Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:22:49

Автор Тема: Пир по време на пандемия, 48 часа свобода в пампасите и лотария след това  (Прочетена 18441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kaizer Soze

  • Гост
или Команча....кой знае кво е в екзистенциалността ти? дет се вика студените и горещи вълни тревожат Грета, метеоролозите и лелките на определена възраст....(още 23 часа докато заслужа премията-наистина ли си решила да го играеш мишена номер осем)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не.
Команча е прекалено нарцистичен, за да се превъплъщава в чужди образи.
Той е влюбен в своят

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Бог ми е свидетел, нямах никакво намерение да предизвиквам дискусия за "правилата" на форума. Нещо повече, цялата ми анархистична и волунтаристична природа въстава срещу всякакви правилници, регламенти, кодекси, законници и прочие букаи, сковаващи нозете ми и пречещи ми свободно да се рея във висините на духа. В същото време обаче съм дисциплиниран член на всички общности, които благосклонно са ме приели, и неуклонимо спазвам техните правила. Стига да ги има. Затова, когато администрацията декларира, че "все пак правилата съществуват, и меродавните да ги тълкуват са администраторите и модератора", аз смирено ги търся - правилата, де, за да не влизам в неосъзнат конфликт с меродавните да ги тълкуват. Търся ги, а не ги намирам. Правилата имам пред вид. Това е. Остава ми да се движа от моралния закон вътре в мен, както обявява един велик мислител, и Бог да ми е на помощ!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Карай по съвест, не бой ся. Чуда са  аз, за какво се дърлим, уж акъллии.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Правила наистина няма написани.
Когато се създаваше форумът, всички ние дойдохме от друг форум, спазващи неговите правила, и се предполагаше, че те автоматично ще действат и тук.
Спомням си голямата драка с Сержанта и Врекиджа с мен, седмица преди да затворят форума „Сега„, и коментарът на Принца - „Тя играе по правилата„
Което аз изтълкувах, че Сержанта и Врекиджа не играха по правилата.
Когато дойдох тук отново, разбрах за какво става дума.
Автоматичното прехвърляне на действието на правилата от старият форум,  си е останало само предположение.
Затова и много стари участници са се разкарали.
Спазването на някакви правила обаче, предполага и някаква култура, ерудиция, такт и усет, ако щеш.Ако един човек ги няма, то и с пушка на челото не би могъл да постигнеш спазане на правила.

Kaizer Soze

  • Гост
по неясни причини символ н Правото е Римското. По още по-неасни причини се свързва с Два айсетте таблици. А те са паметник на борбата на плебса изискал от зената да кодифицира правилата и да ги изложи на Форума, защото преди това патрициите съдели както им отърва....но тия ьеанайсет таблици с неизвестен тект са неизвестни за нас. Всъщност римското право е продукт на кодификацията лт евнуси на преторското и идилското право при Юстиниановата революция и едва ли има нещо общо с оригиналните 12. Идилът-магистрат, встъпвайки в мандат, публикувал правила -как ще съди шрез мандата си и кое важи....

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Кайзере,
в старият форум беше забавен. Освен когато просташки се заяде с Мислителя.
А тук не си забавен, а скучен и озлобен.
Може да си още едно превълъщение на сержанта или рекиджа
Кой знае
...не съм съгласен - моля горното да не се зачита при класирането...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Кайзера е моят любимец...няма щампи, няма правила и въпреки всичко спазва най-важните такива...моралните категории по негов кодекс, който струва вероятно в пъти повече от официялния. Прекрасен анархист, но да не забравяме, че и Ботев е бил точно такъв

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Ехх, желязно беше правилото на състезател KOCTEHYPKATA (или MAHATAPKATA) от Скайфорума:

"бресофицата еи, неасапцуфате"

 :nuts:
Палосич! Палосич!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Спомням си голямата драка с Сержанта и Врекиджа с мен
unreliable witness

Неактивен Moesia

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 109
  • ave atque vale
    • Профил
 Брезовицата ей! Неасепсуете!

Наистина, кой ги пускаше тези лафове в чата и по темите ?
Мислех че е ДОТТОРЕТО, но след като се спомина, пак се появяваха.

Нямаше модерация, но си имаше група виджиланти да успокояват страстите.

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Уж обещахте 48-часа гратисен период и пълна анархия а ми изтрихте коментар и то заради една песничка!
И защо? Или се е отнасяло само за персонални обиди по личностен/сексуален/ментален характер? Разочарован съм - и от неспазването на обещанието и от двойния критерии!

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
 :popcorn: :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Уж обещахте 48-часа гратисен период и пълна анархия а ми изтрихте коментар и то заради една песничка!
И защо? Или се е отнасяло само за персонални обиди по личностен/сексуален/ментален характер? Разочарован съм - и от неспазването на обещанието и от двойния критерии!
Кой е обещавал пълна анархия?
"Да, да, да! 48 часа, сметнато от момента на публикация на този пост, в който няма да бъдат трити никакви мнения, с изключение на опасните за форума като цяло (хероват екстремизъм, но не по-малко)."
За което и е изтрит постът.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Виолетово Маре, пущаха ги широкоскроени люде, преминаващи с хумор и самоирония през чатове, форуми и зифота вообсте - тофа озхъбено, сфирепо куце. ;)
Палосич! Палосич!

Неактивен Moesia

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 109
  • ave atque vale
    • Профил
Delius, да разбирам ли, че си бил един от тези люде? Питам и отговор не искам.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Питай, питай. Delius пунтира умрела лисица и отговор не дава. :)
Палосич! Палосич!

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Прочее, освен потъналите в мрака правила се спомена едно обвито в тайнство име: Артур. Ху е той? Собственикът?? Отново се извинявам, но един Newbie не може да ги познава тези тайнства. А е добре да ги. Както и например да е оповестен списъкът на администраторите и модераторите.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Прочее, освен потъналите в мрака правила се спомена едно обвито в тайнство име: Артур. Ху е той? Собственикът?? Отново се извинявам, но един Newbie не може да ги познава тези тайнства. А е добре да ги. Както и например да е оповестен списъкът на администраторите и модераторите.
Дай топла връзка...

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Че нали пощата ми е публична? Въпросът обаче е принципен. Не ме интересува особено, че Х тука е бил Y онам, щото Y не ми говори нищо. Както впрочем и Х. Проблем възниква, когато Х се явява в две (или повече) ипостаси: хем блюстител, хем участник ("потребител"). Конфликт на интереси ли да го нарека, що ли... Ето, за броените дни, откакто съм прописал, се натрупа цяла папка с преписка между две личности под три имена с различни пълномощия. Извинявайте, но това е доста шизофренично! То и обратното не е нормално, но бих го нарекъм параноично, когато някой се провикне: "Я, ти си оня (оная), бе, познах те!" Аз например съм някой си (или някакъв) хер и тая прокоба очевидно ще тегне над мен, спусната от нечие второ "аз". За мен това е веселия, та ѝ се радвам.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Че нали пощата ми е публична? Въпросът обаче е принципен. Не ме интересува особено, че Х тука е бил Y онам, щото Y не ми говори нищо. Както впрочем и Х. Проблем възниква, когато Х се явява в две (или повече) ипостаси: хем блюстител, хем участник ("потребител"). Конфликт на интереси ли да го нарека, що ли... Ето, за броените дни, откакто съм прописал, се натрупа цяла папка с преписка между две личности под три имена с различни пълномощия. Извинявайте, но това е доста шизофренично! То и обратното не е нормално, но бих го нарекъм параноично, когато някой се провикне: "Я, ти си оня (оная), бе, познах те!" Аз например съм някой си (или някакъв) хер и тая прокоба очевидно ще тегне над мен, спусната от нечие второ "аз". За мен това е веселия, та ѝ се радвам.
Пощата ти не е публична, могат да я видят само администратори и модератори.

