Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 571958 пъти)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7320 -: Ноември 16, 2021, 18:23:55 »
Quote (selected)
Те у брасъла отдавна са си направили изводите и извождат, изваждат де що докопат от мамковината.
Изнасят, кАжи го ясно, че няа те разберат половината.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7321 -: Ноември 16, 2021, 18:24:57 »
Quote (selected)
Ни един, ни един не приема Корни да слиза от сцената /предаването е на живо/ и ни един не прояви желание /Асол - фърлям камък в твойта градина/ да конфронтира Радев с БСП или обратно.
А, де!

Не съм учудена, щото 10 часа през семптември бях на "номинация" за президент. Видях нещо подобно сред редови членове. И упорития отказ да приемеш /иначе виждаш!/, че си бъркал. Припомних им случката с мая решетарката. Дваесе минути беше гробовно мълчание. Не е лесно, Джузепе, да осъзнаеш подобна грешка. И на мен не ми беше лесно, особено като знам, какви съм ги изприкзвала и как съм се заяждала и иронизирала некогашните противници на Радев. И колко хъс съм хвърляла в неговото избиране. Само че за мен е много по-лесно да кажа - сбърках, отколкото да си плюя на лицето и некъв долнопробен кариерист и мекотело да ми си хили и да се пробва да ме работи

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7322 -: Ноември 16, 2021, 18:29:35 »
Quote (selected)
Валентинчо сервизния техник на ДВГ ли Симпли?

Бях останала с впечатление, че поне електротехника е завършил. Щот помня нещо за МЕИ-то и навсякъде пише "образование - инженер" без конкретика. А сега ти ме подсети, че навремето в стария форум  някой беше обяснил абсурдността на назначението му с това, че е завършил ДВГ. Не че ДВГ е абсурдна специалност,а и май не беше работил поне по специалността, но... абе дивяхме се на кадрите.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7323 -: Ноември 16, 2021, 18:30:51 »
Нинова свърши хубава работа, разгони доста лешпери. Още има. Има хляб в нея, ако имат акъл.
......................
В парламента е противопоказно да има повече от 20-30 юристи. Затлачихме се с готованковци.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4351
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7324 -: Ноември 16, 2021, 18:31:26 »

Макар чееее...ше ми е кеф, ако пък Радев - къф бе оня там, са като проценти 50.01 към 49.99!

61 :  39

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7325 -: Ноември 16, 2021, 18:32:53 »
Бях останала с впечатление, че поне електротехника е завършил. Щот помня нещо за МЕИ-то и навсякъде пише "образование - инженер". А сега ти ме подсети, че навремето в стария форум  някой беше обяснил абсурдността на назначението му с това, че е завършил ДВГ. Не че ДВГ е абсурдна специалност,а и май не беше работил поне по специалността, но... абе дивяхме се на кадрите.

Аз бях човекът, който написа, че е завършил ДВГ. Поназнайвам туй, онуй за машинните специалности и местата за придобиването им. Ако беше електротехника, назначението му нямаше да е толкова абсурдно. А най-неабсурдно би било, ако беше изкласил ЕМФ /без текстилна техника, разбира се/

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4351
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7326 -: Ноември 16, 2021, 18:35:33 »
абсурдността на назначението му с това, че е завършил ДВГ. Не че ДВГ е абсурдна специалност,а и май не беше работил поне по специалността, но... абе дивяхме се на кадрите.
То и Христо Иванов е завършил право. Но юридическта терминология, с която борави е на ниво дванадесетокласник от ПГТЕ "Хенри Форд", отличник по "Човек и общество"

