Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 568964 пъти)

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3180 -: Септември 27, 2021, 20:06:14 »
всъщност четвърто главно шунтира КОКОМ и подсигури с комплектоващи цяла индустрия. Глобалистки подвиг преди Китай да почне да доставя и долните гащи на Пентагона.
....мдааа, ВТО Т., Инко и някои присъдружни организации, очаквам Herr von Newman да ни светне, поврага...

Кайзере, тази тема е дисертабелна, заслужава си отделна дискусия, да се повеселим, а?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3181 -: Септември 27, 2021, 20:07:01 »
Уелбек имаше за еколи нормал и сорбоната.. 

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3182 -: Септември 27, 2021, 20:07:15 »
Добре де, Желев, Стоянов, Първанов, Плевнелиев по-добри ли бяха? Да не напомням случки.

Вече съм го казвал. Од един дол дренки са. Сякаш са подбирани със спец. конкурс, но и затова са подбирани.

Така подбираха и милЮцЬОнерите в "Психолабораторията" - до гребната база - ф Пловдив по време на двучасов 'тестови изпит'.

Колкото повече знаеш, учил си, имаш информация и/или можеш да мислиш, толкова повече се отдалечаваш от "бленуваната" професия.

На омбашиите им трябваха - и им ТРЯБВАТ - посредствени, изпълнителни, немислещи и направо казано - ТЪПИ индивиди. ТЕ знаят отлично, че глупакът винаги е сервилен и изпълняващ заказите на суфльорите ф сянка.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3183 -: Септември 27, 2021, 20:10:32 »
Кажи за ам. тоалетни, че ме заинтригува.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3184 -: Септември 27, 2021, 20:12:13 »


Односно Р.Р. няма какво да хортуваме. Той не е висшист, а със завършено овенно УЧИЛИЩЕ. Никой никъде не се е запъвал, че военните училища са университети.
То и Лондон скуул ъф незнамкакво си не е университет, а е училище. Ама не знам основно ли е,  начално  ли...
Нека лайнометът от Далас, предградие на Рочестър да каже.

П.С. Най-искрени извинения, ако пак баща му е влезнал във форума и разхвърля гюбре от негово име...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3185 -: Септември 27, 2021, 20:13:42 »
Кажи за ам. тоалетни, че ме заинтригува.

Мен на времето повече ме впечатлиха реднешките закусвални. С щампована хартишка за покривка и самотно кюфте с мижава гарнитура, наредени в долнопробна пластмаса :nuts:

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3186 -: Септември 27, 2021, 20:14:03 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3187 -: Септември 27, 2021, 20:15:58 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !
Мани "е"-то на екола. То е нямо

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3188 -: Септември 27, 2021, 20:16:39 »
То и Лондон скуул ъф незнамкакво си не е университет, а е училище. Ама не знам основно ли е,  начално  ли...
Нека лайнометът от Далас, предградие на Рочестър да каже.

П.С. Най-искрени извинения, ако пак баща му е влезнал във форума и разхвърля гюбре от негово име...

Фърли един лайномет до Лондон, за да проумееш. Стига си се ровил, като босилка* из нета. Няма да ти помогне да спреш да пишеш щуротии и фантасмагории.  :notworthy:

----------------

* Питай любимчанина от Хебибчево к'во значи туй.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3189 -: Септември 27, 2021, 20:17:54 »
Кажи за ам. тоалетни, че ме заинтригува.


Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3190 -: Септември 27, 2021, 20:18:03 »
Мани "е"-то на екола. То е нямо

EколЕ-то може да го махнеш, но гледай да не махаш университе-то.  :no!:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3191 -: Септември 27, 2021, 20:20:59 »
EколЕ-то може да го махнеш, но гледай да не махаш университе-то.  :no!:

Кат имаш претенции да си мноо в час, поне внимавай да не изтървеш мускалите си

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3192 -: Септември 27, 2021, 20:21:25 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !
Ай спри да пишеш глупости. И училищата, и университетите са висши учебни заведения. Разликата е в специализацията на висшите училища в конкретни области, докато университетите предлагат образование в множество различни научни области.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3193 -: Септември 27, 2021, 20:27:32 »
Кажи за ам. тоалетни, че ме заинтригува.
Аз мога да ти кажа за една - на Таймс скуеър, в мексикански расторант ли беше или поерторикански. Ама сега съм направил една купа салта и 100 гр. дюлева и не искам да повърна, докато си спомням за оная гледка.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3194 -: Септември 27, 2021, 20:27:45 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !

А Лондонското училище по икономика прогимназия ли е?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3195 -: Септември 27, 2021, 20:28:58 »
Quote (selected)
Сега дали ще има разум, защото в миналия парламент нямаше, предстои да видим.
https://www.manager.bg/politika/ima-takv-narod-vnese-dokumenti-v-cik-samo-za-parlamentarnite-izbori
Тошко Африкански искрен до самобичуване.
Верно нямаше разум, в следващия ако липсват може и да се появи. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3196 -: Септември 27, 2021, 20:29:37 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !

А Лондонското училище по икономика прогимназия ли е?
СПТУ

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3197 -: Септември 27, 2021, 20:31:49 »
Ай спри да пишеш глупости. И училищата, и университетите са висши учебни заведения. Разликата е в специализацията на висшите училища в конкретни области, докато университетите предлагат образование в множество различни научни области.

Ами, ф голема грешка си! Не всички училища са университети и не всички университети са училища, което означава, че ако си завършила математическата ф София не си завършила СУ Климентий Ооридски, а само хай скуул. Твай!  :smokin:

Прегледай разделите на учебните заведения в Кеймбридж и/или Оксфорд и виж какво пише най-отгоре  на вси документи гарантиращи успешното завършване. Няма да ти оДнеме ноо време ф търсене.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3198 -: Септември 27, 2021, 20:31:54 »
Всички Прометеи, Калибри, Циркони, Сармати, Булави, Тополи и Сатани  са проектирани и произведени от възпитаници на Московское висшее техническое училище  (МВТУ) им. Баумана
« Последна редакция: Септември 28, 2021, 00:40:27 от Bacho Кольо »

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3199 -: Септември 27, 2021, 20:33:27 »
Кат имаш претенции да си мноо в час, поне внимавай да не изтървеш мускалите си

То добре, че Даскал Цеко даде фира (да почива в мир душата му), че често му падаше на литературната мушка - и не само ти, де.  :ive_got_it-1379:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3200 -: Септември 27, 2021, 20:35:33 »
Кажи за ам. тоалетни, че ме заинтригува.

Американските тоалетни са предназначени за политически задници и унутре има ноо вода, за разлика од европейските, докато ф Южна Корея има и "клякащи тоалетни". Ония дека не моат да клякат, да му мислят. Толкоз.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3201 -: Септември 27, 2021, 20:36:32 »
То добре, че Даскал Цеко даде фира (да почива в мир душата му), че често му падаше на литературната мушка - и не само ти, де.  :ive_got_it-1379:

Кво общо с литературната мушка има фактът, че не можеш да четеш на френски? Последното изобщо не е задължително условие да пострадат личността и/или професионалните ти качества, но винаги може да се използва срещу теб, като тръгнеш да си навираш гагата извън комфортната си зона
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 20:45:24 от Aсол »

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3203 -: Септември 27, 2021, 20:40:20 »
Грешка.За Алиса.


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3204 -: Септември 27, 2021, 20:41:17 »
Сорбоната, другаре, не е еколе, a université. Сверете си часовниците !

А Лондонското училище по икономика прогимназия ли е?
столът им на Холбърн е по-добър од прогимназиален. А тоа ф кампуса до Тейт Модърн е напрао муци. И стаите са с бани, заразлика од стайчетата на Холбърн. Оддруга страна Холбърн е център, а другото е на другия бряг нареката и реално пак е горе-долу център, а и глеткатата е по-добра...и има бани фстаите. Не знам, мисля, че не е прогимназия.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3205 -: Септември 27, 2021, 20:41:22 »
Quote (selected)
Твай! 

