Автор Тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи  (Прочетена 400648 пъти)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2160 -: Ноември 09, 2021, 17:02:23 »
Съгласен съм. Изнудиха Кацаров, но той никога няма да забрави, няма да им прости и ще намери начин да ги накара да си платят.

Тролиш :smokin:

Бае ти Щерю има ли още некое мнение по темата?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2161 -: Ноември 09, 2021, 17:02:35 »
Имаш и едно Ш, вместо Щ.

Това е НАРОЧНО, тъй като чать-пать ми идва отвътре да ползУвам и КРИВОПИС ... :0005:

Но подигравки с учени хора като Команча НЕ ПОНАСЯМ!!! :t2102:


Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2162 -: Ноември 09, 2021, 17:10:18 »

Това е НАРОЧНО, тъй като чать-пать ми идва отвътре да ползУвам и КРИВОПИС ... :0005:

Но подигравки с учени хора като Команча НЕ ПОНАСЯМ!!! :t2102:
Ама разбира се, че е  нарочно!

И аз си мислех, че е учен, но...
Основно заради собственото си разочарование го споменавам.
Човек докато е жив се учи.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2163 -: Ноември 09, 2021, 17:11:52 »
Бае ти Щерю има ли още некое мнение по темата?

Бае ми Щерю остана без съселяни. Село Воден днес изчезна от картата на България. Ваксините го затриха.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2164 -: Ноември 09, 2021, 17:20:15 »
Бае ми Щерю остана без съселяни. Село Воден днес изчезна от картата на България. Ваксините го затриха.

Начи е крайно време да си измислиш некое друго куку, на което да припишеш всички възможни терзания и недостатъци на местната простотия. Ще требвада му измислиш и поне неколко висшета в различни области за да си в състояние да обхванеш поне частично спектъра от излишни професии в кочината. За предпочитане е да пробереш такива в областта на точните и природни науки, щото опонентите ти почти без изключения, принадлежат към тази упадъчна група :smokin:

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2165 -: Ноември 09, 2021, 17:25:34 »
Начи е крайно време да си измислиш некое друго куку, на което да припишеш всички възможни терзания и недостатъци на местната простотия. Ще требвада му измислиш и поне неколко висшета в различни области за да си в състояние да обхванеш поне частично спектъра от излишни професии в кочината. За предпочитане е да пробереш такива в областта на точните и природни науки, щото опонентите ти почти без изключения, принадлежат към тази упадъчна група :smokin:
При толкова неволни грешки едва ли ще го схване.  :crying_with_laughter-3302:

Уф...
Не можах да се въздържа!
Прощавай
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2166 -: Ноември 09, 2021, 17:33:23 »
Кой с кво се е разминал ще се разбере след изборите. Сега близалки, сопата - после, да не се нарушава контемплативното настроение на гласопобутвателите-данъкоплатци.
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2167 -: Ноември 09, 2021, 18:00:38 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 17:02:35

   Това е НАРОЧНО, тъй като чать-пать ми идва отвътре да ползУвам и КРИВОПИС ...

Ама разбира се, че е  нарочно!

А некои от вас тукана така сте се научили да ОПОНИРАТЕ на всекиго и на всичко, че ако утре майка ти ти рече например:

"Недей така бе, мама, АЗ СЪМ ТЕ РОДИЛА ...",

ти ше ѝ одговориш със сигурност:
"БА, ти си ме родила!!!" :pissed-891:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2168 -: Ноември 09, 2021, 18:03:22 »

Ама разбира се, че е  нарочно!


А некои от вас тук така сте се научили да ОПОНИРАТЕ на всекиго и на всичко, че ако утре майка ти ти рече например:

"Недей така бе, мама, АЗ СЪМ ТЕ РОДИЛА ...",

ти ше ѝ одговориш със сигурност:

"БА, ти си ме родила!!!"


Немалко сапродукт на пъпкуване  :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2169 -: Ноември 09, 2021, 18:05:09 »

Ама разбира се, че е  нарочно!


