Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 568745 пъти)

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2700 -: Септември 25, 2021, 15:02:28 »
... виж в "технически..."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2701 -: Септември 25, 2021, 15:24:00 »
Пореден автогол за България
Да знаеш, татю ти пак ти беше взел лаптопа!  :cool-1084:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2702 -: Септември 25, 2021, 15:29:12 »
Quote (selected)
Та ко каза за ДеСе ?!
че си елементарен като маруля!
Поне 15г. ни доставяха IT технологии, които произвеждахме и продавахме в количества с които едва насмогвахме из лагера(главно  Русия) и третия свят. На цени - себестойност Х 5! След което ни плащаха с петрол за копейки и го прждавахме на пазарни за $ пак на цени себестойност Х3-4!
Аре у леву, че въпреки снизходителността ми почваш да ми омръзваш.
Не искам да ти отварям гуре
 ливите очи ф оръжейниа бизнес кво ставаше!
 :t2407:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2703 -: Септември 25, 2021, 15:37:46 »
РедниК Lukash, ти си си по тъпо парче и от хера, та не смятам да си губя времето и с теб! Извинявай, че те заобикалям отдалеч, ама подметките ми предпочитат асфалт.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2704 -: Септември 25, 2021, 15:46:04 »
... виж в "технически..."

Quote (selected)
...за ченгета едно време привличаха само такива с нещо под капака,...

И за овенни, и за овенни - също. Ченгета и овенни - най-големите капацитети в НРБ.

 




"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2705 -: Септември 25, 2021, 15:52:54 »
Абе като говорели числата и Боговете замлъквали, но верно, че нищо не се споменава за лайната!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2706 -: Септември 25, 2021, 15:53:47 »
РедниК Lukash, ти си си по тъпо парче и от хера, та не смятам да си губя времето и с теб! Извинявай, че те заобикалям отдалеч, ама подметките ми предпочитат асфалт.
 :bigok:

Естествено, че трябва да има и акъллии, като тебе, за да правят весело из форумите. Иначе - скука.

Виж още веднъж, какви си ги надробил по-горе, за някакви IT и прочее. Знаем ги тия АйТий текнолоджиз докъде докараха България - до кампутер "Правец" - най-великият абак на епохата.

Относно продажбата на дрога и оръжие чрез КИНТЕКС не мога да те оборя. От тези пари живееха мравките в България.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2707 -: Септември 25, 2021, 16:00:59 »
че си елементарен като маруля!
Гарибалдиецо, от теб не го очаквах! Така да обидиш любимия ми зеленчук с туй сравнение!  :t0120: :tongue_:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2708 -: Септември 25, 2021, 16:03:07 »
Абе ити не си бил по малко рядко от редника!
Аз ти говоря за далаверата, която ставаше благодарение И на ДС а И на инженерния потенциал на БГ, който докарваше само от тази врътка повече от милиард на БГ.
Мъ ти си троли де, щом ти е харно да си четкаш -комплексите, то и не си мой проблем, че да ти мисля.
 А и е добре до си информираш смотаняко, колко и кои страни в света произвеждаха ПК  в това време.
Може пък и да ти светне нещо ф празното пространство между ушите, но нямам непомерни очаквания.
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 16:22:08 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2709 -: Септември 25, 2021, 16:03:56 »
Къде, впрочем, мога да видя позицията наХр Иванов към Русия ? Добре изчистена.
Бонго ?

На Ицо Русия му е през дедовия. Но ДБ ТРЯБВА да издигне кандидат за президент на 1ви тур. Затова всички тези приказки.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2710 -: Септември 25, 2021, 16:09:39 »
Дотук изглежда, че Радев е НЕ/сменяем. Какво толкова? Нали трябва да има и политически клоуни, които да резилят България и веселят Света. С право ни гледат сеира и ни мисля за аборигени, каквито всъщност сме.  :beer_:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2711 -: Септември 25, 2021, 16:12:05 »
хере, ти нали го играеше гражданин на друга държава, кво ти пука, че си аборигенин?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2712 -: Септември 25, 2021, 16:15:30 »
Нали трябва да има и политически клоуни, които да резилят България и веселят Света.
Тебе нъл те управлява Борката? На де повече?
А сори, пропущих Бидона  :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2713 -: Септември 25, 2021, 16:17:38 »
На Ицо Русия му е през дедовия.

