Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 20:22:01

Автор Тема: Президентски избори – Ноември'21  (Прочетена 175097 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #180 -: Септември 30, 2021, 21:00:39 »
я да населя и зоонския агchетуp с юнгянгско съдържание кат съм тръгнал



аре дигай го талафона, че луната изгре и чака да те схруска, Stultore



*********   ✹    *********

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #181 -: Септември 30, 2021, 23:24:03 »
охооо, зоон политикон си имал майка за която се грижи добре:

Quote (selected)
От него става ясно, че за по-малко от два месеца проф. Герджикова получава 9000 лева възнаграждение. Сумата е платена за периода 3 септември – 30 ноември 2018 г. Парите са за изследване на потребностите от обучение по български език и литература в общностите ни в чужбина, както и за изготвяне на учебна програма и обучителни материали.
„Виждам очевидна нередност. В условията на договора и в задачите, които са изпълнени, всъщност са заложени компетентности, за които има много специалисти в Софийския университет, които не са потърсени”, разказва тогава преподавател, пожелал анонимност.

https://frognews.bg/novini/istoriiata-pomni-skandala-prof-anastas-gerdjikov.html

Айде, пътят започна, Stultore - весело прекарване  :crying_with_laughter-3302:
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #182 -: Септември 30, 2021, 23:30:05 »
Луна - Президент
https://www.youtube.com/watch?v=8TpIBidT9iI
 :tomtom:  :surr:  :tomtom:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #183 -: Октомври 01, 2021, 07:02:12 »
Идва "моментът на истината".

Трима тотални антиНАТО кандидата се изправят срещу Радев.

Сидеров, Костадинов и Малинов.

Нали мноо искахте референдум за НАТО ?

Покажете, че сте много а не "един файтон хора"...

 :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #184 -: Октомври 01, 2021, 07:23:29 »
Нали мноо искахте референдум за НАТО ?

Референдум за излизане от НАТО или ЕС не може да се направи. Трябвало е да се прави преди влизането. Не е направен, защото е било ясно, че няма да мине. Затова сега няма смисъл да се показва нещо.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #185 -: Октомври 01, 2021, 07:34:06 »
Ми един файтон хора сте.Кфо да се показва?


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #186 -: Октомври 01, 2021, 07:51:53 »
Ми един файтон хора сте.Кфо да се показва?

E, това е природен закон. Интелигентните хора винаги са един файтон хора в сравнение с тъпанарите.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #187 -: Октомври 01, 2021, 07:54:15 »
Както вече установихме НАТОфски генерали няма,
ма НАТОфски тролове, бол :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #188 -: Октомври 01, 2021, 08:06:33 »
Аз по скоро имам друг въпрос - а могат ли да ни изгонят от НАТО?Щото кво ни е ако си седим в него и се разсейваме да се подлагаме?
Колко му е да се усукваме и не правим тва което се опитват да ни налагат?
Нещо като сърбите в СИВ. А благините ги папаха.
Жалко, че нямаме някой Тито, а и не се задава такъв.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #189 -: Октомври 01, 2021, 08:17:57 »
 а могат ли да ни изгонят от НАТО?

Не. До края на света сме в НАТО. Единственият ни шанц да се измъкнем е Трета световна. Дори да дойде на власт някоя партия, която почне много да мрънка, много бързо ще я оправят.
А Сърбия не е била пълноправен член на СИВ. Първо беше наблюдател, а после нещо се присламчи, ама не се водеше официален член.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #190 -: Октомври 01, 2021, 08:26:22 »
Знам затва писах нещо като.
Известен е лафа, че в СИВ били као муде - участвали, но не улазяли.
То и на мен ми се ще докато не разтурят изпялото си песента НАТО да сме као муде поне.
Щот засега сме као дупе.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #191 -: Октомври 01, 2021, 08:34:03 »
То и на мен ми се ще докато не разтурят изпялото си песента НАТО да сме као муде поне.

Не, ние сме си мудаци, ама в другия смисъл. В НАТО не можем да шаваме. Началниците немат чувство за хумор. Там колкото повече шаваш, толкова повече боли бадемата.  Затова ми е много смешно като излезе некое либерално оли да обяснява как еди кой си дърпал към Русия и тем подобни идиотщини. Те всъщност искат да кажат, че ако не наливаш на НАТО-то пет пъти дневно с ибрика си лош чиляк.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #192 -: Октомври 01, 2021, 08:39:20 »
докато не разтурят изпялото си песента НАТО

А това и посмъртно не може да стане. Разпускане на НАТО означава край на САЩ. НАТО е единственият инструмент на САЩ да държат Европа под ботуш. Други механизми нямат. Затова НАТО ще си остане и вечно ще си търси врагове.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #194 -: Октомври 01, 2021, 09:16:39 »
Европа баааавно и по малко започва да се еманципира и не щото има кураж за това, а щото започват америкосите да я ебават грубо - СП2, подводниците на Франция и т.н. Което няма да продължи до безкрай.
Второ - няма го троянския кон GB.
Трето - самите реднеци им омекват краката и не им стига въздуха.Китай и той напира за Европа, руснаците са я вързали на енергийна каишка
Четвърто, за да продължат да съществуват еврогейчетата нямат друг избор - трябва да минат от тотално васални подлоги, към реално и независимо сътрудничество при новите условия.
Тва сичкото няма да чака много и ще имаме промени още в следващите десетина години.
А НАТО е останал кух непотребен инструмент, който не върши никаква работа вече и самите кравари го усещат.
Непосилно и за тях бреме, риват да прехвърлят масрафа на васалите, но големите се дърпат а само такива като нас не могат да поемат масрафа, колкото и да ги опъват.
Предизвестен край. Баавно и мъчително.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #195 -: Октомври 01, 2021, 09:31:12 »
Европа баааавно и по малко започва да се еманципира и не щото има кураж за това, а щото започват америкосите да я ебават грубо

Те не са спирали да я ебават грубо от 1945, ако става въпрос. Европа е хваната много здраво. Но САЩ не могат да си позволят да разтурят НАТО. Това означава край на тяхната политическа доминация в Европа. Дори двустранни съглашения ще ги пратят у киреча. А Европа не може да се еманципира, докато е в НАТО. Порочен кръг, който само голяма война може да разкъса.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #196 -: Октомври 01, 2021, 09:52:54 »
Пазарите на ВПКто и щедрия бюджет на Пентакула също зависят от евробалъците, а те на свой ред няма към какво да се еманципират - голтаци-кастрати никому не са притрябвали, освен за дооскубване и фърляне в канавката като им свършат и последните стотинки.

2% от нищо си е нищо и без референдум. А Луна ще задмине поне двама от ЗИПоизброените, както и изпъгdения dark hеаrse на ДайБГ.
Смело, Ицка, турaй го на масата за аутопсия, не му се пуаши!

https://www.youtube.com/watch?v=UfmUx9uMTfk
The dogs of war don't negotiate
The dogs of war won't capitulate
They will take and you will give
And you must die so that they may live

ПП я, ква убава еврокартинка си намериих:

                 

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 10:15:01 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #197 -: Октомври 01, 2021, 10:13:28 »
  Аз, нали върва след събитята, чак днеска научавам за Луна и Гержиков.. били кандидати.. За Луна се очудих.. Имала хем желание, хем намерение..

  И за Гержиков се не очудих:
 "За 6 месеца, един кратък срок, г-н Борисов направи повече, отколкото е направил Стефан Стамболов за 7 години или Тодор Живков за много повече. Имаме пример за изключителен талант, съчетан с огромна честност и всеотдайност, които дават плодове не само за българския народ, но и за нашите съседи, които искаме да ни бъдат приятели…"

  Бай Ганьо - Ректор..