А некои от вас тукана така сте се научили да ОПОНИРАТЕ на всекиго и на всичко, че ако утре майка ти ти рече например:

"Недей така бе, мама, АЗ СЪМ ТЕ РОДИЛА ...",

ти ше ѝ одговориш със сигурност:
"БА, ти си ме родила!!!" :pissed-891:

Ти, душа, си безкрайно неадекватен човек  - обилно нашарен и наемотиконен :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2170 -: Ноември 09, 2021, 18:12:02 »
Quote (selected)
Пореден скандал се заформи в правителството. Оказа се, че единият от избраните от МЗ доставчици на тестове за учениците е избягал.

За това съобщи здравният министър Стойчо Кацаров на пресконференция за въвеждането на сертификат за наличие на антитела. "Единият от доставчиците подписа договора и изчезна и не ги достави", призна той и посочи името му - "Булснайт" с произход от България

За какво говорим изобщо?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2171 -: Ноември 09, 2021, 18:29:06 »
Начи е крайно време да си измислиш некое друго куку, на което да припишеш всички възможни терзания и недостатъци на местната простотия. Ще требвада му измислиш и поне неколко висшета в различни области за да си в състояние да обхванеш поне частично спектъра от излишни професии в кочината. За предпочитане е да пробереш такива в областта на точните и природни науки, щото опонентите ти почти без изключения, принадлежат към тази упадъчна група :smokin:

Бай Щерю не е измислен и нема нужда да бъде измислян. Прост циганин, без басéн в задния двор, щото синът изсякъл смокинята и прасковата и изскубал хасмичката, след което изчезнал на гурбет в Англия ( "Ти ги гльедаш кът дитье, тье после тайбътвгъзъ"), къртач на тикли и товарач на камиони, дребен криминалац и голем разказвач - за предпочитане пред сека компаньонка с претенции* с едно, две или три вишута. И честен - нема да се ваксинира, кат е рекъл, и твай, думата му на две не става.
_______________________
"Цочо Бояджиев е компаньонка с претенции" - надпис в мъжката тоалетна в ИФ, дело на неизвестен, но прозорлив мученик.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2172 -: Ноември 09, 2021, 18:34:43 »
Бай Щерю не е измислен и нема нужда да бъде измислян. Прост циганин, без басéн в задния двор, щото синът изсякъл смокинята и прасковата и изскубал хасмичката, след което изчезнал на гурбет в Англия ( "Ти ги гльедаш кът дитье, тье после тайбътвгъзъ"), къртач на тикли и товарач на камиони, дребен криминалац и голем разказвач - за предпочитане пред сека компаньонка с претенции* с едно, две или три вишута. И честен - нема да се ваксинира, кат е рекъл, и твай, думата му на две не става.
_______________________
"Цочо Бояджиев е компаньонка с претенции" - надпис в мъжката тоалетна в ИФ, дело на неизвестен, но прозорлив мученик.

В такъв случай ти си позволяваш да злоупотребяваш с познанството си с този човек. Щото го ползваш за да ни обясниш, колко сме прости и несъстоятелни, като ни сравняваш с него. Казвал ли си на този човек, за какво точно употребяваш познанството ви?
Ако и да е прост циганин. Допускаш ли, че би те разбрал? И нещо друго.....направо се плаша, като гледам с каква лекота използваш хората, които познаваш..при теб е винаги като пример за простотия и негативно сравнение...за да уязвиш опонента. Тва работливият циганин със сигурност не го заслужава

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2173 -: Ноември 09, 2021, 18:39:08 »
Щото го ползваш за да ни обясниш, колко сме прости и несъстоятелни, като ни сравняваш с него.

