Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 17:07:28

Автор Тема: Президентски избори – Ноември'21  (Прочетена 175194 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1200 -: Октомври 09, 2021, 12:23:44 »
Отворих, прочетох.
Коментирам и неговото безсмислие. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1201 -: Октомври 09, 2021, 12:24:42 »
Радеф предложи на KC най-лесното remedy на тая не-случка - да обявяви, че няма кво да обявява, поради одсъствие на данни, че условията, фкоито би се наложило обявяване на нещо, съществуват фмомента. Тоест, Петкоф може да е бил здвойно гражданство ф първото служебно, ама първото служебно го нема, има фторо служебно, което съдържа 0% Петкоф.

Казвам най-лесното, щото е така. Проблемът е, че ено такова решение по никъф начин не ни светва, кво следва да праим фмоментите, фкоито ни се наложи спешно да станем министри, а пък сме здвойно гражданство.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1202 -: Октомври 09, 2021, 12:28:34 »
''фкарваме Канада ф ЕС и секви други подобни казуси одпадат!!!''  :th_up:
Освен това вече има прецедент - Израел играе в европейските футболни турнири. Колко му е ЕС да ''анексира'' Канада. Ще ходим на гости на Ной, без да ходим до Белград за визи.
Аз съм твърдо ''за''.

А аз по тоа повод мога да тЪ прегърна, допускайки /със сигОрност!/, ЧЕ СИ ВАКСИНИРАНА !!!  :cool-1084: :0005:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1203 -: Октомври 09, 2021, 12:32:31 »
Коментирам и неговото безсмислие

Не е безмислие. Ще опитам да ти обясня. Актовете на Кирчо не са актове на Кирчо, а актове на държавен орган. Министерство. Кирчо само ги подписва. Ако Кирчо е дефектен, това не значи, че и акта е дефектен. Актът си е акт и за него си има друг ред да се атакува. Но не може да се атакува, че министърът бил назначен неправилно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1204 -: Октомври 09, 2021, 12:34:46 »
няма смисъл да обясняваш квото и да било на буратино, само шси загубиш времето.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1205 -: Октомври 09, 2021, 12:39:30 »
Джиджи, не съм ваксинирана и ще го направя само ако това е единствения начин да спася човешки живот. Маска, защитно облекло и отрицателен PCR устройват ли те :crying_with_laughter-3302:?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1206 -: Октомври 09, 2021, 12:40:44 »
Quote (selected)
Коментирам и неговото безсмислие

Не е безмислие.
Безсмислие е точно ф таа тема, щото темата е за ПРЕЗИДЕНТ, а не за Кирчо Петкоф! :t0135:

А когато Кирчо стигне евентуално до президентска "самономинация", вий тук ще сте забра'или фсичко ...

Щото у нас – всяко чудо за 3 дни!!!
:lol:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1207 -: Октомври 09, 2021, 12:45:06 »
Джиджи, не съм ваксинирана и ще го направя само ако това е единствения начин да спася човешки живот.
Маска, защитно облекло и отрицателен PCR устройват ли те :crying_with_laughter-3302:?

До момента, Здравченце, все още – ДА!!!
:cool-1084: :0005:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1208 -: Октомври 09, 2021, 12:46:04 »
Маска, защитно облекло и отрицателен PCR устройват ли те

само ако са на голо :nuts:
the lamers club honourable member …

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1209 -: Октомври 09, 2021, 12:48:23 »
аз съм мързелива... А мога с ножичка за нокти да му кръцна кабела, още по-малко работа, ама трябва да се навеждам.
Но пък може да ти е последното навеждане...
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1210 -: Октомври 09, 2021, 12:57:28 »
Безсмислие е точно ф таа тема, щото темата е за ПРЕЗИДЕНТ, а не за Кирчо Петкоф!