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7327 -: Ноември 16, 2021, 18:36:29 »
Индианска му работа!
За цял мандат и последната половин година според теб Радев сал едни сертификати е побутнал.
После се сърдите като ви кажат че мислите само Кой да ви боцне.
О, шмъ прощавате. Я дай да видим едно твое недоволство от Радев отпреди, да речем, 14 месеца. Одмах ти се извинявам.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7328 -: Ноември 16, 2021, 18:40:49 »
Quote (selected)
Само че за мен е много по-лесно да кажа - сбърках,
Тук не става въпрос за плюене в лица и за "сбърках", щото това е силна дума - означава, че тотално се отрича това, което човек е правил, мислил и т.н.
Все един и същ пример давам - човешкото око различава около 256 тона на сивото /то и затва тъй го прилагат при много случаи/.
Демек има приемане или неприемани в барем стотина варианта.
Не приемате Радев, че си прави партия - ами приемете, че не е задължително да е във вреда на БСП и може и да видите и неккви ползи.
Радев работел против БСП - ами може и така да изглежда, а даже може и частично да е така, даже може и заради това резултата от изборите да е такъв какъвто е, но я ми кажи - при тия мръсни хорица в БСП, които така и не се намери време да ги изритате, що да се доверява Радев на 100% на възможностите ви, ами ти, а и Корни сами казвате, че има подмолни пеераси, които си папкат ОП от мутрю, че как да е сигурен човек, че утре няма това да се стовари на главата му?
Как!?
Не го ли чу тази вечер онова льолестото при Цура - веднага се възползва от реченото от Корни да плюе по Радев.
Кво прайм?
Я се постави на мястото на Радев /тук определено ще кажа, че и на него ДМГНЧКМ, заради предното служебно и други още такива реверанси на бодуровски мекерета/ ама на война - като на война бе - един път настъпваш, друг отстъпваш да скъсиш фронта и т.н.
Почнах и аз да плещя глупости може би като един доскорошен корифей по секкви въпроси, ама за друго не се сещам в момента.
На война чувства НЯМА!
Има ли - загинал си!
Прагматизъм, компромиси и помнене!
Гя му дойде времето - ебете им майката безкомпромисно, ама сега ще се разпростирате според чергата си, ако искате да ви има - и ние, булгаристанците покрай вас.
Вие разбирате ли каква отговорност носите?
Игрички, войнички, разправийки...аре стига бе!
« Последна редакция: Ноември 16, 2021, 18:47:14 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7329 -: Ноември 16, 2021, 18:41:39 »
О, шмъ прощавате. Я дай да видим едно твое недоволство от Радев отпреди, да речем, 14 месеца. Одмах ти се извинявам.

Веднага! Сам ли ще си търсиш, или да ти помогна. Включително и от стария форум на СЕГА :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7330 -: Ноември 16, 2021, 18:44:17 »
О, шмъ прощавате. Я дай да видим едно твое недоволство от Радев отпреди, да речем, 14 месеца. Одмах ти се извинявам.
Търси от по-скоро.
Триморие ли беше, тримарене ли виж там какво ще намериш.
РБ не е място за фронт на НАТО, не мисля тук да си мерят ... да кажем ракетите.
Ако се натискат толку да си правят двуокеание към аляскинско и да се чешат там.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7331 -: Ноември 16, 2021, 18:45:46 »
Quote (selected)
при тия мръсни хорица в БСП, които така и не се намери време да ги изритате, що да се доверява Радев на 100% на възможностите ви,

Странен въпрос! Щото повечето от тези мръсни хорица, както ги нарече, си ги е назначил в правителството и приютил в Инициативния си комитет. Пък и с част от тех сватбар беше :smokin:

Тва става ли?


Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7332 -: Ноември 16, 2021, 18:51:08 »
Веднага! Сам ли ще си търсиш
Ама разбира се, щото пиша труд по темата  :nuts:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7333 -: Ноември 16, 2021, 18:51:47 »
Въхх... почнали сте да ровите в аналите? Кой какво рекъл за президента...
Аз да търся ли? А? :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7334 -: Ноември 16, 2021, 18:53:49 »
Ама разбира се, щото пиша труд по темата  :nuts:

Не е нужно да пишеш труд. Достатъчно е да си спомниш първото радево правителство/тва беше неколко дни след като се закле за президент/. Даже ти беше от тези, дето ме "успокояваха". Или и това не помниш? :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7335 -: Ноември 16, 2021, 18:54:46 »
Цитат на: Джиджи в Днес в 17:01:05

    щото аз си празнувам победата на "Продължаваме промяната", която май вече е твърда и окончателна!!!

