Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:02:59

Автор Тема: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?  (Прочетена 10924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Като няма да има хляб (и газ), нá зрелища в аванс.

AnonimusBG

  • Гост
Не точно
Мислех си за по-активно пишещите, а "гостите" - те някога бяха три цифрено число...

Предишният брояч показваше колко гости и потребители са били за последните два часа.
Сегашният показва колко са били за последните десет минути.
Имай и това предвид.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Докато вие не се оправите да спрете да плюете и обвинявате другите и народа за избора, държавата няма да се оправи.
Чакам сега да видя колко време ще издържите да почнете промяната от себе си
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Което е за плюене, трябва да се плюе. И което е за биене, трябва да се бие. И което е за ... тъй де  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Поплювковците ни се размърдаха/разбързаха. Гледат да спазят крайния срок, ама карат яваш за авторитет. Циркове големи. Иначе всички са патриоти, без съмнение. Искаме да завъртим историята назад на един зъб, зер замажем прозебьанието.
........................
Тълкуванията на френския компромис са разнопосочни. Мисля, че е добре да се натрие носа на френцкия пуяк. И да ни оставят на мира. Ний сме били виновни, че европа не била единодушна.  Айде стига фасони! Всичко ставаше на тяхното, но няма да е все тъй. И мнозинство ще загубят един ден. Цункането на западни задници е на приключваме. С приемането на нови членове си правят харакири.
................
Току що били приели макаронното предложение. Ще бъдат интересни изборите.
.............................
Взех трудно да вързвам нещата. Как така тоз същият парламент сурна и суперкадърния ни премиер.
« Последна редакция: Юни 24, 2022, 14:41:25 от dabedabe »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Как така тоз същия парламент сурна и суперкадърния ни премиер

Другите помиари искат също да са суперкадърни и да изпълняват заповедите на главните кучкари.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Да. Това правителството трябваше да падне, заради политиката в енергетиката и доставката на оръжие за окраината. Това е предателство спрямо държавата и Нинова много добре знае, че това никак няма да се хареса на избирателите на БСП, но всичките й "червени линии" се оказаха кьорфишек и ще си понесе последствията. Днес ...по отношение на "френското предложение" за макетата. По принцип не вярвам в предсказания, но преди време четох едно на Слава Севрюкова....за това, как ще се откъсне една част от България и Европа ще гледа безучастно...и за последиците. Да видим последиците...на мен ми хареса предсказанието.
Моя прогноза - в следващите поне година и половина ще ходим редовно на избори, щото няма да може да се излъчи правителство. Реално нищо не губим, щото изборите са по-евтини от възможните им кражби и продажби на държавата...или каквото е останало от нея

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Нинова много добре знае, че това никак няма да се хареса на избирателите на БСП, но всичките й "червени линии" се оказаха кьорфишек и ще си понесе последствията
Да беше някой Калитко, изобщо нямаше да си абя клавиатурата, че и без туй се мъча на шибания таблет.
Да беше някой от юнаците тук, бъркащи право и морал, също щях да подмина.
Ама ти Божем, си била доста време държавен служител и ти е ясна разликата между закон и морал и още по важно - с кое от двете се управлява не държава, ами и селски курник, стига да е обществен.
Засега спирам тук по горните две, че се мъча с тези дребни шрифтове.
Друга Мара пък е политическата адекватност но преди да се дискутира кой е отговорен за политиката на едно правителство,се чудя, ако не беше а този пост шибанячката Нинова, дали който и да е там - нямаше да се продават оръжия...на кого??? И пак се връщаме на морала  т.н.
Македония ли???
Че ние Македония я загубихме още като припнахме посред нощите първи да я признаваме че и да си нарежат танкове им давахме.
Къде се прайм на мъже сега, в туй  джендърско време и евролиберастия, след като отдавна сме изпуснали влака- не ми се коментира.
По ми са интересни сегашните анонси - за  предизборна коалиция ПП и ДБ.
Например.
 :popcorn:
« Последна редакция: Юни 25, 2022, 20:45:56 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Гледам притеснен си нещо. Не вървят нещата, казваш.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Македония я загубихме бая по-отдавна.
Когато т.н. "западняци", тоест тези от западаща европа си пъхнаха мръсните кървави кунки на балканите. И организираха "берлински конгрес".
Сага пак го правят, конкретно макарон. Какво ли още ще губим .....
Но проблема е в наще дупедавци. Дето са насират кат им подсвирнат "началниците" :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Аз лично - никак!
А казвам само това, което мисля и не разбирам как има особи дето знаят по добре от мен какво мисля и какво казвам.
Но пък за всички твари има място под слънцето.
Добронамерен съм си по рождение.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Македония я загубихме бая по-отдавна.
Когато т.н. "западняци", тоест тези от западаща европа си пъхнаха мръсните кървави кунки на балканите. И организираха "берлински конгрес".
Сага пак го правят, конкретно макарон. Какво ли още ще губим .....
Но проблема е в наще дупедавци. Дето са насират кат им подсвирнат "началниците" :smokin:
Да!
Имах предвид последният ни успешен опит по загубването на Маке...югозападна България.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честно казано ми е все едно какво се случва при макетата, последно сме били заедно в турската империя, не мисля че в ЕС ще ни е по-различно съжителството.
Ужасен съм от това което става у нас, как нашите пазибожеелити ни разпродават на парче, даже правят отсъпки за количество.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Президентският секретар Димитър Стоянов показа на страницата си във Фейсбук част от документ, в който пише, че оръжейна пратка пренасочва крайната си дестинация от Ислямска република Афганистан към Украйна, пише "24 часа".
https://glasove.com/politika/prezidentskiyat-sekretar-dimitar-stoyanov-pokaza-dokument-che-nashe-orazhie-otiva-v-ukrayna-prez-afganistan
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Президентският съветник, да не се прави на умряла лисица, а ако има нарушения да вземе да информира ДАНС, Прокуратура, Следствие и т.н.
Що не го прави, ми зяе по медии, а?
Как мислите?
Моля, светнете ме, че нещо ми се губи?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Може и да го изпрати.
Войната на Нинова с Радев заради ритнатото вицепремиерското трикрако столче е едва в началото си.
Радев няма нищо против наше оръжие да пътува за Украйна, той си е НАТО-вски генерал, временно изпълняващ длъжността президент. Просто отговаря на приятелския огън.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Твар казваш. Червеи, бурболечки и прочихе. Дан' говорим че мислим. Папагалим. Мислех те за по-уравновесен. Гледай си пъпа и хъмкай.
« Последна редакция: Юни 25, 2022, 21:42:34 от dabedabe »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Quote (selected)
Президентският секретар Димитър Стоянов показа на страницата си във Фейсбук част от документ, в който пише, че оръжейна пратка пренасочва крайната си дестинация от Ислямска република Афганистан към Украйна, пише "24 часа".
https://glasove.com/politika/prezidentskiyat-sekretar-dimitar-stoyanov-pokaza-dokument-che-nashe-orazhie-otiva-v-ukrayna-prez-afganistan

Ако това е вярно, а изглежда е, тази изглежда е нагла почти колкото канадския запъртък.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Може и да го изпрати.
Войната на Нинова с Радев заради ритнатото вицепремиерското трикрако столче е едва в началото си.
Радев няма нищо против наше оръжие да пътува за Украйна, той си е НАТО-вски генерал, временно изпълняващ длъжността президент. Просто отговаря на приятелския огън.
Ми аз така ги разбирам нещата - имаш доказателства, има си ред, имаш дупе - действаш!
Другото е разпространение на инфо, че сестрата на някой си е курва, мъ не че съм я пробвал де- така разправят.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
То не е за съд.
Предполагам всичко е законно, ето има документ, сигурно има и папка съгласувания.
Проблем е казаното пред обществото, в частност партийното стадо.
Те дали ще я съдят за лъжа да си решават сами.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
В кой съд прочее такова е висшата истина? Че то съдия стана обидна дума.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
То не е за съд.
Тихо, че съветника май ще се окаже неподготвен и ще се получи рикошет ...
Quote (selected)
Но не е обърнал внимание, че в документа пише „Министерство на икономиката“. Т.е. документът е от служебния кабинет на Радев.
https://epicenter.bg/article/Yavor-Bozhankov--Sekretaryat-na-prezidenta---Dimitar-Stoyanov-prostrelya-Radev-zhestoko-/286001/2/0
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
... Войната на Нинова с Радев заради ритнатото вицепремиерското трикрако столче е едва в началото си.
Радев няма нищо против наше оръжие да пътува за Украйна, той си е НАТО-вски генерал, временно изпълняващ длъжността президент. Просто отговаря на приятелския огън.
Ми аз така ги разбирам нещата - имаш доказателства, има си ред, имаш дупе - действаш!
Другото е разпространение на инфо, че сестрата на някой си е курва, мъ не че съм я пробвал де - така разправят.
Бепе, да турим нещата на мястото им - няма никакви формални ограничения или забрани страната ни да изнася (чрез държавни или частни фирми) специална продукция директно за Украйна.

Ограничението си го наложихме сами поради коалиционното споразумение - даже не знам дали е записано вътре или бе огласено след началото на СВО, няма значение.

Не съм чул друга парламентарно представена политическа сила, вкл. "Възраждане" публично да са се обявявали против такива доставки.

Не вярвам да има някаква война между Радев и Нинова (БСП), просто защото на Радев му е все едно (трети мандат няма), на Нинова също й е през тромпета, защото от Радев в тази партия нищо не зависи (не само тя, много хора вече го недолюбват).

Това което четем са някакви дежурни, куртоазни подмятания един към друг, досущ онези Радев - Петков или между Борисов и Радев, нещо като фонова музика в кръчмата.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Не вярвам да има някаква война между Радев и Нинова (БСП), просто защото на Радев му е все едно (трети мандат няма), на Нинова също й е през тромпета, защото от Радев в тази партия нищо не зависи (не само тя, много хора вече го недолюбват).
Това е страшното Ото.
Безкрайни боричкания  без никаква полза освен чесане на нечие его.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
... Войната на Нинова с Радев заради ритнатото вицепремиерското трикрако столче е едва в началото си.
Радев няма нищо против наше оръжие да пътува за Украйна, той си е НАТО-вски генерал, временно изпълняващ длъжността президент. Просто отговаря на приятелския огън.
Ми аз така ги разбирам нещата - имаш доказателства, има си ред, имаш дупе - действаш!
Другото е разпространение на инфо, че сестрата на някой си е курва, мъ не че съм я пробвал де - така разправят.
Бепе, да турим нещата на мястото им - няма никакви формални ограничения или забрани страната ни да изнася (чрез държавни или частни фирми) специална продукция директно за Украйна.

Ограничението си го наложихме сами поради коалиционното споразумение - даже не знам дали е записано вътре или бе огласено след началото на СВО, няма значение.

Не съм чул друга парламентарно представена политическа сила, вкл. "Възраждане" публично да са се обявявали против такива доставки.

Не вярвам да има някаква война между Радев и Нинова (БСП), просто защото на Радев му е все едно (трети мандат няма), на Нинова също й е през тромпета, защото от Радев в тази партия нищо не зависи (не само тя, много хора вече го недолюбват).

Това което четем са някакви дежурни, куртоазни подмятания един към друг, досущ онези Радев - Петков или между Борисов и Радев, нещо като фонова музика в кръчмата.
Ото, всичко това ми е ясно, но пък не мога да се освободя от впечатлението, че ако напр. Ристю да бе министерот на мястото на Нинова, щеше да е толкова обкудкудякван, за същото.
А така си мисля, щото доста по сериозен приоритет ни е ако се справим със съдебната реформа( разправим със съдебната мафия), но нещо там има една лежерна тишина и най много..." ми квот можем - правим", а тук сякаш изнасянето на оръжието не е за на майната си,а пряко го навират в гъзъ на определени същества, при това без да са му изпилили щадящо мушката.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Ото, всичко това ми е ясно, но пък не мога да се освободя от впечатлението, че ако напр. Ристю да бе министерот на мястото на Нинова, щеше да е толкова обкудкудякван, за същото.
Тук аудиторията е с лек проруски наклон и силни анти нато и ЕС разбирания.
По презумпция за ристювците няма как да се чуят добри думи и се коментират предимно като забавление.
При Нинова е различно, има силна носталгия по социализма и неговите идеи.
Предполагаше се че БСП като отломка на БКП трябва да е най близо до желанията ни.
Оказа се че не е и естествено си поплюваме.
Те така, за ристювците и педя човек лакът женерал в темата за забавленията, ако и повечето да не сме интелектуалци. :t0328:
« Последна редакция: Юни 25, 2022, 22:36:41 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Предполагаше се че БСП като отломка на БКП трябва да е най близо до желанията ни
Аха!
Разбраф!
Излиза, че най близките ни желания са да оправим руснаците по напред и от себе си!
Може, знам ли и аз вече в тая джендърия кой кого и как точно иска да оправя.
 :eyes:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Излиза, че най близките ни желания са да оправим руснаците по напред и от себе си!
Не съм казвал такова нещо, коментираме лъжите на дребно на Нинова.
За България е друго.