Ами, като не си отворила отделна тема за другаря Кире, ще го коментираме тука. Той е президентски човек и тука му е мястото.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1211 -: Октомври 09, 2021, 13:10:51 »
Ами не. Гробарите не им пука от гражданството на Петков. Той е само повод . Те си имат архивраг - Радев и атакуват неговия указ.
И ги разбирам. Радев ги смъкна от власт и както отиват нещата нема помиришат власт бая дълго.  :smokin:
 
В допълнение ако от КС се пишат гробарски подлоги се нареждат до Гешов и ВСС.
И на тех че им доде времето. А как ....? Може новия парламент да ги постави на МРЗ да им се смеят и ф детските градини или да ги въдвори в Пордим или факултето. Никъде нема изискване КС да се мота из София. Във втория случай мургавите събратя бързичко че им обяснят кво значи приложно право.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1212 -: Октомври 09, 2021, 13:21:56 »
ето какво рече преди малко Хр.Иванов :

• Ние нямаме нищо изцяло „наше”, което някой може да ни открадне или не, щото сме one-issue party;

• Да, с партията на К.Петков и А.Василев сме конкуренти, щото те са zero-issue party;

• Но ние приветстваме всяка конкуренция в смисъл на нови предложения и нови идеи, стига те да са ена идея, която да съфпада с нашта ена идея.

• Поради тва, че друга идея неаме, се стремим към евентуална бъдеща КОАЛИЦИЯ, но с ясни „червени линии” по отн. на квито и да било други идеи;

• З БСП може да структурираме евентуални отношения в областта на Съдебната реформа единствена ни идея;

• Лозан Панов е МАГИСТРАТ и по закон е ДЕполитизиран – така можем да имаме по начало деполитизиран президент, което е ноо яко, сериозно;

• Ако го бехме скопили, освен деполитизан, щеше да е и бесполоф, ама той не щя. Нищо де, важното е, че снего иаме пълно съфпадение на идеята.

• Герджиков е къртица на ГЕРБ, скоято те опитват да земат гласовете на най-малоумните ни привърженици, за които одговаря генерал Танаско;

• Лозан Панов ще бъде точно никога НА БАЛОТАШ поради тва, че апсолютно никой не разбира темите темата, които която изнася на преден план!!!




« Последна редакция: Октомври 09, 2021, 13:40:14 от wreckage »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1213 -: Октомври 09, 2021, 13:28:31 »

Бе кво стана с констипацията нарисувана от Дани Бой?
Ако ще променяме нещо направо да вземаме неговата, ако не става след някой друг месец друга.
Ми тряа с' "развиваме" не да се запичаме! :bigok:
ПКП я захлупи с кофа от поцинкована ламарина.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1214 -: Октомври 09, 2021, 13:31:31 »
Темите "триморие" и "съдебна реформа" са толкова далеч от настоящата битност на нашенеца, че стават безотносителни към президентските избори

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1215 -: Октомври 09, 2021, 13:38:24 »
Триморието е по-близо до битността на нашенеца, щото ако човек внимателно потбере стила и начина на рекламиране на тоа продукт, ена електорално значителна група патриотични дебили могат да останат сфпечатление, че се стремим към възстановаване на тва, което си мислим, че сме имали като суверенитет.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1216 -: Октомври 09, 2021, 14:08:05 »
Луна още не е смъкнала опаковката от своя продукт. Когато го направи всекакви брътвежи за Трилоквия и цъдебни реформи си отлитат ф небитието, където им е мястото.

Quote (selected)
за настоящия президент Румен Радев Луна заяви: "Избягвам да критикувам, позволявам си да правя забележки, но мисля, че един държавник не трябва да изглежда в очите на гражданите като пристрастен към властта. Той направи каквото можа или не, и е време да се оттегли с достойнство и да даде възможност на жената президент да изрази своите качества".

               
*********   ✹    *********

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1217 -: Октомври 09, 2021, 14:25:40 »
Луна още не е смъкнала опаковката от своя продукт. Когато го направи всекакви брътвежи за Трилоквия и цъдебни реформи си отлитат ф небитието, където им е мястото.
Кой "продукт" по точно. Над кръста или под?
 
Абе нея ли я беше подгонил Гешов за злоупотреби с ойромъни?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1218 -: Октомври 09, 2021, 14:26:26 »
Абе нея ли я беше подгонил Гешов за злоупотреби с ойромъни?