Ъгейн? Предния път празненството беше за чалгарите

СеирЙОзну?!? :m1273:

А на теб, ако още веднъж си въобразиш, че мож' да ме видиш на подобно място, веднага ти пускам ТАНКА!!!
Щото от подобни опити за заяждане и с мен, и с бая други колеги тук, съвсем си ИЗПЕРКАЛ ...  :t0135:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7336 -: Ноември 16, 2021, 18:54:51 »
Въхх... почнали сте да ровите в аналите? Кой какво рекъл за президента...
Аз да търся ли? А? :crying_with_laughter-3302:

Търси бре! Би било забавно....даже съм сигурна, че си подготвен  :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7337 -: Ноември 16, 2021, 18:57:12 »
Странен въпрос! Щото повечето от тези мръсни хорица, както ги нарече, си ги е назначил в правителството и приютил в Инициативния си комитет. Пък и с част от тех сватбар беше :smokin:

Тва става ли?


Неее, не не!
Не ги е назначил и те да са станали мръсни, мръсни са си били, мръсни ги е назначил, тва си е негов камък на шията, но а вижте и вашия камък - толкова време да ги влачите на шията си. И още ги влачите.
Чест и прави на Нинова, че се очисти от най големите такива и сега не мога да фърля камък, щото не съм безгрешен, но не мога и да си претрая, че докато не се разправите /термина е ТОЧЕН/ с тези боклуци - все ще сте така - със или без Ковид кризи.
Приказчици чух тук, че таргета бил грешен - ми убуу, ади оди убеждавай млади хора, които виждат мръсници при БСП - нас старите, вълци ни яли, мноо сме видели и сме свикнали на секкви ветрове, ама за младите не е тъй - те искат дъ виждат бързи решения и осезаеми ефекти - никой не ще да чака утре - тук и сега!
Твай!
И затва не ви разбират.
Още нещо, не си мисли, че таргета ви -"пенциите" ги отвръщавали - не, не съм чул освен от педали, предимно тукашни, да ръсят ейджизми - секи има майка и баща и им е ясно дереджето.
Бавното, мудно действие ги отблъсква.
Както щеш, не приемай горното за поучаване - ич не мисля, че ми е редно да се обаждам дори, ама ей на - просто не се стърпявам.
 :bigok:
« Последна редакция: Ноември 16, 2021, 19:21:44 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7338 -: Ноември 16, 2021, 19:03:04 »
Монолози на септуагината  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7339 -: Ноември 16, 2021, 19:04:50 »
Quote (selected)
Както щеш, не приемай горното за поучаване - ич не мисля, че ми е редно да се обаждам дори, ама ей на - просто не се стърпявам.

Приемам го съвсем спокойно и го ползвам като аргумент, където му е мястото. Както и приемам и ползвам мненията на разни дечурлига, които ми обясняват, че имат нужда да не ме свързват с кирета, лечеви и герговци

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7340 -: Ноември 16, 2021, 19:05:04 »
Фигурантът не би трябвало да се прави на изненадан. Да си припомним:
Quote (selected)
И най-малкото движение от Ваша страна срещу тази партия няма да Ви бъде простено.
Е, не може да се каже, че не е направил поне малко движение, дори и само със създаването и подкрепата на ПППП. Не му беше простено, както беше предупреден.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7341 -: Ноември 16, 2021, 19:07:25 »
"Търси бре! Би било забавно....даже съм сигурна, че си подготвен"
Ми... аз си знам... ама нищъ да пускам постинги, щото излиза, че пак съм бил прав.А това кара уважаемите форумци да припикват, и да мъ смразяват... :t23145:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7342 -: Ноември 16, 2021, 19:07:33 »
Quote (selected)
Прагматизъм, компромиси и помнене!
Гя му дойде времето - ебете им майката безкомпромисно

Ми на мене ми доди!
Времето де!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7343 -: Ноември 16, 2021, 19:10:08 »
Глей ся, съвсем спокойно и бавно!
 :piss!:
 :bigok:

Бел. Ной: Гарибалдиецо, нали се разбрахме, че ще се обиждаме само витиевато! Не е като да не го можеш, айде сега!
« Последна редакция: Ноември 16, 2021, 19:33:26 от Ной »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7344 -: Ноември 16, 2021, 19:10:51 »
"Търси бре! Би било забавно....даже съм сигурна, че си подготвен"
Ми... аз си знам... ама нищъ да пускам постинги, щото излиза, че пак съм бил прав.А това кара уважаемите форумци да припикват, и да мъ смразяват... :t23145:
Няма ве, няа та препикаваме допълнително и така си ....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7345 -: Ноември 16, 2021, 19:11:39 »
А от тая снимка, която даже не знам кой я е пуснал тук ...



