Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 04:18:20

Автор Тема: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука  (Прочетена 43147 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
 :tomtom:

Драги ми съфорумци, съфорумки и съфорумчанчета, а също така драги гости!

Пощо Принца си е изтрил профилите си тук, вече не е администратор, нито модератор, нито специалист по подрръжката.
"Семейството ни няма желание и влечение да поддържа този форум." - ми писа брат му.

Поради тази ненужност, Принца е готов да предаде домейна и базата данни на всеки друг, изявяващ желание да администрира, модерира и поддържа форума.

Хардуерът, предоставен от Бъди и от Принца няма да бъде предаден, софтуерът е общодостъпен, остава труда.

Тъй като Принца няма профил и не може да направи предложение към някои от участниците да поеме щафетата, получих молба аз да го направя по начин и форма, каквато преценя за подходяща.

И така:
 :t1244:
Насам, народе, насам, предава се форум, разработен, стари кримки, до един чешити, някои благовъзпитани, други не чак толкова. Ако си нямате главоболие, а силно ви се е приискало такова, моля да се обадите дор до три дни на все още модератора по инерция, да ви свържа с нужните хора. На третия ден, в последния ден на 2021, аз с удоволствие, изразимо единствено в тантрически танци, ще си сваля вовек модераторската престилка, ще си прибера числото 67 и точилката, що ми намери Здравченцето, и ще затворя вежливо вратата отвън. Беше ми драго!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
За мен Принца е един крайно уравновесен човек, и не знам какво го е изкарало от равновесие, но мисля, че не трябва да се поддава на натиск.
Ако може с нещо да помогнем?
Искаме си Принца.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Накъде отива тоя свят-съгласен съм с Алиса.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Хубава вест, "Гарванско свърталище" се предаде у Бога. Ха наздраваре и да е живо и здраво форумчето :crying_with_laughter-3302:

Я да се самоцитирам с мейдънската си реч, че може да има чудещи се:

"Организационни … / Re: Технически …
« -: Август 01, 2021, 11:44:00 »

Този форум го следя изкъсо.
Откакто е създаден.
Не му върви, ама хич.

Бел. Ной: Тук пишеше всякакви глупости, затова съм зачистила.  :nuts:

Има нужда от форуми като този, но формулата в момента му е сбъркана - освен ако не е "поръчан" от куманизето, в което искрено (ми се ще да) се съмнявам.

Искрено ваш: п-к Лукаш :)
« Последна редакция: Декември 29, 2021, 15:31:19 от Ной »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Значи ако не утре, то вдруги ден форумът "пуска кепенците"  :t0174:
Което е жалко, все пак той е един "динозавър", от времето когато интернет беше място за разпространения на информация, а не рекламен билборд на гугъл.
 
Самата процедура е странна. Три дни изобщо не са достатъчни да се намери собственик и администратор. Месец може би .....
Изтриването на администртивните акаунти също.
Чини ми се, че наст. ситуация е резултат от донос! Лукаш, ти ли беше?

Неактивен Moesia

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 109
  • ave atque vale
    • Профил
Жалко за форумчето.
Тъкмо се включих и .... карък.
Толкова ли са се сг...нили работите, че да се затваря?!?
Темите за Ковида са вече обзолетни и трябва да отпаднат.
Ако те са гнездото на осите.

В Киното е приятно местенце.
Обменяме информация, мисли, вкусове.
Няма конфликти и сблъсък на ега.

Нещо не ми е съвсем ясно в цялата галимация.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Форуми бол.

Знаете къде има най- много "СЕГАджии".Има и готин раздел за кино.

Пък и гласовития форум придоби отчетливи "проруски" окраски което ще допадне на мнозина. ..

 :popcorn:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не. Не знам.
Кажи, за да се преместя там, и да не ви вгорчавам нирваната.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"В Киното е приятно местенце.
Обменяме информация, мисли, вкусове.
Няма конфликти и сблъсък на ега."

И при пушкаджиите е така.
Даже едва-едва мирише на барут.
Вече и пушкаджийки 'зеха да се навъртат.

Жалко.

Онуй в "Гласове"-те при Чичо Фичо е политически форум.
Тезиси, Паралели и Сили на непромяната.

Не ща.
Палосич! Палосич!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Delius

Жалко?
Не ти харесват моите пушки? :)))

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
 :t1244:

слуховете за самоубийството на форума са силно преувеличени.

на ddantgwyn му писна от претенциозността и капризността на групичка потребители.
И лицемерието и шизофренията на някои от форумците също са досадни.
И упреците към администрацията като цяло.
Да упрекват нямат проблем, но не искат да се хванат да администрират и/или модерират...

ddantgwyn -
Quote (selected)
И приказките, че съм собственик на форума. Винаги съм гледал на него като на наш форум, а не като мой.


при изявено желание мога да публикувам списъка на героите такъв, какъвто ми бе изброен от ddantgwyn.

... а аз от себе си мога да повторя. Айде по-полека. И без непрекъснато ситнене по дирите на администрацията и заяждане със всяко направено или ненаправено действие- моля.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"Жалко?
Не ти харесват моите пушки?"

Ех, че ме (А)Лисо залиса... :)
Знаеш за кое е жалкото.

За Форума. И пак требе да местим катуна.
С кака ти Мизийка ни е писнало от местене.

То не бяха Континенти, не бяха Монитори и Скайфоруми.
Аман вече. Черен аман.
Палосич! Палосич!

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Само, кат резервен вариант.Умния командир винаги си оставя път за отстъпление....

 :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
:t1244:

слуховете за самоубийството на форума са силно преувеличени.

на ddantgwyn му писна от претенциозността и капризността на групичка потребители.
И лицемерието и шизофренията на някои от форумците също са досадни.
И упреците към администрацията като цяло.
Да упрекват нямат проблем, но не искат да се хванат да администрират и/или модерират...

ddantgwyn -

при изявено желание мога да публикувам списъка на героите такъв, какъвто ми бе изброен от ddantgwyn.

... а аз от себе си мога да повторя. Айде по-полека. И без непрекъснато ситнене по дирите на администрацията и заяждане със всяко направено или ненаправено действие- моля.

Има и по-просто решение.
Действащите администратори и модератори спретват едни правила, без допитване във форума. Свеждат ги на вниманието на ползвателите, прилагат ги за всеки и точка. Който не е съгласен ..много му здраве.
Обаче съм впечатлена от възможностите на определени тукашни типажи. Ноо са кадърни, щом успяха да откажат  един от най-толерантните и възпитани хора, които познавам

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Я не се вайкайте, ами си пишете по темите.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Аз съм против!
ъхъ
таковато
И съм съгласна с Асол.
По-добре да вися чат пат на студено, а ич?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Аз, ако разбрах що стана, Айше да мъ кажиш, както казваше лелята на баба ми, светла им памет и на двете.

Един въпрос имам - Що, бе, хора, що?  :t2626:

На модераторите и администраторите, при все мрънкането ни, обективно, дължим само благодарност. Тяхното  pro bono publico тук е за мен неразбираемо и непостижимо. Респект, прочее!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Я да ги постнем и тук правилата, в случай че някой пропусне да ги прочте в темата „Основни правила за участие във форума на „Общество Цигански клещи„

Основни правила
За участие във форума на „Общество Цигански клещи“


1.     Участието във Форума „Общество Цигански клещи“ е доброволно.
1.1.   Всеки от регистрираните участници може по всяко време да се оттегли от форума по ред, определен от администраторите.
1.2.   Всеки от регистрираните участници може да бъде отстранен по всяко време от администраторите или модераторите за определен период от време или за постоянно.

2.     Във форума „Общество цигански клещи“ се използва само книжовен български език
2.1.   Използването на чужди езици е допустимо само при цитиране.
2.2.2. Използването на диалектни форми на български език е допустимо по изключение.
2.2.3. Извращаването на българския език се наказва от администраторите/модераторите;

3.     В една публикация (пост) се използва само един цвят и  един шрифт,
3.1.   разрешава се увеличаване на шрифта по изключение с два пункта .
3.2.   Използването на емотикони е ограничено до един на публикация;
3.3.   публикуването на снимки следва да става във формат (размер), не нарушаващ целостта на темата
3.4.   при цитиране е желателно посочването на автора и източника, от където е цитата. Желателно е посочване на хипервръзката с цитирания текст. Aдминистраторите/модераторите имат право да заличава неправилно обозначени цитати и/или източници;

4.     Форумът е свободен, всеки има право да открива нови теми и да публикува във вече открити такива. Изборът на теми се предоставя на регистрираните участници
4.1.   не се допускат теми, проповядващи антисемитизъм, расово прочистване, фашизъм или педофилия; Същите ще бъдат незабавно блокирани, авторите им санкционирани;
4.2.   не се допускат теми или публикации, проповядващи промяна на конституционно определеното държавно устройство на Република България;

5.  С модераторите и администраторите не се спори; техните решения са окончателни и не подлежат на коментар. Нарушаването на това изискване се наказва от администраторите/модераторите;

6.  Троленето е забранено. За целите на модерацията под тролене ще се разбира интерпретацията на модератор/администратор.

7.  Администрацията има право да променя и допълва тези основни правила когато и както намери за правилно.

8.   Наказанията, които ще бъдат налагани са следните:
8.1. официална забележка
8.2. отстраняване за 24 или 72 часа, за седем дни или за по-дълъг период
8.4. други
8.5. видът и размерът на налаганите санкции не подлежи на обсъждане и оспорване. Право на всеки, който не е съгласен с наложено му наказание, да се оттегли от този форум

9.  Настоящите правила са изготвени  от Администрацията на форума и стават задължителни от момента на публикуването им.
Всички досега публикувани правила остават като насока какво все пак се очаква от форумниците.
При противоречие с тях се прилагат настоящите правила.

ед. оправено номериране
« Последна редакция: Декември 29, 2021, 14:06:27 от паралелепипед »

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  А бе ей, потребити лите.. Стягайте се .. .. Бе , хора първа ръка сте, бе.. Какво унивате?? 
 Администраторите се трудат , комфорт ни осигурават... ма никой не оценя нещо, докато не го загуби
  Е.. имало една Джиджа тука... па у животамим имам двесте Джиджи.. Ха да клекна.. па да рЕва ли..
   Познавам и  ора илади пътя по-гадни от троловете тука.. Ма хади се обеса ли??

ПП Бай Хер да не е краднал на Лукаш индификацията??

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
На модераторите и администраторите, при все мрънкането ни, обективно, дължим само благодарност. Тяхното  pro bono publico тук е за мен неразбираемо и непостижимо. Респект, прочее!

ДА  :good_job-1300: на модераторите и респект. Какво ще бъде окончателното им решение, си е тяхна работа. Много ни търпяха, много изтърпяха. Ако решат въпреки всичко да продължат, добре. Ако не, не е добре, но коя съм аз, че да им давам акъл какво да правят с нещо, което имам привилегията да ползвам безплатно. Мога само да им пожелая здраве и една много по-добра Нова Година.  :)))

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Ако се затрие тоа форум, мъчно ще ми е за коментарите на батьо Памфуци и на Предводиля..
  Батьо винаги обран, Предводителя често - троснат... Ама научавах толкова много.. от двамата.
   ПП От много години се въртя около форума на Сега и този форум.. Намерих една приятелка тук, изгубих я поради ...мене си..
   В СЕГА форума кога се появи Джиджа, меко я напътих.. Писах нещо подобно..:
  Ето идва едно дете, то ще порасне, ще завърши училище, ще запише некво висшо, ще се влюби и ще има гадже..   Давам  ѝ хаштаг.."Она же дети"    / Башева ме емна.. криво съм писал  "Она же дитя" .. требвало/


Дитя ни порастна, ни се срецна... ..

  Ама неисе.. за третий път ще моля Админите да ми трият профила..

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Основни правила за участие във форума на „Общество Цигански клещи“
Аз пък мислех, че понеже "societe" е френска дума (общество), то и "chez" е френска, т.е. "в". И става "общество в клещи". Откъде-накъде "chez" е цигански?!
Каквито и да са правила са по-добре от никакви. Всички ние трябва да се стремим да бъдем по-скромни и да не мислим, че носим истина от последна инстанция.
« Последна редакция: Декември 29, 2021, 14:55:52 от lucho »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Не разбирам защо администрацията трябва да се опитва да угажда на този или онзи. Има си правила, който се прави на интересен, спори и иска да и дава акъл там където не му го искат, се отстрелва моментално да може почива и размисля за поне няколко месеца. Ясно е, че хора които нещо не им харесва ще има винаги, затова този факт трябва да се приеме и ако се появят такива случаи, просто или да се игнорират или да се кара по норматив, а не да се приемат лично и навътре нечии не намясто и без каквито и да е основания претенции и мераци. Така, че ако може нека Принца си преосмисли решението, предполагам тук повечето хора имат по две капки акъл в главата и ценят труда и усилията които той е положил за да го има и работи форума и са му благодарни за тях. А който е дошъл да засира, както едно лице по горе - от такива "звезди" никой няма нужда и на никого няма да липсват, с тях може да се прилага съкратена процедура, тъй като тяхното отсъствие в този форум е може да бъде само и единствено позитив.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
керпеден без френски  :)))

Иначе, управата - дръжте се и не захвърляйте форума заради разни врескави инсинуации
*********   ✹    *********

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Брей, кво става тука? Защо са тия радикални решения за напускане? Най-малко пък Принца трябва да го прави! Защо ще ни лишава от снимките? Поне... Отново ще кажа, че съвместяването на потребителска с началническа длъжност е вредно. Ето го резултата! Бъркотията, кога си единият и кога - другият, дава лоши резултати. В този случай за Принца, а оттук и за нас. В други случаи обаче "двуличностният" натиря безпрекословно и патим само ние, а той - не.

Появи се тема с новите правила. Отворена за обсъждане, написаха се мнения, сред тях и моето... Ненадейно се оказа, че правилата били as is, темата бе заключена, а писалите в нея - нарушители според вече приетите правила. Подличко, а? Най-добронамерено предложих някои поправки и нямаше да ги пиша цял час, ако знаех, че ВЕЧЕ е било забранено. При това с промени, които са внесени един час по-късно - точно доде съм писал. И щом колективно сте ги приели тези правила, тогава знайте колективно, че забраната за обсъждане на конституционното устройство е идиотска, ако не и по-лошо - антиконституционна! Ваша воля, само непротивоконституционствувателствувайте! Пък не е зле и "Администрацията" да се придържа към собственото си правило 2, като спазва правописа.

Каруцата се потроши, това е видно, но не виждате кое колело е излязло от главината си. Le roi est mort, vive le roi! (Това е цитат и като е такъв е разрешен на чужди език.) Дерзайте! Малко сте, но силни сте!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Еле па ти, не преигравай. Още веднага си пишеше, че правилата не се обсъждат и ако ти изнася.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Еле па ти, не преигравай. Още веднага си пишеше, че правилата не се обсъждат и ако ти изнася.

Това беше точно моето предложение малко по горе. И то с ясното съзнание, че е абсолютно възможно и аз да пострадам от прилагането им

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Хайде поне вие не ми говорете глупости! По нищо не личеше, че това е нещо окончателно. Защо тогава темата беше отворена? Затвориха я в типичния стил, налаган от филанкишията - "l'état, c'est moi" (цитат!). Хвърляйте цветя по победителите, целувайте ги!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Хайде поне вие не ми говорете глупости! По нищо не личеше, че това е нещо окончателно. Защо тогава темата беше отворена? Затвориха я типичния стил, налаган от филанкишията - "l'état, c'est moi" (цитат!). Хвърляйте цветя по победителите, целувайте ги!

Сори, колега, ама трябва да има някакъв ред. И ви уверявам, че аз съм по-застрашена при евентуално сурово прилагане на правилата. На мен лично ми писна от заяждания, тролене, подигравки и интрижки. За други не отговорям....всеки си има глава на раменете и отговоря за себе си

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Хайде поне вие не ми говорете глупости! По нищо не личеше, че това е нещо окончателно. Защо тогава темата беше отворена? Затвориха я в типичния стил, налаган от филанкишията - "l'état, c'est moi" (цитат!). Хвърляйте цветя по победителите, целувайте ги!

Настоящите правила са изготвени  от Администрацията на форума и стават задължителни от момента на публикуването им.

кое е неясното?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Мила колежке, аз ли съм против реда? Пак ли да напомням, че първите ми мнения тук бяха с въпроси за правилника, дето го нямаше? Колко пъти да го пиша? Но когато се публикува правилник, не се прави така подло! Най-отгоре се пише преамбюл: това са новите правила, приети от еди-кого си. Така е и в "Държавен вестник". А тука пост фактум се съобщи, че ТОЙ Е! Правилникът... С недомислия, които само го злепоставят. Всъщност злепоставят авторите му... А иначе какво пък, с нищо не преча на аплаузите към администрацията - "славься, славься"...

P.S. Ясно е, че всеки правилник ще завършва така. Но не беше ясно, че не е предложение. Чети по-горе!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Мила колежке, аз ли съм против реда? Пак ли да напомням, че първите ми мнения тук бяха с въпроси за правилника, дето го нямаше? Колко пъти да го пиша? Но когато се публикува правилник, не се прави така подло! Най-отгоре се пише преамбюл: това са новите правила, приети от еди-кого си. Така е и в "Държавен вестник". А тука пост фактум се съобщи, че ТОЙ Е! Правилникът... С недомислия, които само го злепоставят. Всъщност злепоставят авторите му... А иначе какво пък, с нищо не преча на аплаузите към администрацията - "славься, славься"...

Крайно време беше за изготвянето на Правилник по "подъл" начин. Демокрацията не сработи и се изроди в идиотщини. На мнение съм, че текстът на новите правила е съвършено ясен. И на всичкото отгоре, хората които поддържат и администрират форума - не получават пари за тази си дейност. Тва последното е хубаво да го осмислите!

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Казвал съм го много пъти още в стария форум - това са частни сайтове и частни форуми. Стопанинът си определя каквито си иска правила, който иска - влиза, който не иска, не влиза. Може да не ми харесва, ако в чужда къща ми кажат да си събуя обувките на входа и да не пуша, но къщата си е тяхна. Ако чак толкова не ми харесва, няма да им ходя на гости.

П.С. Прочее, от обсъждане на форума пропуснахме, че Кирчо Добрев щели да го изключват от Партията.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Мила колежке, аз ли съм против реда? Пак ли да напомням, че първите ми мнения тук бяха с въпроси за правилника, дето го нямаше? Колко пъти да го пиша? Но когато се публикува правилник, не се прави така подло! Най-отгоре се пише преамбюл: това са новите правила, приети от еди-кого си. Така е и в "Държавен вестник". А тука пост фактум се съобщи, че ТОЙ Е! Правилникът... С недомислия, които само го злепоставят. Всъщност злепоставят авторите му... А иначе какво пък, с нищо не преча на аплаузите към администрацията - "славься, славься"...

P.S. Ясно е, че всеки правилник ще завършва така. Но не беше ясно, че не е предложение. Чети по-горе!

не те разбирам. поради що мислиш че ще продължаваме тая игра, в която за теб има само права, а за администрацията само задължения, и то задължение задължително да ти се играе по свирката.

никъде не пише проект. пише, че влиза веднага в сила.

айде стига ръчкай срещу член пети, а-

претенциозия с капризи, ръбешма...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Казвал съм го много пъти още в стария форум - това са частни сайтове и частни форуми. Стопанинът си определя каквито си иска правила, който иска - влиза, който не иска, не влиза. Може да не ми харесва, ако в чужда къща ми кажат да си събуя обувките на входа и да не пуша, но къщата си е тяхна. Ако чак толкова не ми харесва, няма да им ходя на гости.

П.С. Прочее, от обсъждане на форума пропуснахме, че Кирчо Добрев щели да го изключват от Партията.

Не му е мястото тук, но - да! Тази вест теб натъжава ли те? :nuts:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Е, все пак мерсим, че не ми отговаря Паралелепипеда! Айде, успех! Хорът е с вас, за хората ще видим. Ей го, и солото се обади...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Абе имате сайт като слънце.
Да пише човек, да се забрави.
От известно време обаче, все с модерацията се занимавате.
Изчерпахте се, няма какво друго да пишете, не ви е заинтересовало нищо друго около вас, или в пресата, или по света, та модераторите станаха дирека, където да си чешете крастата?!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Е, все пак мерсим, че не ми отговаря Паралелепипеда! Айде, успех! Хорът е с вас, за хората ще видим. Ей го, и солото се обади...

аз съм секуко.

и?


Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
А не трябва да си! Като разбереш тая истина, половината проблеми ще отпаднат.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
А не трябва да си! Като разбереш тая истина, половината проблеми ще отпаднат.

Имам едно предложение. Що не се кандидатирате за модератор в този форум? Сигурна съм, че няма да ви откажат   :nuts:

п. п. Е, ще трябва да се поемат пресметнати рискове, с разни еле като вас

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
„Общество Цигански клещи„

  Керпеден не са цигански клещи.. каладжийте зимат с парцалче съдинката, със стиска листа.. хич клеща не им требват..
 
Керпедените са нужни на налбантите , да изкарат шайките от подковите на волове , магарета ,коньове, мулета катъри.. и често да млатнат добитъците в челото, па да додат они на себе им
 те са не саглам, хвърлат къчове,пърдат.. и т.н 

  // Ама тука, нали сме хора, никой не праснат в челото с керпрденя//

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
А не трябва да си! Като разбереш тая истина, половината проблеми ще отпаднат.

айде пак некъв трол ми обяснява какво и как трябва да правя, за да му е кеф на него.


ае в кръглото....

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Еле па ти,
който и да си,
още  с регистрирането си много игриво, и с балетна стъпка се представи с въпросът „Кой бил тук собственик на сайта„

А теб какво те засяга?
Интелектуалната си собственост ли ще продаваш (ако я имаш  :crying_with_laughter-3302:), или другаде целяха въпросите ти?
А и прекалено вътрешен те гледам, за токущо дошъл.
Верно, амплоато попроменено, но..

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Хайде поне вие не ми говорете глупости! По нищо не личеше, че това е нещо окончателно.
Защо тогава темата беше отворена? Затвориха я в типичния стил, налаган от филанкишията - "l'état, c'est moi" (цитат!). Хвърляйте цветя по победителите, целувайте ги!

Съвсем основателно Администраторът ПАРАЛЕЛЕПИПЕД затвори темата!

Тъй като, с мрънкянето и претенциите си, И ти си един от виновните за случилото се до момента.

Но неизвестно защо, тези твои претенции продължават и днес.

А паралелепипед ти го рекъл повече от ясно в последното си изречение по-долу:

Quote (selected)
ЦИТАТ НА ПАРАЛЕЛЕПИПЕД:

Quote (selected)
Цитат на: Еле па я! в Днес в 12:46:31

Бележките ми са доста, но единственото ми желание е форумът да живее пълноценно. Благодаря за вниманието!

не виждам някъде в моя текст да пише, че започваме обсъждане на правилата. правилата са това. as is-


виж т.9 от настоящите основни правила.
особено във връзка с т.5 от настоящите основни правила.
може да се възползваш от правата си по т.1.1 от настоящите основни правила.
Които гласят: „Участието във Форума „Общество Цигански клещи“ е доброволно.”


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Не му е мястото тук, но - да! Тази вест теб натъжава ли те? :nuts:
Би требело да го радва.
Наскоро предложих на бонгича, да си земат Съсела, по дойчофски тертип.
Кирчо одма че пасне на СеДС-ту. Делан камик, фторо поколение. :smokin:
 
И понеже некои ги влече бистренато на правила, Първото правило е: Админа е Господ!
Може да е писано или пък не. Може да е "локален", но е Господ  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А колкото до новите ПРАВИЛА, поздравления за Администрацията, когото и да включва в момента тя!!!

Доста изчерпателни, но в същото време – достатъчно кратки и ясни!!!

И две мои МОЛБИ към старата Администрация:

1. Въпреки че снощи новият модератор – Алцхаймер, ми хареса доста, МОЛЯ Ной да НЕ напуска сегашната си позиция.

Защото поне за мен е нещо като "талисман-модератор" във форума "Керпеден" ...; и

2. Г-н Принца да НЕ се отказва от позицията си на генерален Администратор, защото без него няма да е същото ...

Тъй като тук вече има отправени достатъчно призиви за това и от други колеги ...
Затова, очакваме ви тук обратно и двамата!!!


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Проба, проба, отключено ли е?  Така. Някой ме е пуснал в къщата си, да ползвам 24/7  без да плащам наем и консумативи, само срещу условието да се съобразявам с едната шепа негови правила, в които няма нищо, което да ме затруднява, или да е в разрез с принципите ми. Има обаче нещо, с които няма да се примиря при никакви обстоятелства - обидно и унизително отношение към мен, изразено във вербална агресия, на който и да е от собствениците, модераторите или съфорумците. Никой не е длъжен  да ме харесва, или да ме понася. И никой не е съвършен. Търпя критика всякаква, но моля,  без обиди и крясъци. Всеки може да ме сложи на игнор, воля и право негови. Също така, ако този форум продължи да съществува, няма да си трая, ако реша, че нетърпима за мен грубост се проявява към друг участник, особено към жена. А вие както искате.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Здравче, от мен :th_up:, за да не го копирам цялото ...

И виж по-долу, какво се е случило междувременно, но за жалост – малко късничко ..

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
Също така, ако този форум продължи да съществува, няма да си трая, ако реша, че нетърпима за мен грубост се проявява към друг участник, особено към жена.

Като се изцяло съгласявам с постинга ти, горното нарочно го отбелязах. Няма място за квоти и изключения - особено жена. Или ще е пълно равенство, или...Иначе се явява обратна дискриминация, Здравче, казано на брюкселски  :nuts:

п. п. Иначе е съвсем в реда на нещата да не си траеш. Така трябва. И ако се наложи да върнеш подобаващо

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Студен полъх откъм Оймякон:

Quote (selected)
Цитат на паралепипед:

Еле па я!
въпреки опитите ми да го накарам да чете преди да критикува и дава акъл. член пети.
до догодина.
:0006:

Тъй като точно Еле па я! бе един от ДВАМАТА виновни за ситуацията в момента …
А ВТОРИЯТ, ку обича, да си седи дОма на топло, и да не му текат повече лигите за това, което не постигна тук и от ТРЕТИЯ ПЪТ …  :t2824:

Грубиян ...


Не търсете интрига където няма и не се опитвайте да създавате такава.
Считайте горното като официално предупреждение, следва санкция

« Последна редакция: Декември 29, 2021, 18:24:58 от Alois Alzheimer »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Студен полъх откъм Оймякон:
 :0006:

Тъй като точно Еле па я! бе един от ДВАМАТА виновни за нея …

А ВТОРИЯТ, ку обича, да си седи дОма на топло, и да не му текат повече лигите за това, което не постигна тук и от ТРЕТИЯ ПЪТ …  :t2824:

Приятелски съвет - мисли, къде и какво пишеш! Пожелавам ти много здраве, щастие и щастлива нова година. И почнИ да се усещаш

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Посредствената тролщина (помоему нямат капацитета за професионален трол-терор) и психопатологиите на една-две Джи точки взеха връх. Що пък да не се отакова и тоя форум.
Това е живото доказателство, че с тролове не се преговаря. Започнеш ли да ги толерираш разрушават групата.
Постига именно чрез злоупотреба с добронамереността на администраторите.
Уважение и свобода само когато отсреща са в състояние да проумеят и да върнат жеста.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Демокрацията не сработи и се изроди в идиотщини.
В никой форум досега не съм виждал демокрация (то къде ли я има изобщо, но нейсе!). Търпимост донякъде – да, но винаги желязна диктатура!!!

Quote (selected)
И на всичкото отгоре, хората които поддържат и администрират форума - не получават пари за тази си дейност. Тва последното е хубаво да го осмислите!
Да, това е изключително важен факт, който дори сам по себе си предполага уважение, признателност и благодарност към тези хора!!!

От изявите на всеки достатъчно дълго писал тук, още повече ако е писал и в блаженопочившия СЕГАшен форум, може да стане ясно този човек става ли за тази роля или не. Съответно, би се оформил тесен кръг от няколко човека, на които може да се предложи тази роля. Не знам дали някой би приел да бъде активен модератор или администратор, който да отделя по няколко часа на ден за чистене и отстраняване на "троловете", но пък и броят на активните участници във форума не е толкова голям. Освен физическата възможност за отделяне на толкова време се иска и голяма психическа устойчивост, която мисля, че сегашните модератор и администратори притежават. Работата с хора винаги е трудна. Ако някой има по-лабилна нервна система и по-слабо ниво на самоконтрол, по-избухлив е и т.н., по-добре да си признае (дори да не се е проявявал като такъв досега тук) и да не се главява за тази роля. (В това направление по отношение на мен например има доста какво да се желае.) Освен това не е ясно дали този човек трябва да притежава някакви знания и умения по програмиране или работа с програмното осигуряване "Simple machines forum" (SMF) на форума. Не е лесна тази работа и ако не се намери някой такъв, не може ли да продължаваме с така обявените нови правила и старите администратори?
« Последна редакция: Декември 29, 2021, 17:35:14 от lucho »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Приятелски съвет - мисли, къде и какво пишеш! Пожелавам ти много здраве, щастие и щастлива нова година. И почнИ да се усещаш

Да ти се връща и на теб!!!  :t0301:

А от приятелски съвети като горния, немам апсолутно никаква, ама никаква нужда ...

*****

« Последна редакция: Декември 29, 2021, 18:27:07 от Alois Alzheimer »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
6.  Троленето е забранено. За целите на модерацията под тролене ще се разбира интерпретацията на модератор/администратор.
Яко!  :b0705:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Няма място за квоти и изключения - особено жена. Или ще е пълно равенство, или...Иначе се явява обратна дискриминация, Здравче, казано на брюкселски 
:t2015:
  :ok: Съгласна съм. С равенството между половете, ако не трябва да се носят тежки покупки и да се сглобяват мебели. И мъжете са хора, ще ги браня , когато сметна, че са в риск от несправедливост.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Модерацията може да се върши и от един човек, ако, вместо да бърше с парцала, охлади източника на причината за бърсането.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.