не, подгонената беше лилана.
the lamers club honourable member …

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1219 -: Октомври 09, 2021, 14:34:48 »
За първи тур, логично - над.
Радев е по-трудна мишена, но Лозанчето е лесен и обесен.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1220 -: Октомври 09, 2021, 14:59:56 »
Луна още не е смъкнала опаковката от своя продукт. Когато го направи всекакви брътвежи за Трилоквия и цъдебни реформи си отлитат ф небитието, където им е мястото.

               
За Луна съопщих.
Може да се гледа бес травмиране с обратната страна на бинокъла!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1221 -: Октомври 09, 2021, 15:58:30 »
Quote (selected)
Since civilization obeys an internal erotic impulsion which causes human beings to unite in a closely-knit group, it can only achieve this aim through an ever-increasing reinforcement of the sense of guilt. What began in relation to the father is completed in relation to the group. If civilization is a necessary course of development from the family to humanity as a whole, then as a result of the inborn conflict arising from ambivalence, of the eternal struggle between the trends of love and death, there is inextricably bound up with it an increase of the sense of guilt, which will perhaps reach heights that the individual finds hard to tolerate.
                                                                                                                                                                     цък


Луна засега ще има само тези качества, които ѝ се припишат. Ако знае да борави с образи и умее да вложи агресия, няма да ѝ е трудно да делегитимира и последния оцелял хАфторитет. Белята е, че едва ли знае.  Каквото и да завършат тези избоdи, всеки ще получи шанс да види краха на кумирите си.

                                                     
*********   ✹    *********

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1222 -: Октомври 09, 2021, 18:24:11 »
Quote (selected)
Сблъсъкът на 14 ноември ще е преди всичко между образи, отелеснени в конкретни личности

На политическия терен властва агресивната посредственост и тя няма да се даде без бой

Вие сте в инициативния комитет на проф. Герджиков. Как очаквате да се представи?

Очаквам да се представи блестящо, както винаги се е представял в академичен и административен план. Разбира се, аз съм пристрастен към тази кандидатура, защото идвам от университетските среди и естествено се идентифицирам с водеща фигура като проф. Герджиков. В условия на задълбочаваща се деградация, вулгаризация и трибализация на публичната среда университетът остава едно от малкото убежища на интелектуална свобода и критична рефлексия. Не съм сигурен дали е възможно високата академична култура да внесе своите интелектуални и морални добродетели в подивялата политическа среда
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10267267

 Харлатан явно чел сходно евангелие...Обожавам неадекватници - образът на мухльо направо лепне, шехереСевдата Бистришка  :crying_with_laughter-3302:

                                 

                         
« Последна редакция: Октомври 09, 2021, 18:30:29 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1223 -: Октомври 09, 2021, 18:48:30 »
Quote (selected)
Разбира се, аз съм пристрастен към тази кандидатура, защото идвам от университетските среди и естествено се идентифицирам с водеща фигура като проф. Герджиков.

Харалан може бес проблем да се идентифицира с фсека фигура, готова да му плати около 200 лева.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1224 -: Октомври 09, 2021, 18:50:35 »
максимум 50 за пълна програма. наваксва с оборот

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1225 -: Октомври 09, 2021, 19:17:06 »
''фкарваме Канада ф ЕС и секви други подобни казуси одпадат!!!''  :th_up:
Освен това вече има прецедент - Израел играе в европейските футболни турнири. Колко му е ЕС да ''анексира'' Канада. Ще ходим на гости на Ной, без да ходим до Белград за визи. Аз съм твърдо ''за''.
И аз съм твърдо "за", само дето даже кралицата ни излезе от ЕС-а! Можем да пратим някой на евпорейските футболни турнири, но ще измрат зрителите от майтап, та се въздържаме!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1226 -: Октомври 09, 2021, 19:48:16 »
Quote (selected)
Цитат на: Здравка в Днес в 12:39:30

    Маска, защитно облекло и отрицателен PCR устройват ли те

само ако са на голо   :nuts:
Естествено! Но на-вече – PCR-отрицателният!!! :0005:

А ти с тва ми напомни за две интересни случки, в които "ГОЛОТО" беше само загатнато:

1. Когато аз преди време излетях през един люк на една палуба "само по тениска" /писала съм тук!/; и

2. Когато моя братчедка обясняваше как неин колега се появил на некво изслушване "само по акордеон" /подробности не ми се обясняват!/ ...  :cool-1084:


Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1227 -: Октомври 09, 2021, 23:28:06 »
''фкарваме Канада ф ЕС и секви други подобни казуси одпадат!!!''  :th_up:
Колко му е ЕС да ''анексира'' Канада. Ще ходим на гости на Ной, без да ходим до Белград за визи.
И аз съм твърдо "за", само дето даже кралицата ни излезе от ЕС-а! Можем да пратим някой на евпорейските футболни турнири, но ще измрат зрителите от майтап, та се въздържаме!

Другаре, събодете сЪ! Од 2017 - "100 гадини ВОСР" - визи за индивидуалисти с бългериън ориджин НЕ се изискват. Кви посолства ви гонят ?

Тъй като шъ фърчите със самальот, щото автобусите на Юролайн имат проблеми с плаването, ще ви се наложи да изпратите молба за еТА до ъфишъл вебсайт - Canada.ca/eTA, да платите 7 канадски доларес с кредитна или дебитна карта и до ена неделя ще получите електронният формуляр, който е валиден за 5 години, НО нямате право да стоите на територията повече от 180 дни, сиреч 6 месеца. Требе да се вратите в БеГето, или фръкнете до някоя друга държава, и пак да се върнете за още 180 дни, след двуседмичен престой ф чузбина.

Срещу скромната сума од 3 000 канадски долара всяка имигрантска кантора ше ви уреди с потоянно жителство, а след 3 години работа и плащане на данъците, хоп - сертификатче за натурализация.

Аре, дигайте гълъбите од Булгаристан, че онаа дэржава ше я закриват след изборите 4 ф 2. :bigok:

"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1228 -: Октомври 09, 2021, 23:39:19 »
Оддавна не ви трябват визи за Брацки Кетай, за Джапония, за Южна Курея, даже за Хонг Конг, чиито консулски отдели и СЕГА нямат нищо опщо с посолствата на Китай зарубежом, а са като самосиндикални ведомства.

Да не думам още колко дэражви не искат визи за бюлгари, щот се знай коя е най-умната и просперитетна нация в цялата Галактика.

При таа ситуация, да стоите ф БеГето и да чаката некой от тия хаирсъзи да въ упрай е се ено да чакате Джехова-Йехова или фторото пришествие на Дядя Иван од северовасток, което си е чист
садомазохистичен приьом, нетерменизиран ф светофната енсайклъпидия по психиатрия.  :popcorn:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1229 -: Октомври 10, 2021, 10:17:37 »
Но пък може да ти е последното навеждане...

Hateras, за новото за тоя форум емоджи –  :notworthy:
И да знайш, че съм си го кОпнала, а ф момента само пробвам размера му:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1230 -: Октомври 10, 2021, 10:30:58 »
Quote (selected)
Цитат на Джиджи:
Безсмислие е точно ф таа тема, щото темата е за ПРЕЗИДЕНТ, а не за Кирчо Петкоф!

Ами, като не си отворила отделна тема за другаря Кире, ще го коментираме тука.
Той е президентски човек и тука му е мястото.
:t26157:

Ф момента Кирчо се готви за Третите Извънредни Парламентарни Избори тая година!!!


Затуй аз сега отивам в темата "Избори Ноември'21", за да докладвам какво рече той тая сутрин по БНТ1 и за да ТИ напра'я ПОКАЗНО ...

