Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:09:58

Автор Тема: Президентски избори – Ноември'21  (Прочетена 175053 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #480 -: Октомври 04, 2021, 17:10:13 »
  Другарю Видев,  нещо ти таиш...ненъ мъчѝ.. ама ни кажѝ
 какво  намислило е ФБРето и ЦРУто.

Мани ги ЦеРеУтата и ФеБеРетата. Малко ли копои имат в България из министерства, пРезидентура, народна полиция, дэржавна сигурност, кукловодни организации и прочее.

Това е наложително, за да има одпор срещу руските такива, които както знаете, винаги са ф одбора на губещите играчи од времето на Горбачови и по-после... 

Ф природата требе да има баланс.  :smokin:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #481 -: Октомври 04, 2021, 17:13:12 »
Само остана да споделиш резултатите. Нали си вътре в нещата, няма да ти е прблем.  :smokin:

Резултатът е само един - Радев и сие са пътници.  :m1302:

След това правителството ще бъде създадено, защото Чорапът и цялото му пРезидентско Войнство нема да ги има !!!  :)))

Е, дано съобщенията ми останат и след изборите, за да ви дам съответните оДправки.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #482 -: Октомври 04, 2021, 17:16:05 »
Резултатът е само един - Радев и сие са пътници.  :m1302:

След това правителството ще бъде създадено, защото Чорапът и цялото му пРезидентско Войнство нема да ги има !!!  :)))

Е, дано съобщенията ми останат и след изборите, за да ви дам съответните оДправки.

Дано останат  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #483 -: Октомври 04, 2021, 17:19:41 »
Quote (selected)
Цитат на: D.Videv в Днес в 16:33:38

    Така че, дали ще гласуате, пцуете или ше си пийте ичкията в некой локал - ваша работа. Изборите вече са наредени. Успех на гласоПУдавщите и на останалите шарани, наивници и вдетинени пенции !

Само остана да споделиш резултатите. Нали си вътре в нещата, няма да ти е проблем.

Ка щяло!!!
Той дава ОТДАЛЕЧЕ мило и драго, за да стане отново популярен ф рОдината, а и ф сий богуугоден форум!!! :m1924:

Даже започна да "заеква" и да фъфли като Рекиджа ...
:lol:

« Последна редакция: Октомври 04, 2021, 17:34:00 от Джиджи »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #484 -: Октомври 04, 2021, 17:26:00 »
Ndaaa... усещат се в тона на провидците тукашни некакви минорни трели? А?
Нибойти съ въ... Победа будеть за вами... щото другите може и да ги пропуснат в калабалъка  :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #485 -: Октомври 04, 2021, 17:28:34 »
Само остана да споделиш резултатите. Нали си вътре в нещата, няма да ти е проблем.

Ка щяло!!!
Той дава ОТДАЛЕЧЕ мило и драго, за да стане отново популярен ф родината, а и ф сий богуугоден форум!!! :m1924:

Даже започна да "заеква" и да фъфли като Рекиджа ...
:lol:

По-добре фъфлещ, като Рекиджа, нежели ръсещ "философски" бисери из БеГе и по Света, като Зеленочорапов.  :m1273:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #486 -: Октомври 04, 2021, 17:33:05 »
По-добре фъфлещ, като Рекиджа, нежели ръсещ "философски" бисери из БеГе и по Света, като Зеленочорапов.  :m1273:
Абе не знам, Герджиков влезе с бутонките направо с "дедите", дето трябвало да се гордеят, така че с философията по-кротко на завоите.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #487 -: Октомври 04, 2021, 17:42:33 »
Кой сега е Номер Едно?