   П Веке Ректор е обида май.. А Ректум - похвала.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #198 -: Октомври 01, 2021, 11:24:56 »
Ама са го докарали на фотото гержика - сущи първи секретар на ОК на Партията. :smokin:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #199 -: Октомври 01, 2021, 11:34:16 »
Quote (selected)
„Полагам огромни усилия, повече от това не мога. Толкоз мога. Щом не ме харесвате, искате друг – изберете си друг. Аз толкова мога. Давам си здравето и нервите. От сутрин до вечер. Толкова мога. Намерете който може повече. 20 години карате по магистрали, играете в спортни зали, возите се на метро, всичко ви е ОК. Аз това мога, това ще направя, докато ме търпите. После си избирате някой да ви отвлича, да ви язди и да викате, че е успешна борбата с престъпността. Ваша работа. За тебе съм самохвалко, за мене съм вече един истински преуморен човек вследствие на изключително много ангажименти и работа. Ако се оценява. Като не се оценява, на изборите хората определят кой да управлява и си избират кой да ги управлява.”
–Пред Канал 3, 28 септември 2010 г.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #200 -: Октомври 01, 2021, 11:37:05 »
Quote (selected)
„Еба ти ташака! Слави Бинев да има по-висок рейтинг от Костов! (…) Всички педераси са умни по-принцип. И аз почвам вече да викам, че съм пидал… за да мислат, че съм интелигентен.”
:lol:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #201 -: Октомври 01, 2021, 11:40:02 »
А тая Луна неква певачка ли беше. Ко напраи един концерт по гола цица че обере жълтопаветния вот. И гержика мое мине.
« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 11:54:23 от 66 »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #202 -: Октомври 01, 2021, 11:43:54 »
„Не само, че бяха разсеяни от фаянса, дърветата ми броиха, улуците ми разглобиха, ако е имало нещо, въобще нямаше да ми простят. (…) Въпросът е кой управлява Борисов? Тези, които ме познават, знаят, че съм неуправляем!”
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #203 -: Октомври 01, 2021, 11:55:08 »
достатъчно е да обере бакшишите за стриптийза, ма на хуи-тата друго им се иска, друго стискат...
а със Стулторето ще е голем сеир - има да мести въздушните пластове по студиата като панаирждийска мечка докато и последното зрънце репутация му се загуби в сутиена на Луната   :surr:



*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #204 -: Октомври 01, 2021, 12:32:05 »
Полагам огромни усилия, повече от това не мога. Толкоз мога. Щом не ме харесвате, искате друг – изберете си друг. Аз толкова мога. Давам си здравето и нервите. От сутрин до вечер. Толкова мога. Намерете който може повече. 20 години карате по магистрали, играете в спортни зали, возите се на метро, всичко ви е ОК. Аз това мога, това ще направя, докато ме търпите. После си избирате някой да ви отвлича, да ви язди и да викате, че е успешна борбата с престъпността. Ваша работа. За тебе съм самохвалко, за мене съм вече един истински преуморен човек вследствие на изключително много ангажименти и работа. Ако се оценява. Като не се оценява, на изборите хората определят кой да управлява и си избират кой да ги управлява.”
–Пред Канал 3, 28 септември 2010 г.

КОЙ ТВА пред Канал 3, бе, тулуп?
ТИ ЛИ?!?
:t0135:

И кога най-сетне ше се научиш, когато цитираш някого тук, да даваш и съответния линк!!! :m1329:

Три години вече висиш ф тоа форум!!!

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 12:46:03 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #205 -: Октомври 01, 2021, 12:40:36 »
Жижи, искам да те питам нещо. Много съм любопитен. Защо публикуваш първо цитата на някого, а след 20 минути слагаш отдолу емотикон или нещо? Ред на опашката ли си пазиш? Обаждай се, аз ще ти пазя място.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #206 -: Октомври 01, 2021, 12:56:15 »
Жижи, искам да те питам нещо. Много съм любопитен.
Защо публикуваш първо цитата на някого, а след 20 минути слагаш отдолу емотикон или нещо?

Одговарям веднага – и то за нещо, което и на мен не ми харесва никак:

Без първо да публикувам, не мога да си подбера емотиконите, без които НЕ МОГА ...  :lol:

Защото именно заради тях, влязох през 2014 г. въф форума на СЕГА,
а след това стана, каквато стана ... 
А ако може някой тук да ми каже, КАК да го правя по друг начин, ще му бъда изключително благодарна!!!

Защото описаната от мен "процедура" по-горе тормози най-вече самата мен ...

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 13:04:05 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23478
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #207 -: Октомври 01, 2021, 12:57:44 »
Quote (selected)
Радев: Борисов се скри под полата на Цачева, а сега под ректорска тога
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/radev-borisov-se-skri-pod-polata-na-cacheva-sega-pod-rektorska-toga
В тоа случай май няма голяма разлика, кат изключим че Цецка беше мъжкарана. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #208 -: Октомври 01, 2021, 13:01:55 »
Одговарям веднага – и то за нещо, което и на мен не ми харесва никак:

Без първо да публикувам, не мога да си подбера емотиконите, без които НЕ МОГА ... 

Защото именно заради тях, влязох през 2014 г. въф форума на СЕГА, а след това стана, каквото стана ...

А ако може някой тук да ми каже, КАК да го правя по друг начин, ще му бъда изключително благодарна!!
Ако натиснеш "Предварителен преглед", ще ти се отвори всичко. Както в момента аз ще сложа емотикон:
 :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #209 -: Октомври 01, 2021, 13:06:59 »
Ако натиснеш "Предварителен преглед", ще ти се отвори всичко. Както в момента аз ще сложа емотикон: :smokin: 
Проба ... :t2015:
И ...molte grazie, щото така вече няма да тормозя повече никого, както и себе си ...

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 13:14:26 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #210 -: Октомври 01, 2021, 13:19:46 »
А ако може някой тук да ми каже, КАК да го правя по друг начин, ще му бъда изключително благодарна!!!

Казах го навремето на Пешо когато течеше дискусията за многократното цитиране, явно ще трябва да го повторя за теб -- използвай бутона „предварителен преглед

PS Виждам, че Цеденбал ме е изпреварил, но нищо -- повторението било майка на знанието :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #211 -: Октомври 01, 2021, 13:48:44 »
Et maintenant revenons à nos moutons:

Quote (selected)
Кирил Петков не дава дори на КС документи за гражданството си

Ако Конституционният съд получи всички документи, ще може да реши делото преди изборите през ноември


01 Окт. 2021

Според ГЕРБ
, към момента на назначаване на Кирил Петков за служебен министър на икономиката, той не е бил освободен от канадското си гражданство. В искането си депутатите на Бойко Борисов поддържат тезата, че за загубване на канадското гражданство не е достатъчно лицето да е направило волеизявление за освобождаване от гражданство, а трябва да има и акт от Канада.

Когато допусна делото за разглеждане на 9 септември, КС поиска документи от различни институции, както и от самия Петков. Беше им даден едномесечен срок.
От бившия министър се чака официален писмен документ от компетентния държавен орган на Канада, удостоверяващ освобождаване от канадско гражданство с посочена дата на това освобождаване.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/kiril-petkov-ne-dava-dori-na-ks-dokumenti-za-grazhdanstvoto-si

Това горното – според ГЕРБ и българския КС.

Но според Кирил Петков нещата стоят по доста по-различен начин /записано лично от мен от ТВ екрана преди 2-3 дни по време на интервю със самия Кирил Петков при Цветанка Ризова – Цура/ и коментирано пак от мен под #152 по-горе в същата тема:

Quote (selected)
Цитат на: D.Videv в Септември 30, 2021, 13:55:47

    Киро Харварда все още няма документ доказващ, че не е канадски гражданин,
    а остават броени дни до края на регистрацията.

Точно тоя докИмент е отдавна извън полето на действие на Киро Харварда, тъй като преди 2 дни на интервю при Цура, той заяви пред очите ми следното:

На 21 април предадох всичките си документи като българин само с 1 гражданство;

• А на 20 август съобщиха и от Канада, че процедурата е вече приключила
;

• В момента призовавам от ТВ екрана да се реши генерално въпросът за всички българи с подобен статус /напр. български гражданин + гражданин на Афганистан/;

Тъй като, веднъж подали молба за ПРЕКРАТЯВАНЕ на второто си гражданство, въпросът излиза извън нашите компетенции и ние не можем да чакаме вечно решението на чуждестранната администрация, която има задължението да уведоми съответната българска администрация …
  :ive_got_it-1379: :t2015:

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 14:11:21 от Джиджи »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #212 -: Октомври 01, 2021, 13:51:58 »
КОЙ ТВА пред Канал 3, бе, тулуп?
ТИ ЛИ?!?
:t0135:

И кога най-сетне ше се научиш, когато цитираш някого тук, да даваш и съответния линк!!! :m1329:

Три години вече висиш ф тоа форум!!!
Жижи това е книга.
Бойко Борисов. В първо лице.
Дърпай ако имаш мерак:
https://disk.yandex.com/d/FJJjTjbcHcZtRA
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #213 -: Октомври 01, 2021, 13:53:56 »
PS Виждам, че Цеденбал ме е изпреварил, но нищо -- повторението било майка на знанието
Yes, darling ... anyway


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #214 -: Октомври 01, 2021, 13:55:14 »
Жижи това е книга.
Бойко Борисов. В първо лице.
Дърпай ако имаш мерак:

https://disk.yandex.com/d/FJJjTjbcHcZtRA 

Е сепак е некъф ИЗТОЧНИК, за къфто говорих и извинявай за грубия тон ...

I am really sorry! 

« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 14:19:25 от Джиджи »

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #215 -: Октомври 01, 2021, 14:13:54 »
К'во стана, опорки пуснаха ли се вече някакви? Нещо за простия Анастас Герджиков и интелигентния Румен Радев има ли? Герджиков може ли да прави коремно? Бесепарите за Фигуранта ли ще гласуват или за съученика на др. Нинова? А "десните"?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #216 -: Октомври 01, 2021, 14:17:18 »



Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #217 -: Октомври 01, 2021, 14:38:19 »
Герджика е дребен кокошкар сключил договор с майка си за 9000 лева.

 :nuts:

Генерал Радев: Борисов се крие под поли и под тоги в лицето на Цачева и Герджиков

 :popcorn:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #218 -: Октомври 01, 2021, 14:38:44 »
веднъж канадски гражданин - цял живод канадски гражданин  :bigok:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #219 -: Октомври 01, 2021, 14:44:41 »
По добре канадски гражданин отколкото тъп и корумпиран български простак.

 :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #220 -: Октомври 01, 2021, 14:45:04 »
Нещо за простия Анастас Герджиков
Де да беше прос. Ма той литератор или както там им викат, езиковед или нещо таквоз.
Тва обикновено означава липса на логично мислене и реална преценка. Емоционална и житейска неустойчиваст, ......
Бе уманитар.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #221 -: Октомври 01, 2021, 14:47:34 »
Бе уманитар.
Сепак по-добре уманитар, отколкото шапкар