« Последна редакция: Октомври 10, 2021, 12:03:01 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1231 -: Октомври 10, 2021, 10:37:56 »
Затуй аз сега отивам в темата "Избори Ноември'21

Недей, стой тука. В избори нема никой.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1232 -: Октомври 10, 2021, 10:42:31 »
Заливат ни с глупости телевизиите, дали гонят ниска активност? Кой плаща и кому служат всъщност? За парламента още се чудя за кого, ама нека излязат листите с кандидатите.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1233 -: Октомври 10, 2021, 10:54:00 »
Като чета едно-друго, все по-силно ми се оформя мнението, че човекът на Герб ще се окаже Лозан Панов. Дори Герджиков вече е обявил, че ще го подкрепи  :t1815:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1234 -: Октомври 10, 2021, 11:01:10 »
То голяма конспирация ще излезе. Нали ВСС (удобен на ТБЗБХ) беше уж на нож с Панов? Но на правник може ли да разчита човек? Само да не е Радев, туй е фикс "идеята" на тайфата.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1235 -: Октомври 10, 2021, 14:18:10 »
Като чета едно-друго, все по-силно ми се оформя мнението, че човекът на Герб ще се окаже Лозан Панов
Лозан Панов може наистина да се окаже "човекът на ГЕРБ", ама дали ГЕРБ ще се окаже "партията" на Лозан Панов?!?

« Последна редакция: Октомври 10, 2021, 14:23:58 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1236 -: Октомври 10, 2021, 14:39:01 »
ама дали ГЕРБ ще се окаже "партията" на Лозан Панов?!?


"Нека е било, както и да е било, все е някак си било." Йозеф Швейк

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1237 -: Октомври 10, 2021, 15:04:04 »
нека е било, както е било, все е някак си било и още никога не е било, някак да не е било

нека цитираме точно

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1238 -: Октомври 10, 2021, 15:08:04 »
убийствено прости хорица пробутват идиотски абревиатури, които никой не поема

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1239 -: Октомври 10, 2021, 17:24:53 »
Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова са кандидатпрезидентската двойка на ДПС
Днес, 10 Октомври 2021 17:05
Източник: БНР   
-----
Да се смееш ли, да псуваш ли... :piss!: Като знам, че ДПС имат най-дисциплинирания електорат, като нищо Мустафа ефенди отива на балотаж, мъ като едното нищо ви казвам, че може да стане и президент. Те за това мей би вталеният г-н Пеевски се кандидатира за депутат и нямало да мърда от търновския вилает, от където е издигната кандидатурата му. Току виж станал новият CIO, упс, председател на ДПС. Тъй де, няма да оставят мястото на г-н Карадайъ незаето.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1240 -: Октомври 10, 2021, 17:28:47 »
Аз мисля, че пеевски и ментата са пратени на заколение в Търново. Не знам на колко места са писани.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1241 -: Октомври 10, 2021, 17:36:47 »
ДПС и Етнищеският мир, вечният балансьор....са еднорог. Легенда от минало небешало. 300 плюс и то щото , както казва познат амуджа"за мен, ага, е важно да има кой да ме посрещне в Общината. Не ме е грижа дали е ДПС или Герб, дори и да е АТАКА. Имената и да искаме няма да ни сменят, но без субсидии съм за мустака"

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1242 -: Октомври 10, 2021, 17:38:50 »
То си е така от как свят светува, Кайзер. За интереса и феса, думам.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1243 -: Октомври 10, 2021, 17:46:42 »
Етническия мир е нашенсака версия на BLM.
Пробваха я на "барутния погреб" у нас, в Косово и сега прилагат в САЩ и ЕС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1244 -: Октомври 10, 2021, 18:59:43 »
Етническия мир е нашенската версия на BLM.

А ти не по'дигай въпроса за "нашенската версия", за дан' почна да ти разказвам аз за "версията" на Доганя ...  :piss!:


Simplified Solutions

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1245 -: Октомври 10, 2021, 19:01:33 »
Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова са кандидатпрезидентската двойка на ДПС
Днес, 10 Октомври 2021 17:05
Източник: БНР   
-----
Да се смееш ли, да псуваш ли... :piss!: Като знам, че ДПС имат най-дисциплинирания електорат, като нищо Мустафа ефенди отива на балотаж, мъ като едното нищо ви казвам, че може да стане и президент. Те за това мей би вталеният г-н Пеевски се кандидатира за депутат и нямало да мърда от търновския вилает, от където е издигната кандидатурата му. Току виж станал новият CIO, упс, председател на ДПС. Тъй де, няма да оставят мястото на г-н Карадайъ незаето.
Не е смешно със сигурност. Усещането е за непомерна наглост, въпреки че принципно всяка политическа формация е в правото си да издигне свои кандидати.
Но пък действието е обяснимо - този път почувстваха, че рахатлъкът им наистина е застрашен, "балансьорството" им не се харчи, щот вече никой не иска да се маскари с такава зависимост и са решили да действат с надеждата, че нападението е най-добрата защита.
Кофтито е, че се окопаха в АЛДЕ, а там никак не им се занимава със същността на тази им членка.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1246 -: Октомври 10, 2021, 19:10:49 »
Не е смешно със сигурност. Усещането е за непомерна наглост, въпреки че принципно всяка политическа формация е в правото си да издигне свои кандидати.
Но пък действието е обяснимо - този път почувстваха, че рахатлъкът им наистина е застрашен, "балансьорството" им не се харчи, щот вече никой не иска да се маскари с такава зависимост и са решили да действат с надеждата, че нападението е най-добрата защита.
Кофтито е, че се окопаха в АЛДЕ, а там никак не им се занимава със същността на тази им членка.
Според мен е по-просто обяснението. За първи път съвпадат парламентарни и президентски избори и изглежда се смята, че издигането и на кандидат за президент мобилизира електората. Затова много партии издигат.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1247 -: Октомври 10, 2021, 19:16:11 »
Не е смешно със сигурност. Усещането е за непомерна наглост, въпреки че принципно всяка политическа формация е в правото си да издигне свои кандидати.
Но пък действието е обяснимо - този път почувстваха, че рахатлъкът им наистина е застрашен, "балансьорството" им не се харчи, щот вече никой не иска да се маскари с такава зависимост и са решили да действат с надеждата, че нападението е най-добрата защита.
Кофтито е, че се окопаха в АЛДЕ, а там никак не им се занимава със същността на тази им членка.
:thup:
Оттатък, в другата изборна тема писах нещо подобно, но за Дилянча!
Знакови номинации!
 :t2407:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1248 -: Октомври 10, 2021, 19:49:43 »
"Според мен е по-просто обяснението. За първи път съвпадат парламентарни и президентски избори и изглежда се смята, че издигането и на кандидат за президент мобилизира електората. Затова много партии издигат."
Не е само това. Доган предварително знае, че президентската му кандидатура е обречена. Тук се търси компенсаторния ефект за втория тур.
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1249 -: Октомври 10, 2021, 19:53:20 »
ще сменя Карадайъ. С почести при оставката. Идва смолянското помаче от МДПС.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1250 -: Октомври 10, 2021, 19:54:37 »
Сега видях, че Мадам В е извела в заглавие "ДПС изправя Мустафа Карадайъ в битката за президент срещу Румен Радев"

И е цитирала Лютфито- "Изминахме етапа на балансьори и вече играем за участие във властта."   :smokin:

Quote (selected)
Според мен е по-просто обяснението. За първи път съвпадат парламентарни и президентски избори и изглежда се смята, че издигането и на кандидат за президент мобилизира електората. Затова много партии издигат.
И това го има Манрико, но само за другите партии.
В случая противопоставянето конкретно на Румен Радев ще мобилизира всякакъв друг електорат срещу ДПС, което си е прострелване в крака, щот депесарският си е константа през всичките 30 години, откак го има.
Освен тва претенцията им за центъра се изпарява, защото се появи нова формация не с претенция, а с ясна заявка и вероятността след изборите тя да привлече към центъра всички останали без ГЕРБ и ДПС е голяма. Поне за през следващата половин година или поне докато трае икономическата криза.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1251 -: Октомври 10, 2021, 20:15:06 »
ще сменя Карадайъ. С почести при оставката. Идва смолянското помаче от МДПС.
За тази изтривалка ли говориш Кайзере?
https://bntnews.bg/news/noviyat-zam-predsedatel-na-dps-d-r-dogan-ima-mnogo-po-specialno-myasto-v-partiyata-1095529news.html
Даааа, не съм разбирал до какви дълбини може да стигне дупедавството българско, нищо, че класиците са го описали детайлно.
Ползата от такива червеи е, че дават визуална представа за падението, до което може да се достигне.
Вредата - че много малко екземпляри вникват.
Орис!
 :t0153:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1252 -: Октомври 10, 2021, 20:28:54 »
Абе мернах одеве и Бобито Михайлов в телевизора. Тоя човек не изтрезнява ли?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1253 -: Октомври 10, 2021, 20:32:09 »
...В случая противопоставянето конкретно на Румен Радев ще мобилизира всякакъв друг електорат срещу ДПС, което си е прострелване в крака, щот депесарският си е константа през всичките 30 години, откак го има...
не е константа. дпс-то така и не си върна дост-овците. което за мен беше една от големите изненади април месец.

ако ти се занимава, направи си справка колко са били гласовете за дпс и дост в турция, и колко са при много повечето секции тази година.

така че те, от една страна, вече не са балансьори, което предполага отлив на клиентела, а от друга им бягат и закрепостените гласоподаватели. което си е за тревога отсекъде, ако се именуваш мустафа черночичов.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1254 -: Октомври 10, 2021, 20:37:20 »
Абе мернах одеве и Бобито Михайлов в телевизора. Тоя човек не изтрезнява ли?
Симпли, ти май си доста по от следващите години.
Батето дали си го виждала трезвен?
Ако да - блазе ти, ти си щастливец.
Има личности и с два промила се държат като катедрали /да перефразирам Кеворк/, а има и такива, дето са само на лимонада и са като цървули.
Е, те тоя от телевизора, твоя човек е от тях.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1255 -: Октомври 10, 2021, 20:41:56 »
Преди няколко години бях в къщата за гости на  Христо Йосифов/ бог да го прости/ в Карлово. И като подпийнахме компанията, откарахме до сабалям на теми БФС, МОК и др.т.
Бях впечатлен от Йосифов като ерудиция, познанства, размах, визия и т.н.
Не, че е точно, но сега го сравнявам с един Лечков напр. Долу горе същото влияние в БФС.
Пропаст разлика!
А Лечков не е дъното ф БФС.
п.с.
Фу, сбърках му името на човека първо с Венцислав.

« Последна редакция: Октомври 10, 2021, 20:49:23 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1256 -: Октомври 11, 2021, 10:00:16 »
днес слушах кандидата Лозан Панов, тъжна работа
знаех ,че е черноглед мърморко, но изглежда личностният му дефицит е още по-сериозен,  отпада!
за проф. Герджиков бих гласувала, ако примерно беше срещу Цецка Цачева...
лесно беше досега, имаше срещу кого да се гласува, ГЕРБ
сега няма враг, лоша работа :eyes:

дописвам, защото видях думата ерудиция в горния пост
тези кандидати са висш съдия и професор, ама не им личи някак

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1257 -: Октомври 11, 2021, 10:05:27 »
Сега видях, че Мадам В е извела в заглавие "ДПС изправя Мустафа Карадайъ в битката за президент срещу Румен Радев"
А пък днес  Панов заподозря Радев и ДПС, че си помагат
Съдия №1 слезе до нивото на махленските клюкарки. Не че съм изненадан.
И тъжно, и тъпо, и съклет.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1258 -: Октомври 11, 2021, 10:09:46 »
днес слушах кандидата Лозан Панов, тъжна работа
знаех ,че е черноглед мърморко, но изглежда личностният му дефицит е още по-сериозен,  отпада!
По собствените му думи - фалшив герой  :t2102:
Quote (selected)
лесно беше досега, имаше срещу кого да се гласува, ГЕРБ
сега няма враг, лоша работа :eyes:
А, няма страшно. На балотажа ще има кандидат на  герб.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 686
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #1259 -: Октомври 11, 2021, 10:11:09 »

И тъжно, и тъпо, и съклет.

Лермонтов го е казал по друг начин:

Quote (selected)
И скучно и грустно, и некому руку подать.

Пък руският зевзек го е перифразирал:

Quote (selected)
И скучно и грустно, и некому морду набить.

 :think: