Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 02:32:50

Автор Тема: Re: коронавирус - тема за коментари  (Прочетена 4879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« -: Декември 17, 2021, 08:48:19 »
офтопик

фирмин бе нагазил пак блатото и бе лепнал три поста чиста провокация.
Малко след това се усети, и изтри в постовете собствените си писаници,
оставяйки само цитатите от другите съфорумци.

тъй като тези три поста висяха безумно в темата ги проводих в кошчето.
Там може и да ги видите.

край на офтопика.


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #1 -: Декември 17, 2021, 09:03:54 »
офтопик

фирмин бе нагазил пак блатото и бе лепнал три поста чиста провокация.
Малко след това се усети, и изтри в постовете собствените си писаници,
оставяйки само цитатите от другите съфорумци.

тъй като тези три поста висяха безумно в темата ги проводих в кошчето.
Там може и да ги видите.

край на офтопика.


Слушай, Ръбестия, предупредих те да си вършиш работата без да ръсиш епитети. Напълно сериозен съм. Очевидно е, че си заел позицията на модератор, за да начешеш невротичния си комплекс. Това ти дава възможност последната дума винаги да е твоя, което ти е важно, види се. Създава ти измамното усещане, че владееш ситуацията, а и истината от последна инстанция. Никак не ми е на сърце да използваш модерацията за своя психотерапия, да си намаляваш тревожностното разстройство. А аз или друг тук да ти е макеварата.

Мисля, че следва да се оттеглиш от модерацията, защото абсолютно не се справяш. Непригоден си за модерация. Нямаш качествата, а вече и моралното право да си модератор. Никъде в правилата на форума няма термини "безумно" или "блато" или "писаници", например. Няма да ти търпя олигавената физиономия, когато се подмокряш от кеф, правораздавайки тържествуващо. Дори цената да е присъствието ми на този форум.

Асиметрията в правата на модератори-участници и просто участници във форума е търпима под условието на тяхната, на модераторите, порядъчност и добронамереност. Ти си изначално лишен и от двете.


Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #2 -: Декември 17, 2021, 09:15:05 »
Слушай, Ръбестия, предупредих те да си вършиш работата без да ръсиш епитети. Напълно сериозен съм. Очевидно е, че си заел позицията на модератор, за да начешеш невротичния си комплекс. Това ти дава възможност последната дума винаги да е твоя, което ти е важно, види се. Създава ти измамното усещане, че владееш ситуацията, а и истината от последна инстанция. Никак не ми е на сърце да използваш модерацията за своя психотерапия, да си намаляваш тревожностното разстройство. А аз или друг тук да ти е макеварата.

Мисля, че следва да се оттеглиш от модерацията, защото абсолютно не се справяш. Непригоден си за модерация. Нямаш качествата, а вече и моралното право да си модератор. Никъде в правилата на форума няма термини "безумно" или "блато" или "писаници", например. Няма да ти търпя олигавената физиономия, когато се подмокряш от кеф, правораздавайки тържествуващо. Дори цената да е присъствието ми на този форум.

Асиметрията в правата на модератори-участници и просто участници във форума е търпима под условието на тяхната, на модераторите, порядъчност и добронамереност. Ти си изначално лишен и от двете.

да остане за протокола, че бързичко пак ще се прередактираш, като се усетиш какви си ги изцвъкал.

борец за свобода, разбираш ли. Ма само за неговата, останалите са длъжни да слушкат и да подскачат в такт....

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3 -: Декември 17, 2021, 09:21:35 »
Изцвъкал се е, драги, някой в комплексарския ти мозък. Аз нямам проблем с модерацията, а с теб - лично. Нямам спомен да съм оспорил или да не съм приел решения на Ной или на Принца, а по-рано и на Сержанта, когато модерираше. Но ти си ... особен случай. И не мисля да те търпя.  :no!:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #4 -: Декември 17, 2021, 09:26:31 »
Изцвъкал се е, драги, някой в комплексарския ти мозък. Аз нямам проблем с модерацията, а с теб - лично. Нямам спомен да съм оспорил или да не съм приел решения на Ной или на Принца, а по-рано и на Сержанта, когато модерираше. Но ти си ... особен случай. И не мисля да те търпя.  :no!:

глей ся, за разлика от теб се чувствам реализиран в живота си и не ми е нужно да си избивам комплексите посредством елементарни манипулации във форуми.

ако не можеш да приемеш с теб да се държат така, както ти се държиш със останалите - твой проблем, както сполучливо сам отбелязваш.


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #5 -: Декември 17, 2021, 09:47:38 »
ако не можеш да приемеш с теб да се държат така, както ти се държиш със останалите - твой проблем, както сполучливо сам отбелязваш.

Аз мога. Те могат. Ти НЕ можеш. Не и в "мундира" и с правата на модератор. Имаш си и друга ипостас. Ползвай я. Нямам проблем с това. Имам проблем с модерацията ти.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #6 -: Декември 17, 2021, 10:01:16 »
Аз мога. Те могат. Ти НЕ можеш. Не и в "мундира" и с правата на модератор. Имаш си и друга ипостас. Ползвай я. Нямам проблем с това. Имам проблем с модерацията ти.

това пък откъде накъде го измисли?
че аз трябва да отговарям на твоите претенции и щения, а ако не - да се разкарам оттук?

ти въобще усещаш ли се каква тънкообидна и свръхпретенциозна кокона се изкарваш сам?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #7 -: Декември 17, 2021, 10:10:51 »
че аз трябва да отговарям на твоите претенции и щения, а ако не - да се разкарам оттук?

Това не е моя претенция или щение. И не искам да се разкараш оттук. Искам когато си секуко, да си секуко. Когато си паралелепипед, да си паралелепипед.

За мен това е естествено изискване. Знаеш, например, че аз съм (висш) държавен служител. Член на БСП. И, също така ... Firmin, тук. Но следвам ясно поставени граници (ограничения), които законът поставя. Нямам право на политически пристрастия при изпълнение на своята служба:

Quote (selected)
Чл. 4. (1) Държавният служител при изпълнение на своята служба се ръководи от:
1. закона и законосъобразните актове на органите на държавната власт;
2. спазването и защитата на правата, законните интереси и свободите на гражданите;
3. интересите на държавата.
(2) Държавният служител при изпълнение на своята служба трябва да бъде политически неутрален.

Прост и ясен модел. Би могъл да го вземеш "на въоръжение".  При това съвсем не изключва това:

Quote (selected)
Чл. 42. (1) Държавният служител има право да членува в политически партии, доколкото не съществува забрана, установена в специален закон.
(2) При осъществяване на службата държавният служител не може да се ръководи и да защитава интересите и волята на политическата партия, в която членува.

... при посочените условия. Просто е. Работи. Ако си порядъчен и добросъвестен.  ;)

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #8 -: Декември 17, 2021, 10:19:11 »

Това не е моя претенция или щение. И не искам да се разкараш оттук. Искам когато си секуко, да си секуко. Когато си паралелепипед, да си паралелепипед.

За мен това е естествено изискване. Знаеш, например, че аз съм (висш) държавен служител. Член на БСП. И, също така ... Firmin, тук. Но следвам ясно поставени граници (ограничения), които законът поставя. Нямам право на политически пристрастия при изпълнение на своята служба:

Прост и ясен модел. Би могъл да го вземеш "на въоръжение".  При това съвсем не изключва това:

... при посочените условия. Просто е. Работи. Ако си порядъчен и добросъвестен.  ;)

работи.
докопал се е до държавна хранилка. получава заплата. от моите данъци. дължи нещо, поне уважение, на тези, които му пълнят гушката чрез данъците си.

тук администрацията не е на заплата. работи, дет вика Принца, заради идеята.
и всеки, дето не е помогнал ни най-малко смята, че има право да ме троли, да изисква от мен, да ми губи времето със спамене и да ми дири сметка за всяко мое действие....

е па от къв зор?

че и акъл да ми дава какво да съм бил правел, за да съм отговарял на претенциите му....

висш бил.... палячо....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #9 -: Декември 17, 2021, 10:38:11 »
и да, не си ми интересен.

ти си цъкаш от работното място и заплатката ти тече.
и си търсиш емоцийка, щот ти е скучно.
или си търсиш надмощие, щот явно те мачка всеки, дет не го мързи около теб.
не ме интересува каква точно ти е мотивацията, ама хич.

казвай си великото "затапване" и да сечем тоя моабет.
 щот не мога да ти отделям сега повече време
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #10 -: Декември 17, 2021, 10:39:08 »
е па от къв зор?

Зорът е от това, че форумът не е частното ти предприятие. И ти не ми пълниш гушката тук. Както и въобще, където и да е другаде. Не и сам.  Гушката ми се пълни от данъците на мнозина, по системен начин, включчително и от моите данъци. Който включва, обаче, и овластяването ми от закона аз да те хвана за гушката. Но, при това, аз или тези, за които работя, подпомагайки ги във функцията им, в повечето случаи упражняват властта под условието на обвързана компетентност, не дискреционно. Което, очевидно, не е твоят случай. Опитвам се да ти обясня, че модераторът е подчинен на правилата - писани или не - в степен, съществено по-голяма от тази, обичайна за "редовия" участник. Това произтича от властта, която упражнява. Иначе - произвол. А той личи винаги. Особено, когато е източник на удовлетворение, заедно с демонстрацията му.  ;)

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #11 -: Декември 17, 2021, 10:45:36 »
Зорът е от това, че форумът не е частното ти предприятие. И ти не ми пълниш гушката тук. Както и въобще, където и да е другаде. Не и сам.  Гушката ми се пълни от данъците на мнозина, по системен начин, включчително и от моите данъци. Който включва, обаче, и овластяването ми от закона аз да те хвана за гушката. Но, при това, аз или тези, за които работя, подпомагайки ги във функцията им, в повечето случаи упражняват властта под условието на обвързана компетентност, не дискреционно. Което, очевидно, не е твоят случай. Опитвам се да ти обясня, че модераторът е подчинен на правилата - писани или не - в степен, съществено по-голяма от тази, обичайна за "редовия" участник. Това произтича от властта, която упражнява. Иначе - произвол. А той личи винаги. Особено, когато е източник на удовлетворение, заедно с демонстрацията му.  ;)

доволен? изрече си рецитацията?

не било и от моите данъци, викаш....  :wacky-3318:
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #12 -: Декември 17, 2021, 10:50:08 »
и си търсиш емоцийка, щот ти е скучно.

Не. Ной ме разкри, не ти. Прокрастинатор съм. Отлагам, обмислям ... Но когато работя, малцина могат да се сравнят с темпа и ефективността ми. Зодията ми е такава - Водолей. А срещу "заплатката", дето ми тече по твоя благословия, съвсем или пък почти безплатно, върша и две други работи на ползу роду. Такива, които изискват квалификация и знания, дето, по други места, щеше да видиш зор да ми "пълниш гушката" с данъците си.

И да отбележа, за протокола, странно ми е как нещата все опират до моята работа, но не и за твоята. Мисля си, модерацията, участието във форума и споровете с мен ти взимат доста време. Я по-добре, вместо да ми го отделяш, иди да поработиш и ти, че чакам аз, с празна гушка, данъците ти.

А, вече си писал. Аз съм доволен. Да спираме.  :m1302: Оставям ти правото на последния удар.  :m1329: Това ще те държи спокоен известно време, надявам се. Лек ден! (колкото остана от петъка, де)  ;)

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2743
    • Профил
Re: Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #13 -: Декември 17, 2021, 11:10:31 »
И да отбележа, за протокола, странно ми е как нещата все опират до моята работа, но не и за твоята. Мисля си, модерацията, участието във форума и споровете с мен ти взимат доста време. Я по-добре, вместо да ми го отделяш, иди да поработиш и ти, че чакам аз, с празна гушка, данъците ти.


ми щото ти навираш в лицето на хората това, че си висш държавен служител,
от което, според теб, произтичат някакви права, които се накърняват тук....

...колко любезно от твоя страна да ме пращаш да бачкам, че да пълня бюджета,
от който ти.... квобещетам свръхкомпетентно цоцаш....

 :wacky-3318:
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #14 -: Декември 18, 2021, 10:10:45 »
Фирмине, фирминее!
Големият политик, а  стигнал до там, да се плюнчи по треторазрядни форуми джобен формат.Хе, хе!
Блестящият пазарник, от калибъра на полезните идиоти.
Усвои едни парички от президентските избори, та сега можеш да лежиш, и да си дращиш на воля?

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #15 -: Декември 18, 2021, 20:09:54 »
Другарю, ти си женски полов орган. Недей да се чудиш що никой не се застъпва за теб. Очевдино е защо. Ае.
Последното убежище на олигофрена е да обижда. Щото за друго интелектът не достига.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #16 -: Декември 19, 2021, 17:50:03 »
Гепи
https://www.standartnews.com/svyat/ruski-uchen-ss-senzatsiya-za-omikron-i-pandemiyata-478021.html

Щом под "експертите казаха" разбираш "Руски учен със сензация за Омикрон и пандемията", публикация от...вестник "Стандарт", то признавам, че да, твоите експерти тип магъровци, руски учени и т.н. наистина сгрешиха за всичко.

Ето ти далеч по-ценна публикация от същия източник:

Предсказанието на детето чудо за 2022. Чака ни нещо грандиозно Копирано от standartnews.com

 :t2015: :t2015: :t2015:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #17 -: Декември 19, 2021, 19:14:26 »
Отплавай, сники... :suicide:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #18 -: Декември 20, 2021, 14:28:52 »
Фирмин е типичният шаран. Тури му цветни графички, некое фенси именце... и е готов да си заложи апартамента.  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #19 -: Декември 20, 2021, 14:43:35 »
Какво "е"? Питах къв е тоя сайт и отде си го изкопал. Е?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #20 -: Декември 20, 2021, 14:48:13 »
Сайтовете се копаят въф интернет и са тва, което са.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #21 -: Декември 20, 2021, 14:50:16 »
Фирмин е типичният шаран. Тури му цветни графички, некое фенси именце... и е готов да си заложи апартамента.

А ти, драги, си типичният невеж тъпак. Неук, но затова пък - арогантен. Това, което за теб са "цветни графички", за мен е информация, знание понякога. И не ми се налага, непредизвикан, да прикривам липса на аргументи с обиди.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #22 -: Декември 20, 2021, 14:52:10 »
Какво "е"? Питах къв е тоя сайт и отде си го изкопал. Е?

Ами ... Очаквах да опровергаеш цитираните данни с по-точни, от "изкопан" от теб източник. Ама ... надали. Нали?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #23 -: Декември 20, 2021, 14:52:55 »
А ти, драги, си типичният невеж тъпак. Неук, но затова пък - арогантен. Това, което за теб са "цветни графички", за мен е информация, знание понякога. И не ми се налага, непредизвикан, да прикривам липса на аргументи с обиди.

Верно? "Невеж тъпак" сигурно е коплимент на планетата Фирминия  :crying_with_laughter-3302:

Горкото шаранче. :)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #24 -: Декември 20, 2021, 14:56:15 »
Ами ... Очаквах да опровергаеш цитираните данни с по-точни, от "изкопан" от теб източник. Ама ... надали. Нали?

И ся си фрустриран, щот очакванията ти не се оправдаха? Баси трагедията  :t2334:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #25 -: Декември 20, 2021, 15:01:12 »
И ся си фрустриран, щот очакванията ти не се оправдаха? Баси трагедията
Боя се, че оценката ти за очакванията ми към теб е ... силно завишена.  :cool-1084:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #26 -: Декември 20, 2021, 15:03:30 »
 
Очаквах

Няма кво да оценявам. Очакваше, ма не дочака.  :cool-1084:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #27 -: Декември 20, 2021, 15:06:34 »
Очакваше, ма не дочака.
Ой! Беда то какая!  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #28 -: Декември 20, 2021, 17:30:47 »
Обиждам

Не обиждаш никого. За да обидиш некого, думите ти требва да имат некво значение за него.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #29 -: Декември 20, 2021, 17:43:00 »
изобщо е несвързано, но явно още я държи, не се е успокоила.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #30 -: Декември 20, 2021, 17:54:51 »
Безсрамниците са тези, които сметат предното за правилно, щото не е техния гъз и те са вечно осигурени и безсмъртни

36 годишен фармацевт неосигурен?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #31 -: Декември 20, 2021, 18:40:13 »
тролската четворка,
пожелавам ви когато почине някой ваш близък да получите такова съчувствие и отношение, каквото сега вие демонстрирате....