... мога да коментирам единствено булката на Герги – така, както определя подобни булки народА:

"Хубава булка – ПИЩНА!!!" :bigok: :0005:


Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7346 -: Ноември 16, 2021, 19:11:51 »
баси, докато се боря за хляба си насущен колко много спам сте избълвали. Кога успяхте, бре, крата,..дет се вика -у нас политиката е работа за хора без работа. Ще взема да пусна една подписка за ленински съботник при заетите, под надслов"да изринем София"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7347 -: Ноември 16, 2021, 19:15:10 »
Ти пък ся да не се изкараш, че от тъмно до тъмно се бъхтиш?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7348 -: Ноември 16, 2021, 19:17:03 »
абсолютно леви политики за десни цели-бой и содомизация до редуциране на офиспланктона и администрация до поносимо ниво. Сплред Смит 5 процента са нормални за Държавата, според Кейнс-25....

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7349 -: Ноември 16, 2021, 19:19:45 »
Монолози на септуагината  :smokin:
ноо си зъл згорките септуагитарианци.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7350 -: Ноември 16, 2021, 19:21:13 »
всъщност точно влизам и си сипвам първото голямо, гарибалдиецо.....бик излъгал че излязох преди пукването на зората, щото си беше облачно и ръмеше и нямаше как да отбележа тоя факт, но баничарницата още не бе отворила
аз наистина бачкам за хляба си....и ако остане за още нещо

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7351 -: Ноември 16, 2021, 19:25:03 »
Наздраве тогава, малко останахте такива.
Жив и здрав!
Я да си долея и аз.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7352 -: Ноември 16, 2021, 19:33:25 »
всъщност точно влизам и си сипвам първото голямо, гарибалдиецо.....бик излъгал че излязох преди пукването на зората, щото си беше облачно и ръмеше и нямаше как да отбележа тоя факт, но баничарницата още не бе отворила
аз наистина бачкам за хляба си....и ако остане за още нещо

И аз така, ама известно време ше преча на некои разположили се спокойно във времето, щото съм у карантина. И изобщо не съм си го пожелала

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7353 -: Ноември 16, 2021, 19:34:13 »
Или и това не помниш?
Не помня, естествено. Не помня 99% от нещата, които съм писал тук, и 99,99% от писаното от другите.
« Последна редакция: Ноември 16, 2021, 19:39:34 от Предводител на команчите »

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7354 -: Ноември 16, 2021, 19:34:50 »
наздраве. а профиполитиците-бой и много ебан. Ной, може да уредиш путьовка в Оймякон, но да не си посмяла да цензурираш хусарски тост.
твой:поручик Ржевски

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7355 -: Ноември 16, 2021, 19:35:43 »
междудругото, технически ПППП не е ПП.
За да иаме ПП, треа неква членска маса, некви структури поместа, некво централно ръковотство, некви месни ръковотства, некво учредително събрание ли, конгрес ли, на теа структури, неква регистрация позакона за партийте... 

Тва, което иаме като ПППП къммомента, са двама души с наистина ноо качествени балтони плюс може би Ицо Хазарта, освен ако той не се окаже од гражданската квота на...фсъщност ако партия нема, нема как да има гражданска квота към нея...Защо пиша теа неща?

Щото ноо колеги и външни наблюдатели гледат на ПППП-то като на партия и създават претпостафки за обърквания и генериране на щуротии. 

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5256
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7356 -: Ноември 16, 2021, 19:38:09 »
междудругото, технически ПППП не е ПП.
За да иаме ПП, треа неква членска маса, некви структури поместа, некво централно ръковотство, некви месни ръковотства, некво учредително събрание ли, конгрес ли, на теа структури, неква регистрация позакона за партийте... 

