се запознае с програмата обаче, разбира, че всъщност не става дума за журналистиката и хоризонтите въобще, а за определен кръг от медии и техни представители. Само там, оказва се, работят смели и доблестни разследващи журналисти и никъде другаде. За издания от кръга и свързани с кръга „Капитал“ става дума. Те, заедно с фондация „Америка за България“ са организатори на „крупното събитие“. Съучаства и Асоциацията на европейските журналисти в България (АЕЖ), как иначе.\

„ Само там, оказва се, работят смели и доблестни разследващи журналисти и никъде другаде.„   :tomtom:

Тц, тц, тц!
Едните смели и доблестни журналисти им плащали, а другите смели и доблестни така яко се натягали, но видите ли не им плащали, и не им обръщали внимание.
Пренебрегвали ги видите ли, а те така смело и доблестно се натягали. :t23145:
То затова нашата смела и доблестна разследваща журналистика е стигнала такива върхове, та не можм да прочетем нищо друго, освен смели и доблестни дописки.

„ А какви са лъскавите форуми с ограничен достъп днес?„
Дайте да се набутаме в някой такъв. :)))

« Последна редакция: Септември 25, 2021, 10:36:02 от Алиса .. »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2681 -: Септември 25, 2021, 10:40:08 »
Радев не е изчистил позицията си по нито един въпрос, кво са пени люлючето
И когато лесно можеше да се приключи със св. Бочко Покровител на бармиевия Хладилник, що вместо това оставиха живите му мощи за кощуна?

https://www.youtube.com/watch?v=zbZeVQ0SgBI

ПП                 



« Последна редакция: Септември 25, 2021, 10:54:32 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2682 -: Септември 25, 2021, 10:56:50 »
Христо Иванов: Румен Радев не е изчистил позицията си спрямо Русия

Айде, пак Русия! Какво иска тоя малоумен американски ибрикчия? Да скъса дипломатически отношения с Русия ли? Баси слоноамебата!

С тез червени линии ДБО си нарисуваха клетка в зоопарк.

« Последна редакция: Септември 25, 2021, 11:04:45 от Simplified Solutions »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2683 -: Септември 25, 2021, 11:01:42 »
Но е пропуснал Славчо? Хм, тая история не звучи никак правдоподобно.

Човекът все пак е достатъчно интелигентен.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2684 -: Септември 25, 2021, 11:09:44 »
клетка в зоопарк.

За лукави благинари и едливи волове.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2685 -: Септември 25, 2021, 11:22:48 »
... Тук всички четат, всеки може да разговаря с всеки и да се включва в разговор със свой коментар. И вие с репликата си правите точно това.  Щото форум, обществено място. :nuts:
Разговорът нямаше да е публичен, ако се водеше с лични съобщения и Асол си беше задала въпроса там - в личните съобщения, където никой друг освен мен не може да го прочете. Ако не искаше да ме "удари" с компроматче. Простичко е.  :smokin:
Мдаа...
Цитат от "стария" Форум:
Quote (selected)
Simplified Solutions
27 Яну 2011 14:33
Мнения: 35,462
От: Bulgaria
Нравите, казваш, същите, но целите други.   
Няма нужда от коментар. И от повече обяснения. Интелигееент.




ПП - А, забравих. Аз гласувах за ГЕРБ
http://old.segabg.com/replies.php?id=182395&v=3519037
Надявам се това ПП да е било шега... липсва обаче къвто и да било емотикон...
 :smokin:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2686 -: Септември 25, 2021, 11:39:36 »
Мдаа...
Цитат от "стария" Форум:http://old.segabg.com/replies.php?id=182395&v=3519037
Надявам се това ПП да е било шега... липсва обаче къвто и да било емотикон...
 :smokin:
Не липсва, просто картинките са загубени с времето. Но името на емотикона е "wink" - намигане, демек.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2687 -: Септември 25, 2021, 11:45:46 »
Quote (selected)
Христо Иванов: Румен Радев не е изчистил позицията си спрямо Русия
Ицето в единомислие с асолките - русофилията/фобията като водещ критерий при избор
 на президент.
Тъпо.
А Президентът Радев нееднократно е изразявал позицията си към Русия - "няма да се колим, нито ще се целуваме, ще се държим като големи хора."
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2688 -: Септември 25, 2021, 11:47:23 »
Къде, впрочем, мога да видя позицията наХр Иванов към Русия ? Добре изчистена.
Бонго ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2689 -: Септември 25, 2021, 11:58:53 »
Не липсва, просто картинките са загубени с времето. Но името на емотикона е "wink" - намигане, демек.
Бих искал да си прав, но още 2011 г. липсваше такъв емотикон, не знам къде го виждаш сега.
И точно понеже навремето ме учуди този случай, съм го запомнил - и затова се разрових в стария форум...
 :smokin: :smokin:
ПП Освен да приема, че браузърът ми "паранормално" реже емотикони и квото още си реши...

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2690 -: Септември 25, 2021, 12:12:07 »
Бих искал да си прав, но още 2011 г. липсваше такъв емотикон, не знам къде го виждаш сега.
И точно понеже навремето ме учуди този случай, съм го запомнил - и затова се разрових в стария форум...
 :smokin: :smokin:
ПП Освен да приема, че браузърът ми "паранормално" реже емотикони и квото още си реши...
Приемете, че се подразбира.  :smokin:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2691 -: Септември 25, 2021, 12:21:48 »
Бих искал да си прав, но още 2011 г. липсваше такъв емотикон, не знам къде го виждаш сега.
"Цъкни" с десния бутон на мишката на мястото, където би трябвало да се появи картинката, и виж.
Ако си с таблет/телефон - натисни и задръж за 2-3 секунди.
И докато си там, прегледай предната страница, може да ти се изясни... Дано.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2692 -: Септември 25, 2021, 12:28:45 »
Бих искал да си прав, но още 2011 г. липсваше такъв емотикон, не знам къде го виждаш сега.
И точно понеже навремето ме учуди този случай, съм го запомнил - и затова се разрових в стария форум...
 :smokin: :smokin:
ПП Освен да приема, че браузърът ми "паранормално" реже емотикони и квото още си реши...
Вероятно да. Гледано през файърфокс на лаптоп се виждат "счупените"картинки и като цъкнеш на тях можеш да видиш името. На таблетския браузър, където съм сега, тези счупени картинки ги няма.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2693 -: Септември 25, 2021, 12:44:51 »
Бассииследователите станали некои!
И тези ми говорят за ДС!
Алллоуу, ДС са  за уважение, поне повечето.
 :t0135:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2694 -: Септември 25, 2021, 13:41:42 »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8092
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2695 -: Септември 25, 2021, 13:51:09 »
Нема като как да не се види емотикон, ако го няма в "базата"примерно е отстранен и не може да се изобрази то ще се вижда "; )" или ":wink:" във вид на текст.
Припомнете си каква беше тук, когато "администрацията" реши да ореже емотиконите по некви си техни съображения.
ПСМ сможих един доп. интервал че този емотикон за намигане е баси отврата.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2696 -: Септември 25, 2021, 14:02:59 »
Бассииследователите станали некои!
И тези ми говорят за ДС!
Алллоуу, ДС са  за уважение, поне повечето.
 :t0135:

Не зная за какво уважение говорите, но това бяха ограничени индивиди, с голямо самочувствие и без каквото и да е покритие. За 45 по-бедни години руснаците им хванаха един шпионин Иван-Асен и ... толкоз.

Отидоха в Алжир да продават френското Рено, Мейд ин "Бългериъ", сиреч да подбиват пазара и франсетата ги резнаха завинаги.

Купуваха от AVL, Австрия, овенна електроника (фототеодолити) и там се окензаха. ЦРУ ги гепи, а в пресата - НИЩО.  :t26157:

Гледаме Швейцария - Contraves - екскомпания на швейцарската овенна индустрия, електронна апаратура, единия комплект за Шейново (полигона), другият - за бракята от Томск, ексСеСеСеРе. Късно разбраха, че пак са ги прекарали. Оказа се, че ЦРУ и NSA са ръгнали някакви ултрамодерни чипове за проследяване местонахождението на съответната апаратура със съответните подслушвателни устройства. УжасТ!  :m1273:

Проектът НЕВА за крадене на вестърн текнолоджиз од Западна Европа, гаф след гаф.

Щатски дискове и шпиндели "Меморекс" за снаряжение на 100 и 200 мегабайтовите "запаметяващи" на ЗЗУ, Стара Загора, заводът за резистори в Айтос, ... Ще ми трябва още десет страници и няма да стигнат.

Та ко каза за ДеСе ?!

BTW, cателитите около о.з. ген. инж. пРезидентина са от същото котило и същите интелектвалци.  :bigok:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2697 -: Септември 25, 2021, 14:26:29 »
Пореден автогол за България

Радев е възмутен, че ЕС не го припознава като "естествен ръководител в БГ", моли някаква мижава еврокомисия - доведена в БГ зорлем от вицето - да го спаси от корупцията, но е пропуснал да упомене за честните частни капиталисти Копринов , Узунов, Спецов, Рашков, Къцаров, Кирчо, Кокорчо.
 
С подобна пРезидентска овенна риторика, Радев компрометира не само държавата, но и хвърля кал в лицата на досегашните си избиратели, което е шанс за България да се освободи от този неадекватен и властолюбив лицемер.

Освен това, Фигуранта е забравил, че корупционните схеми стартираха от "Дудуков" 2

Още по-интересна е позата на Великолепната седморка вляво на снимката. Лицата на "ответниците" говорят красноречиво за поредната словесна пародия на овенния Фигурант Зеленочорапов.



С овенния пРезидент, НАПРЕД БЪЛГАРИЯ !!!
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2698 -: Септември 25, 2021, 14:32:36 »
Футболата среща Челси срещу Ман. Сити, току-що започна. Приятен ден от Лондон. Твай!
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2699 -: Септември 25, 2021, 15:01:13 »
Не зная за какво уважение говорите, но това бяха ограничени индивиди, с голямо самочувствие и без каквото и да е покритие. За 45 по-бедни години руснаците им хванаха един шпионин Иван-Асен и ... толкоз.

Я, а Емил Боев? Дето разбичи и рендоса сичкото западна шпионка и покрай това разкри сичко. Гуро Гуроф му е върл фен.