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #222 -: Октомври 01, 2021, 14:54:01 »
Зя мен е странна кандидятура. Сбъркан чиляк на сбъркано място.
 На герперите щеше им ходи примерно келнера Ричард, ко не му бъркам името за кандидат.
« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 15:03:08 от 66 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #223 -: Октомври 01, 2021, 15:26:53 »
Джиджи, влагай мисли, не се притеснявай. Ритни емотиконите. Те са за, как да се изразя деликатно, хора със забавена мисъл.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #224 -: Октомври 01, 2021, 15:28:41 »
К'во стана, опорки пуснаха ли се вече някакви? Нещо за простия Анастас Герджиков и интелигентния Румен Радев има ли? Герджиков може ли да прави коремно? Бесепарите за Фигуранта ли ще гласуват или за съученика на др. Нинова? А "десните"?
Ще цитирам един умен мъж, макар да не ми е дал това право:
"Според ПиК от днес, проф. Герджиков бил вариант за кандидат, подкрепен от БСП, в късата листа на Нинова, преди да се спре окончателно на ген. Радев. Вай! И още, с Нинова били съученици и едва ли не гаджета в НГДЕК-а. Умилих ся първом. Но, Тома Неверни аз, подсетих се, че проф. Герджиков ще да е бил отчаян двойкаджия и ще да е оставал да повтаря неведнъж. Щото, иначе, няма как роденият през 1963 блед юноша Анастас, да е бил гадже в гимназията с родената през 1969 девица Корнелия. Още повече, че в животоописанието му, публикувано, писа се, че е завършил гимназия през 1982 (Корни е била тогава само на ... 13 години, гиди палавник млад абитуриент Анастасчо).
Тъй де, що да не се посмея, щом ПиК отговорно твърди, че "Още по време на ученическите си години Нинова и Герджиков се сближават и приятелството им остава силно и през годините" (край на цитата).
Най-много, прочее, да са се засекли в Университета - тя студентка по право, той преподавател по латински език, нейде къде 1990-91. Там ако нещо ."

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #225 -: Октомври 01, 2021, 15:46:12 »
  П Веке Ректор е обида май.. А Ректум - похвала.
Хм, второто е жизнено необходимо в качествена форма, за първото става каквото намерят, както показва неотдавнашната история на едно учебно заведение с двама на столове до вратите му...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #226 -: Октомври 01, 2021, 15:49:55 »
Бу ПИКльовците могат си манипулират сичко, но оз се присещам как чембер Чейлю прави новогодишно обръщение от университетската библиотека. МАй тогаз беа намешали и скалистите планини.
Как и чие съдействие ще е станало туй?
Иначе ми е странно ка генерала с гущеровите очи не съй преборил за тоз "кандидат"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #227 -: Октомври 01, 2021, 16:04:02 »
A леле! Герджика рече, че бил дясноцентрист. Много дясно, майна, в тая съдрана държава. Туй, дясното, излезе по-модерно от бастичките, дето едно време сички беха полудели по тех.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #228 -: Октомври 01, 2021, 16:07:56 »
Сравни ка дойчофците приемат нещо като "закон за едрата градска собственост". Щели секвистират намколко си стотин иляди жилища у Берлин. Преди гва и "таван" на наемите били изпраскали.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #229 -: Октомври 01, 2021, 16:09:34 »
A леле! Герджика рече, че бил дясноцентрист. Много дясно, майна, в тая съдрана държава. Туй, дясното, излезе по-модерно от бастичките, дето едно време сички беха полудели по тех.
Да, при такъв крен надясно всеки водоплавателен или въздухоплавателен съд би катастрофирал.
Ето едно мнение за случая "Възкресий Гиздавов" (така се превежда от гръцко-турски името му)...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #230 -: Октомври 01, 2021, 18:13:31 »
Сепак по-добре уманитар, отколкото шапкар
Аче ти демек нямаш проблем, бях зел да те мисля кво ли ще прайш ако баце ти се изсули и не ти посочи правилния път!
Ся си ОК, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #231 -: Октомври 01, 2021, 18:27:13 »
Quote (selected)
author=Ной link=topic=1619.msg157569#msg157569 date=163309132, проф. ГерджиковТам ако нещо ."