Глупости. Иде реч за висши училища.

Уф, стига ти толкова внимание.



Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3206 -: Септември 27, 2021, 20:44:31 »
Лондонското училище по икономика

Развесели ме днес следобед. Предполагам, че иде реч за Лондонско училище по икономика и политически науки, което е част от Лондонския УНИВЕРСИТЕТ и като такова е с РАНГ (статут) на УНИВЕРСИТЕТ.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3207 -: Септември 27, 2021, 20:45:31 »
струва ли си да блъскаш до америка за да намериш кенеф осмислящ живота ти?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3208 -: Септември 27, 2021, 20:45:40 »
Accipiter, аз май към кайзера бях адресирал това. Та не виждам какво общо има това с шампиона А. Томов.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3209 -: Септември 27, 2021, 20:45:58 »
Уф, стига ти толкова внимание.
Накрая една мъдра мисъл!

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3210 -: Септември 27, 2021, 20:46:04 »
столът им на Холбърн е по-добър од прогимназиален. А тоа ф кампуса до Тейт Модърн е напрао муци. И стаите са с бани, заразлика од стайчетата на Холбърн. Оддруга страна Холбърн е център, а другото е на другия бряг нареката и реално пак е горе-долу център, а и глеткатата е по-добра...и има бани фстаите. Не знам, мисля, че не е прогимназия.

Врекидж фсичко е ноо добре обяснено на Инглиш. Нали си на ти с този язък.  :popcorn:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3211 -: Септември 27, 2021, 20:47:00 »
Вече съм го казвал. Од един дол дренки са. Сякаш са подбирани със спец. конкурс, но и затова са подбирани.

Така подбираха и милЮцЬОнерите в "Психолабораторията" - до гребната база - ф Пловдив по време на двучасов 'тестови изпит'.

Колкото повече знаеш, учил си, имаш информация и/или можеш да мислиш, толкова повече се отдалечаваш от "бленуваната" професия.

На омбашиите им трябваха - и им ТРЯБВАТ - посредствени, изпълнителни, немислещи и направо казано - ТЪПИ индивиди. ТЕ знаят отлично, че глупакът винаги е сервилен и изпълняващ заказите на суфльорите ф сянка.
Кис-кис-кис! Психолабораторията била до Гребната база в Пловдив! Кис-кис-кис! Там е Спортният диспансер, душицо!  :t0153:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3212 -: Септември 27, 2021, 20:48:58 »
HERRE ITE PORDIMVM👉
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 20:55:08 от wreckage »

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3213 -: Септември 27, 2021, 20:49:35 »
Кво общо с литературната мушка има фактът, че не можеш да четеш на френски? Последното изобщо не е задължително условие да пострадат личността и/или професионалните ти качества, но винаги може да се използва срещу теб, като тръгнеш да си навираш гагата извън комфортната си зона

Нали трябва да ти вдигна кръвното, за да се охендриш хептен ф сопствената метаморфоза. Шоуто върви с пълна газ.

Дребнава беше, си, и такава ще си останеш ф заяждането, но кефиш, защото бързо палиш и не можеш да се владееш. За политик не ставаш.  :t26157:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3214 -: Септември 27, 2021, 20:49:48 »
Ся, да обясним на Алисите - в комитета за издигане кандидатурата на Радев и Йотова има поканени, има и самопоканили се. Сашо Томов е от вторите. Със сигурност са се записали и други прилепала, но няма как да им бъде отказано. Не ми е дерт.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3215 -: Септември 27, 2021, 20:49:53 »
Quote (selected)
Предполагам, че иде реч за Лондонско училище по икономика и политически науки, което е част от Лондонския УНИВЕРСИТЕТ и като такова е с РАНГ (статут) на УНИВЕРСИТЕТ.