Така ли?
Не зная защо си мислиш така. Къде и кога съм нарекъл бай Щерю прост и несъстоятелен.
Съжалявам, че приемаш нещата по този начин, Асол, и че се чувстваш така. Сравнението с бай Щерю би трябвало да ласкае всекиго. Ако е достоен за него, де ...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2174 -: Ноември 09, 2021, 18:46:25 »
Бай Щерю не е измислен и нема нужда да бъде измислян. Прост циганин, без басéн в задния двор, щото синът изсякъл смокинята и прасковата и изскубал хасмичката, след което изчезнал на гурбет в Англия ( "Ти ги гльедаш кът дитье, тье после тайбътвгъзъ"), къртач на тикли и товарач на камиони, дребен криминалац и голем разказвач - за предпочитане пред сека компаньонка с претенции* с едно, две или три вишута.
Завиждам ти за Бай Щерю, от все сърце ти завиждам!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2175 -: Ноември 09, 2021, 18:48:05 »
Така ли?
Не зная защо си мислиш така. Къде и кога съм нарекъл бай Щерю прост и несъстоятелен.
Съжалявам, че приемаш нещата по този начин, Асол, и че се чувстваш така. Сравнението с бай Щерю би трябвало да ласкае всекиго. Ако е достоен за него, де ...

Аз нещата ги приемам точно такива, каквито са...Другите номерца са за пред кикотещите се пикли в първи курс

Да не говорим пък, що винаги избираш представители на циганите за ни сравниш тях...демек, колко сме тъпи. Да обяснявам ли, че съответствията между теорията, по която неистово квичиш и практиката, това което действително правиш се бият не само в собствената ти глава, ами всички наоколо виждат фалшивата ти роля?

п. п. Да поясня нещо важно - аз не се чувстам така! Аз разпознавам фалцетите. А ти пееш много фалшиво

п. п. п. Не искам да се разправям с теб, щото ще спечеля накрая. А аз подобна печалба не желая! Щото ще е на недобра цена...за теб и донякъде за мен. От теб си зависи, обаче...
« Последна редакция: Ноември 09, 2021, 18:57:06 от Aсол »

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2176 -: Ноември 09, 2021, 18:59:35 »
Да не говорим пък, що винаги избираш представители на циганите за ни сравниш тях...демек, колко сме тъпи.

На мен животът ми минава сред цигани, Асол, днес обядвах на гости на Пенчо от Зетьово, не бяхме се виждали от 2012 г., изпочупихме си кокалите от радост, и Недялко беше дошъл, и Деньо, и Деньо, и другия Деньо, че и Дженьо, и на покойния Коце жена му намина ("Глей, шьефье, туй мойта жина идва, глей как стъпя, кат биволица здраво"), Георги Славчев не можа, че е инвалид от пиене, хапнах цигански кекс и те така те ...
А на една истинска социалистка, Асол, не отива да мисли циганите за тъпи и прости, па дори да е корнелианка до мозъка на костите си.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2177 -: Ноември 09, 2021, 19:06:40 »
На мен животът ми минава сред цигани, Асол, днес обядвах на гости на Пенчо от Зетьово, не бяхме се виждали от 2012 г., изпочупихме си кокалите от радост, и Недялко беше дошъл, и Деньо, и Деньо, и другия Деньо, че и Дженьо, и на покойния Коце жена му намина ("Глей, шьефье, туй мойта жина идва, глей как стъпя, кат биволица здраво"), Георги Славчев не можа, че е инвалид от пиене, хапнах цигански кекс и те така те ...
А на една истинска социалистка, Асол, не отива да мисли циганите за тъпи и прости, па дори да е корнелианка до мозъка на костите си.

Че кво и е на истинската социалистка!? Над 10 години мазето ни беше потънало основно в хартии /от списания, вестници/, и тук там остатъци от ремонти. Съпругът ми повика един от хората, които обикаляха кофите и дойде заедно с жена си. Три часа изриваха мазето ни- накрая с радост ни съобщи, че е взел 200 лева за съдържанието, плюс 40 лева дето са им платени за труда. Накрая дадохме дрехи за децата и някой и друг буркан. Още си общуваме с този човек..аз не съм идиот, Команч! Говоря за внушенията, които се пробваш да правиш и не се прави на дръж ми шапката! Аз у този цирк играя доста преди теб, но не си позволявам да използвам хората/циганите,занзибарците и квото е и там друго удобно разнообразие/