Умилих се напрау!
Ама ОД друга страна се чудя и не мога си оДговорен сам!
Начи, излиза, че БСП са имали фаворит и той е и станал Президент.
Имали са и резервни гуми и някъде към края на тях  - този модел.
Няма лошо , но ф крайна сметка единият е Президент, а другият се явява...екскремент,да си го кажем точно. Отпаднал е, отделили са го...Абе пак ако трябва простичко, баце предлага на герберастията екскременти на БСП.
Ше го преглътнете ли кьопоолар?
Тхат'с дъ куешчън?
Манеркин?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #232 -: Октомври 01, 2021, 18:37:44 »
Аз по скоро имам друг въпрос - а могат ли да ни изгонят от НАТО?Щото кво ни е ако си седим в него и се разсейваме да се подлагаме?
Колко му е да се усукваме и не правим тва което се опитват да ни налагат?
Нещо като сърбите в СИВ. А благините ги папаха.
Жалко, че нямаме някой Тито, а и не се задава такъв.
 :smokin:

Ами, може и да ни изгонят, ако се окаже че Овенното министерство е гнездо на красножопи поклонници, а пРезидентската институция - на съветски шпиони.

BTW, тя работата тръгна натам. Може и да се възрадвате, но ми се чини, че нема да стане далаверата. Най-много червеножопите да лъскат наровете из панделите.
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23478
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #233 -: Октомври 01, 2021, 18:39:32 »
Quote (selected)
Най-много червеножопите да лъскат наровете из панделите.

В Гуантанамо? :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #234 -: Октомври 01, 2021, 18:42:20 »
Може би.Ама може и не.
Кой да ти каже?
Ти ли?
 :lol:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #235 -: Октомври 01, 2021, 18:44:24 »
Сепак по-добре уманитар, отколкото шапкар

Ми те си са шапкари: пРезидент, съветници, прайм-министэр, началник на милиционната полиция, че даже имааме и пожарникар - шапкар. Хунта, бе другаре, хунта...

За разлика от Нориега, Пиночет и комшийската бивша хунта в Гърция, тия са гола вода и НИЩО не могат да спретнат, щото банковите им авоари са ф западнали банки ф долари, паунди и тук-там ф юро, а дяцата им зарубежом - не в СеСеСеРе-Русия, а на Запад и най-вече ф УСА.  :popcorn:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #236 -: Октомври 01, 2021, 18:48:46 »
Ооо и другаря видеф гледам готоф да преглъща екскременти.
Ф чужбина!
Е, Там ще му ги поднесат ф целофан поне, щот ф Пордим -  натюр! :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #237 -: Октомври 01, 2021, 18:55:23 »
Ооо и другаря видеф гледам готоф да преглъща екскременти.

Копрофагия се казва. Болезнено състояние и основание за невменяемост.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23478
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #238 -: Октомври 01, 2021, 18:56:34 »
Копрофагия се казва. Болезнено състояние и основание за невменяемост.
Сигурен ли си?
Не даваха ли за това "Пурпурно сърце" за мигранти?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен D.Videv

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 254
    • Профил
Re: Президентски избори – Ноември'21
« Отговор #239 -: Октомври 01, 2021, 18:59:00 »
В Гуантанамо? :bigok:

Ми то од оня форум, двамца са там. Били учили религиозни похвати при някакъв грешен молла ф Сауди Хараби. И двете души родом од БГ, но чувстващи се муслим-тюрк и затва.

Единият можеше да пише на български, но говореше със зор и със страшен акцент.

Фпрочем, по-младият бе закопчан от МИ-тата и Скотланд Ярдовете ф Лондонистанска перекенде джамия, а другият - ф най-великата библиотека мосю Жоро Помпиду, льо Париж, фтори етаж, когато пишеше нещо неправилно на харабелски.

Доказано е вече, че българските съучастници фъф Форум СЕГА са били егзекютирани до един, след като фъф въпросната библиотека е бил БАНиран негово височайшо 'клошарско' благополучие - The Spy.

Звучи кат сайфайче, само дека е вярно с ориджиналя. Дерзайте.  :0005:
"Хората често казват, че мотивацията не продължава дълго. И къпането не продължава дълго - затова се препоръчва да се прави ежедневно"  /Зиг Зиглар/