Предполагам и тоалетните ( макар и да са явно далеч по-мизерни от мириканските) също са част от университета.
Та след няколко посещения там, бакалавър или магистър излизаш?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3216 -: Септември 27, 2021, 20:50:26 »
което е част от Лондонския УНИВЕРСИТЕТ и като такова е с РАНГ (статут) на УНИВЕРСИТЕТ.

Ma и ти ме развесели. Всъщност е точно обратното. Лондонският университет е федерален университет и обединява различни училища игимазии, дет им викаш ти, като ЛСЕ. Т.е. той са те.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3217 -: Септември 27, 2021, 20:53:44 »
Нали трябва да ти вдигна кръвното, за да се охендриш хептен ф сопствената метаморфоза. Шоуто върви с пълна газ.

Дребнава беше, си, и такава ще си останеш ф заяждането, но кефиш, защото бързо палиш и не можеш да се владееш. За политик не ставаш.  :t26157:

Брей кво си камикадзе!? Заради пустото ми кръвно на посмешище се сторваш ...само и само да го вдигнеш. Мноо съм ти задължена, щото пустото ми кръвно винаги е много ниско :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3218 -: Септември 27, 2021, 20:54:30 »
Предполагам и тоалетните ( макар и да са явно далеч по-мизерни от мириканските) също са част от университета.
Та след няколко посещения там, бакалавър или магистър излизаш?
Тоалетните са добри, налягането е безгрешка. Излизаш какъфто си влезъл минус разтовареното. Ако си влезъл магистър, излизаш пак магистър, но по-лек такъф.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3219 -: Септември 27, 2021, 20:54:51 »
Изборите са през ноември 2021.
Радев ще го траете до януари 2027.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3220 -: Септември 27, 2021, 20:55:02 »
Кис-кис-кис! Психолабораторията била до Гребната база в Пловдив! Кис-кис-кис! Там е Спортният диспансер, душицо!  :t0153:

Ти беше од Пловдив, не од Пордим, нали?! Не ме разочаровай. ВСИЧКИ кандидат старшини и пожарникари ЗАДЪЛЖИТЕЛНО минаваха ТЕСТ в милиционерската ПСИХОЛАБОРАТОРИЯ.

Толкова ли нямаш един познат милюцюнер или работещ в МВР Пловдив и наоколо. Думам за 70-те и началото на 80-те години на миналия век. Явно си много по-млада от мен, а и приятелите ти тоже.  :)))

Онези, заемащи длъжности в Държавна сигурност ги изпращаха ф София, Симеоново, където тоже държаха подобен "изпит".

И Господ да слезе на землята, НЕ може да ме обори.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3221 -: Септември 27, 2021, 20:56:13 »
Сашко Томов иска да се види по телевизията и да му се чува името. А Р. Радев се оказва човек с яки нерви. Готов е да издържи патката Йотова йощ един мандат. Това е голям жест. Асол не мой го оцени.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3222 -: Септември 27, 2021, 20:56:59 »
Йотова не е патка.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3223 -: Септември 27, 2021, 20:57:58 »
което е част от Лондонския УНИВЕРСИТЕТ и като такова е с РАНГ (статут) на УНИВЕРСИТЕТ.

Ma и ти ме развесели. Всъщност е точно обратното. Лондонският университет е федерален университет и обединява различни училища игимазии, дет им викаш ти, като ЛСЕ. Т.е. той са те.

Ами, ако четеш преводите на български ф Фикипедийта, да така е ! Бегай до официалния сайт на въпросните и чети, за да ти просветне. НЕ винаги преведеното фъф фикипедийта е вярно с оригинала. Яко самопрецакване. Точно това и очаквах, де.  :nuts:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3224 -: Септември 27, 2021, 20:58:14 »
Йотова не е патка.
ДУбре!
Неголяма бяла птица, щото ако беше голяма щеше да е лебед, ама не е!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3226 -: Септември 27, 2021, 20:58:55 »
тати пак е сзел лаптоа на Хдра.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3227 -: Септември 27, 2021, 20:59:02 »
струва ли си да блъскаш до америка за да намериш кенеф осмислящ живота ти?