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2178 -: Ноември 09, 2021, 19:07:15 »
греда, рожбо
пак се натресе
Гледаш, ама то трябва да се вижда, да беше помислил, преди да храчиш фалшификати, с които заливаш като с помия истинските данни
Ето ти подобна справка, направена от Prof Norman Fenton
Душице, не разбра ли че тези неща не минават? Поне тук.
Хайде обяснено като за триоки.
в данните, които ти цитираш за първоизточник
Quote (selected)
Data source: https://bit.ly/3EUzJes
може без проблеми да се свали екселска таблица.
Там, в Таблица 1 по седмици е дадена седмичната смъртност на 100 хил човека от всички причини в Англия за периода 8 януари - 24 септември 2021 година. За неваксинирани данните са колона E, а за напълно ваксинираните - колона Z. С елементарно действие се сумират числата в колоните и сумите се сравняват. Същото е в Таблица 2, но за смъртност от ковид. Надявам се обяснението е достъпно и за триоки и няма да се иска повтарянето му 5-6 пъти, както за търсенето в европейски бази данни.
Имаше и все още имаш бонус. И в двете числа, които съм написал умишлено съм допуснал грешка, за да можеш да се възползваш и ехидно да ми натриеш носа. Все още можеш за се възползваш.  :smokin:
Апропо, не си избрала правилното място да "продаваш" евтини фалшификати. От около 30 по-активни участника, само за един е съмнително дали има висше образование. От тези, които знам кои са, има поне 6, всъщност 7 "доктора" (от нелекуващите болни), а има и хора, които не познавам. За триоки, може авторство от някой "интернет професор" да е достатъчно за доказателство, но за образовани хора не е.  :smokin:

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2179 -: Ноември 09, 2021, 19:17:45 »
Гърция внесе първите 2000 дози? моноклонални антитела.
Предполагам, до седмица ще видим разлика в смъртността и тя няма да се дължи на ваксините.
В САЩ моноклоналните антитела бяха разрешени заедно с ваксините.
ЕМА май още дала разрешение, но отделни страни са ги внесли.

п.п.
Чудех се 2000 с арабски или римски цифри да го напиша или да ползвам някоя от гръцките числени системи.
Но ...  да не затруднявам калинки и индианци ...
 :popcorn:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2180 -: Ноември 09, 2021, 19:19:16 »
Аз разпознавам фалцетите. А ти пееш много фалшиво
Начи - да обясня, щото е срамота, уж тук сме културни хора в интелигентен форум. Фалцетът (falsetto) е специфична техника на пеене, предимно от мъже. Не е фалшиво пеене. Името falsetto - фалшив - е, защото това не е истинският, естествен мъжки глас. Днес може да се чуе в класическата музика от контратенори - които си имат нормален плътен мъжки естествен глас, но за пеене използват специфична техника. А пък най-известните примери от популярната музика може да се чуят от "Би Джийс" и "Диана експрес". Тенорите пък не пеят с фалцет.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2181 -: Ноември 09, 2021, 19:20:58 »
Начи - да обясня, щото е срамота, уж тук сме културни хора в интелигентен форум. Фалцетът (falsetto) е специфична техника на пеене, предимно от мъже. Не е фалшиво пеене. Името falsetto - фалшив - е, защото това не е истинският, естествен мъжки глас. Днес може да се чуе в класическата музика от контратенори - които си имат нормален плътен мъжки естествен глас, но за пеене използват специфична техника. А пък най-известните примери от популярната музика може да се чуят от "Би Джийс" и "Диана експрес". Тенорите пък не пеят с фалцет.

Добре, де. Аз имах друго предвид. Освен това съм върл фен на Георги Станчев

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2182 -: Ноември 09, 2021, 19:25:45 »
Говоря за внушенията, които се пробваш да правиш и не се прави на дръж ми шапката!
Какви внушения? За умрели вследствие на ваксинация съм виждал да се пише тук и съм чувал от Щерю. Като / ако придобия подобна информация от другиго, ще я споделя. Дано следващия път сравнението ти хареса.

