Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:22:20

Автор Тема: Пир по време на пандемия, 48 часа свобода в пампасите и лотария след това  (Прочетена 18445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Ся, ти добре разбираш, че съществени … да кажем забележки, има само към секуко.

не четеш внимателно -- не само към него.
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ловки, тоя път браус, имаме почти съвпадък на помислите!
Имам и аз една забележка към Секуко.
Що ви се обяснява ами не ви тури на рафта във фризера?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
първо-правя си отвод. нямам никакво намерение да си развалям свободата да оувам свободно и на равни начала за съмнителната власт да налагам наказания за нещо което сам бих направил.

нали се сещаш какво би трябвало да последва след този отвод?

второ-сам признаваш че смесваш функциите  реши сайта ли ще държиш технически, или ще зържиш тоягата. Шървото не пречи да си лафим, второто е в хипотезата на неизбежна отбрана.

да повторя -- досега не съм смесвал функциите си на администратор на сайта с тези на обикновен потребител.

но вече ми се струва прекалено нагло да се иска от мен да бъда системен администратор, да бъда администратор на форума pro bono и да ми се забранява да участвам във форума като обикновен потребител.

колкото до хипотезата за неизбежната отбрана -- тя е за сметка на този, който я е възприеме.
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
оценявам че отделяш време в полза на шубликата да поддържаш кода, но това и модерацията са различни неща.
всъщност сами си правите проблем-аз съм на шринципа квот за сите турци, таквоз и за гол хасан и ми е през долуподписания либерали или фашисти го играете. проблема почна не щото един "овластен" реши да си разчиства стари предполагаеми сметки, а щото Ной реши да даде 48 часа свобода, но после щяла да наказва. баси -дори не е purgatory, а някамво извращение.
това е управленска шизофрения

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
не четеш внимателно -- не само към него.
Не, ти не четеш внимателно, защото аз написах "съществени" забележки.
Обичайните задявки модератор vs палав потребител не са предмет на този разговор.
Ти като модератор като как възприемаш написаното от него към мен при първото ми нарушение тук?
А онова от лятото на миналата година, което цитирах и което е мнооого преди да се регистрирам тук?
Все си мисля, че въпреки дрязгите, които сме имали си теб в стария форум, ти никога не би поел по пътя на явния реваншизъм, какъвто съвсем целенасочено практикува админът паралелепипед, а.к.а. секуко.
И не ме разбирай криво, не искам да заемаш позиция, дори не знам дали ще се съгласиш с мен, просто споделям мнение.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
"шубликата" е яко!  :t0301:

Kaizer Soze

  • Гост
просто не ръце, а мечи лапи.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
А, и една молба - може ли да включите към селекцията емотикони и оня с клатещата се главица с рехавата косица, която куфее като дрът оплешивяващ рокаджия на концерт на банда, която е била актуална преди 40 години? ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
ПОСЛЕДНА ДУМА
« Отговор #188 -: Декември 01, 2021, 20:51:26 »
Тъй като двамата други администратори са кавалери, на мен е предоставена съмнителната чест да обявя резултатите от очакваната лотария!

Значи можете, маскари такива, ако си имате едно на ум!
Значи, оттук нататък се обявява постоянно "едно на ум" и да не си разменяме шапки! Нещо като капитан Ваймс, който трябвало да изпие поне две малки, за да бъде трезв.
Въпреки усилията на няколко колеги да грабнат престижния приз и шиенето на кожуси и ушанки, налага се да разочаваме народонаселението на форума, че нито първа, нито втора, нито трета награда се присъждат. Само две утешителни.

Огопого получава три дни размисъл на тема що е то фашизъм и има ли почва музикалното тролене у тоз форум, а най-паче за времето на опита си и неправилната интерпретация на свободата като слободия и обратното.

Кайлето получава ден за търсене на нови линкове, а също и за четене на поискани такива. Тамън ще дойде после с наръчник.

Това е, Оймякон пак ще си остане празен.

А сега отчет за размисъл:
Общо изтрити мнения от тримата администратори: 1118
Общо мнения във форума към датата на тази статистика: 173 хиляди коментара
За неможещите да смятат в проценти това прави 0,6%.

И таз тирания при необходимостта да се изчете всичко? Бързо да донесете цветя и рози! Не, без рози, от тях кихам!

Честито на печелившите и на добър път нататък! И умната, тамън съм си изкърпила парцала, ще полирам до блясък!

П.П. Кайзерът е вежливо поканен или да скача тук, щото тук е Родос, или да замълчи като свидетел на сватба след края на бракосъчетанието.