Отдавна съм намерил кенефа и не само аз. Цяла банда сме.  :ok:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3228 -: Септември 27, 2021, 21:00:16 »
Ами, ако четеш преводите на български ф Фикипедийта, да така е !

Глупости! Мини у лево и се дръж естествено.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3229 -: Септември 27, 2021, 21:01:12 »
столът им на Холбърн е по-добър од прогимназиален. А тоа ф кампуса до Тейт Модърн е напрао муци. И стаите са с бани, заразлика од стайчетата на Холбърн. Оддруга страна Холбърн е център, а другото е на другия бряг нареката и реално пак е горе-долу център, а и глеткатата е по-добра...и има бани фстаите. Не знам, мисля, че не е прогимназия.

Изключително точно описание.  :thup:
Хм, в стария форум съм пускал разни фотографии, но сега не ми се търсят. Както и да е, описанието отговаря абсолютно на реалността.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3230 -: Септември 27, 2021, 21:02:03 »
Лаптоп фоновски:

Тип чемодан.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3231 -: Септември 27, 2021, 21:02:19 »
Ся, да обясним на Алисите - в комитета за издигане кандидатурата на Радев и Йотова има поканени, има и самопоканили се. Сашо Томов е от вторите. Със сигурност са се записали и други прилепала, но няма как да им бъде отказано. Не ми е дерт.

Е, в Инициативният коитет не ша дъ съ прилепили се
Другата маса шъ дъ й от тях.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3232 -: Септември 27, 2021, 21:05:16 »
Дадах достатъчно газ за разговор и ви оставям да гласувате и мъдрувате кой къде ще сяда и кой кого ще избира. Готините сте. Чао на цялата банда, а и... бирено време дойде. Минава 7 часа по пост меридиъм.
 :m1277:

 :beer:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3233 -: Септември 27, 2021, 21:09:34 »
Accipiter, аз май към кайзера бях адресирал това. Та не виждам какво общо има това с шампиона А. Томов.
Извинявай,поста беше за Алиса,струва ми,че се обърка кой е политика и кой шампиона.
« Последна редакция: Септември 27, 2021, 21:17:42 от Accipiter »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3234 -: Септември 27, 2021, 21:11:00 »
бандата на Хера в кенефа си е сценарий за реклама на Тоалетно пате.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3235 -: Септември 27, 2021, 21:15:40 »
ще извините ффенският ми

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3236 -: Септември 27, 2021, 21:17:43 »
Quote (selected)
Проектът АЕЦ "Белене" няма как да бъде реализиран. След Фукушима площадката не отговаря на условията. По-добре е да се изградят допълнителни ядрени мощности в Козлодуй. Това заяви в Плевен бившият финансов министър Асен Василев, предаде БНР.
https://glasove.com/categories/novini/news/asen-vasilev-aets-belene-ne-mozhe-da-bde-postroena-novi-moshchnosti-v-kozloduy-e-po-dobr-variant
Още един "енергетик" и "географ" и "сеизмолог" чака приливна вълна 30 м по Дунав или смята да мести Белене на някой океан.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3237 -: Септември 27, 2021, 21:17:52 »
Извинявай,поста беше за Алиса,струва ми се обърка кой е политика и кой шампиона.

Искаш да кажеш, че в ИК на Р.Р. е шампионът, а не Лупи, известният нам Фирмин?
Ааа ха!

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3238 -: Септември 27, 2021, 21:26:21 »
Искаш да кажеш, че в ИК на Р.Р. е шампионът, а не Лупи, известният нам Фирмин?
Ааа ха!
Шампиона го видях на снимките,политика-не.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #3239 -: Септември 27, 2021, 21:33:15 »
Ясно тогава.