ПП Щерю би бил натъжен, че не го одобряваш. Той харесва жените.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2183 -: Ноември 09, 2021, 19:31:04 »
Quote (selected)
Какви внушения?

Тва ме обижда. Ти все пак не разговаряш с Щерю, когото ползваш за удобство. Наистина ли си въобразяваш, че срещу теб има само идиоти и тъпанари? 

И че можеш да си позволяваш лукса да проявяваш нахалство? Щото превъзхождаш останалите? Къде си мислиш, че се намираш? И с какви хора си въобразяваш, че се сравняваш? :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2184 -: Ноември 09, 2021, 19:41:10 »
Съжалявам, че дори хипотетично сравнение с Щерю те обижда. Като се замисля, може би обратното би било по-логично. Но Щерю не е такъв човек, той не е член на Корнелиевата партия и няма предразсъдъци относно цели човешки общности.
Той първо би те опознал във всеки смисъл на думата, преди да се разочарова.
Ма па ако му довършиш басéна, ше е твой до гроб.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2185 -: Ноември 09, 2021, 19:50:06 »
Наложи ми се се да си отида до къщи за няколко дена - възрастни и болни родители.. Видях жената на братовчеда.
Накратко:
1. Тя не желае да се ваксинира.
2. През април, двадесет дни преди тя да се пенсионира, прекият и шеф , на 47 години , за три дни умира от ковид.
3. Потресена и уплашена , тя променя решението си и се ваксинира с Модерна.
4. 2-3 дни след ваксината получава страхотна алергия от котки (цял живат в къщата и е имало котки !) и от треви. С кашляне, кихане и задушаване.
5. След още десетни дни, пулмологът и слага диагноза "Астма".
6. След още половин месец получава жестоки болки в кръста. Снима се, оказва се, че има силно изразена дископатия и нервите и са силно притиснати (дотогава никога не я е болял кръст !)
7. След още 3-4 дни получава болки "сякаш с трион ме режат" в дестния крак.
8. "Отровиха ме от лекарства и от инжекции, без никакво подобрение"
 Повече от 10-15 крачки не може да направи. От май до сега е излизала 5-6 пъти от къщи - само за прегледи и изследвания.
Качила е почти 20 кг. от май до днес. Напълно обезверена.

Това са факти.
Изводи не правя.

П.С. Днес разбрах, че мой приятел и бизнес-партньор е в карантина след положителен тест. След ваксинация с "Астра"

И това е факт ...


« Последна редакция: Ноември 09, 2021, 21:02:44 от Bacho Кольо »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2186 -: Ноември 09, 2021, 19:50:31 »
Съжалявам, че дори хипотетично сравнение с Щерю те обижда. Като се замисля, може би обратното би било по-логично. Но Щерю не е такъв човек, той не е член на Корнелиевата партия и няма предразсъдъци относно цели човешки общности.
Той първо би те опознал във всеки смисъл на думата, преди да се разочарова.
Ма па ако му довършиш басéна, ше е твой до гроб.

Е корнеланците от последния ти ден не са виновни докъде си се докарал. Щото корнели ти щъкат отсекъде...аз не съм ти виновна за нищо...тва ще стане ясно съвсем скоро...докато не ти защъкат други форми наоколо. На мен ми е дежа вю...последното не е повод за радост. Над 20 години съм свидетел на глупостите ви и на последващите ви разкаяния...и после отново същото  :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2187 -: Ноември 09, 2021, 19:53:35 »
преди да се разочаровa