Форумът е доброволно начинание, съответно администраторските и модераторските постове са про боно публико. Заемат се съответно. Аз като число наивно 67 си бях щастлива потребителка. По времената, в които взех в ръце модераторски парцал за забърсване, модерацията беше конфиденциална, и аз ща не ща си съчиних "Ной". След време обаче форумното браство и сестринство рече, не щеме ний богаства, не щеме ний пари, искаме да знаем кои модерират. Аз рекох, че до тоз момент се трепах да сменям никове когато пиша, сега като си знаем спатийте - вече няма да го правя. 67 е архивиран ник до момента, в който ще сваля модераторската престилка и ще си бъда само 67. Секуко/Паралелепипед тази моя идея не споделя и си ползва двата ника.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11065
    • Профил
Ся, искам си обещаното шоо, другото е дрън дрън.
Пръви, фтори, трети, ...пети...Кайзера...ИТН.
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Нека бъдем обективни. Като има ИТН, нека има и ПП. Герб не го бръснем веки.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Прочее, освен потъналите в мрака правила се спомена едно обвито в тайнство име: Артур. Ху е той? Собственикът?? Отново се извинявам, но един Newbie не може да ги познава тези тайнства. А е добре да ги. Както и например да е оповестен списъкът на администраторите и модераторите.
Хомо, историчарите твърдят, че ddantguin е едно от имената на Артур, известен и като крал Артур, с неговата кръгла маса ... затова някои му викат принца (що не питаш какъв принц е), други му викат Мечо, за други е запазена привилегията да Му викат Артур, някои дами си имат свои обръщения, та така...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
..... А е добре да ги. Както и например да е оповестен списъкът на администраторите и модераторите.
Кстати, ако прегледаш списъка на потребителите, ще отбележиш, че някои са отбелязани като администратори, други като модератори а останалите като "членове", е, има един-двама "забранени", за това историята мълчи...още ли искаш списък?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
.....
Нямаше модерация, но си имаше група виджиланти да успокояват страстите.
Чатът на скайфорума беше безобразен, скучен и вулгарен - много рядко се получаваше някакъв по-смислен разтовор - виж, темите, бяха друго нещо, веселба, закачки ...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Защо управата на сий достопочтен клуб се мотка?

* Къде са номинациите?
* Къде са критериите?
* Кой са номинираните?
* Кога и къде ще се връчват призовете? Има ли куверти? Кой ги продава?
* Къде ще е agape-то?

Лесно е да се гъбаркате с нас, сега изпълнете обещанията си!
...фон Госинджър? Артуре?

Хади!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ной, пощата ми е показана и в профила, и с пликче под мненията ми, а има и възможност за лични съобщения via форума. Що се отнася до управленските функции по съвместителство, продължавама да твърдя, че двете функции трябва да бъдат разделени. Не приемам в някакъв спор изведнъж единият да каже: "Абе ти с модератор/администратор ли ще се разправяш? Не знаеш ли, че моето мнение не можеш да оспорваш? Хайде в кошчето!" Затова в полицейското управление - с униформа, но на масата в кръчмата - цивилен и без оръжие!

Фелдкурате, приемам, че обръщението "хомо" имплицитно включва сапиенс. Но ако намеква за сексуалната ми ориентация, то аз съм доказан хетеро, при това активно практикуващ. Еле па я! Препратката към списъка на потребителите не даде очаквания резултат, защото като модератори са посочени Alois Alzheimer и Ной, а администратори са sega_user и von Gossinger. Това очевидно не е точно. За Артур разбрах, но той пък беше представен като сейбия, който държи катанеца на форума. Не настоявам за яснота, а просто констатирам неяснота.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил


мноого сладко.

сиреч, нямаш проблем да обиждаш околните, страх те е само да не обидиш този, който може да ти отговори :)

тва много готино, начи ние да си турим еврейските звезди, та само нас да заобикаляте, а останалите да тролите и попържате....

да ви имам и псевдодемокрацията....


Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
О, ще отговоря и по трите координати, но трябва да изляза. До довечера!

Kaizer Soze

  • Гост
смяташ ли че някамва значка ще ме спре кат ми падне пердето? Това да не ти е германия че да имам момплекси да псувам на ционист?

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
смяташ ли че някамва значка ще ме спре кат ми падне пердето? Това да не ти е германия че да имам момплекси да псувам на ционист?

смятам, че не е тук мястото някои да решават психиатричните си проблеми, като тормозят съфорумците си.
и администрацията.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Стига, бв! И модераторите са хора. Какво се втелявате толкоз. Казали били н'ам к'во. Какво толкоз? Махнаджии. Намерили, че и претенциозни.

Kaizer Soze

  • Гост
аз ли реших че Звездата на Давид дава нешрикосновеност ?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ной, пощата ми е показана и в профила, и с пликче под мненията ми, а има и възможност за лични съобщения via форума. Що се отнася до управленските функции по съвместителство, продължавама да твърдя, че двете функции трябва да бъдат разделени. Не приемам в някакъв спор изведнъж единият да каже: "Абе ти с модератор/администратор ли ще се разправяш? Не знаеш ли, че моето мнение не можеш да оспорваш? Хайде в кошчето!" Затова в полицейското управление - с униформа, но на масата в кръчмата - цивилен и без оръжие!

Фелдкурате, приемам, че обръщението "хомо" имплицитно включва сапиенс. Но ако намеква за сексуалната ми ориентация, то аз съм доказан хетеро, при това активно практикуващ. Еле па я! Препратката към списъка на потребителите не даде очаквания резултат, защото като модератори са посочени Alois Alzheimer и Ной, а администратори са sega_user и von Gossinger. Това очевидно не е точно. За Артур разбрах, но той пък беше представен като сейбия, който държи катанеца на форума. Не настоявам за яснота, а просто констатирам неяснота.
Пощата ти е показана в профила, който само ти и модераторите/администраторите виждате. Инак можеш да пратиш писмо на "вътрешна поща" и да ти отговорят, но без да виждат пощата ти, само ника.
Вероятно би било прекрасно да се разделят функциите в кръчмата и в полицейското управление, но в един момент се оказваме без шериф, оти он фирка в кръчмата, а наоколо местните племена са на път да подпалят фазендата от четири страни. Поради това и шерифът си носи значката и пищова като ходи да фирка. Кофти, но друг начин няма за момента! Инак одма хвърлям парцала и отивам да фиркам!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
смяташ ли че някамва значка ще ме спре кат ми падне пердето? Това да не ти е германия че да имам момплекси да псувам на ционист?
А, значка няма, ама с парцал става!  :t0120:

Kaizer Soze

  • Гост
първо не сме в казармата(инак някои вече щяха да са с газ и да шодобряват норматива на 16 километра), второ-решавайте модератори ли сте или съфорумци на общо основание. Освен на командирски глас в армията те учат да взискваш, да налагаш наказания, да даваш личен пример и още нещо важно-не позволяваш да те докосват, да фамилиарничат или да те видят да пикаеш, ядеш, спиш, или каквито и да са там физиологически нужди да задоволяваш пред подчинени. Да дискутираш за живота кат такъв или любовта, кат професия си е основание за НеСеСеР. Това се учи, дами и господа, но след като са те п8дбрали. А някои тук и за чеп на каца не стават но се изживяват кат старшини на батарея пиещи с войската в склада, а след това налагащи непоряди.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
те учат да взискваш, да налагаш наказания, да даваш личен пример и още нещо важно-не позволяваш да те докосват, да фамилиарничат
:thup:
ахам!
а, пък тази тема е екстравагантно излишна

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
първо не сме в казармата(инак някои вече щяха да са с газ и да шодобряват норматива на 16 километра), второ-решавайте модератори ли сте или съфорумци на общо основание. Освен на командирски глас в армията те учат да взискваш, да налагаш наказания, да даваш личен пример и още нещо важно-не позволяваш да те докосват, да фамилиарничат или да те видят да пикаеш, ядеш, спиш, или каквито и да са там физиологически нужди да задоволяваш пред подчинени. Да дискутираш за живота кат такъв или любовта, кат професия си е основание за НеСеСеР. Това се учи, дами и господа, но след като са те п8дбрали. А някои тук и за чеп на каца не стават но се изживяват кат старшини на батарея пиещи с войската в склада, а след това налагащи непоряди.