Quote (selected)
"Днec първи c нoмeр 1, внecoхмe пoдпиcкaтa пo изиcквaниятa нa ЦИК! Блaгoдaря ви зa цялaтa пoдкрeпa, вceoтдaйнocт и жeлaниe зa иcтинcкa прoмянa! Прoмянaтa cмe caмитe ниe и щe гo дoкaжeм кaтo глacувaмe зa ceбe cи, чрeз Лунa Йoрдaнoвa",
https://fakti.bg/bulgaria/617933-luna-vnese-s-nomer-1-podpiskata-si-za-registracia-v-cik

айде, смешниците, да ви е на хаирлия  :t2015:
*********   ✹    *********

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #488 -: Октомври 04, 2021, 17:44:40 »
Quote (selected)
богуугоден

Филалалогия :bigok:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #489 -: Октомври 04, 2021, 17:45:05 »
По-добре фъфлещ, като Рекиджа, нежели ръсещ "философски" бисери из БеГе и по Света, като Зеленочорапов.

Да, ама по света – особено ф Западния! – "Зеленочорапов" го разбират без преводач точно заради "бисерите му" и добрия му английски език /слушала съм го!/. И му ръкопляскат!!!

Докато сега, ако – не дай си Боже! – Герджиков бъде избран на негово място, ше требе насекъде да търсят преводачи ОТ и НА латински, които насекъде са КЪТ ...
А може – ОТ и НА турски, заради тея, дето се крият под тогата му ... :crying_with_laughter-3302:

Виж по-горе съответната карикатура на Комара, която вече съм публикувала тук на два пъти!!!  :t2015:

« Последна редакция: Октомври 04, 2021, 18:21:26 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #490 -: Октомври 04, 2021, 17:46:32 »
 :t2102:
Това не те ли прави формално предателка на партийната линия, която скърцайки със зъби подкрепя Радев?

Не! Ние проведохме събрания и направихме номинациите си. Аз гласувах твърдо срещу тази на Радев - има го в протокола со се мотивите ми. Също така заявих, че няма да гласувам. Колкото и да не ти се верва, Нинова съвсем не определя кой какво трябва да мисли и прави в тази партия :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #491 -: Октомври 04, 2021, 17:51:34 »
:t2102:
Не! Ние проведохме събрания и направихме номинациите си. Аз гласувах твърдо срещу тази на Радев - има го в протокола со се мотивите ми. Също така заявих, че няма да гласувам. Колкото и да не ти се верва, Нинова съвсем не определя кой какво трябва да мисли и прави в тази партия :nuts:
Тва убаво ама отмениха ли напълно принципа на демократичния централизъм?
 
Освен това агитация, че и личен пример несъвпадащ а и противоречащ на партийно решение ......

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #492 -: Октомври 04, 2021, 17:51:45 »
   
Quote (selected)
богуугоден
[/b]

Филалалогия
  :lol:

Туй е от стария правопис заради съществуващото фсе още по онова време т.нар "падежно", а НЕ "предложно управление", напр.

"Угоден съм Богу"! , а не "Угоден съм НА Бога" :cool-1084:

« Последна редакция: Октомври 04, 2021, 18:00:03 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #493 -: Октомври 04, 2021, 17:52:54 »
Много кьор фишек тука днеска. Дали е обърканост или пропаганда, върви разбери. Аз бих закрил темата.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #494 -: Октомври 04, 2021, 17:54:34 »
Тва убаво ама отмениха ли напълно принципа на демократичния централизъм?
 
Освен това агитация, че и личен пример несъвпадащ а и противоречащ на партийно решение ......

Никой, никога не е отменял правото на глас - тва първо! Винаги требва да го има документирано - тва второ. И първите две са ачик, ачик по устава.  Никой и никога не може да те задължи да гласуваш по определен начин - тва трето. Друга тема е, че изобщо не се и  опитва. На тва му се вика демокрация.....:smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #495 -: Октомври 04, 2021, 17:54:40 »
[/b]

Филалалогия  :lol:

Туй е от стария правопис заради съществуващото фсе още по онова време т.нар "падежно управление", напр.

"Угоден съм Богу"! :cool-1084:

https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%91%D0%9E%D0%93%D0%9E%D0%A3%D0%93%D0%9E%D0%94%D0%95%D0%9D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #496 -: Октомври 04, 2021, 17:55:17 »
Аз бих закрил темата.
Само защото :125: !!!