На нас ни тряаше мноо по-малце време  :bigok:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2188 -: Ноември 09, 2021, 19:54:49 »
Наложи ми се се да си отида до къщи за няколко дена - възрастни и болни родители.. Видях жената на братовчеда.
Накратко:
1. Тя не желае да се ваксинира.
2. През април, двадесет дни предиди тя да се пенсионира, прекият и шеф , на 47 години , за три дни умира от ковид.
3. Потресена и уплашена , тя променя решението си и се ваксинира с Модерна.
4. 2-3 дни след ваксината получава страхотна алергия от котки (цял живат в къщата и е имало котки !) и от треви. С кашляне, кихане и задушаване.
5. След още десетни дни, пулмологът и слага диагноза "Астма".
6. След още половин месец получава жестоки болки в кръста. Снима се, оказва се, че има силно изразена дископатия и нервите и са силно притиснати (дотогава никога не я е болял кръста !)
7. След още 3-4 дни получава болки "сякаш с трион ме режат" в дестния крак.
8. "Отровиха ме от лекарства и от инжекции, без никакво подобрение"
 Повече от 10-15 крачки не може да направи. От май до сега е излизала 5-6 пъти от къщи - само за прегледи и изследвания.
Качила е почти 20 кг. от май до днес. Напълно обезверена.

Това са факти.
Изводи не правя.

П.С. Днес разбрах, че мой приятел и бизнес-партньор е в карантина след положителен тест. След ваксинация с "Астра"

И това е факт ...

Тва е страхотно  :bigok:
Щеше принципно да е тъжно, ако не беше елементът с ваксинацията.
Той придава на историята комедийна хорър нотка.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2189 -: Ноември 09, 2021, 19:55:42 »
Тва е страхотно  :bigok:
Щеше принципно да е тъжно, ако не беше елементът с ваксинацията.
Той придава на историята комедийна хорър нотка.

Дестния крак на Дестини'с чайлд ли?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2190 -: Ноември 09, 2021, 19:57:39 »
..

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2191 -: Ноември 09, 2021, 20:01:00 »
Тва е страхотно  :bigok:
Щеше принципно да е тъжно, ако не беше елементът с ваксинацията.
Той придава на историята комедийна хорър нотка.

Ти си завършена свиня!Казвам го без грам съжаление и с огромно неуважение към теб, щото познаваш човека, който го е написал, но не пропусна да се подиграеш. Имаш ли дори елементарна представа как изглеждаш отстрани? Какво нищожно човече си?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2192 -: Ноември 09, 2021, 20:01:11 »
Щеше принципно да е тъжно, ако не беше елементът с ваксинацията.
Той придава на историята комедийна хорър нотка.
Смей се, де!

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2193 -: Ноември 09, 2021, 20:04:29 »
Бачо, знаеш, че имам специално отношение към Разлоч и неговите трудови хора.
Познат отказва да говори с компанията там вече над пет години, прекъсна всякакви контакти с тях, защото, цитирам, според ходжа "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".
Тезата му ми се струва точно толкова неуместна, колкото и идеята, че ваксина може да причини алергия и дископатия в рамките на 300 часа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2194 -: Ноември 09, 2021, 20:05:31 »
Смей се, де!

А, аз съм по-гадна от теб! Ся, разбра ли колко е важно - кой, колко точно струва? И що требва да се ритат жестоко гъзове?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2195 -: Ноември 09, 2021, 20:07:13 »
Бачо, знаеш, че имам специално отношение към Разлоч и неговите трудови хора.
Познат отказва да говори с компанията там вече над пет години, прекъсна всякакви контакти с тях, защото, цитирам, според ходжа "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".
Тезата му ми се струва точно толкова неуместна, колкото и идеята, че ваксина може да причини алергия и дископатия в рамките на 300 часа.

Алергия нее невъзможно да причини, но дископатията (при 60+ години) малце не ми се връзва.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2196 -: Ноември 09, 2021, 20:08:04 »
Бачо, знаеш, че имам специално отношение към Разлоч и неговите трудови хора.
Познат отказва да говори с компанията там вече над пет години, прекъсна всякакви контакти с тях, защото, цитирам, според ходжа "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".
Тезата му ми се струва точно толкова неуместна, колкото и идеята, че ваксина може да причини алергия и дископатия в рамките на 300 часа.