Тва инфо от кухнята ли е?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2714 -: Септември 25, 2021, 16:23:10 »
Тва инфо от кухнята ли е?
От урологията.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2715 -: Септември 25, 2021, 16:28:03 »
Дотук изглежда, че Радев е НЕ/сменяем. Какво толкова? Нали трябва да има и политически клоуни, които да резилят България и веселят Света. С право ни гледат сеира и ни мисля за аборигени, каквито всъщност сме.  :beer_:
"Дотук изглежда, че Радев Борисов е НЕ/сменяем. Какво толкова? Нали трябва да има и политически клоуни, които да резилят България и веселят Света. С право ни гледат сеира и ни мисля за аборигени, каквито всъщност сме.  :beer_:"
Сега вече е правилно, направих го само за да ти спестя мъките по корекцията!  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2716 -: Септември 25, 2021, 16:56:13 »
Хере, остай политиката, а се съсредоточи върху фентъзито - там ти е силата. Мноо по-интересни са пътеписите ти от американските кракмаци :nuts:

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2717 -: Септември 25, 2021, 17:08:42 »
Quote (selected)
Пешo

Quote (selected)
Цитат на: Юмжагийн Целденбал в Днес в 11:58:53
Бих искал да си прав, но още 2011 г. липсваше такъв емотикон, не знам къде го виждаш сега.
И точно понеже навремето ме учуди този случай, съм го запомнил - и затова се разрових в стария форум...
 :smokin: :smokin:
ПП Освен да приема, че браузърът ми "паранормално" реже емотикони и квото още си реши...
Вероятно да. Гледано през файърфокс на лаптоп се виждат "счупените"картинки и като цъкнеш на тях можеш да видиш името. На таблетския браузър, където съм сега, тези счупени картинки ги няма.
Явно има такъв "собствен живот" и при браузър Опера, с който открай време движа - но там поне с дясна мишка (за което говори Hateras) се дава индикация за невидима картинка - докато в новия браузър Brave  не се вижда нищо и не се открива и с дясна мишка... Дето викат руснаците - век живи, век учись ... и т.н.
Anyway, с това случая отпреди 10 години по такъв начин мога да го сложа като в криминалните филми към "приключени". Simplified Solutions не е гласувала за ГЕРБ, а се е пошегувала.
 :smokin:
 :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2718 -: Септември 25, 2021, 17:42:42 »
Ще кривна встрани за малко разсъждения по темата за партийното номадство. Живяла съм доста, зодия лъв сме най-паметливия знак от зодиака, тежък скептик съм и малко циник. Винаги вдигам вежда, когато особи скитащи като цветарки от партия в партия на ползу джобу, говорят за морал в политиката. За мен  приемливи и морално неукорими са следните промени на партийно членство:
- по каквато и да е причина ''моята'' партия е прекратила съществуването си
- партийното ръководство е сменило де факто идеологическия профил на партията
++++
P.S. Присъединявам се към пожеланието на Lillian, отправено към Асол. Асолчето е наистина рядка птица в добрия смисъл на думата. Като в песничката изпълнявана покойния и съпартиец С. Данаилов /имах честта да го познавам и много го харесвах, лека му пръст / - ''моето мъжко момиче никак не се шегува, ако обича, обича, ако ревнува, ревнува.''
Асол да живеЙш :))) Което няма да ми попречи да се сджафкам с теб, ако видя необходимост. :smokin:


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2719 -: Септември 25, 2021, 18:25:12 »
Хере, разкажи как върви комунизма в Щатите.
Чувам си се застопорил, и няма вече разходки до Нова Зеландия и Канада.
Да нси се пенсионирал?
Щяхме да се срещаме лани по туй време, но в тези вирусни времена..
Ограничавай емисиите.
В малки дози си поносим.
Σε χερετω!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2720 -: Септември 25, 2021, 18:29:49 »
Quote (selected)
зодия лъв сме най-паметливия знак от зодиака, тежък скептик съм и малко циник.

А аз от най-злопаметния - зодия овен. Астрологията ни гарантира хармония... :nuts:

п. п. Най-трудно се разбирам с мъже от моята зодия. Онзи и Хамел са прекрасни изключения :nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2721 -: Септември 25, 2021, 18:36:58 »
Quote (selected)
А аз от най-злопаметния - зодия овен.
аз също :smokin:
всъщност влязох да те поздравя само, втори път за два ни! :smokin:
реакцията ти на един малко сложен въпрос беше страхотна, така се прави :thup:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2722 -: Септември 25, 2021, 18:39:31 »
аз също :smokin:
всъщност влязох да те поздравя само, втори път за два ни! :smokin:
реакцията ти на един малко сложен въпрос беше страхотна, така се прави :thup:

Начи вече няма значение, какво пишеш - винаги ще имаш оправдание в моите очи. Щото мислиш и със сърцето. Не се шегувам за последното, наистина. За мен това е много важно, дори и да не ми харесва

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2723 -: Септември 25, 2021, 18:41:21 »
На Ицо Русия му е през дедовия. Но ДБ ТРЯБВА да издигне кандидат за президент на 1ви тур. Затова всички тези приказки.
Ми да издига. ДБ от подкрепа за Радев няма какво да извлече, от неподкрепа - също. Участието им със собствен кандидат за президент ще е на олимпийския принцип, но ДБО очевидно държат да си стоят в заградената територия, щот парламентарните са им по-важни, а и Радев едва ли ще им се разсърди.  :smokin:
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 18:48:12 от Simplified Solutions »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2724 -: Септември 25, 2021, 18:45:16 »
преди 20 години се одписах од моята зодия и одтогава съм бес зодиакална афилиация. Запазих си членството ф китайската система, щото техната е на 12-годишна база и ми е по-удобна.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2725 -: Септември 25, 2021, 18:47:35 »
преди 20 години се одписах од моята зодия и одтогава съм бес зодиакална афилиация. Запазих си членството ф китайската система, щото техната е на 12-годишна база и ми е по-удобна.

Рекидж, ние се разбрахме. Зодиите бяха само помощен инструмент  :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2726 -: Септември 25, 2021, 19:08:31 »
Какво предлагат Петков - Василев, икономическа, вътрешна, външна политика? Не казват абсолютно нищо, само благи приказки, как те нямало да крадат!

Ако това ви е достатъчно да направите своя избор, ваша си работа, но не е избор на умен човек!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2727 -: Септември 25, 2021, 19:16:52 »
Какво предлагат Петков - Василев, икономическа, вътрешна, външна политика? Не казват абсолютно нищо, само благи приказки, как те нямало да крадат!

Ако това ви е достатъчно да направите своя избор, ваша си работа, но не е избор на умен човек!
Аз за тях няма да гласувам, разбира се - достатъчно ми е само това, че са назначени за министри от Фигуранта и очевидно имат някаква подкрепа от него. Но пък ми е достатъчна и категоричната им декларация, че няма да вдигат данъците и да се коалират с искащи вдигане на данъците, за да не ме притесняват много.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2728 -: Септември 25, 2021, 19:19:29 »
Зодиите бяха само помощен инструмент

Зодийте са пълна измама. Ще им повярвам, когато видя предсказания за шлосери и миньори. Като прочета "Днеска ще изкопаш 20 кубика кюмюр и ще те направят бригадир". Или "Тази седмица ще направиш 1000 детайла на струга". Щото само за "офиси", "службата", "пътуване зад граница" и големи пари пишат.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2729 -: Септември 25, 2021, 19:22:37 »
Аз за тях няма да гласувам, разбира се - достатъчно ми е само това, че са назначени за министри от Фигуранта и очевидно имат някаква подкрепа от него. Но пък ми е достатъчна и категоричната им декларация, че няма да вдигат данъците и да се коалират с искащи вдигане на данъците, за да не ме притесняват много.

И не щат да затварят американските ТЕЦове.
Коя партия в САЩ е на директно заханване с парите от ТЕЦовете?
Все пак трябва да сме горди, че и ние нещо даваме на света.   :0007:
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 19:40:15 от Алиса .. »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2730 -: Септември 25, 2021, 19:24:19 »
Аз за тях няма да гласувам, разбира се

В потрес съм! Каква изненада!  :crying_with_laughter-3302:

Всички знаем, че пак ще лепнеш влажни устни върху едрата дупара на вожда.  :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2731 -: Септември 25, 2021, 19:24:43 »
Зодиите бяха само помощен инструмент

Зодийте са пълна измама. Ще им повярвам, когато видя предсказания за шлосери и миньори. Като прочета "Днеска ще изкопаш 20 кубика кюмюр и ще те направят бригадир". Или "Тази седмица ще направиш 1000 детайла на струга". Щото само за "офиси", "службата", "пътуване зад граница" и големи пари пишат.