« Последна редакция: Октомври 04, 2021, 18:07:37 от Джиджи »

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 682
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #497 -: Октомври 04, 2021, 17:56:00 »

 ама то пък  КОД се коалира с Цветанов, та и парламентарните може да не са ми важни  :bigok:

Сега главния Код говори при Цветанка. Но те били НОТ - Научна Организация на труда или както се шегуваше някога народа - Нов Отряд Тунеядци. А,  :t1813: то било НОД. Значи не Тунеядци, а примерно Дембели, а може и Дебили.   :t0153:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #498 -: Октомври 04, 2021, 17:57:18 »
Проф. Герджиков ще взима заплата от СУ, докато е в кампания

Нема лошо! Той си е герберско, слузесто чедо и трябва да си зима заплатка. Зер без заплатка не може да обедини нацийта.
Барма, гласувай за Гержика да са обединим.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #499 -: Октомври 04, 2021, 17:58:38 »
Никой, никога не е отменял правото на глас - тва първо! Винаги требва да го има документирано - тва второ. ИПъвите две са ачик, ачик - устава.  Никой и никога не може да те задължи да гласуваш по определен начин - тва трето. Друга тема е, че изобщо не сеи  опитва. На тва му сеъвика демокрация.....:smokin:
МОжеш естествено да гласуваш както намериш за добре. Никой не може ти държи сметка.
Публични коментари обаче са друга работа.
Примерно Бочко публично да обяви - Убаво има решение и ГЕРБ подкрепя, обаче аз лично няма да гласувам за Гержиков.
Кво става? Или Ристю или Нинова ....

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #500 -: Октомври 04, 2021, 18:00:05 »
айде, смешниците, да ви е на хаирлия  :t2015:
Девойчета, това е само за нас! Представете си балотажа Луна - Анастас! И вие не гласувате! Или гласувате срещу двамата!
Даже ЗИП не може да съчини такава феерия!  :tongue_:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #501 -: Октомври 04, 2021, 18:00:31 »
Проф. Герджиков ще взима заплата от СУ, докато е в кампания

Нема лошо! Той си е герберско, слузесто чедо и трябва да си зима заплатка. Зер без заплатка не може да обедини нацийта.
Барма, гласувай за Гержика да са обединим.

Ти пък от къф зор се заяждаш с Бармалей!? При условие, че не гласуваш, както си го заявал многократно.Ако се съобразя с логиката ти,  то аз бих била по-дъбър прицел за теб от Бармалей...Той е ясен..

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #502 -: Октомври 04, 2021, 18:02:16 »
Герджика ко се стигне до балотаж няма да достигне резултата на Сидеров, което че е огромен ПОЗОР.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #503 -: Октомври 04, 2021, 18:02:34 »
Quote (selected)
Публични коментари обаче са друга работа.

Тва тук е частен форум и на всичкото отгоре всичките сме анонимни. Ква публичност, кви пет лева?
Е, ти ме познаваш, ама няма много такива от тук..за кво тогава говорим?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #504 -: Октомври 04, 2021, 18:03:32 »

Докато сега, ако – не дай си Боже! – Герджиков бъде избран на негово място, ше требе насекъде да търсят преводачи ОТ и НА латинки, които насекъде са КЪТ ...

Достатъчно е да си тури табела Hic mortui loquuntur, hic muti vivunt и да гледа кат Пукал - така и Дедите му ще са горди и преводачи не требват. Освен Боко Възкресник.
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #505 -: Октомври 04, 2021, 18:03:45 »
https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%91%D0%9E%D0%93%D0%9E%D0%A3%D0%93%D0%9E%D0%94%D0%95%D0%9D
"Угоден съм Богу"! , а НЕ "Угоден съм НА Бога!"

Ако можеш да го разбереш, де ...  :lol:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #506 -: Октомври 04, 2021, 18:03:53 »
При условие, че не гласуваш, както си го заявал многократно.

Именно щото не гласувам, го агитирам той да гласува. Искам да се обединя с него, но не гласувам. Какво ме съветваш да направя? Явно причината да сме разделени с него е Радев.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #507 -: Октомври 04, 2021, 18:07:13 »
При условие, че не гласуваш, както си го заявал многократно.

Именно щото не гласувам, го агитирам той да гласува. Искам да се обединя с него, но не гласувам. Какво ме съветваш да направя? Явно причината да сме разделени с него е Радев.
Аз имам един канал за копане на вилата.
Дъл да не пробам методиката с агитация

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 682
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #508 -: Октомври 04, 2021, 18:07:29 »
Сега видях значението на "герджик" Да Ви улесня...

Quote (selected)
ГЕРДЖЍК, неизм., прил. Остар. и диал. Хубав, гиздав, спретнат.
 
Я най мисля, пиле,
 далеч да та прата:
 в мойте равни дори,
 мойте сарай къщя,
мойте герджик порти.

Нар. песен

Спретнат, чистичък.  O:-)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #509 -: Октомври 04, 2021, 18:07:58 »
Quote (selected)
Асол, имате моите адмирации.
Тва е доста притеснително, макар че не може да се избегне!
 :m1924:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #510 -: Октомври 04, 2021, 18:08:25 »
Бе аз съм мераклия да разбера, т.е. да излиза някаква статистика, колко кандидати се явяват където си искат, сумарно от населено място.. Примерно шопи толкова и толкова, майнички, варненци, бургазлии, русенци, търновци, загорци, "макета" и прочее. Нека се разбере това болест някаква ли е. За парламентарните избори е интересно това. Ако трябва, да лекуваме шопите.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #511 -: Октомври 04, 2021, 18:12:02 »
загорци,

Няма "загорци". Викат се увалийци. От увата.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #512 -: Октомври 04, 2021, 18:12:24 »
При условие, че не гласуваш, както си го заявал многократно.

Именно щото не гласувам, го агитирам той да гласува. Искам да се обединя с него, но не гласувам. Какво ме съветваш да направя? Явно причината да сме разделени с него е Радев.
цъ. причината е хладилника. той е обсебил съзнанието бармалеево и за теб не е останало местенце. а ти даже не се опитваш да се вклиниш странично чрез цитати на тасс и 'правда'. обаче радев ти е виновен.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #513 -: Октомври 04, 2021, 18:12:36 »
:t2102:
Не! Ние проведохме събрания и направихме номинациите си. Аз гласувах твърдо срещу тази на Радев - има го в протокола со се мотивите ми. Също така заявих, че няма да гласувам. Колкото и да не ти се верва, Нинова съвсем не определя кой какво трябва да мисли и прави в тази партия :nuts:
Въпросът е как тогава БСП може да твърди, че подкрепя Радев, ако в нея има разногласия по този въпрос и след решението. Разбирам дебатите и това е чудесно. Но когато се казва "Ние подкрепяме", това "ние" не би ли следвало да покрива целокупната членска маса?
В наше село парламентаристите си имат whip или камшик по нашему, който следи решенията на партийната група да се гласуват съответно от депутатите, независимо от личните им пристрастия.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #514 -: Октомври 04, 2021, 18:15:46 »
Да се говори от името на цялата членска маса, разбира се е глупост.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #515 -: Октомври 04, 2021, 18:17:03 »
Въпросът е как тогава БСП може да твърди, че подкрепя Радев, ако в нея има разногласия по този въпрос и след решението. Разбирам дебатите и това е чудесно. Но когато се казва "Ние подкрепяме", това "ние" не би ли следвало да покрива целокупната членска маса?
В наше село парламентаристите си имат whip или камшик по нашему, който следи решенията на партийната група да се гласуват съответно от депутатите, независимо от личните им пристрастия.

Аре са.
Парл. групи са макс 200-300 души.
Чл. маса на бсп е малце повече, не е толко лесно секи да гласува като един, че даже и да ръководи още 100 души да гласуват по същия начин.
Oh, wait...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #516 -: Октомври 04, 2021, 18:18:13 »
 
Quote (selected)
.е. да излиза някаква статистика, колко кандидати се явяват където си искат сумарно от населено място.. Примерно шопи толкова и толкова, майнички, варненци, бургазлии, русенци, търновци, загорци, "макета" и прочее.

И що ти е такава статистикаа!? Че няма нищо по-нормално от това, своите да си гласуват за шопи, макетата за макето и прочее. Нали трябва да познаваш човека за когото гласуваш!? А и всички тези, шопета, майни и т. н., нали са уж божем българи бе!

п. п. Забележи, че давам за примери - твоите. Иначе аз съм основно северняк или Балканджия/даже и от двете страни на Балкана/ с наследство, дето изредените от теб, с изключение на макетата го немате. За битие, извън под юрганя ми е думата :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #517 -: Октомври 04, 2021, 18:19:31 »
Въпросът е как тогава БСП може да твърди, че подкрепя Радев, ако в нея има разногласия по този въпрос

В БСП има разногласия по всички въпроси. Щото е партия по форма, а не по съдържание. Няма партийна дисциплина. Няма ли демократичен централизъм, няма успешна партия. Да не говорим, че няма партия изобщо.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 682
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #518 -: Октомври 04, 2021, 18:21:53 »
..................
Ако трябва, да лекуваме шопите.

Някой шоп трябва силно да те е обидил? Да не би...?  :t1815:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #519 -: Октомври 04, 2021, 18:22:19 »
Да се говори от името на цялата членска маса, разбира се е глупост.
Е като не може, какви са й лостовете на тази, а и всяка друга партия/сдружение/седянка, която твърди, че подкрепя някого в президентската кушия?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #520 -: Октомври 04, 2021, 18:23:37 »
Quote (selected)
Oh, wait...

Може ли на български, моля? Не знам, що се сетих за селянчето и греблото... :smokin:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #521 -: Октомври 04, 2021, 18:24:03 »
Chief whip-a бидейки жена...ммм...абе имаше и една песничка такава:

https://www.youtube.com/watch?v=QfWQiLpi4AU
*********   ✹    *********

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #522 -: Октомври 04, 2021, 18:24:43 »
Обаче Герджика с тоя платен отпуск- голем прошляк.
НЕ само традицията е да се взема неплатен отпуск, но такова е законовото положение. например работиш некъде в публичния сектор и ти предлагат да станеш министър в "служебното". Няма как да не вземеш неплатен. Идеята е да не точиш от две места публичен ресурс. Верно гержика кат кандидат нема зема заплата, но покрай него бая публичен ресурс ще изсипат герберите. Тва са пътувания, срещи, почерпки и кво ли не.
Впрочем мисля не неплатен требе земе, а да подаде остафка. Неприемливо и ректор да е политически ангажиран.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #523 -: Октомври 04, 2021, 18:25:32 »
Ajdaa... а бе момчурляци... не чактисахте ли досега?
Къдя го тургате дедо си Барми?
P.S. Дедо ви Барми е куту банката на рулетка бре... даже и крупието да рече: Червеното печели...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #524 -: Октомври 04, 2021, 18:28:38 »
Ajdaa... а бе момчурляци... не чактисахте ли досега?
Къдя го тургате дедо си Барми?
P.S. Дедо ви Барми е куту банката на рулетка бре... даже и крупието да рече: Червеното печели...

Демек и Бармалей кат банката - винаги е на печалба/това става, обаче, само ако ти си банката!/. Не знам, не знам..но пък е възможно и наистина да е игрАл "седемте воала" покрай повечето от хладилниците. Или е елитна баядерка, или.... :nuts:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #525 -: Октомври 04, 2021, 18:31:36 »
Quote (selected)
Не знам за кого ще гласуваш на първия кръг, вероятно нещо екзотично,но при един балотаж Радев-Герджиков очевидно ще гласуваш за човека на Бойко.
Аз, обаче, смятам да гласувам и на двата тура - "за никого"
Добре, добре. Не съм се съмнявал, че от дамското антирадевско трио ти ще вземеш най-глупавото решение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #526 -: Октомври 04, 2021, 18:32:16 »
Айдаааа, пак са заплеснахте по БеСеПету, а забрайхте Джо Бананата и Луна ...    :crying_with_laughter-3302:

А аз ся ИЗЛАЗЯМ, но само ВРЕМЕННО ...



Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #527 -: Октомври 04, 2021, 18:33:46 »
Или може да съм чел сценария? ...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #528 -: Октомври 04, 2021, 18:41:00 »
Или може да съм чел сценария? ...

Все си мислех, че не трябва да се вярва в разни сценарии, но от 30 години насам всичко е толова тъпо, повторяемо и бездарно, че вече трудно ще си помисля, че животът ни е нещо различно освен егоистичите, цинични и  злонамерени отражения на злия гений на родни боклуци, парично и безкритично подкреяпни от разни "медийни" крепостни и новоколонизатори

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #529 -: Октомври 04, 2021, 18:41:11 »
Айдаааа, пак са заплеснахте по БеСеПету, а забрайхте Джо Бананата и Луна ...    :crying_with_laughter-3302:

А аз ся ИЗЛАЗЯМ, но само ВРЕМЕННО ...

Мое ли излазянето да е по-по-временно ( за повече време на чист арменски ли беше, арамейски ли) .
« Последна редакция: Октомври 04, 2021, 18:47:31 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #530 -: Октомври 04, 2021, 19:03:28 »
на дедо барми зила ще го отворя с болгарка заради чистият вандализъм. ще му го нагласувам и съглясувам в шалварите и чуба.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #531 -: Октомври 04, 2021, 19:11:38 »
Не съм врачка, но имам чувството, че Радев ще се удави в едни три морета. Последното го написах точно тук преди около година. Разбира се, възможно е и да бъркам...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #532 -: Октомври 04, 2021, 19:13:16 »
че Радев ще се удави в едни три морета... Разбира се, възможно е и да бъркам...
Бъркаш

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #533 -: Октомври 04, 2021, 19:14:23 »
Бъркаш

Възможно е. Но пък развръзката е тука, тука...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #534 -: Октомври 04, 2021, 19:14:31 »
После ще ходи кат Пешо коня да "чете лекции" пред триморски плужеци.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #535 -: Октомври 04, 2021, 19:15:41 »
Асол, всеки гласува за когото си иска. Аз искам да знам колко са кандидатите оттук, оттам, съпоставен с броя на населението  в  населеното място. Мисля че това би било полезна информация. И кога най-после пъзливите тартори ще спрат да се кандидатират на две места? Каква логика следват? Що не позволят на всеки кандидат да се пише на две места? Що не и на пет? Що за закон позволява това?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #536 -: Октомври 04, 2021, 19:17:02 »
Ндааа... тукашните зарзаватчии дан' сте останали без "зарзават", че все напирате?
Що ни съ съберете и наортачите с "патладжаните"? Хем те задоволени, хем вие олабени? А? :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #537 -: Октомври 04, 2021, 19:17:13 »
но имам чувството, че Радев ще се удави в едни три морета.

Радев може да се удави, но определено няма да се удави заради някакво си триморие. Прекалено надценяваш тоя народ, Той не е способен да разсъждава за такива неща. Всъщност той изобщо не разсъждава. Ако гласува "за" или "против" някого не го прави заради политики, а защото така е чул от телевизора, или защото не му харесва жена му.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #538 -: Октомври 04, 2021, 19:20:07 »
За да спечели А. Герджиков (Л. Панов) срещу Радев на втория тур, той трябва да покаже някаква колосална заслуга към избирателите. Или Радев за изгафи импозантно.
Първото е невъзможно, второто - малковероятно.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #539 -: Октомври 04, 2021, 19:21:56 »
Някой колеги се радват че Радев уж преметнал триморци и вместо военни търсил икономичеки ефекти.
То и Борис "преметна" немците уж без да воюваме с Русия да лапнем "изконни български територии" ама накрая за малко да ни занулят.
ЕС е вреден за вашето здраве!