Да не си посмял повече да пишеш подобни нелепици! Не те е и срам! Ти пет пари не даваш за тези хора. Даже не разбра, къде досега ринеш, на кво точно ринеш...ЗАнеми се...Бачо ще ти го преведе, ако още е в състояние да общува с теб

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2197 -: Ноември 09, 2021, 20:08:57 »
А, аз съм по-гадна от теб! Ся, разбра ли колко е важно - кой, колко точно струва? И що требва да се ритат жестоко гъзове?

 :m1273:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2198 -: Ноември 09, 2021, 20:09:55 »
Ти си завършена свиня!Казвам го без грам съжаление и с огромно неуважение към теб, щото познаваш човека, който го е написал, но не пропусна да се подиграеш. Имаш ли дори елементарна представа как изглеждаш отстрани? Какво нищожно човече си?

О, душко, зная, че имаш двоен аршин в общението с хората. За теб има значение какво от кого е казано.
Иначе е покъртително да се види до какво състояние си докарана от един развлекателен за мен разговор онзи ден.  :bigok:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2199 -: Ноември 09, 2021, 20:12:10 »
Бачо, знаеш, че имам специално отношение към Разлоч и неговите трудови хора.
Познат отказва да говори с компанията там вече над пет години, прекъсна всякакви контакти с тях, защото, цитирам, според ходжа "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".
Тезата му ми се струва точно толкова неуместна, колкото и идеята, че ваксина може да причини алергия и дископатия в рамките на 300 часа.
Опазил Господ! Дископатията и е в много напреднал стадий, лекарите твърдят, че е може би от десетилетие. Аз само написах, че досега тя не се е проявяла по никакъв начин. Къщата и е на 2 км. от работното място. В продължение на 25 години тя изминаваше минимум по 4 км. всеки божи ден.

П.С. Колкото до "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".., моята русенка е напълно съгласна с думите на ходжата...

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2200 -: Ноември 09, 2021, 20:13:21 »
Да не си посмял повече да пишеш подобни нелепици!

Непременно ще те послушам  :m1273:

Quote (selected)
И що требва да се ритат жестоко гъзове?

Целата пара у клавиатурата. На живо - на опашка у ваксинационния център.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2201 -: Ноември 09, 2021, 20:13:50 »
:m1273:

Майната ти :smokin:

Команч, аз нямам проблем да те видя на живо. Доколкото знам и ти не се притесняваш. За какво изобщо в момента си говорим?

Няма да ти се смеят по масите, даже изглежам десетка преди истинската си възраст :nuts:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2202 -: Ноември 09, 2021, 20:15:37 »
Колкото до "не трябва да говориш с хора от Рило-Родопския край, това ти носи нещастия".., моята русенка е напълно съгласна с думите на ходжата...

 :bigok:

На 1 декември съм на РД в Баня  :t0328:
Немам подобни притеснения.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2203 -: Ноември 09, 2021, 20:21:58 »
:bigok:

На 1 декември съм на РД в Баня  :t0328:
Немам подобни притеснения.

Та какво правим? Бачи ще ни уреди среща. Няма от какво да се притесняваш, наистина. Може и в Разлоч..може и Разлоч да те хареса покрай мен..  :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2204 -: Ноември 09, 2021, 20:22:27 »
На 1 декември съм на РД в Баня 
На Плевнелиев?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2205 -: Ноември 09, 2021, 20:24:43 »
Та какво правим? Бачи ще ни уреди среща. Няма от какво да се притесняваш, наистина. Може и в Разлоч..може и Разлоч да те хареса покрай мен..  :nuts:
Може. Имам телефоните и на двама ви. А са ми казвали, че ме бива за модератор...

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2206 -: Ноември 09, 2021, 20:25:04 »
На Плевнелиев?

Не, на Анна Комнина  :0007:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2207 -: Ноември 09, 2021, 20:26:38 »
Може. Имам телефоните и на двама ви. А са ми казвали, че ме бива за модератор...