Нямаше нужда да ме цитираш за да кажеш точно същото  :bigok:

Манрико си е откровен поне, но аз смятам, че е време за прогресивна скала. Дори/не вярвам да се наложи/ и ако след време при нужда на Манрико да се наложи да се възползва от нея

п. п. Мноо обичате да давате за пример Германия. Възползвайте се от примерите си :nuts:
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 19:30:38 от Aсол »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2733 -: Септември 25, 2021, 19:32:15 »
:bigok:

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Maricon
Не е честно. Изядох буква без да искам и се поправих

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2734 -: Септември 25, 2021, 19:41:33 »
Ей... тия менестрели ви изядоха чегъртачите... амс'я  :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2735 -: Септември 25, 2021, 19:46:43 »
Мноо обичате да давате за пример Германия. Възползвайте се от примерите си

Ааа, не! Примери даваме само, когато ни обслужват.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2736 -: Септември 25, 2021, 19:48:19 »
Ей... тия менестрели ви изядоха чегъртачите... амс'я  :lol:

Що се заяждаш на дребно? Тук тролове няма...значи е възможно да се държиш естествено...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2737 -: Септември 25, 2021, 19:48:45 »
Дедо, демокрацията, капитализма и антикомунизма у нас го правиха само комуняги, и са само тяхна частна собственост, не те ли тревожи това?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2738 -: Септември 25, 2021, 19:52:17 »
Тук тролове няма...значи е възможно да се държиш естествено...

Как да няма? Точно той е най-големият трол. Ще видиш сега как ще ни накара с цитат от "Правда" да сме "мислили". Понеже той не може да мисли и иска и ние като него.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2739 -: Септември 25, 2021, 19:56:07 »
Дедо, демокрацията, капитализма и антикомунизма у нас го правиха само комуняги, и са само тяхна частна собственост, не те ли тревожи това?

Ми то и по времето на Сталин в лагерите само комунисти са лежали

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2740 -: Септември 25, 2021, 19:58:05 »
Тук тролове няма...значи е възможно да се държиш естествено...

Как да няма? Точно той е най-големият трол. Ще видиш сега как ще ни накара с цитат от "Правда" да сме "мислили". Понеже той не може да мисли и иска и ние като него.

Че троли, троли и че го апе обсесията е верно. Но ханъм може да мисли и се прави на по-голем клоун, отколкото му е полезно. Не е никак глупав...не го подценявай

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2741 -: Септември 25, 2021, 19:59:23 »
Ще видиш сега как ще ни накара с цитат от "Правда" да сме "мислили". Понеже той не може да мисли и иска и ние като него.
Е дее... не си ли надскачаш боя? *
А иначе - я погледнете писанките? От колко време не се говори, мисли и пише, тукънка за Бочко (мамин златен) и дружина?... Двамката зализани авгури ви накараха да забравите всичко друго... с което изпълниха част от задачата!!!
* Вместо да се радваш, че си от мислещите, се притисняваш дан' станеш немислещ? Ами ако вече си станал?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2742 -: Септември 25, 2021, 20:04:44 »
Не е никак глупав...не го подценявай

Ти ма уби! Но признавам, че никой не може да му съперничи в междуметията. Ненадминат е в Иха-аха и уха.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2743 -: Септември 25, 2021, 20:09:05 »
Не е никак глупав...не го подценявай

Ти ма уби! Но признавам, че никой не може да му съперничи в междуметията. Ненадминат е в Иха-аха и уха.

Вероятно ще те убия още повече, ако ти пусна постинг точно на Бармалей от  2009, га  почи всички във форума на СЕГА въздишаха по Боци. Той направо се изяви като пророк. И аз кат него обичам да си пазя разни неща, чета внимателно и никога не подценявам/надценявам съмишленици и/или противници :nuts:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2744 -: Септември 25, 2021, 20:10:46 »
Бармич,
И Слафчооглу забравиха.
А беха ми пробили дупка в черепчето -Слафчо, та Слафчо!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2745 -: Септември 25, 2021, 20:11:03 »
Абе сменят си кучите синове по елегантен начин.
Пък ние се дърлим и си мислим че нещо зависи от нас.
Някои се радват че идват нови продавачи на надежди.
Само че както вече е доказано неведнъж далаверата е само за продавачите на надежди.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2746 -: Септември 25, 2021, 20:19:38 »
кат единственият осемдесетпроцентник и трол в кръчмата-да ви кажа какво предлага дуета Василев-Петков.

Продават сами себе си.
Това е основата на политиката у нас от поне 20 години.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2747 -: Септември 25, 2021, 20:21:05 »
Бармич,
И Слафчооглу забравиха.
А беха ми пробили дупка в черепчето -Слафчо, та Слафчо!
По-дъртите (куту мен) навярно са чели оная книжка за Незнайко в слънчевия град? Дет' той и дребосъчетата бяха седнали на гърба на костенурката, и с един зелев лист - надянат на дълъг прът пред носа ѝ, я командваха накъде да върви?
Е, по-голямата част от българите са точно в положението на костенурката. Хем носят на гърба си незнайковците, хем гонят "зелевия лист", не схващайки, че колкото по-бързо тичат, толкова по- бързо то - листото - тича пред тях...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2748 -: Септември 25, 2021, 20:21:44 »
кат единственият осемдесетпроцентник и трол в кръчмата-да ви кажа какво предлага дуета Василев-Петков.

Продават сами себе си.
Това е основата на политиката у нас от поне 20 години.

и нас покрай себе си, но нас мноо по-евтино...направо за без пари

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2749 -: Септември 25, 2021, 20:23:41 »
Всъщност продават собствената си самооценка и CV. От Крадлив Дедо насам-всичко опира до самлреклама.

и го заявявам цялата сериозност на падащ от шестият етаж трол. който п8 същество си е бъца силиций. Внушителна буца силиций. Минимум два тона.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2750 -: Септември 25, 2021, 20:26:43 »
Quote (selected)
От Крадлив Дедо насам-всичко опира до самлреклама.

Това не е точно така. Имам непосредствена представа за кадрите на Сакса...саморекламата си беше самореклама, но  никога не е била достатъчна. Даже точно никога. Винаги трябваше да имаш джакпот...

п. п. Не се опитвам да те убеждавам, но съм на достатъчно години, пък даже разполагам и с опит в политтресавищатата, така че не нямам никакви съмнения, га се налага да разпознавам магарета

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2751 -: Септември 25, 2021, 20:31:08 »
Асол , шансът е оная подценявана част от успеха. Нали се сещаш за ябълката на малкият Рокфелер. Излъскал една, продал я за за двойни пари, след седмица имал кошница, след три месеца ръководел бригада полиращи ябълки, след шест вече цех, а за Нлва година скрънзавата му леля умряла и наследил милион.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2752 -: Септември 25, 2021, 20:34:18 »
.
Quote (selected)
Нали се сещаш за ябълката на малкият Рокфелер. Излъскал една, продал я за за двойни пари, след седмица имал кошница, след три месеца ръководел бригада полиращи ябълки, след шест вече цех, а за Нлва година скрънзавата му леля умряла и наследил милион.

Тази тиражирана от години глупост със сигурност не хваща дикиш пред щерка ми и наборите й. Децата съвсем справедливо се подиграват на таз некадърно сглобена лакърдия

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2753 -: Септември 25, 2021, 20:36:31 »
след като Боце ръкочембери Плевню публично и го избраха не расовият Инцитат а дори куцо магаре стана ясно че може да е политик. Стига да си в прасилният момент на правилното кръстовище. А вие се карайте със Светицата. Аз съм в кръчма-вие си мислите че масата е парламентарна трибуна.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2754 -: Септември 25, 2021, 20:38:21 »
Quote (selected)
А вие се карайте със Светицата

Софи от доста време не пише тук. Нещо си се объркал

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2755 -: Септември 25, 2021, 20:41:00 »
вярно. бъркам двете. в сфумато сте ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2756 -: Септември 25, 2021, 20:42:10 »
Театрална работилница викаш...

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2757 -: Септември 25, 2021, 20:45:30 »
всъщност е термин. питай Рекидж.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2758 -: Септември 25, 2021, 20:51:27 »
.
Тази тиражирана от години глупост със сигурност не хваща дикиш пред щерка ми и наборите й. Децата съвсем справедливо се подиграват на таз некадърно сглобена лакърдия
Ммда, липцва пистолет ф пиеската и затва звучи неправдоподобно.
Иначе чичко Сам е за пазарни одношения и свободното регулиране на пазара, но като опре за пари винаги би прецакал другарчето си (Франция да речем).
п.с. шегувам се бе! То щото Китай се намесвал!
Напада им търговските гемии и им гепи стоката из Пацифика и представяте ли си наглостта?
Даже и ф Индийския оушън!
Слет което с чисто пазарни ядрени подводници си решава проблемите.
До кога ли?
Давам не повече от дузина години.
« Последна редакция: Септември 25, 2021, 21:09:30 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #2759 -: Септември 25, 2021, 20:58:31 »
Arbeit macht frei, suum cuique