Тва, което иаме като ПППП къммомента, са двама души с наистина ноо качествени балтони плюс може би Ицо Хазарта, освен ако той не се окаже од гражданската квота на...фсъщност ако партия нема, нема как да има гражданска квота към нея...Защо пиша теа неща?

Щото ноо колеги и външни наблюдатели гледат на ПППП-то като на партия и създават претпостафки за обърквания и генериране на щуротии.

Изобщо не гледам на образуванието като на партия, щото то нема дори елементарни атрибути за такава. Разглеждам го като пореден интригантски проект, което е всъщност

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7357 -: Ноември 16, 2021, 19:39:11 »
Значи по Асол:
ИППП :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7358 -: Ноември 16, 2021, 19:41:19 »
Да видим ККП докъде ще я докара.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7359 -: Ноември 16, 2021, 19:43:47 »
пп е празен проект. град на мечтите, лекс, Пловдивска Пирамида. казвам го кат бачкер по душа, пейзан натюр.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7360 -: Ноември 16, 2021, 19:46:14 »
Влязах в стария форум... малиии...  :crying_with_laughter-3302:
П.П. Кой беше Книжарят? Не мога да си спомня?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7361 -: Ноември 16, 2021, 19:46:53 »
а, да....имах стол на борсата(която си остана Пълна Порнография )по времето в което Прокопи фалшифицираше котировките в Пари По Поръчка

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7362 -: Ноември 16, 2021, 19:47:11 »
Изобщо не гледам на образуванието като на партия, щото то нема дори елементарни атрибути за такава.
То нема претенции да е партия. От друга страна подобни интригантски проекти понякога имат устойчиви резултати. Да вземем например оня сурикат Кубрат. Схемата е същата.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7363 -: Ноември 16, 2021, 19:47:43 »
физвесна степен съм съгласен з Бонговата аналогия с Макрон. На него му беше построена персонална партия чааааак слет като спечели плезидентските избори.

 

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7364 -: Ноември 16, 2021, 19:48:09 »
И как Барми, би трябвало да гласуваме, ако всички бяхме зрели колкото вас?

С вилите

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7365 -: Ноември 16, 2021, 19:48:38 »
Quote (selected)
интригантски проект,
Ега ти проекта, дето печели изборите в БГ.
Или ега ти БГ дето избира такъв проект за първа политическа сила.
Ето и тук истината май е някъде по средата.
А като е там - винаги може да кажеш, това е и едното и другото или това е или едното или другото.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7366 -: Ноември 16, 2021, 19:49:55 »
сефте.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7367 -: Ноември 16, 2021, 19:50:16 »
не знам за Книжаря, аз съм человек с болгарки(падежното окончание е неправилно поради ограничения в андроид и време)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7368 -: Ноември 16, 2021, 19:58:05 »
С глобитата някак кретахме
С мондитата - никакъв шанц
Още не е избран за втори мандат, и вече Конституцията му пречи

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7369 -: Ноември 16, 2021, 19:58:24 »
Газетаджиите имат голяма вина. Слугуват, дрънкат простотии, вместо да ни информират. Трябва да се знае всичко за политиците. А ние четем плява. Ша мина на Times.
« Последна редакция: Ноември 16, 2021, 20:03:27 от dabedabe »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7370 -: Ноември 16, 2021, 19:58:30 »
Питам, защото тоя е бил дваж по-умен ут мен... и е нямал болгарка...

Книжар
10 Ное 2016 16:50
Мнения: 1,534
От: Russian Federation
Скрий: Име,IP

Радев по принцип е дълбоко раздвоена биполярна личност негодна да обедини българите.
Няма харизмата и визията, нито ораторските му възможности го позволяват! Личи си, че за месец и половина в Позитаник успешно са промивали мозъка му!
Физически има вид на страдалец, който е обиден и недооценен, гола глава, близко поставени очи и уста с ъгли провиснали надолу.
Това е образ на страдащ егоцентрик, който се смята за компетентен, само защото се е клел под знамето на комунистическата НРБългария.
Нищо положително не може да се очаква от него, а само скандални противопоставяния, загуба на личен и на държавата ни авторитет, колкото и малко да е останал.
Дори да успее случайно да стане президент, БСП сериозно ще съжалява за избора си. Имат си солидни компромати срещу него, с които ще се опитват да го държат на верижка.
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7371 -: Ноември 16, 2021, 19:58:58 »
Ега ти проекта, дето печели изборите в БГ.