ОК! Ние с теб се знаем от години - кой какъв е и за кво се бори, но ще е честно да съобщиш на Команча, че аз сепак не съм македонка, а съм само снаа там...с авторитет :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2208 -: Ноември 09, 2021, 20:33:42 »
Не, на Анна Комнина
Знаех си, че е баненка! Макар че и драглищенето имат пренции, че е от Долно село...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2209 -: Ноември 09, 2021, 20:36:06 »
Майната ти :smokin:
Това как се произнася на английски?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2210 -: Ноември 09, 2021, 20:37:48 »
Това как се произнася на английски?

Тва откъф зор?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2211 -: Ноември 09, 2021, 20:44:12 »
Но подигравки с учени хора като Команча НЕ ПОНАСЯМ!!! :t2102:

абе и аз не понасям неадекватни коментари, но ми се налага, че и с емотикони даже :no!:
the lamers club honourable member …

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2212 -: Ноември 09, 2021, 20:46:52 »
Индианец, интересен си колкото фатмака, а двамата заедно коклкото 1 ОО.

Това, по-скоро не е за тук, но ...
https://youtu.be/xowUq7JgFeQ
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2213 -: Ноември 09, 2021, 20:53:15 »
А са ми казвали, че ме бива за модератор...
Мога да ти дам каска и щит назаем!  :0005:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2214 -: Ноември 09, 2021, 20:58:35 »
Мога да ти дам каска и щит назаем!  :0005:
Аааа, ще се оправя и без каска...
 "И Тарилйомът и Селямсъзът са учени и почтени, но нямат согласието..."

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2215 -: Ноември 09, 2021, 21:00:03 »
Мога да ти дам каска и щит назаем!  :0005:

Споретмен шесе справи ибес

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2216 -: Ноември 09, 2021, 21:04:29 »
2. През април, двадесет дни предиди тя да се пенсионира,
5. След още десетни дни, пулмологът и слага диагноза "Астма".
6. След още половин месец получава жестоки болки в кръста. Снима се, оказва се, че има силно изразена дископатия и нервите и са силно притиснати (дотогава никога не я е болял кръста !)
То като моята 55 годишната съседка. Тя също се ваксинира и след ваксината от нищото почнаха едни топли вълни, стана една раздразнителна, изобщо ужас. Малко след това и цикъла ѝ спря. Лекарите са ѝ казали, че вече и деца не може да има. Всичкото това по-малко от половин година след ваксината.

Това са факти.
Изводи не правя.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2217 -: Ноември 09, 2021, 21:04:50 »
Мога да ти дам каска и щит назаем!  :0005:

Голямо самочувствие демонстрираш и то без грам  покритие. Пък и лицемерно съдействие предлагаш, и то  с истинското съзнание, че балтаеш. Аре повечко скромност, ако обичаш, щото точно в този случяй се фъргаш в голема неизвестност

И между другото, аз нося фамилията на един безскрайно честен човек, който от неколко години не е между живите. Ама той и на оня свят може да е спокоен, че  не съм я посрамила . Ти нали си македонка уж , ще трябва да разбереш, какво означава това
« Последна редакция: Ноември 09, 2021, 21:12:10 от Aсол »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2218 -: Ноември 09, 2021, 21:05:56 »
Къде изчезна Ангел Кунчев, драги ваксъри?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #2219 -: Ноември 09, 2021, 21:16:51 »
Не съм антиваксър.

В края на краищата, аз съм от поколението, ваксинирано по всички правила на твърдата съветската имунизационна школа. Същото, по някаква здрава инерция, претърпя и поколението на нашите деца.

Но засега отлагам. Това, "което ни се предлага като" ваксина, всъщност не е ваксина. Това са някакви профилактични лекарства, не докрай изпробвани,  с твърде съмнителен ефект и с неизвестен брой странични действия...
Освен това , точно преди година и един месец го прекарах. В домашни условия, със средна тежест, с телефонни консултации с джи пито и един антибиотик в минимални дози.

Като изнамерят читава ваксина, в което не се съмнавам, тутакси ще се боцна.
« Последна редакция: Ноември 09, 2021, 21:27:04 от Bacho Кольо »