на какво си тази вечер?
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
първо не сме в казармата(инак някои вече щяха да са с газ и да шодобряват норматива на 16 километра), второ-решавайте модератори ли сте или съфорумци на общо основание. Освен на командирски глас в армията те учат да взискваш, да налагаш наказания, да даваш личен пример и още нещо важно-не позволяваш да те докосват, да фамилиарничат или да те видят да пикаеш, ядеш, спиш, или каквито и да са там физиологически нужди да задоволяваш пред подчинени. Да дискутираш за живота кат такъв или любовта, кат професия си е основание за НеСеСеР. Това се учи, дами и господа, но след като са те п8дбрали. А някои тук и за чеп на каца не стават но се изживяват кат старшини на батарея пиещи с войската в склада, а след това налагащи непоряди.
Картинки  на модератор, задоволяващ физиологически нужди пред колеги, поради липса на подчинени:
 :popcorn:
 :t0328:
 :beer_:

Kaizer Soze

  • Гост
що се отнася до Звездата на Давид тонв момента е герба на държава поддържаща система на апартейд , злостен нарушител на международни договори и шампион по осъдително резолюции на ООН.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мирно! Кръъгом! Към хоризонта ходом марш!

Kaizer Soze

  • Гост
все още съм противно трезвен, но като стане печеното ще отворя бутилка каберне , карнобашко, не френско. Други въпроси? А как се държи овластен наистина се учи.

Kaizer Soze

  • Гост
пример-като каква ще размахаш парцала щотосмята управляващата десница в Израел за профашистка?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
все още съм противно трезвен, но като стане печеното ще отворя бутилка каберне , карнобашко, не френско. Други въпроси?

значи не мезиш в момента :smokin:

наздраве тогава :t0328:

А как се държи овластен наистина се учи.

а защо мислиш, че аз се чувствам овластен тук?
the lamers club honourable member …

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
А някои тук и за чеп на каца не стават но се изживяват кат старшини на батарея пиещи с войската в склада, а след това налагащи непоряди.
Аналогията е удивително добра, мисля, че и дамите и младежите няма проблем да я осмислят.

На каквото и да е КейЕс, животворно е.

Kaizer Soze

  • Гост
ти не беше ли сисадмин?твойта работа бинтрябвало да е да държиш сайта да не се срине, и да се наливаш с бира.
има две възможности-или анархията е мать шорядка-разбира се това е идеал в една общност от идеално съвестни хора която на този етап е невъзможна, или се придържате към първото правило на една йерархична система-разделяте функциите и не ги смесвате. властта е отговорност, преди всичко. нормален човек би се замислил дали да я поеме. но като я вземе би трябвало да е ограничен във функционалната си принадлежност. инак се стига до решения "по целесъобразност" които може да са оправдани в извънредна ситуация, но са си парексела с тоталитаризъм. виж разделение на властите или дори що е магистратура в античен Рим.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
и двамата администратори са офицери от запаса.
странно е самочувствието ти да раздаваш непрекъснато непоискан акъл, гарниран с обиди.

а тролчетата само това чакат, да наливат бензин в огъня, уж за да оправят нещата.

не е гот, с цинтите върху масата, че и рецитации.....

Kaizer Soze

  • Гост
да позная-плевенчани. пушечно месо маало по плац-мястото на пфецакани връзкари.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
да позная-плевенчани. пушечно месо маало по плац-мястото на пфецакани връзкари.
В теб май говори злобата на кадровия старши сержант.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
нещо
Искаше ми да напиша нещо, затва написах "нещо", не че нещо...
Въпрос към админите - ако по неква случайнос не съм сред номинираните, а Кайзера е, може ли да се менкаме с него? :blurry_drunk-2127:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Въпрос към админите - ако по неква случайнос не съм сред номинираните, а Кайзера е, може ли да се менкаме с него?