Quote (selected)
Руска гледна точка: Канадецът Петков и вотът на недоверие от... русофоба Борисов
...
Нека не пренебрегваме предположението, че продължаващата СВО в Украйна увеличава потока от контрабандни оръжия към различни региони на света, доходите на „оръжейните“ барони нарастват стремглаво. В бъдеще ще избухват подобни на украинския военни конфликти. А при Борисов бизнесът с контрабанда на оръжие беше пуснат като поток в България. Не трябва всичко да отива при Ердоган и "ветераните" от “Ислямска държава” и МОСАД - Борисов и партньорите му също трябва да получат нещо от тази пищна "баница".
https://pogled.info/bulgarski/ruska-gledna-tochka-kanadetsat-petkov-i-votat-na-nedoverie-ot-rusofoba-borisov.143559
Лошо е когато "социална/социалистическа" партия се яви съдружник в такива мътни сделки.
Относно изнесените оръжия ако ги има разбираме че РБ не е взела почти никакви пари, но са се облажили доста по веригата, а Нинов като принципал най малко не си е свършила работата "в полза роду".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
... Войната на Нинова с Радев заради ритнатото вицепремиерското трикрако столче е едва в началото си.
Радев няма нищо против наше оръжие да пътува за Украйна, той си е НАТО-вски генерал, временно изпълняващ длъжността президент. Просто отговаря на приятелския огън.
Ми аз така ги разбирам нещата - имаш доказателства, има си ред, имаш дупе - действаш!
Другото е разпространение на инфо, че сестрата на някой си е курва, мъ не че съм я пробвал де - така разправят.
Бепе, да турим нещата на мястото им - няма никакви формални ограничения или забрани страната ни да изнася (чрез държавни или частни фирми) специална продукция директно за Украйна.

Ограничението си го наложихме сами поради коалиционното споразумение - даже не знам дали е записано вътре или бе огласено след началото на СВО, няма значение.

Не съм чул друга парламентарно представена политическа сила, вкл. "Възраждане" публично да са се обявявали против такива доставки.

Не вярвам да има някаква война между Радев и Нинова (БСП), просто защото на Радев му е все едно (трети мандат няма), на Нинова също й е през тромпета, защото от Радев в тази партия нищо не зависи (не само тя, много хора вече го недолюбват).

Това което четем са някакви дежурни, куртоазни подмятания един към друг, досущ онези Радев - Петков или между Борисов и Радев, нещо като фонова музика в кръчмата.
Ото, всичко това ми е ясно, но пък не мога да се освободя от впечатлението, че ако напр. Ристю да бе министерот на мястото на Нинова, щеше да е толкова обкудкудякван, за същото.
А така си мисля, щото доста по сериозен приоритет ни е ако се справим със съдебната реформа( разправим със съдебната мафия), но нещо там има една лежерна тишина и най много..." ми квот можем - правим", а тук сякаш изнасянето на оръжието не е за на майната си,а пряко го навират в гъзъ на определени същества, при това без да са му изпилили щадящо мушката.
Бепе, не вярвам. Огънят по КорНи е умишлен, предвид очакваните изборни резултати.

Да си чул една лоша дума за тоя капут Бойкикев досежно трижди профуканите от него шансове за някаква съдебна реформа? Няма и да чуеш, защото тарикатът не поставяше тази реформа като някаква "червена линия" зад която...пък и успя да запише тези неща в коалиционното споразумение.
Дамата министърка поне една дузина пъти се фалеше, че ПАК ще поиска оставката на Гешев, и както викаше Добрия войник "направиха едно голямо...".
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

AnonimusBG

  • Гост
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #89 -: Август 15, 2022, 23:24:00 »
Какво се чува ще има ли контрол на машинките?
Или пак ще е не е важно кой как гласува, важно е кой държи кода на машинките.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #90 -: Август 15, 2022, 23:33:22 »
За вас само бели и черни камъчета, както е било в Атина. Ако ще има машинки, трябва фъркат в небето и никой да не ги докосва. И отделна машина за всеки избирател. Каца, гласува, тя пак изхвърча. Няма си играем. Даа. Машините ще ни освободят.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #91 -: Август 15, 2022, 23:55:16 »
Естествено.
Няма да се уморя да пиша че трябва да има взаимен контрол на машинките и хартийките.
При несъвпадение отмяна на изборите в секцията.
Но явно на някой(и) не е изгодно да са толкова честни изборите.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #92 -: Август 16, 2022, 00:01:26 »
Булетини искали тарикатите. Че бележката не е ли булетина? Мизерници! Нека разберем поне един път какво иска изстрадалият ни народ. Било голям праблем с тейзи сложни машинарии. С телефон и банкомат се оправя иначе.
« Последна редакция: Август 16, 2022, 00:11:05 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #93 -: Август 16, 2022, 21:36:49 »
Може би добър вариант е електронна урна която чете бюлетините и обработва информацията.
Бюлетините след това се броят и се сравняват резултатите.
Плюс това винаги могат да се преброят отново.

Но като компромисен вариант на сегашните избори съм съгласен в протоколите да се записва и резултата от бележките и той да има еднаква сила с резултата от машинките.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #94 -: Август 16, 2022, 21:42:41 »
Естествено.
Няма да се уморя да пиша че трябва да има взаимен контрол на машинките и хартийките.
При несъвпадение отмяна на изборите в секцията.
Но явно на някой(и) не е изгодно да са толкова честни изборите.
тва щеше да върши работа ако бюлетините бяха защитени. а сега те са касови бончета и никой не пречи на член от комисията да пъхне няколко /или да вземе няколко/. иска се сръчност в ръцете.

какво правиш тогава?

направи принтера да печата със защитените бюлетини, които така или иначе се отпечатват от печатницата на бнб и тогава - да.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #95 -: Август 16, 2022, 21:44:46 »
Може би добър вариант е електронна урна която чете бюлетините и обработва информацията.
Бюлетините след това се броят и се сравняват резултатите.
Плюс това винаги могат да се преброят отново.
достатъчно е да печата по един баркод на бюлетината, после се сканира и - хоп - ей ти глас, че и с преференция.

Quote (selected)
Но като компромисен вариант на сегашните избори съм съгласен в протоколите да се записва и резултата от бележките и той да има еднаква сила с резултата от машинките.
след като защитиш бюлетините.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #96 -: Август 16, 2022, 21:51:15 »
онци
Прав си. Аз съм си дилетант.
Не съм ги помислил достатъчно.
Но явно има хора които могат да доизкусурят системата.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #97 -: Август 16, 2022, 21:59:09 »
Може би добър вариант е електронна урна която чете бюлетините и обработва информацията.
Бюлетините след това се броят и се сравняват резултатите.
Плюс това винаги могат да се преброят отново.

На изборите в САЩ 2020 (за президент) беше точно така. Електронна урна. Бюлетините остават в контейнер* под нея.

* Много приличаше на стандартен кош за боклук върху него сложена машинката която чете бюлетините. Нищо не намеквам и без друго съм :t1207:  :)))
« Последна редакция: Август 16, 2022, 22:15:08 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 686
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #98 -: Август 27, 2022, 16:48:47 »
Изпитвам съжаление, че правителството на Петков падна. Съжалявам също и дебеличкия младеж, нарекъл се "журналист", който бе сръган в ребрата и проплака. И за майка му ми е жал. Въпросът му е изключително професионален. Сигурно е стажувал в ПИК!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #99 -: Август 27, 2022, 17:37:27 »
Трябва цалуваме ръка на маркуча. То на президента ще да е идея, ама отдето не очаквахме, оттам дойде спасението. Може се каже Трифонов заложи партията си, за да ни спаси. Даже предпочитам ИТН да влезе, а ПП да излезе.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #100 -: Август 27, 2022, 17:42:43 »
Трябва цалуваме ръка на маркуча. То на президента ще да е идея, ама отдето не очаквахме, оттам дойде спасението. Може се каже Трифонов заложи партията си, за да ни спаси. Даже предпочитам ИТН да влезе, а ПП да излезе.

Твърде наивно! Слави спаси новите "юпита" и творението ПП на Радев, ако му се бе наложило да остане на власт през зимата, щяха да ги изгонят с камъни, сега кой ще е виновният!?
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Правителството падна - изпитвате ли задоволство?
« Отговор #101 -: Август 27, 2022, 17:49:40 »
Не съм съгласвн. Свърши работа чиляка. Сега от любопитство ще наблюдавам сополивото адвокатче спортен министер. Че се прави на много печен. Ша си загуби клиентелата.
« Последна редакция: Август 27, 2022, 17:56:49 от dabedabe »