Това кво те учудва? Инженерите прекрасно знаят с какви овце си имат работа. При пълната липса на политическа култура у стадото, всеки проект ще се осъществява. Таковай, учи, таковай, учи. И все ненаучени ходят. Значи им харесва таковата.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7372 -: Ноември 16, 2021, 20:00:15 »
И още:
Книжар
10 Ное 2016 17:20
Мнения: 1,534
От: Russian Federation
Скрий: Име,IP

Г-н генералът, когото аз уважавам и съм респектиран, защото той е бивш висш офицер от Българската армия само допреди месеци, той води кампания за парламентарни избори – ще оправя здравеопазване, ще оправя просвета, ще оправя живота на старите хора. Ами да направи лява партия, бивш комунист си, да се яви и, ако го изберат хората, да ги оправя. Президентът - не летец, не космонавт, ангелче да доведем, тия неща не може да ги оправи.
Второ, казал е, много интересно, няма да спре да пита човекът – защо сме най-бедната страна в ЕС. И моят съвет, доброжелателен, тези въпроси да отнесе на Бузлуджа и да ги задава на своите съпартийци.
Защо сме най-бедни в ЕС?
Защо в Лукановата зима умираха бабите по опашките, нямаше аспирин и памук, стана такава национална стачка, че г-н генералът не е толкова малък да не си спомня – самолетите не летяха? Защо това правителство на Виденов ни направи 3 долара заплатите и хората излязиха да палят парламента, до тук им дойде? Ами това последното на Орешарски? Ами то ни вкара в такава международна изолация, че единственото му посещение – на социалистически премиер, беше във Виетнам. Т.е. тези въпроси също са към неговата партия. По времето на Станишев и Орешарски забогатяхме ли?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7373 -: Ноември 16, 2021, 20:02:19 »
Quote (selected)
който е обиден и недооценен, гола глава, близко поставени очи и уста с ъгли провиснали надолу.

Жив да не бях!
 :crying_with_laughter-3302:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7374 -: Ноември 16, 2021, 20:04:45 »
Радев по принцип е дълбоко раздвоена биполярна личност негодна да обедини българите.
Единствената годна да обедини българите личност би била Годзила, но само при условие, че реши да кепази всичко на територията едновременно, а не едно по едно.

Който е измислил формулировката "обединител на нацията", е голем цумаджия в сократовия смисъл на думата.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7375 -: Ноември 16, 2021, 20:05:10 »
Общ извод - мръсниците са се активизирали. Надушили са жертва.
Доста бъркат този път, но ше се смеем постактум!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7376 -: Ноември 16, 2021, 20:06:24 »
Аабе Барми,
ти и като книжарят от кабул ли си се подвизавал там.
Добре си започнал, но накрая пак си свършил с твойта, ганкината.
Правилно поставяш въросите, но грешни и повърхностни изводите, от там и резултатът - еФтина пропаганда

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7377 -: Ноември 16, 2021, 20:07:37 »
Пресконференцията на "Възраждане" днес по обяд, която е траяла 1 час и 9 минути (файлът е голям, 232 MB!)

http://video2.bta.bg/p/101/sp/10100/serveFlavor/entryId/0_welltr57/v/2/flavorId/0_73kvmcks/forceproxy/true/name/a.mp4

 :thup:  :ok:
Thank you!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7378 -: Ноември 16, 2021, 20:08:53 »
Quote (selected)
еФтина пропаганда
ЙофтИна се казва.
Мъ толко си може юзърът.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #7379 -: Ноември 16, 2021, 20:09:23 »
Републиканецът изпапа парите, ама работата не потръгна. Малко пари са му дали скръндзите. И брадата не мой го направи по-умен.