няма нужда -- ако не искаш да пи(ш)еш тук, няма кой да те накара насила.
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
войсковият си стаж започнах кат командир в дисцип. на взвод. след шест месеца ме командироваха с рота врачански запасняци в Делиормана. При условие че уж ме чакаше сигурно място в кинкалерия и текстил и учих кибернетика. не е учудващо че само издебнах деполитизацията и записах граждански вуз. Кат запасняци само сте чували от вишката кво е 34000 усмивки. Просто си далеч от идеята как се налага ред.А на мен ми е дошло до кокардата, папалепипеде.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
няма нужда -- ако не искаш да пи(ш)еш тук, няма кой да те накара насила.
А, искам, що да не искам, ма некакси Кайзера ми е по-интересен от самия мен.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
ти не беше ли сисадмин?твойта работа бинтрябвало да е да държиш сайта да не се срине, и да се наливаш с бира.

аз съм и сисадмин и това е публична тайна още от създаването на форума.

има две възможности-или анархията е мать шорядка-разбира се това е идеал в една общност от идеално съвестни хора която на този етап е невъзможна, или се придържате към първото правило на една йерархична система-разделяте функциите и не ги смесвате. властта е отговорност, преди всичко. нормален човек би се замислил дали да я поеме. но като я вземе би трябвало да е ограничен във функционалната си принадлежност. инак се стига до решения "по целесъобразност" които може да са оправдани в извънредна ситуация, но са си парексела с тоталитаризъм. виж разделение на властите или дори що е магистратура в античен Рим.

хм, не се сещам в този форум да съм смесвал някога двете функции.

и понеже си написал горното имам едно сериозно предложение към теб -- да те направя администратор на форума (дали под това име или друго е без значение), като в същото време изтрия моите акаунти от форума -- администраторския и потребителския и да отида да пия бира?

между другото, има ли и други желаещи да се възползват от това предложение?
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
чакаш да чуеш как е станала телешката глава в шкембе....споменавал ли съм ти рецептата как преди милион години в асфалтовият възел на Венец я зашиха с багазник зарзават, сложиха я в клетка от арматура" врата с панти-явно пособието се ползваше редовно) и я вдигнаха с лебедка на синджир за да я топнат във врящият битум. след зва часа и половина извадиха издутият мехур и труснаха на масата перфекният завършек. Разхищение достойно за зрелият социализъм. не че хасковският бахур с бъбречета не го бива...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Едва се въздържам от словоизлияние/тирада. Отивам да търся канчето.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
аз съм и сисадмин и това е публична тайна още от създаването на форума.

хм, не се сещам в този форум да съм смесвал някога двете функции.

и понеже си написал горното имам едно сериозно предложение към теб -- да те направя администратор на форума (дали под това име или друго е без значение), като в същото време изтрия моите акаунти от форума -- администраторския и потребителския и да отида да пия бира?

между другото, има ли и други желаещи да се възползват от това предложение?
е
Ся, ти добре разбираш, че съществени … да кажем забележки, има само към секуко.

Kaizer Soze

  • Гост
първо-правя си отвод. нямам никакво намерение да си развалям свободата да оувам свободно и на равни начала за съмнителната власт да налагам наказания за нещо което сам бих направил.
второ-сам признаваш че смесваш функциите  реши сайта ли ще държиш технически,или ще зържиш тоягата. Шървото не пречи да си лафим, второто е в хипотезата на неизбежна отбрана.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
кво е 34000
Ти щъ каиш. Да съм служил там. И са ме пращали да обучавам рота извънреден набор-дисципаджии за клетвата.
« Последна редакция: Декември 01, 2021, 20:26:40 от 66 »