Аз виждам единствено това, че някой използва смъртта на близък, за да нагрубява непознати хора във форум, а не за да търси съчувствие.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #32 -: Декември 20, 2021, 18:42:10 »
тролската четворка,
пожелавам ви когато почине някой ваш близък да получите такова съчувствие и отношение, каквото сега вие демонстрирате....
точно от теб и точно тук съчувствие не бих търсил!
и не изкривявай разговора, тука става дума за връзки и протекции, а не за починалия, лека му пръст!!
нали сите сте „върли техни противници“, на връзките и протекциите?!?
морите здраво протекции в съдебната система, в обществените поръчки!
де гиди!

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #34 -: Декември 22, 2021, 10:17:44 »
Кайлинка ке се ваксне = 2022
 :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #35 -: Декември 22, 2021, 12:06:16 »
Примитивничко

Ситуацията е описана в Швейк:

"Лайно", каза той, колкото да завърже разговор.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #36 -: Декември 22, 2021, 16:21:24 »
доказвам ги слекота.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #37 -: Декември 22, 2021, 16:43:35 »
До "По-добре с танковете да дойдат" докарахте ли го вече, или да почакам  :)))

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #38 -: Декември 22, 2021, 18:08:21 »
след тъпия и тежък ден, добре се посмях, четейки ви! :smokin:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #39 -: Декември 23, 2021, 15:12:52 »
Починали от грип за 2020 в България: 0.7 на 100 000.
Починали от коронавирус за 2020 в България: 123 на 100 000 

Баси! Толкова ли си елементарен в манипулациите си? 2020 едва ли има починал от нещо друго, освен корона. Такива са указанията. Я дай статистиките за 2019, 2018 и 2017 на починалите след усложнения от грип. Нямаш ли ги? Щом ги нямаш, значи манипулираш.
Никой не е тук да те убеждава в нищо и грам не ме интересува в какво вярваш. Данни на НСИ не му стигали, искал по-подробни данни, ама аз да му ги извадя, не той да се мръде. Твоето е учебникарски пример за:
Quote (selected)
Опитните тролове много обичат да искат доказателства за всяко изречение по техен адрес. Каквото и да му кажете, в каквото и да изобличите, тролът ще поиска неопровержими доказателства, в противен случай това остават само празни думи. Трябва ли да споменаваме, че каквито и доказателства да бъдат представени, те ще бъдат осмяни, заедно с техните автори.
« Последна редакция: Декември 23, 2021, 15:20:18 от Yaroslav »

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #40 -: Декември 23, 2021, 15:14:19 »
трол

Ако верно направиш трол, ше е ефектно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #41 -: Декември 23, 2021, 20:24:09 »
Колкото повече ства ясно, че ваксините не помагат, толкова повече се засилва истерията и натиска за ваксиниране, което и Ги разобличава, че не са се загрижили за народите си, а за нещо друго!

Ги дьо Нопасарангелес

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #42 -: Декември 26, 2021, 19:04:58 »
Това касае одобрението под условие, щом е от миналата година. FDA одобри тая година август фазера и аз продължавам да правя разлика между одобрена и условно одобрена.

Wait what? FDA wants 55 years to process FOIA request over vaccine data
(Reuters) - Freedom of Information Act requests are rarely speedy, but when a group of scientists asked the federal government to share the data it relied upon in licensing Pfizer’s COVID-19 vaccine, the response went beyond typical bureaucratic foot-dragging.
Чудя се гледаш ли се в огледалото, след такива лъжи и манипулации? Хайде, в добро настроение съм и може да си позволя няколко изгубени минути за поредния фейк. При първоначалното искане за достъп до информацията, ищците определят обем, който се оказва 329 000 (триста двадесет и девет хиляди) страници. При първоначалното настойчиво питане с каква скорост FDA може да обработва и подава информация имало отговор - първа предварителна оценка 500 страници месечно. Неманипулиращите фейкаджии бързо делят 329 000 на 500 и се получават 658 месеца или 55 години, тоест до 2076 година, позакръглена от триоки почтени граждани на 2096. След това обаче, FDA учтиво моли да се дадат приоритети за получаване на документацията, за да може да оцени точно скоростта на обработка и подаване. Загрижените граждани подреждат исканията си от 1 до 12. През декември 2021 се оказва, че скоростта на обработка за първите приоритети може да е доста висока и ищците могат да получат информацията по 7 от първите 8 приоритета (от 1 до 6 и 8 ) до януари 2022. За след това пак молят да оценят с каква скорост може да се обработват нещата за да могат да дадат по-точна прогноза. Сензационерите обаче вече са надули яко свирката на лъжите...
За справка
https://s3.documentcloud.org/documents/21150416/fda-brief.pdf

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #43 -: Декември 29, 2021, 12:21:03 »
И това каква връзка има с тежко ковидясал двудозник?

Никаква. Но милото нали трябва да обади.

Ти си гледай гриса в супата.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #44 -: Февруари 20, 2022, 13:40:58 »
Quote (selected)
Цитат на: Nor1 в Февруари 19, 2022, 20:11:41

    Досега се мислеше за мъртъв ли ?  :nuts:

не, нали ме убеждаваха, доказателства даваха,
че до година, пряко сила две, ще умиргам!
вече не знам, жив ли съм или мъртъв!

Ти оставѝ, ама тоя разговор пак ме навежда на вчерашните разговори във фризьорския салон, където почти всички – и фризьорки, и маникюристки, и козметички, но най-вече – клиентки! – се хвалеха, че имали АНТИТЕЛА ... :icon_idea:

Няма как да НЕ Е някаква нова МОДА ...

А когато ги питах – "Откъде, миличка?!" – до една ми отговаряха ГОРДО:
"Най-вероятно, вече съм се срещала с вируса ..." :wacky-3318:

« Последна редакция: Февруари 20, 2022, 13:51:27 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2022, 12:32:53 »
Коалицията за иновации за подготовка за епидемии.

"За" или "На" епидемии?

Темата не е езикова, но тъй като сепак иде реч за епидемии – а и за Отврат! / :lol:/ – просто ме сърбят ръцете да оДговоря:

"подготовка ЗА епидемия" означава подготовка ЗА посрещане и евентуално овладяване на съответната епидемия!!!

докато
"подготовка НА епидемия" би трябвало да означава това, което евентуално са напра'или учените в китайския град УХАН ...  :bounce-3294:

« Последна редакция: Февруари 21, 2022, 12:40:27 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #46 -: Февруари 21, 2022, 13:06:31 »
 :t1207:

На вниманието на г-да новите Модератори
, които въведоха тук ограничението от само 1 емотикон на коментар,
което напоследък НЕ СЕ спазва поголовно …
Виж например по-горе Maximus II, #2,849с 2 големи емоджита, и то съвсем по темата и на място!!! :clap-3332:

Поради което аз също започнах – но доста рядко! – да пускам по второ, миниатюрно емоджи,  но винаги със следния придружителен текст:

Quote (selected)
N.B. На вниманието на г-да Модераторите:

По горе има 2 емотикона, защото аз отговарям на 2 различни и несвързани помежду си съждения!!!

Които можех да пусна спокойно в два отделни коментара, но реших да ПЕСТЯ тук от пространството във форума ...

Ако ми препоръчате обаче, оттук нататък ЩЕ ГИ ПУСКАМ ПООТДЕЛНО ...

Но АКО НЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ
, ще продължа да пускам В ПОДОБНИ СЛУЧАИ по 2 емотикона в 1 коментар.

Аз акъл не давам никому, но поне за мен това вече е повод за разсъждения …


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #47 -: Февруари 21, 2022, 13:33:10 »
Коалицията за иновации за подготовка за епидемии.

"За" или "На" епидемии?
Отврат, току-що ти отговорих прекрасно и на двата въпроса, но незнайно защо некой  :t10520: затри отговорите ми в кошчето ...

Можеш да ги видиш там в същата тема, защото сепак са ВАЖНИ ...  :ive_got_it-1379:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #48 -: Февруари 21, 2022, 14:06:28 »
Отврат, току-що ти отговорих прекрасно и на двата въпроса,

Не знам какво си отговорила, но няма да го търся в кошчета. Приемам, че е "прекрасно" и не желая да се разочаровам.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #49 -: Ноември 09, 2022, 09:26:56 »
"Лекарчето" разбирало и от вируси.Уникален смешник.Тва САЩ, Русия и Китай бледнеят пред него....

 :nuts: