Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 20:33:06

Автор Тема: Аржентина  (Прочетена 14472 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #300 -: Април 26, 2024, 10:57:26 »
Сивилов не е комунист. Ако беше, досега да са го изхвърлили от ВУЗа. Комунист съм аз
Едва ли ще го изхвърлят, но ако не внимава КАК поднася информацията, ще му спрат предаването fuck- чекърите БГ в Тубата.
Прочее доцент Сивилов е специалист по Латинска Америка (докторатът му е за Чили) и това лято беще дълго време там, включително в Аржентина, откъдето водеше предавания и където има колеги и приятели. Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.
И Кайле е права - аз и Соломон Паси, макар че сме живеещи в България български граждани, ще напишем коренно различни неща както за България, така и за квартала си 😉
« Последна редакция: Април 26, 2024, 15:05:09 от Zeitgeist »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #301 -: Април 26, 2024, 11:18:33 »
Преди дни говореше за Хитлер и беше облякъл червена тениска с надпис СССР и сърп и чук на нея.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #302 -: Април 26, 2024, 15:46:12 »
Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.

Не по-високо от запетайките и носовките  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8877
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Аржентина
« Отговор #303 -: Април 26, 2024, 19:09:21 »
Стига с това високомерие. Дайте да се уважаваме!



Quote (selected)
Преди дни говореше за Хитлер и беше облякъл червена тениска с надпис СССР и сърп и чук на нея.
Той и Волгин се е появявал с такава тениска, но това не означава, че е комунист.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 838
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #304 -: Април 26, 2024, 19:45:34 »
Съвсем уважително и с научна безпристрастност констатирам. Днес на територията са се оформили две групи потомствени комунисти. Първата е евро-атлантическата група комунисти, които се занимават с анилингус на САЩ , и в допълнение Брюксел. Вторато група е наследствени комунисти които отново се занимават с анилингус в посока Москва, въпреки че и там е див капитализъм както в САЩ  :cool-1084: Общото както виждаме е заниманието на потомствените комунисти да облизват... Който плати. Сивилов очевадно е от втората група. Сепак е учил в МГУ. Този убавец, когото хванах няколко пъти в тубата да ЛЪЖЕ , явно това му е навик. Преди това лъгал че Адолф Айхман е посещавал Царство България, че България не е спасила евреите си, че Сталин не бил антисемит ... и твърдял че Холандия била спасила евреите си през ВСВ. Ето защо е и глупак... Айде стига че му направих реклама. :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #305 -: Април 26, 2024, 22:15:43 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #306 -: Април 26, 2024, 22:44:46 »
Преди това лъгал .......... че Сталин не бил антисемит ...
Тц, Тц .........
Йосиф Висарионович, направи на потомците на Юда държава. "антисемит",одма  :popcorn:
Друг въпрос е че потомците на Юда не са стигнали далеч от "оригинала".
Но и Сталин не е канонизиран за пророк.

« Последна редакция: Днес в 00:19:37 от 66 »